WADDINXVE November meubel- inruil- Bezoekers en handelaren positief over weekmarkt BOUMAN BOUMAN Afscheid van mevrouw Geel G OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN VERGADERINGEN VERKEERSZAKEN - WERK IN UITVOERING BOUWZAKEN MARKTZAKEN 4M TH MILIEUZAKEN WOONNIEUWS 624 524 624760 WOONKRANT Levering voor de kerstdagen! Dat blijkt uit een ’markton derzoek’ naar de weekmarkt in Waddinxveen. Als gevolg van een gezamenlijk initia tief van vertegenwoordigers van de Ambulante Handel Waddinxveen en de gemeente Waddinxveen is er in septem ber en oktober van dit jaar door Beleidsonderzoek- en Adviesbureau B&A Groep uit Den Haag een onderzoek uit gevoerd naar de waardering voor het functioneren van de weekmarkt in het Gouwe- dorp. worden of een terras op één van de standplaatsen wense lijk is, hierbij kan gedacht worden aan één van de stand werker splaatsen. Voorts is het noodzakelijk de toilet- voorziening te verbeteren. Deze voorziening voldoet nu niet aan de eisen van hygiëne en comfort; Gevraagd naar de tevreden heid over het aanbod op de markt werd aangegeven dat de volgende produkten in het aanbod werden gemist: bui tenlandse kruiden, stoffen en een breder assortiment aan kleding. Bezien moet worden dere mogelijkheden biedt, aangezien dit door bezoekers hoog gewaardeerd wordt; Wat betreft de bereikbaar heid van de markt zijn de be zoekers en de markthandela- ren in het algemeen positief. De niet-bezoekers zijn veel minder positief over de be reikbaarheid. Dit heeft in eerst instantie te maken met de hoeveelheid parkeerplaat sen en in de tweede instantie met de locatie. Dit laatste is een minder beïnvloedende variabele, aangezien markt- handelaren de locatie juist weer als geschikt achten. Aan te raden is om te bezien of het aantal parkeerplaatsen rond om de markt kan worden uit- WADDINXVEEN - In het algemeen wordt de vrij dagse weekmarkt in Waddinxveen door zowel bezoekers als ambulante handelaren zeer positief beoordeeld. De niet-be zoekers hebben vaak geen slechte ervaringen met de markt, maar be zoeken deze niet in ver band met bereikbaar heid en openingstijden. Vanaf deze week is de markt al om half elf ge opend. Dit onderzoek is zowel uitge voerd onder 200 bezoekers en 100 niet-bezoekers van de markt, als onder de 50 markt- handelaren zelf. Het betrof een mondelinge enquête op een drietal loca ties, waaronder de markt aan de Willem de Zwijgerlaan, een winkellocatie in de nabij heid van de markt (Koningin Wilhelminaplein) en een win kellocatie op afstand van de markt (Zuidplas). GROEN De deelnemers zijn bevraagd op een aantal aspecten van de markt, zoals reden van komst, bereikbaarheid, in richting, aanbod en algemeen oordeel. In het rapport wordt beschre ven hoe de drie doelgroepen oordelen over het functione ren van de markt. De belang rijkste conclusies en aanbeve lingen zijn: Bezoekers van de markt hechten naast een goed pro- dukt ook veel waarde aan de gezelligheid en de nabijheid van winkels in de omgeving van de markt. Van belang is derhalve ervoor te zorgen dat de markt gesitueerd is in een omgeving die de klant ook an- ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENINGEN gebreid. Een vergroting van de bereikbaarheid zal het aantal bezoekers doen toene men; Aan zowel bezoekers, als niet-bezoekers, als markt- handelaren is gevraagd naar hun wensen ten aanzien van de openingstijden. Uitkomst van het onderzoek is dat alle drie de partijen het tijdstip waarop de markt begint wil len vervroegen. Tevens kan worden overwogen om de markt eerder op te laten hou den. De bezoekers hebben zich nauwelijks uitgesproken voor een verruiming van de openingstijden aan het einde van de dag. De niet-bezoekers hebben dit wel gedaan, maar dit was slechts een zeer klein percentage van het aantal ge ënquêteerde niet-bezoekers. De handelaren hebben echter een duidelijke voorkeur aan gegeven voor het vervroegen van de sluitingstijden van de markt, aangezien volgens hen aan het einde van de mid dag nog slechts een zeer be perkte groep klanten de markt bezoekt; Wat betreft de toegankelijk heid van de markt is het me rendeel van de ondervraag den tevreden. Eén op de ze ven ondervraagden heeft ech ter nog moeite met de toegan kelijkheid, waarbij een te smal looppad het meest ge noemd wordt. Nagegaan moet worden in hoeverre de doorloopmogelijkheden op de markt verbeterd kunnen wor den door bepaalde uitstallin gen te beperken; Wat betreft de voorzienin gen wordt door alle drie de partijen aangegeven dat er een gebrek is aan parkeer plaatsen, aan terrassen en bankjes en aan (schone) toi letten. Een aanbeveling ten aanzien van de parkeermoge- lijkheden werd hiervoor reeds aangegeven. Op de locatie waar de markt nu is gelegen is er geen ruimte voor terras sen. Onderzocht zou moeten of bij de samenstelling van de markt rekening gehouden kan worden met de behoefte van bezoekers, niet-bezoe kers en handelaren aan deze aanvulling op het assorti ment; Tot slot wordt geconstateerd dat de waardering over en weer positief is. Het is van be lang dit positieve imago te be houden. Promotie richting de burgers van de markt door de gemeente en leuke acties voor de klanten op initiatief van de handelaren zullen deze on derlinge waardering nog meer kunnen versterken. WADDINXVEEN - Maandag 27 november heeft mevrouw Geel afscheid genomen van ’haar’ hobby-club ‘Elk wat wils', na bijna 23 jaar leiding te hebben gegeven aan deze club. Tijdens dit afscheid sprak Jan Korving van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW) lovende woorden en bood hij mevrouw Geel een fraai boeket bloemen aan. Vijfentwintig jaar geleden, toen het Anne Frank-cen- trum werd geopend, startten de dames Haspels en Rootert ■H z met de hobby-club. Enkele ja- ren later kwam mevrouw Geel erbij als leidster. De hobbyclub maakt mooi handwerk met een groot aan tal verschillende handwerk technieken. De dames zijn el ke maandagmiddag te vinden in het Anne Frank-centrum De deelnemers aan de hobby- - club zijn inmiddels al aardig op leeftijd. Niettemin neemt mevrouw Rootert nog elke j week deel aan de club. On- danks de hoge leeftijd van de dames, maken zij nog steeds prachtige werkstukken. g/el.d l’.'v Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 29 NOVEMBER 1995 E E E T N M E (0182)624 624 Tijdens een groencontrole worden plantsoenvakken en bomen die in aan- Afsluiting kruispunt Beethovenlaan/Chopinlaan 1 december 1995 Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen Afsluiting Chopinlaan 4 en 5 december 1995 Terugzetten randbeplanting/overhangend groen Klaverveld 4 en 6 leplaan 110 het oprichten van een fietsenberging Coenecoop210 het oprichten van een transformatorstation Coenecoop210 Selectief snoeien Zuidplaslaan 137 Kuyperhoeve 37 en 39 Schuberhof 4 Terugzetten beplantingsvak Beukenhof 3 Machinaal terug zetten bodembedekker Snoeiwerk in het openbaar groen Openingstijden weekmarkt gewijzigd. leder jaar wordt door de plantsoenendienst een snoeiplanning opgesteld. Met ingang van 1 december 1995 is de openingstijd van de Waddinxveense Tot 11 januari 1996 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs- De vrijdagse weekmarkt wordt in Waddinxveen gehouden aan beide zijden van de Willem de Zwij- gerlaan tussen Mauritslaan en Koningin Wilhelminaplein. (Foto: Sjaak Noteboom). NUMMERS uis Terinzagelegging beschikkingen Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 21 november 1995 onder voorschriften ter bescherming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: 624 880 624 500 610401 612570 Van de indiener van een beroepschrift en/of een verzoek om een voorlopige voorziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. Opname in deze publikatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning en het oprichten van een ber ging het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen en het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak van de woning op het perceel nr. 37 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak Aanmeldingen voor niet-commerciële kraam op de Waddinxveense weekmarkt. Verzorgende diensten voor het Anne Frankcentrum kunnen parkeren in de Beethovenlaan nabij de brug van het Jan van Bijnenpad. De bussen van het Aanvullend Openbaar Vervoer kunnen niet dichter bij de woningen komen dan de voetpaden aan de Beethovenlaan en de Kerkweg-West. Op veel plaatsen binnen de gemeente Waddinxveen zullen deze winter plantsoenvakken worden gesnoeid. Hoewel iedereen weet dat bomen en struiken op gezette tijden gesnoeid moeten worden, krijgen de medewer kers van de sectie plantsoenen nog vaak vragen en opmerkingen over de werkzaamheden. In verband daarmede worden bewoners in het onderhavige gebied verzocht in de genoemde periode zo veel mogelijk gebruik te maken van het open baar vervoer. BOUWPERCEEL Brugweg (t.o. 135/137) AARD VAN HET BOUWPLAN het oprichten van twee woningen De woonkrant vindt u op pagina 6 van dit weekblad. Heerhugowaard Pascalstraat 16, ind.ter. Zandhorst Tel. (072) 571 80 88 Alphen aan den Rijn Steekterweg 78 Tel. (0172) 49 38 44/45 -de directie van H.J. Rijkenhuizen en Zn. Reeuwijk B.V. inzake het oprichten en in werking hebben van een agrarisch loonbedrijf op het per ceel Middelburgseweg 6 B; - de directie van Meubelfabriek JA. Hogenelst B.V. inzake de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een meubelfabriek en interieurbouwbedrijf op het perceel Kromme Esse 4a; Raadhuisplein 1 Postbus 400, 2740 AK Noordkade 58, Pr. Bemhardlaan 9, In vele gevallen is het mogelijk om uw nieuwe meubelaankopen nog voor de kerstdagen te leveren. Tijdens de aankoop spreken wij een exacte leverweek met u af. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemees ter en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Kuyperhoeve 53,55 en 57 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van drie woningen BOUWPERCEEL AARD VAN HET BOUWPLAN hoek Apollolaan/Zuidkade het oprichten van twaalf woningen Elzenhorst/Wilgenhorst/Peppelhorst Groenezoom/Weidezoom/Distelveld Wingerd hoogbouw (parkeerterrein) Kamilleveld Kerkweg-West/Petteflat 1 en 2 Jan van Bijnenpad (scholen) Componistenwijk (sierplantsoen) Bomenwijk (sierplantsoen) Wijk Zuidplas (scholen) Machtelderf (speelplaats) Herman Heyermanlaan (de Boog) Ringdijk (bosplantsoen) Pad achter W.S.E./zuivering Willem de Rijkelaan (parkeerterrein W.S.E.) Jacob Catslaan (rond school) Jan Willem Frisoweg (speeltuinvereniging) Omloop Het voorstel wordt op 12 december 1995 behandeld in de commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken. De gemeenteraad zal op 20 december 1995 een besluit ten aanzien van het voorstel nemen. De thans geldige Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983 wordt op een groot aantal onderdelen gewijzigd. De wijzigingen hebben voornamelijk betrekking op gewijzigde wetgeving en zijn hoofdzakelijk van redactionele aard. Tevens zal een aantal andere gemeentelijke verordeningen, zoals Kap- verordening, verordening vervoer gevaarlijke stoffen en parkeerexcessen- verordening, worden geïntegreerd in de nieuwe APV. het gedeeltelijk veranderen van een kantoor gebouw Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Sectie Burgerzaken ook op donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Qemeentewerf, voor afgifte (grofjvuil en K.C.A. elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de. woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Vraag onze spelregels in de showroom. WfJfJj'l THU,S IN HU,S DLiBADO llsselmondselaan I75 ROTTERDAM Rotterdam-Kralingseveer Tel.OIO- 284 2I II De volledige tekst van de verordening ligt vanaf heden tot 12 december a.s. voor eenieder ter inzage op de sectie Bestuurszaken van de afdeling Alge mene Zaken. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijk bedenkingen naar voren worden gebracht bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Indien u monde ling uw bedenkingen kenbaar wilt maken, kunt u hiervoor een afspraak maken met de heer W.J. Vermeij van de sectie Bestuurszaken, telefonisch bereikbaar onder doorkiesnummer 62 46 22. Op vrijdag 1 december 1995 wordt de rotonde op het kruispunt Beetho venlaan/Chopinlaan geasfalteerd. In verband daarmee kan op de kruising tijdens de duur van de werkzaamheden geen verkeer toegelaten worden. Met politie, brandweer en ambulancedienst zijn goede afspraken gemaakt; zij kunnen in geval van nood wel de woningen bereiken. Mozartlaan (natuurlijk groenstrook) IJsermanweg Woubrechterf/Roosje Voshoeve (rozenvakken) Prinses Beatrixlaan (bij flat Passage) Waddepad (bodembedekkende beplantingen) IJsermanweg Staringlaan (bodembedekkende beplantingen) Alpherwetering/Oostpolderweg De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de lees kamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Voor de volledigheid wil het college nadrukkelijk wijzen op de mogelijkheid voor niet-leden (burgers) om tijdens de vergadering van de commssie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken gebruikte maken van het spreekrecht. Een beschikking wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Een beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat Wad dinxveense organisaties/instellingen in 1996 gebruik kunnen maken van een niet-commerciële kraam op de Waddinxveense weekmarkt. Men kan zich tot 1 januari 1996 hiervoor schriftelijk aanmelden met vermel ding van voorkeurdata bij de ambtenaar Marktzaken, Postbus 400,2740 AK Waddinxveen. Vrachtverkeer en overig verkeer met een hoogte van meer dan 2,20 meter met bestemmingen richting Boskoop en Leiden wordt omgeleid via de hef- brug. Via de Henegouwerweg, Den Ham (N207), de Boskoopse hefbrug en de Zijde in Boskoop kunnen zij verder hun route vervolgen. Komend vanaf Leiden/Hazerswoude wordt vrachtverkeer verzocht gebruik te maken van de Zijde in Boskoop, de Boskoopse hefbrug en de provinciale weg N207 richting Gouda. Op maandag 4 december 1995 wordt een aanvang gemaakt met asfalte- ringswerkzaamheden aan de Chopinlaan. Die dag wordt de bestaande asfaltlaag verwijderd en omgezet in de fundering voor de nieuwe verhar dingslagen. Daartoe wordt het frees-asfalt omgezet in een cement-asfalt- specie. Na het uitharden van de funderingslaag wordt een begin gemaakt met het stellen van de banden en kunnen nieuwe asfaltlagen worden aan gebracht. Waarschijnlijk vangt het aanbrengen van de eerste asfaltlaag op dinsdag 5 december aan. Vanaf het moment van opbreken van de bestaande asfaltverharding kan geen verkeer meer op de Chopinlaan toe gelaten worden totdat de eerste asfalteringswerkzaamheden zijn afgerond. weekmarkt aan de Willem de Zwijgerlaan gewijzigd. Bij wijze van proef is de aanvangstijd tot 1 april 1996 vervroegd naar 11.00 uur. Doorgaand personenautoverkeer wordt omgeleid via de Koningin Wilhelmi- nasingel, de Staringlaan en de Wadde naar het Noordeinde. De verwachting is derhalve dat vanaf 07.00 uur op maandag 4 december 1995 de toegang tot de Sweelinckhof en Johannes Postlaan (en achterlig gende straten) voor autoverkeer afgesloten is en dat de straten weer op dinsdagavond 5 december bereikbaar zijn. Na 07.00 uur op maandagmorgen 4 december 1995 kunt u met de auto de Sweelinckhof en de Johannes Postlaan niet meer via de Chopinlaan verlaten. Mocht gebruik van de auto in de genoemde periode gewenst of noodzake lijk zijn, wordt hen met klem aangeraden voor 07.00 uur op maandag 4 december 1995 de auto buiten het gebied te parkeren, bijvoorbeeld op de volgende locaties: - parkeerterrein winkelcentrum Groensvoorde, parkeerterrein winkelcentrum Koningin Wilhelminasingel; - Kerkweg-West (tussen de Chopinlaan en het Stationsplein) aan de zijde van de Petteplas; - Puttelaan aan de zijde van de spoorlijn; - Prinses Beatrixlaan aan de zijde van de spoorlijn; - parkeerterrein Zwembad ”De Sniep”; - evenemententerrein merking komen voor snoei geselecteerd en op urgentie geordend. Ook mel dingen van aanwonenden worden in de planning opgenomen. Vooraf wordt de snoeimethode bepaald. Meestal wordt selectief gesnoeid; de struiken die te zwaar zijn worden aangepakt, terwijl de rest van de beplanting nagenoeg ongemoeid wordt gelaten. Soms is het nodig dat een heel groenvak wordt teruggezet, geheel afgeknipt dus. Het vak is dan te ver, uitgegroeid. Bodem bedekkende beplanting wordt vaak machinaal gesnoeid. Met een klepel- maaier wordt het groen bij de grond afgemaaid, zodat de vakken laag blij ven. Dit is dan meestal nodig voor uitzicht voor het verkeer of voor sociale veiligheid. De medewerkers van de sectie Plantsoenen proberen door het snoeiwerk eventuele hinder door het plantsoen te voorkomen. Overhan gende takken worden weggehaald, lantaarnpalen worden vrijgeknipt en schaduwoverlast wordt verminderd. Niet in alle gevallen is het mogelijk klachten geheel naar wens van aanwonenden op te lossen, omdat soms de functie van het groen verder ingrijpen niet mogelijk maakt. In ieder geval zul-, len de medewerkers u desgevraagd informeren over het hoe en waarom van hun werk. Regelmatig is het nodig om gedeelten van trottoirs, fietspaden of rijbanen tijdelijk te versperren voor het publiek. Deze maatregel wordt slechts genomen als de veiligheid van omstanders in het geding is. Ieder een wordt dan ook dringend verzocht zich niet binnen de afeetting te bege ven en aanwijzingen van de medewerkers op te volgen. De sectie Plant soenen heeft het snoeiwerk zodanig ingericht, dat het afvoeren van groenafval zoveel mogelijk wordt vermeden. Het snoeihout wordt geheel hergebruikt. Veel hout wordt versnipperd. De snippers worden toegepast op natuurpaden en in speelterreinen. Soms is het mogelijk hout onverkleind achter te laten in het plantsoen, in zogenaamde houtrillen. Deze zijn zeer nuttig om als schuilruimte te dienen voor allerlei dieren. In het voorjaar gebruiken vogels het dode hout voor nestmateriaal. Ook allerlei paddestoe len vinden leefruimte in'de houtrillen. Ze vormen dan ook een belangrijk onderdeel van het natuurlijke groen. In onderstaand overzicht worden de voornaamste snoeiobjecten opge- somd. Groenezoom/Weidezoom/Distelveld Wingerd hoogbouw (parkeerterrein) Kamilleveld Kerkweg-West/Petteflat 1 en 2 Componistenwijk (sierplantsoen) Bomenwijk (sierplantsoen) Wijk Zuidplas (scholen) IJsermanweg Woubrechterf/Roosje Voshoeve (rozenvakken) Machtelderf (speelplaats) Ringdijk (bosplantsoen) Pad achter W.S.E./zuivering Willem de Rijkelaan (parkeerterrein W.S.E.) Jacob Catslaan (rond school) Prinses Beatrixlaan (bij flat Passage) Omloop Het college van Burgemeester en Wethouders is voornemens een voorstel tot vaststelling van een nieuwe, geheel herziene Algemene Plaatselijke Ver ordening (APV) voor te leggen aan de gemeenteraad. De beschikkingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 30 november 1995 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis, alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maan dagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 624757, de heer W.P Kaandorp). Op de agenda o.a.: - Advies inzake verwijdering rubberdrempels in de Peuleyen en de Groens voorde. - Wet op de Stads- en Dorpsvernieuwing: "project opheffing funderingsge- breken en woningverbetering”. Nota budgetsubsidiëring. - Advies inzake bestedingen rijksbijdrage Sociale Vernieuwing 1995. - Advies met betrekking tot uitreiking S.A.M.H. - Advies inzake wijzigingen bijzondere bijstand in het kader van de nAbw. - Handhavingsbeleidsplan nAbw (fraude en uitstroombeleid). Toeslagenverordening nAbw. - Evaluatie Aanvullend Openbaar Vervoer. Commissie IV op woensdag 6 december 1995, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Beschikbaar stellen krediet ten behoeve van project opheffing funderings- gebreken en woningverbetering in het kader van stads- en dorpsvernieu wing. - Beschikbaar stellen krediet ten behoeve van verplaatsing noodlokalen Mauritslaan 55. Commissie III op donderdag 30 november 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. rechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een beschikking; - de betrokken adviseurs; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een beschik king. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. reierax Centraal Meldpunt Zorg Meldpunt discriminatie Insi. Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwébad “De Sniep” (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids Bij aankoop van nieuwe meubelen in de maand november, ruilen wij uw gebruikte meubelen in. Bouman betaalt u veel geld voor uw meubelen en neemt ze gratis mee terug. Waarom een oud model caravan of vouwwagen uit de verhuur kopen, terwijl u voor bijna dezelfde pnjs een nieuw model 1996 Hobby - Dethieff caravan of André Jamet vouwwagen kunt kopen op levering voorjaar, tegen THEO STET AKTIE-PRIJZEN. i Tevens 1001 artikelen in onze kampeersupermarkt tegen NL scherpste prijzen, o.a.: c gasfles gevuld 5 kg ƒ49,95 vulling 5 kg ƒ9,95 blokbatterij ƒ42’Z liter toilet- p vloeistof ƒ9,95 wmtertent, bekend merk ƒ495 - kachels en toebehoren 10% kor- ting slaapzak in hoes ƒ19,95. NU OPRUIMING SHOWMODELLEN CARAVANVOORTENTEN: BIJNA HALVE PRIJS.

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3