Herenteen» van Gouwestaete go^P Eerste damesteam van Flyers nog ongeslagen moeizaam naar overwinning 1 Nieuwe gezichten bij Gouwestaete Ada Kok getuide van recordpogmg in het Gouwenaa Van acht deelnemers zeven in de prijzen Waddinxveen op 4e plaats nachtmarathon Tweede ronde voor dammers TOOS nam deel Kinderdansdag Klaverjassen Het Zuidhonk Jan Kersbergen weer sjoelleider Eerste punt Korbis-|eugd Flyers-heren record kwijt Pupillenteam in de finale Drie plakken Tang-Soo-Do Winst hockeysters, gelijkspel heren Rob Boele wint driemaal goud Kaartavond De Gouwe Rijders ^°v'‘r^°''eóe"opstt b I 1 1 1 Zes jeugdschakers in Hendrik Ido Ambacht Hugo van Elteren en Dick Bac op kop Computercursus in Coenecoop College WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 OKTOBER 1995 PAGINA 25 Meisjes-junioren namen re- onderlinge bekercompetitie twee zeer fraaie doelpunten ft Doordat de organisatie gro tendeels in Waddinxveense waagden naar Zoetermeer. De dames konden twee perio den de spanning erin houden. De ploeg van Anton Heiden startte voorzichtig tegen PSV. De Waddinxveners kwamen goed weg in de eerste periode. Het toernooi voor de Wad dinxveners, die elke dinsdag van 19.00-20.00 uur en elke vrijdag van 20.00-21.00 uur trainen in de gymzaal aan de Staringlaan (inlichtingen tel. 0182-374341), begon zoals ge woonlijk met de juniorenklas- WADDINXVEEN - Ook in de derde competitiewed strijd bleven de dames van Flyers-basketbal ongesla gen. Heren 1 deed goede zaken door uit van Juventus te winnen. Meisjes-junioren 1 won thuis ruim van New Stars. Dit betekent een 100% score voor de ra- yonteams. mat. Cees van Vuuren was snel kaar tegen Jacques de Lange (1-0). De herenploeg van Gouwes taete kent ten opzichte van handen was, was TOOS-jazz weer volop present. De Kinderdansdag is een eve nement waarbij de kinderen op een dag een complete dansvoorstelling moeten ma- berekenen eindstand kwa men beiden remise overeen. Gerrit van der Zijden heten na een mooie onregelmatige partij tegen Bertus van Eijk volle winst aan tekenen. op voorsprong. Maar via een time-out kreeg coach Frank Minnee de neuzen van de da mes weer in dezelfde richting en met goed teamspel werd de derde overwinning be- van Remco de Frankrijker en Jaco van Tol hielden de beide ploegen elkaar halverwege de wedstrijd volkomen in even wicht (4-4). Ook in de derde periode was het stuivertje wisselen. Met een 6-5 achterstand, door een doelpunt van Remko Over dam, werd begonnen aan c_ beslissende vierde periode. De tweede helft stonden twee gelijkwaardige teams in het veld, waardoor er een leuke strijd ontstond, maar de winst ging naar DAS. Uitslag 44-61. Topscoorder: Moestafa Essakalie met 15 punten. gelopen maanden uit een gro te hoeveelheid cd’s een uur muziek samengesteld zodat op een sfeervolle wijze de oe feningen vloeiend in elkaar overlopen. Om zo min mogelijk aan het toeval over te laten vindt er op vrijdagavond 27 oktober een repetitie plaats met de 230 deelnemers. Het huidige Guinness-record staat op 200 deelnemers. hun eerste wedstrijd tegen DAS. De eerste helft was aan moeilijk. In een moeilijk te Flyers kant niet goed en hier door werd een achterstand opgelopen. WADDINXVEEN - De nationale waterpolocompetitie is weer voor een aantal ploegen van Gouwestaete be gonnen. Heren 1 trad in Eindhoven aan tegen PSV en speelde gelijk (9-9). Heren 2 en dames 2 verloren hun eerste optreden met respectievelijk 8-4 en 4-2 tegen LZ 1886 uit Leiden. Dames 1 begint pas met de compe titie in november. zorgde dat zij terug kwamen 1 J1 J T72 2Z»_1 voor tijd was het PSV dat be heerst hun meerderheid uitspeelde en de gelijkmaker scoorde. Zowel heren 2 als dames 2 moesten hun eerste competi tiewedstrijd aantreden tegen joggingles van één uur. LZ 1886. Heren 2 ging kans- Volgens de reglementen XJ..1 J.2 1X2 2J ne van LZ 1886. Voor Gou westaete wisten te scoren Ro- dy Visser (2x), Jos van den Dool en Henk van de Linde. Ook dames 2 ging in Leiden voorbereiding inmiddels is af ten onder tegen LZ 1886. Zij verloren door doelpunten van Wendy van Berkel en Yvette de Beer met 4-2. 1 van loos ten onder tegen de routi- Guinness moeten tijdens deze leg 20 verschillende oefenin gen worden uitgevoerd. De volledige les zal door muziek worden begeleid, waarvoor de gerond. De drie instructeurs, Cock Slagter, Rob Hogerbrugge en Erwin Arnold, hebben de af- s Boonstoppel was de stand na de eerste periode slechts 2-1. De Eindhovenaren waren in de beginfase duidelijk sterker en hadden het initiatief in de wedstrijd. Maar gaandeweg bleken de rollen om te draai en, wat resulteerde in een zeer spannende wedstrijd. ken. Bij het geven van zo’n voorstelling komt veel kijken, zo zullen de kinderen de dansjes moeten aanleren, moeten ze hun kleding ma ken, zal de zaal worden ver sierd met decorstukken en zullen ze zich zelf schminken tot echte danseressen. De sporthal zal binnen een dag veranderen in een echt thea ter. van Berkel haar meerdere er kennen in WVZ. Eindstand. 3-7. wedstrijd was het WVZ wat het betere van het spel had. Ondanks doelpunten van Wendy van Berkel, Gabrielle v.d. Loo en Nancy v.d. Hoek moest de ploeg van Judith se, waarbij Dave en Joey Zwanenburg respectievelijk een tweede en derde prijs be haalden. Gwen de Jong en Marichelle de Jong zijn bij de dames ook als winnaars uit de bus geko men. Met duidelijk overwicht liet Marichelle zien dat zij de eerste plaats zeker verdien de. Om aan de reglementen te voldoen moeten er in ieder ge val drie getuigen aanwezig zijn die proces-verbaal opma ken van de poging. Zij zullen controleren of aan alle regels wordt voldaan. Er hebben zich tot nu toe 210 deelnemers ingeschreven, dus doet de organisatie nog een dringend beroep op een ieder die enigzins aan sport doet zich aan te melden bij de kassa van het zwembad of te lefonisch contact met het Gouwebad op te nemen (tel. 0182-630444). WADDINXVEEN - Vrijdag avond 20 oktober om acht uur kan men in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) weer vrij-klaveijassen. Er wordt geen competitie ge speeld. De toegangsprijs be draagt ƒ2,50 per persoon per avond. WADDINXVEEN - Jan Kers bergen is weer leider van het algemeen klassement bij de Waddinxveense sjoelers, die vanavond (woensdag 18 okto ber) om half zeven in het ge bouw van de schuttersvereni ging Waddinxveen (Alber- dingk Thijmlaan) weer ver der gaan. Door zijn gelijke spel met Tïne Valenkamp - die op royale afstand tweede staat - is de spanning wat minder groot. Klasse A: 1. Jan Kersbergen, 2. Tine Valenkamp en 3. Dick Dros; klasse B: 1. Kees Kui pers, 2. Dirk Jan van Drunen en 3. Pascal van Gils; klasse C: 1. Dirk Faas, 2. C. van wijk en 3. Asha den Drijver; klasse D: 1. Simon den Oude, 2. Ce ron van Beek en 3. Ronald Meyer; klasse E: 1. Yvonne Kersbergen, 2. Marijke van de Heuvel en 3. Miep Zonder land. De prijswinnaars zijn Trudy van Dam, Tine Valenkamp, Jan Kersbergen, Dick Dros, Cor van Herk, Cees Slinger land, Bas Koppenaal, Adri Faas, Cor Kersbergen, Coby van Eek, Wim Slingerland sr., Sjaan Faay, Ceron van Beek, Corry Boegheim, Rien Taktor, Ben de Ouden, Dick Esveldt, Miep Zonderland, G.Loef en Lies van Beek. Gwen de Jong heeft, ten op zichte van haar eerste wed strijd, een duidelijke verbete ring laten zien en daarmee te recht een derde plaats be haald. In de derde categorie heren zwaargewichten kwamen Ro bert de Waal en Rogier de Jong tegen elkaar uit. De twee heten de rest van de con currentie achter zich en kwa men respectievelijk op de eer ste en tweede plaats uit. Ook Jeroen Jungslager heeft in zijn klasse van de rode banden een paar mooie wed strijden laten zien. Hij ver overde hiermee een derde plaats. Op het toernooi heerste een gezellige en ontspannen sfeer. De deelnemers lieten mooie wedstrijden van een technisch hoogstaand niveau zien. Tijdens de volgende wedstrijden zullen ook voor de techniek beloningen wor den uitgedeeld. voor het eerst in de wedstrijd op een voorsprong. Door doel punten van Marc Faber (2x) en Remko Overdam (2x) was de stand halverwege de wed strijd 6-4. Maar De Warande kwam sterk terug in de derde perio de en liet het niet toe dat de heren de voorsprong uitbouw den. In deze periode was het alleen Remko Overdam die wist te scoren. Met een minie me voorsprong van 7-6 voor Gouwestaete gingen beide ploegen de laatste periode in. Deze laatste periode moest de beslissing brengen. Door doelpunten vanRody Visser ting Vrouwenraad Waddinx veen en stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk or ganiseren in november en de cember de computercursus voor het tekstverwerkings programma ’Word Perfect’. De cursus, waaraan ook man nen kunnen deelnemen, duurt acht weken en wordt gegeven in het Coenecoop College (Sniepweg) op woens- veen gehouden Nationale Zwemvierdaagse als promo tor van het Ronald Mc Donald Kinderfonds. Aan haar zijde zullen Waddinxveens burge meester C.M. van der Linden en politieman T. Twigt even eens als ooggetuigen optre- WADDINXVEEN - Dl van Korbis-korfbal heeft het eer ste punt binnen. Zonder een doelpunt te scoren werd door het team van Esther Visser tegen Olympia met 0-0 gelijk vorig jaar een aantal wijzi gingen. Zo heeft Anton Hei den het roer overgenomen van Hans de Gruyl en zijn Cees Boonstoppel, Mare Mommers en Rody Visser nieuw in de selectie. Routi nier Arco Verboom heeft een definitief punt gezet achter zijn carrière. WADDINXVEEN - Het bijna een jaar ongeslagen eerste herenteam van Flyers-bas ketbal is een trots record kwijt. Tegen Shooters werd geen beste verlieswedstrijd gespeeld. In het veld had de ploeg een groot lengte over wicht, maar daar werd echter geen gebruik van gemaakt. Het bleef overigens de gehele wedstrijd spannend. Flyers kwam terug van een grote achterstand, maar kon niet doordrukken. Shooters, een zeer ervaren ploeg, greep de kans en won de wedstrijd. Uitslag 67-74. Topscoorder: Wolter Zwijnenburg 18 pun ten. De leukste wedstrijd om naar te kijken was die van jongens- junioren tegen DAS. Hier wa ren twee ploegen aan het werk, die alles op de aanval gooiden. Tot de rust kon Fly ers het nog bijbenen (42-42), maar uiteindelijk trok DAS aan het langste eind. Uitslag 81-92. Topscoorder: Marro ten Zweege 21 punten. Jongens passerelle 1 had re delijk wat moeite met Gym- nova. Dit bleek pas in de tweede helft. De eerste helft was duidelijk voor Flyers, maar Gymnova knokte in de tweede helft aardig terug, waardoor Flyers toch nog even in de problemen kwam. Uitslag 49-41. Topscoorder Erik Koppenaal 14 punten. De spannendste wedstrijd be trof de jongens benjamins te gen Grasshoppers. De start was overweldigend, maar de tegenstander liet zich niet van de wijs brengen en nam het initiatief over. Uitslag 28- 35. Topscoorder Gerben Stou ten 8 punten. WADDINXVEEN - Zaterdag 7 oktober is in sporthal De Drie Waarden in Schoonho- Rijders houdt donderdag- ven de Kinderdansdag van de Regio Gouda en omstreken georganiseerd door de Regio Gouda van de Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Bond. tie te winnen van De Warande uit Oosterhout met 9-8. Heren 2 verloor nipt, 6-7, van Polar Bears 3 uit Ede en als laatste ging moest ook dames 2 het onderspit del ven tegen WVZ uit Zoetermeer. Zij verloren de wed strijd met 3-7. Twee weken geleden was De Warande nog kansloos tegen de heren van Gouwestaete. Toen won de ploeg in een be kerwedstrijd met 17-0. Zater dag ging het een stuk moeiza mer met de ploeg van Anton Heiden. In de beginfase van de eerste periode was het De Warande dat het beste spel liet zien. Zij stonden dan al vroeg voor met 0-2. Aan het einde van de eer ste periode kwamen de heren nog terug naar 2-3 door doel punten van Cees Boonstoppel en Mare Mommers. In de tweede periode leek het er op of er een ommekeer in de wedstrijd zou komen. De Waddinxveners kregen meer grip op wedstrijd en kwamen WADDINXVEEN - Vijf Wad dinxveense Tang Soo Do-ers hebben meegedaan aan de open Duitse kampioenschap pen. Het succes van vorig jaar (viermaal eremetaal) werd geprolongeerd met tweemaal brons en eenmaal goud. Op het toernooi gaven uit het Gouwedorp Rogier de Jong, Ilja Spieringshoek, Jerry Bouma, Marichelle de Jong en Jeroen Juugschlager acte de présence. Marichelle de Jong, als enige dame ingedeeld bij de heren, en Jeroen Jungschlager kwa men beiden uit in een sterk bezette categorie rode ban den. Beiden wisten zich te plaatsen voor de finale, waar Jeroen Jungschlager won. Marichelle verloor de strijd om de tweede en derde plaats en greep daardoor het brons. Bij de hyungs (stijlwedstrij- den) slaagde Jeroen er in de derde plaats voor zich op te eisen. Onder leiding van Jan van der Schee (5e dan) traint de Waddinxveense Tang Soo Do- afdeling dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur en vrijdag van 20.00 tot 21.00 uur in de gym zaal aan de Staringlaan. Dames 1 speelde een degelij- kwam de tegenstander zelfs ke wedstrijd. Ruim 90 van -1>,r -------’- de speeltijd dicteerden de Waddinxveensen de strijd te gen Niels Stensen, ook nog ongeslagen in deze prille com- en met goed teamspel werd petitie. de derde overwinning be- Alleen halverwege de tweede haald. Eindstand 67-58. Top- helft ging het even mis en scoorder: Anita van Unen MOERKAPELLE - Zaterdag 14 oktober speelden zes Moerkapellers in het jeugd- toemooi in Hendrik Ido Am bacht met 60 deelnemers in vijf groepen. In de E-groep eindigde Stefan Rensen met 8 uit 18 verdienstelijk in de middenmoot. Zijn broer Mi- chiel speelde zijn eerste toer nooi. Hij had het hier behoor lijk zwaar en behaalde 1 uit 9. Kevin Bakker werd in dezelf de groep achtste met 4,5 uit 9. Hugo van Elteren spande in deze groep de kroon. Hij ver sloeg al zijn tegenstanders. Met 9 uit 9 pakte hij de eerste prijs en nam een beker mee naar huis. MOERKAPELLE - De jeugd van de r’1 WADDINXVEEN - Het pupil lenteam van de Waddinx veense damvereniging Excel sior heeft uitstekend van zich doen spreken door zich te plaatsen voor de finale om het kampioenschap voor Neder land, die zaterdag 18 novem ber zeer waarschijnlijk in Waddinxveen wordt ge speeld. In Dedemsvaart wisten de jonge dammers zich, onder het toeziend oog van jeugd- damleider Piet Swart, bij de beste vier teams te plaatsen. Het succesvol Waddinxveens damviertal bestaat uit Marti ne Cammeraat, Ronald Kraayesteyn, Henk Berghout en Frenk Boekhout. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Waddinx- veen-hockey heeft een tweede zege (1-0) behaald op Bode graven en bezet nu stevig de middenmoot in de vierde klasse. Het onderaan staande herenteam speelde met 2-2 gelijk tegen Flettiomare (Vleuten). Nadat keepster Marlies Kol- ker een goede redding had ge pleegd werd het damesteam van Boy Kodde wakker en speelde zeker in de eerste helft Bodegraven weg. Dit le verde legio kansen op, waar van er één door Paulien Knie riem werd verzilverd. In de loop van de wedstrijd werd duidelijk dat dit een gouden treffer zou zijn. Bode graven kwam aan het eind nog even opzetten, maar tot grote vreugde van het mas saal toegestroomde publiek bleef de stand 1-0 voor Wad dinxveen. De eerste vier wedstrijden van het eerste herenteam zijn mede door blessures en va kanties verloren gegaan. De wedstrijd tegen Flettiomare (Vleuten) was dan ook de eer ste waarin coach Van Heyst zijn volledige team kon op stellen. De verwachtingen waren hoog gespannen. Maar voor dat het publiek het in het de gaten had werd een foute uit- speelbal van één der verdedi gers van Waddinxveen afge- straft. Binnen vijf minuten kon Jacco van Wijk de stand weer gelijk trekken. Halverwege de eerste helft kwam de ploeg uit Vleuten weer op voorsprong. Door en kele wissels werd het spel meer op de helft van de tegen stander verplaatst. Door deze druk kon een doelpunt van Waddinxveen niet uitblijven en uit een rebound kon Mar- tijn Eerden de verdienstelijke gelijkmaker scoren. In de tweede helft werd niet meer gescoord, hoewel Wad dinxveen een paar maal ge vaarlijk was. De wedstrijd eindigde in 2-2. Hierdoor werd dus het eerste punt be haald, maar de laatste plaats wordt nog bezet. WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sniep’ (Sniep weg) werd door de Waddinx veense Reddingsbrigade weer de jaarlijkse nachtmarathon gehouden. De organisatie kan terug zien op een succes vol evenement, want alle ploegen haalden het einde. Vrijdagavond 5 oktober om acht uur klonk het startschot. Zestien ploegen gingen van start, waaronder de Venlose Reddingsbrigade, de politie, de EHBO-vereniging Wad dinxveen en vele andere red dingsbrigades uit de regio. De hele nacht werd er muziek gedraaid en men mocht nog een tijdje in het subtropisch bad vertoeven. Na een span nende sprint, het laatste half uur, klonk zaterdagochtend 6 oktober om zes uur het eind- schot. De winnaar was de ploeg van de Venlose Reddingsbrigade. Zij hadden ruim 34 kilometer gezwommen. De Waddinx veense Reddingsbrigade werd vierde met 33 kilometer. DUDELANGE/WADDINX- VEEN - Tijdens de open Luxemburgse masterkampi- oenschappen in Dudelange heeft Gouwenaar Rob Boele van de Waddinxveense zwemclub Gouwestaete deel genomen aan drie onderde len, hetgeen het ook driemaal goud opleverde. Met name zijn tijd van 32 se conde rond op de 50 meter schoolslag was bijzonder. Hij bereikte daarmede precies de limiet voor de normale - dat wil zeggen voor alle leeftijden Nederlandse kampioen schappen in februari volgend jaar. Dit resultaat is voor een mas ter uit de leeftijdsgroep 35-39 een prestatie van formaat is. De 50 meter vlinder en de 200 meter schoolslag won Rob Boele in 30.3 en 2.44.7. Boskoper Nic Geers van Gou westaete zwom op een mas- tercirquit in Lelystad vier nummers voor het winter- klassement. Hij werd eerste op die onderdelen en op de 200 meter vrijeslag bewees hij in 2 minuten 21 seconde weer eens nadrukkelijk zijn wereldniveau op de vrije slag. van Es en Arjen Neven wist Cor Barelds een gelijkspel af te dwingen. Adriaan Blom be nutte zeer goed zijn ervaring scoorder: tegen Jordie Olie, die overi- i gens vrij lang goed tegenspel Meisjes-kadetten behielden ook de ongeslagen status. Nu werd Gymnova aan de zege kar gebonden. In het begin ging het stroef, maar toen de Flyersmachine eenmaal draaide was er voor Gymnova geen eer te behalen. Uitslag 76-24. Topscoorders; Rachelle Philip en Cressida Jobels ie der met 14 punten. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde speelden een aantal bondsteams van Gouwestaete hun eerste com petitiewedstrijd in Gouwebad ’de Sniep’ (Sniepweg). Alleen heren 1 wist in een zeer spannende confronta- Heren 2 begon uiterst zwak aan de confrontatie met Polar Bears 3 uit Ede. Al snel ston den zij tegen een achterstand aan te kijken van 0-5. In het tweede gedeelte van de wedstrijd verloor Polar Bears de grip op de wedstrijd en daar profiteerde heren 2 da nig van. Ondanks doelpunten van Rody Visser, Wilco v.d. Broek, Henk v.d. Linde, Rem co de Frankrijker, Wouter Steller en Jos v.d. Dool kwa men ze net te kort om voor een sensatie te zorgen. Zij verloren uiteindelijk met 6-7. WADDINXVEEN - De Stich- 'tfOON- s6S£» WADDINXVEEN - Zoals al kon worden bericht zal vrijdagavond 3 november onder het toeziend oog van oud-Olympisch zwemkampioene Ada Kok in het vijf de jaar oude subtropisch Gouwebad ’de Sniep’ (Sniep weg) een recordpoging aquajogging worden gehou- In deze periode kregen de den voor een vermelding in het Guinness Book of Re- Waddinxveners veel kansen cords, en wisten de meeste daarvan ook te benutten. Dit resul- Ada Kok is al j aren betrokken teerde dat de ploeg van Anton bij de ook weer in Waddinx- Heiden op een 7-9 voorsprong kwam door doelpunten van Mare Mommers, Rody Visser, Cees Boonstoppel en Mare Faber. Een verrassing aan het begin van de competitie hing in de lucht. Maar het was toch de routine van PSV die ervoor den. zorgde dat zij terug kwamen Als afsluitingsavond van de in de wedstrijd. Vijf seconden lustrumviering gaan op vrij- dagavond 3 november 230 nummerieke aquajoggers proberen een 11 1 vermelding te verdienen in het Guinness Book of Re cords. De honderden deelne mers volgen die avond een damvereniging Excelsior de tweede ronde. Daarin vielen enkele verrassende presta ties van de jeugdleden te no teren. Heren 3 deed het beter en Dick Berghout behaalde een stuurde Zoebas met een ne- uitstekende winst tegen Piet derlaag naar huis. Het was geen goede wedstrijd, maar de spanning maakte veel goed. Uitslag 57-52. Top- Gert-Jan Oskam met 19 punten. bood. In het middenspel forceerde Adriaan Blom de winst. In een eerder gespeelde partij moest hij de eer aan Vincent van Es laten. Ruud van Dijk en Jaap van der Eist deelden de punten. Cor Stolker be haalde hetzelfde resultaat te gen Jaap van der Eist. r Vrijwel de gehele partij had Jongens-kadetten 2 speelden Cor Stolker beter spel. Jaap van der Eist kreeg het erg gespeeld. De grootste overwinning was voor B2. Het werd 11-0 tegen Trekvogels. Koploper BI won van De Kapellen met 7-5. B3 speelde in Rotterdam gelijk tegen Velox (2-2) na een zeer spannende wedstrijd. Cl won met 2-6 bij Harga. Met 7 punten uit 4 wedstrij den staan zij bovenaan. C2 won in Bodegraven met 1-3 van Vriendenschaar. C3 won met 2-0 van De Kapellen en heeft ook 7 punten, maar dan Door een doelpunt van Cees uit 5 wedstrijden. El is ongeslagen. Met 9 pun ten uit 5 wedstrijden zijn zij de trotse koploper. Van con current Vlaardingen werd met 1-5 gewonnen. G2 blijft winnen. Nu werd met 9-15 van Rozenburg ge wonnen. G1 verloor met 9-14 van IJsselvogels. F1 verloor In de tweede periode ging de van koploper De Kapellen strijd dan ook gelijk op. Door met 11-1. t--J--, WADDINXVEEN - De Waddinxveners die hebben meegedaan aan de Nederlandse kampioenschappen Tang Soo Do kunnen terugkijken op een geslaagd toernooi. Van de acht deelnemers uit het Gouwedorp vielen er maar liefst zeven in de prijzen. en Marc Faber kon de ploeg van Anton Heiden de over winning naar zich toe trek ken, zij het dat het zeer moei zaam ging tegen de nieuwko mer in de eerste klasse. Eind stand 9-8. Dames 2 moest aantreden te gen WVZ 1 uit Zoetermeer. In dit team spelen een aantal ex- Gouwestaete spelers, die o_ xr..._oz_r twee jaar geleden de overstap dag van 2Ó.ÖÖ tot 22.00 uur. De kosten bedragen 225,- voor de cursus en 30,- voor het cursusboek. In het tweede gedeelte van de Voor inlichtingen en opgaven kan man overdag bellen naar de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, telefoon 0182- 631931. ’s Avonds kan men zich opgeven bij mevrouw T. Ribbens, telefoon 0182- 618899. den en leed zijn eerste neder laag. Kevin Bakker verloor van Jesse van Elteren. Bij de senioren verloor Arie Hoogduin kansloos van de koploper Dick Bac. Gerard van Ommeren kon zijn verde- vanche op de, verleden week- diging niet organiseren tegen einde, met één punt verloren Ben van Geffen, die hem in de uitwedstrijd. Thuis werd aanval versloeg. Ronald Man- New Stars hiervan het dersloot klopt Marius van slachtoffer. De meisjes speel- Vuuren en Sven Stange zette den, onder aanvoering van Gerrit van Meeteren vreselijk uitblinkster Monique Boude- wijns, een uitstekende wed strijd. Het hele team bleef de gehele speeltijd bij de les en New Stars was kansloos. Uit slag 77-33. Topscoorders: Jo- landa Geurts met 21 en Moni que Boudewijns met 18 pun ten. Heren 2 kon het niet bolwer ken tegen de ervaring van WADDINXVEEN - Voor de Jumpers 3. Ondanks dat Fly- onderlinge bekercompetitie ers niet slecht speelde, bleek speelde de Waddinxveense Jumpers duidelijk de betere ploeg. Uitslag 53-85. Top scoorder: Rene Hazelaar met 17 punten. scoorder: Anita met 16 punten. Heren 1 behaalde een goede overwinning in de uitwed strijd tegen Juventus. Tegen de kampioen van vorig sei zoen startte Flyers aarze lend. Hierdoor kreeg Juven tus greep op de wedstrijd en nam een aardige voorsprong, schaakvereniging Tegen het einde van de eerste Moerkapelle speelde de zesde helft begon Flyers langzaam ronde van de onderling com- maar zeker de strijd naar zich petitie. Hugo van Elteren toe te trekken. handhaafde zijn eerste plaats Met rust keken ze nog tegen door Pieter van der Werff te een kleine achterstand aan. verslaan. Aart-Jan van Vliet De tweede helft bleven de he- blunderde tegen Jan van Hel- ren het kopje gebruiken en 1 11 J 1 eenmaal op voorsprong geko men werd deze niet meer uit handen gegeven. Uitslag 64 - 74. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou we T" 2. a avond 12 oktober om acht uur haar traditionele kaartavond in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost). Tij dens deze avond worden vier rondes gespeeld. Na het kaar ten is er de prijsuitreiking met leuke prij zen 0 richellede Jong. ■BW®» Goud en brons voor Jeroen Jungschlager en brons voor Ma- Op de foto van links naar rechts Jan van der Schee (5e dan), Je roen Jungslager, Rogier de Jong, Robert de Waal, Gwen de Jong en Marichelle de Jong. I

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 25