IMOSSELAVOND Zwemploeg van Gouwestaete tweede bij Leidse zeskamp - 'IIP Antilope-atleten in Zuidersterloopserie Nieuwe shirts voor Be Fair-volleybal Drie masters behalen dertien gouden plakken Winnend Korbis op weg naar de titel Koploper van WSV loopt verder uit r u MET WS MUZIEK BRASSERIE DE BOEC Schaatsles jeugd De Gouwe Streek F5O t Sioelers geven elkaar niets toe Waddinxveen gelijk (2-2) Voortvarende competitiestart Be rair-heren Open zwemdag Puur Natuur Vijf goals van Be Fair Meer spanning bij Excelsior fe VRIJDAC 17 NOVEMBER Vrijwilligers - "dl Neder- Ml r Op de juiste plaatsen A Slanker worden! TER AAR: STOBBEWEG 19 0172-605882 Gelukkig voor Korbis dacht aanvoerder Frits Visser daar even het zijne van. In de slot minuut bracht hij vanaf ver de Waddinxveners de terech te zege (19-18). De score kwam deze wed strijd van de hand van Wim Lebbing (5x), Frits Visser (4x), Jaco Wineke (4x), Yvon ne Visser (2x), invaller Mari- F Belt u gerust voor een GRATIS figuuranalyse. Met de TMF- methode! BM’ïd BALANCE Jammer was dat de scheids rechter niet bepaald conse quent floot. Gelukkig hadden gebracht, de acht strafworpen op het uiteindelijke resultaat geen invloed, maar het was toch kantjeboord geweest of Kor bis had puntverlies geleden. Met uitzondering van enkele houden.In het begin moesten de ingespeelde Waddinxve ners vaak een achterstand in gelopen. Van de 19 Korbis- doelpunten werden er voor rust 10 gescoord. Over de hele wedstrijd bezien had de eer ste aanval met elf scores het grootste aandeel in de pro- duktie.Er werden dus veel strafworpen gegeven, maar tekenend was het wel dat ze voor Korbis allen vielen vlak na de thee. Pas later, toen RWA trachtte de wedstrijd in positieve zin om te buigen, was de scheidsrechter daar van zo onder de indruk dat bij herhaling naar de stip werd gewezen. Zo kon het gebeuren dat zeer tegen de verhouding in RWA vlak voor tijd tweemaal vanaf WADDINXVEEN - Een dag nadat WVS-staatssecreta- ris Erica Terpstra de openingshandeling verrichtte van het tot overdekt en gemoderniseerd zwembad omgebouwde oude openluchtbad ‘De Hateboer4 in Sittard zwommen Judith van Berkel, Nic Geers en Rob Boele van de zwem- en poloclub ‘Gouwestaete4 er tijdens de open nationale kampioenschappen voor masters waar ze dertien gouden plakken verover den.. Overeenkomstig hun hoge klasseringen op de Europese kampioenschappen zwom Ju dith van Berkel, klasse 50-54 jaar, al het goud bij elkaar. Nic Geers moest op de korte sprint in groep 55-59 op de 50 meter vrijeslag de pur sang sprinter Stefan Glasius uit Zwijndrecht 0.4 seconde voor laten gaan, maar op de andere vijf nummers was het ook voor de Boskoper allemaal goud wat er blonk. De tijden van Judith van Ber kel: 100 wissel 1.24.7 - 50 rug 39.9 - 50 vrij 35.7 - 100 vrij 1.16.7 - 100 rug 1.26.8 - 200 wissel 3.08.2 en van Nic Geers: 100 wissel 1.17.5 - 50 rug 37.0 - 50 vrij 29.7 - 100 vrij 1.05.2 - 100 rug 1.24.2 en 200 wissel 2.59.3. Rob Boele voelt zich niet zo’n allrounder - hoewel hij alle zwemslagen goed beheerst - en beperkt zich bij wedstrijden meestal tot schoolslag en wis selslag. Op de 100 meter wisselslag werd hij nipt tweede in 1.08.1 (slechts 0.1 seconde boven zijn Nederlands record). Op de 50 en 100 meter schoolslag was de boomlange Gouwenaar in 32.3 en 1.12.9 in de leeftijds klasse 35-39 jaar iedereen roy aal de baas. na de rust het spel bepaalde, was het wederom Peter Heemskerk die in de 15e mi nuut RVC op een voorsprong wist te brengen. Waddinx veen zette daarna de bezoe kers nog verder onder druk. Het duurde echter nog een kwartier voordat uit een vrije schop Michiel Vunderink de bal schitterend kon inkoppen en de stand weer gelijk werd getrokken. WADDINXVEEN - Evenals een half jaar geleden is de wedstrijd tussen Waddinx- veen-voetbal en RVC (Reeu- wijk) geëindigd in een 2-2 ge lijkspel. Al in de tweede mi nuut kon Waddinxveen op voorsprong komen door een gevaarlijke kopbal van Ray mond Beij, maar dat misluk te. Verder was er weinig spanning in de eerste helft. Terwijl iedereen al met een 0-0 ruststand rekening hield, vielen erop het laatste mo ment toch nog twee doelpun ten. Eerst kwam Waddinx veen in de 44e minuut op voorsprong door een doelpunt van Tom Plantfeber, maar nog geen minuut later werd de stand weer gelijk getrok ken door Peter Heemskerk. de schenen. Een fraaie partij Ondanks dat Waddinxveen met een fraaie p-untendeling. Adriaan Blom en Cor Stolker versloegen Daniël Westmaas en Arjan Neven. WADDINXVEEN - Ruim tweehonderd leden van Be Fair-volleybal werden tijdens de jaarlijkse presenta tie bij sponsor Keukencentrum Waddinxveen (Zuid- kade) verrast met een nieuw verenigingsshirt. Directeur Willem Slingerland gaf aan op die manier alle le den bij de sponsoring te wil len betrekken en niet alleen de damesselectie (debuterend in de tweede klasse) en he renselectie (eerste kalsse). Scheidend Be Fair-voorzitter Gert Koele beloofde dat de le den de goede naam van de sponsor op waardige wijze zouden uitdragen door spor tief gedrag in en buiten het veld, hetgeen Be Fair aan haar naam verplicht is. Keukencentrum Waddinx- veen-Be Fair deed ook weer boekte een punt op Cor Stol ker. De afgelopen week boek te hij zelfs volle winst op Ber- tus van Eijk. De goede ontwikkeling van Dick Berghout gaat nog steeds door. Hij legde voorzit ter Piet Swart het vuur aan de jaarlijkse presentatiegids het licht zien. Daarin wordt onder meer melding gemaakt van de vele mogelijkheden om bij Be F air recreatief of in wedstrijdverband te volley ballen. Maar liefst vier avonden per week worden in sportzaal Groenswaard (Wingerd) trai ningen verzorgd voor jeugd en senioren. Voor recreanten is er een doordeweekse com- petitieavond en voor de wed strijdsporters is op de zater dag de competiite vastge steld. met 1-7 van Spirit A2 gewon nen.Minder verging het A2. Uit tegen NSV werd slordig met enkele opgelegde kansen om gesprongen, waardoor de 2-0 achterstand definitief werd. In Boskoop werd BI de oren gewassen. Floreant won met inzet van veel fysiek met 7-2.Het duurde even voordat El in en tegen Gouda E2 het ritme te pakken had, maar toen het zover was werkte het voortvarend aan een verdien de overwinning (1-4). Een ver diende winst was er ook voor de pupillen van F3. Met veel inzet werd Moordrecht F2 op eigen terrein met 0-6 versla- gen.De meisjes-junioren wa ren thuis tegen Floreant lange tijd niet bij de les en keken daardoor tegen een 0-3 achter stand aan. Net op tijd begon het sportieve terugvechten, waardoor de eindstand in een spannende slotfase op 5-5 werd bepaald. WADDINXVEEN - De koplo pers van de Waddinxveense sjoelers geven elkaar in de competie geen duimbreed toe. Tine Valenkamp en Jan Kers bergen scoorden 1.389 pun ten en Dick Dros 1.388. Op de vierde plaats in de A-klasse volgde Wim Slingerland jr met 1.329 punten. De A-klassers Cees Kuipers en Pascal van Gils hadden een slechte competitiestart. Maar beiden scoorden 1.399 en 1.313 punten en zijn door dit resultaat weer hard op weg om de B-klasse te verla ten. Ook Dirk Jan van Drunen (1.308 punten) zit weer in de lift. Mien Renesse werd vier de met 1.304 punten. WSE- voetballer Erwin Pleus (re gionaal topscoorder) begint ook zijn draai in de C-klasse te vinden 1.274 punten. Tweede staat Asha den Drij ver (1.259) en derde Caroline van Drunen (1.189). Klasse D: 1. Simon den Oude 1085, 2. Ceron van Beek 1050, 3. Corry Boegheim 993. Klasse E: 1. Miep Zonderland 995, 2. G. Loef 940, 3. Dick Esveldt 869. WADDINX VEEN - Van de Waddinxveense sportclub Anti lope gaan 16 wedstrijdlopers meedoen aan de Zuidersterloopserie. Dit hardloopevenement wordt in de periode oktober-juni voor de derde keer gehouden voor lopers uit district West II van de KNAU. De serie bestaat uit 13 lopen, in afstand vari ërend van 10 kilometer tot een halve marathon. De wedstrijdreeks begint za terdag 14 oktober in Slie- WADDINXVEEN - Opnieuw een overwinning voor koploper Korbis-korflbal, dat aan de Dreef tegen run- ner-up RWA (Rhoon) verdiend met 19-18 won. De Waddinxveners, die als ze zo doorgaan kans maken op de titel en daarmee het tweede klaserschap, had den vrijwel de hele wedstrijd de overhand. 2 meter wist te scoren, waar door de stand op 18-18 werd ZEVENHUIZEN - De Neder landse Federatie van Naturis tenverenigingen (NFN) houdt ook dit jaar weer de open natu- ristische zwemweek. Het doel van deze week is belangstel lenden gelegenheid te geven o kennis te maken met de natu- danks flinke schermutselingen in de top koploper H. ristische zwemvereniging in van Woudenberg dankzij een nieuwe winstpartij zijn koppositie te handhaven en zijn puntenvoorsprong WADDINXVEEN - Koploper Be Fair-voetbal heeft in en te gen Aarlanderveen een ruime 5-1-overwinning weten te be halen. Komende zaterdag wordt in het Warnaarplant- soen gespeeld tegen Moerka- pelle, getraind door de oud-Be Fair-coach Cees Verbree. Aarlanderveen toonde met name in de eerste helft niet de voor hen zo karakteristie ke inzet. Be Fair nam voor de pauze al afstand door doel punten van de broers Henk- Jan en Marco Verzijl. Arijanne v.d Valk overtrof zichzelf en won de 100 m schoolslag bij de meisjes on der 11 jaar in de fraaie tijd van 1.32.5. Pascal Holleman was met 1,00,1 de snelste op de 100 vrij bij de jongens on der 15 jaar. Op de 100 rug werd Pascal met 1.11.9 derde. Kim Middendorp pakte zilver op de 100 rug bij de meisjes onder 13 jaar met een tijd van 1.15.4 terwijl Eva Idelenburg op de 100 school in deze leef tijdsgroep met een tijd van 1.24.1 naar het goud zwom. Melissa Dings werd op dit nummer tweede (1.26.5). Bij de jongens onder 11 jaar had Geert v.d. Linde zijn dag met tweemaal een derde stek. Op de 100 vrij in 1.11.0 en op de 100 school in 1.38.9. Beide tijden waren goed voor per soonlijke records. Inge v.d. Schrier mocht twee maal zilver in ontvangst ne men. Bij de meisjes onder 15 zwom zij de 100 rug in 1.10.4 en de 100 vrij in 1.02.3. Op beide nummers werd Wilke v.d. Valk derde met tijden van 1.14.0 (rug) en 1.05.0 (vrij). Mark v.d. Schrier ging weer sneller op de 100 vlinder en mocht met een tijd van 1.06.3 het brons ophalen bij de jon gens onder 17 jaar. Bij de da mes was er een derde plaats voor Miranda Boer op de 50 vrij met een tijd van 27.9. Wouter Steller was met zijn tijd van 25.1 goed voor brons op dit nummer bij de heren. De estafetteploegen scoorden veel punten zodat gezegd kan worden dat het in de breedte wel goed zit bij Gouwestaete. Kim Middendorp, Melissa Dings, Eva Idelenburg en Ilo na Cramer wonnen de 4x50 wisselestafette bij de meisjes onder 13 jaar met een scherpe tijd van 2.23.0. De jongens werden op hun nummer derde met een veel mindere tijd dan de meisjes, 2.32.2. Mike Facey, Patrick van Keulen, Joost Krommen hoek en Geert v.d. Linde zijn echter gemiddeld wat jonger. De dames en heren zwommen de 4x100 vrij estafette. Het werd voor beide ploegen een tweede plaats. Miranda Boer, Catharina v.d. Valk, Wilke v.d. Valk en Inge v.d. Schrier maakten bij de dames een tijd van 4.19.6 en Mark v.d. Schrier, Wouter Steller, Jan Willem v.d. Hoek en Martijn v.d. Maagdenberg kwamen bij de heren uit op een tijd van 3.44.6. In het andere Leidse bad, De Zijl, vonden kringzwemwed- strijden plaats en ook hier gingen de leden van Gouwes taete niet met lege handen naar huis. Andres v.d. Sluijs won de 100 vrij bij de jongens onder 17 jaar met een tijd van 1.04.6 en werd bovendien tweede op de 100 vlinder, in 1.12.1. Wilke v.d. Valk had een druk weekeinde en kwam ook hier aan de start met als resultaat een zilveren plak op de 100 m schoolslag in 1.29.6. Norma Koeleman maakte op dit nummer een tijd van 1.31.0 en werd derde..Dit alles bij de meisjes onder 15 jaar. Bij de jongens won Marcel Zijderhand glansrijk de 100 m schoolslag met een per soonlijk record van 1.22.3. Wyco Zalm vlinderde als nooit tevoren en haalde vele seconden van zijn beste tijd af. Met 1.22.7 werd het onver wacht zilver bij de jongens onder 15 jaar. Wouter Rams haalde bij de jongens onder 15 jaar, maar dan in de B-klasse, ook een zilveren plak op de 100 vlin der en deed dit in een tijd van 1.25.1. Wyco zwemt in de C- klasse wat zijn prestatie nog meer glans geeft. Op het laatste nummer, de 50 m vrije slag bij de jongens on der 11 jaar, was er goud voor Roy Zirkzee met een persoon lijk record van 37.7 en zilver voor Jan Rams die met een tijd van 38.5 ook zijn persoon lijk record aanscherpte. op de schaatsbanen van As- sen en Heerenveen. naar Midlaren. In buitenhuis Vorig jaar kregen de jeugdige je’s oefenmeester Henk Gem ser. Door zijn baan als bonds coach was hij dit jaar niet in staat dit te doen. Zijn band met de Waddinx veense schaatsclub wilde hij echter niet loslaten. Daarom heeft hij zijn assistent be schikbaar gesteld om de tech niek van de jeugd te verbete ren. Naast drie loodzware trai- ningsdagen is er natuurlijk ook nog plaats voor allerlei andere sportieve activiteiten. Zo zal men het sub-tropisch golfslagbad bezoeken en de locatie midden in de Drentse bossen zal ook nog als ver trekpunt gelden voor allerlei avondspelen. Tevens zal gehuld in de ge sponsorde schaatspakken op zaterdag 21 oktober worden deelgenomen aan de Coene- cooploop. Mensen die iets meer van de Waddinxveense schaatsclub willen weten kunnen een informatie-boek- je opvragen op het volgende telefoonnummer 0182- 610002. verder te vergroten. WSV’s koploper speelde met de zwarte stukken tegen W. v.d. Hoek, nummer 2 van de ranglijst. Van Woudenberg speelde zijn geliefde Caro- Kann opening, waarbij beide spelers een aanvallende spe lopvatting hanteerden. Nadat tegengestelde rokades op het bord werden ingezet, wist hij toch met iets meer raffinement het spel naar zich toe te trekken. Zijn te genstander kon niets anders doen dan de partij op te geve- n.Een andere topper was die tussen E. Ket (nummer 5) en T. v.d. Oord (nummer 3). De witspeler was duidelijk een maatje te klein. Door deze overwinning wist T. v.d. Oord de tweede plaats van de top 10 te bemachtigen. De verlie zer is voorlopig uit de top ver dwenen. Eveneens in de bovenste re gionen verblijven H. Smits- kamp, die A. v.d. Starre van zich af wist te schudden, en kampioen B. Jansen, die langzaam maar zeker op stoomt en A. Kardol op een nederlaag trakteerde. Een puntendeling was het gevolg van de strijd tussen E. Philip- se en J. v.d. Born. In het middengedeelte kon C. Asscheman een nederlaag te gen L. Willemen niet voorko men. Hij lijkt nu toch echt worden dient aan tenminste 8 van de 13 lopen te worden deel genomen. Ook is er een vereni- gingsklasse- ment. Om hiervoor in aan merking te komen dienen per loop minimaal 8 lopers te fi nishen, het liefst natuurlijk zo hoog mogelijk. Bij wijze van herinnering krijgen de deelnemers aan de Zuidersterloopserie een ’run ning tight’ ter waarde van on geveer tachtig gulden aange boden. van plan zijn hoge positie van vorig seizoen weer in te ne men. Hetzelfde geldt voor P. de Niet, die geen moeite had met zwakkere broeders en T. Goor plat legde. T. Kuiper was te sterk voor A. van Nieukerke en N. Dannis boekte een verrassende over winning op L. v.d. Haven, waarbij laatstgenoemde zijn hoge positie van vorig seizoen nog duidelijk niet heeft inge nomen. Verder ging de volle buit naar T. Wiersma, J. Stam, C. Al- blas en J. Markus tegen res pectievelijk J. de Bock, D.J. van Offeren, A. Versluis en H.E. van Offeren. J. van Sandijk kwam na een lange partij in geslagen posi tie alsnog aan een puntende ling, aangezien tegenstander M. Moerland in hevige tijd nood een patstelling over het hoofd zag. In de kelder van de schaakdivisie eveneens een remise tussen P. van Offeren en G. Torenbeek. H. Stouten ging de teil in tegen de ver rassende winnaar J. v.d. Hei den en H. Brinkhorst blijft de onderste regionen versterken door opnieuw een nederlaag tegen J. van Oort. Als laatste werd nieuwkomer U. Bee- rends hekkesluiter door zijn nederlaag tegen A. van Aspe ren. WADDINXVEEN - Tijdens de donderdagavond gehou den zesde ronde van de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV wist on- drecht en eindigt op zaterdag 2 juni in Capelle aan den IJs- sel. Andere plaatsen die zul len worden aangedaan zijn Vlaardingen, Rotterdam- Kralingen, Brielle, Piershil, Maassluis, Gouda, Dor drecht, Gorinchem, Baren- drecht, Papendrecht en Delft. Om in het individuele totaal- klassement opgenomen te Waddinxveen Al blijft winnen WADDINXVEEN - Het A-l team van Waddinxveen-voet- bal heeft inmiddels een solide basis gelegd voor een vooraan staande positie op de ranglijst. Zaterdag werd gemakkelijk perioden in de eerste speel- n A Ar, helft ondervond Korbis niet echt veel problemen. Zonder al te veel problemen kon RWA goed in bedwang worden ge- no van’tZwet(2x), Miriam de Boer (lx) en Marc van de Brink (lx). WANDTEGELS EN PLAVUIZEN hun omgeving. In Zevenhuizen haakt de Wad dinxveense zwemvereniging ‘Puur Natuur1 hier zaterdag 7 oktober van half vijf tot zes uur op in met haar open da- g. Iedereen is dan welkom om vrijblijvend en gratis een baantje naakt te zwemmen in het zwembad ‘De Koornmolen1 in Zevenhuizen. Voor nadere informatie kan men bellen 0182-616712. WADDINXVEEN - De volley ballers van Keukencentrum Waddinxveen-Be Fair zijn de competitie goed begonnen door een overwinning van 3-0 op Utopia. Na een lange voorbereiding en vele oefenwedstrijden was het zover. Coach Van Dier- men gaf voor deze wedstrijd de voorkeur aan het zestal, dat de afgelopen paar oefen wedstrijden ook had samen gespeeld. Dat waren Robin Koele, Mark Poulissen, Michael van Maaren, Harm van Weezel, Edwin van Erk en Theo van Eijk. Bij de wisselspelers met Joost van Avendonk, Martin Leijn en Paul van Yperen ont brak Steven Roes door een blessure aan de enkel. De wedstrijd begon aftastend totdat Harm van Weezel bij de stand 2-1 aan service kwam en met 12 sprongservi- ces de stand naar 14-1 bracht. De set werd gewonnen met 15-3. Tijdens de tweede set moest Be Fair harder werken voor de setwinst. Door zelf de druk op de tegenstander te verho gen wisten de heren deze set na een 11-11 stand winnend af te sluiten met 15-12. De derde set dacht Be Fair dat ze er al waren en lieten de tegenstanders een voor sprong nemen (0-4). Er was een time-out en een gele kaart nodig om Be Fair ook de laatste set met 15-7 binnen te laten halen. WADDINXVEEN - Raymond van Es, aanvoerder van de ranglijst bij de Waddinxveen se damvereniging Excelsior, ziet clubkampioen Teun van de Krol dichterbij komen. Raymond forceerde schijf- winst tegen de ervaren Teun Twigt, die zich desondanks flink weerde. In een 6 om 5- eindstand, waarin Teun van de Krol wat compensatie had, werd remise overeen geko men. Raymond van Es was niet ge heel tevreden over zijn spel. Mede door de tijdnood was hij het die het aanbood deed. Analyse leerde direct dat hij de winst had gemist. Teun van de Krol naderde hem tot op één punt, dankzij een goe de winst op Tïjmen den Ou den sr. Ook in deze competitie een goed resultaat van een jeug dig lid. Daniël Westmaas en Tijmen den Ouden sr. speel den een zeer lastig en met veel dreigingen doorspekt eindspel. Daniël bleef rustig en hield zich goed staande en scoorde een prima remise. Teun Twigt en Ruud van Dijk hielden elkaar tot het mid denspel goed in evenwicht en kwamen het terecht gelijk spel overeen. De week daaraan vooraf gaand konden winstpartijen voor Piet van Es en Bertus van Eijk worden genoteerd. Zij klopten Arjen Neven en Jan Kramer. Jordie Olie ont wikkelt zich steeds beter in de seniorencompetitie en Zwem- en Poloclub ’’Gouwestaete” wedstrijdprogramma Thuiswedstrijden: ZATERDAG 14 OKTOBER WVZ 1 DE WARANDE 1 POLAR BEARS 3 ONBEPERKT MOSSELEN ETEN VOOR (24,50 P.P. RESERVEER TIJDIG OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN. (0182) 63 28 80 NU OOK MAAND ACS GEOPEND! NESSE 20-WADDINXVEEN I WADDINXVEEN - Al jaren bereidt de jeugdgroep van de Waddinxveense schaatsverenging De Gouwe Streek zich voor op het nieuwe schaatsseizoen tij dens een trainingskamp in het noorden van Neder land. Dinsdag 17 oktober vertrek ken 30 leden en hun trainers De Veenhorst wordt het kamp schaatsers nog les van Oran- opgeslagen. Vandaar uit zal er dagelijks getraind worden l en met drie andere vrijwilligers om woensdagmiddag van half drie tot half vijf de zangmid- dag willen begeleiden in de toneelzaal van het Anne Frank-centrum'(Jan van Bij- nenpadkunnen contact op- Waddinxveen had er toch wat nemen met Ruud Cornells, telefoon 0182-616087. e ge e WADDINXVEEN - Enthousi aste 55-plussers die een mu ziekinstrument bespelen de veertien dagen op, Daarna gingen de Waddinx- veners duidelijk voor drie punten, maar geen van de ge creëerde kansen kon worden benut. RVC was met dit re sultaat tevreden, maar voor Ik-we 4 72 v jjB PAGINA 31 De Zuidersterloopgroep van de Waddinxveense sportclub Antilope staat klaar om zaterdag 14 okto ber in Sliedrecht fris van start te gaan. Links van voor naar achteren Adrie Bresser, Wietse de Bruin, E- UIULf!_ m/IcIav DmI« Uama. D1 17.15 uur hirt werden gestoken. (Foto: Be Fair-volleybal). PER M' VANAF 9 - f 18.00 uur 18.45 uur 19.35 uur GOUWESTAETE 2 GOUWESTAETE 1 GOUWESTAETE 2 D2 H1 H2 KAZERNESTRAAT 7-GOUDA (0182)51 34 15 OPENINGSTIJDEN: MAANDAG T/M DONDERDAG VAN10.00TOT20.00UUR. VRIJDAG VAN 10.00 TOT 15.00 UUR. r Een deel van de meer dan 200 leden van Be Fair-volleybal die door Keukencentrum Waddinxveen (Zuidkade) in een nieuw wedstrijds- /j|» Frans Olijve, Huub Kraan, Joop Briede en Wim Los. Rechts van voor naar achter Rob Meijer, Pieter Blaauboer, Erik Mookhoek, Petra Bretveld, Ferry Bonsel, Auke Leen, Hans v.d. Hil en Hans Boere. Op de foto ontbreken Hein Kouwenhoven en Bram Linahout. (Foto: Han Zoet). ZONDAG 15 OKTOBER GOUWESTAETE 1 BRANDENBURG 1 BEKERWEDSTRIJD Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer BV 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 OKTOBER 1995 ------ (ALTERN. SPARE-RIBS OF SLIBTONIGETJES). j u CUXLUUL CUV1VUC11, XXXCXCXX V WX UM.’

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 31