Nieuwbouw politie is meer herkenbaar Werk en scholing voor uitkeringsgerechtigden Edelcactus BV verruilt Reeuwijk voor Aalsmeer REEUWIJK/WADDINXVEEN - Handelskweker en cactusexporteur Edelcactus BV heeft Reeuwijk ver ruild voor een nieuwe lokatie in Aalsmeer. Alleen de nevenvestiging aan de Tweede Bloksweg in Waddinx veen blijft gehandhaafd. Vorige maand zijn miljoenen cactussen verhuisd van Reeu wijk naar de Noorddammer- weg in Amstelveen. De om- Voor Rabobank was 1994 bij brandweer turbulent en boeiend jaar Begraafplaats zal worden uitgebreid Henegouwerweg even dicht na aanrijding i wijzigingen Baas levert Nissan Trade af Geen ri jksgeld recreatieschap Contactochtend pijnpatiënten Feestavond van jubilerende bond Educatie van volwassenen is onmisbaar Startnotitie voor accomodatiebeleid Inbrekers overlopen Politie zoekt schennispleger 12 Mille voor Nierstichting Open dag van Rode Kruis Moerkapelle I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 OKTOBER 1995 PAGINA 11 stag- Hiertoe subjectieve voor met WADDINXVEEN - ’s Avonds omstreeks acht uur werd aan de Koekoekdreef een poging gedaan in te breken aan de achterzijde van een woning. Onbekenden hadden het slot reeds geforceerd toen ze door de bewoner werden overlo pen. Het lukte hem niet één van hen te overmeesteren. inkomsten uit de lijkbezor- gingsrechten. In de gemeen tebegroting voor volgend jaar is voor dat doel een bedrag ge raamd van ƒ136.577,-. Daar staat tegenover dat een tussen beide bedrijven zijn er al vele auto’s voorgegaan. Het Nissan-model is voor zowel Auto Baas als voor hoveniers bedrijf R.A. van der Lee een ‘nieuweling*. Voor uitvoering van toe komstige inrichtingswer ken is het natuur- en re creatieschap echter af hankelijk van de zand- winpot om niet te hoeven lenen op de geldmarkt. De de herkenbaarheid, gelet op de wat moeilijker in passing in de bestaande om geving van de Mozartlaan. reau op de huidige locatie wordt minder gewenst ge- maatregelen verwacht dat het de aansluiting tussen on derwijs en arbeidsmarkt ver betert. De educatie wordt betaald door de gemeenten. Door het afsluiten van contracten met Regionale Opleidingen Cen tra (ROC’s) bepalen zij voor welke doelgroepen en tegen welke prijs educatief wordt aangeboden. Voor de bekosti ging ontvangen de gemeen ten een bedrag, dat wordt verdeeld volgens een algeme ne verdeelsleutel. De bekostiging van de activi teiten volwasseneneducatie blijft voor volgend jaar nog op basis van de Kaderwet Vol wasseneneducatie berusten. Dit geldt niet voor de bijdrage voor inburgering. Deze zal reeds per 1 januari 1996 op basis van de WEB worden toegekend. GOUDA/WADDINXVEEN - De ’Stichting Pijn-Hoop’, een stichting voor en door men sen met chronisch pijn, hield vanmorgen (woensdag 18 ok tober) weer een contactbij eenkomst in het Goudse ge bouw ’De Veste’. Op deze bijeenkomst, die was bedoeld om chronisch pijnpa tiënten met elkaar kennis te laten maken, sprak mevrouw T. Zuiderent van het Patiën ten Platform Midden-Hol- land over de relatie Platform en de Stichting Pijn-Hoop. Voor meer informatie over de Stichting Pijn-Hoop kan men in Waddinxveen bellen met Corrie Oosterom, telefoon 0182-619725, en Rian Jor- daan, telefoon 0182-619895. WADDINXVEEN - Zaterdag middag voor een week om streeks half vier waren een 9- en een 12-jarige jongen op het schoolplein van de hervormde Bethelschool (Heggewinde) aan het spelen toen daar een ongeveer 50-jarige man zijn geslachtsdeel aan de jongens liet zien. Het signalement van de man luidt ongeveer 1.90 meter lang en kort wit haar. Hij droeg een rood-zwart geblok te trui en een donkerblauwe broek. De politie zoekt getui gen van het voorval. MOERKAPELLE - Het Rode Kruis in Moerkapelle hield zaterdag 14 oktober in het ei gen gebouw op de hoek He- renweg-Akkerweg een open dag, die in het teken stond van het thema ’Zorg voor el kaar’. De Lions Club Zevenhuizen was de hoofdsponsor van deze dag. De netto opbrengst van de dag werd bestemd voor de straatkinderen in Colombia en voor de nieuwe Henry Du- nant. Tijdens de open dag was er een vrijmarkt voor kinderen en een optreden van de Rode Kruis-drumband. De welfare verkocht zelfgemaakte spul len en er zijn ook oliebollen en slaatjes te koop. Verder aan wezig waren de EHBO-ver- eniging, de Wereldwinkel, De Zonnebloem, de Nederlandse Hartstichting, Samen Beval len en de VBOK. WADDINXVEEN - De openbare begraafplaats aan de Alberdingk Thijmlaan in Waddinxveen-Noord zal worden aangepast en vergroot. De kosten hiervan be dragen bijna anderhalf miljoen gulden, zo blijkt uit de toelichting op de gemeentebegroting voor volgend jaar. Met het bestuur van het recreatieschap hopen B. en W. van Waddinxveen dat de gelden uit de zand- winpot onder meer kun nen worden ingezet om nieuwe investeringen te kunnen doen om het ge bied voor de regiobewo- ners verder in te richten. Ondanks deze stagnatie heeft het schapsbestuur besloten een bescheiden begin te maken met de in richting van de eerste fa se van de Goudse Hout in Gouda. WADDINXVEEN - Op korte termijn zal een kleine werk groep een startnotitie ge meentelijk accommodatiebe- leid schrijven. Dat laten Bur gemeester en Wethouders weten in de toelichting op de gemeentebegroting voor vol gend jaar. Deze notitie zal aan de betref fende raadscommissie wor den voorgelegd. Het ligt in de bedoeling om daarna te be ginnen met de uitvoering van deze startnotitie. De uitein delijke resultaten zullen in 1996 komen. In Waddinxveen zijn voor de begraafplaatsen een aantal noodzakelijke wijzigingen ge realiseerd. Hierbij gaat het om de vaststelling van de nieuwe begraafplaatsveror dening, de vaststelling van de nieuwe regels voor de grafte kens en de uitgave van een brochure over de begraaf plaats. Tevens is er door het gemeen tebestuur een ontwerp ge maakt om te komen tot aan passing en herinrichting als mede enige capaciteitsver- groting van de algemene be graafplaats in Wadinxveen- Noord. Dit plan, waarvan de kosten worden geraamd op 1,4 mil joen, zal binnenkort aan de gemeenteraad worden voor gelegd waarna, bij positieve besluitvorming, de verdere uitwerking en realisering ter hand kan worden genomen. Overigens zullen de kosten van de investering (op ter mijn) gedekt worden door de ding plaats tussen twee fiet sers. Een 18-jarige fietser uit Waddinxveen haalde andere fietsers in en kwam daarbij frontaal in botsing met een 36-jarige Goudse. De Wad- dinxvener moest met een hoofdwond en de Goudse met letsel aan haar enkel naar het Goudse Groene Hart Zie kenhuis worden vervoerd. Ook ’s morgens heeft zich op het Noordeinde een eenzijdig ongeval voorgedaan waarbij een aanhangwagen is gekan teld. Nadat de 45-jarige be stuurder uit Krimpen aan den IJssel om een vluchtheu vel was gereden, begon de aanhangwagen te slingeren en sloeg om. De wagen kwam, nadat de koppeling was afge broken, in een tuin en tegen een lantaarnpaal tot stil stand. niet geconfronteerd met een kostentoename omdat via het Europees Sociaal Fonds (ESF) een toereikende subsi die is gevonden. Ook voor 1996 wordt deze subsidie aangevraagd. De huidige bijdrage zal wel onvoldoende zijn bij een even tuele uitbreiding van taken of bijvoorbeeld werkgelegen heidsprojecten. B. en W. zul len dan eventueel bezien of extra middelen uit de reserve sociale vernieuwing en werk gelegenheid hiervoor ingezet kunnen worden. In (sub)regionaal verband wordt op dit moment integra le advisering voorbereid met betrekking tot uitstroombe- vordering en werkgelegen- heidsinitiatieven. WADDINXVEEN - De jaar lijkse collecte van de Nier stichting Nederland heeft in Waddinxveen het bedrag op geleverd van ƒ12.306,20. Tets minder dan vorig jaar, maar toch nog altijd een res pectabel bedrag', aldus plaat selijk voorzitter G. Siemons. In de opbrengst zijn de giften die per bank of giro overge maakt zijn niet meegerekend. De Stichting Intergemeente lijk Samenwerkingsproject (ISP) verzorgt de plaatsing en begeleiding van banenpoolers (8) en JWG-ers (29). Verder begeleidt de stichting een aantal uitkeringsgerechtig den naar werk of scholing (In dividuele Traject Begelei ding). Door de rijksoverheid wordt het gemeentebestuur ver plicht hier meer aandacht aan te besteden. Zo zal elke uitkeringsgerechtigde een trajectplan moeten onderte kenen, waarin de cliënt, de gemeente en het Arbeidsbu reau vastlegt wat de inspan ningen zullen zijn. Omdat hier een duidelijke overeenkomst bestaat met de huidige werkzaamheden van het ISP zullen nieuwe samen- werkingsafspraken tussen de gemeente en de stichting ge maakt moeten worden. De toename van het aantal JWG-ers (elk jaar wordt de leeftijdsgrens van de doel groep met één jaar verhoogd) leidt tot een toename van de werkzaamheden voor de stichting, bij gelijkblijvende middelen. Verder is van belang dat de fi nanciering van het ISP per 1 juli van dit jaar is gewijzigd (de bezuinigingen bij het Re gionale Bureau Arbeidsvoor zieningen (RBA) hebben er toe geleid dat het ISP slechts de helft van de middelen heeft gekregen). Toch worden de gemeenten WADDINXVEEN - Het Waddinxveense gemeentebe stuur gaat meer aandacht besteden aan het werk en de scholing van uitkeringsgerechtigden. Dat blijkt uit de toelichting op de gemeentebegroting voor vol gend jaar. ler en is ook meer herken baar, met name voor de inwo- krijgen van de politie Hol- ners van het zuidwestelijke deel van het politiedistrict (Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhui- zen-Moerkapelle). VWO kunnen halen. De Kaderwet Volwassenene ducatie (KVE) houdt met in gang van 1 januari 1996 op te bestaan. Vanaf deze datum treedt de Wet Educatie en Be roepsonderwijs (WEB) in werking. Deze wet is in de eerste plaats gemaakt om meer samenhang in het be roepsonderwijs en de volwas seneneducatie te brengen. De WEB moet leiden tot een stelsel dat deelnemers van zeer diverse pluimage kan op vangen met op de persoon toegesneden opleidingen. Te gelijkertijd wordt van de nanciële steun verleend aan een aantal belangrijke lokale evenementen. Wij hopen met dit soort activiteiten de saam horigheid in onze gemeen schap te versterken', aldus het bankbestuur. Eén van de markantste ge beurtenissen voor de Rabo bank Waddinxveen was vorig jaar november de officiële heropening van het geheel vernieuwde kantoor aan de Kerkweg-Oost. Daarmee kwam een einde aan de lang durige en weloverwogen be leidsmatige voorbereidingen, zo ook aan een periode van elf maanden van breken, bou wen, interne verhuizingen en grondige herinrichting. “Vanaf dat moment konden we opereren vanuit een doel matig, cliëntvriendelijk en op de toekomst gericht bank kantoor. Niet alleen werd het ruimtegebrek opgelost, maar ook de noodzaak om onze cli- entenbediening af te stem men op de veranderde behoef ten en trends van de cliënt, was beleidsmatig van door slaggevende betekenis', stelt de Rabobank Waddinxveen. Met trots vervuld werd aan sluitend aan de officiële ope ning door Waddinxveens bur gemeester C.M. van der Lin den een 'feestweek' gehouden waarbij een onverwacht groot aantal cliënten van hun be trokkenheid liet blijken door in een gezellige muzikale sfeer voor en achter de scher men een kijkje te nemen. Ter gelegenheid van de fees telijke heropening, die ge paard ging met de al in 1989 aangekondigde sluiting van het bijkantoor Groensvoorde, werd op symbolische wijze aan de Waddinxveners een sfeerverrijkend carillon aan geboden. Het carrillon krijgt nog dit jaar een plaats bij het parkeerterrein Beukenhof. Tijdens de algemene vergade ring van vorig jaar oktober kon afscheid worden geno men van oud-Waddinxvener drs. S.C. Hooimeijer, voorzit ter van de raad van toezicht van de Rabobank Waddinx veen. Een andere werkkring noopte hem tot verhuizing en tot aftreden. In zijn plaats trad Waddinxvener J. Wil- lemstein aan als voorzitter. ‘Al met al kunnen wij terug zien op een bevredigend jaar. Met name de grote inzet en flexibiliteit van directie en medewerkers alsook de inte resse die de leden en cliënten in het werk van de Rabobank Waddinxveen tonen, hebben aan dit resultaat in belangrij ke mate bijgedragen. Wij ver trouwen erop dat wij ook in 1995 een goede ontwikkeling zullen doormaken', betoogt het bankbestuur. Zeker is overigens dat ook in de toekomst van de Rabo- bank-medewerkers een blij vend grote veranderingsbe reidheid wordt gevraagd. Een gemiddeld laag ziektever zuim geeft aan dat de bank beschikt over loyale, gemoti veerde medewerkers. In de komende tijd wordt ge rekend op een voortgaande groei van het activiteitenni veau. De concurrentie is wel iswaar scherp, maar ver wacht wordt dat de eerste vruchten worden geplukt van de interne aanpassingen die zijn ingevoerd met het oog op klantgerichtheid, slagvaar digheid en efficiency van de aangescherpte positionering van de Rabobank Waddinx veen. De uitkomsten van het onder zoek dat heeft plaatsgevon den onder jongeren zullen volgens B. en W. waarschijn lijk ideeën opleveren voor het op te zetten activiteitencen trum. Ook het activiteiten centrum zal betrokken wor den bij het gemeentelijk acco modatiebeleid. WADDINXVEEN - rijksoverheid heeft subsidie aan het natuur- en recreatieschap Reeu- wijkse Plassen en omge ving, waartoe ook ’t Weeg- je in Waddinxveen-Zuid behoort, stopgezet. De discussie rond het vrij geven van de financiële middelen van de zand- winpot gaat intussen on verminderd door. De ad vocaten van beide partij en bereiden zich voor op een procesgang bij de rechter, zo laten B. en W. in een toelichting op de gemeentebegroting voor volgendjaarweten. “Wij kijken met tevredenheid terug op de gescoorde financi ële resultaten en op de zicht bare effecten van onze dienst verlening en bedrijfsvoering', aldus de Rabobank Waddinx veen, waar de dagelijkse lei ding in handen is van direc teur A.J. Ammerlaan. Het bedrijfsresultaat voorzieningen steeg 6,6%. De baten, welke indica tief zijn voor het activiteiten niveau, stegen opnieuw ster ker dan de lasten, ondanks dat er sprake was van initiële kosten. Het in 1993 uitgevoerde kos- tenreductieprogramma moet bioj de Rabobank aan de «x vx„ „xx x,wxxxx.x Kerkweg-Oost leiden tot een hebben ook Waddinxveen ge- verdere afbuigende groei van - - - - - - de kosten. De personeelskos ten daarentegen groeiden niet. Er wordt meer gedaan met minder mensen. De kredietverlening MOERKAPELLE/ZEVEN- den en zal de gemeenteraad HUIZEN - De 50-jarige afde- hJdl£ de APV ter vaststelling ling Moerkapelle van de Ne- worden voorgelegd, derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt woens dagavond 25 oktober om acht uur haar maandelijkse bij- la te Zevenhuizen. Er is dan in aanwezigheid van ’kringafdelingen’ en ge nodigden sprake van een uit gebreide feestavond met een musical De jubilerende o Moerkapelle werd dinsdag 17 vangrijke operatie nam vier weken in beslag, maar verliep vlekkeloos. Edelcactus BV beschikt op de nieuwe lokatie over een op de toekomst berekende bedrijfs ruimte op een steenworp af stand van de Bloemenveiling Aalsmeer en de luchthaven Schiphol. Het brede en diepe assorti ment cactussen wordt in de kassen voor de bezoekers overzichtelijk en toegankelijk gepresenteerd. Voor de mede werkers voldoet de nieuwe accommodatie aan alle nor men die men aan een prettige werkomgeving stelt. Dat geldt eveneens voor het nieuw gebouwde kantoor aan de noordzijde van het pand. Met ingang van maandag 9 oktober opereert Edelcactus BV officieel vanuit de vesti ging in Amstelveen. Alle me dewerkers die in Reeuwijk werkzaam waren zijn meege gaan naar de nieuwe locatie. Donderdag 9 en vrijdag 10 november houdt Edelcactus BV twee open dagen van 09.00-21.00 uur. Belangstel lenden zijn dan van harte welkom om te komen kijken in de bedrijfsruimten. Een team van medewerkers staat klaar om bezoekers rond te leiden. Directeur Jan Edelman is verheugd. ‘Het was een wens van ons om te werken in het hart van de internationale bloemen- en plantenhandel. Toen zich deze kans voordeed, hebben we dan ook geen se conde getwijfeld. We werkten op verschillende, soms niet makkelijk bereikbare loca ties'. I III 11 WADDINXVEEN - Voor de Rabobank Waddinxveen was 1994 een turbulent, maar ook een boeiend jaar. Dat meldt het plaatselijk bestuur van de coöperatie ve bank onder voorzitterschap van G. van Ringelen- stein in het pasverschenen jaarverslag. Het verslag over het afgelo pen jaar, waarin de Rabobank met ongekend scherpe finan- aan de weg aan de orde neer de met een stijging van 3,8% niet geheel onverwacht. De aanwas van de aan de Rabobank Waddinxveen toe vertrouwde gelden beperkte zich per saldo tot 2,4%, maar door bemiddeling werd een aanzienlijk bedrag (ongeveer 9,5%) ondergebracht bij met name Robecofondsen en In terpolis. Onder invloed van verwachte financiële ontwikkelingen werd vorig jaar een lening op genomen bij Rabobank Ne derland, waardoor de noodza kelijk geachte liquiditeitspo- sitie van de Waddinxveense Rabobank op sterkte kwam. Als coöperatieve bank is men nauw betrokken bij het wel en wee van de lokale gemeen schap. Als zodanig heeft de Rabobank in het Gouwedorp weer volop deelgenomen aan het sociale, culturele en fi nanciële leven. Zo vonden er voorlichtingsbij eenkomsten plaats op het ter rein van financiële en bancai re zaken. Met name de speci fieke doelgroep-seminars en de bijeenkomsten voor werk- nemersspaarregelingen ont vingen veel positieve reacties van zowel bedrijfs- als parti culiere cliënten. ‘Tevens is in 1994 wederom fi- bedrag van 43.000,- is opge nomen voor een nog te realiseren verhoging van de lijkbezorgingsrechten. Dit in verband met de beoogde kos tendekking. Het verschil van ongeveer 93.000,- is reeds gedekt door de hogere raming van de lijk bezorgingsrechten als gevolg van de herziening van de ta riefstructuur, waartoe in ja nuari van dit jaar is besloten. WADDINXVEEN - Auto Baas BV (Zuidelijke Dwarsweg) heeft een nieuwe Nissan Tra de afgeleverd aan hoveniers bedrijf R.A. van der Lee. Ge durende de jarenlange relatie 1 WADDINXVEEN - ’s Morgens omstreeks half elf vond er een aanrijding plaats op de Henegouwerweg tus sen Boskoop en Waddinxveen waarbij een bestelauto en een vrachtauto betrokken waren. De bestelauto, bestuurd door een 29-jarige Hagenaar, reed vanaf de linkerzijde van de weg richting Waddinxveen en zag daarbij een uit Boskoop naderende vrachtauto, be stuurd door een 32-jarige Til- burger, over het hoofd. Er ontstond alleen materiële schade. Omdat beide voertui gen moesten worden wegge takeld is de weg ongeveer vijf kwartier gestremd geweest. Op de avond van dezelfde dag raakte aan de Kanaaldijk een auto in de sloot. De 43-jarige Waddinxveense bestuurder was even uitgestapt om een hek af te sluiten toen het voertuig er op eigen gelegen heid vandoor ging en via het talud en een afrastering in een sloot belandde. ’s Morgens vond op de Zuide lijke Dwarsweg een aanrij- rein worden door Waddinx veen ondersteund. Aan de nieuwe algemene plaatselijke verordening (APV) voor Waddinxveen wordt met kracht gewerkt. Deze verordening dient 1 ja nuari 1996 in werking te tre den en zal de gemeenteraad De basiseducatie betekent voor velen die hun kansen niet hebben gegrepen of nooit hebben gekregen een eerste stap naar verdere scholing en ontwikkeling', aldus B. en W. Duizenden niet-Nederlan- ders ontwikkelen daarnaast houdt hun vaardigheid in de Neder landse taal via het onderwijs aanbod Nederlands als twee de taal. Het Voortgezet Algemeen oorlichtinp' Volwassenen Onderwijs (VA- g VO) zorgt ervoor dat vele vol wassenen alsnog een diploma of certificaat MAVO, HAVO of WADDINXVEEN - Het is volgens het Waddinxveense gemeentebestuur de bedoeling dat de regionale poli tie Hollands Midden volgend jaar voorbereidingen gaat treffen voor de bouw van een ander (groter) on derkomen voor de politie in het district IJssel en Gouwe aan de Limaweg in Waddinxveen. De nieuwe locatie ligt centra- heidsbeleving onderwerpen die de volle aandacht zullen jgen van de politie Hol lands Midden. Een nieuw element in het be leid is het accent op terug dringing en preventie van jeugdcriminaliteit. Hiertoe Vergroting van het politiebu- werkt de politie nauw samen met diverse instellingen die actief zijn op het gebied van acht, niet alleen vanwege de jeugdwerk om op die manier maar ook een andere, meer gerichte aanpak van jeugdcriminial- teit te bewerkstelligen. Ook op andere terreinen is de Ook volgend jaar zijn wonin- politie actief waar het gaat ginbraken, roofovervallen en om de preventie van crimina- de subjectieve (on)veilig- liteit. Initiatieven op dit ter- WADDINXVEEN - Ook de vrijwillige brandweer in Wad dinxveen ontkomt volgend jaar niet aan wijzigingen in de organisatie, zo laten B. en W. in de toelichting op de ge meentebegroting voor 1996 weten. Het secretariaat van de - brandweer zal door de korps- cieringstarieven leiding in eigen beheer wor- J” den verzorgd. Daartoe krijgt komt tijdens de ^volgende men oc de beschikking over een eigen kantoorruimte, grenzend aan de brandweer- kantine aan de Noordkade. WADDINXVEEN - In hun eenkomst in dorpshuis Swan- toelichting op de gemeentebe- groting voor volgend jaar schrijft het college van Bur gemeester en Wethouders van Waddinxveen dat de vol gebreide feestavond met een wasseneneducatie niet meer is weg te denken uit het Ne- afdeling derlandse onderwijsbestel. oktober 1945 opgericht door wijlen mejuffrouw Brouwer. ‘Als een vereniging 50 jaar bestaat, dan wil dit zeggen dat zij recht heeft van be staan', aldus het bestuur. De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen 1 cursussen, contracteert inte ressante sprekers, biedt ge zelligheid, organiseert excur sies en is betrokken bij het leefmilieu door v< over kritisch consumeren, duurzaam produceren en an dere thema’s. timmerde, komt week maandagavond 23 okto ber om acht uur in hotel-café- restaurant ’De Unie’ te hou- den 92e algemene vergade- Daamaast dient de gemeen- telijke brandweemota geac tualiseerd te worden, waarbij tevens de mogelijkheid van een andere opzet van het to tale brandweerbudget (inclu sief de budgetbewaking) on derzocht moet worden. Het gaat erom dat brand weercommandant Gert Hui- zer zodanig wordt geëqui peerd dat hij in staat wordt gesteld om ook aan zijn ver antwoordelijkheden op het gebied van de interne organi satie (personeel, materieel en financiën) goed inhoud te ge ven. In dit verband is 1996 als een overgangsjaar te be schouwen. De gebeurtenissen in Bleis- wijk in de afgelopen zomer jl_l1_ TTT1 J_! leerd dat zaken als een lang durige stroomstoringen zoda nige ontwrichtende gevolgen kunnen hebben dat de ge meentelijke rampenbestrij dingsorganisatie opgestart zou moeten worden om de ontstane situatie adequaat het hoofd bieden. In dit verband zij er op gewe zen dat de reorganisatie van het gemeentelijk apparaat noopt tot een aanpassing van de takentoedeling in de ram- penbestrij dingsorganisatie (mqt bijbehorende opleidin gen en oefeningen). I De officiële aflevering van de Nissan Trade door Auto Baas BV aan hoveniersbedrijf R.A. van der Lee. Directeur A.J. Ammerlaan van de Rabobank Waddinxveen. De voor 1,4 miljoen gulden uit te breiden algemene begraafplaats aan de Alberdingk Thijm- laan in Waddinxveen-Noord. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). Voorzitter G. van Ringelen- stein van de Rabobank Wad dinxveen. HOVENIERSBEDRIJF R.A. VAN DER LEE N. <4 St

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 11