WADDINXVE Geen publiek bij begrotingsdebat WK salamander Onze posters zijn echte kunstwerken... de Al uit de kunst in lijsten G OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN EXPOSITIE IN RAADZAAL MILIEUZAKEN COLLECTEROOSTER KLEDINGINZAMELING CHEMOCAR WOONKRANT i De grote zorgen over de be grotingstekorten in de ko mende jaren vormde voor de gen taken en verantwoorde- van de burgers meer dan tot nu toe te bena drukken. ‘De overheid hoeft echt niet voor alles en nog wat te zor gen', meent mr. Wiebrand Dijksterhuis. ‘Er kan meer naar onze burgers en de instellin gen in Waddinxveen, die door een efficiënte aanpak kosten kunnen drukken*. ‘Als bijvoorbeeld de sportver enigingen meer zelf kunnen doen kan het waarschijnlijk goedkoper dan dat de ge meente het blijft doen. Het begrotingstekort moet overi- PvdA-gemeenteraadslid Charles Wijnen vond het vol komen terecht dat het pu bliek zich tijdens het drie daagse debat niet of nauwe lijks heeft laten zien. ‘In Waddinxveen worden de begrotingsdebatten al jaren beheerst door het geld. Ér za ten dan ook de afgelopen gaan, maar de schrik zat er toen gelijk weer in want ie dereen ging direct weer terug naar de centjes', becommen tarieerde de sociaal-demo- craat. ‘De raadsdiscussie vond ik donderdagmorgen inderdaad het leukste omdat we er toen WADDINXVEEN - De sluitende Waddinxveense ge meentebegroting voor 1996 is vorige week tijdens een driedaags debat in het gemeentehuis door de ge meenteraad vastgesteld. De algemene beschouwin gen en de debatten van de afgelopen week verliepen overigens op dezelfde traditionele wijze als in de vele jaren daarvoor. Van publieke belangstelling was nau welijks sprake. Naar de mening van PvdA-gemeente- raadslid Charles Wijnen was dat terecht. mensen enthousiast kunnen maken om te komen luiste ren. Want daar gaat het na tuurlijk uiteindelijk om‘, be toogde de liberaal. D66-fractievoorzitter Anton Hoogervorst vond dat deze al gemene beschouwingen dit maal volop werden geken merkt door het vooruitschui ven van beslissingen. De uitwerkingen van de kern takendiscussie worden im mers volgend voorjaar be kend en pas dan zullen er vol gens de democraat politieke knopen moeten worden door gehakt. ‘De spanning was er daardoor een beetje af. De kerntaken discussie werd namelijk nu niet dunnetjes overgedaan. Verder is de besluitvorming over de centrumontwikkeling in december van dit jaar voor zien', gaf de D’66-er aan. (0182)624 624 624 686 624 500 610 401 824 524 624 760 612 570 BOUWZAKEN door de CDA’er gevoerd. Hoe wel het college zegt dat dit een zaak is van B. en W. con stateer ik gewoon als buiten staander dat er binnen het college sprake is van totaal verkeerde verhoudingen'. Koos de Vogel (WD): ‘De an dere wethouders hebben heel goede taken die misschien wat minder opvallen. Ik weet bijvoorbeeld dat onze wethou der Karei van Soest namens de gemeente Waddinxveen ongelooflijk veel energie steekt in de regionale vuilver werking, die van de grond ge tild moet worden. Het is te ge makkelijk te zeggen dat de ene wethouder meer zou doen dan de andere'. ‘Bij de profilering van het col lege gaat het niet om de pop petjes, maar om het gemeen tebeleid1, meent mr. Wie brand Dijksterhuis (PCW). ‘Het is een volstrekt onbewe zen stelling dat het beleid al leen door Jan Hielema zou worden gemaakt en niet door de andere collegeleden. Trou wens, we hebben tot nu toe nog niet veel meer gedaan dan op de winkel te passen. De belangrijkste beslissingen moeten nog worden genomen. Dan zal wel blijken hoe de wind waait. En dan moet ik nog zien wie dan met de eer gaat strijken1. den-boekhouders bij elkaar en i naar boekhouders onder el kaar te luisteren. Alleen don derdagmorgen is het heel eventjes over de inhoud van het gemeentelijk beleid ge- toegepast', gaf fractievoorzit ter Dorenda Gerts te kennen. ‘Voorbeelden daarvan zijn sportverenigingen, instellin gen op sociaal-cultureel ter rein en organisaties als de Kerngroep Ontwikkelingssa menwerking Waddinxveen, de Stichting Wereldwinkel Waddinxveen en Stichting rekenschap van gaven wat we Gered Gereedschap', voor de bevolking aan het doen zijn', stelde PCW-ge meenteraadslid mr. Wie brand Dijksterhuis. ‘Waar PCW-fractie aanleiding de ei- staan we eigenlijk voor van wege al die belangrijke beslis- lijkheden singen die nog genomen moe ten worden?' ‘Donderdagmiddag vond er een discussie plaats de alge mene beschouwingen on waardig. Vragen over lan taarnpalen op de hoek en los- worden toegeschoven se straatstenen hebben niets met de hoofdlijnen van het beleid te maken'. Ing. Johan Viergever (Unie 55+) vond niet dat de hele raadsdiscussie uitsluitend over geld ging. ‘Zo kregen wij en D’66 van het CDA het ver wijt technocratisch bezig te zijn. Iedereen heeft zo zijn ei- De begrotingsbehandeling begon maandagavond met het voorlezen van de algeme ne beschouwingen door de voorzitters van de zes ge- meenteraadsfracties Vader leest voor uit eigen werk', vatte WD-fractievoor- zitter Koos de Vogel vrijdag avond voor de lokale RTW-ra- dio samen. ‘In de toekomst moeten we dat veranderen. Daar is ook een breed draag vlak voor. Ik denk dan ook dat dit de laatste keer is dat het zo is gegaan'. ‘In Waddinxveen draait niet alles om geld, maar het is niet onbelangrijk', stelt CDA-frac- tievoorzitter Dorenda Gerts. ‘Ik ben het met de PvdA hele maal niet eens dat in het col lege van B. en W. de ene wet houder meer macht zou heb ben dan de andere. Als de een meer macht lijkt te hebben komt dat overigens door de 3 TI doT** Charles Wijnen (PvdA): ‘Bij de discussie in het bestuur van de Stichting Openbare Bibliotheek, waar niet over de inhoud van de activiteiten maar over bezuinigingen wordt gesproken, zit niet wet houder Karei van Soest maar wethouder Jan Hielema. Zelfs de inhoudelijke discus sie over de bibliotheek wordt VERGADERINGEN Voor D’66 draaide het bij de algemene beschouwingen om doelmatigheid en effectivi teit. ‘Dat menen we serieus en zien daarvan de absolute noodzaak van in', aldus An ton Hoogervorst, die overi gens het onbestemde gevoel zegt te hebben dat B. en W. te vaak voor simpele dingen on nodige externe adviseurs van buiten inhuren. De tweemansfractie van Unie 55+, die herhaaldelijk heeft gezegd in Waddinxveen de te ring naar de nering te willen zetten, deelt de mening om dat van echte besparingen tot nu toe geen sprake is. Volgens D’66-fractievoorzit- ter Anton Hoogervorst bevat de meerjarenbegroting in ie der geval een aantal forse te korten. ‘En die moeten we met elkaar zien op te lossen om te voorkomen dat de las ten van de burgers de pan uit rijzen. We moeten daar alert op zijn. De kemtakendiscus- sie, die volgens ons niet vrij blijvend mag blijven, zal op dit gebied dan ook de komen de periode moeten uitmonden in concrete besluiten1. SPREEKUREN gens worden teruggebracht door bezuinigingen toe te pas sen'. WD-fractievoorzitter Koos de Vogel is het een dom in het oog dat de rijksoverheid sinds jaar en dag kort op de algeme ne inkomsten van de gemeen tebesturen. ‘Als je dus tijdens de begro tingsbehandeling niet over geld praat dan weet je zeker dat Waddinxveen afglijdt naar een gemeente in verval waar niets meer kan en waar sprake is van torenhoge las ten voor de burgers'. ‘Je moet dus wel proberen een acceptabel voorzieningen pakket overeind houden zon der alle lasten bij de burgers neer te leggen. Hoewel de partijpolitieke invalshoeken om daartoe te komen ver schillen, is mij gebleken dat we uiteindelijk allemaal dicht bij dezelfde oplossingen komen'. De liberale voorman sluit overigens allerminst uit, daarbij gesteund door het CDA, dat het in 1994 gesloten collegeprogramma van PCW, VVD en CDA volgend voor jaar door de gemeenteraad zal moeten worden herzien. ‘Toen het collegeprogramma werd geschreven wisten we nog niet dat de rijksoverheid ons behoorlijk zou gaan kor ten. Het zal ongetwijfeld zo zijn dat het collegeprogram ma begin volgend jaar op be paalde essentiële punten moet worden herschreven', reageert mr. Wiebrand Dijk sterhuis (PCW). Ing. Johan Viergever (Unie 55+): “Wij vinden dat een een maal in het collegeprogram ma ingenomen standpunt moet kunnen worden her zien. Voor het kiezen van an dere oplossingen is dat vol gens ons een bittere nood zaak'. De PvdA-raadsfractie heeft deze zomer al geprobeerd het collegeprogramma herzien te krijgen, maar kreeg voor dit standpunt bij PCW, WD en CDA geen enkele steun. Wij hopen dat daarvan volgend voorjaar sprake zal kunnen zijn', aldus Charles Wijnen. ‘Als je overigens het college programma gaat herzien, dan vind ik dat je gelijk ook maar de wethouders moet herzien'. De algemene beschouwingen van de sociaal-democraten hadden ditmaal als rode draad het slechten van denk beeldige schuttingen tussen het gemeentebestuur en de burgers van Waddinxveen. De PvdA heeft ook aangege ven dat CDA-wethouder Jan Hielema met onder andere de centrumontwikkeling en de gemeentelijke financiën een veel te zware politieke porte feuille heeft. Charles Wijnen: ‘Jan Hiele ma is de spil waar het om draait, want in het huidige college van B. en W. draait al les om geld. Dat vinden wij heel verontrustend. De ande re twee wethouders zouden volgens ons veel meer inhou delijk bezig moeten zijn. Die aanpak missen wij. Aan het antwoord van Jan Hielema dat Joop Neele (PCW) en Ka rei van Soest (VVD) meer op dienstreis buiten de gemeen te zijn en uit hoofde daarvan minder vaak achter hun bu reau zouden kunnen zitten dan hij heb ik geen bood schap'. gen benadering. Er zijn poli tieke partijen die zich op de Heilige Schrift beroepen en anderen weer niet. Maar alle maal proberen we wel te wer ken aan een menswaardig be staan voor iedereen'. De algemene beschouwingen stonden voor het CDA in het teken van de solidariteit van week 21 gemeenteraadsle- de eigen verantwoordelijk- heid. “We moeten daarbij ook niets is vervelender dan kijken naar de samenhang L1222_. _1- binnen de samenleving. Dat betekent dat het profijtbegin sel niet altijd en onder alle omstandigheden kan worden Nadat het college van Burge meester en Wethouders de raadsfracties dinsdagavond had geantwoord was er de ge hele donderdag uitgetrokken voor beraadslagingen in tweede termijn. *We hadden op die dag een buitengewoon aardige discus sie over wezenlijke onderwer pen, waarbij het leek op een politieke discussie. Als we die discussie in de toekomst kun nen concentreren op zo’n dag dan denk ik dat we het stuk ken beter doen en dat we I Pagina 3 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 NOVEMBER 1995 WEEKBLAD T E E N E M E Heggewinde 24 Indien 10 NOVEMBER a.s. niet mogelijk is voor u, kunt u wel. Schuberthof 6 Nationaal Jeugd Fonds 6 tot en met 11 november 1995 De Visserhoeve 37 Kleikade 43 Coenecoop 107 Kievitdreef 73 De woonkrant vindt u op pagina 6 van dit weekblad. 4 Ml PCW-gemeenteraadslid telefoon: 0172 470610 fax: 0172 492648 reprodukties. Uitgevoerd in hoogwaardig kwaliteitsdrukwerk. Echte kunstwerken dus. Meldingen krachtens artikel 8.40 Wet milieubeheer Burgemeester en Wethouders delen mede dat onderstaande meldingen milieubeheer zijn ontvangen. Burgemeester en Wethouders delen mede dat onderstaande meldingen verandering inrichting zijn ontvangen van: Besluit mestbassins van - de heer J. van Leeuwen op het perceel Noordkade 108. Besluit opslag propaan van - de heer J. van Leeuwen op het perceel Noordkade 108. Besluit woon- of kantoorgebouw van - Johannes Stichting p/a Hooge Burch op het perceel Sterrenlaan 20-22 en Antares 2 en 4. Besluit opslag goederen van - Rensa B.V. op het perceel Zuidelijke Rondweg 5. Besluit houtbewerkende bedrijven van - Dirk Heeren op het perceel Coenecoop 121. Henegouwerweg 14 Zuidplaslaan 44 en 50 Julianastraat 28 Brugweg 83 Piasweg 21 Bloemendaalseweg 10 Klaverveld 4 en 6 Op dinsdag 7 november a.s. zal een kledinginzameling worden gehouden door de Vereniging Samen Strijden Tegen Reuma. Voor deze inzagelingsactie is vergunning verleend. Het spreekuur is op de eerste plaats bestemd voor jongeren tot 30 jaar, maar ook ouders/verzorgers die vragen met betrekking tot hun kinderen hebben zijn welkom. Een afspraak maken is niet nodig. Per 1 november 1995 is het spreekuur voor Marokkaanse jongeren en ouders/verzorgers verplaatst van het gebouw Roosje Vos naar het gebouw De Vlieger, Staringlaan 2, Waddinxveen. Elke dinsdagmorgen heeft de heer M. Ghalit, projectmedewerker van de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Midden-Holland, spreekuur van 10.00- 12.00 uur in het gebouw De Vlieger. Op dit spreekuur kunt u de heer Ghalit ook telefonisch vragen stellen, telefoonnummer (0182) 61 19 32. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de Stichting Jeugd- en Jon gerenwerk Midden Holland, telefoon (0182) 53 99 13 (maandag t/m don derdag van 09.00-12.30 uur). uw buren of kennissen vragen om Klein Chemisch Afval te brengen en af te geven; het Klein Chemisch Afval op werkdagen brengen naar de gemeentewerf aan de Noordkade (nr. 48), vanaf 8.00 uur tot en met 12.00 uur en van 13.00 uur tot en met 16.00 uur. De expositie is te bezichtingen op werkdagen van 09.00 uur tot 17.00 uur, op de donderdagavonden van 19.00 tot 20.30 uur en op de zaterdagen van 11.00 tot 16.00 uur. 13.35-14.20 uur Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan; 14.25-15.10 uur Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde; 15.15-16.00 uur Willem de Zwijgerlaan bij de markt. - Van Leeuwen Holding BV in verband met plaatsing van een tijdelijk gebouw voor de afdeling caravans en campers op het bedrijf, gelegen Piasweg 16; - de heer W.J. de Vreede in verband met een tijdelijke opslag van papri- kalof op het bedrijf, gelegen Abr. Kroesweg 32. Regels van de Chemocar: - bedrijven kunnen niet bij Chemocar en Noordkade terecht; - u mag het Klein Chemisch Afval absoluut NIET vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen; - injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden; - lege plasticflessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak; - goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. Spreekuur voor Marokkaanse jongeren en ouders/verzorgers ver plaatst Het zijn posters met afbeeldingen van klassieke en moderne meesterwerken. Er is er vast een voor u bij. En natuurlijk lijsten we die poster graag voor u in. In een lijst die past bij uw interieur. Snel en vakkundig. Want we zijn sterk... in maatwerk! AARD VAN HET BOUWPLAN het oprichten van een garage annex berging het oprichten van een berging het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een suikerwarenfabriek het oprichten van een bedrijfsgebouw Besluit akkerbouwbedrijven van - de heer C. van Dam op een perceel Winterdijk ongenummerd; - de heer A. de Jong op het perceel Middelburgseweg 7; - Kwekerij De Einder op een perceel Winterdijk 8; - de heer J.W. v.d. Windt op het perceel Kromme Esse 8; - de heer J. J. van der Haven op het perceel Henegouwerweg achter nr. 117; - de heer G.A. Steenland op het perceel Middelburgseweg 4a; - Firma De Kok op het perceel Middelburgseweg 5; - de heer Van der Made op de percelen Bloemendaalseweg tussen 17 en 19 en Winterdijk 6; - de heer T. Havenaar op het perceel Noordeinde 80; - de heer A. van Velde op het perceel Noordeinde 110B; - de heer P. Rademaker op het perceel Noordeinde 46bis; - de heer W.J. Nederhoff op het perceel Otweg 3a; - de heer G.F.M. van Tol op het perceel Middelburgseweg 10; - Gebr. Van Leeuwen op het perceel Kromme Esse 6; - de heer Nobel op het perceel Bloemendaalseweg 19bis; - Le Feber B.V. op het perceel Henegouwerweg 97. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemees ter en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen; BOUWPERCEEL Zuidkade 211 Noordeinde 71 Bosboom Toussaintsingel 7 Kanaaldijk 16 en Wilhelminakade 25 Coenecoop (naast 210) Kromme Esse (achter 4a) het oprichten van een opslagruimte Heggewinde 12 Alle bovengenoemde meldingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 2 november 1995 gedurende vier weken voor eenieder terinzage bij de afde ling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis tijdens werkdagen vanaf 08.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stukken ten minste gedurende drie aan eengesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien (doorkies- nummer 824757, de heer W.P. Kaandorp). Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ruim 800 posters hebben wij in onze show room op voorraad. Niet de massaprodukten waaraan velen nog denken als het om posters gaat, maar exclusief door ons geïmporteerde Van de verandering van de inrichtingen en de werking daarvan, kan redelij kerwijs worden aangenomen dat zij geen of uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de aard en omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichtingen veroorzaken. Op de agenda o.a.: - Advies betreffende het beschikbaar stellen van een krediet voor buiten gewoon onderhoud sanitaire units plus aanvullend werk woonwagencen trum Pater Jomaweg. - Advies inzake consequenties tariefsvelaging A.V.R. - Advies betreffende het beschikbaar stellen van een krediet voor de ver bouw van ”De Duikelaar”. Commissie III op donderdag 2 november 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het geheel vernieuwen en het vergroten van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het oprichten van twee reclamezuilen en een fietsenberging het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een wonjng Staringlaan 11-25 (oneven) het onderheien van een vloer ten behoeve van Verzoek om tijdelijke vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van het perceel Piasweg 16 voor het tijdelijk plaatsen, voorshands voor een periode van 2 jaar, van een showroom. De bouw zal niet in overeenstemming zijn met het ter plaatse geldende bestemmingsplan ’’Landelijk Gebied West”. Burge meester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor de duur van genoemde periode vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij beho rende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter inzage met ingang van 2 november 1995 gedurende twee weken, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor eenieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Wad dinxveen. PvdA-gemeenteraadslid Charles Wijnen. (Foto: Archief). De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeska mer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. PCW-gemeenteraadslid mr. Wiebrand Dijksterhuis. (Foto: Archief). Unie 55+-gemeenteraadslid ing. Johan Viergever. (Foto: Ar chief). Meldingen verandering inrichting conform art. 8.19 Wet milieubeheer, j.o. 5.19 inrichtingen en Vergunningenbesluit Op de agenda o.a.: - Beschikbaar stellen krediet ten behoeve van ’’Ondernemersprijs Wad dinxveen 1996”. - Beschikbaar stellen krediet ten behoeve van verbouw ”De Duikelaar". - Beschikbaar stellen krediet ten behoeve van reconstructie Groenswaard III tot 30 km/uur-zone inclusief parkeermaatregelen. - Beschikbaar stellen krediet ten behoeve van buitengewoon onderhoud sanitaire units woonwagencentrum Pater Jornaweg. - Beschikbaar stellen krediet ten behoeve van aankoop van de Kohn- stamm-mavo. Op de agenda o.a.: - Voorstel tot uitvoering van het ’’Masterplan” begraafplaats A. Thijmlaan. - Voorstel tot reconstructie Groenswaard III tot 30 km/uur-zone, inclusief parkeermaatregelen. - Krediet t.b.v. verbouw ”De Duikeiaar”. - Verordening toeslagen op en verlagingen van de bijstandsnorm. - Handhavingsplan 1996 nAbw. inzake fraudebeleid en uitstroombeleid. Commissie IV op dinsdag 7 november 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Commissie II op woensdag 8 november 1995, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis Verzoek om medewerking Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat zij voor nemens zijn medewerking te verlenen tot het oprichten van een woonhuis met kantoorruimte naast het perceel Noordkade nr. 66. Het verzoek om medewerking te verlenen ligt met ingang van 2 november 1995 gedurende twee weken, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor eenieder ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Gedurende deze termijn kunnen door eenieder schriftelijk bedenkin gen naar voren worden gebracht bij Burgemeester en Wethouders van Wad dinxveen, postbus 400,2740 AK Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen door eenieder schriftelijk bedenkingen worden ingebracht bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400,2740 AK Waddinxveen). Van zaterdag 4 november tot en met zaterdag 18 november 1995 wordt in de raadzaal van het gemeentehuis een expositie gehouden met werken van Afrikaanse kunstenaars. De gemeente Waddinxveen organiseert deze expositie samen met de Vereniging Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Waddinxveen, ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de Kerngroep. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres telefax Gemeentewerf Centraal Meldpunt Zora t 3 x - -W-.» WWVWM» - Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep’(informatie) j Ovenge belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Sectie Burgerzaken ook op donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Gemeentewerf, voor afgifte (grofjvuil en K.C.A. elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 18.00 uur. Burgemeester en wethouders atteen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. De Chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.30-09.15 uur wijk Zuidpias, Zuidplashof, kringloophalte; 09.20-09.50 uur wijk Zuidpias, cirkelflat; 09.55-10.40 uur Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; 10.45-11.15 uur St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; 11.20-12.05 uur Oostpolderwijk, Overtoom; 12.50-43.30 uur ^Centrum, Passage ingang stationszijde; het plaatsen van drie watertanks ten behoeve van een sprinklerinstallatie het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het oprichten van een berging en een volière het geheel vernieuwen van een schuur het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het achterge veldakvlak het oprichten van een onderheid terras het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen het oprichten van een tunnelkas het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen Het register van verleende vergunningen en meldingen, waarmee is inge stemd, ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Opname in deze publikatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Raadhuisplein 1 Postbus 400. 2740 AK Noordkade 58, o FT.Bemhar<gaan9, Meldpunt discriminatie inst. Sociaal Raadslieden Stationsstraat 31a 2405 BM Alphen aan den Rijn

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3