F. Versluis van Onze Top 10 van deze week. o O o 0 0 De Vogelvrienden lid van verdienste Waterpolosters winnen eindelijk van Donk (11-7) Dick Brunaschool schenkt aandacht aan het pesten Damclub Excelsior blijft in de race Gemeenteraadsleden zien geen probleem in andere drempels Dames Gouwestaete winnen heren breken geen potten «te i.25 m albert heijn 1.25 1.99 2.79 99 J°P^n de week 5.98 N. Hoogerdijk generaal kampioen van De Sperwer waren er ook nu weer liefheb bers die met hun duiven uit stekend presteerden. De het afgelopen sei- kampioenschappen werden als volgt verdeeld: Zwemfestiin in het Gouwebad Geen punten Waddinxveen Gevangen vis groot van formaat -12.90 Tweede plaats Geen succes dampupillen Monsterscore Korbis-jeugd Zwem- en Poloclub ’’Gouwestaete” GOUWESTAETE 2 - DE DOLFIJN 1 PAGINA 27 WEEKBLAD mixa Ravijn op een gedeelde eerste plaats. Bol. I 85Ü -988 -255 1 OQ schaakvereniging npllp wprH hii dp ie Nó WEDSTRIJDPROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN D2 Fond o.a.: 1. C.A. Bode, 2. H. gooiden. ZATERDAG 2 DECEMBER, 18.00 UUR: Het jeugdige team Moerka- pelle 3 kreeg in de uitwed strijd tegen RSR-Ivoren To ren 3 een forse 7-1 nederlaag te slikken. Er waren slechts twee remises voor Jesse van Elteren en Gerben Bergacker. De overige zes partijen gin gen verloren. Moerkapelle 3 heeft nu 2 punten uit 3 wed strijden. evengroot deel ervaart het een en ander echter weer als goed en bijna de helft van de bewoners heeft geen mening. Omdat de klachten met name afkomstig zijn van bewoners in de buurt van een drempel, zijn de meningen van de be woners binnen een straal van 25, 35 en 45 meter eveneens apart bekeken. Zoals verwacht is het deel ’geen mening’ veel kleiner dan bij het totaal-overzicht en ervaart 38% de drempels met betrekking tot hinder als slecht. Opmerkelijk is dat toch nog 23% het een en an der als goed ervaart en even eens 23% als matig. Ten aanzien van de busroutes door de wijk valt op te mer ken dat de gemeente van de busmaatschappij Zuid/West- Nederland in overleg is met onder andere de provincie Zuid-Holland om de Interli- ner via het Noordeinde te la ten rijden in plaats van de Peuleyen. De bedoeling is dat er een halte gecreëerd wordt op het Noordeinde ter hoogte van de Wadde. Tevens wordt onder zocht of een halte bij het NS Waddinxveen-Noord tot de mogelijkheden behoort. Daarmee zou de mogelijkheid gecreëerd kunnen worden om de bus (lijn 175) over de Wad de te laten rijden, te keren bij het station en de wijk ook weer via de Wadde te verla ten. Het voordeel daarvan is dat de bus dan ook niet meer over de Groensvoorde behoeft te rijden. de, 2. N. Hoogerdijk, 3. J. Troost, 4. M. Tollenaar en Zn., 5. C.A. Bode, 6. J. Toor. Vitesse o.: 1. N. Hoogerdijk, 2. J. Troost, 3. Davy Hofman, Prei, kortafgesneden, kilo Nieuwzeelands kiwifruit, 500 gram Speklapjes met zwoerd, 500 gram-458 2.75, kilo of Speklapjes zonder zwoerd, 500 gram 5.55 3.25, kilo Ctl Casino, wit- of bruinbrood, heel Ctl Boeren belegen kaas 48+, vers van’t mes, kilo Immers, daar waar de Wad dinxveense dammers beide punten veilig stelden, moest de concurrentie punten inle veren. Er was toch wel onver wacht verlies van Katwijk te gen Krimpen aan den IJssel en de nederlaag van Samen Sterk tegen OGB (Bodegra ven) brengt de spanning com pleet terug. De start van Excelsior in ei gen huis tegen HDC was niet best. Door een foutzet van Adriaan Blom kwamen de Al- van zullen de scholieren on der deskundige begeleiding uitvoerig met elkaar en met de leerkachten praten over ’pesten op school’. Bl won met 11-4 van Nieu- werkerk. Al verloor met 4-8 van Sagitta. Fl speelde met 0-0 gelijk bij NIO. periode om de achterstand goed te maken. Mare Mom- mers scoorde vroeg in de laat ste periode een doelpunt, waardoor de Gouwestaete- heren terugkwamen tot een 6-4 achterstand. Dit was ech ter tevens de eindstand. De Waddinxveners mogen zich nu gaan opmaken voor de streekderby tegen koploper BZ&PC in Bodegraven aan staande zaterdag. Komende zaterdag 2 decem ber speelt alleen dames 2 thuis. Om 18.00 uur ontvan gen zij het hoog genoteerde De Dolfijn 1. Heren 1 en 2 rei zen voor hun derby’s tegen BZ&PC af naar Bodegraven, alwaar heren 2 om 19.00 uur en heren 1 om 20.00 uur speelt. Dames 1 van Gouwestaete speelt zondag in Zeist de hal ve finale om de SEZ-beker. Om 13.00 uur ontmoeten zij het sterke Polar Bears uit Ede. De andere halve finale wordt om 14.15 uur gespeeld tussen Damixa Ravijn en Kei ler Keukens Donk. De kwaliteit van de vogels, die gekeurd werden door de keurmeesters van de bond, was weer beter als verleden jaar. Er sneuvelde zelfs een verenigingsrecord. De allerbeste vogel van de tentoonstelling - een Gordel- grasvink van P. Dullaard uit Bergschenhoek - kreeg een waardering van de keurmees ters van maar liefst 93 pun ten (op een schaal van 100). De vogelliefhebber won het door de vogelliefhebbers fel begeerde bondskruis. Voor F. Versluis was deze ten toonstelling ook een heuglijke gebeurtenis. Hij is vanaf de oprichting van de vereniging in 1957 als bestuurslid actief geweest. Na 38 jaar zette hij een punt achter zijn be- stuursactiviteiten. Metselaar, 3. R.A. v.d. Made, 4. J. Troost, 5. J. Verbakel, 6. N. Hoogerdijk. Fond o.: 1. R.A. v.d. Made, 2. C.A. Bode, 3. N. Hoogerdijk, 4. H. Metselaar, 5. J. Verba kel, 6. M. Tollenaar en Zn. Hoogerdijk, 2. R.A. v.d. Made, 3. J. Troost, 4. C.A. Bode, 5. H. Metselaar, 6. M. Tollenaar en Zn. Hoogerdijk, 2. R.A. v.d. Made, 3. C.A. Bode, 4. J. Troost, 5. H. Metselaar, 6. Davy Hof man. Jonge duiven o.a.: 1. H. Met selaar, 2. Joh. L. Bol, 3. R.A. v.d. Made, 4. Davy Hofman, 5. P Noorlander en Zn., 6. J. Verbakel. WADDINXVEEN - In de vorm van een poppentheater hebben de ouders van de leerlingen van de openbare Dick Brunaschool gezien wat pesten betekent voor kinderen en hun omgeving. Ook met de scholieren zal het gesprek daarover worden aangegaan. WADDINXVEEN - Voor de Waddinxveense gemeente raad is het geen probleem dat de rubber drempels in de Peuleyen en in de Groensvoorde worden vervan gen door andere kleinere exemplaren, die meer één geheel vormen met de wegsituatie. WADDINXVEEN - De driedaagse tentoonstelling van de Waddinxveense vogelvereniging De Vogelvrien den in het clubgebouw van de postduivenvereniging De Sperwer (Stationsplein) is mede door de grote be langstelling een geslaagd evenement geworden. Ver trekkend bestuurslid F. Versluis werd benoemd tot lid van verdienste. mixa Ravijn en Keiler Keu kens Donk de ranglijst aan. Het team van trainer-coach Martin Pronk was gedurende de gehele wedstrijd sterker en behaalde een regelmatige overwinning, hetgeen mag blijken uit de periodestanden van 0-3, 2-8, 3-12 en de eind stand 4-15. De doelpunten werden ge maakt door Gillian van den Berg en Marion van Hooft, die er ieder vijf in WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis-korfbal behaalde zaterdag twee opmerkelijke resultaten. Cl van Jan Wil lem Hofman won in Rotter dam met recordcijfers van Ve- lox (0-20) en het door Ria Mo lenaar gecoachte G2 behaal de zijn eerste overwinning in de zaal door met 9-12 te win nen van De Kapellen. Daarom was de voorzitter van het district Zuid-Holland van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers donderdag avond aanwezig om hem tot lid van verdienste te benoe men en hem de daarbij beho rende penning te overhandi gen. De andere prijswinnaars wa ren J. Westdijk met een kleurkanarie en C.J. Streef kerk met een kleurkanarie. S. van Tol werd algemeen kam- Uit de enquête blijkt dat een groot deel van de bewoners de rubber drempels als hinder lijk ervaren. Hoewel de ge meente van mening is dat de indertijd gekozen oplossing in principe een goede oplossing is doch dat de technische uit voering kan worden verbe terd, wordt overwogen de rubber drempels zowel in de Peuleyen als in de Groens voorde op korte termijn te verwijderen en te vervangen door normale mildere drem pels in bestrating uitgevoerd. De versmallingen blijven der halve gehandhaafd. Voor het busverkeer zijn goede alter natieven routes mogelijk. Intussen is geconstateerd dat diverse rubber drempels in de Groensvoorde deels losge raakt waren. Uit overweging van verkeersveiligheid is be sloten deze loszittende drem pels onmiddellijk te verwijde ren. Handhaving bleek niet verantwoord. Aangezien er plannen zijn om alle rubber drempels te gaan verwijderen zullen de losgeraakte drem pels niet opnieuw worden aangebracht. hiervan en liep in de derde periode uit naar een 6-3 voor sprong. Alleen Marc Faber wist tot scooren te komen. De heren hadden nog slechts één dam de voorsprong vergrootte tot 6-2. Donk sloot de tweede periode af met 6-3. In de derde periode drong Donk met succes sterk aan en verkleinde de achterstand tot 6-5. Wendy de Frankrijker scoorde 7-5, alvorens Rianne Schram, de beste speelster van Donk, haar vierde doel punt achter de wederom uit stekend keepende Hellen Boering knalde (6-7). Mirjam Overdam sloot de derde pe riode af met 8-6 voor Gouwes taete. In de vierde periode sloot Donk nog een keer aan (8-7). Doch toen Mirjam twee minu ten voor tijd de stand op 9-7 bracht was de kaars bij Donk op. Marion van Hooft rea geerde nog tweemaal attent Onder grote belangstelling van ouders en leerkrachten is WADDINXVEEN - Zaterdag vorige week donderdagavond 25 november tussen vijf en zeven uur hield de Stichting De Wingerd een groot zwem- festijn voor jong en oud in het Gouwebad in het sportpark ’de Sniep’ (Sniepweg). pioen kanaries met een pos tuurkanarie. Bij de tropische vogels won P. Dullaard maar liefst vijf eer ste prijzen. Bij de parkieten waren de prijswinnaars M.J. Houweling met een Lutino grasparkiet en J. de Vries met een Agapornis. Algemeen kampioen parkieten werd P.C. Ruitenburg met een ele- gantparkiet. Bij de tropische duiven en kwartels waren de eerste prijzen voor J. de Beukelaar met een Australische kuifduif en C.J. Streefkerk met een Chinese dwergkwartel. De jeugdprijs werd gewonnen door S. Hoogendoorn. Het klassement van de vijf beste vogels zag er als volgt uit: le en winnaar van de H. Groen-wisselbokaal P. Dul laard, 2. S. van Tol, 3. P.C. van Ruitenburg, 4. J. de Beu kelaar, 5. C.J. Streefkerk. Vrijdagavond was de trek king van de grote verloting. De lotnummers waarop een prijs is gevallen zijn 3469, 1697,1298, 3117,1685, 2054, 2572,2174,3355, 2965, 2759, 1810,1555,1729, 0963, 2866, 3000,3168, 1720,1160, 2929, 2172,1315,0422,0018,2600. De gewonnen prijzen zijn af te halen bij W. Buitelaar, Ju- lianastraat 28 Waddinxveen. wicht van 4.500 gram werd hij winnaar. Als tweede eindigde M. Rei chard. Hij scoorde 3.650 gram. De derde plaats was voor A. van Leeuwen met 2.660 gram. Vierde en vijfde werden respectievelijk H. Kraan (2.650 gram) en R. Jenner (1.930 gram). Zaterdag 2 december wordt de jaarlijkse Sint Nicolaas- wedstrijd gehouden. Leden van de hengelsportver- eniging Waddinxveen die mee willen doen kunnen zich op de dag van de wedstrijd bij het NS-station Waddinxveen aanmelden. Vertrek van dit station 07.30 uur. WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de bondsteams van Gouwestaete uitwedstrijden. Dames 1 won in Bilthoven overtuigend met 15-4 van Brandenburg. De heren konden in Oegstgeest geen potten breken tegen Vivax. zullen alle leerlingen van de Dick Brunaschool hetzelfde poppentheater te zien krij gen. Voorafgaand aan deze voorstelling en na afloop er- WADDINXVEEN - Zondagavond speelde het eerste damesteam van Gouwestaete-waterpolo in Gouda te gen Keiler Keukens Donk en wonnen voor het eerst in de geschiedenis van deze hoofdklasser. De Wad- dinxveensen wonnen met 11-7. Door dit resultaat staan ze na vier wedstrijden met ZWV Nereus en Da- WADDINXVEEN - Excelsiors eerste damachttal is dankzij een gedegen winst op HDC (Alphen aan den Rijn) terug in de strijd om het kampioenschap van de hoofdklasse van de dambond Midden-Holland. Breedijk. Midfond o.a.: 1. N. Hooger dijk, 2. J. Troost, 3. R.A. v.d. Bol, 2. P. Noorlander en Zn., 3. N. Hoogerdijk, 4. Davy Hof man, 5. W. Breedijk, 6. J. Ver bakel. Navlucht o.a.: 1. Joh. L. Bol, 2. W. Breedijk, 3. E. v. Beek, 4. N. Hoogerdijk, 5. H. Metse laar, 6. R.A. v.d. Made. Navlucht a.: 1. W. Breedijk, 2. Joh. L. Bol, 3. R.A. v.d. Made, 4. J. Verbakel, 5. J. Loef, 6. P. Noorlander en Zn. Generaal o.a.: 1. N. Hooger dijk, 2. R.A.-v.d. Made, 3. H. Metselaar, 4. P Noorlander én Zn., 5. Davy Hofman, 6. E. van Beek, 7. J. Verbakel. Generaal a.: 1. N. Hoogerdijk, 2. Davy Hofman, 3. R.A. v.d. Made, 4. P Noorlander en Zn., 5. H. Metselaar, 6. J. Ver bakel, 7. W. Breedijk. Hoogerdijk. Hoogerdijk. phenaren op voorsprong, maar al snel werd de stand door Tijmen den Ouden jr. via winst op H. Brunt gelijk ge trokken. Daarna volgden nog drie winstpartijen aan de kant van Excelsior. Piet Swart won via een lichte doorbraakcom- binatie zijn partij en meteen vervolgde Dick Dibbets met een afgetekende winst op A. Brunt. Raymond van Es forceerde op een gegeven moment schijf- winst, waarbij zijn tegenstan der overigens veel compensa tie had. Er volgde nog een las tig eindspel, maar Raymond werkte dat bekwaam naar winst af. Aan het eerste bord een goe- destrijd tussen Term van de Krol en Erik-Jan van Reenen, waarbij de punten werden ge deeld. Aan het tweede bord toonde Vincent van Es fris spel en ook hij bereikte een gelijkspel. Beide wedstrijden waren overigens beslist geen salon-remises. Op het moment, dat de winst reeds veilig gesteld, verloor Jaap van der Eist, die op het laatste moment als invaller fungeerde, zijn partij. In de onderlinge competitie werden vijf wedstrijden ge speeld. De uitslagen hiervan brachten geen wijzigingen in de kop van de ranglijst, zodat Vincent van Es nog steeds met het hoogste moyenne aan de leiding gaat. Gelet op zijn huidige vorm en zijn constant solide spel kan dit seizoen nog menig vuur werk van Vincent van Es wor den verwacht. Jan Kramer boekte wederom volle winst en in deze ronde werd Jan de Heer aan zijn zegewagen ge bonden. Oor Stolker behaalde volle winst op Bertus van Eijk. voor de dambond Midden- j Holland, daar het team den, met ZWV Nereus, Da- van KDC (Katwijk) kam- I pioen vgm Nederland werd. Dit-is eigenlijk ook s een succes voor Excelsiors jeugleider Gert Dankers, gezien het feit dat twee spelers van het winnende team deel uitmaken van zijn regionale jeugdtrai- j ning. Op de tweede plaats I eindigde de damclub Gro- ningen en de derde plaats bleek te zijn weggelegd voor DEZ (Woerden). Vooraf was het winnende ge voel er al. Deze keer zou het lukken streekgenote Donk met lege handen achter te la ten. In het bomvolle Goudse zwembad De Tobbe was een Kampioen jonge duif: Joh. L. grote schare Gouwestaete- supporters aanwezig om de dames te ondersteunen. Het voorgevoel was volkomen terecht. Na de 1-0 voor Donk knalde Gillian van den Berg er drie op rij in, zodat de eer ste periode met een 3-1 voor sprong voor Gouwestaete kon worden afgesloten. In de tweede periode werd de marge nog iets groter. Donk scoorde weliswaar 3-2, doch wederom was het Gouwestae te, dat via Gillian van den Berg (2x) en Miijam Over- WADDINXVEEN - Tegen Bo degraven is Waddinxveen er niet in geslaagd de tegenval lende reeks van de afgelopen weken te keren (0-2). Ondanks een enthousiast be gin van Waddinxveense kant was het Bodegraven dat de eerste goede kans op een voorsprong had. Erik de Haan was het die reeds in de achtste minuut zijn knalhar de schot op de paal uiteen zag spatten. Afgezien van dit schot waren er geen noemenswaardige kansen in de eerste helft zo dat een ieder met een 0-0 ruststand rekening hield. Al leen Elmer Kooij dacht daar anders over. Vlak voor tijd zette hij Bodegraven op een zette hij Bodegraven op 0-1 voorsprong uit een on overzichtelijke situatie die ontstond na een corner. Na een kwartier in de tweede helft werd het 0-2. Vanaf de penalty-stip passeerde Edwin van Rooijen en de Waddinx veense keeper Dennis van Ringelenstein. Waddinxveen was daarna even de kluts kwijt en verloor in die periode zijn keeper. Na een terecht toegekende ro de kaart kon hij gaan douchen. Ondanks deze ont stane numerieke minderheid, kon Waddinxveen in het laat ste half uur het spel naar zich toe trekken en Bodegraven onder druk zetten. De geel zwarten konden echter geen doelpunten maken. Zowel heren 1 als heren 2 ver loren in matige wedstrijden; Angela Boonstoppel J1 2X _2 J _122l_ X 1 i~\J 6-4 ten onder en heren 2 ver loor met 5-2. Remco de Fran krijker en Wilfred Bontje scoorden. Dames 2 was niet opgewas sen tegen middenmoter Pro- face DAW en verloor met 5-2. Wendy van Berkel (2x) zorgde voor de Waddinxveense pro ductie. De dames van Gou westaete behaalden in Bilt hoven een terechte 15-4 over winning tegen Brandenburg. Het was hun derde overwin ning op rij. De Waddinxveen- sen voeren, na drie wedstrij- Wendy de Frankrijker (3x), 1 en Mir- heren 1 ging uiteindelijk met jam Overdam maakten de veertien vol. Hellen Boering hield begin vierde periode een strafworp. 1 Verder was het opvallend dat Brandenburg slechts kon sco ren in man-meer-situaties en hiervoor dan ook elf keer de i kans kreeg. Gouwestaete kreeg slechts vijf maal een i man-meer toebedoeld. De Gouwestaete-heren, on der leiding van Anton Hei den, kenden tot 'nu alleen te- i genstanders die op papier zwakker waren. De heren speelden hun eerste wed strijd in een reeks van vier te gen de top van het klasse- ment. Vivax uit Oegstgeest stond op het programma. De ploeg van trainer-coach Mark van Belkum wist vorige een gelijk spel af te dwingen te gen koploper BZ&PC (7-7). De Gouwestaete-heren waren derhalve gewaarschuwd. In de eerste twee perioden was het een gelijkopgaande strijd. Door doelpunten van Marc Faber en Remco de Frankrijker was stand hal verwege de wedstrijd 3-2 in het voordeel voor Vivax. In de derde periode werd de strijd grimmiger. Vivax kreeg meer vat op de wedstrijd. De heren hadden geen antwoord op het fysieke spel van Vivax. Aanvallend waren de Wad dinxveners niet sterk genoeg om enige grip op de wedstrijd te krijgen. Vivax profiteerde WADDINXVEEN - Voor de vierde winterwedstrijd ging de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW zaterdag naar het Noord-Hollandska- naal. Van dit water is het be kend dat er in de winter goed gevangen wordt. De verwachtingen waren dus hoog gespannen. Of het aan de overvloedige regenval van de dagen ervoor lag of aam de eerste nachtvorst, een feit is dat er slecht werd gevangen. Eén troost was er, de vis die gevangen werd was groot van formaat. Good old J. van Eg- dom lootte de kopplaats en wist het op deze plek waar te maken. Met een vangstge- Ctl Achterham, verpakt, 100 gram Ctl Valdepenas of Ctl Rheinhessen, Jan v. Helden MOERKAPELLE - In de twaalfde ronde van de onder linge competitie vann de j Moerka pelle werd bij de jeugd een be perkt programma afgelegd. 1 QQ Jan van Helden rukte op naar de tweede plaats door van Paul van der Meer te winnen. Sander Hertog handhaafde zich op de vierde plaats. Hij versloeg Stefan Rensen. Op de eerste plaats staat Hugo van Elteren. Bij de senioren offerde d eop de tweede plaats staande Ge rard van Ommeren een pion tegen Ronald Mandersloot. Hij kreeg er een goede stel ling mee. De partij zelf ein digde na zware strijd in remi se. Wim Stange nam veel risi co tegen Rene Ordelman. Zijn originele spel werd niet be loond en Rene won bekwaam. WADDINXVEEN - Op de s zaterdagen 11 en 18 no- vember was de damver- eniging Excelsior organi- sator van de finale om het kampioenschap van Ne- derlands pupillenteams (viertallen). De Waddinxveners moch- I ten acht teams in wijkge- bouw Het Zuidhonk be groeten. Via de voorron den had ook het pupillen team van de organiseren de vereniging zich enig- zins verrassend geplaatst. Voor Excelsior kwamen aan de damborden Ronald Kraaijesteijn, Teun Berg hout, Frenk Boekhout en Martine Cammeraat. Hoewel de Waddinxveen- se dammertjes streden voor wat ze waard waren, moesten ze toch genoegen nemen met de laatste plaats. Er was wel succes 16 november de jaarlijkse al gemene ouderavond van de Dick Brunaschool (Zuidplas- hof, Sperwerhoek, Essen- gaarde) gehouden. Naast het formele gedeelte hebben ouders, verzorgers en leerkrachten aandachtig ge keken en geluisterd naar het poppentheater ’De Kleine Zon’. Frouke van Zomeren heeft met haar prachtige poppen spel de aanwezigen ruim een uur enorm weten te boeien. Zij heeft via haar poppen la ten zien wat pesten echt bete kent voor kinderen en hun omgeving. Na deze theatervoorstelling hebben ouders en verzorgers heel wat vragen over dit on- derwerp kunnen stellen. Dit 1.49 werd deskundig begeleid door spel- en opvoedingsvorlicht- ster Lidwien van Overbeek. A QQ Vanaf januari volgend jaar '71111 pn pilo loorlincron van rlo 'n rode Spaanse of witte Duitse wijn, /l AC fles 1 liter -585' Ctl Yoghurtdrink, diverse smaken, pak 1 liter^L69j of 3 pakjes a 0.2 Iiter4k99ï Ctl Extra gevulde goulash-4289), erwten- of bruine bonensoep42r49], blik 0.8 liter Venz hagelslag, puur melk caramel of hazelnoot, doosje 400 gram Ctl Brokjes voor de kat, diverse smaken, blik 400 gram WADDINXVEEN - Tijdens de door de Waddinxveense post duivenvereniging De Sper wer gehouden jaarlijkse kam pioenenhuldiging in haar ei gen clublokaal aan het Stati onsplein is N. Hoogerdijk uit geroepen tot generaal kampi oen van zoen. N. Hoogerdijk was onbetwist de beste. Op alle africhtingen Vitesse o.a.: 1. R.A. v.d. Ma- had de voorzitter van De Sperwer hoge klasseringen. In dezelfde klasse werd R.A. v.d. Made tweede, H. Metse laar derde, P. Noorlander en Zn. vierde, Davy Hofman vijf- 4. C.A. Bode, 5. J. Toor, 6. W. de, E. van Beek zesde en J. Verbakel zevende. Aangewe zen kampioen werd eveneens N. Hoogerdijk, vóór Davy Made, 4. M. Tollenaar en Zn., Hofman die tweede werd. 5. H. Metselaar, 6. J. Toor. Het afgelopen seizoen van De Midfond a.: 1. C. Smitskamp, Sperwer werd door de hoge 2. J. Toor, 3. R.A. v.d. Made, 4. temperatuur als één van de P. Noorlander en Zn. 5. H. zwaarste van de afgelopen Metselaar, 6. N. Hoogerdijk. decennia gekenmerkt. Toch en bracht de eindstand op 11-7. Komende zondag speelt da mes 1 van Gouwestaete in het KNVB-sportcentrum te Zeist de halve finale om de SEZ-be ker. Om één uur ontmoeten zij het sterke Polar Bears uit Ede. De andere halve finale wordt om 14.15 uur gespeeld tussen Damixa-Ravijn en Donk. De krachtmeting met Polar Bears zal hierbij tevens een graadmeter zijn voor de da mes van Gouwestaete voor de competitie. De Waddinxveen- sen hebben door de overwin ning op Donk in ieder geval een enorme morele opkikker ontvangen. ■■■■HnmaamaHnni Dat bleek uit de gemeente raadsvergadering van vorige week woensdagavond, waar in besluiten werden genomen met betrekking tot de inrich ting van een 30 km-gebied in Groenswaard 3. Met name gemeenteraadslid Jan Borger (Unie 55+) was geïnteresseerd in de kosten van de rubber drempels in Groenswaard 2. Verkeerswet houder Joop Neele (PCW) hield het raadslid in een reac tie daarop voor dat het hier om een experiment ging en dan kan het gebeuren dat het gebruikte mareriaal moet worden vervangen. Eind vorig jaar is de wijk Groenswaard 2 heringericht tot een 30 km-gebied. Het plan voorzag onder meer in de aanleg van diverse rubber drempels in de Peuleyen en de Groensvoorde. Juist vanwege het feit dat de lijndienstbussen van ZWN zowel door de Peuleyen als de Groensvoorde rijden, is door het gemeentebestuur inder tijd voor een dergelijke drem pel gekozen. Inmiddels hebben de gemeen telijke dienst Openbare Wer ken en -Bedrijven diverse klachten over deze drempels bereikt en zoals bekend heeft de gemeente enige tijd gele den een enquête gehouden. Volgens de enquête vindt het merendeel van de bewoners de verkeerssituatie in de wijk verbeterd (49%). Overigens vindt 33% van de bewoners de situatie slechter gewor den. De inritconstructies aan het begin van de wijk worden over het algemeen als goed beoordeeld (57%). De specifie ke vragen met betrekking tot de rubber drempels geven echter een verdeeld beeld. De situatie met betrekking tot de geluid- en trillingshin- der wordt voor ongeveer 25% als slecht ervaren. Een bijna VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 29 NOVEMBER 1995 Zeer waarschijnhjk heeft hij 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Eerste blijft D. Bac. die winst behaald via de op- TT x --J‘— - bouw van de Roozenburg- aanval. Ruud van Dijk werd het erg lastig gemaakt door Arjen Neven, maar Ruud wist wel te winnen. Het enige gelijk spel van deze ronde viel in de strijd tussen Tijmen den Ou den sr. (7-voudig clubkampi oen) en nestor Teun Twigt. V v—---- Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 2 december a s. Koninginneweg 11b, Boskoop Koningin Wilhelminaplein 43, Waddinxveen Oud Bodegraafseweg 23, Bodegraven Wagenstraat 24, Bodegraven Cellebroedersstraat 1, Schoonhoven Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer B.V. Sponsors: Autorijschool Henk van Erk Peugeot-dealer Boonstoppel B.V. Van Ginkel Vakanties B.V. Van Leeuwen Autobedrijven Toyota en MAN Vink Verzekeringen, Hypotheken en Vastgoed Citroën-dealer Noordegraaf automobielbedrijf Waddinxveen B.V. VX-8000 Software House B.V. - Laren (NH) Totaal oude duiven o.a.: 1. N. Totaal oude duiven a.: 1. N. Jonge duiven a.: 1. Joh. L. Kampioen oude doffer: N. Kampioen oude duiven: N. tri cr> 00

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 27