a Startklaar voor de winter Eenmaal brons voor TOOS-dames ƒ50,- KORTING OP BRILLEN EN LENZEN Gouwestaete-heren houden aansluiting met de subtop Goede resultaten bij recreatiegym TOOS Zuidhollandse titel voor Kim Middendorp WADDINXVEEN - Kim Middendorp van Gouwestaete is tijdens de provinciale kampioenschappen in Spij- kenisse kampioen van Zuid-Holland geworden op de 100 meter rugslag. Moerkapelse jeugdschakers in Waddinxveen Hockeysters op 3e plaats Winst WSE BI Flyers-dames wisselvallig Korbis Gl bij welpen koploper Antilope in Rotterdam Gratis wintercontrole met gratis startgarantie Redelijke vangst Jazzdans TOOS doet weer mee aan landelijke Demogyjada f Gouda Tijdens wedstrijden in het kader van de clubkampioen- Dames 4 speelde een goede wedstrijd en had al vlug een Grit Optiek bestaat 50 jaar! Dat vieren we met fantastische jubileum aanbiedingen zoals ƒ50,-KORTING OPEEN AANPASSING VAN CONTACTLENZEN OF BIJ AANKOOP VAN EEN BRIL*. Kijk in de jubileumkrant voor de andere acties of loop even binnen bij Grit Optiek. boonstoppel boskoop b.v. vendige strijd, waarbij de sco res van Springers beter ver zorgd waren. Uitslag 45-68. Anne Wille- mijn Crompvoets en Joyce van Dijk, ieder met 10 pun ten. onder 15 jaar verzwommen. Bij de meisjes won Inge v.d. Schrier ruim met een tijd van 5.17.3 terwijl Wilke v.d. Vlak derde werd. Met 5.38.2 sleur- WADDINXVEEN - De hen- gelsportvereniging Waddinx veen HSW viste zaterdag in de Haarlemmer Ringvaart in Lisse de derde winterwed- strijd. Er werd aanvankelijk slecht gevangen, doch naar het einde van de wedstrijd toe kreeg de vis kennelijk meer trek. Voor sommigen leidde dat toch nog tot een redelijke vangst. De uitslag is 1. J. van Elswijk 4.380 gram, 2. J. Verhoef 4.220 gram, 3. R. Poldervaart 3.060 gram, 4. H. Kraan 2.990 gram, 5. M. Reichard 2.800 gram. Zaterdag spelen vijf jeugd- teams van Korbis thuis in sporthal De Dreef. De wed strijden beginnen om 12.45 uur met een wedstrijd van C3 tegen Nieuwerkerk. Al sluit de serie af met een wedstrijd tegen Sagitta die om 16.45 uur begint. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers-bas- ketbal heeft gewonnen van DAS. Dames 4 haalde uit te gen Lokomotief. Bij de jeugd noteerden alleen de benja mins winst. Heren 2 wachtte tevergeefs op een tegenstan der. Dames 1 wilde revanche ne men op de onnodige neder laag tegen IdeTrading. DAS werd hier het slachtoffer van. Vooral de eerste helft liep het als een trein. DAS werd over rompeld door goed uitgevoer de aanvallen, maar vooral door een sterke verdediging. De stand bij rust was 42-22. De tweede helft veranderde bij Flyers de intercity in een stoptrein. Veel balverlies en slechte passes zorgden ervoor dat DAS weer in de wedstrijd kwam. Maar dankzij Nicole Bierwolf (17 punten in de tweede helft) bleef Flyers overeind. Eindstand 71-60. Topscoorder: Nicole Bierwolf met 23 ytmten. brons (1.08.7). Brons was er ook voor Jan Willem v.d. Hoek op de 100 m rugslag he ren. De tijd (1.04.0) was niet denderend, maar Jan Willem zwemt nooit zo hard wanneer Sint Nicolaas in het land is. Op de 100 m f mes het Miranda Boer 1.16.8 noteren en ook deze prestatie Met 2.34.8 scoorde Kim de was goed voor een bronzen terde zij het acht jaar oude clubrecord van Marion van Hooft. Inge v.d. Schrier won WADDINXVEEN - Na de mooie 4-0 overwinning op Ex celsior ’20 BI een week eerder speelde BI van WSE-voetbal tegen Soccer Boys BI. Na een matige eerste helft wist WSE een 0-1 achterstand drie mi nuten later om te zetten in 1-1 door Yaried David. In de tweede helft trok WSE de wedstrijd naar zich toe. Dit resulteerde na een kwar tier in 2-1 door Brahim Ana- krough. Justin Sterk stelde de winst op zeker door na een individuele actie prima af te ronden. WSE Al ging op be zoek bij Sportlust Al en boek te daar een 0-1 overwinning. Evenals WSE Cl dat goede zaken deed bij Gouda Cl door daar met 0-1 te winnen. WSE Dl deelde de punten met Sportlust Dl (1-1). WSE El stuurde Be Fair El met legen handen terug. In een span nende derby won WSE met 4-2. apart voor deze dans ge maakt decor van Siebe Ver- wey. Zij zijn met dit nummer gekozen vanwege de kwali teit van de choreografie en de uitvoering. Voor de uit elf dames be staande groep, die meer dan twee uur per week traint, is het niet de eerste keer dat ze aan de landelijke Demogyja- da deelnemen. Ook in de afge lopen zes jaar was de jazz- groep geselecteerd om deel te nemen. ‘Run Baby Run' danste de de- monstratiegroep I afgelopen zomer ook al in de Goudse Schouwburg tijdens de voor stelling 'Tripple'. Dezelfde da mes zullen nu ook deze dans tonen. Het is een eis dat de dans in dezelfde samenstel ling wordt gedanst als op de regionale Demogyjada toen de dans werd geselecteerd. WADDINXVEEN - Zaterdag heeft de dameskeurploeg van TOOS-gymnastiek tijdens de eerste wedstrijd van dit seizoen eenmaal brons behaald. De Waddinx- veensen namen bij gastvereniging Boskoop deel aan de jaarlijkse vrije oefeningswedstrijd van de KNGB- regio Gouda en omstreken. De dameskeurploegleiding wordt geleid door René Klei weg. Dit keer hadden zich vijf meisjes van TOOS zich voor deze wedstrijd ingeschreven in de verschillende niveaus. In de jongste categorie pupil len deed Hanneke van Buur- en mee. Zij turnde voor het eerst een Arabier-flikflak in haar oefening en haalde hier door dan ook 2 punten meer dan normaal. Het cijfer dat ze kreeg (6,15 punten) was goed voor een derde plaats. In categorie junioren gaven de turnsters Danitsja Kray- estein en Sylvia Verbree acte de présence. Danitsja, die een nieuwe oefening draaide, turnt dit jaar voor het eerst in de C-lijn. De oefening lukte nog niet helemaal, maar met 6,9 punten was die toch nog goed voor een vierde plaats. Sylvia Verbree turnt voor het eerst in de C-lijn. Haar oefe ning is echter nog niet hele maal compleet. Met 5,4 pun ten kwam ze op een tiende plaats. In de hoogste catego- Maandag 13 november werd begonnen met de wedstrijd van meisjes I (6-8 jaar). In de sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) streden ze voor de eerste prijzen. Voor veel van deze meisjes was het de eerste wedstrijd. De meisjes kwamen uit op de lange mat, trampoline, balk en ringen zwaaien draaien. Deze wedstrijd werd gewon nen door Monique Nobel met 36.2 punten. Met een achter stand van 0,5 punt werd Me lissa Hierck tweede. Dinsdag 14 november was het de beurt aan meisjes II in de gymnastiekzaal aan de Jo hannes Postlaan. De wed strijd op dezelfde toestellen werd gewonnen door Karien van Bergen met een punten totaal van 34,6 punten. Nipt tweede werd Mathilde v.d. Ei- jk met een puntentotaal van 34.3 punten.Donderdag 16 november was het de beurt aan de jongens van 6-12 jaar van TOOS. In hun ‘eigen' zaal aan de Staringlaan behaalde bij de jongens I (6-8 jaar) Daan Vermeij de eerste prijs met een totaal aantal punten van 35,5 punten. Bij de jongens II (8-10 jaar) werd Paul Verheul eerste met 34,8 pnt. Bij de laatste en oudste jongens (10-13 jaar) werd Harmen Engel met 29,8 punten eerste. Vrijdag 17 november werden er twee wedstrijden gehou den. ’s Middags was het in de gymnastiekzaal aan de Jo hannes Postlaan de beurt aan meisjes III (10-12 jaar) en ’s avond mochten de oudste da mes bij TOOS hun kunnen la ten zien. Bij de meisjes III werd Win nie Malhu met 32,5 pnt eer ste. Janine Compeer volgde op de tweede plaats met een totaal van 31,9 punten. WADDINXVEEN - De jong ste leden van Korbis-korfbal hebben zaterdag opnieuw van zich doen spreken. Koplo per Gl, dat vorige week won met 12-10, won opnieuw en nu met 24-18. Cl won met 5-1 van Olympia. C2 won met 9-0 van ODI Cl. Dl startte vorige week met een overwinning, maar moest nu de meerdere erkennen in IJsselvogels. Er werd met 5-1 verloren. Het G2-team scoor de 15-maal, maar ook dat was niet genoeg. In Bleiswijk werd met 17-15 verloren van Weidevogels. WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de waterpolo- teams van Gouwestaete een compleet thuisprogram ma in Gouwebad ’de Sniep’. Dames 1 won verdiend met 10-8 van De Ham uit Wormerveer. Heren 1 had geen enkel probleem met Merwede uit Dordrecht en won met 14-6. Heren 2 gaat nog steeds gelijk op met derde jaartijd van Nederland. Kim heeft nu al een aantal li mieten voor de junioren kam pioenschappen en er komen er ongetwijfeld nog meer. Bij de adspirant-dames (12- 16 jaar) won Maaike Dekker met een puntentotaal van 32,3 punten. Tweede werd Miijam Hoefnagel, die met 32,1 punten een verdiende tweede plaats haalde. Behalve de prijzen die er per categorie te verdienen waren, waren er ook de Jeugdbeker voor de turnster-tumer tot 13 jaar met het hoogste punten totaal en de Jacobeker voor de turnster-tumer van 13 jaar of ouder met het hoogste puntentotaal. Bij de turnsters en turners tot 13 jaar werd de Jeugdbe ker gewonnen door Monique Nobel met 36,2 punten. De Jacobeker ging naar Maaike Dekker. Zij had een puntento taal van 32,3. WADDINXVEEN - Vorige week zijn in de diverse Wad- dinxveense gymnastiekaccommodaties onderlinge wedstrijden gehouden van de Waddinxveense gym nastiekvereniging TOOS. Zo’n 150 recreatie-jongens, -meisjes en -dames hebben laten zien wat ze het afge lopen jaar geleerd hadden. WADDINXVEEN - Onder de 800 deelnemers van de za terdag gehouden derde loop van de Zuidersterserie, die 10 kilometer omvatte over een autovrij parcours in het bos en rondom de Kralingse Plas aan de oostelijke rand van Rotterdam, bevonden - zich ook 13 atleten van de Waddinxveense sportclub Antilope. Petra Bretveld liet 42,46 mi nuten noteren, terwijl Yvon ne v.d.Harst steeds sneller wordt en ditmaal de klok op 48,52 liet stilstaan. Bij de heren liep Wietse de Bruin een goede 36,36 min. Erik Mookhoek deed er 39,20 minuten over, terwijl Rob Meijer een mooie 41,40 klokte. Ook Hein Kouwen- hoven was met zijn tijd van 43,06 minuten tevreden. De heren-veteranen I (40-50 jaar) deden het hier en daar zelfs beter en heten de vol gende tijden klokken: Joop Briede (34,28), Hans Boere (34,35), Hans v.d.Hil (35,06), Fer Bonsel (38,30) en Frans Olijve (38,56). Wim Los kwam met 39,57 weer bin nen de begeerde grens van 40 minuten, terwijl Adrie Brq^ser in 40,32 finishte. Merwede was de doelman; hiervan maakten de schut ters van de Gouwestaete da nig gebruik. Door fraaie af standschoten van Marc Fa ber, Cees Boonstoppel, Jaco van Tol en Mare Mommers was de stand halverwege de wedstrijd 8-3. In de derde periode gaven de Gouwestaete-heren Merwede wat meer lucht. De pressing verzwakte enigszins en er werd een aantal opgelegde kansen gemist. In deze perio de waren het alleen Mare Mommers en Jaco van Tol die tot scoren wisten te komen. In de laatste periode probeer de Merwede nog te redden wat er te redden viel, maar tevergeefs. De Gouwestaete was duidelijk een maatje te groot. Topscorer Marc Faber mocht in deze laatste periode nog tweemaal de ’kruising’ trotseren en Cees Boonstop pel mocht uiteindelijk de eindstand bepalen op 14-7. De Gouwestaete-heren hou den met dit resultaat aanslui ting bij de subtop. Zij moeten deze week aantreden tegen VIVAX in Oegstgeest. VIVAX staat één punt boven de Gou westaete heren, dus bij winst zullen de heren ongetwijfeld stijgen in het klassement. Het team van heren 2 van Gouwestaete moest zaterdag aantreden tegen LZ’86 3. Bei de teams bezetten gezamen lijk met BZ&PC 2 en Aqua Novio ’94 2 de voorlaatste plaats met drie punten. Winst zou een behoorllijke stap voorwaarts betekenen. Doch, na de 2-0 voorsprong door Remco de Frankrijker halverwege de wedstrijd, kwam LZ’86 goed terug en nam zelfs een 2-3 voorsprong. Niek de Leeuw hield heren 2 in de race door 3-3 te scoren. Dames 2 van Gouwestaete gaf goed partij tegen koploop- ster De Ham 2. Aan het eind van de derde periode stond Gouwestaete met 5-6 achter en behielden de dames nog steeds zicht op een goed re sultaat, doch in de laatste pe riode maakte De'Ham aan de ze illusie een eind en won uit eindelijk met 5-9. Doelpun- tenmaaksters Wendy van Be- wrkel (4x) en Gabrielle van der Loo. Komende twee week einden spelen de bondsteams van Gouwestaete uitwedstrij den. Heren 1 en 2 gaan op be zoek bij de hooggenoteerde teams van Vivax in Oegst geest. Aanvang 17.50 uur. Dames 2 speelt om 19.15 uur bij Proface-DAW 1 in Alk maar. De dames van Gouwes taete 1 hebben een zoge naamd ’dubbel weekeinde’. Zaterdag gaan zij op bezoek bij Brandenburg in Biltho- ven. Aanvang 19.30 uur. Zon dagavond 21.30 uur speelt dames 1 de derby tegen Kei ler Keukens-Donk in zwem bad ’De Tobbe’ te Gouda. Agnietenstraat 6, Tel.: (0182) 516033 Winkelcentrum Bloemendaal,Tel: (0182) 532208 Winkelcentrum Goverwelle,Tel: (0182) 585497 Korte Tiendeweg 12, Tel: (0182) 513477 Waddinxveen Passage 220, Tel: (0182) 614303 Zoetermeer Stadshart, Promenade 256, Tel.: (079) 3412730 -1—-f- WADDINXVEEN - Zondagmiddag 26 november om half twee begint in het Haagse Congresgebouw de 17e landelijke Demogyjada van de Koninklijke Neder landse Gymnastiek Bond (KNGB). Aan deze demon stratie jazzgymnastiek en jazzdans neemt ook de Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS deel. In de 2.000 zitplaatsen om vattende Prins Willem- Alexanderzaal van het Con gresgebouw treedt de jazzde- monstratiegroep I van TOOS (onder leiding van Ariënne Zwijnenburg) voor het voet licht met het nummer ‘Run Baby Run‘ op de muziek van Cheryl Crew. De Waddinxveensen werden geselecteerd uit meer dan 800 groepen met ruim 10.000 dansers. Dit gebeurde tijdens de 24 regionale Demogyja- da’s, die het afgelopen jaar werden gehouden. Het resul taat is een toonaangevende jazzdansselectie op basis van choreografie, originaliteit, uitvoering, kleding en mu ziekkeuze. De landelijke Demogyjada is voor TOOS een eervolle uit nodiging. TOOS zal er ‘Run Baby Run’ laten zien in een rie senioren lieten Marlies Asscheman en Maaike Braat hun kunnen zien in de vrije oefening. Marlies turnde een oefening waarbij de Arabier- salto lukte. Ze haalde dan ook 6,9 punten, welk resultaat goed was voor een zesde plaats. Marlies hoopt dit jaar door te stromen naar de lan delijke wedstrijden. Maaike Braat draaide zater dag voor het eerst weer een vrije oefening na haar blessu re met een Arabier-flikflak- salto. Haar eerste optreden bij de senioren ging haar met 6,4 punten en een tiende plaats redelijk af. Na deze eerste geslaagde wedstrijd van dit seizoen kunnen de TOOS-dames zich nu gaan richten op de individuele wedstrijden en ook op de tumcompetitiewedstrüden. Hun eerste individuele wed strijd zal rond de kerstdagen zijn bij de Velocitascup in Gouda. De eerste groepswed strijd is pas in het volgende jaar. De eer bij de jeugd werd in het weekeinde hoog gehou- ingehaald. den door het jongste team van m Flyers. De benjamins speel den tegen Jumpers een span nende wedstrijd. Pas in de laatste periode werd de overwinning veilig gesteld. Daarvoor ging het om en om met steeds een iets zit er in dit team vooruitgang beter Flyers. Topscoorder en op bepaalde momenten werd Gerben Stouten met 12 was dit in de wedstrijd terug punten. 7 LZ’86 3 uit Leiden en speelde 3-3. Dames 2 gaf goed partij tegen De Ham 2, doch verloor met 5-9. De dames van Gouwestaete hebben de eerste confrontatie met een lastige tegenstander goed doorstaan. Zij versloe gen De Ham met 10-8, waar bij mag worden aangetekend dat, achteraf gezien, dit slechts een flauwe afspiege ling was van het werkelijke krachtsverschil. Gouwestaete begon voortva rend. In de eerste periode na men de Waddinxveensen een 4-0 voorsprong door doelpun ten van Gillian van den Berg, Wendy de Frankrijker, Astrid Coene en Angela Boonstop pel, alvorens De Ham kon te- gpnscoren. In de tweede periode scoorde Marion van Hooft 5-1 en kwam De Ham terug tot 5-3, waarna de dames van Gou- westate weer verder uitliepen tot 8-3 door doelpunten van Wendy de Frankrijker, Ange la Boonstoppel en Sandra Berckenkamp. De Ham scoor de voor de wisseling van speelhelft 8-4. Ook in de derde periode han teerde het team van trainer coach Martin Pronk een ste vige pressing en creëerde vele kansen. Gillian van den Berg liet 9-4 aantekenen, doch langzamerhand sloop enig concentratieverlies binnen MOERKAPELLE - Zaterdag deden acht jeugdleden van de schaakvereniging Moerka- pelle mee aan het 17e jeugd- toernooi van de Waddinx veense Schaak Vereniging WSV. In groep B bereikte Aron Kroon met een goede score van 2 uit 5 de 15e plaats. In groep C scoorde Sven Stange 5,5 uit 7 en werd daarmee tweede. Jesse van Elteren be reikte hier met 4,5 uit 7 een keurige zesde plaats. In groep D werd Moerkapelle vertegenwoordigd door vijf spelers. Hugo van Elteren scoorde 6 uit 9 en werd uitein delijk zevende. Aart-Jan van Vliet, die heel goed begon, eindigde met 4,5 uit 9 als vijf tiende. Kevin Bakker knokte zich naar 4,5 uit 9 en een 17e plaats. Sander Hertog moest genoegen nemen met 4 uit 9 (20e plaats). Peter van Vuur de sprokkelde 3 uit 9 bij el kaar (plaats 27). WADDINXVEEN - Op een uitstekend bespeel- baar veld hebben de da mes van hockeyclub Wad dinxveen hun ongeslagen thuisrecord behouden. Met het gelijke spel (1-1) tegen koploper Forcial werd de derde plaats be reikt. Tegen Forcial (negen ge- speeld, zeventien punten) werd een uitstekende wedstrijd gespeeld. De j speelsters uit Oostvoome wisten niet wat hen over- j kwam. Verbeten vech- f tend om elke bal werd het verschil genivelleerd. In de eerste helft kwamen de koploopsters tegen de verhouding in op een 1-0 voorsprong door uit een strafcorner de bal kei- hard achter de keepster uit Waddinxveen te slaan. Het typeert de veerkracht van het jonge team van trainster Han neke Bierman en coach Kodde dat uit de eerste de beste aanval Eline Groot al haar agressie uitleefde in een vernietigend schot, 1 wat de meer dan verdien de gelijkmaker betekende (1-1). Daarna bepaalden de beide defensies de f wedstrijd en behalve een 1 grote kans voor Waddinx veen, waarbij de bal van de doellijn werd gehaald, werden er geen doelpun- ten meer gemaakt. in de vorm van een driekamp zwom een prima 100 m vrije tussen de KNZB-kringen Den slag bij de jongens van 1984 Haag, Rotterdam en Gouwe- Rijnstreek. De toeschouwers in het niet al te snelle bad Waterland' zagen Rotterdam winnen voor Gouwe-Rijn- streek en Den Haag. Gouwestaete-zwemster Kim Middendorp deed het weer voortreffelijk. Op de 100 m rugslag bij de meisjes van 1983 werd schap behaald in de mooie nieuwe clubrecordtijd van 1.11.7, de tweede tijd van Ne- Voor Geert bleef de klok stil- derland dit jaar in de jaar- staan op 1.10.9, ook een per- gangl983. soonlijk record. Als bijnum- Op de 100 m vlinderslag werd mer werd de 400 m wisselslag Kim derde met alweer een onder 15 jaar verzwommen. nieuw clubrecord (1.14.6), Bij de meisjes won Inge v.d. terwijl zij als startzwemster --x ■L”J- vaR de kring- estafetteploeg de 50 m vrije slag afraffelde in 29.4. Met deze tijd verbe- de Wilke haar persoonlijk re cord een heel stuk naar bene den. De jongens weerden zich kranig, maar aan eremetaal zilver op de 100 m vlinderslag kwamen zij niet toe. bij de meisjes van 1980 met een tijd van 1.10.4. Bij de jongens haalde Marcel Zijderfiand op dit nummer schappen in het Gouwebad 1. «o r> ‘de gniep‘ zag Kim Midden dorp kans nog twee clubre cords te verbeteren. Op de 200 m vlinderslag bracht zij het record van Eva Idelen- burg omlaag tot 2.52.3 en op de 200 m rugslag ging het re- schoolslag da- cord van Inge v.d. Schrier er- i aan. te zien. Uitslag 41-79. Top scoorder Michiel Mos met 11 punten. Ook bij meisjes-kadetten 2 was de tegenstander, Sprin gers, beter. In deze wedstrijd was er sprake van twee aan vallend ingestelde ploegen, rustgevende voorsprong. Ook Hierdoor ontstond er een le- hiema bleven de Waddinx- 1 veense dames bij de les en be haalden zo een mooie en rui me overwinning. Eindstand Topscoorders: 56-25. Topscoorder: Nicole Berg met 15 punten. Dames 5 verloor de wedstrijd in de eerste helft. De achter stand daarin opgelopen werd ondanks een betere tweede helft niet meer i Eindstand 23-41. Topscoor der Lia van Zandbergen met 12 punten. Jongens-kadetten 2 konden het niet bolwerken tegen Ar gus en liepen tegen een regel matige nederlaag aan. Toch op bepaalde momenten het team van Gouwestaete en kwam De Ham terug tot 9-6. Hierna scoorden zowel Gou westaete via Gillian van den Berg 10-6, als De Ham 10-7. In de vierde periode creëer den de dames van Gouwes taete nog steeds kansen, doch wisten deze niet om te zetten in doelpunten. De Ham zorg de tenslotte voor de eind stand van 10-8. De Gouwestaete-heren van trainer-coach Anton Heiden moesten zaterdag aantreden tegen Merwede. Merwede kent een slechte seizoenstart en vertoeft daarom in de on derste regionen van de eerste klasse. De Gouwestaete daarentegen heeft pas 3 verliespunten en houdt hierdoor aansluiting bij de subtop. ’Ondanks het feit dat Merwede op papier zwakker is blijft het een niet te onderschatten ploeg", aldus Anton Heiden. De heren openden de wed strijd goed. Door doelpunten van Marc Faber (2x) en Rem co de Frankrijker (2x) ston den de heren na één periode reeds op een voorsprong van 4-2. In de tweede periode werd de ze toon goed doorgezet. Eén van de zwakste schakels bij De titelstrijd werd gehouden plak. Joost Krommenhoek zwom een prima 100 en bezette met een tijd van 1.06.6 de tweede stek. Bij de Speedowedstrijden in het Nieuwerkerkse ‘Polder- bad‘ had Joost Krommenhoek een dag eerder ook een tijd van 1.06.6 geproduceerd op de 100 m vrije slag, maar hier werd goud zijn deel. Joost verbeterde zijn persoonlijk het kampioen- record met bijna 3 seconden. 11 -Geert v.d. Linde werd knap derde op dit nummer. r PAGINA 35 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 NOVEMBER 1995 PEUGEOT *Montuurprijs minimaal 100,-. De ƒ50,- korting geldt niet voor de speciale acties. Deze aanbieding geldt tot 31 december 1995. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT -- A Zijde 450 Boskoop Tel. 0172-215111 PEUGEOTDEALER boonstoppel b.v. AOranjelaan 21 Waddinxveen tel. 0182-612344 k Showroom Juliana v. Stolberglaan Er werden goede resultaten neergezet tijdens de onderlinge wedtrijden van TOOS-recreatiegymnastiek. (rato: Evert Harden dood}. Van woensdag 15 november tot en met zaterdag 2 december bent u bij ons van harte welkom voor een gratis wintercontrole met gratis startgarantie. Is uw auto in orde dan geven wij u bij onverhoopte problemen tot 1 april 1996 gratis starthulp aan huis. Belt u voor een afspraak? De elf jazzdames van TOOS en hun leidster Arënne Zwimenburg, die met het nummer 'Run Baby Run' deelnemen aan de 17e lande lijke Demogyjada in het Haagse Congresgebouw. (Foto: Archief S|aak Hoteboom). P E U G E O T D E A L E R

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 35