Heren Gouwestaete winnen bekerduel Vincent van Es nieuwe damleider Antilope presteert goed in Gouwebos Volleybalsters blijven puntloos Kampioen B. Jansen velt ook koploper T. van den Oort Dubbele winst bij hockeyclub W'veen Heren van Flyers zaten niet goed in hun vel Waddinxveen Cl verdient meer Griep dempt prestaties zwemploeg Gouwestaete Eerste zaalwinst voor Korbis-jeugd Wandeltocht in omgeving Waddinxveen Voorzitter bij Be Fair stapt op Onnodig verlies koploper Be Fair 1 verschenen 240 deelnemers aan de start. Oord de oren gewassen. Oosterse Tapijten Galerie pen om met een overwinning naar Waddinxveen terug te kunnen keren. Komende zaterdag is er een volledig programma in het Gouwebad ’de Sniep’. Om 18.00 uur opent dames 2 te gen De Ham 2 uit Wormer- veer. Heren 1 speelt om 18.45 uur tegen Merwede 1 uit Dor drecht. Om 19.45 uur ont vangt dames 1 van Gouwes taete het sterke De Ham 1 en heren 2 sluiten de sessie om 20.45 uur tegen LZ’86 3 uit Leiden. WADDINXVEEN - Zaterdag 11 november hield de Waddinxveense sportclub Antilope in het Gouwebos de eerste van de in totaal vier te lopen crossen van dit winterseizoen voor de Goudse crosscompetitie..Er De meisjes onder 15 jaar de den met hun 15e plaats iets beter. Er werd meer verwacht van Wilke v.d. Valk, Michelle Nahon, Marijke Theussen, Inge v.d. Schier en Norma Koeleman, maar de griepba- cillen hadden behoorlijk huis gehouden. In het totaalklas- sement werd het een achtste plaats voor de meisjes. niet meer in dan de 16e plaats. bestond de ploeg uit Arijanne v.d. Valk, Megan ter Braake, Greetje van Eijk, Denise de WADDINXVEEN - In het Amersfoortse ‘Sportfondsen- bad* heeft de zwemploeg van Gouwestaete meege daan aan de estafettekampioenschappen van Neder land voor junioren. Door de griep bleven de presta ties onder de verwachting. Gelukkig waren er ook lichtpuntjes. Rams, Martin Verboom, Geert v.d. Linde en Joost Krommenhoek lieten op dit nummer met 3.03.7 de twee- ede tijd noteren. dorp, Danny Matheeuwsen, Wilke v.d. Valk, Stam tegen M. Moerland. Een blunderende H. Stouten ging ten onder tegen C. Al- blas. H. Brinkhorst krijgt lang zaam weer de stijgende lijn te pakken door de taaie J. Brob- bel van zich af te schudden. Als laatste moest J. van San- er- kennen in een hektisch ge vecht tegen J. de Bock. Heren In Scheveningen heeft het eerste herenteam van Keu kencentrum Waddinxveen Be Fair een 3-0 zege behaald op Kalinko. Daar waar andere ploegen uit de competitie nog wel eens een puntje laten lig gen, hebben de Waddinxve- ners zich niet laten verras sen. Met wisselend spelni- veau werd een terechte over winning geboekt. De Gouwestaete-heren moes ten in Schijndel aantreden voor de derde ronde van de bekerwedstrijden. Tweedek lasser Zegenwerp had geen schijn van kans tegen eerste klasser Gouwestaete. Al na zes minuten hadden de Waddinxveners een voor sprong van 6-0. Voor deze sco re in de eerste periode zorg den Mare Mommers (2x), Remco de Frankrijker (2x), Cees Boonstoppel en Remko Overdam. De tweede periode was een vervolg van de eerste periode. De Gouwestaete-heren ble ven geconcentreerd spelen. Hierdoor kregen de gasthe ren weinig kans om terug te komen in de wedstrijd. De ploeg van trainer-coach Anton Heiden kwam halver- toen de greep op de wedstrijd werd gevoeld werkte het overtuigend aan een 3-0 over winning. De Al-junioren gingen in het sportpark ’de Sniep’ met 2-6 onderuit tegen het vooral fy siek sterke Cabauw Al. Toch had er op zijn minst een ge lijkspel ingezeten, maar voor de keeper werd verschillende malen gemist. Ook Marieke de Leede liep bij de meisjes D (10 jaar) een zeer sterke cross. Ze liet met een mooie tweede plaats me nige concurrente achter zich. Joost Blokland eindigde bij de jongens C (en dat nog wel als eerstejaars) met een straatlengte voorsprong als eerste, terwijl bij de jongens D Roland den Hertog een dik verdiende tweede plaats in beslag nam. Ferry Boon heeft nogal eens als jongen A bij de senioren meegelopen en dat heeft hem alleen nog maar sterker ge maakt. Ook nu een prachtige eerste plaats in deze compe- tietussenstand als resultaat voor zijn inspanningen. Bij de senioren was Hans Boere als veteraan I (40- WADDINXVEEN - De Waddinxveense volleybalsters van Keukencentrum Be Fair, uitkomend in de lande lijke tweede divisie, zijn er opnieuw niet in geslaagd de eerste overwinning van het seizoen te behalen. Te gen Gemini uit Voorschoten leken de dames op pa pier een kans op punten te hebben, in de praktijk pakte het echter geheel anders uit. Be Fair moest het ditmaal zonder trainer-coach Mario Verkijk doen, die competitie- verplichtingen had als speler. Op de bank zat bij de Wad- dinxveensen daarom ex-trai- ner-coach Gerard Lupgens. Hij had weer de beschikking over de voltallige selectie. Be Fair had in de eerste set vooral passend de nodige pro blemen. Spelverdeelster Wil ma de Jong werd niet op maat bediend en wist de aanval- sters nauwelijks in stelling te brengen. Gemini profiteerde gretig van de onzekerheid aan Be Fair-zijde en pakte met 15-1 de eerste set. In de tweede set met Sjanet van Tol voor Jacqueline v.d. Ruit werd de passing beter verzorgd en kon Be Fair wat meer terug doen. Toen Cora Bos de spelverdeling over nam en Petra Catsburg en Annemarie de Rooy voor lengte aan het net zorgden kreeg Be Fair het betere van het spel en werden de rally’s in Waddinxveens voordeel be slist. Voor Antilope deden 33 atle ten mee, die goed presteer den. Er was sprake van een mooi uitgezet parcours, uit stekende crosscondities en prachtig najaarsweer. Het publiek zorgde voor een heer lijke ambiance. Bror v.d. Zijde wist bij de jon- gens-minipupillen als eerste de finish te bereiken. Martine Bruystens deed het bij de mi- nimeisjes legde beslag op een mooie tweede plaats. Maarten Blokland wist in een sterk bezet veld bij de jon- gens-pupillen B als tweede te finishen, terwijl Marieke v.d. Harst bij de meisjes-pupillen A le jaars na een spannende eindsprint eveneens een goe de tweede plaats in de wacht wist te slepen. WADDINXVEEN - Dankzij twee goede overwinningen in de laatste ronden heeft Vincent van Es de kopposi tie in de onderlinge competitie van de Waddinxveen se damclub Excelsior overgenomen. Met zijn goede score (5-8) heeft Vincent van Es een iets beter moyenne dan tweede man Teun van de Krol (7-11). Op een gedeelde derde plaats staan met een gemiddelde van 1,5 Tijmen den Ouden jr (6 uit 4) en Vincent’s twee lingbroer Raymond van Es (9 uit 6).In de laatste ronde ver speelde Dick Berghout op simpele wijze een schijf en met dat voordeel zette Vin cent van Es een gunstig eind spel in. Er eindigde een over- machtseindspel ten voordele van Vincent van Es. Teun van de Krol behaalde in de laatste ronden ook een 100% score. Eerst werd Dick Dibbets met de nul gecon fronteerd en de afgelopen week werd Jaap van der Eist in het middenspel ingepakt. Jaap was meteen vleugellam. Tijmen den Ouden klom ook stevig dankzij zeer goede winstpartijen op Piet Swart en Gerrit van der Zijden. Te gen laatstgenoemde had Tij men zeer goed eindspel. Ger rit kon nog wel doortocht ver krijgen, maar hij kon nooit verhinderen dat de dam werd afgenomen. De jeugd deed ook weer van zich spreken getuige de win sten van Jordie Olie op Jan de Heer en van Arjen Neven op Bertus van Eijk. Tijmen den Ouden sr en Adri- aan Blom speelden een aardi ge en open klassieke partij. Geen van beiden kon echt voordeel forceren en deelden daarom de punten. Raymond van Es leek in het eindspel tegen Piet Swart het beste van het spel te hebben. Piet kon ten koste van een of fer doortocht verkrijgen en belandde zelfs in een gelijk waardig eindspel. Analyse zal ook zeker de remise aan geven.Het tweede team van Excelsior (viertal) heeft in haar tweede wedstrijd in de competitie van de dambond Midden-Holland een klinken de zege behaald. In en tegen Bodegraven werd uitstekend gepresteerd. Winstpartijen waren er voor Cor Stolker, Jan Kramer en Daniël West- maas. Kopman Ruud van Dijk liet een gelijkspel noteren. Hij toonde later zelf aan dat hij op een gegeven moment com pleet gewonnen stond, zodat de winst volledig zou zijn ge weest. Een goed herstel van de Waddinxveense dammers na verlies in de eerste ronde. gen weg door. Ze wisten voor de vijfde maal in successie de winst op te strijken. Tegenstander Barendrecht stond voor de wedstrijd op een punt achterstand. Na een zenuwachtig begin werd dui delijk dat ook deze tegenstan der niet te vrezen was. Nadat de Waddinxveense coach een kleine tactische omzetting had gedaan (de aanval is nog altijd de beste verdediging) kwam Waddinx veen snel op 1-0 door een doelpunt van Fleur Giard. Ze liet na een leuke solo vijf te genstanders haar hielen zien. Kort voor rust was een blun der van de keepster van Ba rendrecht debet aan de 2-0 van Marije Knijff. Halverwe ge de tweede helft bepaalde Marieke Kodde de eindstand op 3-0. Het jonge team (ge middelde leeftijd 17 jaar) hield daarmee de ongeslagen thuispositie overeind.Met de topontmoeting tegen koplo per Forcial voor de boeg (ko mende zondag om kwart voor een aan de Sniepweg) staan de Waddinxveensen nu op een gedeelde tweede plaats. denmoot en werden tenslotte 10e. Als enige echte uitschieter kan de 1.15.7 van Wouter Rams op de 100 school wor den beschouwd. Wouter realiseerde deze tijd als slot- zwemmer op de 4x100 school. Zijn tijd van 5.20.7 leverde een 9e plaats op. De tweede dag waren het de dames van Gouwestaete die in Amersfoort de strijd aan gingen met 15 andere top clubs. Michelle Nahon, Marij ke Theussen, Eva Idelen- 15e minuut een doelpunt op van Martijn Eerden (1-0). Kort na rust werd de voor sprong uitgebreid door een mooi doelpunt van Jacco van Wijk. Na een tegendoelpunt van Te Werve bepaalde Mar tijn Eerden uit een strafbal Service- en aanvalsfouten maakten dat de dames van Gerard Lupgens echter niet verder kwamen dan 8 pun ten, waarmee Gemini de han den dicht mocht knijpen. In de derde set, met opnieuw Cora Bos als spelverdeelster, was Be Fair vast van plan het tij te keren en Gemini een 5- setter af te dwingen, maar de dames uit Voorschoten hiel den beheerst de controle over het spel en profiteerden van de individuele pass- en aan valsfouten van Be Fair (15-5). Met deze nederlaag staat Be Fair nog steeds puntloos on deraan in de tweede divisie. Komende zaterdag zal in de thuiswedstrijd tegen het Haagse Sovicos alles uit de kast moeten om de eerste punten te behalen. De wed strijd begint om half vier in sportzaal Groenswaard (Win gerd). WADDINXVEEN - Met veel enthousiasme en inzet strijdt het Cl-elftal van Waddinx- veen-voetbal iedere week om de sportieve winst, maar tel kens komt de ploeg net iets te kort om het doel te bereiken. Zaterdag werd uit met 6-2 van Be Fair verloren. Dl ver loor met 7-3 van Be Fair D2. El had het thuis tegen WSE E2 behoorlijk moeilijk, maar Het herënteam behaalde te gen Te Werve het de eerste overwinning van dit seizoen. Er werd fris van de lever ge- Belangrijke mededeling Boterdiep 36 - Rotterdam-Feyenoord teeltgebied van Boskoop en Hazerswoude. 5-0 door doelpunten van Ma rion van Hooft (2x), Mirjam Overdam (2x) en Angela Boonstoppel. In de tweede pe riode ging het team van trai ner-coach Martin Pronk ge stadig door en werd het 10-0 door doelpunten van Astrid Coene (2x), Wendy de Fran krijker (2x) en Marion van Hooft. In de derde periode liep Gou westaete verder uit en werd het 14-0 door doelpunten van Marion van Hooft, Gillian van den Berg, Wendy de Frankrijker en Sandra Berc- kenkamp. De vierde periode gaf nog eni ge verrassingen. Hellen Boe- ring begon met een 4-meter te stoppen, waarna Marion van Hooft de 15-0 volmaakte, al vorens de Futen eindelijk konden tegenscoren. Daarna waren het Gillian van den Berg, Marion van Hooft en Sandra Bercken- kamp die voor 18-1 zorgden, alvorens De Futen de eind stand bepaalden op 18-2 voor Gouwestaete. slaan van 2 pionnen. Na pro fessioneel af te ruilen werd op simpele wijze de zege binnen gehaald en dus opnieuw de kopposisitie. In de top kon H. Smitskamp het niet bolwerken tegen W. Hennink en W. van den Hoek. A. van Nieukerke blijft uit- WADDINXVEEN - Zaterdagavond speelde het eerste herenteam van Gouwestaete-waterpolo de beker wedstrijd tegen Zegenwerp (Schijndel). De Waddinx veners wonnen erg makkelijk met 15-5. De waterpolodames van Gou westaete speelden hun eerste competitiewedstrijd en dek- lasseerden De Futen in het Amstelveense zwembad ’De Meerkamp’ met 18-2. Top- scoorster was Marion van Hooft met zes doelpunten. Hier en daar is zelfs sprake van een botanische excursie. Wegen en paden met weinig 50jaar) weer in zeer goede doen. Hij wist in deze catego rie als tweede te finishen, ter wijl Hans v.d.Hil met een zes de plaats genoegen moest ne- men.Adrie Verbree liep bij de veteranen II (50-60jaar) op de 9 kilometer een bekeken race en eindigde als goede derde. Bij de veteranen III (60- 70jaar) is voor Wim Schild een mooie eindrangschikking in zicht gekomen door deze wedstrijd als eerste in z’n ca tegorie te beëindigen. Coördinator Hein Kouwenho- ven van Antilope kan na deze eerste wedstrijd op een goede start van deze wintercompti- tie terugzien. De volgende wedstrijd is zaterdag 9 de cember in Reeuwijk. ter in de laatste seconde voor kwam dit en bracht Springers langszij. In de verlenging speelde Flyers beter en kon zodoende alsnog de winst pakken. Uitslag: 66-60. Top scoorder: Miijam v.d. Sman met 17 punten. Meisjes-junioren speelden te gen Grasshoppers vooral in de tweede helft een goede wedstrijd. De opgelopen ach terstand werd echter in de eerste helft niet meer onge daan gemaakt, waardoor Grasshoppers de overwin ning behaalde en de ongesla gen status kon behouden. De wedstrijd van jongens-ka- detten tegen Jumpers was spannend. Flyers startte goed en nam meteen een voorsprong en dwong zo Jum pers in de achtervolging. Dit beeld bleef de gehele wed strijd doorgaan. Steeds bleef Flyers aan de goede kant van de score, voor al door het goede rebounden van Hans Peters. De einduit slag werd 54-50. Topscoor ders: Tie-Wai Lam met 17 en Hans Peters met 16 punten. Meisjes-junioren 2 speelde twee verschillende wedstrij den. De eerste helft was voor Flyers met 24-16. De tweede helft echter liep het voor geen meter meer. Deze helft werd dan ook met 9-28 verloren, zodat Blitz met de twee pun ten naar huis ging. Uitslag: 33-44. Topscoorder: Joyce Hulst met 11 punten. De eerste set begon voor bei de ploegen en scheidsrechters zeer moeizaam. Dubieuze be slissingen van het leidende duo en in het veld rollende ballen van een inspelend team op het naast gelegen; veld, zorgde voor een romme lig geheel waarin Be F air uit eindelijk het best zijn hoofd koel hield en met 16-14 de set verkeer zijn in de route opge nomen. Aan afwisseling is veel aandacht besteed. Onderweg zijn twee pleister plaatsen. De eerste is na 9 kilometer. Hier wordt aan ie dere deelnemer een gratis consumptie aangeboden. Een uitgebreide rustgele- genheid is in De Landvlie- thal aan de Sportparklaan in Hazerswoude. De afgeleg de afstand is hier 16 kilome ter. WADDINXVEEN - Komen de zaterdag 18 november houdt de Haagse ’Stichting RS 80’ voor de achtste maal een wandeltocht van 25 kilo meter die start vanuit hotel- café-restaurant ‘De Unie* (Kerkweg-Oost). De start is van negen tot tien uur. Het parcours van deze wan deltocht, één van de tien Randstad-serietochten, voert de wandelaars door Waddinxveen en het sier- In een scherpe partij wist kampioen B. Jansen (4) kop loper T. van den Oord duide lijk op verlies te zetten. Na deze tiende ronde heeft de kampioen van afgelopen sei zoen zich ook definitief bij de titelkandidaten aangesloten. uDoor de nederlaag van de uitnederlaag (5-3) tegen Ca- koploper wist H. van Wou- ballo Blanco 1. Ook was er denberg (2) door zijn winst- een tweede (thuis)nederlaag partij tegen E. Philipse (6) op- vooi’ WSV 3 tegen Rotterdam J" 6 (3,5-4,5). De thuiswedstrijd eindigde in een gelijk spel van Woudenberg tegen E. (4-4). r In de interne competitie slaat Er was sprake kampioen B.Jansen flink om 1 zich heen. Na de overwinning speler, die niet tegen Grasshoppers. Heren 1 zat vrijdagavond te gen Rowic niet goed in zijn vel. Vanaf het begin van de wedstrijd liep het niet en werd er geforceerd gespeeld. Er werd te gehaast geschoten en aanvallen werden niet goed afgewerkt. Voeg hierbij nog enkele min der goede beslissingen in het nadeel van Flyers, waardoor de Waddinxveners het pro bleem van de foutenlast erbij kregen, en de verklaring voor de verloren wedstrijd is ge vonden. Overigens speelde Rowic wel een goede wedstrijd. De scho ten vielen goed en er werd met overleg gespeeld. Hier door namen de Dordrechtena- ren in de eerste helft een rui me voorprong (37-61). In de tweede helft was er sprake van een gelijkopgaan- de wedstrijd. Flyers kwam nog even terug, maar Rowic controleerde de wedstrijd goed. Eindstand 73-95. Top scoorder: Wolter Zwijnenburg met 21 punten. De wedstrijd van dames 2, uitkomende in de eerste klas se kern, tegen Springers was geen goede wedstrijd, maar de spanning vergoedde veel. Springers had bijna de hele wedstrijd een voorsprong, echter Flyers kwam steeds te rug en nam tegen het einde van de strijd een kleine voor sprong. De Waddinxveensen dach- tenn de overwinning binnen te hebben, maar een driepun- Zwem- en Poloclub ’’Gouwestaete” wedstrijdprogramma Thuiswedstrijden: WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 9 novem ber hield de Waddinxveense Schaak vereniging WSV de tiende ronde van de huishoudelijke competitie. Opnieuw deden zich verrassingen voor aan de top van de ranglijst. Door verlies van koploper T. v.d. Oord nam H. van Woudenberg opnieuw de koppositie over. In de competitie van de Rot terdamse Schaak Bond (RSB) heeft WSV slecht gepres teerd. Er was overigens wel een mooi resultaat van WSV 6, het jeugdteam van WSV, dat in een uitwedstrijd SO ’81 op 4-4 wist te houden. WSE 2 onderging een tweede WADDINXVEEN - De chris telijke voetbalvereniging Be Fair (Wamaarplantsoen) heeft secretaris mr. H. Poot benoemd tot interim-voorzit- ter. Het bestuur zegt tot deze stap te hebben moeten besluiten, omdat voorzitter H.G. Broer met onmiddellijke ingang zijn functie heeft neergelegd. De belangrijkste reden voor zijn stap is een verschil van inzicht met betrekking tot de uitvoering van het toekomsti ge beleid van Be Fair-voetbal. wege de wedstrijd op een voorsprong van 10-1 door doelpunten van Mare Mom mers (2x), Remco de Frankrij ker en Remko Overdam. In de laatste twee perioden nam de concentratie af. Hier door kon Zegenwerp in de slotfase van de wedstrijd nog een aantal doelpunten ma ken. Ondanks het feit dat Ze genwerp hun score in de laat ste perioden enigszins kon den opvijzelen, kwamen de Gouwestaete-heren niet echt in gevaar. Jaco van Tol (2x), Marcel Rib- bens, Marc Faber en Cees Boonstoppel mochten de eindstand bepalen op 15-5. De Gouwestaete-heren gaan door deze overwinning over naar de vierde ronde voor de bekercompetitie. De dames van Gouwestaete zijn de nieuwe competitie goed begonnen. In Amstel veen werden ’De Futen’ met 18-2 verslagen. Pikant detail van deze wedstrijd was dat Hellen Boering in de vorige competitie nog het doel van De Futen verdedigde. In het verleden waren de Am- stelveensen een geduchte te genstander voor de Waddinx veensen, doch de ploeg is ken nelijk in de breedte verzwakt en zal vermoedelijk moeten vechten tegen degradatie. In de eerste periode werd het winnend afsloot. Als een gewaarschuwd team begon Be F air aan de tweede set en via een goede service en en betere pass was het ni veauverschil met Kalinko duidelijk (15-8). Met Edwin van Erk, ingeval len voor een geblesseerde Mi chael van Maaren, op het midden bleef het team ge woon doordraaien. Be Fair kende in deze set nog maar één terugval en liet Kalinko naderen tot 9-10. Maar zon der in paniek te raken werd de concentratie weer aange scherpt en Kalinko met 15-10 teruggewezen. WADDINXVEEN - Op de eer ste zaterdag van de zaalcom- petitie heeft de jeugd van Korbis-korfbal meteen winst geboekt. In sporthal ’de Dreef’ (Dreef) werd begonnen met een tweetal wedstrijden van de welpen. G2 verloor na een spannende wedstrijd tegen Nieuwerkerk met 12-16, maar G1 won met 12-10 van KOAG en dat was de eerste overwinning van Korbis in het nieuwe zaalsei- zoen op naam van Joska met haar welpen. Diezelfde mid dag won Dl van Hoogvliet met 3-1 en verloor F1 ook in de zaal met minimale cijfers (0-1) van Vriendenschaar. De andere jeugdteams speel den oefenwedstrijden. B2 won bij Bolnes met 1-3 en C2 speelde tegen het B3 team van Korbis. De ‘kleinsten* wonnen met 5-3. WADDINXVEEN - In het weekeinde behaalden zowel het eerste heren- als damesteam van de hockeyclub Waddinxveen een overwinning. De hockeyers ver sloegen Te Werve met 3-1. De ongeslagen dames won nen met 3-0 van Barendrecht. WADDINXVEEN - Be Fair verloor zaterdagmiddag met stekend presteren door enigs- 0-1 van Schoonhoven. De zins verrassend L. Ellers een Waddinxveners behouden on- nederlaag te bezorgen. Ver- danks dit verlies hun koppo- der weer eens winst voor J. sitie in de Goudse afdeling. Al na ongeveer tien minuten spelen had Be Fair een ruime voorsprong moeten hebben, want in deze periode kregen de gastheren drie riante mo gelijkheden om de doelman van Schoonhoven te passe ren. Na de tiende minuut kreeg dijk toch zijn meerdere Be Fair deze kans niet meer, want de keeper werd toen al uit het veld gestuurd wegens opzettelijk hands buiten het strafschopgebied. Ondanks het feit dat een veldspeler de plaats onder de lat ging innemen hebben de Waddinxveners het hem en de overige negen spelers niet moeilijk meer gemaakt. Met tien spelers was Schoonhoven zeker niet de mindere van de koploper in de hoofdklasse van de afdeling Gouda. Ook wisten zij zich, logischer wijze, geen echte kansen te creëren, maar niemand keek er echt verbaasd van op dat zij zelfs in de laatste minuut alsnog beslag wisten te leg gen op de overwinning. Be Fair heeft deze nederlaag dan ook volledig aan zichzelf speeld. Dat spel leverde in 'de te wijten en mag van geluk spreken, dat de naaste bela ger op de ranglijst zaterdag ook weer verloor. Komende zaterdag gaat Be Fair op bezoek bij Oudewater. De spelers van trainer Arie van der Laan zullen dan uit een ander vaatje moeten tap- met 3-1 de eindstand. Waren de heren aan hun eer ste overwinning toe, de hoc- keysters gaan op de ingesla- WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Flyers- basketbal heeft verloren van Rowic. Dames 2 won van Springers na verlenging. Spanning heerste bij de jongens-kadetten. De meisjes-junioren redden het De meisjes onder 13 jaar kwamen goed voor de dag. Melissa Dings, Ramona Lin- ting, Ilona Cramer, Eva Ide- lenburg en Kim Middendorp legden beslag op de zesdde plaats. Vooral de 4x100 m schoolslag was van grote klasse, want op dit nummer werd de tweede plaats be haald. Melissa (1.28.0), Ramona (1.28.2), Kim (1.22.8) en Eva (1.23.6) lieten de tijdcompu- ter een totaaltijd van 5.42.6 noteren. Als startzwemster op de 4x100 rug maakte Kim burg, Catharina v.d. Valk, een tijd van 1.13.2, de beste Yvette de Beer, Kim Midden- prestatie van het hele veld. Zwakke momenten kende Wilke v.d. Valk, Miranda Kim niet want met tussentij- Boer en Inge v.d. Schrier kwa den van 1.13.0 op de 100 vlin- men uit op vijf estafettes en der en 1.03.7 op de 100 vrij legden beslag op de 13e gaf zij duidelijk te kennen tot plaats. de nationale top te behoren. Op dezelfde tijd hield Gou- Bij de meisjes onder 11 jaar westaete in het Gouwebad‘de Sniep* een zeskamp. Met een keurige 2.26.6 won Marcel Zijderhand zilver op de 200 Riet en Saskia Captein. On- wissel bij de jongens onder 15 danks een grote inzet zat er jaar. Op de 100 vlinder werd Pas cal Holleman derde met een tijd van 1.11.9. Zilver was er voor Wouter Rams op de 50 school (35.7), terwijl Jos Kiens op dit nummer goed was voor brons (36.9). Bij de jongens onder 11 jaar was er een mooi persoonlijk record voor Joost Krommen hoek op de 100 wissel onder 11 jaar. De zilveren tijd van Joost was 1.19.9. Succes was er nog voor de es- Bij de jongens werd alleen tafetteploeg op de 4x50 school deelgenomen met een ploeg jongens onder 11 jaar. Jan onder 15 jaar. Robin van Rams, Martin Verboom, Lienden, Wouter Rams, Mar cel Zijderhand, Pascal Holle man, Jos Kiens en Richard Cramer streden in de mid- denberg (2) door zijn winst- nieuw de koppositie over ten nemen. Volgens horen zeggen van WSV tegen Shah Mata" 4 de eerste overwinning van H. van Woudenberg tegen E. Philipse in al die jaren. van een ver rassende opening van de wit- r in het middenspel in de vorige ronde tegen kop- knap een kwaliteit wist te loper H. van Woudenberg veroveren, wat verder in het werd nu ook koploper T. v.d. eindspel uitmondde in het WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 15 NOVEMBER 1995 PAGINA 23 Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer BV Bedrijvenpark tussen van Brienenoordbrug en Feijenoord-stadion achter Sligro. Tel. (010) 479 6611 18.00 uur 18.45 uur 19.45 uur 20.45 uur DE HAM 2 MERWEDE1 DE HAM 1 LZ-’86 3 D2 H1 D1 H2 In tegenstelling tot eerdere berichten zal Europa's grootste onderneming op het gebied van tapijten t.w. Oosterse Tapijten Galerie R'dam definitief sluiten wegens dringende redenen (ziekte huidige eigenaar). Om liquiditeitsproblemen te voorkomen is met belanghebbenden in nauw overleg met bank, accoun tant en familie besloten over te gaan tot direkte acute verkoop van de gehele omvangrijke handels voorraad om cashflow te realiseren. Dientengevolge zal de complete voorraad tapijten uit Perzië, Pakistan, India, China en Nepal met een to tale waarde van in de miljoenen worden verkocht ver beneden de prijs met kortingen tot negentig pro cent w.o. zeer fraaie exemplaren in wol en zijde, alsmede duizenden hedendaagse tapijten in alle gang bare maten. Alles moet verkocht worden stuk voor stuk voor een fractie van de waarde al vanaf 50 gulden per stuk. Tapijten zijn voorzien van een echtheid/herkomst -alsmede garantie- certificaat. Verkoop aan particulieren alsmede detaillisten geschiedt uitsluitend a contant, cheques, pincode aan wezig. Dagelijks geopend 10.00 - 17.30 uur Vrijdag 10.00 - 21.00 uur ZATERDAG 18 NOVEMBER GOUWESTAETE 2 GOUWESTAETE 1 GOUWESTAETE 1 GOUWESTAETE 2

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 23