WADDINXVE Toneelavond voor senioren Eerste paal nieuw bedrijf Doeleman BV ZONNEBANKEN MENUET IET MELK? SALSA MET SAP? MET PINA COLADA? ,v üiiiiii GarantMarkt Luifelbaan uitgebreid De 'aa9,SetwaWe« •.DdSSB^ lE Alisun Cleosun Hapro Palm Beach Philips Radiospots van De Vierstroom 5CT M N T E E E E G VERGADERINGEN GROEN BOUWZAKEN GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN DIVERSEN ri zonne' Ituitfiaa H Zie advertentie pagina 28 Zie advertentie pagina 28 en moderne kassa’s. Tegelijk met de uitbreidingen zijn er nu ook betere veilig heidsmaatregelen getroffen. Overal hangen camera’s en speigels om de klant in de gaten te kunnen houden. De openingstijden zijn eveneens veranderd. In plaats van te sluiten tus sen de middag is de Garant Markt nu doordeweeks de ge hele dag open van 08.30- 18.00 uur. Op de donderdagse koopavond sluit de zaak nog steeds om 20.00 uur. WADDINXVEEN - De culturele commissie voor senio ren van de Stichting Welzijnswerk Waddinxveen (SWW) start het nieuwe seizoen maandagavond 9 ok tober om acht uur in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) met de opvoering van de komedie ’Dag mevrouw Puffin’ van de Gouderakse toneelver eniging ’Grimas’. De grondtransctie kreeg eind vorige maand in het gemeen tehuis een feestelijk tintje, het bedrinf werd 40 jaar gele den opgericht door de vader van de huidige eigenaar J.A. Doeleman. Zijn bedrijf zit sinds 1987 in de Kerkstraat. Naast het verzorgen van Na twee jaar geleden het ma gazijn van banketbakkerij Van den Berg bij de zaak te hebben getrokken werd nu de gehele ruimte van banket bakkerij er aan toegevoegd. Niet alleen de indeling van de winkel is ruimer, klantvrien delijker en voor meer winkel plezier opgezet met bredere looppaden. Ook is het pand voorzien van een nieuwe elec- trische voorpui. In de zeer ruime winkel be vinden zich voor kinderen van winkelende ouders vier splinternieuwe Puky-drie- wielers met een bakje en vlag, geleverd door buurman Wig wam De Bas. De kassa’s zijn vervangen door de moderne scankassa’s die de prijzen van de produk- ten lezen. In het assortiment zijn de gekoelde zuivel en zui- velprodukten sterk uitge breid. Van de supermarkt maakt het bijkantoor van PTT Post nu volledig en lo gisch deel uit. dereen. In ieders geheugen ligt nog de opvoering van ’De Jantjes’ van enkele jaren ge leden. De culturele commissie heeft voor het nieuwe seizoen een leuk programma samenge steld met voor elk wat wils. Het voortbestaan hangt ech ter af van de bezoekersaan tallen. Het is beslist noodza kelijk dat de avonden voor se nioren goed worden bezocht, anders blijven bezuinigingen niet uit. De toegangsprijs bedraagt ƒ3,- per persoon. Een introdu cé of begeleidster is altijd toe gestaan. Voor het bezoeken van deze avonden wordt uit gegaan van mensen van 50 jaar en ouder. Wanneer er mensen die graag een cultu rele avond willen bijwonen en jonger zijn dan vormt de leef tijd geen enkel bezwaar. In ’Dag mevrouw Puffin’ van toneelschrijver Arthur Lovegrove is het gezin Van Daalhoven druk bezig met de voorbereidingen van het hu welijk van de oudste dochter Jackey. Geheel onverwacht komt de onbekende mevrouw Puffin op bezoek. Zij heeft een droom gehad dat het huwelijk niet doorgaat. Jackey zal verliefd worden op een andere man. Alles moet worden afgezet: de kerk, de bloemen, de bruidstaart en de receptie. Iedereen is ervan ondersteboven. Is die droom een waarschuwing ©f is die mevrouw Puffin een oplicht- ster? Het Gouderakse ’Grimas’ weet altijd leuke stukken te brengen. De toneelvereniging wordt ieder jaar door de cul turele commissie uitgenodigd transpoprt endistributie be schikt het transportbedrijf Doeleman over opslagfacili teiten, die onder andere aan gewend worden voor export naarv de Nederlandse Antil len en het verre Oostebn. 119-123 GOUDA/WADDINX- VEEN - Dinsdag 26 sep tember was het de lande lijke Dag voor de Thuis zorg. De Stichting De Vierstroom in Gouda, de regionale organisatie voor kruiswerk en maatscha pelijke dienstverlening, vond dit een goede gele genheid om eens extra aandacht te schenken aan de niet-professionele thuiszorg, ook wel man telzorg genoemd. Iedereen kent wel voor beelden van deze mantel zorg: een zieke vader ver zorgen, een maaltijd ko ken voor een bejaarde buurvrouw of boodschap pen doen voor een zieke vriend. Het lijkt vaak zo vanzelfsprekend, maar zonder deze mantelzorg zou de professionele thuiszorg niet compleet zijn. Om speciaal de aandacht te vragen voor al die ’man- telzorgers’ zond de thuis zorgorganisatie De Vier stroom en Groot Rijnland (Leiden) de hele dag op Radio West een tweetal radiospotjes uit. Mede werkers en ’mantelzor- gers’ werden zo bedankt voor alle geleverde zorg en hulp. Op ludieke wijze werden in het radiospotje bonbons en een bloemetje aangeboden. WADDINXVEEN - Op het be drijvenpark Coenecoop is za terdagmorgen de eerste offici ële paal geslagen voor het nieuwe transportbedrijf Doe leman BV, dat nu nog aan de Kerkstraat is gevestigd. De paal werd geslagen door me vrouw S.H. Doeleman-van der Klauw (70), moeder van de directeur. Verwacht wordt dat het nieu we complex, dat naar een ont werp van de Waddinxvener Frits Leenen wordt gebouwd door de Capelse Streekbouw, volgend voorjaar in gebruik genomen zal kunnen worden. Met het geheel is een investe ring gemoeid van 2,2 miljoen gulden. rfe rrfn -- Op een kavel van ruim 3.000 vierkante meter krijgt het transportbedrijf Doeleman, waar 15 mensen werken en dat beschikt over 14 trekken de eenheden, de beschikking over een ruime bedrijfshal van 2.300 vierkante meter voor transport- en distribu- tiedoeleinden, kantoorruimte en ruimte voor opslag. van>* FFi-R SPREEKUREN De uit Leiden afkomstige Philip (41) en Gemma Ba ve laar (46) hebben in 1989 de toenmalige 4=6 supermarkt van Gerrit van Ringelen- stein, eigenaar van de Plus- Markt in het winkelcentrum De Zuidplas (Zuidplaslaan), overgenomen. Daarvoor run den ze acht jaar een kruide nierszaak in Leiden. De eerste verbouwing van hun zaak in Waddinxveen be stond feitelijk alleen uit het moderniseren van de winkel. De naam veranderde van 4=6 naar GarantMarkt. Het pand onderging twee jaar bij de supermarkt werd ge- geleden nog een grote veran- trokken. Naast de andere in- dering toen het magazijn van deling werd de zaak toen ook banketbakkerij Van den Berg voorzien van een nieuwe kaas- en vleeswarenafdeling WADDINXVEEN - De Ga rantMarkt aan de Bredero- laan in het winkelcentrum Luifelbaan is vorige week woensdagmorgen 20 septem ber na een wekenlange gron dige interne verbouwing, ver nieuwing en uitbreiding, waarvoor de zaak aan het slot ervan twee dagen werd geslo ten, voor het publiek her opend. De vroegere buurtsuper- markt in Waddinxveen- Noord is inmiddels uitge groeid tot een behoorlijke le vensmiddelenzaak, de groot ste van het winkelcentrum. Sinds het echtpaar Philip en Gemma Bavelaar de super markt zes jaar geleden over nam is dit de derde en tevens grootste verbouwing in die periode. K I Pagina 3 VOOR WADDINXVEEN- WOENSDAG 27 SEPTEMBER 1995 WEEKBLAD een sportgebouw met een woning Brugweg to. nr. 121 Bredeweg 22/23 Mozartlaan 87 Trompstraat 6 het gedeeltelijk veranderen van een woning de Akker 70 Henegouwerweg 13 Kouwe Hoek naast nr.4 Noordkade naast nr. 66 Verleende kapvergunningen 1 ceder in de voortuin Stationsstraat 15 Trompstraat 4 1 pruimenboom in de voortuin Sparregaarde 32 AARD VAN HET BOUWPLAN BOUWPERCEEL het oprichten van een sirenemast Collecterooster het oprichten van twee reklamezuilen Noordkade 16 Ned. Dierenbescherming 2 t/m 7 oktober 1995 het oprichten van een sirenemast het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van Anna van Burenstraat 6 'Oma' S.H. Doeleman-van der Klauw (70) sloeg temidden van haar kleinkinderen zaterdagmorgen I TP. transportbedrijf doeleman te zetten bedrijfscomplex van trans- Zie advertentie pagina 28 Let op! Avonds geopend Verkoop van: maandag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur, zaterdag van 10.00-17.30 uur Iedereen die nu is ingeschreven in het woningzoekendenbestand krijgt in de loop van deze week een pesoonlijk bericht over deze wijzigingen. Meer informatie over de nieuwe regels vindt u elders in de editie van deze krant. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis het oprichten van een kantoorgebouw het oprichten van een woonhuis met kantoor ruimte het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - -V T Regentesseplantsoen 52 (Centrum hoek Kleiweg-Kteiwegbrug) 2801 CM Gouda. Telefoon 0182-529904 Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5, lid 1, van de Kapverordening. Voor informatie over de verleende kapvergunningen kunt u terecht bij de dienst Openbare Werken, sectie Plantsoenen. Juliana van Stolberglaan 1 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een showroom aan de Érederolaan in hét winkelcentrum Luifelbaan (Foto: Sjaak No- tot grote tevredenheid van ie- teboom). Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. het oprichten van een sirenemast het oprichten van een sirenemast het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een berging in een berging annex duivenhok Coenecoop naast nr. 735 het oprichten van een werkplaats met kantoor ruimte Huisvestingsverordening Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat bij col- legebesluit van 5 september 1995 afwijkende passendheids- en bestem- mingscriteria zijn vastgelegd voor bepaalde complexen van vergunning- plichtige huurwoningen. Dit besluit is genomen op grond van artikel 10, lid 5 van de Huisvestingsverordening en houdt verband met de inwerkingtre ding van het nieuwe woonruimteverdeelsysteem per 1 oktober 1995. Op grond hiervan zijn bepaalde complexen huurwoningen bij voorrang/uitslui- Commissie I op dinsdag 3 oktober 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Begroting 1995 en meerjarenbegroting 1996-2000. Voorzover deze betrekking hebben op het taakgebied van deze commissie. Commissie II op woensdag 4 oktober 1995, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Begroting 1995 en meerjarenbegroting 1996-2000. Voorzover deze betrekking hebben op het taakgebied van deze commissie. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de lees kamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen nieVleden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemees ter en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL Coenecoop nabij nr. Kanaaldijk 5 tend bestemd voor de doelgroepen jongeren (tot en met 30 jaar), ouderen vanaf 55 jaar en ouderen vanaf 65 jaar. Het besluit treedt in werking op de achtste dag na deze bekendmaking. Het besluit ligt voor eenieder op werk dagen tussen 08.30 en 12.30 uurter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw, Raadhuisplein 1 alhier. NIEUWE REGELS WOONRUIMTEVERDELING Een tekening van het op het bedrijvenpark Coenecoop neer por tbed rijf Doeleman BV. Met ingang van 1 oktober 1995 gaat de gemeente Waddinxveen over op een andere manier van woonruimteverdeling. In het oude systeem moesten mensen, die een huurwoning in Waddinxveen zochten, zich laten inschrij ven als woningzoekende. Per 1 oktober 1995 kan dit niet meer. De hele regi stratie van woningzoekenden, zoals die tot op heden is gevoerd, vervalt per 1 oktober 1995. het oprichten van een berging en een volière Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen AARD VAN HET BOUWPLAN de eerste paal voor het nieuwe bedrijfscomplex van transportbedrijf Doeleman BV. (Foto: Sjaak Note- boom). TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis 24642 telefax 24680 Gemeentewerf 24500 Centraal Meldpunt Zorg 10401 Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen 24760 Gouwebad "De Sniep" (informatie) 12570 Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN De door Wigwam De Bas geleverde vier Pukv-driewielers., waarmee kinderen van winkelende ou ders in de GarantMarkt in Waddinxveen-Noord kunnen rondrijden. (Foto: Wigwam De Bas). OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis eike werkdag van 08.30tot 12.30 uur. Sectie Burgerzaken bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. in de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. LET OP: Zondag 1 okt. geopend van 10.00-17.00 uur en L -a. •X- '%/A

WvW | 1995 | | pagina 3