WADDINXVE Vechtpartij in woonwagencentrum Grandioze Caravan Show 1996 Bremmer nu ook in 'de Passage' Engelse architect tekent mee aan 'Nieuwe Passage Goudkeur voor Peter Compeer LiBLiBrIantI Caravancentrum Recreatie Verwey Nieuwe beheerder van 'Pizza Mia Express' E N T E E M E G VERGADERINGEN GEMEENTELIJKE VERORDENING RUIMTELIJKE ORDENING MILIEUZAKEN 1= ABI men, sjaals, koffers en reisar tikelen. De Waddinxveense onderne ming, waar 7 vaste en 2 part time krachten werken, be staat nu ruim dertig j aar. De leiding is tegenwoordig in handen van P. Bremmer (55) en zijn kinderen J. Bremmer (25) en H. Bremmer (23). He- leen Bremmer zal het meest in de nieuwe zaak in ’de Pas sage’ te vinden zijn. KAMERMUZIEKCONCERT IN RAADZAAL RUIMTELIJKE ORDENING ge daders, 14 jaar, kregen een waarschuwing. Maandagochtend vroeg wer den 18 automobilisten op kenteken bekeurd toen zij op de rijksweg A12 een rijstrook volgden, terwijl door een rood kruis werd aangegeven dat deze niet bereden mocht wor den. WADDINXVEEN - Maandagmorgen 9 oktober is door de ontwikkelaarscombinatie William Properties BV (Rotterdam) en MAB BV (Den Haag) in de raadzaal van het gemeentehuis aan burgemeester C.M. van der Linden het structuurplan voor de herontwikke- ling en uitbreiding van het winkelcentrum ’De Nieu we Passage’ aangeboden. Bremmer, die in de recent vernieuwde en uitgebreide vestiging aan de Kerkweg- Oost het gebruikelijke assor timent schoenen blijft verko pen, zag in de nieuwe vrijge komen ruimte een goede gele genheid een nieuw en uitge- breider pakket aan te bieden op het gebied van luxe tassen, rugzakken, kleine lederwa ren (portemonnees, pen-etuis en dergelijke), paraplu’s, rie- telefoonnummers Door de gemeente Waddinx veen, de beide ontwikkelaars en de huidige eigenaar PVF Nederland BV (Amsterdam) is op 29 maart van dit jaar in een intentieverklaring vast gelegd dat in nauw overleg binnen een periode van zes maanden een gedegen onder- bouwd structuurplan zou worden opgesteld voor deze herontwikkeling en uitbrei ding. Dit structuurplan is mede on- derbouwd door een bijgesteld distributie-planologisch on derzoek. Tevens zijn de eerste resultaten van een door inge nieursbureau Oranjewoud BV (Rotterdam) in bewerking zijnd verkeerscirculatieplan verwerkt. Het winkelplan is ontwikkeld aan de hand van het door het adviesbureau Heidemij NV (De Bilt) in opdracht van de gemeente Waddinxveen opge steld programma van eisen. William Properties en MAB zijn verheugd ditmaal aan het college van Burgemeester en Wethouders ’een financieel haalbaar plan van allure voor een nieuw centrum aan te kunnen bieden, dat in alle op zichten de toets der vergelij king met de omliggende ge meenten met glans kan door staan’. Het plan gaat uit van een uit breiding van ongeveer 9.500 m2 winkelruimte, horeca, ambachtelijke- en zakelijke dienstverlening, terwijl zowel in de Kanaalstraat als aan het Stationsplein een goed zichtbare en architectonisch opvallend vormgegeven en tree zal verrijzen. De projectontwikkelaars zul- LET OP!» PRESENTATIE MODELLEN 1996 Op vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 oktober Sprinter Vitesse Quartz Award splinternieuwe menukaart met opvallend lagere prijzen voor thuis te bezorgen of af te halen warme en koude voor gerechten (12), soepen (4), pizza’s (33), pastagerechten (16) en vlees- en visgerechten (16) en nieuwe lunchspeciali- teiten (11), zoals Italiaanse bollen met als beleg parma ham, mozzarella en gorgonzo la kaas, gerookte zalm, sala mi, getookte spek, speenvar ken en rauwe ossehaas. BOUWZAKEN WADDINXVEEN - Vorige week dinsdagmiddag heeft zich op het woonwagencentrum aan de Pater Jorna- weg in Waddinxveen een vechtpartij voorgedaan waarbij vier personen betrokken waren. De politie heeft een 27-jarige Waddinxvener aangehouden op verdenking van poging tot doodslag. Hij was met zijn au to enkele malen ingereden op een 31-jarige Waddinxvener. ’s Avonds werd ook deze 31-ja- rige man aangehouden op verdenking van mishande ling en vernieling. De twee anderen, 22 en 39 jaar oud, werden de andere dag ge hoord wegens openlijke ge weldpleging en vechten op de openbare weg. Dinsdagochtend een week ge leden werden door de politie twee bedrijven bezocht ter controle van de bestrijdings middelenwet. In één geval werd een kleine hoeveelheid in beslag genomen van een vervallen middel. Zaterdagmiddag werden aan het Noor deinde nog drie be drijven bezocht. Bij één be drijf werden 7 middelen aan getroffen die niet meer waren toegelaten. Er werd ongeveer 20 kg in beslag genomen. Zaterdagavond werd op de Juliana van Stolberglaan een Waddinxveense automobilist gecontroleerd. Bij onderzoek bleek hij teveel alcohol te hebben genuttigd. Hij had on geveer 1,5 promille in zijn bloed. Zondagmiddag werden van uit een woning aan de Oran- jelaan kogeltjes afgeschoten die tegen huizen in de omge ving kwamen. Bij onderzoek bleken deze kogeltjes met een catapult zijn afgeschoten. Het apparaat, dat valt onder de Wet Wapens en Munitie, is in beslag genomen. De jeugdi- WADDINXVEEN - Keursla ger Peter Compeer (Groens- voorde) heeft met de goede kwaliteit van zijn Gelderse rookworst het predikaat ’Goudkeur’ veroverd tijdens de jaarlijkse keuring van de Vereniging van Keurslagers. Om ’Goudkeur’ te behalen moet de rookworst aan stren ge eisen voldoen. Het produkt wordt door een onafhankelij ke en deskundige jury beoor deeld op de onderdelen geur, smaak, kleur, samenstelling en snijdbaarheid. In totaal kunnen 100 punten behaald worden. Pas bij 90 punten of meer ontvangt men het Goudkeur-certificaat. Vooral aan het begin van het rookworstseizoen is het beha len van Goudkeur voor een produkt een goede stimulans. Op die manier houdt men de kwaliteit in het oog en kan men zien of de rookworst nog verbeterd kan worden om een perfect produkt af te leveren aan de klanten. GROEN WADDINXVEEN - De elke dag geopende ’Pizza Mia Ex press’ (tel. 0182-611177) aan de Zuidplaslaan in Waddinx veen heeft in Gouwenaar An tonio Dias (26) een nieuwe be heerder. Hij heeft de zaak met tien medewerkers en be zorgers, die door de weeks is geopend van 12.00-14.00 uur en van 16.00-22.00 uur en in het weekeinde van 15.00- 22.00 uur, voorzien van een len aan het college van B. en W. de Waddinxveense archi tectencombinatie Roggeveen BV (Tweede Bloksweg) en Stuurman Partners BV (Brugweg) voorstellen om in collegiale samenwerking met de Engelse architect Charles Dunnett de verdere uitwer king van de plannen ter hand te nemen. Op maandagavond 20 novem ber zal er een informatie avond worden gehouden voor de gehele bevolking van Wad dinxveen, terwijl er voor de omwonenden van het plan een aparte avond zal worden georgansieerd. In december WADDINXVEEN zal het plan in de gemeente raad worden behandeld. Vorige week woensdagavond van half acht tot tien uur was de drukbezochte officiële ope ning van de nieuwe winkel voor lederwaren en reisarti kelen van Bremmer in het winkelcentrum ’de Passage’. De zaak is ondergebracht in de ruimte waarin tot voor kort de schoenwinkel van Ro- naat was gevestigd. De vennootschap onder firma Uiteraard is er tijdens de commissievergaderingen ge legenheid voor officiële in spraak in de voorgelegde plannen. De planning is om in maart 1997 te starten met de bouwwerkzaamheden, zo dat in september 1998 het nieuwe winkelcentrum ’De Nieuwe Passage’ feestelijk geopend zal kunnen worden. Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 OKTOBER 1995 Raadhuisplein 1 Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen Marga Klompéhoeve 80 Brederolaan 5 Coenecoop 121 i Zuidplaslaan 106 Nicolaaserf 32 Kromme Esse 4a Voorbereidingsbesluit Verzoeken om vrijstelling Nicolaaserf 32 Bloemendaalseweg 22 Veenkade 26 Desgevraagd bestaat gedurende bovengenoemde termijn voor eenieder de yc.irav.tnsj Woubrechterf 75 Piasweg 21 Kanaaldijk 16 en Wilhelminakade 25 Verzoek hogere grenswaarde Wet Geluidhinder Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat zij voor nemens zijn bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek in te dienen tot het vaststellen van een hogere grenswaarde voor een te bouwen pand aan de Zuidkade 4/4a. Schielandweg 7 Chopinlaan (kruising Beethovenlaan) het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een supermarkt het gedeeltelijk veranderen van een bedrijfs pand het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak het slopen van een opslagruimte met een asbesthoudende golfplaten dak 2 essen en 1 iep 13 bomen op gemeentelijk terrein in verband met recon structie 62 46 80 62 45 00 61 04 01 62 47 60 61 25 70 Van de indiener van een beroepschrift en/of een verzoek om een voorlo pige voorziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. (0182)62 46 42 Postbus 400, 2740 AK AARD VAN HET BOUWPLAN het plaatsen van een dakkapel op het achterge- veldakvlak. het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak. het plaatsen van een dakkapel op het achterge- veldakvlak. het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak. het oprichten van een woonhuis het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis. BOUWPERCEEL Gijsberterf 38 en 40 Juliana van Stolberg- laan 1 Juliana van Stolberg- laan 1 Otto-erf 46 Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Tot 9 november 1995 kunnen door eenieder schriftelijke bedenkingen tegen de Wm-ontwerpbeschikking worden ingediend bij het college van Burge meester en Wethouders van Waddinxveen en voor de Wvo-ontwerp- beschikking bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Rijnland (Postbus 156,2300 AD Leiden). Gemeentehuis bezoekadres postadres telefax Gemeerrtewerf Centraal Meldpunt Zorg t Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad "De Sniep” (informatie) Overleg belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids Ex artikel 18a (Kruimelvrijstellingen); De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat de navolgende mel dingen zijn ontvangen:' 1Sportpad 6: het plaatsen van een tuinhuisje in de achtertuin; 2. Spireaweide 23: het plaatsen van een tuinhuisje in de zijtuin. De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen: 1. Wijk Zuidplas 1980,7e Uitwerking; 2. Groenswaard III ’89, doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis: zogenoemde ’kruimelge- vallen’ als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en beschreven in het Besluit meldingplichtige bouwwerken. In dergelijke geval len zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens ten behoeve van genoemde meldingen deze vrijstelling te verlenen. In verband hiermede liggen de mel dingen voor eenieder TER INZAGE met ingang van donderdag 12 oktober 1995 gedurende twee weken, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 De datum van inwerkingtreding van het besluit is bepaald op 12 oktober 1995. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende tekening ligt voor eenie der ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuis plein 1. De beschikkingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 12 oktober 1995 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op, verzoek, op de maan dagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 62 47 57, de heer W.P. Kaandorp). Tot 23 november 1995 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: erkende caravan verhuurder -1 AJVU^i' Ex artikel 19: De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat aanvragen om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend voor 1Sterrenlaan 24: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning; 2. Sterrenlaan 34: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning; 3. Zonnehof, ongenummerd: het oprichten van vier bruggen voor fiet- sers/voetgangers; van één brug voor licht verkeer, van een span-keer- wand en van een zitmuur. De vaststelling van de hogere grenswaarde is nodig in verband met de voor genomen bouw op deze plaats van een horeca- inrichting met daarboven drie appartementen. Dit betekent nog niet dat op deze locaties de bouw ook werkelijk kan worden gerealiseerd. Hierover zal te zijner tijd nadere besluit vorming dienen plaats te vinden. De Wet geluidhinder eist echter dat reeds nu de procedure voor vaststelling van hogere grenswaarden wordt gevolgd. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 27 september 1995 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid vooreen perceel naast Brugweg 108 alhier. Terinzagelegging aanvragen en ontwerp-beschikkingen Wet milieube heer (Wm) en Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo). Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen en dijkgraaf en hoog heemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland delen hierbij, ter vol doening aan het bepaalde in hoofdstuk 13, (afd. 13.2) van de Wet milieube heer en gelet op artikel 3:19 van de Algemene wet bestuursrecht mede, dat vanaf 12 oktober tot en met 9 november 1995 de ontwerp-beschikking ter inzage ligt inzake de aanvraag van: Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V. - om een tijdelijke vergunning ingevolge artikel 8.1 Wm voor de duur van drie jaar inzake het oprichten en in werking hebben van een grondwater- zuiveringsinstallatie tijdens grond- en grondwatersanering op het adres Henegouwerweg 26 en de ontwerp-beschikking inzake de aanvraag - om vergunning ingevolge de Wvo voor het lozen van gezuiverd grondwa ter, afkomstig van een grond- en grondwatersanering bij het Shell tank station, gelegen aan de Henegouwerweg 26. De aanvragen, ontwerp-beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen gedurende bovengenoemde termijn ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (tel. 62 47 57, de heer W.P. Kaandorp), alsmede in het kantoor van het Hoogheemraadschap van Rijnland bij afd. Vergunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergunningen, tel. (071) 525 9218; voor nadere informatie kunt u zich wen den tot voornoemde afdeling. Zondag 15 oktober geopend van 10.00 - 17.00 uur« x, uur, bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kun nen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen door eenieder schrifte lijk bedenkingen worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK WADDINXVEEN). Een beschikking wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Een beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Opname in deze publikatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Verleende sloopvergunningen het slopen van een entree, een gedeelte van de produktiehal en een opslagruimte Nieuwe afvalstoffenverordening Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen brengen ter openbare ken nis. dat met ingang van heden gedurende drie maanden bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuis plein 1 alhier, van 08.30 tot 12.30 uur voor eenieder ter lezing is nederge- iegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld de door de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 27 september 1995 vast gestelde nieuwe afvalstoffenverordening. De nieuwe verordening vervangt de oude afvalstoffenverordening uit 1991 en stelt regels omtrent het zich ontdoen van afvalstoffen, de al dan niet gescheiden inzameling van afval stoffen en de met deze activiteiten verband houdende bescherming van het milieu. De afvalstoffenverordening treedt in werking op de achtste dag na deze afkondiging. Op de agenda o.a.: - Regionaal Verkeers- en Vervoersplan Midden-Holland. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de lees kamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. gelegenheid tot een gedachtenwisselingpver het ontwerp van een beschik king en het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen, tel. (0182) 62 47 57 voor de Wm- en tel. (071) 525 92 18 (Hoogheemraadschap van Rijn land) voor de Wvo-vergunning. Ook na afloop van genoemde periode kan nog inzage worden verkregen en wel tot het einde van de termijn waarbin nen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op een aanvraag. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden verkre gen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerp-beschikking(en), kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van den Raad van State, tenzij wordt aan getoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Degene die een bedenking indient kan - gelijktijdig bij aparte brief - verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Terinzagelegging beschikkingen Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 3 oktober 1995, onder voorschriften ter bescherming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: - de directie van Suikerwerkenfabriek Schuttelaar B.V. inzake de aan vraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een suikerwerkenfabriek op het perceel Kanaaldijk 16 en Wilhelmina kade 25; - de directie van Baan Meubelen B.V. inzake het oprichten en in werking hebben van een meubelstoffeerderij op het perceel Zuidkade 110. - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een beschikking; - de betrokken adviseurs; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het verle nen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aan gebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een beschik king. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. Deze verzoeken kunnen slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrij stelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aan gezien de bouwplannen in strijd zijn met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen: 1. Landelijk Gebied West; 2. Landelijk Gebied West; 3. Landelijk Gebied West, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en in artikel 50, lid 5, van de Woningwet. Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland hebben inmiddels voor de desbetreffende plangebieden zogeheten specifieke verklaringen van geen bezwaar ver leend. Dit houdt in: toestemming vóóraf om de benodigde vrijstelling te ver lenen op voorwaarde dat tijdens het ter inzage liggen van de bouwplannen geen bedenkingen worden ingediend. Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen om met gebruikma king van deze specifieke verklaring van geen bezwaar de gevraagde vrij stelling alsmede de bouwvergunningen te verlenen. In verband hiermede lig gen de verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, TER INZAGE met ingang van don derdag 12 oktober 1995 gedurende twee weken, voor eenieder tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te ver lenen door eenieder schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij Burge meester en Wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinx veen (postadres: Postbus 400,2740 AK WADDINXVEEN). Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemees ter en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL Schuberthof 6 Opname in deze publikatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Op donderdag 12 oktober 1995 vanaf 20.30 uur zal in de raadzaal van het gemeentehuis een kamermuziekconcert plaatsvinden. Op het programma staan ondermeer werken van Mozart, Beethoven, Schu mann, Ravel en Strawinsky, uitgevoerd door Emmy Verhey en Frédéric Meinders. Toegangskaarten kunt u telefonisch bestellen op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur onder nummer (0182) 62 46 97. Betaling vindt plaats aan de zaal. Het ontwerp van het verzoek en de daarbij behorende stukken liggen met ingang van 12 oktober 1995 gedurende twee weken ter inzage bij de afde ling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur. Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften op donderdag 12 oktober 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op dé agenda o.a.: - bezwaarschrift tegen een besluit tot wijziging van een uitkering ingevolge de Algemene Bijstandswet in een uitkering ingevolge de Rijksgroeps regeling Werkloze Werknemers; - bezwaarschrift tegen een besluit tot beëindiging van een uitkering inge volge de Rijksgroepsregeling Werkloze Werknemers; - bezwaarschriften tegen een besluit inzake afwijzing van een verzoek om aangepast vervoer ingevolge de Interimwet op het speciaal onderwijs en het voortgezet speciaal onderwijs juncto de Verordening leerlingenver voer gemeente Waddinxveen. De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkda gen tijdens kantooruren ter inzage. Extra vergadering commissie III op maandag 16 oktober 1995, aanvang 18.30 uur in het gemeentehuis. AARD VAN HET BOUWPLAN het oprichten van twee bergingen het gedeeltelijk veranderen van een tankstation en het oprichten van een reklamezuil het oprichten van een vloeistofdichte vloer OPENINGSTIJDEN Het hete gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u aiieen terecht op afspraak. Sectie Burgerzaken ook op donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Gemeentewerf, voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uui en van 1300 tot 16.00 uur. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Antonio Dias (26) is de nieu we beheerder van 'Pizza Mia Ex press' aan de Zuidplaslaan in Waddinxveen. (Foto: Sjaak Note- boom). Gedurende deze termijn stellen Burgemeester en Wethouders iedereen in de gelegenheid schriftelijk opmerkingen te maken met betrekking tot het ontwerp-ontheffingsverzoek. Tevens bestaat de mogelijkheid mondeling te reageren tijdens een op 26 oktober 1995 om 16.30 uur in het gemeentehuis te houden openbare zitting. Verleende kapvergunningen Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5, lid 1, van de Kapverordening. Voor informatie over de verleende kapvergunningen kunt u terecht bij de dienst Openbare Werken, sectie Plantsoenen. Rottekade 9 - Oud Verlaat - Zevenhuizen - Telefoon (0180) 63 31 15 Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9.00- 17.30 uur, vrijdagavond koopavond. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Heleen Bremmer in de nieuwe zaak voor lederwaren en reisartikelen in het winkelcentrum 'de Pas sage'. (Foto: Sjaak Noteboom). Noordkade 58, Pr. Bemhardlaan 9, Gouwebad ’’De Sniep” (informatie)

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3