WADDINXVE 'Beestenbende' op twee basisscholen Luisterrijk concert van 'De Gouwestem' met twee nieuwe cd's Af studeerprijsW.M. van Vliet Goudse fietser (10) gewond bij aanrijding Pagina 3 E E N T E M E G VERGADERINGEN BOUWZAKEN WET VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN MEDEDELING VAN DERDEN MILIEUZAKEN COLLECTEROOSTER NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES GROEN WOONKRANT De volgende kinderen gingen trots en onder luid applaus met een gouden pen (eerste mennen, ze hangen aan zijn lippennen handen, er is con tact. Het koor heeft onder zijn leiding prachtige prestaties geleverd en er waren ontroe rende momenten. Was er dan niets mis? Jaze- pen ibi ’Roll, Jordan roll’ een bewer king van Klaas J. Mulder, toonde aan dat ’De Gouwes tem’ genuanceerd kan zin gen, in afwisselend tempi, met krachtige forti en fluiste rende pianissimo. WADDINXVEEN - Wat doe je als je concert wilt geven met een groot mannenkoor wanneer je zo’n 800 a 900 bezoekers verwacht? Natuurlijk geef je als Christe lijk Waddinxveens Mannenkoor ’De Gouwestem’ zo’n concert het liefst in eigen dorp, maar dat blijkt niet mogelijk te zijn. Uitwijken dus naar Gouda, welke stad binnen het bereik ligt van de vele supporters van dit mannenkoor. De Goudse St. Janskerk was zaterdagavond 14 oktober het cob’s Ladder’ had qua karak- decor van een luisterrijk con cert van ’De Gouwestem’, dat tijdens de avond ook nog de twee cd’s ’Kerst met De Gou westem’ en volksmelodie, ging het ook even mis. Maar daar stond zoveel posi tiefs tegenover. Neem nou het ’Zoals ik ben’ van W.B. Brad- burry. Met een zachte intra op het orgel door Ben Kramer, zette het koor onzichtbaar ten paar het ziekenhuis in Gouda vervoerd. Vrijdagmorgen vond een fron tale aanrijding plaats op de Onderweg tussen een 32-jari- ge bestuurder van een perso nenauto en een 34-jarige bromfietser beiden uit Wad dinxveen. De automobilist haalde een personenauto in en kwam daardoor op de weg helft voor het tegemoetko mende verkeer terecht waar na hij frontaal botste met de bromfietser. De bromfietser is met ver wondingen aan een been naar het ziekenhuis in Gouda ver voerd. mensie door de prachtige stem van Pieter Vis. De bas-bariton beschikt over een mooie geculviteerde toon en intensiteit, die een mooie balans tussen spanning en zelfbeheersing vertoonde. Aan het lied ’Een Koninklijk kind’ van M.A. Clifton, naar een bewerking van Martin Mans, werkte de jongensalt Dennis Derksen mee. Jam mer dat de tekst niet duide lijk overkwam. van de jonge pianist Hans Veldhuizen bijzonder op. Een buitengewoon hoog staand optreden was dat van de jongenssopraan Sander Donze in het ’Bright Eyes’ van Mike Batt Art Garfiin- kel. Flair en stembeheersing die je zelden aantreft bij jon ge solisten. Pieter Vis kan trots zijn op zijn ensemble. Trouwens, hij is zelf ook een begenadigd zanger. Met ’De Gouwestem’ zong hij zeer mu zikaal enige soli, waarin hij zich bijzonder in zijn element voelde. Een warme persoon lijkheid. We zagen en hoorden ook een geweldig gemotiveerd Neder lands Koperkwartet. De klank stond als een huis. Al leen blazers bezitten kern achtigheid en alertheid. Dat zij daarbij ook nog een glim lach tevoorschijn toverden bij de toehoorders, is een aparte gave. Over Ben Kramer kunnen we kort zijn. Hij is meegegroeid met ’De Gouwestem’ en wist met zijn speciale muzikaliteit zowel op orgel en piano het concert een extra charme te geven. het Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnij verheid (NVOB) in de regio voor beide studierichtingen een jaarlijkse afstudeerprijs per school ingesteld. Bij de beoordeling van het werk van de Waddinxvener is rekening gehouden met de elementen studieresultaat, studiebe- reidheid, uitstraling naar mede-studenten, studie-om- standigheden. WADDINXVEEN - Waddinx vener W.M. van Vliet (27) heeft een afstudeerprijs van duizend gulden gewonnen. Om de studierichtingen Bur- en Utiliteitsopbouw en Grond-, Weg- en Water bouw van de Kader- en On- dernemersopleiding Bouwbe drijf (KOB) zowel kwantita tief als kwalitatief te stimule ren hebben de gezamenlijke werkgeversafdelingen van Zaterdagavond laat reed een 24-jarige man uit Polen op de Brugweg enkele paaltjes plat waardoor hij met twee lekke banden tot stilstand kwam. Toen de politie hem aantrof was hij zo dronken dat hij aan geen enkele blaasproef kon meewerken zodat een bloed proef werd afgenomen. Door zijn rijgedrag was hij eerder gesignaleerd op het Noord einde en het Koningin Wilhel- minaplein. Bij onderzoek bleek hij ook nog illegaal hier te verblijven. Na de pauze zong het man nenkoor nog het ’Glory of the King of Kings’ van de D. Thompson en het ’Sanctus’ van F. Silcher. Het koor werd hierin bijgestaan door het Ne derlands Koperkwartet. Mar tin Mans wist bij het laatstge noemde werk die juiste toon te treffen, waardoor dit één van de mooiste werken van de avond werd. Ook in het niet geestelijke werk weet het Waddinxveen- se koor van wanten. Zeer krachtig, blij en opgewekt klonk een medley van vader landse liederen, zeer kundig op papier gezet door de diri gent. Het ’Petros Psaris Ensemble’, bestaande uit vijf leerlingen Pelupessy en Setta Duchen ne, uit groep 6 Eva van der Lans en Janien van Pelt, uit groep 7 Jaap Prins en Roland Meyerink en uit groep 8 Mir jam Dubbelaar en Erik Kooy- man. In het kader van het thema van de kinderboekenweek 1995 De leerlingen van de Ko ningin Julianaschool werk ten in de maanden september en oktober in projektvorm aan het thema ’Beestenben de’. In de kleutergroepen 1 en 2 werd aandacht besteed aan de dierentuin en in groep 3 aan de dieren die in sprookjes voorkomen. In de groepen 4 en 5 werd ge werkt aan fantasiedieren en in de bovenbouw werden ge dichtjes gelezen en zelf ge schreven over een dier. Ook in de handvaardigheids- lessen werd er de nodige aan dacht aan besteed, zoals gefi guurzaagde papegaaien en van lapjes gemaakt ‘gelaars de katten'. Donderdag 12 oktober werd het project gepresenteerd aan de ouders. Kinderen gingen in de bus naar de dierentuin, naar de Openbare Biblio theek en dansten de beren- dans. Andere leerlingen zongen een boerderij lied verkleed als die ren en declameerden hun die rengedichten begeleid met muziekinstrumentjes. Vrijdag 13 oktober werd het project afgesloten met een voorleeswedstrijd voor de kinderen van de groepen 5 tot en met 8. De jury, bestaande uit ouders, gaven oorkondes aan de vier beste leerlingen. Dat waren Annemieke Witte, Ilse Molen dijk, Stijn Donders en Irma Kluifhooft. stemd samenspel met solis ten van het ’Petros Psaris En semble’ en solisten daaruit. Martin Mans houdt van tem po. ’Zie ons wachten aan de stromen’, door hem zelf be werkt, werd vlot, luchtig en gio. De grote belangstelling speels gezongen. Het Voor U, voor dit concert moet voor de Heer, leef ik’ van Martin Zon jonge dirigent Martin Mans, nenberg kreeg een extra di- die pas een paar jaar voor dit -1 1 1 koor staat, bemoedigend zijn. Ik heb zo’n idee dat hij met ’De Gouwestem’ ambitieuze plannen heeft. Het was de taak van Martin Mans bij de opbouw van het programma een spanningsboog te cre- eren, waarin een duidelijke lijn viel te ontdekken. En dat lukte hem. Martin Mans is een dirigent die bij een koor als ’De Gou westem’ hoort. Dat voel je, dat zie je. Hij speelt met zijn Het laatste lied voor de pauze gerlijke ATI t-ï Zin U o v-i rrzin r\ n m I U I I inv.»4 n V'/'J I' nziTTTzi v» Zin v»zxi prijs) of een zilveren (tweede prijs), een boekenhon en oorkonde naar huis. Uit groep 1 waren dat Tom Speksnijder en Tamara Hee- ren, uit groep 2 Roosje Glas beek en Laura Oudijk, uit groep 3 Rachid Elhamari en Dennis van Offeren, uit groep 4 Bianca Mathot en Anne Snoeker, uit groep 5 Marvin WADDINXVEEN - Maandagmiddag vond een aanrij ding plaats op de Juliana van Stolberglaan ter hoogte van het Shell-pompstation. Een 10-jarige jongen op de fiets uit Gouda sorteerde daar voor om linksaf te slaan richting hefbrug over de Gouwe. De jongen zag daarbij een au to over het hoofd en botste daar tegenaan waarna hij ten val kwam, Hij is met letsel aan zijn kin naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis ver- voerd.Vbrige week dinsdag middag werd in de Passage een meisje van 3 jaar aange reden door een bromscooter. Er waren aan het kind geen uiterlijke verwondingen zichtbaar. De scooterberijder is zonder te stoppen doorgere den. De politie is op zoek naar zijn identiteit.Donderdagochtend vond een eenzijdig ongeval plaats op de splitsing Plas- weg-Sniepweg. Een 16-jarige Boskoopse bromfietsster ging in de bocht onderuit en is met onduidelijk letsel naar het Goudse Groene Hart Zieken huis vervoerd. In de nacht van donderdag op vrijdag heeft zich op de Beije- rincklaan een eenzijdig onge val voorgedaan. Een 47-jarige bestuurder uit Utrecht reed ter hoogte van het kunstwerk recht door waarna hij eerst enkele verkeersborden ont wortelde en vervolgens een boom. Hij is met borst en buikklach- WADDINXVEEN - Aangezien de jaarlijkse Dierendag in de kinderboekenweek viel en het thema hiervan ‘Beestenbende' was, vond de protestants-christelijke Prins Willem-Alexanderschool (lokatie Wingerd) dit een goede aanleiding dit thema in de school uitge breid aan de orde te laten komen. Dat was ook het ge val in de Koningin Julianaschool (Peter Zuidlaan). In samenwerking met dieren speciaalzaak Faunaland Hoodie (Luifelbaan) werd in de gemeenschapsruimte van de Prins Willem-Alexander school een tentoonstelling in gericht, zodat het een ’leven de’ beestenbende is gewor den. Er waren goudvissen, een ko nijn, een marmot en een par kiet, maar ook een moeder- hamster met vier kleintjes. De kinderen vonden dit erg leuk, zeker uit groep 7 en 8 omdat ze de dieren dagelijks mochten verzorgen. Over de verzorging van deze kleine huisdieren werd ook van alles tentoongesteld. Hierbij aansluitend kwam de dierenbescherming op school langs om over dieren en hun verzorging te vertellen. In alle groepen werd, in gezel schap van de grote honden knuffel Bello, verteld over honden, poezen, de dieren arts en het dierenasiel. De zorg en de aandacht voor dieren stonden centraal en de kinderen kregen volop de ge legenheid om hun ervaringen te vertellen en vragen te stel len. Als afsluiting van het thema ‘Beestenbende' was er op vrij dag 13 oktober een feestelijke prijsuitreiking waarbij de he le school in de gemeenschaps ruimte bij elkaar zat. In de voorafgaande weken hadden alle kinderen de op dracht gekregen om een teke ning of werkstukje te maken of een verhaal te schrijven over een huisdier. De ouders hebben al deze werkjes gelezen, bekeken en gejureerd. Omdat de kinderen er veel werk van gemaakt hadden was het moeilijk om een keu ze te maken wie in de prijzen zouden vallen. Uit iedere groep kregen twee kinderen een prijs. ker! De negro-spiritual ’Ja- d qua karak ter meer inhoud gekregen als het tempo iets gematigder was geweest en niet direct fortissimo was begonnen. Vrede die het Daarom miste het net die gro- hart bevrijdt’ officieel presen- te climax die het stuk zo ken- teerde. merkt. Ook bij het ’Mala Mo- Aan deze mooie muzikale na- ja’, naar een oud-Kroatische jaarsavond werkte ook mee bas-bariton Pieter Vis uit Houten. Hij kwam met een aantal leerlingen langs, vor mend het ’Petros Psaris En semble’. Voorwaar geen slechte keus. Voeg daar de Boskoopse orga nist-pianist Ben Kramer, de voor het oog in. Zelden heb ik pianist Hans Veldhuizen, het een mooier begin meege- Nederlands Koperkwartet, maakt van een concert. Ook de jongenssopraan Sander in het geestelijk blok met lie- Donze en de jongensalt Den nis Derksen aan toe en je hebt op papier alle ingrediën- men’ gaf het koor er blijk van ten in huis om er een werke lijk ’luisterrijk’ concert van te maken. Theoretisch was het dus dik voor elkaar en met hoge ver wachtingen stroomde het pu bliek toe, niet alleen uit Wad dinxveen, maar uit de hele re- deren als ’Naastenliefde’ en ’Zie ons wachten aan de stro fe beschikken over goed afge- Yan bas-bariton Pieter Vis, is een veelzijdig ensemble. Zy zingen geestelijk werk, semi- geestelijk en populaire mu ziek. Gemusiceerd wordt als of zij al jarenlange podiumer- varing hebben. Zo klonk de negro-spiritual ’I’ll wish had given Him more’ van J. Clarke, die de jongens sopraan samen met Pieter Vis zong, heel fraai. Bij het Vrede, die het hart bevrijd!’ van M. Theodorakis viel de prachtige piano-begeleiding i WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18OKTOBER 1995 Op afroep Beethovenlaan Mozartlaan 44 1 esdoorn in de achtertuin Sweelinckhof 64 1 berk in de voortuin BOUWPERCEEL AARD VAN HET BOUWPLAN Noordeinde 46 Afsluiting op- en afrit rijksweg A20 Piasweg 16 Bredeweg 12 en 13 Tarieven Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen BOUWPERCEEL AARD VAN HET BOUWPLAN Trompstraat 4 het oprichten van een berging en een volière Noordeinde 112 23 tot en met 28 oktober 1995 Stichting Vluchteling Pasjes Trompstraat 6 Een nieuwe uitgave is: Verleende kapvergunningen U vindt de woonkrant op pagina 6 van dit weekblad. '"-.W Op de foto kinderen in actie voer de 'Beestenbende' op de Prins M. MOS SR. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een berging annex duivenhok het gedeeltelijk veranderen van een woning en het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een berging Centraal Meldpunt Zorg Prins Bemhardlaan 9 2741 DV Waddinxveen Telefoonnummer 61 04 01 Het Centraal Meldpunt Zorg is iedere werkdag geopend van 09.00 tot 12.00 uur. Gehandicapten met een zogeheten ’’taxikostenvergoeding W.V.G.” kunnen de kosten van het voor hen gereserveerde bedrag (budget) laten afschrijven. Als u geen bon heeft, kan de ritprijs in de bus worden betaald (het liefst met gepast geld). Op vertoon van een pasje gelden voor het Aanvullend Openbaar Vervoer de volgende tarieven: ritprijs (enkele rit) binnen Waddinxveen ritprijs (enkele rit) naar of van Gouda ritprijs (enkele rit) naar of van Gouda In de A.O.V.-bus zijn bonnenboekjes te koop. 1 es en 1 linde in de gemeentelijke groen strook; reeds uitgevoerd in verband met reconstructie Hier volgt een politieverzoek (Politie Hollands Midden) In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteenlopende onderwerpen aanwezig. Het hoofd van de dienstkring Delft van de Rijkswaterstaat in de directie Zuid-Holland brengt, namens de minister van Verkeer en Waterstaat, het volgende ter kennis aan belanghebbenden. In verband met het uitvoeren van werkzaamheden aan afrit nr. 18 van rijksweg A20, zullen de af- en opritten Moordrecht voor het verkeer uit de richtingen Rotterdam en Gouda voor al het verkeer worden afgesloten. ƒ2,50 ƒ5,00 (65+ pas) ƒ2,50 (A.O.V.-pas7W.V.G.) De ontwerp-beschikkingen, de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 19 oktober tot 16 november 1995 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (tel. 62 47 57, de heer W.P. Kaandorp). Desgewenst kan een mondelinge toelichting worden verkregen. Ook na afloop van vorengenoemde periode kan nog inzage worden ver kregen en wel tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Om voor deze lage tarieven in aanmerking te kunnen komen, heeft u een pasje nodig. Voor personen van 65 jaar en ouder geldt de 65+ pas, welke gratis te verkrijgen is in het gemeentehuis (pasfoto meenemen). Is er echter sprake van een handicap en is aan u op grond van de Wet Voorzieningen Gehandicapten een W.V.G.-voorziening toegekend, dan kunt u een A.O.V.-pas* aanvragen bij het - de directie van H.J. Rijkenhuizen en Zn. Reeuwijk B.V. om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer inzake het oprichten en in werking heb ben van een agrarisch loonbedrijf op het perceel Middelburgseweg 6b; Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. het oprichten van een showroom annex werk plaats Kuyperhoeve 53, 55 en 57 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van drie woningen het geheel vernieuwen van twee woningen Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. De afsluiting vindt plaats tussen vrijdagavond 20.00 uur tot maandag morgen 06.00 uur of zoveel korter als mogelijk is. Het verkeer op de A20 komende uit de richtingen Rotterdam en Gouda, alsmede het verkeer op de A12 uit de richtingen Utrecht en Den Haag wordt omgeleid. De omleidingen zullen door middel van gele routeborden nr. 2 worden aangegeven. het geheel vernieuwen en het vergroten van een bedrijfsruimte en het oprichten van een water- voorraadtank - de directie van Meubelfabriek J.A. Hogenelst B.V. om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor een meubelfabriek en interieurbouwbedrijf op het perceel Kromme Esse 4a. Deze afsluitingen zullen plaatsvinden tijdens de weekeinden van: 20 oktober tot en met 23 oktober 1995 en van 27 oktober tot en met 30 oktober 1995 en indien door omstandigheden noodzakelijk het weekeinde van: 3 november tot en met 6 november 1995. Het Christelijk Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem in de (Foto: Sjaak Noteboom). Ringvaartdijk nabij Staringlaan 3 populieren in gemeentelijk groen; reeds uitgevoerd i.v.m. noodzakelijke werk zaamheden dijk Bespreken van de A.O.V.-bus Als u de A.O.V.-bus belt (telefoonnummer 63 16 66) krijgt u te horen, hoe laat de bus ongeveer bij u aan de deur komt. Er kan echter enig verschil ontstaan tussen de opgegeven tijd en de werkelijke aankomsttijd van de bus. Dit zal echter nooit langer dan 15 minuten zijn. Voor vervoer buiten het gebied Waddinxveen/Gouda kunnen mensen met een handicap een aanvullende taxivergoeding vragen bij het Centraal Meldpunt Zorg. Ook voor overige informatie over gehandicaptenvoorzieningen en over thuiszorg (gezinsverzorging, kruiswerk, ouder- en kindzorg en maatschappelijk werk) kunt u daar terecht. Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemees ter en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Toelichting op Aanvullend Openbaar Vervoer (A.O.V.) Veel ouderen en gehandicapten ondervinden moeilijkheden als zij met het openbaar vervoer (bus, tram, trein of metro) willen reizen. De afstand naar de halte, het in- en uitstappen en de toegankelijkheid voor rolstoelen en electroscooters vormen vaak een probleem. In Waddinxveen rijdt sinds januari 1995 Aanvullend Openbaar Vervoer (A.O.V.), Kleine 8-persoons bussen zijn op afroep beschikbaar en komen u aan de deur ophalen. Een verlaagde instap en een hydraulische lift maken de bussen speciaal geschikt voor rolstoelgebruikers. In de meeste gevallen kan de electroscooter worden opgenomen. De chauffeurs helpen u bij het in- en uitstappen en bieden zonodig assistentie tot aan de voordeur. De bussen van het A.O.V. rijden de gehele week (dus ook op zon- en feest dagen) van 09.00 uur 's morgens tot 23.00 uur ’s avonds. Het A.O.V. rijdt niet alleen binnen Waddinxveen, maar kan ook gebruikt worden voor ritten naar Gouda (en weer terug). Hierdoor wordt bijvoorbeeld ziekenhuisbezoek, winkelen in Gouda of een avondje naar de schouwburg veel eenvoudiger en goedkoper. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis 24642 telefax 24680 Gemeentewerf 24500 Centraal Meidpunt Zorg 10401 Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen 24760 Gouwebad 'Ge Sniep‘ (informatie) 12570 Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN Schriftelijke bedenkingen tegen de aanvragen en de ontwerp-beschik kingen kunnen door eenieder tot 16 november 1995 bij hun college worden ingediend. Desgevraagd bestaat gedurende vorengenoemde termijn voor eenieder de gelegenheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van een beschik- Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en Wethouders delen mede, dat vanaf 19 oktober 1995 de ontwerp-beschikkingen ter inzage liggen inzake de aanvragen van: Gemeenteraad op maandag 23 oktober 1995, aanvang 19.30 uur, voort te zetten op dinsdag 24 oktober 1995, aanvang 19.30 uur en vervolgens op donderdag 26 oktober 1995, aanvang 10.00 uur in het gemeentehuis. Op de agenda van maandag 23 oktober o.a.: - Algemene beschouwingen begroting 1996. - Voorstel tot benoeming van een lid in commissie I resp. een niet-raads- lid in commissie II. - Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de aanschaf van een financieel beleidsinformatiesysteem. - Voorstel inzake een voorbereidingskrediet ten behoeve van de nieuwe Algemene Bijstandswet (nAbw). - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen. - Voortzetting behandeling begrotingen dienstjaar 1996: a. begroting van de dienst Openbare Werken, inclusief zwembad; b. begroting van het Grondbedrijf; c. gemeentebegroting, inclusief wensen en middelen. - Voorstel tot verhoging van belastingen, tarieven en rechten voor 1996. - Voorstel met betrekking tot de meerjarenbegroting 1996-2000. Op de agenda van dinsdag 24 oktober o.a.: - Beantwoording algemene beschouwingen door het college. Op de agenda van donderdag 26 oktober o.a.: - Voortzetting en afronding van de begrotingsbehandeling, de vaststel ling van de begrotingen inbegrepen en behandeling overige agenda punten. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de lees kamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking(en), kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te brengen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Degene die een bedenking indient kan - gelijktijdig bij aparte brief - ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. king en het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen (tel. 62 47 57, de heer W.P. Kaandorp). Wie met het Aanvullend Openbaar Vervoer wil reizen, moet minstens één uur van tevoren bellen naar telefoonnummer 6316 66. Dit is nodig, omdat er meerdere mensen tegelijk vervoerd worden. U kunt ook meteen de terugreis bespreken. Doordat meerdere personen tege lijkertijd van het A.O.V.-busje gebruik kunnen maken, moet de chauffeur soms omrijden. Deze omrijtijd zal echter nooit langer zijn dan een kwartier. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Het Christelijk Wa Goudse St. Janskerk. OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. Sectie Burgerzaken bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Willem-Alexanderschool (lokatie Wingerd). Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpsschoon, als bedoeld in artikel 5, lid 1van de Kapverordening. Voor informatie over de verleende kapvergunningen kunt u terecht bij de dienst Openbare Werken, sectie Plantsoenen. vk

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3