pioen B. Jansen zet koploper op verlies O O O Oorkonde voor Cees Kroon van 'Gouwestaete' Bekersuccessen Korbis-korfbal Kampioen B. Jansen zet WSV- Gouwestaete doelpuntrijk Onze Top 10 van deze week. Zaalcompetitie Rowah ging goed van start cffl Teamgeest geeft Flyers vleugels Schoolhandbal 69 6.98 179 2.49 1.99 1.29 1.99 1.89 2.49 toernooi met vijf scholen Hockeysters winnen weer D. Bac leidt Pluimveeshow in sportzaal Winst voor schaak- jeugd Moerkapelle Onderlinge wedstrijden recreatiegym bij TOOS week Hockeyers delen punten 4.69 Bezieling bij Waddinxveen Bi hun competitiewedstrijd gewonnen. WADDINXVEEN - Als aanloop naar de zaalkorfbal- irthal Nü tok- ^65 Uit de diepvries: 169- Nü Z29 diverse geuren, navulpak a 500 ml Koninginneweg 11b, Boskoop Koningin Wilhelminaplein 43, Waddinxveen Oud Bodegraafseweg 23, Bodegraven Wagenstraat 24, Woerden Cellebroedersstraat 1, Schoonhoven Korbis’ eerste wedstrijd in de 1 tegen streekgenoot Vrienden schaar (Bodegraven) ge- geop. Ook nu weer een tegenstan- het spel van Flyers niet beïn vloed werd. Via een ruststand van 30-13 werd de einduit slag op 74-23 bepaald. Top scoorder was Joyce Hulst met 14 punten. zijn aangetrokken. Het college van Burgemees ter en Wethouders van Wad dinxveen heeft de verdien sten en tomeloze inzet van de afgetreden voorzitter gedu rende al die jaren bekroond met de gemeentelijke oorkon de. sub-top. De dames van Gouwestaete hadden eerder via WADDINXVEEN - Zaterdag hebben alle bondsteams van Gouwestaete-waterpolo in Gouwebad ’De Sniep’ Adrie van der Werft het de winst glippen. Zijn tegen stander forceerde remise door eeuwig schaak (4-3). Gerrit van Meeteren hield echter keurig zijn voordeel vast en deelte blijft J. van de Heiden verbazen door na een schaak- gevecht een ging Moerkapelle won vrijdag met 5-3 van Hendrik Ido Am- bacht-2. Invaller Jan van Helden was het eerste klaar. Hij won al binnen een kwartier (1-0). verloren Aron Kroon en Aart-Jan van Vliet woord hierop kregen de toe schouwers vrij snel. De eerste aanval werd door WADDINXVEEN - Voor de derde maal houden de pluim vee- en konijnenfokkersver enigingen ‘Nieuw Leven' en ‘Gouda en Omstreken' deze C.M. van der Linden de gemeentelijke oorkonde uit- deelte bepaald door het prima gereikt gekregen, samenspel, waarbij als laat ste de “lange man' wordt aan- MOERKAPELLE - In de ne gende ronde van de onderlin ge competite bij de de schaak- jeugd van Moerkapelle ver loor koploper Hugo van Elte- ren van zijn broer Jesse. Hierdoor neemt Jan van Hel den, die Kevin Bakker ver sloeg, de eerste plaats van Hugo over. Bij de senioren kon Ben van Spruiten, net 450 gram Schouderkarbonade, 500 gram -575 3.75, kilo Appelsientje met vruchtvlees, pak 0.75 liter 0.25 liter extra inhoud Uit de bedieningsafdeling: Rauwe boerenham, 100 gram ChAllinson volkorenbrood, heel ser naar een riante voor sprong wist uit te lopen en met 12-6 orde op zaken wist te stellen. De tweede wedstrijd in Rot- WADDINXVEEN - Voor de Waddinxveense handbal vereniging Rowah is de zaalcompetitie goed van start gegaan. Zoals meer sporten kent handbal een veld- en een zaalseizoen waarbij het veldseizoen in Korbis zeker in de eerste helft wist bij te houden, wat resul teerde in een 6-4 voorsprong met de rust. Het vervolg van deze wed strijd leerde dat Vrienden- de verdiensten voor de Wad dinxveense gemeenschap hebben verworven. voor de competitie om de districtsbeker. Beide wed strijden werden overtuigend gewonnen waardoor Korbis als poulewinnaar dinsdagavond moest aan treden tegen eersteklasser Vlaardingen. schaar al snel achter de feiten aan moest lopen toen Korbis ma, F. Ritter en J. van de Ha ven. In de kelder van de schaakdi- visie tenslotte eindelijk de punten voor U. Beerends, die als hekkesluiter tegenstan der H.E. van Offeren nu met deze titel kan opzadelen. Tevens een nieuwe verlie- spartij voor J. Ponsioen, die jeugdspelers waren nu klaar na een snelle opmars op- en de twee senioren moesten nieuw de onderste plaatsen het karwij nu afmaken. gaat bezetten door een neder laag tegen J. van Oort. Als laatste een positieve uit slag voor A. van Asperen, die door een overwinning tegen A. Bos zich ietwat van de on derste plaats weet te verwij- haalde voor Moerkapelle de deren. winst binnen (5-3). In het Goudse zwembad ’De Tobbe’ organiseerde het 110- jarige GZC zondag het Ber tels Fashion Toernooi. Aan dit toernooi namen naast de dames van GZC, ZPB-Profus (Barendrecht) en Merwede (Dordrecht) ook die van Gou westaete deel. Merwede was vervangster voor wisseltro- feehoudster Polar Bears dat tegen De Ham bekerverplich- tingen had. Gouwestaete won met 12-2 van Merwede en met 5-1 van ZPB-Profus. Aangezien ook GZC van beide tegenstands ters wist te winnen met res pectievelijk 8-1 en 3-1 ging de finale tussen Gouwestaete en GZC. Deze werd door Gou westaete met 4-2 gewonnen. ZPB-Profus werd derde door een 5-2 winst op Merwede. tieklessen voor de jeugd. De trimlessen, aerobiclessen en jazzlessen gaan wel gewoon door. door ook dik verdiend. Alleen was het jammer dat de hon derd punten net niet werden gehaald. Uitslag 98-77. Top scoorder was Robbert Kauf man met 24 punten. Meisjes kadetten 1 speelde een van de beste wedstrijden tot nu toe tegen de gedood verfde kampioen Grasshop pers. Alleen tegen het einde van de eerste helft liep het niet zo best, waardoor men vijftien punten achter kwam. Over het geheel genomen was Flyers gelijkwaardig aan de tegenstander. Uitslag 44-64. Tbpscoorder was Charlotte Lelieveld met 10 punten. Jongens passerelle 2 moest het met veel invallers doen en kwam hierdoor heel veel lengte te kort tegen Leiden. Bij deze jeugdige spelers is dit toch wel een doorslagge vende factor. Topscoorder werd Henk Meiderwijk met 10 punten. De jongens mini’s deden het vooral de eerste helft heel goed en hierin werd ook de basis gelegd voor de overwin ning. Topscoorder was Michel de Levie met 22 punten. De benjamins hadden geen goede start, maar daarna liep het als een trein. Het werd een leuke wedstrijd om naar te kijken. De sterkte van dit team werd voor een groot ge- Niet in de laatste plaats was dat te danken aan zoiets ongrijpbaars als bezieling bij de ploeg. Vechten om de bal, knok ken voor iedere meter, medespelers weten te vinden, achter niets weg geven en richting doel van de tegenstander gaan. Al blijft in de winning mood. In Bodegraven werd Rohda Al met 2-6 opgerold. WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 2 novem ber, toen voor de huishoudelijke competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV de negende ronde met de nodige strijd werd gespeeld, vonden weer de nodige verrassingen plaats. Zo zette kampi oen B. Jansen WSV-koploper H. van Woudenberg op Heren 2 van Gouwestaete be haalde de eerste seizoen- overwinning. DZV 2 werd met 7-4 verslagen. Even leek het nog fout te gaan toen in de vierde periode, bij een stand van 6-3, heren 2 een uitslui ting zonder vervanging moest incasseren. Doch DZV profiteerde niet. Integendeel, ook DZV ontving even later eenzelfde straf en moest toezien dat Gouwes taete met 7-4 won. Niek de Leeuw, Henk van der Linde en Remco de Frankrijker scoorden tweemaal, Johan Sloof eenmaal. Ook dames 2 van Gouwestae te deed goede zaken en be haalde eveneens een eerste overwinning. DZV 1 werd, na een 5-4 stand in de derde pe riode, in de vierde periode de finitief met 8-4 verslagen. Doelpuntenmaaksters waren Erika Vlasman (3x), Astrid Comelisse en Wendy van Berkel (ieder 2x) en Nancy van den Hoek. WADDINXVEEN - De in de hoofdklasse spelende Bl-junioren van Wad- dinxveen-voetbal speel den zaterdag een prachti ge partij tegen Ünio BI WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van hockeyclub Waddinxveen is de ingesla gen weg voortgegaan door De Yssel met 7-0 te verslaan. Met af en toe wervelend spel werd de tegenstander over speeld. De eerste tien minuten ging de wedstrijd gelijk op, maar Waddinxveen nam daarna de touwtjes stevig in handen. Door doelpunten van Marie ke Kodde, Marije Knijff en Fleur Giard was het 3-0 bij rust. Na de peptalk gingen de da mes door in een tandje hogere versnelling, wat resulteerde in nog drie doelpunten van Marieke Kodde en één van Paulien Knieriem. Volgens coach Boy Kodde hebben zijn speelsters aan zijn opdracht voldaan door in drie thuiswedstrijden de maximale winst te halen, zo dat de volgende wat zwaarde re tegenstanders met zelfver trouwen tegemoet getreden kunnen worden. Zowel heren 1, heren 2 als da mes 2 speelden tegen DZV uit Delft en wonnen respectieve lijk met 12-6, 7-4 en 8-4. Da mes 1 bereikte voor het eerst de halve finale van het SEZ- bekertoernooi door in Olden- zaal met 13-6 van OZ&PC te winnen. Ook won het in Gou da het door het 110-jarige GZC georganiseerde ’Bertels Fashion Toernooi’. Jolanda Hoffmans, via een aanval vanuit de hoek, direct omgezet in 1-0. Alsof ze er zelf door verrast waren hadden de dames moeite door te stoten. Het duurde tien minuten voor Nathalie Zweers met een mooi schot door het midden 2-0 maakte. De voorsprong werd geleide lijk uitgebouwd tot 16-0. Hierna maakte de tegenstan der een tegendoelpunt waar na het spel werd beëindigd met de stand 18-1. Een mooi resultaat in het eerste week einde. tin Pronk flink huis en werd vijfmaal op rij gescoord door Gillian van den Berg (2x), Sandra Berckenkamp,. Ga brielle van der Loo en keep- ster Hellen Boering in de laatste seconde. In de derde periode namen de dames van Gouwestaete wat gas terug en werd door beide ploegen tweemaal gescoord. Astrid Coene zorgde voor 4-9 en Wendy de Frankrijker voor 5-10. In de laatste periode kwamen de Oldenzaalsen er bijna niet meer aan te pas. Nadat OZ&PC nog op 6-10 kwam brachten vervolgens Gillian van den Berg (2x) en Astrid Coene de eindstand op 6-13. ging de rooms-katholieke ■dinaal Alfrinkschool met de eer strijken. De bekers werden uitgereikt door hoofdsponsor Th.H.M. van der Krogt (Zuidplas As surantiën). Alle deelnemers kregen een vaantje als herin nering aan deze middag. bal gekeerd zag door de kee- gen Kontrast Fun per van Nieuwerkerk. x Na de rust eenzelfde spel- beeld, waarin Waddinxveen binnen tien minuten twee goede mogelijkheden kreeg welke echter niet werden be nut. In de 16e minuut was het wel raak. Terwijl Nieuwerkerk nog pro testeerde voor een niet toege kende vrije schop, counterde Waddinxveen snel. Na een goede combinatie tussen Pa trick Kalman en Richard de Jeu, was het laatstgenoemde competitie speelde Korbis-korfbal twee wedstrijden die de 1-0 aantekende. Hierna nam Nieuwerkerk wat meer risico en werd hier door aanvallend wat gevaar lijker, hetgeen resulteerde in een drietal goede scorings kansen die tot opluchting van eigen sporthal ‘de Dreef werd de Waddinxveners niet wer den benut. schaar (Bodegraven) Waddinxveen kreeg via de speeld en leverde een 12-6 ze- counter nog twee goede moge lijkheden om de wedstrijd te beslissen, doch ook hier ont- der die met enthousiast spel brak het aan het nodige over zicht. Vlak voor het eindsig naal was het Nieuwerkerk, dat alsnog in de 92e minuut de uiteindelijke gelijkmaker produceerde. stukken tegen H. Smitskamp (3) een puntendeling overeen te komen. Door een onnauwkeurigheid werd de volle winst echter wel verspeeld, maar niette min werd door T. van de Oord voor de tweede maal dit sei zoen de koppositie overgeno men. Opnieuw een sterke E. Phi- lipse, die zich bovenin blijft handhaven door W. van den bij TOOS de gewone gymnas- Hoek te verslaan. Hetzelfde geldt voor W. Hennink, die T. Kuiper op verlies wist te zet ten. In het grote grijze middenge- Ruim een kwart eeuw maak- gespeeld. Uitslag 36-18. Tap- te Cees Kroon, die bij Gou- scoorder was Sebastiaan westaete als voorzitter is op- Overdam met 22 punten. gevolgd door Maarten van Bergen, deel uit van het be stuur van wat vroeger de zwem- en poloclub ‘De Gou we' heette. Bijna 14 jaar was hij voorzitter en gedurende 11 jaar secretaris. Bij zijn aantreden bij ‘De Gouwe' werd de Waddinxve- ner al snel benoemd tot lede nadministrateur. Ze konden hier wel een goede voor ge bruiken, en dat was hij. Daar naast is hij bij veel zaken van ‘De Gouwe' betrokken ge weest. Cees Kroon, die bij zijn af scheid van Gouwestaete ere- lid is geworden, heeft name- önder anderZvia YvonneVis- Hjk in diverse commissies ge zeten. Onlangs nog is hij be noemd tot voorzitter van de Stichting Beheer Sponsorgel den ‘De Gouwe'. Een stichting die vaste sponsors heeft, wel- terdam speelde Korbis tegen ke door de huidige voorzitter Gemini II uit Gouda. Gemini - een vereniging ontstaan uit een fusie van De Jodan Boys en Ter Gouw - kon het Korbis niet lastig maken. Zonder al te veel problemen freewheel de de Waddinxveners naar het einde. Dat betekende der halve een 14-3 zege. Deze oorkonde bestaat sinds 26 januari 1994 en wordt uit gereikt aan burgers of groe pen burgers (verenigingen, comité’s en dergelijke) die zich op het terrein van het vrijwilligerswerk bijzonder hebben onderscheiden, waar- pen nemen. Gouwestaete liep door zij zich algemeen erken- in derde periode uit naar een voorsprong van 9-4. Cees Boonstoppel, Remko Over dam en Remco de Frankrijker zorgden in deze periode voor de doelpunten. In de laatste periode probeer de DZV nog wat terug te doen. Maar conditioneel scho ten zij te kort. De heren kon den van het begin tot aan het einde een goede ’pressing’ la ten zien. In de laatste periode waren het Marc Faber (2x) en Jaco van Tol die de eindstand mochten bepalen op 12-6. Een terechte overwinning voor de heren, die hiermee aanslui- Geffen (3e plaats) de Aljechin ting blijven behouden bij de van de origineel spelende Re- né Ordelman niet breken. Het werd remise. Gerard van hadden eerder Ommeren (2e plaats) wist wel poulewedstrijden de kwartfi- raad met het Koningsgam- nale van de SEZ-beker be- biet van Wouter Vroeginde- haald, waarbij GZC uit Gou- weij, die zijn koning moest da werd uitgeschakeld. Za- omleggen. Op de eerste plaats terdag moesten zij het in 01- staat D. Bac. denzaal opnemen tegen OZ&PC dat net is gepromo veerd naar de hoofdklasse en De Futen uitschakelde. De dames van Gouwestaete reisden, voor het eerst com pleet, af naar het oosten van het land en behaalden, zoals werd verwacht, een klinken de 13-6 overwinning. (Zuidplaslaan); dinsdag 14 Door het verlies van de koplo- november van 16.00-18.00 per wist T. van de Oord (2) te uur meisjes 2 in de gymzaal profiteren door met de witte aan de Johannes Postlaan; donderdag 16 november van 16.00-17.00 uur jongens 1 en 2 in de gymzaal aan de Sta- ringlaan; vrijdag 17 novem ber van 17.00-19.00 uur meis jes 3 in de gymzaal aan de Jo hannes Postlaan; vrijdag 17 november van 19.00-20.00 uur adspirant dames, dames en heren in de gymzaal aan de Johannes Postlaan. De komende week vervallen verlies. Tegen middernacht werden slechts drie puntenindelin- gen geteld en opnieuw wees het scorebord een nieuwe koploper aan. De wedstrijd van de avond tussen kampi oen B. Jansen (7e plaats) en koploper H. van Woudenberg werd een boeiende en span nende aangelegenheid. Volgens de stijl van beide spe lers kwam er een aanvallende partij op de 64 velden, die vanaf de opening een gelijk waardige strijd opleverde. In het middenspel verrichtte de kampioen een opzienbarende ruil door de dame te offeren tegen drie stukken van zijn tegenstander. Aanvankelijk leek dit niets op te leveren maar met het nodi- Waddinxveense sportaccommodaties onderlinge ge raffinement van witspeler wedstrijden recreatiegym gehouden voor jongens, B. Jansen kon de verbrokkel- meisjes en dames van TOOS. De recreanten kunnen dan laten zien wat ze in het afge lopen jaar hebben geleerd. Omdat het programma dit maal op diverse lokaties wordt afgewerkt zijn er de he le week onderlinge wedstrij den. Behalve de prijzen die er per categorie zijn te verdienen, zijn er ook nog twee bekers te winnen voor deelnemers on der en boven de 13 jaar met het hoogste puntentotaal. Bij deze gratis toegankelijke wedstrijden zijn toeschou wers van harte welkom. Het wedstrijdschema ziet er zo uit: maandag 13 november van 16.00-18.00 uur meisjes 1 in sportzaal De Duikelaar WADDINXVEEN - De Wad dinxveense handbalvereni ging Rowah heeft voor de vierde maal in sportzaal ’De Duikelaar’ (Zuidplaslaan) het schoolhandbaltoemooi gehouden voor de groepen vijf tot en met acht van vijf basis scholen in Waddinxveen en Boskoop. Ze traden met der tien teams tegen elkaar in het strijdveld. Een middag lang was de sportzaal gevuld met hard werkende en zwetende teams die allemaal met een gezonde dosis fanatisme op weg waren naar een overwinning. Hoe hopeloos de stand ook mocht zijn, de strijd werd nooit op gegeven. Vanaf de kant moe digden ouders, begeleiders en scholieren de teams onafbro- ken aan. Bij de jongens-gemengd groep 5-6 won de openbare Dick Brunaschool en bij de meisjes groep 5-6 wijkschool Sint Jozef. Bij de jongens groep 7-8 en de meisjes groep 7-8 ging de rooms-katholieke Kardinaal Alfrinkschool met WADDINXVEEN - Tijdens de vrijdagavond in hotel- café-restaurant ’De Unie’ (Kerkweg-Oost) gehouden algemene ledenvergadering van de zwem- en polo club ‘Gouwestaete4 heeft vertrekkend voorzitter C. Kroon uit handen van Waddinxveens burgemeester Door doelpunten van Remko Overdam (2x) en Jaco van Tol stonden de heren aan het ein de van de tweede periode voor met 6-3. Naarmate de wedstrijd vor derde werden de heren ster ker en moest DZV steeds va ker aan de noodrem trekken. Hierdoor mochten de heren in deze wedstrijd vier strafwor- pen nemen. Goi tweeën is gesplitst om de zaalperiode heen. De spits werd in de spoi ’De Dreef’ afgebeten door de jongens aspiranten die met een ruststand van 3-2 de winst in handen hadden. De eindstand werd 5-6. De nieuwe coach van de jon gens Marcel Pinkse was toch tevreden. ‘Bij Rowah staat niet alleen het winnen voor op, maar ook goed en sportief spel en van dat laatste was sprake', zei hij. Het gemengde welpenteam sloot de wedstrijd af met de stand 17-7. Bij de meisjes ad- spiranten B hadden de keep- sters Kim Hoffmans en René Moolenaar geen moeite met de schoten van de tegenpar tij. Een overwinning met 12-0 gaf de speelsters vleugels. Ook het gemengde mini-team won met grote overmacht - (12-1). De damessenioren 1 en 2 tra den in het veld tegen respec tievelijk De Meeuwen (Rot terdam) en Olympus (VUssin- gen). De coach van dames 2 Peter Groenendijk was tevre den met de einduitslag van 2-3. De dames hadden voldoende kansen om meer te scoren en waren het meest aanvallend van de twee teams. Het team is echter nog onvoldoende in staat de aanvallen ook af te maken. Een aantal speelsters heeft echter nog beperkte spelervaring. Er zal hard worden gewerkt om er een lekker samenspelend team van te maken. Dames 1 heeft een goed verlo pen veldseizoen achter de rug. De vraag was of het team dit niveau in de zaal zou kun nen vasthouden. Het ant- ;en de toe- Aanvankelijk was het nog de vraag of heren 1 van trainer coach Anton Heiden zou kun nen winnen van DZV zonder de geblesseerde Jaco de Jong, Rody Visser en de in het bui tenland verkerende keeper Arie Stalenburg. Immers, het Gouwestaete opende de wed strijd matig en stond al snel op een 0-2 achterstand. Maar al voor het einde van deze pe riode was deze achterstand al teniet gedaan. Door doelpun ten van Cees Boonstoppel (2x) en Marc Mommers was de stand aan het einde van de eerste periode 3-2 in het voor deel van thuisploeg. In de tweede periode kregen de heren meer grip op de wed strijd. Door fraaie combina ties en uitstekend keepers werk van Erik van Beek cre- eerden de heren veel kansen. CllRode kool met appeltjes, pak 450 gram t Hero Jam, classica 320 gram, melange of royal, alle soorten, pot 340 gram CtlEngelse Thee melange, duopak, 80 zakjes a 4 gram Venco Voldrop, diverse smaken, zak 250 gram Lenor wasverzachter, Evengoed gaf OZ&PC in de eerste periode goed partij en namen zij zelfs een 1-0 en 3-2 voorsprong. Sandra Bercken kamp scoorde 1-1 en Marion van Hooft 2-2, alvorens San dra aan het eind van deze pe riode 3-3 kon laten aanteke nen. opzienbarende In de tweede periode hield de winst tegen A. Kardol uit het ploeg van trainer-coach Mar- vuur te slepen. Verder ging J. Stam de teil in tegen L. Willemen en L. El lers heeft blijkbaar de stij gende fijn te pakken door de dit seizoen tegenvallende P.van Offeren te verslaan. Verder overwinningen voor C. Asscheman, N. Dannis, L. van de Haven, H. Stouten en H. Brinkhorst tegen respec tievelijk A. Prins, J. de Bock, C. Alblas, J. Markus en D.J. van Offeren. MOERKAPELLE - Het derde A. Versluis en G. Torenbeek jeugdteam van schaakveren- kwamen tot een puntende ling. Eveneens was er na een lange strijd dezelfde uitslag voor J. van Sandijk en J. Brobbel. Voorts waren er overwinnin gen voor H. van Offeren, J. Vervolgens van de Knaap en J. Muit te- gen respectievelijk T. Wiers- hun partijen (1-2). team, Hugo van Elteren, won keurig en zo was de stand weer gelijk (2-2). Zijn broer Jesse bereikte een goede re mise (2,5-2,5). Gerben Bergacker zorgde weer voor een voorsprong: hij won fraai (3,5-2,5). De zes Nieuwe oogst Hollandse appelen, QQ diverse soorten, kilo Nü i Is Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. WADDINXVEEN - In een aantrekkelijk gespeelde hoc keywedstrijd hebben Wad dinxveen en Nieuwerkerk aan den IJssel de punten eer lijk verdeeld (1-1). Was het aanvankelijk Nieu werkerk dat in de eerste tien minuten een licht veldover- wicht had, gaandeweg nam Waddinxveen het initiatief de wedstrijd kon coach Frank over en wist het Nieuwerkerk Minnee rustig doorwisselen, veelvuldig op eigen helft te Verheugend was dat hierdoor houden. x 1 Echte doelrijpe kansen wis ten beide ploegen zich echter niet te scheppen. Een redelij ke mogelijkheid deed zich in de 35e minuut voor toen Ed Sloof een goed ingeschoten De wedstrijd van heren 2 te- Tjr—xx irv—i Was er een van niet te fel verdedigen maar wel fanatiek scoren. Flyers deed dit veel beter dan de tegenstander en won daar- raad met het Koningsgam- weij, die zijn koning moest WADDINXVEEN Volgende week worden in drie --j sportaccommodaties de gymnastiekvereniging de stelling van de koploper toch professioneel onschade lijk worden gemaakt. gerd). Te zien zijn grote en dwerg- hoenders, eenden, sierdui- ven, konijnen, cavia’s en klei ne knaagers. In de sportzaal zijn in totaal 600 dieren on dergebracht. de toegang is gratis. De f zijn donderdag 9 november Aanvallend werd met overleg staande man gezocht. Hier- •g« in problemen en kon Flyers reeds in de eerste helft een geruststellende voorsprong nemen (26-40). De tweede helft ging gelijk op, waardoor de overwinning niet in gevaar kwam. Top scoorders: Robbert Kaufman met 15 en Wolter Zwijnen- burg, Rudo Van Loo en Ab Stuyfzand ieder met 14 pun ten. Meisjes-junioren 1 had geen moeite met Rowic. De Wad- dinxveensen kwamen goed uit de startblokken en namen direct een grote voorsprong, voordat Rowic ook maar iets kon terugdoen. Gaandeweg WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Flyers- basketbal heeft de uitwedstrijd tegen Punch gewon nen. Heren 2 haalde net niet de honderd punten. De bekerwedstrijd van dames 1 tegen K75-Doeland ging week gezamenlijk hun jaar- niet door wegens ontbreken van scheidsrechters. De lijkse tentoonstelling in meisjes-junioren boekten weer een grote overwin- sportzaal Groenswaard (Win- ning. Winst was er voor alle mini-teams. Het eerste herenteam van Flyers etaleerde zich op alle fronten als een echt team en vooral daardoor was Punch kansloos. Verdedigend werd er goed gespeeld, waardoor Punch niet aan scoren toe- tentoonstellingsdagen kwam. van 20.30-22.00 uur, vrijdag gespeeld en goed naar de vrij- 10 november van 10.00-22.00 staande man gezocht. Hier- uur en zaterdag 11 november door kwam de tegenstander van 10.00-15.00 uur. in problemen en kon Flyers WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 PAGINA 27 @20® NÜ Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 11 november as. "Zolang de voorraad strekt zwem- en poloclub Gouwestaete (links op de foto). (Foto: Gouwes taete). m en g ®sa® -349 albert heijn Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden reikt de ge- was twee weken geleden DZV meentelijke oorkonde uit aan vertrekkend voorzitter C. Kroon van dat bijna de eerste punten ontfutselde tegen koploper BZ&PC. -t J. TT. j-je jongSte Speier van het

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 27