Hypotheek k CDK BANK Zuidplaslaan 19 - Telefoon: 0182-614133 ra Nadelen ophalen van grofvuil (2) na een zeer werkzaam leven Adriaan Oudijk overleden Waddinxveen ziet af van een hogere afvalstoffenheffing Nadelen ophalen van grofvuil (1) s Convenanten met club- en buurthuizen COLOPHON I Nota over het jeugdbeleid in Waddinxveen Meevaller van 250.000 gulden Evaluatie van jongerenwerk Linda Broer Ui J? in MEDISCHE DIENSTEN BURGERLIJKE STAND KERKDIENSTEN HYPOTHEEKCENTRUM HYPOTHEEKRENTE v.a.: LEZERS SCHRIJVEN s 'fcb - is te zien op straat, maar elke 17.00 uur leesdienst SoW-dienst in Wachttorenbe- 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst van voortgezet onderwijs’. die de gemeente en de Stich ting Waddinxveens Welzijns werk (SWW) wenselijk ach ten. Voor het herzien van deze subsidiegrondslag hebben B. en W. een indicatief bedrag van_ opgenomen. Voor onderhoud en vervanging van speeltoe stellen wordt gedacht aan een bedrag van 50.000,-. zijn beurt ook twee kubieke meter afval. Hij zit evenmin ruim bij kas, maar vreest (te recht) dat A. loert op een mo gelijkheid hem ’terug te pak ken’. Dus sjouwt B. alles stiekem en afgehandeld. Ik stel voor, dat de nieuwe procedure tijdens de volgende nog eens op de agenda komt. Grofvuil laten ophalen op aties wat extreem zijn voor gesteld en de meeste Wad dinxveense burgers best zul len willen meewerken aan een goed grofvuil beleid, biedt de nieuwe regeling ruimte voor inventieve ontsnap- ophaalservice meer, behalve op afroep en uiteraard tegen betaling. Weekblad voor Waddinxveen Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres: Kanaalstraat 10 2741 HH Waddinxveen Postbus 372 2740 AJ Telefoon: 01828-30332 Telefax: 01828-32633 Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. Kanaalstraat 10, 2741 HH Waddinxveen Telefoon 01828-30332 9.30 uur leesdienst 19.00 uur ds. J. Driessen DONDERDAG 19 OKTO BER: 19.30 uur ds. M.J. van Gel der 10.00 uur de heer Bakker 10.00 uur ds. H. van Dorp 18.30 uur ds. H. Bakker 9.30 uur ds. M. van Campen 17.00 uur ds. C.D. Zonnen- berg WADDINXVEEN - Volgens het college van B. en W. is dit steed aan het formuleren van en aan dachtsgebieden voor het soci- aal-cultureel werk in Wad dinxveen. Dit zal het komen de jaar nog verder worden uitgewerkt.In december zul len B. en W. het jongerenwerk van de Stichting Waddinx veens Welzijnswerk (SWW) - waarop volgend jaar 25.000 gulden wordt bezuinigd - eva lueren en besluiten of al dan niet aansluiting wordt ge- 1- -X 21, - V k tuinbouw. Al het werk dat hij bij Jeugd- en Jongerenwerk gemeente met een afhaalser- vice. Voor de derving van de ge- Twee weken later heeft B. op meentelijke inkomsten zal er best wel een creatieve oplos sing denkbaar zijn die niet neerkomt op een verhoging van de onroerend-goedbelas- ting. makkelijk discipline te bren- Dit gaat mijns inziens echter 1 wel betekenen, dat niet meer 9.30 uur ds. W. Baas, Sas- senheim 17.00 uur ds. P.A.C. Bongers (SoW-dienst) 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur spreking WADDINXVEEN - Volgens het college van Burgemeester en Wethouders in de toelich ting op de gemeentebegroting voor volgend jaar is er dit jaar hard gewerkt aan het optima liseren van het jongerennet werk. Er zijn twee onderzoeken ge houden onder de jongeren in Waddinxveen en de instellin gen die zich met jongeren be zig houden. De uitkomsten van deze onderzoeken zijn vo rige maand gepresenteerd tij dens een mini-conferentie. Op dit moment zijn B. en W. bezig met het tot stand bren gen van een nota geïnte greerd jeugdbeleid. Zij heb ben het voornemen deze nota in het voorjaar 1996 aan de gemeenteraad voor te leggen. 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord 17.00 uur ds. A.W. van der Plas 9.30 uur ds. C.D. Zonnen- 18.30 uur ds. H. Schipaan- boord dan geringer kunnen zijn. In de komende jaren zullen nog aanzienlijke investerin gen op afvalgebied noodzake lijk zijn. Met name moet daarbij worden gedacht aan het invoeren van gescheiden inzameling voor de hoog bouw, waartoe de gemeenten door het rijk verplicht wor den. Ook het realiseren van de afvalstoffenheffing in 1996 dus gelijk blijven aan dat van 1995, namelijk ƒ27,60 per maand (ƒ331,20 per jaar) voor eenpersoons huishoudens en ƒ34,55 per maand (ƒ414,60 per jaar) voor meerpersoonshuishou- dens. 9.30 uur ds. A.O. Reitsma, Bunschoten 16.30 uur ds. C. Bijl, Rijns- burg in de nacht achterom en plaatst de zaak zo’n vijftig meter verder op de stoep. Het straatfeest kan weldra op nieuw beginnen en heeft na tuurlijk dezelfde afloop, be halve dan dat B. waarschijn lijk niet meer als dader valt te achterhalen en geen gemeen telijke nota krijgt. En wat dacht u van C.? Die woont aan de rand van Wad dinxveen en weet dat de buurgemeente nog niet is toe gekomen aan een grofvuil-re- geling tegen extra betaling. Link als C. is, schuift hij de rommel netjes over de ge meentegrens. Tenslotte zie ik mevrouw D. al voor mij. Als vrouw is zij natuurlijk de allerslimste in dit soort zaken. Zij zet haar oude spullen gewoon voor de deur en geeft vervolgens de gemeente telefonisch door, dat er iemand zo vervelend is geweest om zijn oude spullen uitgerekend voor haar deur te dumpen. Heus, de gemeente- het jongens zullen niet talmen het op te halen. Natuurlijk zijn er ook positie ve oplossingen denkbaar. Zo kunt u de organisatie van plaatselijke rommelmarkten 'j in Waddinxveen worden gehou den. Het goede doel vaart er j_„ _.x i -j en u ^ijgt als dank misschien een bloeme- WADDINXVEEN - De gemeentelijke afvalstoffenhef fing zal volgend jaar in Waddinxveen niet worden verhoogd als gevolg van lagere verwerkingskosten. Door in deze subsidiegrond- Deze plotselinge ’meevaller’ van een kwart miljoen slag ook een apart bedrag gulden is voor het college van Burgemeester en Wet- voor activiteiten op te nemen houders aanleiding de gemeenteraad te vragen af te l van verlagen van de tarieven zal echter in 1996 geen spra- Ik ben er niet blij mee, dat het gezamelijk grofvuil ophalen wordt afgeschaft. Allereerst 9.30 uur ds. A.W. van der Plas 17.00 uur ds. M. van Cam- pen 10.00 uur de heer J. Spoor 10.30 uur Evangelie studie- klassen 11.20 uur Algemene verga dering werkzaam geweest op de kwekerij. Het bedrijf werd in 1928 gesticht door zijn vader REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) 10.00 uur geen dienst Geboren: Arnout Simon Hendrik z.v. P.J.M. Gillissen en V.M.P. van Autenboer; Alexandra Maria d.v. J.C. Hoogen- doorn en H.E. Teunisse; Florine'Angela d.v. C.G.P. Komen en A.M.M. Bracke; Margot Dootje d.v. V.P. van Leeuwen en G.G.M. Tack; Leendert z.v. H. Berghout en T. Verhagen; Pe trus Marinus z.v. C. Boersma en H.J.E.M. Jacobs; Sterre d.v. W.L. Horninge en M.C. Roeleveld; Jesse z.v. R.M.J. van der Neut en M. van Bloois; Mandy d.v. J. Vermeulen en K.M.J. van Noort. indertrouwd: P. Pille en M.L. de Veld; N. van der Reyden en K.S. van den Berg; J.M. Waldorp en M. Bonk. Gehuwd: R. Geurts en S. Liezenga; P. van Oorschot en M.C. van Eijle; A. Baak en M. Rooker. iverleden: Catharina Magdalena Hoogeveen, e.v. P.J.J. Spruit, oud 62 jaar; Eduard Nolet, oud 72 jaar; Johanna Ja coba de Zeeuw, w.v. B.L. de Wolff, oud 83 jaar; Stephanus Zuidam, oud 44 jaar. 9.30 uur ds. A.A. van Hou- welingen 17.00 uur Ontmoetingkskerk 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00 uur ds. M.J. Oosting Ontmoetingskerk, Groens- voorde: Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur, op zondag om 11.15 uur, op dinsdag om 9.00 uur en op donderdag om 9.00 uur. Arts: C.N. Vreeken, Weidezoom 50, tel- 612979 Arts:H. Glaser, Souburghlaan 13, tel. 618742 Boskoopse Apotheek Zijde 22, tel. 01727-17834 Dienstdoende verloskundige: J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 01727- 13898 Mededeling: De regeling ‘medische weekeinddienst' is uit sluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de be handeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zondag van 10.00 -11.00 uur en van 16.00 -17.00 uur. Voor deze spreek uren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aan vraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoed gevallen bereikbaar. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 0182- 612737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Pelmolenerf 59, Gouda, tel. 01820-11215). diverse maatschappelijke functies, zowel binnen de agrarische sector als daarbui ten. Jarenlang is hij actief ge weest in de Hollandsche Maatschappij van I het Koninklijk Nederlands anderde het een en ander in oud-voorzitter de bedrijfsvoering.In de jaren tachtig ging men bijvoorbeeld over op substraatteelt. Sub- 16.00 uur samenkomst met kindernevendienst (iedere tweede zondag van de maand) WADDINXVEEN - Linda Broer (Heuvelhof), oud-leer- linge van de samenwerkings school voor Havo-Atheneum, is geslaagd voor het docto raalexamen onderwijskunde- pedagogiek aan de Rijksuni versiteit van Leiden. C; woensdag 4 oktober heeft zij Deze verlaging was mogelijk i-1—1 x-door een gunstige kostenont- De afstudeerscriptie wikkeling van de verbran ding en door gelden te ont- delde over het onderwerp Tn- trekken aan het in de afgelo- temationalisering van het pen jaren bij de AVR ge vorm - -l-x j-de pariefsegalisatiefonds. dat wij steeds meer moeten en 1 __2_1 2_ omdat de argumenten van de producenten kunnen blijven gemeente Waddinxveen niet hard genoeg zijn. 1 Het is waar dat het op de op- En alles wat wij kopen haaldagen een rommel is op straat en dat er in de hopen door een vaste groep mensen WADDINXVEEN - Dit jaar zijn door het Waddinxveense gemeentebestuur voor de be sturen van de club- en buur thuizen en van de speeltuin verenigingen convenanten (samenwerkingsovereenkom sten) opgesteld. ‘Wij zijn verheugd dat de rela tie tussen de gemeente en de besturen, in welke vorm dan ook, nu goed op papier staat', aldus B. en W. in de toelich ting op de gemeentebegroting voor volgend jaar.Via deze convenanten kunnen zij nu ook iets meer invloed uitoefe nen op het beleid ten aanzien van de activiteiten die in de club- en buurthuizen worden georganiseerd.Het college heeft het voornemen in 1996 meer aandacht te besteden aan activiteiten voor tieners, werklozen en ouderen in de club- en buurthuizen. In 1992 is de subsidiegrond slag voor de club- en buur thuizen vastgesteld op basis van historische gegevens. Dit heeft geleid tot veel onrust onder de besturen omdat er sprake was van ongelijkheid. B. en W. hebben geprobeerd door middel van het opnieuw vaststellen van de subsidie grondslag in de convenanten, op basis van objectieve maat staven, hier verandering in aan te brengen. straatteelt is in de rozen nog een bijzondere manier van kweken. Zeker driekwart van de rozen in Nederland staat nog in de volle grond.Naast zijn werk als directeur van de derdaad zo dat na het opha-Mijn derde bezwaar geldt de kwekerij heeft Adriaan Ou- len veel gruis en klein vuil onzin van dc rewnciIng van dijk zeer veel werk verricht in blijft liggen. Maar dat komt de gemeente: grof vuil maakt /4‘lxmvr’zx rtr.Tr. Lx r -T-x-T-, z-* ITT lx- z-\ 1 1 1 i 11 1 - -■ WADDINXVEEN - In Rotter- sectoren heeft verricht deed dam-Overschie is vorige week hij naast zijn werk bij BV j j--Kwekerij ’Nieuw Leven’ aan de Henegouwerweg.Adriaan ‘Het verder verlagen van de tarieven heeft het risico dat in de komende jaren extra verhogingen nodig zouden zijn', aldus het college. Dit kan beter worden voorko men door de ’meevaller’ nu voor een deel te gebruiken om te ’sparen’ voor de toekomsti ge investeringen en andere ontwikkelingen, zodat de toe- (G\^ komstige tariefsverhogingen Voor het col lege van Burgemeester en Wethouders is deze plotselin ge ’meevaller’ van circa ƒ250.000,- op jaarbasis reden de gemeenteraad voor te stel len de voorgenomen verho ging van de afvalstoffenhef fing per 1 januari 1996 met 2,6% niet door te laten gaan. Als de gemeenteraad dit voor- (Jok het realiseren van een stel ovemeemt zal het bedrag kringloopwinkel en het ver der doorvoeren van de afval scheiding droge componenten (papier, glas, textiel) zullen nadere aandcht behoeven. Bovendien zijn er in de huidi ge kostenraming van afval scheiding, afvalverwijdering en de afvalverwerking nog een groot aantal onzekerhe den. Voorbeelden hiervan zijn de mate waarin de nieuwe opzet van de grofvuilregeling een succes zal worden, de ontwik keling van de oud-papierprijs (thans weer dalende), de af zet van slakken (restprodukt na verbranding afval) door de AVR na afloop van het lopen de contract over twee jaar en de verdergaande regionalise ring op afvalgebied. Waddinxveen gaat uit van een volledige kostendekking van de afvalstoffenheffing. Dat betekent ook dat alle op brengsten van de afvalstof fenheffing geheel worden aangewend voor de kosten van scheiding, verwijdering en verwerking van afval. ‘Als er van de opbrengst van de afvalstoffenheffing na het voldoen van alle kosten in een bepaald jaar geld overblijft, dan wordt dit dus niet ge bruikt voor andere leuke din gen, maar dan wordt dit res terende bedrag gestort in de reserve egalisatie afvalstof fenheffing', leggen B. en W. uit. Deze reserve wordt gebruikt om er voor te zorgen dat de af valstoffenheffing niet in al te grote stappen dient te worden verhoogd. Dit wordt bereikt door bijvoorbeeld noodzake lijke investeringen geheel of gedeeltelijk uit deze reserve te betalen. wel op een andere dag van zijn vuil afwil. En betekent dus dat de v- iedere dag moeten rijden. niet. het al: de schooljeugd komt langs en i 1 - enige testjes uit te voeren. De tv valt weldra van zijn voetstuk, de knoppen laten al grofvuil-razzia is het een ko- 1 11--2__ J_ 112 bosjes, evenals de nodige an dere onderdelen. Ook het ma tras blijkt toch geen echte trampoline: de ganzeveren dwarrelen als sneeuw door de lucht en de wind zorgt voor een over stoep en straat. Tenslot te kreunt en kraakt ook het bankstel bij zijn versneld af takelingsproces. Buurman B. ziet alles door zijn raam met lede ogen aan. Als na twee dagen zijn ge is omgeslagen in ergernis is toch menigeen de suiker in de thee als de zaak voortaan bij Op de vooravond P1 kopen moet iets ’ouds’ ver dwijnen: bij het grofvuil. Wie komt omdat het vuil pas laat delt en de hoge stapels vuil op de dag wordt opgehaald. In de woonwijk Zuidplas is het meermalen gebeurd dat morgens om zeven Bloemenveilingen Aalsmeer en dat het vuil uiterlijk om elf x TiA j. ^....1.... wor(jt opgehaald. Een zijn vuil afwil. En dat Belastingad- boete op elke overtreding. betekent dus dat de wagens Mijn tweede bezwaar is dit. iedere dag moeten rijden. Wij leven in een consumptie- Echt besparend lijkt mij dat maatschappij en alles en ie dereen doet er van alles aan om onze welvaarteconomie te donderdagmiddag na een af- scheidsdienst in de hervorm de Immanuëlkerk (Prinses Oudijk is vanaf zijn schooltijd Beatrixlaan) gecremeerd Adriaan Oudijk, oud-direc- teur van de BV kwekerij ’Nieuw Leven’, oud-dijkgraaf en diens broer. Uiteraard ver- van het waterschap De Gou- welanden en van de Rabobank Waddinx veen.De aan de Oranjelaan wonende Waddinxvener, die zich in brede kring gedurende een zeer lange periode heeft ingezet voor de gemeenschap, overleed zondag 1 oktober op bijna 72-jarige leeftijd. ‘Zijn werkzame leven bestond uit zorgen voor ons en anderen1, stond er op de rouwkaart. WADDINXVEEN - Volgens Adriaan Oudijk, die in 1991 F*1- -”T ter gelegenheid van Konin- jaar èrg veel aandacht be- ginnedag werd benoemd tot Ridder in de Orde van Oran- uitgangspunten je-Nassau en bij zijn afscheid als dijkgraaf van het water schap De Gouwelanden de erepenning kreeg uitgereikt, heeft op bewonderenswaardi- ge wijze een indrukwekkende hoeveelheid functies in de loop der jaren vervuld. Met grote inzet heeft hij zich steeds verdienstelijk ge maakt in zowel regionale als landelijke functies, met name op het terrein van de land- en zocht voor het jongerenwerk 2__1A 1 1_ _X 1_ .1 J_ 1. r T 1 T 1 in diverse maatschappelijke Midden-Holland. Burgemeester en Wethouders zien in de thans bekend ge worden ’meevaller’ geen aan leiding de tarieven ten op zichte van 1995 te verlagen, a ozoals in sommige andere ge- zal het mogelijk worden meer zien van de voorgéstelde verhoging met 2J5%. Van meenten wel gebeurt, activiteiten in de club- en -1-J-5-- J - ‘tr„+ - buurthuizen te organiseren ke kunnen zijn. In de gemeentebegroting voor De verlaging van het ver- 1996, zoals die vorige maand brandingstarief werkt geheel door B. en W. aan de gemeen- door in het tarief per ton dat teraad is aangeboden, is een door de gemeente wordt be- verhoging van taald aan het de afvalstof- Gemeen- 3070*00,-In de begroting fenheffing lïlCCVQIICl VUfl schappelijk verwerkt met aa/i fj Vuilverwer- 2,6% per 1 ja nuari 1996 (inflatiecor rectie). Als gevolg hiervan zouden in Waddinxveen de tarieven voor een eenpersoonshuis houdens met ƒ8,40 en voor meerpersoonshuishoudens met ƒ10,80 per jaar stijgen. Kortgeleden is echter bekend geworden dat de Afvalver werking Rijnmond (AVR) de tarieven voor verbranding van het restafval behoorlijk Op heeft verlaagd. haar bul in ontvangst geno men. van de Waddinxveense han- doen groeien. Dat betekent kunnen kopen zodat de draaien en daardoor werkge legenheid wordt geschapen. >akt. En voor alles wat wij :open moet iets ’ouds’ wordt gezocht. Maar dat op de ophaaldagen rondwan- 1—A -..-A, A .j ziet, iédere maand opnieuw, die kan niet ander dan con cluderen dat er behoefte be de vuilniswagens pas een dag staat aan tenminste een later kwamen. En het is in- maandelijkse ophaaldag, derdaad zo dat na len veel gruis en klein vuil onzin van de redenering van omdat na het ophalen geen de straat rommelig, dus geen straatvegers aan het werk zijn. Een uitgestorven beroep in Waddinxveen! In de huidige regeling is ge- Landbouw, gen, onder meer door de regel - J 3 in te stellen dat grofvuil pas éénmaal per maand grof vuil Landbouw Comité, de Coöpe- vanaf ’s morgens om zeven i„ ratieve Vereniging Verenigde uur buiten gezet mag worden dag, omdat ieder huishouden (VBA) BA, de Stichting Ac countants- en F viesbureau Hollandsche Maatschappij van Landbouw, het bestuur van de Coöpera tieve Rabobank Waddinx veen, de Raad van Commissa rissen van NV Hagelunie, de Raad van Commissarissen van NV Interpolis, het Water schap De Gouwelanden (1979-1989), het Hoogheem raadschap van Rijnland, het gemeentelijk Overlegorgaan Werkgelegenheid, de School vereniging Christelijk Natio naal te Waddinxveen, het be stuur van de Christelijke MA- Met enige verwondering las VO te Waddinxveen en als ik in het Weekblad voor Wad- commissielid van de her- dinxveen van vorige week dat vormde Immanuëlkerkge- de gemeente voornemens is meente in Waddinxve om vanaf 1996 het grofvuil al leen nog volgens het ’u-belt- en-wij-komen-het-halen’- principe te gaan inzamelen, met een nota erbij. En dat omwille van schonere straten en minder zwerfvuil. Op zich een nobel streven na tuurlijk, maar ik vraag mij af of dit wel goed is doordacht. Immers, iedereen kan in zijn glazen bol zien dat een derge lijke regeling een groot risico van mislukken in zich draagt. Stelt u zich de nieuwe situ atie eens als volgt voor. Mijn heer A. besluit afstand te doen van zijn oude koelkast, zijn bankstel, de kapotte tv en zijn ganzeveren matras. In de nieuwe situatie goed voor pakweg 50,- ophaalkosten. Na het emotionele afscheid van zijn oude spullen Stapelt A. de zaak netjes voor de deur: tv op de koelkast, daar naast het matras en bankstel schuin erachter. Dan zoekt hij in de ’Omnum- meringsgids’ naar het nieuwe telefoonnummer van ge meentelijke ophaaldienst, met een girobetaalkaart in de bellen, die regelmatig hand. - Maar ja, net voordat hij het laatste toetsje wil indrukken dan wel bij ordent hij in gedachten nog ".iccU even snel zijn financiële prio- tje in plaats van een nota, riteiten en concludeert dat hij Nee, gemeente, hoewel ik be de vijftig gulden toch liever sef, dat de bovenstaande situ- uitgeeft aan die nieuwe cd van André Hazés. Dus A. besluit er nog eens een nachtje over te slapen, legt de hoorn er weer op en met een laatste blik naar buiten gaat hij over tot de orde van de voor inventieve i dag. Wat gebeurt er? U raadt pingsmogelijkheden. En de nieuwe aanpak heeft is als altijd bereid ook nog andere gevolgen. Ga maar na. Op de vooravond van de huidige maandelijkse n212_ 2_ 1_ _X1--'_ snel los en verdwijnen in de men en gaan van belang in de straat. Zeker twintig perso nen zoeken - vaak ook nog met een zaklantaarn in het donker - iets van hun gading of speuren naar waardevolle materialen. mooie egale verdeling Zo verdienen ze er een centje bij en werken ze gelijk mee aan een uiterst effectieve re cycling. Hoewel het volgens de regels niet is toegestaan dat de mensen hun grofvuil voortijdig buiten zetten, ont- AÏs na twee dagen zijn geduld neem je als gemeentebestuur i" - x 'l---J-J- het moment daar, dat B. als eerste de ophaaldienst belt de voordeur wordt afgehaald met de toevoeging dat buur man A. verantwoordelijk is Ik stel voor, voor de troep. p J Dit telefoontje zet gegaran- gemeenteraadsvergadering deerd de toch al broze relatie tussen A. en B. onder forse druk. Uiteindelijk komt de afroep, dat lijkt me een prima gemeente natuurlijk toch de plan. Maar laat die nota als- zaak afvoeren en schoonve- tublieft achterwege, net zoals gen en krijgt A. alsnog zijn dat gebeurt in menig andere nota, misschien zelfs met boe te. Het vervolg laat zich raden. G WEEKBLAD PAGINA 11 Wijlen Adriaan Oudijk ZONDAG 15 OKTOBER Nieuwstraat Haven- i 1-J 2 T GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Zuidhonk, Zuidplaslaan 10.00 samenkomst JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfaterkapel, straat: WADDINXVEEN 5 Bethelkerk, Bilderdijklaan: Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te l buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. PETRA PIROVANO Peuleyen 124, Waddinxveen voorde: Burgemeester Trooststraat GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens- OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Merturiusweg: NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: De Hoeksteen, Esdoornlaan: berg j GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: lehobothsthool, Sperwer- ioek: EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk: DE KERK VAN JEZUS CHRISTUS VAH DE HEILIGEH DER LAATSTE DAGEN Crabethstraat, Gouda kerkgebouw Zuidkade: Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan: CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur leesdienst CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw 79: ROOMS-KATHOUEKE KERK St. Vidorkerk, Zuidkade Eutharistieviering op zon dag om 9.30 uur en op woensdag om 19.00 uur. ZATERDAG 14 EN ZONDAG 15 OKTOBER Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Van den Brule, Van der Linde en Vreeken (groep I) heeft dienst: Voor de praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Sie mens, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: Dienstdoende apotheek: weekeinddienst dierenarts: C. de Ifos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 79, tel. 0182- 610462. LEGER DES HEILS Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat Adriaan Oudijk werd in 1991 benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. -r -T 1 11 1 1 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 OKTOBER 1995 ING. GERARD VESTERS Gerstakker 48, Waddinxveen _h-L is ver_ - F

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 12