Handballers missen punt Bram Peper en Ted Jansen reiken certificaten uit aan twee Baas-bedrijven Flyers-heren door oog van de naald AF-centrum is voor senioren een begrip Winterklaar? Starten maar! Koploper van WSV loopt verder uit Neel van Oosten exposeert Opgeheven hoofd bij de volleybalsters Be Fair Pakjesavond bij sjoelers Bekermaand Zwemmers Gouwestaete handhaven zich goed Hi- Daan wint Feestavond voor vrijwilligers in AF-centrum Gratis wintercontrole met gratis startgarantie EJJ boonstoppel b.v. L W re J aÊ y WADDINXVEEN - WOENSDAG 29 NOVEMBER 1995 taal-projecten. aquarellen december 15 bestaan van dit centrum aan het Jan van Bijnenpad. If zei. OWS werkt nauw samen met de Baas Bedrijven in to- en Zoebas pakte tegen de ver houding in de overwinning. Uitslag 31-40. Topscoorder: Esther Kleinhoonte met 13 punten. WADDINXVEEN - De Stichting Waddinxveens Wel zijnswerk (SWW) heeft in het Anne Frank-centrum een receptie gehouden in verband met het 25-jarig Een snel wegstartende Jolan- da Hoffmans maakte een op maat aangeworpen bal van stand weer gelijk. Een naar de mening van de Rowah- coach onterecht gegeven gen J. de Bock en H. Brink- positieve .1™ door P. veCf een nul te zetten, jek M. Moerland te Rotterdam profiteerde daar van en dankzij een goede zo- ne-verdediging hadden zij ze ker de eerste helft het beste van het spel. Ruststand 41- 46. De tweede helft liep het iets beter bij Flyers en met vijf WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense kunstenares Neel van Oosten exposeert aqua rellen in restaurant ‘Onder de Molen' aan de Molenweg boonstoppel boskoop b.v. daan. Het was een gezellige en gea nimeerde bijeenkomst waar in weer eens des te meer tot uiting kwam dat het AF-cen trum ten opzichte van het se- niorenwerk in de Waddinx- veense samenleving niet is weg te denken. voorsprong. Hierna brak er iets in het spel van Rotterdam en Flyers kon de wedstrijd uitspelen en weer twee punten bijschrij ven. Uitslag 86-79. Topscoor der: Wolter Zwijnenburg met Meisjes-junioren traden aan tegen het nog ongeslagen Ide- WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Flysers- basketbal behaalde een moeizame overwinning. Meisjes-kadetten wonnen met één punt. Ook was er Wethouder J. Neele (PCW) had nog een verrassing in petto. Hij prees het werk dat wordt gedaan door de vele vrijwilligers ten behoeve van de senioren en als blijk van waardering voor datgene wat Meisjes-junioren krijgen vrij dagavond 15 december Lely (Amsterdam) op bezoek. De uitwedstrijd werd door de meisjes reeds gewonnen. De kans is dus groot dat Flyers overgaat naar de halve finale. Als laatste komen de heren aan bod. Dit gebeurt zondag 17 december. De tegenstan der is Lisse, uitkomend in de eerste divisie. Lisse staat op dit moment net onder de top vier van de competitie. Ook hier is de verwachting dat het een spannende strijd zal wor den. gehouden op de extra disco- avond in wijkgebouw De Pad destoel (Lijsterbesstraat), is gewonnen door Daan. Hij kon het beste dansen op hiphop en house-muziek. Hissa werd tweede en won een cd-single. Hissee werd derde en won ook een cd-single. In de rust sprak speler-coach Rob Jongkind het team toe met de boodschap ‘en nu vol houden'. Al zeer snel na het begin van de tweede helft bleek dit een moeilijke opga ve. Het samenspel liep niet goed en tegen de conditie van een door de tegenpartij in de tweede helft ingebrachte ju nior speler was geen woord. WADDINXVEEN - Mitac Waddinxveen BV en Optical Waveguide Systems BV, beide onderdeel van Baas Bedrijven aan de Wilhelminakade in Waddinxveen, hebben het kwaliteitscertificaat volgens de ISO-nor- men behaald. WADDINXVEEN - Voor de eerste maal dit seizoen ver loor het eerste damesteam van de Waddinxveense handbalvereniging Rowah een wedstrijd. nigde water wordt in een mo biele container gefilterd en van zuurstof en voedingsstof fen voorzien, waarna het weer in de grond wordt gein- einde van de eerste helft ver- filtreerd. Optical Waveguide Systems (OWS) is bij uitstek deskun dig op het gebied van data- en telecommunicatie via glasve- Het begin van de tweede helft was voor de thuisploeg en in weinig minuten was de ach- H. Huizer die een dringende oproep deed aan de senioren om veel gebruik te maken van _J_" 'X 2 .1 1 organiseerd. J. Korving sprak namens de SWW. Hij feliciteerde na mens het stichtingsbestuur en sprak eveneens zijn waar dering uit voor alles wat er in het AF-centrum wordt ge- De receptie werd druk be zocht door belangstellenden en vertegenwoordigers van de diverse groepen. Van de zijde van het gemeentebe stuur waren de wethouders K.W.Th. van Soest (WD), J. Neele (PCW) en J.A. Hielema (CDA) vertegenwoordigd. In een toespraak door me vrouw T. Moerings werd in vogelvlucht de 25 voorbijge gane jaren belicht. Door haar werd ook lof toegezwaaid aan mevrouw Riet van Drimme- len, die al die jaren in het cen trum heeft gewerkt en nu van de VUT geniet. Haar opvolg ster voor 20 uur per week is mevrouw Gré van Dort. In haar toespraak benadruk te mevrouw Moerings nog eens extra de talrijke activi teiten die in het centrum wor den gehouden en zij drong er bij het gemeentebestuur en het stichtingsbestuur op aan gelden beschgikbaar te stel len voor het aanbrengen van een wand in de recreatiezaal waardoor de helft meer ruim te wordt verkregen. Ook drong zij aan van een toilet voor gehandi capten. koppelen van netwerken als Local Area Networks (LAN’S) en Wide Area Networks (WAN’S), die passen in het automatiseringsconcept van van de provin- de gebruiker. Naast glasvezel cie Züid-Holland Ted Jansen wordt in sommige daartoe ge- WADDINXVEEN - Vanavond (woensdag 29 november) om half zeven is het pakjesavond bij de sjoelers in het gebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan). Iedereen is van harte welkom en voor iedere ronde die men speelt is er een pakje. De sjoelprijzen zijn gegaan naar: Klasse A: Guus van Re- nesse, Pascal van Gils, Henk van Beek en Dirk Jan van Dnmen. Klasse B: Gerard Vos, Henk Slingerland sr., Cor van Herk en Peter van Leeuwen. Klasse C: Wim Slingerland sr., Dirk Faas, Marius Kers bergen en Cor Kersbergen. Klasse D: Corry Boegheim, Ceron van Beek, Ronald Meijer en Tamara Olie. Klasse E: Yvonne Kersber gen, Dick Esveldt, Corry ’t Hart en David Sinnema. Tweede ronde: Cor Faay, An dre van Gemeren, Simon den Ouden, Ben den Ouden, mevr. Brouwer, mevr, van Wijk, Bas Brouwer en Cees van Wijk. De volgende personen zijn ge promoveerd. Van klasse B naar A Bas Brouwer, van klasse C naar B Erwin Pleus, van klasse C naar B Caroline van Drunen en van klasse D naar C Sjaan Faay. OWS fabriceert ook de door Ingenieursbureau Coene- coop, ook één van de Baas Be drijven, ontworpen optische bundelsplitsers, multi plexers, sensoren en compo nenten. Deze optische apparatuur wordt onder meer toegepast in twee-richtinggebruik van glaskabelsystemen en verbe tering van de betrouwbaar heid van het glasvezelnet. OWS is het enige bedrijf in Nederland dat deze appara tuur zelf produceert. Baas Bedrijven is de grootste werk gever van Waddinxveen. In het Leidse ‘5 Meibad' wist de ploeg van Gouwestaete de vierde plaats vast te houden in de landelijke B-afdeling. Een en ander onder voorbe houd van correct doorgegeven uitslagen. Inge v.d. Schrier deed meer dan haar plicht door drie nummers te winnen. Bij de meisjes onder 17 jaar zege vierde Inge op de 200 wissel, in 2.29.9, en op de 200 vrij, in 2.13.9. In haar eigen leeftijds groep, onder 15 jaar, was zij met 1.10.4 de snelste op de 100 m vlinderslag. Marcel Zijderhand won de 200 wissel bij de jongens on der 15 jaar met een tijd van 2.28.6. Op de 200 school bij de meisjes onder 15 jaar zorgde Michelle Nahon voor een ver rassing door haar race win nend af te sluiten na 2.58.7, een mooi persoonlijk record. Eva Idelenburg werd met 2.59.0 tweede en Melissa Dings maakte het succes com pleet door met een tijd van 3.02.9 het brons te pakken. Kim Middendorp zat in de lappenmand maar was deson danks tweemaal goed voor goud. Op de 100 rug bij de meisjes onder 13 jaar liet zij een tijd van 1.13.8 klokken en op de 50 m vrije slag tikte zij na 29.6 aan. Eva Idelenburg volgde Kim op de 100 rug tot aan de meet en produceerde een persoonlijk record van 1.14.8. Dit nummer was ge heel voor Gouwestaete want Ramona Linting eiste met een tijd van 1.20.3 de bronzen plak op Wilke v.d. Valk vlin derde als nooit tevoren en haalde met een tijd van 1.13.1 de derde plaats bij de meisjes onder 15 jaar. Patrick van Keulen gaat steeds harder zwemmen op de schoolslag. Bij de jongens on der 13 jaar was brons zijn deel na 1.29.2. Op de 100 vrij liet Patrick met 1.08.6 ook al een zich knap aan bij de hogere regionen door J. v.d. Heiden op een nederlaag te trakte ren. In het middengedeelte verlies voor J. Stam tegen T. Wiers ma. N. Dannis handhaafde zich door L. v.d. Haven voor te blijven en T. Goor en L. Ellers kwamen remise overeen. Hetzelfde resultaat was weg geleegd voor A. Prins tegen A. Versluis. (15.00-22.00 uur) en zaterdag 16 december (10.00-16.00 uur) staat Neel van Oosten op de kunst-kerstmarkt in de Remonstrantse Kerk (Zuid- kade) met grote en kleine aquarellen en etsen. Ook voor deze gelegenheid heeft ze weer een aantal kaarten ont worpen. Direct vanaf het begin bleek dat het een harde strijd zou worden tussen ROWAH en coach onterecht HVC (Schiedam). Door prima strafworp werd door een mooi samenspel maakten de da mes de weg vrij naar een twee-nul voorsprong. Helaas op de plaatsing werden beide gelegenheden L1_1 _1 2 2 _J_1 21- /1 scheidsrechter voortijdig af gebroken en omgezet in twee vrije worpen. In plaats op een voorsprong kwam Rowah door een ver rassend laag schot uit de op bouw op een 1-0 achterstand. Een 2-0 werd voorkomen door dat een subliem keepende de vrijwilligers doen bood hij Jacqueline Cok een strafworp namens het gemeentebestuur stopte, een oorkonde aan waarin de- ze waardering staat vermeld. Verder werd het woord nog gevoerd door oud-wethouder Margarette Henneke op juis te wijze af (1-1). Hierna ging met de stand 10-7 in het voor liet een aantal minuten gelijk deel van Rowah. op met om en om een doel de activiteiten die worden ge- punt. Na de stand 3-2 in het voor deel van HVC deden zich re gelmatig kansen voor om het heft in handen te nemen en een goede voorsprong op te bouwen. Door onzorgvuldigheid en niet afmaken van de gecre- eerde kansen duurde het tot in de 25e minuut voordat Ka- niorspeler was geen weer- rin Jongkind met een zuivere woord. Een sterk optredende worp in de rechterbovenhoek scheidsrechter zorgde ervoor de score gelijk trok. dat in het spel, wat bij tijd en met de stand 4-3 trachtte juiste discipline werd gehan- coach Lex van Ham zijn speelsters scherper te krijgen in zowel verdediging als in 2_ H 1 1 22 aanvallen. Reeds in de eerste minuut van de tweede helft kwam door een afstandschot de WADDINXVEEN - In de ko mende maand december viert de strijd om de NBB-beker hoogtij bij Flyers-basketbal. Zowel dames 1, meisjes-ju nioren 1 als heren 1 zijn nog doende in de beker. De dames bijten het spits af. Vrijdagavond treden zij aan tegen de eerste divisieploeg K ’75 Doeland (Damwoude). De bezoekers zijn niet goed ge start in de competitie, terwijl de Waddinxveense dames (één klasse lager) meedraai en voor een toppositie. Dit kan dus een mooie wed strijd worden. Bij winst moe ten de dames eind dit jaar nog de wedstrijd voor de volgende ronde spelen. De tegenstan der is al bekend, Jumpers (Den Haag), spelend in de promotiedivisie. Bij de benjamins daarente gen was het Flyers dat de winst pakte in de vierde pe riode. De jongens hadden al leen in de derde periode een inzinking, waardoor Zoebas aardig kon terugkomen, kamp en W. v.d. Hoek de pun- maar i stelden de benjamins orde op naar boven door T. Kuiper te namen revanche verslaan. Hetzelfde gold voor P. de Niet tegen J. v.d. Bom. In de subtop kon E. Ket het niet bolwerken tegen A. Kar dol en A. van Nieukerke sloot WADDINXVEEN - Vrijdag avond 24 november werd op initiatief van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW) in het jubilerende An ne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) een feestavond gehouden voor vrijwilligers en belangstellenden. De belangstelling was zo groot dat zowel de toneelzaal als de recreatiezaal in ge bruik waren. Dit had uiteraard als nadeel dat hetgeen in de toneelzaal werd gepresenteerd, niet te zien was in de andere zaal en f andersom. De muziek voor deze avond werd verzorgd door de Para mount Jazzband uit Gouda? Op hun muziek werd naar hartelust gedanst. De conference werd verzorgd door ’Nel’ uit het Rotterdam se Crooswijk. Gedichten werden voorgelzen door Emma Vallendunk uit' de Maasstad. Op leuke en soms emotionele wijze droeg zij haar werk voor. Het was een gezellige avond met veel muziek, dans en conference. De Flyers-heren blijven mee draaien in de top van de eer- installaties, van lekvrije snel- ste klasse rayon. Na een rui- xi-x- - -x.ime overwinnjng Op SBU in vrachtwagens en Utrecht, kwam nu Rotter- dam-Zuid (degradant uit Top- sportliga) op bezoek. Flyers was niet geheel com pleet. Het niet meespelen van kleinschalige twee centers deed zich gel den. De Waddinxveners kwa- WADDINXVEEN - Hoewel de volleybaldames van Keukencentrum Be Fair opnieuw geen winstpunten konden pakken, gaf wedstrijd in Woerden tegen kop loper VTC alle vertrouwen voor de komende wed strijden. De Rotterdamse burgemees- taal-projecten. ter dr. Bram Peper reikt vrij- Een voorbeeld hiervan is het dagmiddag 1 december om drie uur het ISO-certificaat uit aan Mitac Waddinxveenin de kantine van de Baas Be drijven. Gedeputeerde cie Zuid-Holland Ted Jansen wordt in sommige daartoe ge- (VVD) overhandigt het certi- eigende projecten ook de ge- ficaat aan Optical Waveguide moderniseerde koperleiding - toegepast. C. Alblas incasseerde een overwachte overwinning te- T J_ n1_TT TT 2 1 horst heeft de positieve rich ting gevonden door P. van Of feren op e Verder blei sterk tegen J. Brobbel, even als J. van Sandijk in de partij tegen G. Torenbeek. In de kelder van de schaakdi- visie pakte J. Markus de pun ten tegen A. van Asperen. J. Ponsioen bleef verhezen. Nu bleek D.J. van Offeren de overwinnaar en als laatste wist hekkesluiter H.E. van Offeren tegenstander U. Bee- rends op verlies te zetten met als gevolg dat laatstgenoem de opnieuw tot rode lantaarn drager is gedegradeerd. het scorebord. Topscoorders: Freddy Hoffman met 23 en uitblinker Hans Peters met 22 punten. Meisjes mini’s gaven de winst uit handen tegen Zoebas. De gelijk op, met Flyers af en toe tief pakken en binnen het uur iets in het voordeel, maar in wist T. v.d. Oord niets anders de vierde periode ging het mis te doen dan de partij op te ge- i-x-x-j- ven. j)oor resultaat wist H. van Woudenberg zijn kop positie onwaarschijnlijk sim pel te verstevigen. B. Jansen (3) had eveneens een slechte vorm door tegen W. Hennink (4) een zwakke partij af te leveren, die voor laatstgenoemde een gemak kelijke overwinning oplever de. Verder deelden H. Smits- In Woerden was men er hei melijk al vanuit gegaan dat de wedstrijd tegen hekkeslui ter Be Fair een formaliteit zou zijn. Na de snelle walk over van vorige week tegen degradatiekandidaat De Schalmers wilde men in het Woerdense kamp met Be Fair ook snel korte metten maken. De dames van Be Fair gooi den echter roet in het eten. Zich niet storend aan het tromgeroffel van de tribune en het handgeklap van de te genstanders maakten de Waddinxveensen van het be- gin af aan een ontspannen en enthousiaste indruk. Zowel aanvallend als blokkerend wist Be Fair de gastvrouwen te imponeren en nam een 2-7 voorsprong. VTC hervond zich en het ster ke collectief van de Woerden se dames vocht zich langszij. Bij Be Fair, waar spelverdeel- ster Cora Bos heel wat betere passes kreeg te verwerken dan de afgelopen weken het geval was, kon de midden- aanval beter benut worden. Opnieuw waren het een aan tal persoonlijke fouten die Be Fair de das omdeden. Hoewel VTC grossierde in foutservi- ces in de laatste fase van de set bleef Be Fair op 12 punten steken (15-12). In de tweede set namen de routiniers Antoinette Wijker en Marcella Bos hun team op nieuw op sleeptouw. Be Fair had lange tijd het betere van het spel al blijven het spelin zicht en de scoringsdrang schot vanuit de linkerhoek weer rechtgezet (5-5). Echter, nadat HVC voor de zesde maal op voorsprong door de niet sterk optredende was gekomen was de weer stand van Rowah gebroken. HVC liep uit naar 7-5. De stand waar mee ook deze spannende wedstrijd werd beëindigd. Ook het eerste herenteam van Rowah moest in de tegen stander zijn meerdere erken nen. Helius (Hellevoetsluis) kwam in de eerste minuten op een 2-0 achterstand. De eerste helft, waarin beide partijen aan elkaar gewaagd waren, eindigde mede door de sterk keepende Aad de Vos WADDINXVEEN - Tijdens de derde wedstrijd in de verenigingszwemcompetitie, waarvoor LZ 1886 als gastheer fungeerde, hebben de zwemmers van Gou- westaate zich gehandhaafd. persoonlijk record noteren maar miste hij nipt ereme taal. Miranda Boer mocht zilver ophalen na haar 28.0 op de 50 m vrije slag bij de dames. Voor Jan Willem v.d. Hoek werd het tweemaal brons. De 200 vlinder bij de heren legde de Boskoper af in 2.19.2 en op de 100 vrij beroerde hij de wand na 55.6. Op het laatste nummer, de 50 m vrije slag bij de jongens on der 15 jaar, knokten Robin van Lienden (28.3) en Jos Kiens (28.5) zich naar zilver en brons. Op de estafettenum- mers toonden de Gouwestae- ters hun kracht. Inge v. d. Schrier, Danny Matheeuw- sen, Catharina v.d. Valk en Wilke v.d. Valk scoorden op de 4x50 vrij bij de meisjes onder 17 met 1.58.4 de tweede tijd. Verrassend gevolgd door de tweede ploeg bestaande uit Kim Middendorp, Eva Idelen burg, Michelle Nahon en Nor ma Koeleman. Deze vier meisjes tikten aan na 2.02.7. De jongens onder 15 jaar boekten een zege op de 4x100 vrij met een tijd van 4.07.2. Pascal Holleman, Jos Kiens, Richard Cramer en Marcel Zijderhand waren niet te kloppen. Ook hier de tweede ploeg pri ma in vorm want Robin van Lienden, Wouter Rams, Wyco Zalm en Viktor Terlaky (4.21.1) pakten de eerste ploeg van LZ 1886. De dames op de 4x50 wissel moesten alleen DSZ uit Den Haag voorrang geven. Danny Matheeuwsen, Miranda Boer, Inge v.d. Schrier en Wilke v.d. Valk lieten een tijd van 2.10.9 registreren. Ook de jongens onder 17 jaar, Mark v.d. Schrier, Wouter Rams, Marcel Zijderhand en Mark Nahon, eindigden bij de besten. Op de 4x100 m wisselslag zwommen zij naar een prima 4.27.5. Systems (OWS) maandag middag 4 december om half vier op dezelfde plaats. De Rotterdamse burgemees ter geeft met zijn komst naar Waddinxveen extra erken- ning aan de waarde van het certificaat. Mitac Waddinx veen BV is zeer actief in de Rotterdamse regio. Het bedrijf heeft zich toege legd op het ontwikkelen van milieutechnologie en speci fiek werk op het gebied van milieutechniek. Daarbij behoren onder meer winst voor jongens kadetten en benjamins, het ontwerp, de levering en installatie van stortgas- en percolaatsystemen en fakkel- 2 11 2 1 T 1 tanksystemen voor autobus sen en vrachtwagens en stads- en kasverwarmingssy- temen. Mitac installeert in samen werking met Deutz MWM Gastechniek warmte-krachteenheden. De Leerdamse vestiging van het men niet in hun normale spel. Waddinxveense bedrijf is ge- n-xx._j„. specialiseerd in industriële geluidsbestrijding. Mitac ontwerpt en levert te vens gasregelsets, stoffilters, meet- en. ,regelapparatuur voor gasbehandeling en buis- systemen voor drinkwater. Eigen gekwalificeerde lassers driepunters op rij kwam men kunnen het werk ter plaatse halverwege de tweede helft uitvoeren en alle benodigde niet alleen langszij, maar op constructies in eigen werk plaatsen vervaardigen. Mitac is bovendien gespecia liseerd in het toepassen van de techniek van biologische insitu-sanering. Door biolo gisch afbreekbare stoffen als benzine, PAK’s en aromaten 31 punten, verontreinigde grond te be- j werken wordt door deze me- 1 thode de biologische afbraak Trading uit Rotterdam.' Het aanzienlijk versneld. werd een spannende wed- Dat gebeurt door grondwater strijd met een uitstekende te onttrekken. Het verontrei- verdediging van Flyers. Hierdoor kwamen de Rotter dammers niet echt in het spel en zo ontstond er een gelijk- opgaande strijd. Tegen het slapte het een beetje bij Fly ers en kon de tegenstander iets uitlopen. Ruststand 20- 27. toch de zwakke plekken. Gelegenheidscoach Gerard Lupgens zag aanvalster An neke Verwoerd bressen slaan in de VTC-verdediging en de koplopers uit Woerden, hoe wel hardwerkend en behept met een goede teamspirit konden aanvallend noch blokkerend imponeren. Tot 13-13 ging de stand gelijk op. Twee slimme tactische aanvallen van VTC deden Be Fair de das om (15-13) In de derde set ging de stand tot 5-5 opnieuw gelijk op. Toen Be Fair opnieuw het on derspit leek te delven tracht te Gerard Lupgens het tij te keren door aan het net de lengte in het team te brengen. Jacqueline v.d. Ruit kreeg echter te weinig ballen en An- nemarie de Rooy wist niet tot scoren te komen. Ook spel- verdeelster Wilma de Jong kon het tij niet keren en met 15-7 verloor Be Fair de derde set en de wedstrijd met 3-0. De speelsters van Be Fair konden het veld echter met opgeheven hoofd verlaten. Het enthousiasme en goede spel geven vertrouwen voor de wedstrijden tegen de vier mede-degradatiekandidaten die de komende weken op het spel staan. De eerste ontmoeting in die serie is op zaterdagmiddag 9 december om half vier wan neer Be Fair in sportzaal Groenswaard (Wingerd) de dames van het Goudse Radi us ontvangt. terstand ingehaald. Hierna werd om en om gescoord. Tot 37-37 bleef Flyers bij, maar enkele ongelukkige spelmo menten werden de Waddinx veners noodlottig. Eindstand in Bergambacht. 39-49. Topscoorder: Ymke Ook exposeert ze Troost met 13 punten. in restaurant ‘Bibelot' (Lima- Meisjes-kadetten speelden weg), een goede wedstrijd tegen Op vrijdag Leiden. Het werd vooral een spannende strijd. Geen van beide teams kon een beslis sende voorsprong nemen. Via een ruststand van 20-20 en na vele bloedstollende mo menten werd gewonnen met 36-35. Topscoorder: Charlotte Lelieveld met 12 punten. Jongens-kadetten hadden minder moeite met Lokomo- tief dan de uitslag doet ver moeden. Flyers dicteerde de wedstrijd, maar door concen- WADDINXVEEN - Afgelopen week werd de twaalfde ronde van de interne competitie van Waddinxveense Schaak Vereniging WSV gehouden. Door zijn directe rivaal T. v.d. Oord te verslaan wist H. van Wouden- tratiegebrek bleef Lokomotief berg zijn koppositie zelfs te versterken. aardig in de buurt. Via een ruststand van 35-33 kwam Witspeler H. van Wouden- een overwinningyan 75-65 op berg speelde tegen T. v.d. Oord, nummer 2 van de rang lijst. Het werd bepaald geen zware partij, aangezien de uitdager totaal van slag was. Door een zeer zwakke ope ning van de zwartspeler kon eerste drie perioden ging het de koploper direct het initia- kon terugkomen, kamp en W. v.d. Hoek de pun- in de vierde periode ten. E. Philipse kroop verder zaken en i voor de nederlaag in Zoeter- meer. Uitslag 36-22. Top scoorder: Sebastiaan Over dam met 28 punten. WADDINXVEEN - De dance- wedstrijd, die zaterdag werd In de rust die werd ingegaan wijle wat chaotisch werd", haafd. Ondanks een doelpunt met zeer mooie hoekworp door in- het afmaken van de ingezette valler Stephan Keus werd de strijd beëindigd met de stand 14-20. Helius was voor de Waddinxveners een maatje te groot. o i WEEKBLAD VOOR PAGINA 19 R PEUGEOT JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT A Zijde 450 Boskoop Tel. 0172-215111 Neel van Oosten tijdens een vorige kunst-kerstmarkt in de Re monstrantse Kerk. (Foto: Annemiek van Oosten). T_ J-x ---------- -J>een 7 Van woensdag 15 november tot en met zaterdag 2 december bent u bij ons van harte welkom voor een gratis wintercontrole met gratis startgarantie. Is uw auto in orde dan geven wij u bij onverhoopte problemen tot 1 april 1996 gratis starthulp aan huis. Belt u voor een afspraak? L E U G E O T D E A P E PEUGEOTDEALER A Oranjelaan 21 Waddinxveen tel. 0182-612344 L Showroom Juliana v. Stolberglaan X

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 19