Korfballers Korbis onderuit tegen Togo WSV-koploper handhaaft zich I ïl Eerste winst WSEE1 en Cl Zilver en brons bij seizoennfsluiting van het slootzwemmen Geraniumrit Jan Kersbergen leidt sjoelers 'Sneeuwfit' in gymzaal Stephan Tobben wint titelstrijd jeu de boulers 'Gouwe Show' Nieuw Leven Winst voor Korbis El Derde plaats voor jeugd- zwemploeg van Gouwestaete Jonge dames- selectie bij hockeyclub Moeilijke start Flyers heren 1 I I 1 tijd van 27.61. Wilke, Eva, In- lijk te worden dat Korbis het blemen tegen Esto (Bodegra- Hoewel Korbis via Ester Vis- bedrijfsleven. Èr kan geld te brengen. Auto van Velde In het zoute Kanaal door Wal- 1 van drie kilometer die Willem van den Hoek drie jaar lang steeds winnend afsloot, toon- Bij de dames won Tosca den Besten de 100 meter in 15,1 seconden, terwijl zij bij het Ook Joost Krommenhoek ver beterde zijn persoonlijk re cord op de 100 school bij de jongens van 1984 en bracht dit op 1.34.5, goed voor zilver. Op de 200 m wisselslag leg- om Korbis onder druk te zetten en met succes want even later was de 9-9 stand een feit. ven). Zij wonnen met 2-8, Maurice van Velzen scoorde een hattrick. A2 won met de- WADDINXVEEN - Na drie wedstrijden op rij gewon nen te hebben moest Korbis-korfbal zaterdagmiddag de uitwedstrijd tegen het puntloze Togo (Goes) spe len. Op papier een te kloppen tegenstander, maar de werkelijkheid was anders. Korbis verloor nipt met 14-13. girorekening 1357942 ten na me van ’Gouwe Show Wad dinxveen’ en er kunnen ere prijzen (groot of klein) wor den geschonken. Ook zijn kleine prijzen voor de tombo la van harte welkom. leus werd gemist. Togo kroop dus door het oog van de naald en ontsnapte daardoor met een 14-13 zege. en tikte aan na 32.02. Kim Middendorp, de jongste van WADDINXVEEN - Jan Kers bergen, vorig seizoen tweede bij de Waddinxveense sjoe- lers, is de nieuwe leider ge worden van het algemeen klassement. Op geringe af stand staat Tine Valenkamp. De kampioen van vorig jaar Dick Dros staat op de derde plaats. de missen van wedstrijdritme door zijn daaropvolgende va kantie met zijn waterpolo- team. Na zijn terugkomst in de Zeeuwse Braakman en in het Wilhelminakanaal in Ooster- hout, waar hij met een elfde en een zesde plaats deson- voor het vierde achtereenvol- de cursus ’Sneeuwfit’ gehouden. WADDINXVEEN - In de vorige week donderdag in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) gehouden vierde competitieronde van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV werd weer flink strijd gele verd. De 22 wedstrijden leverden slechts 3 remises op. Koploper H. van Woudenberg wist ondanks zware WADDINXVEEN - De Waddinxveense sportclub Anti lope hield zaterdag 23 september aan de Alberdingk Thijmlaan haar jaarlijks terugkerende clubkampi- oenschappen. Onder de ruim 60 deelnemers bevon den zich aan het einde van de dag 22 kampioenen. Het op de banen aan de Al berdingk Thijmlaan gespeel de herfsttoemooi is gewon nen door Gido Starrenburg en Peter Bonarius van Six Pret (Voorschoten). Tweede wer den Marco van Wageningen en Wout Versluis en derde Toos en Stephan Tabben. De Waddinxveense jeu de boulers Jan Kooistra en Piet van de Made wonnen in Vlaardingen het La Boca kof- fietoernooi. Beiden verdien den daarmee 52 pakken kof fie. tegenstand van E. Ket zijn ongeslagen status te hand haven. A3. WSE BI deed het lang niet slecht tegen lijstaanvoerder Spartaan ’20. Zij konden de 1-1 ruststand echter niet vasthouden, Spartaan won ser en Ellen van de Ent nog met 1-4. Bedeelde de punten wel in de race bleef (11-1 en 12-12), trok een fel spelend Togo slaagde er in om Korbis de gezelligheidsklasse geldt eigenlijk de hele wedstrijd vast te zetten. Geen enkel moment konden de Waddinx- veners lekker in het spel ko men. Na 1-0 voor Togo bracht Wim Lebbing na zeven minuten spelen uit een goede aanval Korbis op gelijke hoogte (1-1). Miriam de Boer bracht ver volgens van afstand 1-2 op het scorebord, maar prompt daarna kwam de 2-2 stand. De toeschouwers zagen twee J12 J J om beurten afstand wisten te nemen. Eerst lukte dat Kor bis dat tot 3-5 wist uit te lo pen door doelpunten van Wim Lebbing, Mark van de Brink en Ellen van de Ent, maar met Jodan Boys B3 (3-3). WSE Dl leverde een prima Togo in het laatste kwartier prestatie bij Sportlust (Woer- aan het langste eind door met 14-12 voor te komen. Vlak voor tijd werd het nog spannend toen Jaco Wineke uit een strafworp 14-13 scoor de en een doorloopbal miracu- heel moeilijk zou gaan krij gen met deze soms al te fysiek tegenstander. Daarbij kwam nog het feit dat zelfde cijfers van Jodan Boys de niet fitte Yvonne Visser werd gewisseld door Yvonne Boomers, die overigens goed inviel. beslag op de tweede plaats. Bij de meisjes zwom Arijanne naar een tijd van 3.07.9, ter wijl Joost bij de jongens met een mooi persoonlijk record van 2.56.9 voor de dag kwam. Als bijnummers werden de 400 m wisselslag voor dames en staan bovenaan in hun groep. B2 startte overtuigend maar sering voor L. Willemen, die door een blunder tegen T. van Brugger de teil inging. In het middengedeelte een stijgende H. van Offeren, die J. v.d. Ha ven een nederlaag bezorgde, en een gemakkelijke overwin ning voor P. de Niet tegen J. van San dijk. T. Kuiper herstelde zich knap na de vorige nederlaag en hield T. Wiersma eronder. S. Kleinhoonte kon het niet bol werken tegen C. Asscheman en J. de Bock was ter sterk van H.E. van Offeren. Verder in de onderste regio nen puntendelingen in de partijen tussen J. v.d. Heiden en P. van Offeren, D.J. van Offeren en L. v.d. Haven en J. Stam en J. Markus. Een slecht begin van de com petitie was er voor H. Brink horst, die opnieuw een neder laag opliep. F. Ritter bleek te sterk. J. van Oort blijft ook voorlopig de onderste regio nen versterken door zijn ne derlaag tegen L. Ellers. Als laatste wist C. Alblas nieuw komer U. Beerends te ver slaan. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL - Vrijdagavond 29 september houdt auto- en mo torclub The Skymasters in Nieuwerkerk aan den IJssel de Geraniumrit. Deze rit van een routebeschrijving. Voor de A- en B-klasse geldt het NRR-TRR-reglement en voor een aangepast reglement. De rit is ongeveer 30 km lang en duurt ongeveer anderhalf uur. Inschrijven voor deze rit is mogelijk tussen 19.45 en 20.30 uur in eetcafe Cartoons aan de Kerklaan in Nieuwer kerk aaan den IJssel. Antilope had opnieuw geko zen voor een meerkamp om de diverse kampioenen in hun eigen categorie te kun nen verwelkomen. Er moest worden meegedaan aan een loopnummer, een springum- mer, een werpnummer en een vierde nummer naar keuze. Op deze manier kon elke deelnemer zijn eigen sterke onderdelen uitzoeken en daarmee proberen zich op één van de eerste drie plaatsen te klasseren. Inge v.d. Schrier, Eva Idelen- burg, Michelle Nahon en Wil ke v.d. Valk produceerden een tijd van 2.00.55 op de 4x50 vrij estafette. Op hetzelfde nummer bij de jongens zorgden Robin van Lienden, Viktor Terlaky, Marcel Zijderhand en Pascal Holleman voor een tijd van 1.51.06. Op de individuele nummers werd er prima gepresteerd. Eva Idelenburg zwom de 50 rug in een tijd van 37.61 bij de meisjes, terwijl Viktor Ter laky bij de jongens 34.20 op de klok bracht. Op de 50 school scoorde Mi chelle Nahon een tijd van 39.18 en overtrof Wouter Rams zichzelf met een scher pe 34.35. Op de 100 m wissel slag traden Inge v.d. Schrier en Marcel Zijderhand aan met resultaten van 1.12.55 voor Inge en 1.08.67 voor Marcel. Wilke v.d Valk deed een flinke duit in het zakje op de 50 vlin der bij de meisjes (33.75). Ro bin van Lienden wilde niet achterblijven bij de jongens eerst het trip- lettekampioenschap. Bij de doublettes moest hij samen met zijn moeder terrein prijs geven met een zesde plaats, dat de deelnemers nog meer Vervolgens won Stephan alle gemotiveerd raken om hun vijf partijen in het tête a tête- conditie op een hoger niveau kampioenschap. nieuw record op de 1.500 me ter in 4.40 minuten. Ook Petra Bretveld was deze dag goed op dreef en ging als dames veteraan I over 1,20 meter hoog en liep de 1.500 meter in 5.39 min. Beide re sultaten waren goed voor een clubrecord. Joost Blokland deed het bij de jongens D erg goed en eindig de met ruime voorsprong op nummer twee als clubkampi oen in een prachtige tijd op de 1.000 meter in 2.58 min. Het oude clubrecord van 2,59 mi nuten stond sinds ,1974 op naam van Ed van Gemeren. De prestatie van Joost Blok land is een bevestiging van zijn blijvende goede vorm op deze afstand, omdat hij voor de zomervakanties al bij een districten-ontmoetingswed- strijd een nieuw clubrecord in 2.57 min. liep. Bij de jongste pupillen C liep Maarten Blokland op de 40 meter sprint in 7,3 seconden naar een nieuw clubrecord, terwijl Jurrien Franken de De volledige uitslag ziet er GRATIS APK VOOR ALLE MERKEN! WINTERCONTROLE BEURT 39,” WADDINXVEEN - Bij de laatste vier lange baan zwemmanifestaties in Goes, Vlissingen, Vianen en Roermond hebben vrijeslagzwemmer Jan Willem van den Hoek en schoolslagspecialist Martijn van den Maagdenburg van de Waddinxveense zwemclub Gou westaete zodanig sterk gezwommen dat zij uiteinde lijk derde en tweede in het klassement voor de Zwem- kroniekbeker van de KNZB werden. Tabben, 2. Piet van de Made, 3. Dino Giancaspero. Het puntenklassement wordt aangevoerd door Hans Cam- meraat, tweede is Stephan Tabben en derde Dino Gian caspero. WADDINXVEEN - Vorige week vrijdagavond begon voor Flyers-basketbal de nieuwe competitie. Heren 1 beet in een moeilijk duel te gen New Stars (Nieuwegein) het spits af bij de standaard teams (87-78). New Stars, een team met ja renlange ervaring de eerste klasse rayon, begon stukken beter aan de wedstrijd. Flyers speelde nog te veel het spelle tje van de tweede klasse en kwam daardoor agressie en snelheid te kort. Een plus punt in de eerste helft was dat men de achterstand niet te veel liet oplopen. Rust stand 34-43. De tweede helft pasten de he ren zich qua agressiviteit en snelheid aan. Nu bleek duide lijk dat Flyers over het geheel genomen toch de betere ploeg was. De basis werd gelegd in de verdediging en met snelle aanvallen werd een goede overwinning behaald. Eind stand 87-78. Topscoorder was Mike Heerkens met 22 pun ten. De dames hadden traditiege trouw veel moeite in de uit wedstrijd tegen Juventus in Schiedam. De eerste helft keek Flyers steeds tegen een achterstand aan, maar deze bleef binnen de perken. Rust stand 32-31. In de tweede helft waren de Waddinxveense dames beter bij de les en konden al vlug een kleine voorsprong nemen. Die werd niet meer uit han den gegeven. doelpunten zien. De junioren haalden met 1-7 uit tegen de junioren van Zevenhoven. De meisjes-pupillen stuurden de meisjes van CVC Reeuwijk met een 8-0 nederlaag naar huis. WADDINXVEEN - De pluim vee- en konijnenfokkersver enigingen ’Nieuw Leven’ uit Waddinxveen houdt in het Gouwedorp op donderdag 9, den zowel Arijanne als Joost vrijdag 10 en zaterdag 11 no vember de gezamenlijke met Goudse collega’s opgezette tentoonstelling ’Gouwe Show1. Om de dierenexpositie alsvolgt uit. Triplette: 1. Stephan, Toos en Frits Tab ben, 2. Piet van de Made, Hans Cammeraat en Jan Kooistra, 3. Wim van Bockom Maas, Nel den Ouden en Dino Giancaspero. Doublette: 1. Hans Cammeraat en Piet van de Made, 2. Rob van Dijken en Henry van Wageningen, 3. Dino Giancaspero en Norbert Schiffer ling. Tête a Tëte: 1. Stephan Tabben, 2. Dino Gi ancaspero, 3. Frits Tabben. Totaaluitslag: 1. Stephan WADDINXVEEN - De hoc keyclub Waddinxveen (sport park ’de Sniep’) beschikt dit seizoen weer een eerste da- messelectie. De zeer jonge se lectie bestaat in totaal uit 14 dames, waarvan 11 in de leef tijd van 16 en 17 jaar. Na een intensieve oefencam pagne, die in augustus begon, zijn door de dames inmiddels twee competitiewedstrijden gespeeld. Het spelen in de KNHB-zondagcompetitie is voor hen wel even wennen. Het gaat er duidelijk een stuk feller aan toe dan bij de jeugdcompetitie op zaterdag. De damesselectie wordt door de Volvo-dealer Hooftman BV (Coenecoop) gesponserd. Alle dames hebben een complete kledingsoutfit waar de naam van de sponsor niet op ont breekt. Trainster Hanneke Bierman en coach Boy Kodde kunnen tevreden terug kijken op de start van de competitie. Zij hebben een driejaren beleid uitgestippeld. Het eerste sei zoen staat in het teken van wennen en leren in KNHB-zondagcompetitie Het eindresultaat na jaar zou een positie moeten zijn in de top van de afdeling waarbij een kampioenschap niet wordt uitgesloten. De eerste wedstrijd uit tegen Forcial werd door de hockey- dames op het nippertje verlo ren. Forcial scoorde in de laatste minuut uit een straf- comer. De tweede wedstrijd tegen De Waele werd een ge lijkspel (1-1). Na lange tijd voor gestaan te hebben ont stond een spannende eind strijd waarbij uiteindelijk De Waele toch nog scoorde. Klasse A: 1. Jan Kersbergen 139.450, 2. Tine Valenkamp 137.350, 3. Dick Dros 135.750. Klasse B: 1. Dirk Jan van Drunen 126.300, 2. Pascal van Gils 126.000, 3. Gerard Vos 125.650. Klasse C: 1. Dirk Faas 116.400, 2. C. van Wijk 115.150, 3. Asha den Drijver 114.200. Klasse D: 1. Simon den Oude 107.000, 2. Ceron van Beek 104.500, 3. Ronald Meyer 103.900. Klasse E: 1. Yvonne Kersbergen 91.400, 2. Marij ke van den Heuvel 86.800, 3. Dick Esveldt 83.950. - WADDINXVEEN - Cl van perioden waarin beide teams WSE-voetbal ging op bezoek bij Rohda (Bodegraven). Reeds in de tweede minuut schoot Hishee Berhane zijn team op een 0-1 voorsprong. Wibout v.d. Wees zorgde, na goed voorbereidend werk van Erik Klijn, voor een 0-2 rust stand. In de tweede helft bracht Youseff Zerkouni de eindstand op 0-3. aan Korbis met vier doelpun- Na twee wedstrijden met veel pech liep voor WSE Cl de wedstrijd tegen Be Fair op rolletjes. Een sterke eerste helft voor de Waddinxveners en een gelijk opgaande twee de helft leverde een 3-6 over winning op voor de oranje- zwarten. Eigenlijk begon toen al duide- Al kende eveneens geen pro- bal naar de nieuwe recordaf- stand wierp van 26,92 meter. Ook op de 1.000 meter vestig de Maarten Blokland een nieuw clubrecord in 3,49 mi nuten. De clubkampioenen van 1995 bij Antilope zijn geworden: Martine Bruijstens, Coen v.d. Harst, Maarten Blokland, Marieke v.d. Harst, Jan Wil- wordt verreden op basis lem Snoeker, Gijs v.d. Knaap, Arnold Toet, Maijolein Blaauboer, Joost Blokland, Maartje Prevosth, Erik de Bruin, Ivo Oudijk, Monique Versluis, Ferry Boon, Mar- greth Visser, Rob Meijer, Pe tra Bretveld, Pieter Blaau boer, Adrie Verbree, Wim Schild, Tosca den Besten en Peter de Groot. ten van de hand van Jaco Wi neke (2), Frits Visser en Yvon ne Visser (7-9). Op dat mo de ploeg, zwom met 30.02 een ment was de rust al geweest, fraai persoonlijk record op de Opnieuw lukte het Togo 50 vrij bij de meisjes. -j— - ->x. Bij de jongens gaf Pascal Hol leman geen krimp en raffelde zijn 50 m vrije slag af in de ge en Michelle deden 2.17.14 over de 4x50 wissel estafette en de jongensploeg kwam op opererende dit nummer tot een tijd van 2.05.7. Robin, Wouter, Marcel en Pascal waren verantwoor delijk voor deze prima tijd. Tenslotte een spetterende fi nale. Alle tien deelnemers van elke ploeg gingen te wa ter voor een 10x25 m vrije slag estafette. In dit geweld ging de ploeg van Gouwestae te niet ten onder maar bleef fier overeind met een schitte rende derde plaats in de tijd van 2.15.43, gemiddeld ruim 13 seconden per 25 meter. In Nieuwerkerk aan den IJs sel begon het seizoen voor de jongste jeugd van Gouwestae te met de eerste Speedo-jaar- gangwedstrijd. Arijanne v.d. Valk werd derde op de 100 m schoolslag bij de meisjes van 1984 met een persoonlijk re cord van 1.35.7. slaan bleek met een machtige sprong van 4.20 meter. Ingrid Noorlander stootte de kogel naar de respectabele afstand van 6.91 meter. Adrie Verbree vestigde nieu we clubrecords bij de heren een prachtig resultaat in veteranen II bij het kogelsto- 1 ten (8.86 meter) en het dis cuswerpen (23.90 meter). Pie ter Blaauboer vestigde even eens twee clubrecords bij de heren veteranen I door de 100 meter in 13.5 sec af te raffe len en 4.70 meter ver te sprin gen. In dezelfde categorie liep Hans van den Hil naar een WADDINXVEEN/GOUDA - Met het oog op de winter sportvakantie wordt op ini tiatief van de kring Gouda van de Nederlandse Ski Ver- spannend kampioenschap eniging (tel. 01820-34868) uitgesmeerd over drie dagen voor leden en niet-leden in De schaakpartij van de avond tussen koploper H. van Wou denberg met de zwitte stuk ken en zijn achtervolger E. Ket was een spannende aan gelegenheid. Een open partij waarbij de uitdager zich zeker niet in het defensief liet drukken, maar met aanvallende steekjes de koploper wel degelijk tot diep nadenken dwong. Door een (wanhoops) ruil van een paard tegen twee pionnen wilde de WSV-koploper blijk baar het initiatief naar zich toetrekken, hoe moeizaam dit ook lukte. Door tijdnood van E. Ket, waarbij de witspeler ih de eindfase toch tactisch geslepen spel liet zien, kon de vierde achtereenvolgende overwinning ook op zijn conto kogel naar een afstand van 7,88 meter, waarbij jurylid Agnes Zoet J. Ponsioen, T. Goor, A. v.d. belangstellend toekijkt. (Foto: Han Zoet). Starre en N. Dannis verdwij nen uit de top-10 door neder lagen tegen respectievelijk T. v.d. Oord, W. v.d. Hoek, G. v.d. Knaap en J. Muit. Nieuwkomers in de top 10 zijn H. Smitskamp, A. Kar dol, B. Jansen, J. v.d. Born en W. Hennink, die respectieve lijk M. Moerland, A. Prins, A. van Nieukerke, J. Smit en A. Versluis op een nederlaag trakteerden. Verder was er een lage klas- Het leuke van deze manier van werken is, dat toch alle atletiekonderdelen op zo’n dag aan bod komen. Om tot een einduitslag te kunnen ko men werden door de organi satie voor elke uitslag punten toegekend, waarvan het to- zijn. taal van de vier onderdelen val over een zwarte kat en het Van kop af aan sleurde hij het werd opgeteld. hele veld uiteen en onbe- Het is alweer een jarenlange dreigd leek hij te gaan win- gewoonte bij Antilope dat niet nen. Op 20 meter van het 11J~ j-x-^j-xi-x eind kreeg hij echter een slok zout water in het verkeerde keelgat en hij moest benauwd toezien dat hem zomaar drie man voorbij zwommen. Martijn van den Maagden- Bij de Tieren trokken de 14,4 danks goed presteerde, be- burg mag terugzien op een seconden op de 100 meter van moeide hij zich weer met de zeer sterk seizoen. In het veld Hein Kouwenhoven de aan top in de laatste twee week- van de sterkste schoolslag- dacht. Hij sprong ook 3,87 einden. stayers van Nederland heeft meter ver. Peter de Groot Door tweemaal derde, een- hij er tenslotte maar één voor sprong 1,60 meter hoog, maal tweede en in Vlissingen zich moeten dulden: de al stootte de kogel 7,65 meter vierde te worden legde hij na twee jaar lang ongenaakbare ver en liet de speer na 26,08 een seizoen waarin hem het Lesley Voorn uit Bussum. Op meter neerkomen. Arie Stol- een en ander tegenzat knap twee na wist deze alle wed- wijk liep een zeer goede 1.500 beslag op de derde plaats in strijden te winnen. meter in 5 minuten en 2 se- de landelijke rangschikking Twee maal won Martijn van conden. op de vrijeslag. De meest getalenteerde stay- In Vlissingen sloeg het pech- er blijft Boskoper Willem van duiveltje voor het laatst toe. den Hoek. Hij is toch al niet I~ het deer”7*1 zo’n liefhebber van lange trai- cheren, een wedstrijd ningssessies - eigenlijk een j—-1--1-x-_j2-wnn__ must voor langebaan zwem mers - en nu lag hij wat condi tie betreft helemaal achterop de hij er weer helemaal bij te door zijn inmiddels beroemde een zeer sterk seizoen. In het veld van de sterkste schoolslag- stayers van Nederland heeft hij er tenslotte maar één voor zich moeten dulden: de al twee jaar lang ongenaakbare Lesley Voorn uit Bussum. Op twee na wist deze alle wed- beslag op de derde plaats in strijden te winnen. Twee maal won Martijn van den Maagdenburg de eind sprint en in de laatste vier langebanen stelde de Gou- westaete-zwemmer met een derde en drie tweede plaatsen verspringen ook al niet te ver zijn zilveren klassement vei lig- Met de eerste plaatsen van Judith van Berkel en Nic Geers in hun masterklasse- menten mag de zwemclub Gouwestaete gerust spreken van c 7 1 een mooi langebaanseizoen. den). Twee treffers van Jaou- ad Assoulymani zorgden voor een 0-2 overwinning. Voor D2 was Soccer Boys D4 een maatje te groot. Zij verloren met 7-1. WSE E2 kon net geen gelijk spel in de wacht slepen tegen Gouda E2. Gouda won met 2-1. Voor E3 was Zwammer- dam E2 te sterk. Met 0-5 wonnen de gasten uit Zwam- merdam. E4 behaalde door een goed samenspel een 5-0 •overwinning op Rohda E6. WSE F1 verslikte zich in het fysiek sterke Spirit. Met 5-0 werd de wedstrijd verloren. F2 was Donk F1 een paar klasse te sterk. Zij verloren kansloos met 0-10. Voor de eerste competitie wedstrijd ging F3 op bezoek bij Floreant F3. Een leuke x wedstrijd waarin de punten goed te laten verlopen wordt werden gedeeld (2-2). Beide er veel werk verzet en is voor doelpunten werden gescoord geld een beroep gedaan op het door Anwar Jamil. o- -1 De meisjes-junioren en de en heren verzwommen. Bij de worden overgemaakt op post- meisjes-pupillen Inlieten veel dames een tweede plaats voor Miranda Boer in 5.27.2 en bij de heren een Gouwestaete dubbelslag met Jan Willem v.d. Hoek als eerste (4.47.3) en Martijn v.d. Maagdenberg als tweede (4.54.2). WADDINXVEEN/AMERSFOORT - In het Amersfoort- se ’Sportfondsenbad’ zorgde de jeugdzwemploeg van Gouwestaete voor een daverende verrassing door be- slag te leggen op de derde plaats in de voorronde van vervolgens kwam Togo met de ’Speedo Fast Water Meet’. Winnaar werd het Eind- een viertal treffers binnen en- hovense PSV met 976,13 punten, gevolgd door Arke kele minuten terug tot 7-5. De Dinkel met 1000,84 en de Waddinxveners met Toen was het weer de beurt 1039,24 punten. Daar wordt sinds afgelopen dinsdagavond 26 september (vorig seizoen op donderdag- Met zijn vader Frits en moe- avond) wekelijks lesgegeven der Toos Tabben won Stephan Er was een ruime nederlaag door de gediplomeerde ski- J - - - --gymnastiek docente Elize keer een prachtige over- Leegwater. Er is sprake van - een moderne opzet, geba- gels. Ze hebben drie wedstij- seerd op fitness-aerobics, zo den gespeeld, twee winst en dat de deelnemers nog meer één verloren. Het doelsaldo gemotiveerd raken om hun na dne wedstrijden is 3 voor en 1 tegen. WADDINXVEEN - Na een in spannend heeft het jeugdlid Stephan Tabben alle oude rotten ach ter zich gelaten door op fraaie Het is alweer een jarenlange alleen de wedstrijdatleten aan de clubkampioenschap- pen kunnen meedoen, maar dat ook de dames en heren uit de recreatieve tak van de ver eniging deel kunnen nemen. WADDINXVEEN - Het El team van Korbis-korfbal heeft opnieuw de volle winst gepakt. Het team won zeer overtuigend van Weidevogels met 7-1 en bezet na twee overwinningen en een gelijk spel een riante positie. De beide G-teams, de jongste leden van Korbis, verloren met minimaal verschil (12- 11). Er werd flink geknokt, maar er waren zaterdag geen duidelijke krachtsverschil len. C3 blijft het goed doen. Er werd nu met 2-3 gewonnen bij NIO. Cl speelde met 2-2 gelijk tegen Sagitta en blijft daardoor ongeslagen. Dat geldt ook voor C2 want zij wonnen met 5-2 van Argento het gymnastieklokaal aan de Johannes Postlaan in Wad dinxveen (Groenswaard 1) wijze beslag te leggen op het clubkampioenschap van de jeu de boulesvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijm laan). verloor nu met 5-1 bij Koag in gende seizoen Krimpen aan den IJssel. BI behaalde opnieuw een klin kende overwinning. Met 5-12 werd in Ridderkerk gewon nen van Sagitta. Opnieuw verloor de A-jeugd. F voor Dl. F1 behaalde ook de ze keer een prachtige over winning (2-0) tegen Weidevo- PAGINA 31 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 SEPTEMBER 1995 c drie lettend elke geworpen afstand. Onderweg 8 Waddinxveen. Telefoon 01828-15155 Clubkampioen bij de Veteranen I Pieter Blaauboer stoot hier de worden bijgeschreven. Pieter Broekman noteert als jurylid bij het speerwerpen nauw- ...tend elke geworpen afstand. Boven hem in het midden clubkam pioen bij de jongens D Joost Blokland (Foto: Han Zoet). Antilope verwelkomt 22 clubkampioenen W WW® - ■- 7

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 31