WADDINXVE Elke ochtend... Souburgh zoekt voor bezorgen ThuisDiners vrijwilligers Bedrijfsbezoek aan Schinkel Schouten Geen verkeer tijdens asfalteren Chopinlaan llfll Politie-award voor Bertus Kostwinder Drie disco's Het Zuidhonk Rijn en Gouwe F OPi I I I I I I I I I E E E N OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN VERGADERINGEN BOUWZAKEN VACCINATIES VOOR JEUGDIGEN GEMEENTELIJKE BELASTINGEN MARKTZAKEN Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 13,25. MILIEUZAKEN EXPOSITIE IN RAADZAAL NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING (APV) ■T 'a 'Wri Pagina 3 VOOR WADDINXVEEN- WOENSDAG 6 DECEMBER 1995 WEEKBLAD M E T G (0182) 624 624 10. de eerste wijziging van de "Verordening lijkbezorgingsrechten Onderweg 24 Prins Bernhard laan 2 het oprichten van een tuinmuur Oostpolderweg 14 Noordkade 58 Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen Noordkade naast nr. 66 Zuidplaslaan 44 en 50 Schuberthof 4 Nieuwe uitgaven zijn: Raadsbesluit d.d. 27 september 1995 betreffende: Raadsbesluiten d.d. 23,24 en 26 oktober 1995 betreffende: De beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat Wad- ring'. Naam: Bij de lijkschouwing en bij de Adres: te zorgen. De keuken van Postcode: Plaats: tiemensen dit als heel bijzon- WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen heeft een bedrijfsbe zoek gebracht aan de groothandel Schinkel Schouten BV aan de Henegouwerweg. - de tweede wijziging van de ’’Legesverordening 1995 onder goed- keuringsnr. 275204. 1. de derde en de vierde wijziging van de "Legesverordening 1995”, onder de goedkeuringsnrs. 275206, respectievelijk 275208; 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. De beschikking met bijbehorende stukken ligt vanaf 7 december 1995 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis, alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 624757, de heer W.P Kaandorp). - Silco Plafond- en Wandsystemen inzake het oprichten en in werking hebben van een produktiebedrijf van wand-, plafond- en kastsyste- men op het perceel Zuidkade 229; De tekst van genoemde besluiten liggen ter inzage bij de gemeente (afdeling Financiën) en zijn desgewenst (tegen betaling) verkrijgbaar. Aanmeldingen voor niet-commerciële kraam op de Waddinxveense weekmarkt. Van de indiener van een beroep en/of een verzoek om een voorlopige voor ziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. kende ThuisDiners, maar we zijn nergens als we niet over nen beschikken die de koffers willen rondbrengen. Vandaar mijn dringende oproep: geef een of meer dagen van de week een paar uur van uw tijd. Wij en tal van ouderen zullen u heel dankbaar zijn'. het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een verzorgingstehuis het oprichten van een woonhuis met kantoor ruimte het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een dakkapel op het zijgeveldakvlak Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. Heeft u nog vragen dan kunt u elke werkdag bellen naar ons speciale jeugd- vaccinatiespreekuur tussen 14.00 en 16.00 uur, tel. (0182) 54 56 52. De expositie is te bezichtigen op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur. Boven dien op de donderdagavonden van 19.00 tot 20.30 uur en op de zaterdag middagen van 13.00 tot 16.00 uur. Op 11 december 1995 zijn de postcodes 2742 TP t/m 2743 EG aan de beurt. In januari 1996 worden de postcodes 2743 EH t/m 2743 JV opgeroepen. Binnenkort start de Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst (GGD) Mid- den-Holland, afdeling Jeugdgezondheidszorg met het vaccineren van negenjarigen (geboortejaar 1986) in Waddinxveen. BOUWPERCEEL Zuidkade 110 BOUWPERCEEL Nesse 12 en 14 AARD VAN HET BOUWPLAN het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een meubelstoffeerderij Terinzagelegging beschikking Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 28 november 1995 onder voorschriften ter bescherming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Bertus Kostwinder in contact wanneer zij te maken krijgen een onnatuurlijke dood. Dit is onder andere het geval bij een geweldadige dood, zelf- Tot en met 19 december 1995 wordt in de raadzaal van het gemeentehuis een expositie gehouden met werken van Carla Rodenburg, genaamd "Koninklijke Portretten”. werk De Zuidplas in wijkge- bouw Het Zuidhonk (Zuid- een disco voor de jeugd van 11-16 jaar. De toe- Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ingevolge artikel 139 Gemeentewet bekend dat de navolgende besluiten tot wijziging van de gemeentelijke belastingen zijn goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 16 november 1995. De volledige tekst van de verordening ligt tot 12 december a.s. voor een ieder ter inzage op de sectie Bestuurszaken van de afdeling Algemene Zaken. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijk beden kingen naar voren worden gebracht bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400,2740 AK Waddinxveen. Indien u mondeling uw bedenkingen kenbaar wilt maken, kunt u hiervoor een afspraak maken met de heer W.J. Vermeij van de sectie Bestuurszaken, telefonisch bereikbaar onder doorkiesnummer 62 46 22. De inentingen die volgens het normale schema van het rijksvaccinatiepro- gramma gegeven worden zijn: DTP: Difterie, Tetanus en Polio BMR: Bof, Mazelen en Rode hond Openingstijden weekmarkt gewijzigd. Met ingang van 1 december 1995 is de openingstijd van de Waddinxveense weekmarkt aan de Willem de Zwijgerlaan gewijzigd. Bij wijze van proef is de aanvangstijd tot 1 april 1996 vervroegd naar 11.00 uur. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemees ter en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: WADDINXVEEN - Huize Souburgh (Prins Bernhard- laan) heeft dringend behoefte aan nieuwe vrijwilli gers die willen meehelpen aan het dagelijks rond brengen van 180 ThuisDiners in Waddinxveen. BV het ISO 9002-certificaat behaald. Naast het hoofdkantoor in Waddinxveen zijn er vestigin gen in Tilburg en Hoogeveen, waar in totaal aan 55 mensen werk wordt geboden. Onge veer zes jaar geleden is Schin kel Schouten BV overgeno men door de huidige eigenaar Koninklijke Ten Gate. Gedurende de rondleiding is het gemeentebestuur een hel der inzicht gegeven in de door Schinkel Schouten BV te le veren componenten ten be hoeve van leidingsystemen. Het bedrijfsbezoek werd op informele wijze afgesloten. De Het voorstel wordt op 12 december 1995 behandeld in de commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken. De gemeenteraad zal op 20 december 1995 een besluit ten aanzien van het voorstel nemen. De vaccinaties vinden plaats op maandag 11 december 1995 inde depen dance van de GGD, leplaan 35 in Waddinxveen. Ouders of verzorgers van de kinderen krijgen een persoonlijke uitnodiging thuis gestuurd. Hierop staat de juiste datum en een afspraak op tijd. Dit om. lang wachten te voorkomen. Iedere jeugdige die voor de vaccinaties in aanmerking komt wordt op volg orde van postcode opgeroepen door de GGD Midden-Holland. Omdat het aantal kinderen te groot is om één middag te vaccineren is besloten het over twee middagen te verdelen. AARD VAN HET BOUWPLAN het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een horecagebouw annex woning in een horecagebouw het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning dinxveense organisaties/instellingep in 1996 gebruik kunnen maken van een niet-commerciële kraam op de Waddinxveense weekmarkt. Men kan zich tot 1 januari 1996 hiervoor schriftelijk aanmelden met vérmel- ding van voorkeurdata bij de ambtenaar Marktzaken, Postbus 400,2740 AK Waddinxveen. Tot 18 januari 1996 kan beroep worden ingesteld bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; - de betrokken adviseurs; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het verle nen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aan gebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschik king. OPENINGSTIJDEN Het hete gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Sectie Burgerzaken ook op donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Gemeentewerk voor afgifte (grofvuil en K.C.A. elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Schinkel Schouten BV is in 1958 gestart in Gouda door de heer Schinkel en mevrouw Schouten. In 1975 is Schinkel Schouten BV overgenomen en verhuisd naar Waddinx veen. TeL: -------- (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen. Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. de moderne keuken van Hui ze Souburgh worden zeven dagen per week tussen kwart over elf en half één rondge bracht. Degenen die dit werk doen dienen te beschikken over een auto en een rijbewijs. Zij krijgen een vergoeding voor benzinekosten en zijn collec tief verzekerd. ‘Hoe meer vrijwilligers zich melden, hoe minder vaak we een beroep op dezelfde men sen kunnen doen. Wij werken met een roosterplanning, zo dat met ieders mogelijkheden rekening kan worden gehou den', aldus Truus Fahrner. ‘Ik moet er meteen bijzeggen ‘De mensen die dit werk nu twee en een halfjaar hebben gedaan zijn hard toe aan ver sterking van hun gelederen', zegt Souburgh-directrice Truus Fahrner-Van Os. ‘Ik denk daarbij vooral aan 55-plussers die een stukje vrije tijd willen geven, maar uiteraard zijn jongeren even eens welkom. Er moet wel iets gebeuren, want we staan bijna met onze rug tegen de muur'. Het ThuisDiner is een vorm van dienstverlening die in haakt op het streven ouderen zo lang mogelijk zelfstandig, in hun eigen huis of flat, te la ten wonen. De maaltijden uit de nieuwe verhardingslagen. Het frees-asfalt is ver anderd in een cement-asfalt-specie. Na het uitharden van de fun- deringslaag wordt een begin gemaakt met het stellen van de banden en kunnen nieuwe asfaltlagen worden aange bracht. Op dinsdag 5 decem ber is hiermee begonnen. Vanaf het moment van opbre ken van de bestaande asfalt- verharding kon geen verkeer meer op de Chopinlaan toege laten worden totdat de eerste asfalteringswerkzaamheden zijn afgerond. In die periode is de toegang tot de Sweelinckhof en de Jo hannes Postlaan (en achter liggende straten) voor auto verkeer afgesloten. De stra ten waren dinsdagavond 5 december weer bereikbaar. Autoverkeer was tijdens de werkzaamheden niet moge lijk. het gemeentebestuur verzocht de bewoners zoveel In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sec tie Burgerzaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteenlopende onderwerpen aanwezig. Het college van Burgemeester en Wethouders is voornemens een voorstel tot vaststelling van een nieuwe, geheel herziene Algemene Plaatselijke Ver ordening (APV) voor te leggen aan de gemeenteraad. De thans geldige Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983 wordt op een groot aantal onderdelen gewijzigd. De wijzigingen hebben voornamelijk betrekking op gewijzigde wetgeving en zijn hoofdzakelijk van redactionele aard. Tevens zal een aantal andere gemeentelijke verordeningen, zoals Kap- verordening, verordening vervoer gevaarlijke stoffen en parkeerexcessen- verordening, worden geïntegreerd in de nieuwe APV. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de lees kamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Raadhuisplein 1 Postbus 400,2740 AK Noordkade 58, Pr. Bemhardlaan 9. Een beschikking wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Opname in deze publikatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. - De nieuwe Bijstand. Een andere instelling. Een publikatie van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. - Informatie voor alle inwoners van Nederland. Belangrijke wijzigingen in de zorgverzekering over onder andere genees- en hulpmiddelen, fysio- en oefentherapie. Persoonsgebon den Budget. Een publikatie van de Ziekenfondsraad. mogelijk gebruik te maken van de fiets of van het open baar vervoer. Verzorgende diensten voor het Anne Frankcentrum kon den parkeren in de Beetho venlaan bij de brug van het Jan van Bijnenpad. De bus- sen van het Aanvullend Openbaar Vervoer konden niet dichter bij de woningen komen dan de voetpaden aan de Beethovenlaan en de Kerkweg-West. Met politie, brandweer en ambulancedienst waren goe de afspraken gemaakt. Zij konden in geval van nood wel de woningen bereiken. Alles werd in het werk gesteld de duur van de afsluiting en de daarmee gepaard gaande overlast voor bewoners zo kort mogelijk te houden. Onder leiding van directeur W. Voskuilen is de omzet ver veelvoudigd en is het bedrijf gegroeid naar een kwalitatief goede en complete groothan del in leidingsystemen. De afzet aan aannemers, we genbouwers en installeteurs vindt voor 99,8% plaats in Nederland. In juli van dit jaar heeft Schinkel Schouten Voor de volledigheid wil het college nadrukkelijk wijzen op de mogelijkheid voor niet-leden (burgers) om tijdens de vergadering van de commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken gebruik te maken van het spreekrecht. Commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken op dinsdag 12 decem ber 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Advies inzake vaststelling nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening. - Advies inzake openingstijden en toegankelijkheid begraafplaatsen. Het gaat om twee inentingen. Het is niet mogelijk de vaccins in één spuit te combineren. Het is handig om de kinderen makkelijk zittende kleding aan te trekken, waarbij de bovenarmen snel kunnen worden ontbloot. Volgens het rijksvaccinatieprogramma krijgt uw kind het DTP-vaccin in de linker en het BMR-vaccin in de rechterbovenarm. gen aan rond de dertig rond- brengers uitleg over het nieu we automatiseringssysteem van Huize Souburgh, dat het mogelijk maakt nieuwe gege vens per dag via de computer mee te nemen bij de maaltijd bereiding. ‘Mensen krijgen los van de voorgeschreven diëten steeds meer wensen in hun voeding. Met het nieuwe systeem is dat perfect te sturen', legt Re né Wildschut uit. ‘Het is niet alleen belangrijk dat ouderen die zelf niet meer voor hun maaltijd kunnen zorgen eten krijgen, maar vooral dat ze het ook lekker vinden. Eten is een sociaal gebeuren, elke dag opnieuw. Vandaar de diverse keuze mogelijkheden'. Het systeem kent dertien ver schillende diëten. De ’schep pers’ in de keuken reageren op cijfercodes. ‘Iedereen kan ter plekke meedoen, zo duide lijk is alles aangegeven', zegt René Wildschut. ‘Het klaarmaken en inpak ken van de ThuisDiners is in drie kwartier rond. Dagelijks gaan 180 maaltijden, ook voor de bewoners en vaste be zoekers van Souburgh, de keuken uit'. De prijs van een ThuisDiner, bestaande uit een voor-, hoofd- en nagerecht, is 9,75. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. dat wie zich opgeeft zich wel aan de afspraken moet hou den. Het is dus geen vrijblij vende zaak. We hebben naast de vaste rijders eveneens be hoefte aan oproepkrachten op wie we kunnen terugvallen als een vrijwilliger dóór ziek te of vakantie enige tijd niet beschikbaar is'. De ThuisDiners worden vol gens een vast schema per wijk of woongebouw bezorgd. Het gaat uitsluitend om het afgeven van de maaltijden aan de deur. Een praatje maken is er niet bij, want iedereen moet uiter aard lekker warm eten op ta fel kunnen zetten. Daarom krijgt een rijder ook maxi maal vijftien maaltijden mee. Receptioniste Plonie Schul- tink van Huize Souburgh is tevens de coördinatrice van het rondbrengen van de ThuisDiners. Zij is in de och tenduren voor iedereen te spreken aan de Prins Bern- hardlaan (telefoon 0182- 632211). De ThuisDiners worden da gelijks vers gekookt in de mo derne keuken van het cen trum, onder leiding van René Wildschut, hoofd voeding van zowel Huize Souburgh als het verpleeghuis De Riethoek in Gouda. René Wildschut gaf dezer da- 2. de vierde wijziging van de "Verordening rioolrecht 1993”, onder goedkeuringsnr. 275222; 3. de derde wijziging van de "Verordening marktgelden 1992”, onder goedkeuringsnr. 275221; 4. de tiende wijziging van de "Los- en laadgeldverordening”, onder goedkeuringsnr. 275220; 5. de negende wijziging van de "Verordening hondenbelasting 1988", onder goedkeuringsnr. 275219; 6. de vierde wijziging van de "Verordening onroerende zaakbelastingen 1995" onder goedkeuringsnr. 275215; 7. de zevende wijziging van de "Verordening toeristenbelasting 1984”, onder goedkeuringsnr. 275216; 8. de achtste wijziging van de "Verordening reinigingsrechten (bedrijven)”, onder goedkeuringsnr. 275214; 9. vierde wijziging van de "Precarioverordening 1993”, onder goedkeuringsnr. 275296; 10. de eerste wijziging van de "Verordening lijkbezorgingsrechten Waddinxveen 1995”, onder goedkeuringsnr. 275284. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres telefax Gemeehtewerf Centraal Meldpunt Zorg Meldpunt discriminatie Inst. Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad “De Sniep” (informatie) Overige beiangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids Voor mensen die dit niet kun nen betalen springt de afde ling Sociale Zaken van de ge meente Waddinxveen bij. De maatschappelijk werkers zijn op werkdagen tussen negen en tien uur te bereiken op te lefoonnummer 0182-624642. ‘Ik weet dat veel ouderen het heel moeilijk vinden om een bijdrage te vragen', zegt Truus Fahrner. ‘Het is- echter heel belangrijk dat mensen goed en regelmatig eten. En R daarbij mag geld geen belem mering zijn. Op het gemeen tehuis is er dan ook alle me dewerking, leert onze erva ring'. ThuisDiners zijn bedoeld voor alle Waddinxveners bo ven de 55 jaar. Uitzonderin- I gen voor jongeren zijn moge lijk op doktersadvies. ‘Het gaat altijd om mensen die zelf niet meer in staat zij n zelf voor hun warme maaltijd te zorgen. De keuken van Huize Souburgh levert uitste kende ThuisDiners, maar we g zijn nergens als we niet over voldoende vrijwilligers kun- I Een deel van de vrijwillige bezorgers van de ThuisDiners van Huize Souburgh in de moderne keu ken, waar elke dag 180 warme maaltijden worden bereid. In hun midden hoofd voeding René Wild schut (links), instellingskokkin Nel Weerheim (derde van links), coördinatrice ThuisDiner Plonie Schul- tink (midden) en directrice Truus Fahrner (vierde van rechts). (Foto: Henk Snaterse). GOUDA/WADDINXVEEN - Namens de politie IJssel en Gouwe heeft inspecteur T. Twigt, groepschef in Waddinx- j veen, de eerste eigen award uitgereikt aan Bertus Kost- I winder van het mortuarium van het Goudse Groene Hart Ziekenhuis. De onderscheiding wordt door de politiemensen in de Goudse streek toegekend aan iemand die op een bijzon dere manier het contact met de politie onderhoudt. De politiemensen komen met met doding of een dodelijk ongeval. Bij de lijkschouwing en bij de confrontatie met het slachtof fer door bijvoorbeeld familiele den speelt Bertus Kostwinder een belangrijke en ondersteu nende rol in de richting van de betrokken politiemensen. motuarium-medewerker doet dit op een dermate profes sionele en tegelijkertijd op zo’n menselijke manier, dat de poli tiemensen dit als heel bijzon- J der en plezierig ervaren. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 8 december om half WADDINXVEEN - Maandag 4 december is begonnen acht houdt de Stichting Wijk- met de asfalteringswerkzaamheden op de Chopin laan in Groenswaard 1. De bestaande asfaltlaag is in middels verwijderd en omgezet in de fundering voor piaslaan) gangsprijs bedraagt ƒ2,50 (inclusief een consumptie- bon). Voor de jongere kinde ren is er zaterdagavond 9 de cember van half zeven tot acht uur een disco-avond. De toegangsprijs hiervan is eveneens ƒ2,50 (inclusief een consumptiebon en een lootje voor de loterij). Op dezelfde avond vanaf ne gen uur is er een disco voor 30-plussers. Deze avonden van de Stichting Wijkwerk De Zuidplas mogen zich in een stijgende populariteit verheugen. De entree be draagt ƒ5,- per persoon. ■a, 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3