<11 Met hulp zelfstandig leven VERVULLING f17 9 0 JV u \unr M de computer St&p, je tjeweien in GROTE KERSTSHOW VAN TOP ANTIEK IN OUDEWATER BIJ ALEX JANMAAT I 1 Rijnland HET NRF MAAKT HET MOGELIJK! GIRO 953 c 2-zits bank Qiao. 6990647 in Rijnland Rijnland Stichting Kinderopvang Boskoop Go ^Gastouderbureau Boskoop w b 1 van 27 december t/m 7 januari, 1 jauari gesloten 'anmaal MEUBELENV Bekendmaking definitieve beschikkingen Wet verontreiniging oppervlaktewateren Handhaving van voorwaarden Lozingenbesluit Wvo glastuinbouw GK/WvW - WOENSDAG 20 DECEMBER 1995 PAGINA 24 2» (bij benzinestation) NATIONAAL REVALIDATIE FONDS J.F. KENN EDYLAAN 101 - 3981 GB BONN IK TEL 03405-72022 5 Adres is RIETKRAAG 29, TELEFOON 21 25 30. lil IJ* I - r Ook is het mogelijk dat uw bedrijf een bedrijfsplaats koopt bij het gastouderbureau. Het gastouderbureau is gesloten vanaf maandag 24 december t/m maandag 1 januari 1996. U kunt bij het Gastouderbureau terecht tijdens de spreekuren op: maandag van 9.00-10.00 uur en 12.30-3.30 uur en woensdag, donderdag en vrijdag van 9.00-10.00 uur. Zoekt u opvang voor uw kind(eren) omdat u werkt, studeert, ofBel dan het GASTOUDERBUREAU. Zoekt u een baantje voor bij u thuis en vindt u het leuk om met kinde ren om te gaan. Bel dan het GAST OUDERBUREAU. - BBVAARDffi M Ui; jïi? Bekendmaking aanvragen en ontwerp-beschikkingen Wet verontreiniging oppervlaktewateren U BENT VAN HARTE WELKOM HAPJES EN DRANKJES STAAN KLAAR In de Kaukasus woeden oorlogen. Anderhalf miljoen vluchtelingen, tienduizenden doden en talloze vermisten tot nu toe. En, zoals zo vaak, voornamelijk burgers! Op grote schaal vinden gijzelingen plaats, over en weer. De haat wordt dagelijks verder gevoed. Vredesgroepen uit de verschillende landen in de Kaukasus hebben el kaar gevonden; Samen proberen ze gijzelaars te bevrijden. Soms lukt het! Kinderen en gehandicapten krijgen de voorrang. Om informatie uit te kunnen wisselen is een computernetwerk dringend nodig. Europeace helpt. Help de gijzelaars! GOUDSESTRAATWEG 34, OUDEWATER, TEL. (0348) 56 34 22 geopend van 10.00 tot 18.00 uur zondag 7 januari geopend ■r J uw 600 m2 TOONZALEN Naar school. Een baan. Reizen per trein. Met vakantie gaan. Je eigen gang gaan. Iedereen wil dat. Ook mensen met een handicap. Maar voor hen zijn deze dagelijkse dingen vaak lastig. Het Nationaal Revalidatie Fonds (NRF) financiert projecten die bijdragen mensen met een lichamelijke handicap in de samenleving. A Leiden, 13 december 1995. - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Vergunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergun ningen (tel. 071 5168218 of 5168204); voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voornoemde afdeling. Bedenkingen Gedurende de termijn van 4 weken kan iedereen naar aanleiding van de aanvragen en de ontwerp-beschikkingen W.v.o. schriftelijk - en op verzoek ook mondeling - gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. De persoonlijke gegevens van degene die zijn/haar bedenkingen indient worden, indien deze daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Een zodanig verzoek moet schriftelijk en afzonderlijk, doch tegelijkertijd met de brief met zijn/haar bedenkingen bij Rijnland worden Ingediend. Tevens bestaat voor een ieder de moge lijkheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit. Men dient zich daartoe te wenden tot voornoemde afdeling. Er zal dan gelegenheid worden geboden om met de aanvrager, eén vertegenwoordiger van dijkgraaf en hoogheemraden en andere aanwezigen van gedachten te wisselen. Leiden, 13 december 1995. Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland maken hierbij het volgende bekend: - met ingang van 1 november 1994 is het Lozingenbesluit Wvo glastuinbouw in werking getreden; als u binnen het beheersgebied van het Hoogheemraadschap van Rijnland een bedrijf hebt met een permanente opstand van glas of van kunststof en op tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit loost vanuit dit bedrijf, dan dient u zich op grond van dit besluit (art. 19) vóór 1 januari 1996 via een meldingen formulier te melden bij hét Hoogheemraadschap van Rijnland; voor de houder van een bedrijf met een permanente opstand van glas of van kunststof geldt ondermeer per 1 november 1994" een registratie- en meetverplichting (art. 10). Dit houdt in: Substraat teelt - het meten van het volume spuiwater dat per kalendermaand wordt geloosd; - het eenmaal per kwartaal bemonsteren en analyseren van het totale gehalte aan stikstof- en fosforverbindingen, natrium en de geleidingswaarde in het spuiwater; Grondgebondenteelt het meten van het volume drainage water dat per kalendermaand wordt geloosd; - het meten van het volume hergebruikt drainagewater per kalendermaand; - het meten van het volume toegediend gietwater per kalendermaand; het eenmaal per kwartaal bemonsteren Nrs. V.31666, V.31725 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen aanvragen voor een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) is binnengekomen van 1. J.J. Gils, gevestigd te Waddinxveen, 2. P. Bremmer Boomkwekerij VOF, gevestigd te Waddinxveen voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van bestaande boomkwekerijbedrijven, op oppervlakte water, te weten watergangen in de polder Bloemendaal. De lozing vindt bij het le bedrijf plaats vanaf perceel Henegouwerweg 117 en bij het 2e bedrijf vanaf de Kromme Esse 6d, beiden gelegen te Waddinxveen. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben het voornemen de gevraagde lozingsvergunningen onder het stellen van voorschriften te verienen. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofdstuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) worden thans de aanvragen en ontwerp beschikkingen W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage gelegd. Vervolgens zulten de definitieve beschikkingen W.v.o. worden vastgesteld en bekend worden gemaakt. Ter inzage De aanvragen met bijlagen en de op basis daarvan opgestelde ontwerp-beschik kingen W.v.o. liggen voor iedereen van 21 december 1995 t/m 18 januari 1996 gedurende 4 weken ter inzage. De stukken zijn in te zijn bij: de gemeente Waddinxveen, Afd. Ruimte en Bouw, Raadhuisplein 1, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur; voor inzage buiten genoemde uren na telefonische afspraak met voornoemde afdeling (tel. 0182-614433); en analyseren van het totale gehalte aan stikstof- en fosforverbindingen, natrium en de geleidingswaarde in het drainage water. Tussen 1 januari 1996 en 1 januari 1997 dient het drainagewater maandelijks bemonsterd en geanalyseerd te worded (art. 18); - tenminste eenmaal per kwartaal dient de totale hoeveelheid aan stikstof- en fosforverbindingen van een representatief grondmonster geanalyseerd te worden (art. 13); het registreren van de toegediende meststoffen (art. 13). Tévens wijzen wij u erop dat de meet- en analyseresultaten tijdens een bedrijfscon- trole getoond moeten kunnen worden. Voor meer informatie over de melding en de registratie- en meetverplichting kunt u terecht bij de afdeling Vergunningen van het Hoogheemraadschap van Rijnland (tel. 071 - 5168463/5168296). Na 1 januari 1996 zullen de controles op de naleving van het Lozingenbesluit Wvo glastuinbouw worden voortgezet. Wanneer over tredingen worden geconstateerd zal direkt straf- en/of bestuurs rechtelijk worden opgetreden. Dit geldt met name voor de meldings-, registratie- en meetverplichting. Bestuur en medewerkers van de stichting wensen u allen: Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1996. Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van aan de integratie van Nr. V.31521, V.31570, V.31591, V.31563, V.31609 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen een aanvraag voor een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) is binnengekomen van 1. A. Stolwijk, gevestigd te Boskoop, 2. AJ. Looman, gevestigd te Boskoop, 3. W.V.T. Wout, gevestigd te Boskoop, 4. J. van Zuilen, gevestigd te Boskoop, 5. P.CJ.M. de Korte, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van bestaande boomkwekerijbedrijven, op oppervlaktewater, te weten voor de eerste drie bedrijven watergangen in de Gouwepolder en voor het vierde en vijfde bedrijf watergangen in de Nessepolder. De lozing vindt bij het eerste bedrijf plaats vanaf het perceel Rijneveld 4, bij het tweede bedrijf vanaf het perceel Rijneveld 129, bij het derde bedrijf vanaf het perceel Rijneveld 9, bij het vierde be drijf vanaf het perceel Baanwegsekade 30 en bij het vijfde bedrijf vanaf de percelen Oude Wijk 24 en 29, alle gelegen te Boskoop. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben besloten de gevraagde lozings- I vergunningen onder het stellen van voorschriften te verlenen. De definitieve beschikkingen W.v.o. zijn ten opzichte van de ontwerp-beschikkingen niet gewijzigd. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofdstuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) worden thans de definitieve beschikkingen W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage gelegd. De definitieve beschikkingen W.v.o. worden van kracht op 2 februari 1996 Ter inzage De definitieve beschikkingen W.v.o., de aanvragen met bijlagen, en de overige van belang zijnde stukken liggen van 21 december 1995 tot en met 1 februari 1996 gedurende 6 weken ter inzage. De stukken zijn in te zien bij: van aanvraag 1, 2, 3, 4, 5: - de gemeente Boskoop, het <5^ Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken (tel. 0172 - 219516) van alle aanvragen: - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Vergunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergun ningen (tel. 071 5168218 of 5168204); voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voornoemde afdeling. Beroepsmogelijkheid Gedurende voormelde termijn van 6 weken kan naar aanleiding van de definitieve beschikkingen daartegen beroep worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. de wettelijke adviseurs; c. degenen die tegen de aanvragen en de ontwerp-beschikkingen bedenkingen hebben ingediend; d. belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de aanvragen en de ontwerp-beschik kingen Het beroepschrift moet vóór 1 februari 1996 worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet eveneens vóór laatstgenoemde datum worden gericht aan: de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. i en kwaliteit aan moderne vormge- ving. Een waardevaste relatie, uitgevoerd in 100°/o katoen. De meer dan royale 2-zits bank Bruxelles is in vele kleuren verkrijgbaar, waaronder zeegroen. Decembermaand aanbieding: 2-zits j 1.790,- F en 3-zits f 1.990,-. Na december betaalt u respectievelijk 1.925,- en 2.140,-. Bijpassende TopfOlTTl fauteuil is eveneens leverbaar. meubelen Tel. (070) 350 71 00 Celebesstraat 60, 2585 TN Den Haag lang versluierd, eindelijk uitgekomen. Topform verbindt wederom prijs Het leveren van écht antiek is vakwerk en vooral een zaak van vertrouwen. Bij Alex Janmaat bent u aan het juiste adres. Specialist van naam en faam in allerlei authentieke meubelstijlen. Een unieke kollektie in sfeervolle, warme houtsoorten. Zoals b.v. de veelgevraagde lange eetkamertafels. In diverse modellen zijn ze aanwezig. Tevens verkopen wij ook mooie gestoffeerde banken welke schitterend in harmonie te combineren vallen met antiek. De zaak heeft van oudsher een reputatie op antiekgebied met speciali satie: de vele meubelen die qua kleur op uw interieur afgestemd kunnen worden. Top stukken van eerste klas herkomst! Overzichtelijk gegroepeerd Een bezoekje waard.. ’HL lf)/Y Groenewegen •Leiderdorp: Meubelplein 2 - Leiderdorp - Tel.: (07158 96 244 3 tA Eigentijds Modern

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 24