Open huis bij Jane Auad o o 0 0 79 0 0 AUT^ PUNT Kansen steeds beter voor watertoren Voor A-diploma 71 geslaagden Onze Top 10 van deze week. chl De Interliner in werkelijkheid (3) I 1.99 1.49 0 1.79 1.99 739 1.98 HAZERSWOUDE plan Zuid-Drie (0172) 58 97 98 *T°P^n de week Be Fair verlengt contract Kanttekeningen bij kledinginzamelingen Geslaagde show van kleindieren Volleybalsters van Be Fair verliezen Zelf uitrekenen hoeveel er geleend kan worden uitrekenen Diefstal van dieselolie 5.98 Q 1.39 790 DE GOUWE KOERIER Reiger tegen voorruit auto BEZORGERS m/v minimumleeftijd 15jaar in de plaats MET DE STRIPPEN-WASKAART 10X WASSEN: «in 4.50 Feestje voor Turkse vrouwen Vijf fietsen qestolen in Waddinxveen Geslaagd GOUDA WADDINXVEEN LEZERS SCHRIJVEN N Bingo in Het Zuidhonk Q VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 NOVEMBER 1995 de Banktip krijgt men desge- tip, berekent met behulp van busbaan. van de Banktip kan men ge- •W Vanaf -IkSO' Interesse? Bel dan Prima verdiensteI Sperziebonen, 500 gram Doyenné du Cornice, sappige handperen, kilo Gehakt half-om-half, 500 gram 5:25 3.25, kilo CU Schouderham, dik of dun gesneden, verpakt, 100 gram Dubbeldrank, diverse smaken, pak 1 liter 01 Goudse jonge kaas 48+, vers van t mes of vacuüm verpakt kilo Nutricia Chocomel, vol of halfvol, fles of pak 1 liter gen ze in het artikel, welnu dat weten ze nu dus. ABN AMRO is een moderne bank die graag voorop loopt bij het introduceren van nieu- bruine Eminent herenfiets met velgremmen en versnel ling) en van het Koningin Romein damesfiets met trom- melremmen en versnelling). het rijk en de provincie gega randeerd is breekt de tijd aan om aanvullende acties te or- i ver mogelijkheden De raadscommissie Grondge bied en Middelen heeft afge lopen week kort van gedach ten gewisseld over de monu ment-status van de toren. Koninginneweg 11b, Boskoop Koningin Wilhelminaplein 43, Waddinxveen Oud Bodegraafseweg 23, Bodegraven Wagenstraat 24, Woerden Cellebroedersstraat 1, Schoonhoven. Ch Magere Yoghurt, pak 1 liter is op zoek naar WADDINXVEEN - Volgens de politie zijn er fietsen gesto len vanaf de Dreef (groene Gazelle Trimmer damesfiets met trommelremmen en ver snelling), het Stationsplein (gewone grijze Romein da mesfiets), het Stationsplein (zilver-blauwe Aldo TK3 he renfiets met trommelremmen van het 10-jarig be staan van haar schoonheids instituut aan de Prinses Bea trixlaan 50 houdt Jane Auad j van mevrouw Baas uit Nieuwerkerk aan den IJssel. Bij de cavia’s was de winnaar sis 1.700,-. Bij dit bedrag in begrepen was een bepaald stad- en streekvervoersge- bied 376,- op jaarbasis). Bij de Interliner, die op jaar- WADDINXVEEN - Be Fair- voetbal en trainer Arie van der Laan zijn in principe overeengekomen om na dit seizoen nog twee jaar met el kaar door te gaan. van tijd het maximale leenbe- drag van de klant en de diver se spaarmogelijkheden bij ABN AMRO. de toren opgenomen in een Monumenten Inventarisatie Project (MIP). Vanuit dit pro ject worden objecten geselec teerd om geplaatst te worden op de Rijks Monumentenlijst. Deze selectie wordt in 1999 afgerond, maar gezien de slechte staat van de Boskoop- se toren zal dit naar alle waarschijnlijkheid eerder ge beuren. Lindhout, Anne Lindhout, Li anne Bregman, Maijet de Vries, Ian Segers, Kevin Col- la, Dorien van Leeuwen, Wil- lianne de Wit, Linda Kandt, Hannah Hendriksen, Geran de Leeuw, Sarah Eitjes, Jaco in ’t Wout, Sven Bakker. WADDINXVEEN - Zaterdag 25 november houden de sa menwerkende vrouwen in Waddinxveen, een activiteit van de Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk (SWW), een feest voor Turkse vrou wen in het gebouw van het D.E. Decafé cafeïnevrij, snelfiltermaling, pak 500 gram John West Fancy Pink zalm, blik 213 gram Edet tissue toiletpapier, met Sinterklaas decor pak 8 rollen Strijden tegen Reuma) wil steunen, dan is een financiële bij drag van harte aan te beve- was het gevolg. len. Ibt slot vraag ik me af wat de zinsmede op de reumazak be tekende: ‘Bij klachten niet het Nationaal Reumafonds bellen'. onverhoopt toch zo slecht i wordt dat sloop noodzakelijk Moerland, is. De gemeente zal echter nim mer gedwongen kunnen wor den voor de kosten van reno vatie op te draaien maar de bestuurlijke risico’s voor de gemeente nemen wel toe naarmate er meer mensen en instanties betrokken raken. ingezonden. De winnaar hier werd een Bresse van jeugdlid Patrick van de Wilk uit Ze venhuizen. Bij de dwerghoen- ders, die in grote getalen aan wezig waren, werd de mooiste een Zijdehoen van J.N. Goet- zee uit Poortugaal. 20.30 uur) en zaterdag 25 no vember (10.00-14.30 uur) twee open dagen. Jan Siebers en Sandra van Vliet, die de toren willen ko pen en restaureren, hebben vervolgens de provincie Zuid- Holland gevraagd de toren ook op de provinciale lijst van monumenten te plaatsen. Binnenkort wordt hierover en over het verstrekken van sub sidie beslist. De Provinciale Monumenten Commissie heeft al een positief advies uitgebracht. Deze commissie zich ook gebogen over de wij ze waarop de toren gerestau reerd moet worden. Met na me het slopen van de bouw vallige bovenbouw met de wa tertank, waarna op de bega- negrond een nieuwe en iden tieke bovenbouw geconstru eerd kan worden die op de to ren moet worden geplaatst. Van de gemeente wordt geen financiële inspanning ge vraagd, wel een bestuurlijke betrokkenheid. De gemeente heeft in principe al wel beslo ten een eventuele inzame lingsactie vanuit de bevol king te willen verdubbelen tot een maximum van 50.000 gulden. Enkele oud-leden van de voormalige ’Vrienden van de watertoren’ hebben in overleg met Siebers en Van Vliet besloten nog even te wachten met het oprichten van een nieuwe stichting of vereniging. Op het moment dat steun van heidsinstituut heeft ter gele- geneid van het 10-jarg be staan ook een nieuwe kleur rijke brochure uitgebracht, waarin uitgebreid op alle be handelingen die kunnen wor den ondergaan informatie wordt gegeven. Jane Auad is sinds mei 1985 actief. Zij behaalde diverse diploma’s en certificaten op het gebied van massages, vi- sagie en speciale kuurbehan- delingen voor gezicht en li chaam. Ook bezoekt zij regelmatig congressen in binnen- en bui tenland. Haar filosofie is die van een professionele aan pak, samengaand met per soonlijke aandacht. WADDINXVEEN - Dinsdag 15 november hebben 71 kinderen voor het A-diploma gezwommen in het Gou- actiëpian daVkiaar moet webad ‘de Sniep‘. Als afgevaardigde van de Nationale en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en op donderdag avond van 18.30 tot 20.00 uur. heel vrijblijvend een schrifte- weet graag hoe de gebruikers lijke bevestiging van het leen- over het product denken, zeg- bedrag aanvragen of het ver- xn i zoek indienen voor meer in formatie over diverse spaar- en leenvormen. Tijdens beide open dagen worden verschillende demon te komen. Weggenomen straties gegeven onder het ge- een videorecorder, not van een hapje en een drankje. Bij de demonstraties gaat het om gezichtsbehande lingen, catiovitalbehandelin- gen van Mary Cohr, tyro col lageenbehandelingen, ge zichtsbehandelingen voor he ren, acnebehandelingen van leken de dames van Be Fair het tij te kunnnen keren. Door vechtlust wisten zij te rug te komen tot een stand van 11-14. Maar ook de twee de set zagen de Waddinxveen- se dames aan hun neus voor bij gaan. De derde set liet een geheel ander beeld zien. Zowel pas send als aanvallend werden er aan Waddinxveense zijde fouten gemaakt. Sovicos wist hier duidelijk van te profite ren. De dames van Be Fair le ken zich bij opnieuw een ver lies te hebben neergelegd. Binnen een uur eindigde de wedstrijd dan ook in een 0-3 overwinning voor Sovicos. WADDINXVEEN - Na een opleiding bij Instituut Prae- hep (dat dit jaar het 65-jarig bestaan viert) is voor het exa men Administratieve Organi satie (met volledige certifice- ringsbevoegdheid) geslaagd de Waddinxvener P.C.Sloot- weker t ovTomo varcl o crcroxrin crl WADDINXVEEN - Langs de Zuidelijke Rondweg is ie mand op heterdaad betrapt bij het stelen van dieselolie uit vrachtauto’s. Hij wist ech ter te ontkomen door achter lating van twee jerrycans, ’s Nachts werd in de Linze nakker en de Roosje Voshoeve een auto opengebroken door het inslaan van een ruitje. In WADDINXVEEN - Ter gele- beide gevallen werd de radio- genheid cassetterecorder ontvreemd. Op de Zuidplaslaan is een winkeldief aangehouden. Hij had een rugzak gestolen, vrijdag 24 november (10.00- Hem werd een transactie aangeboden. Er is ingebroken in een wo ning aan de Vondellaan. De toegangsdeur van de flatwo ning werd geforceerd om bin nen werden een videorecorder, zaktelefoon, draagbare com puter, geld en sieraden. Op papier leken de Waddinx- veensen een kans te maken om de eerste punten binnen te halen. Be Fair wist zich in de eerste set door hard wer- ken goed overeind te houden. Serverend werden echter nogal wat foutjes gemaakt, waardoor punten nodeloos verloren gingen. Bij een stand van 10-13 voor Sovicos werd Annemarie de Rooy ingebracht om de verde diging aan het net te verster ken. Dit bleek geen slechte keus van trainer-coach Mario Verkijk. Be Fair wist terug te komen tot een stand van 12- 13, maar moest toezien dat de setwinst naar Sovicos ging. De tweede set begon met Co ra Bos op de plek van Wilma de Jong. Door een aantal per soonlijke fouten keken de da mes van Be Fair al gauw te gen een 7-13 achterstand aan. Daarnaast lagen de set ups aan Waddinxveense zijde de ene keer te veel naar bui ten en de andere keer te veel naar binnen. Het blok van Sovicos kon hierdoor optimaal zijn werk doen en wist de aanvallen WADDINXVEEN - De geza- melijke pluimveeverenigin- gen uit Waddinxveen en Gou da hebben hun jaarlijkse ten toonstelling gehouden in de sportzaal Groenswaard (Win gerd). De negen keurmees ters hadden de hele dag werk om uit elke diergroep de mooiste te kiezen. Bij de grote konijnen was dit een Vlaamse Reus van J. Kramp uit Rijnsburg. Bij de middenrassen was dit een- Duitse Hangoor van J. den avond 25 november om acht uur weer een bingo-avond ge houden. Er worden acht ge wone rondes gespeeld met mooie prijzen. Hierna wordt een superronde gedraaid. De gewone rondes kosten ƒ1,- per kaartje; de superronde kost 2,50 per kaartje. Met dit besluit heeft het be stuur van de Waddinxveense voetbalvereniging gebroken met een jarenlange traditie waarbij de contracten met trainers voor maximaal een seizoen werden aangegaan. Hieruit mag blijken, dat zo wel het bestuur als de trainer, op dezelfde lijn zitten met be trekking tot de sportieve prestaties van de selectie. WADDINXVEEN - De puntloze volleybaldames van Keukencentrum Waddinxveen-Be Fair hebben thuis met 0-3 verloren van het eerste team van het nu op de en versnelling en een donker zevende plaats staande Sovicos uit Den Haag. De K stestanden waren 12-15,11-15 en 4-15. keer op keer te stuiten. Even Wiïhehninaplein (donkerrode Enige weken geleden werd in Waddinxveen een inzame lingsactie gehouden door de Vereniging Milieudefensie ten behoeve van Greenpeace en onlangs door (de stichting) Samen Strijden tegen Reu ma. Het gaat dan niet alleen om kleding, maar ook om andere vormen van textiel, schoeisel en beddegoed. Mijn vraag is of Samen Strijden tegen Reu ma een ‘erkende organisatie of stichting' is. Om de eerste plaats vermeld ik nadrukkelijk dat genoem de organisaties kunnen reke nen op mijn sympatie en ie ders steun verdienen. Ze kun nen ook nietb zonder die steun verder als het om er kende stichtingen gaat. Waar het mij om gaat is dat geen van de hiergenoemde or ganisaties beschikken over sorteermogelijkheden, het geen dus inhoudt dat het in gezamelde per gewicht wordt verkocht aan daarop ingestel de handelaren. De goede nog bruikbare kle ding komt dus niet in handen van hulporganisaties die wel zijn ingesteld op het verzen den van kleding naar noodlij- Medex, oog- en halsbehande- lingen, magneetveld met in- fraroodbehandelingen, benen harsen, make-up en massa ges. Als extra feestaanbieding geeft Jane Auad, schoon heidsspecialiste Stivas en Omnia en ANBOS-lid, 20% korting op alle verkooppro- dukten, wordt er een zonne- bankkuur aangeboden van lOx voor f75,- en een afslank- kuur van lOx voor f95,-. Wie tijdens één van de open dagen een afspraak maakt krijgt op elke behandeling 10% korting. Deze aanbiedin gen gelden tot en met vrijdag 8 december. Het Waddinxveense schoon- gemeente aanmoet als het Siebers en Van Vliet niet lukt een renovatie financieel rond te krijgen of wanneer de toren den Berg, Alinda Dijkstra, Vi- zo slecht nanda Wassenaar, Angela ij, Kayleigh van Kerkhof, Joost Kroon, Marit van Duyn, Martijn Verweij, Sven Hendriks, Ricky Don- nars, Susanne Jansen, Sacha Schoften, Bart Rotteveel, Koen Rotteveel, Hendrik Es huis, Liza Heijkoop, Laura de Vrij, Elline Bout, Alexander Janisch, Mark de Ruiter, Se- bastiaan Vinkhuyzen, Steven Gillis, Lisanne van der Wilt, Elise Roodbol, Sven Wesse- link, Steven de Lange, Arnold Nobel, Jeffrey Vissen, Kevin de Vreugd, Michel de Bruin, Mattijs Frank, Pascal van der Plaat, Laura Vermeer, Jasper van de Hoeven, Marjolein tie over sparen of lenen thuis gestuurd. Bovendien maken de gebruikers kans op een prachtig cadeau ter waarde van 250,-. Het ABN AMRO kantoor aan de Passage in Waddinxveen Op deze manier worden alle is geopend van maandag tot ZWB zal nog heel wat moeten bezoekers van de bank zich sleutelen aan het Interliner- bewust van hun financiële project wil het worden zodls mogelijkheden. Na gebruik staat verwoord in het Week blad voor Waddinxveen. ZWN De namen van de geslaagden zijn: Lindsey Schakelaar, Re my Smits, Wietse Osinga, Jasper van der Zwan, MariëL le Broer, Renze Roskam, Jill Zwanenburg, Alexander Jen sen, Miranda van Beek, Dani elle de Jong, Jannes Berg hout, Lennard Reeuwijk, Mi chel Kemp, Sanne van de Wijngaard, Ruben Rueb, Erik van der Put, Maurice van der Daarbij rees de vraag wat de Velde, Kiki Huyben, Mike Ui- -x- -z _i_ v-x terwijk, Jiska Soetenga, Ke vin Kaptein, Derk-Jan Kool, Hilmar de Vries, Niels van In het Weekblad voor Wad- dinxveen van woensdag 8 no vember is geschreven over de Interliner, die van Boskoop via Waddinxveen naar Den Haag-Centraal rijdt. De inhoud van dit stuk maakt zonneklaar dat de ZWN-men- sen kennelijk zelf geen ge bruik maken van de Interli ner. Anders zou men nooit de euvele moed hebben gehad om te spreken over de in spraak die de gebruikers van de vroegere sneldiensten over de invoering van de Interli ner zouden hebben gehad, over het comfort, de extra ser vice en over het feit dat de In terliner exact op tijd zouden rijden. Die inspraak is er dus nooit geweest. Het overleg op de in formatieavond in februari met de gebruikers bestond uit een mededeling dat de snel diensten zouden verdwijnen en plaats zouden maken voor de Interliner. Ook over de te volgen route is beslist niet overlegd, alleen meegedeeld (zie verslag van deze avond). Nu is dat een bedrijfsmatige beslissing als zodanig te res pecteren, maar praat niet over inspraak als die er niet geweest is. Ondanks alle pro testen die de voormalige ge bruikers van de sneldiensten hebben laten horen (alle 150 aanwezigen op de bewuste avond) is het Interliner-pro- ject gestart zoals het bedrijf dat voor ogen had. Over comfort gesproken. Is het comfortabel als je in Voor burg instapt en samen met een aantal anderen tot Wad- dinxveen moet staan? De naar volle tevredenheid functioneerende sneldiensten 241 en 242 kosten op jaarba- dende gebieden zoals Oost- Europa. Met name in Roeme nië is de nood nog zeer hoog. Het op eerdergenoemde wijze ingezamelde textiel komt met een toch wel vrij geringe op brengst in de handel terecht, zowel in ons land als in het buitenland (via de televisie kon men dat zien). Ik zou iedereen willen vragen met name goede nieuwe of ge- bruike kleding te bewaren voor de reguliere organisa ties. Dat wil zeggen, organi- zijn ingesteld om kleding te ’s Nachts vloog op de Piasweg bezorgen waar het zo drin- x-J- gend noodzakelijk is en dat is dus niet bij de handel die daar goede sier mee maakt. Als men de genoemde organi saties (Greenpeace en Samen jarige automobilist, eveneens uit Waddinxveen, die daar achter reed. Een aanrijding WADDINXVEEN - Op de Beethovenlaan reed vlak voor een 18-jarige Waddinxveense bromfietser een auto rechtsaf een parkeervak in. De brom fietser kwam daardoor ten val en liep letsel op aan zijn saties die er daadwerkelijk op rechterbeen. een reiger tegen de voorruit van een 19-jarige automobi list uit Waddinxveen. Hij remde daardoor af wat te laat werd opgemerkt door de 19- een gladhaar cavia van H. Mak uit Bergambacht. Ook waren er Sijrische Hamsters ingezonden. Daar werd win nares mejuffrouw I.de Boer a uit Waddinxveen. Besten uit Moordrecht. Bij de Er waren veel grote hoenders kleine rassen was dit een Klein Zilver van combinatie Pels en Veer uit Ter Aar. Bij basis 2250,- gaat kosten, is de dwergrassen was dit een dit niet inbegrepen. De prijs- Pool-Roodoog - stijging bedraagt dus 54%. Waarmee dus meteen het fa beltje van ZWN de wereld uit is als zou de tariefsverhoging niet meer bedragen dan 20%. Dit is gewoon een verzinsel, niets meer en niets minder. Ik maak nu exact een week gebruik van de Interliner en in tegenstelling tot wat er in de schitterende folders staat vermeld is het nog maar een maal voorgekomen dat de In terliner exact op tijd was. Alle andere keren kwam hij te laat. Van eventuele tijdwinst door L„L11. ...o weinig gemerkt. Het aantal worden of welke spaarmogelijkheden relevant kun- kilometers vrije busbaan is i WADDINXVEEN - In wijkge- bouw Het Zuidhonk (Zuid- centrum voor kunstzinnige piaslaan) wordt zaterdag- vorming ’Kreater’ (Kerk straat). Het wordt een feest met veel muziek en leuke cadeautjes. Iedereen mag zelfs hapjes meebrengen. Voor de kinde ren is er oppas. Zij kunnen onder andere naar de vide ofilm ‘The Lion King1 kijken. WADDINXVEEN - Tot en met vrijdag 24 november kunnen Waddinxveners bij het ABN AMRO-kantoor aan de Passage binnen enkele minuten zelf uitreke- de vrije busbaan heb ik nog nen welk bedrag maximaal verantwoord geleend kan weinig gemerkt. Het aantal worden of welke spaarmogelijkheden relevant kun- kilometers vrije busbaan is nen zijn. Deze berekening gaat via een unieke spaar- daartoe ook gewoon te be- en leen computer. perkt. Van Den Haag naar Waddinxveen is er zelfs nau- De gebruiksvriendelijke com- welijks sprake van een vrije puter, de ABN AMRO Bank- wenst alle relevante informa- Is er sprake van extra service enkele gegevens in een mum als passagiers uit de Vondel- wijk 1 tot 1,5 kilometer naar een halte moeten lopen, om dat er maar één route is over genomen (242). Zwemraad was H. van de Velde aanwezig. De beoor delingscommissie bestond uit Rob Hogerbrugge, Cock Slagter en Erwin Arnold. De kandidaatjes heb bers en Van Vliet is behalve ben heel goed gezwommen en zijn allemaal geslaagd. 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. De winnaar bij de sierduiven was een Neurenberger Leeu werik van D. van Wagenin- gen uit Capelle aan den IJs sel. De mooiste watervogel, een Witoogeend, behaalde het hoogste predikaat dat er is, een U. Deze vogel is van C. van de Starre uit Gouda. Na de officiële opening van de pluimvee-expositie reikte voorzitter PA. Noorlander de hoofd- en ereprijzen uit aan de winnaars, waarna de hele avond veel bezoekers en in zenders de show bleven be wonderen. Ook kinderen van verschil lende basisscholen kwamenn een kijken nemen. De trek king van de grote verloting le verde als winnende nummers op 1151,1978, 264, 489,1244, 1352,1101,1246 en 1900. van eerste bank van Nederland i haar cliënten de mogelijkheid is een hoorzitting geweest geheel vrijblijvend en in alle -- privacy zelf te berekenen wat de Monumentenzorg positief zij maximaal kunnen lenen of heeft geadviseerd. Daarop is sparen In vervolg op het gebruik van BOSKOOP - De kans op een we diensten. Met de plaatsing tweede leven voor de Bos- de Banktip biedt zij als koopse watertoren wordt steeds groter. Op 23 oktober ganiseren. Daarvoor zijn i---schillende r waarbij de Rijksdienst voor met bijvoorbeeld donateurs of een sponsorloterij. Er wordt op dit moment gewerkt aan een liggen op het moment dat de subsidietoezeggingen hard zijn. De bedoeling van Sie- een woning ook een galerie in de toren te vestigen. Boven dien krijgt het bouwwerk een duidelijke publieksfunctie als tegenprestatie voor de be trokkenheid en inzet van de Boskoopse bevolking. WEEKBLAD i De Waddinxveense schoonheidsspecialiste Jane Auad (Prinses Beatrixlaan 50) in haar schoonheids instituut. (Foto: Sjaak Noteboom). I I <1 IX GRATIS I I I i TTTfll- _11 1 1 1 Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 25 november a.s. G.E. VALSTAR Koekoekdreef27 Waddinxveen D PAGINA 23 Waddinxveen. Brieven die de grenzen l bui BEDRIJVENPARK COENECOOP - ZUIDELIJKE RONDWEG 1/3 WADDINXVEEN TELEFOON: 01 §2-619285/617900 ■ft MEVROUW WINKSTER Potqieterstraat 1 Waddinxveen Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor O1 van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder J pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. J albert heijn JZ. _f 2A - IJ 1_1 JJ- 1 XT. .1. J 1 1 TT» p 1 1 11AA 1T_.,l-_Af----PI-Al-f 5? ft “i

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 23