O 0 0 0 0 0 0 Edo-Plant als sponsor HSL kan ooklangs snelwegen O Open huis van Unicef bij drie Waddinxveensen Vliegende start Onze Top 10 van deze week. 1.49 Icfil I Proclamatie prins Jo-jo f^d£S)luis i valt er altijd iets te vieren! 4 99 1.25 99 1.89 1.29 1.99 2.39 Sint Nicolaasactie telt opnieuw honderd deelnemende winkeliers MAANDAGAVOND 20 NOVEMBER INFORMATIE BIJEENKOMST OVER WINKELHART IN ONTMOETINGS- KERK 5.98 T°Pf^de week succesvol in racerij e*1 Gratis wintercontrole met gratis startgarantie boonstoppel b.v. L Hotel-Rest.-Kegelhuis de Sluisy kl -798T Groensvoorde 12 u JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT Kerkweg-Oost 167 Koninginneweg 11b, Boskoop Koningin Wilhelminaplein 43, Waddinxveen Oud Bodegraafseweg 23, Bodegraven Wagenstraat 24, Woerden Cellebroedersstraat 1, Schoonhoven Boekhandel Cazemier Passage 53 Zwijgers’ Drogisterij Zuidplas Zuidplaslaan 192 Formido Noordkade 28 De Rozebottel Nesse 10 Madelieve Zuidplaslaan De Bas Speelgoed Brederolaan 9 Banketbakkerij De Graaff en Zn Zuidkade Zuidplaslaan De Kaashakker leplaan 89 De Kaasplank Brederolaan 11 ’t Hand werkboekje KW-plein 51 Poelier C.J. Smit Passage 17a D. Sonne veld KW-plein 6 Banketbakkerij D.A. de Vlaam Oranjelaan 34 Boetiek Fools Passage 230 C.J.Smit Passage 238 Van Blitterswijk Nesse 22a Asscheman Brederolaan 8 Bastiaan Optiek Groensvoorde 16 Albert Heijn KW-plein 43 Bakkerij Eshuis KW-plein 12 De Stenenwereld Kerkweg-West 4 telt de namen van de volgen de deelnemende winkeliers: Wielaard voor de fiets Dorpstraat 22-28 Radio Dool Kerkweg-Oost 171 Mulder Mannenmode Passage 57 Foto Film Sjaak Noteboom Passage 234 Kapsalon Snel Kerkweg-Oost 287 Van der Linde Dorpstraat Passage Juwelier Spruytenburg KW-plein 48 Kapsalon Mama Dorpstraat 21 De Bas doe-het-zelf Jan Dorrekenskade-Oost 65 Fietsenspeciaalzaak Henk van der Bor Zuidkade 53 Harwa Woninginrichting Rijnlandstraat 4 Heemskerk BV Dorpstraat 33 Bakker Meubelen Noordkade 157 Greenfield Kerkweg-Oost 199 Iets Totaal KW-plein 49 Garantmarkt Bavelaar Brederolaan 5 Gouwe Meubel Brugweg 2 Galerie Den Boon Dorpstraat 58 Warme bakker G.Huizer Zuidkade Groensvoorde Riwa Plusmarkt Zuidplaslaan Supermarkt Kool leplaan naast haar Van de Wal Speelgoed Passage 23 Rianne Mode Passage 226 Schoenmakerij Zuidplas Zuidplaslaan 198 Passafleur Passage 37 Postkantoorwinkel G.Kool Zuidplaslaan 430 Keurslager De Bas Zuidplaslaan Rehorst Kaas Passage 19 Drogisterij Bouma Groensvoorde 10 ’t Paradijsje Oranjelaan 36b Kado-Boetiek KW-plein 53 R. van de Wal Huishoudelijke artikelen Passage 39 La Lingerie Zuidkade 6 Neeleman Kerkweg-Oost 183 Massa Sport Nesse 40 Mia en Wim Rip Dorpstraat 48 Faunaland Hoodie Brederolaan 10 Keurslager Peter Compeer Groensvoorde 6 Keukencentrum Waddinxveen Zuidkade 6 Verzijl Sport Passage 218 Video Lion KW-plein 57 Visser Zn. Dorpstraat 80 Roskam Kerkweg-Oost 197 Stoere Maatjes Groensvoorde Van der Haven Groensvoorde 74 Bankerbakkerij Van den Berg Passage Van Bentem Groente-Fruit Zuidplaslaan 426 Van Mourik C1000 Passage 208 Music Shop Passage 228 Boekhandel Burger Dorpstraat 39 Het Ouwe Dorp Dorpstraat 47 Sigarenmagazijn Van der Krans Kerkweg-Oost 175 Monique Mode Passage 232 Christelle Mode Kerkweg-Oost 151a Schraagen Optiek Zuidkade1 Spar-supermarkt Groensvoorde 4 Slijterij Van Eeuwen Brederolaan 8 Grpente en Fmit KW-plein 4 Gall Gall Passage 224 Groensvoorde 20 KW-plein 45 H --VZZ Parfumerie Mieke J. v. Stolberglaan 6-8 boonstoppel boskoop b.v. DEN HAAG - De Hoge Snel- heidsLijn (HSL) kan heel goed worden aangelegd langs de snelwegen A4/A13 tussen Rotterdam en Amsterdam. Daarmee wordt voorkomen dat de lijn het Groene Hart Ctl Panklare boerenkool, gesneden, zak 300 gram Prei, kortafgesneden, kilo Rundertartaar, 100 gram Ctl Zaanse snijder, Minister De Boer heeft te kennen gegeven op dit mo ment nog geen voorkeur te hebben. Ze wil eerst voldoen de gegevens op tafel krijgen om een goed afgewogen oor deel te kunnen vormen over doorsnijdt, zoals in het plan het tracé van de lijn. dat nu de voorkeur heeft van het kabinet. De alternatieve snelweg-variant is van de Zoetermeerse ingenieur C.W.J. Bos. Minister De Boer (VROM) en Jorritsma (Ver keer) hebben tijdens de in spraakronde gezegd serieus te zullen kijken naar de Bos variant. De nieuwe inspraakronde is het gevolg van een extra mi- lieu-effect rapportage (MER). Het aanvullende onderzoek moet de kosten van het tracé, de effecten voor het milieu en de gevolgen voor de omgeving in beeld brengen. Onderdeel van een dergelijke procedure is dat geen advies wordt uitgebracht voordat de Bos-variant aan de bewoners is voorgelegd in een inspraak ronde. WADDINXVEEN - In Waddinxveen houdt Unicef, het kinderfonds van de Verenigde Naties, deze week nog op donderdag en vrijdag van 9.30-11-30 en van 13.30- 15.30 uur nog open huis bij drie inwoonsters. Intercolor Kerkweg-Oost 167 Zuivelhandel Van Leeuwen Tweewielerspecialist Frans Versluis Beethovenlaan 72 Van Meerten .Schoenen PasSa&e 236 BOSKOOP - Prins Jo-jo heeft in zijn proclamatie aangekon- digd het nodige te willen be werkstelligen gedurende zijn bewind. Hij deed de suggestie voor dempen van de Gouwe waarmee de file’s voor de hef- brug zijn opgelost en ruimte ontstaat voor parkeren. Voorts is hij van mening dat er maar eens minder gekletst moet worden over woning bouw in Boskoop. ’Ga einde lijk eens bouwen, dan komt er Verder gaat het om een ver mindering tot de helft van de sterfte onder moeders als ge volg van complicaties bij de geboorte van een kind of tij dens de zwangerschap. Ook wordt er naar gestreefd ondervoeding van kinderen onder de 5 tot de helft terug te brengen en schoon drinkwa ter en goede sanitaire voor zieningen voor alle gezinnen te bereiken, evenals basison derwijs voor alle kinderen en voltooiing van de lagere school door tenminste 80%. In 1949 ontving Unicef van het toen 7-jarige Tjechische meisje Jitka Samkova een te kening. Zij stuurde deze op als dank voor de hulp die haar dorp kreeg na de Tweede Wereldoorlog. Van deze tekening maakte Unicef de eerste wenskaart. Vanaf die tijd worden er over de hele wereld Unicef-wens- kaarten verzonden en konden vele projecten voor kinderen in ontwikkelingslanden wor den gesteund. weekeinden met werken in een groentezaak en uitgaan. Op dinsdagavond geeft ze lei ding aan een stel meiden op het buitencentrum De Schouw. Onder aanvoering van Jo-jo en Rosalyn begint de carnavalsvereniging aan een jubileumseizoen. Het vol gende hoogtepunt wordt het Starfestibval op 13 januari met onder meer Peter Koele- wijn, Glennis Grace en Marco Borsato. Aan de open huis week van Unicef nemen deel de dames J. Zevenbergen (D. van Scha- genplantsoen 3, tel. 0182- 610335), I. Alma (Machtel- derf 18, tel. 0182-611580) en M. Barendsen (Heuvelhof 24, tel. 0182-614841). Unicef heeft sinds de oprich ting in 1946 het leven van miljoenen kinderen gered en nog meer kinderen geholpen aan een betere toekomst. De VN-organisatie werkt in 38 landen samen met rege ringen en particuliere organi saties om de levens van kin deren te verbeteren op het ge bied van basisgezondheids zorg, drinkwater en sanitair, onderwijs en voeding. Unicef is voor dit werk geheel afhankelijk van vrijwillige bijdragen van regeringen, plaatselijke groeperingen en individuele gevers. Een vermindering met een derde van het sterftecijfer van kinderen onder de vijf jaar is het belangrijkste doel van Unicef tot het jaar 2000. Hoewel het kabinet wel een duidelijke voorkeur kenbaar heeft gemaakt is er nog ruim te voor discussie naar aanlei ding van de inspraak en be stuurlijk overleg. In dat ka der kan ook de Bos-variant meegewogen worden. Kapper Bijl Zuidplaslaan 196 Le Drugstore KW-plein 10 Dole bananen, kilo Katjang Pedis (150 gram] of Ctl Pinda’s, gezouten of ongezouten, zakje 250 gram Uncle Ben’s sauzen, kerrie zoetzuur ananas of korma, 3 potten a 350 gram Ctl Vruchtenmix, fles 500 ml Page Ultra keukenrollen, pak 2 rollen BOSKOOP - Edo-Plant, de bekende importeur van bon sai en aanverwante zaken, heeft na sponsor-activiteiten in de regio het nu gezocht in de autosport en doet daarmee landelijk bekendheid op. Bos koper Ed de Groot is co-spon- sor van Smit Racing Team dat het momenteel erg goed doet. Dit dankzij coureur Mi chel Florie uit Amsterdam die in de klasse Formule Ford 1600 als debutant op het cir cuit van Zandvoort beslag wist te leggen op de Neder landse titel. De kampioen nam onlangs ook deel aan de gerenomeerde internationale race op Brands Hatch in En geland met 120 deelnemers. Hij wist zich te kwalificeren voor de finale en eindigde Q Q Q Supermarkt O Z7 O ‘De Vrij e Vogel' Zuidkade 206 een eind aan de woningnood.’ Ed Smit wordt het komende seizoen bijgestaan door de 18- jarige Rosalyn Vergeer die nog bij haar ouders woont en op dezelfde dag jarig is als prins Jo-jo, namelijk 20 juli. Rosalyn volgt in Utrecht een opleiding tot orthoptist; alles wat te maken heeft met de ogen, oogstand en de bewe ging tussen de ogen. Ze is geen thuiszittertje, haar studie vult ze Bloemisterij Verkley Tweede Bloksweg 2 S Bloemisterij Van Gils S Groensvoorde 12 ’s Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Bloemisterij De Binnentuin Brederolaan 7 daarin als twintigste. Dat zijn ontwikkelingen die een sponsor graag ziet. Op merkelijk was voorts dat de verbintenis tussen Edo-Plant en het racing-team voor de Japanse televisie aanleiding was om er speciaal aandacht aan te besteden. De Groot: ’Het kweken van bonsai boompjes is in Japan toch meer een bezigheid voor oude mannen, ze vonden het heel bijzonder dat hier een bonsai- bedrijf zich manifesteert in het snelle wereldje van de racerij. Het Smit Racing Team is met de bolide van Ne derlands kampioen Michel Florie aanwezig op de auto- beurs Speed en Design die wordt gehouden in de Utrechtse Jaarbeurs. WADDINXVEEN - Aan de Sint Nicolaasactie 1995 van de Waddinxveense middenstandvereniging neemt weer zo’n honderd winkeliers deel. Ook de super markten en het grootwinkelbedrijf doen mee aan het uitdelen van lotnummers bij elke bestede 15 gulden. De lotnummers bieden kans op één van de 100 waar devolle prijzen, die een gezamelijke winkelwaarde hebben van ongeveer 30.000 gulden. De lijst van deelnemers aan de Sint Nicolaasactie 1995, wit. bruin |24ti of volkoren (2551. heel 1.99 Ctl Pindakaas m of met stukjes noot (279f,-dmsda® 5 december duurt, pot 350 gram 4-Granen scharreleieren, klasse 3, doos 20 stuks Ctl Zoete noten (200 gram], ;4 H PAGINA 11 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 15 NOVEMBER 1995 -L75” NÜ ..8.97 NÜ f PEUGEOT S3 MMNHMMMM Prins Jo-jo en hofdame Rosalyn worden ingehuldigd. (Foto: Jan Beernink) MB3 M -k Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 18 november as. ‘Zolang de voorraad strekt MN ’asSage 236 Zijde 450 Boskoop Tel. 0172-215111 BSÏS PEUGEOTDEALER Oranjelaan 21 Waddinxveen tel. 0182-612344 WHUl Showroom Juliana v. Stolberglaan wit hriiin 12-441 nf\ ^00* Van woensdag 1 5 november tot en met zaterdag 2 december bent u bij ons van harte welkom voor een gratis wintercontrole met gratis startgarantie. Is uw auto in orde dan geven wij u bij onverhoopte problemen tot 1 april 1996 gratis starthulp aan huis. Belt u voor een afspraak?. albert heijn wra»0"6' k ^Öe K .Ln L^eno'e'' *oo<'*"'se P E G E O T D E A L E R Michel Florie met zijn Ford 1600 waarop reclame voor Edo Bonsai Boskoop. LO a la Carte restaurant tot 60 personen Bruiloften tot 180 personen 1 Huwelijks-diners i Familie-diners Verjaardagen Gourmet-avonden warm- en koud buffet v l Kegel-au on den Hotel Pension F Uu' gastheren Paul La Crois Wim Broekmans. Parkeren op loopafstand jedl Rijnkade Al, Bodegraven \Tel. (0172) 616 7 76 K( en dinsdag geslote Een deel van het prijzenpakket van de Sint Nicolaasactie 1995 dat verder bestaat uit een Sony Camcorder, een dames- of heren fiets, een Bauknecht wasautomaat, twee kleurentelevisies, een CD-i-speler, een Sony stereotoren, een WAP Hogedrukreiniaer (groot), een Whirlpool wasdroger, zes kinderfietsen, zes draagba re kleuren tv's, een WAP Hogedrukreiniger (klein), tien magne trons, drie draadloze telefoons, vijf Bosch boormachines, tien beautycases met cosmetica, tien fototoestellen, vijf Pulsar horlo ges, vijf draagbare cassetterecorders, vijf Accu schroefboormachi- nes, vijf stereowalkmans, drie Pucky driewielers, drie Homes sjoel bakken, vijf badenkaarten voor het Gouwebad van f 52,- en vijl ba- denkaarten voor het Gouwebad van f 38,-. ^7

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 11