Vink Hypotheek 10-50% KORTING CDK BANK Zuidolaslaan 19 Telefoon: 0182-614133 Wij wensen u een voorspoedig 1996 Het Groene Hart heeft 30.000 bedrijven en 200.000 werknemers Kees Tijsterman rallyrijder en serviceverlener in Dakar Bremmer PCW-f ractie wil dat café's zich aan de zondagsrust houden Met drie airmaai muis. ZVH stijgt op de ranglijst Henk Vink toegelaten als WD-gemeenteraadslid Alnhens drinkwaterbedrijf in nanden van Gouds WZHO Da Capo op RTW-oudjaar l in handen van Gouds WZHO panden reglt is gdit het be- officieel Canon Team Tijster- HYPOTHEEKRENTE v.a.: m T Queen, TH Het is nu voordelig merkschoenen kopen. Donderdag koopavond Tijdens de 18e ral- manin grote truck GOUDA/WADDINXVEEN - De vier Kamers van Koop handel en Fabrieken in het Groene Hart (Zuid-Hol- land Zuid, Midden-Holland, Utrecht en Rijland) heb ben in de brochure ’Het Ondernemende Hart’ hun vi sie gegeven op de ontwikkeling van het bedrijfsleven in dit deel van de Randstad. HYPOTHEEKCENTRUM januari op Pink Lake Beach in de Senegalese hoofdstad Dakar kan de balans worden opgemaakt. en een ontwikkeling van de groene functie en de economische functie. De Kamers van Koophandel wensen evenmin grootschali- vincie enkele tientallen wa terleidingbedrijven. Met de overdracht van de watervoor ziening in Alphen aan den Rijn aan het grond waterbe drijf WZHO worden dat er drie. ciale plan voor reorganisatie van de drinkwatervoorzie- ZEVENHUIZEN - Door de Onder het huidige beleid dreigt het Groene Hart in een negatieve economische spi raal terecht te komen. De werkgelegenheidsontwikke ling die bijvoorbeeld al voor de zuidvleugel van de Rand stad weinig rooskleurig is, is De werkplaatschef uit Bleis- wijk is een gedegen autotech- nicus die de uitdaging om weer mee te gaan met beide handen heeft aangegrepen. Het lijkt hem nauwelijks te deren dat hij met de gebroe ders Kees en Willem Tijster man de cabine moet delen. ’Als het aan mij ligt, gaan we ook voor de punten’, zegt Eric Steenhuisen lachtend. Groene Hart. Concrete af spraken over de ontwikkeling van bedrijventerreinen in het Groene Hart zouden moeten afgelopen worden vastgelegd in een con- niet eerder meegedaan aan dit wereldberoemde evene ment, dat opnieuw onder de leiding staat van meervoudig winnaar Hubert Auriol. De sympathieke inwoner van Pa rijs is niet alleen wedstrijdleider, maar stond ook borg voor het uit zetten van de ral lyraid waarvan de helft uit nog niet eerder gereden klasse mentsproeven bestaat. ’We beginnen rustig aan, want we gaan met een vol be laden truck van start. Onge twijfeld zullen er naar ver loop van tijd onderdelen wor den gebruikt en wordt de truck vanzelf wat lichter in gewicht’, vertelt Kees Tijster man. ’Zo halverwege de race komen we in de beruchte zandproe- ven terecht waar een lager ei gen gewicht een voordeel is. Door voor een 2-assige in plaats van een 3-assige truck te kiezen, blijven we wend- ba-ar’ ’De GINAF heeft in het verle den zijn betrouwbaarheid be wezen en met de inzet van de medewerkers van producent GINAF in Veenendaal is de WADDINXVEEN - In de vorige week gehouden ge meenteraadsvergadering is besloten Weidezoom-be- woner H.D. Vink (volgende maand 54 jaar) toe te la ten als gemeenteraadslid in de plaats van de naar het Middenlimburgse Heel vertrekkende WD-wethou- der K.W.Th. van Soest. en over het Hart van de Randstad serieus worden be trokken bij de actualisering van het nationaal ruimtelijk beleid in 1996. plaatsgevonden tussen de vijf gemeenten van het politiedis trict IJssel en Gouwe. Tevens zijn medewerkers van de dis- trictpolitie en van het parket van de officier van justitie hierbij betrokken geweest. Voor een verregaande harmo nisatie van procedures heeft de inwerkingtreding van de stuursrechtelijke handvat om uitvoering te geven aan de ge kozen ‘nuloptie' (geen coffie- shops in Waddinxveen). Wethouder J. Neele (PCW) wenste in de gemeenteraad met zijn fractie aantekening tegen het voorstel te hebben gestemd voor wat betreft de sluitingstijden van horecabe- Maandag 11 december kreeg de voorzitter van het Cen traal Stembureau van oud- raadslid Cees Kroes te horen dat hij zijn benoeming tot lid van de gemeenteraad niet aanneemt omdat hij dijk graaf van het waterschap Meer en Woude is geworden. Vervolgens heeft de voorzit ter van het Centraal Stembu reau bij zijn besluit nog op de zelfde dag benoemd tot lid aantonen dat de Optical Image Stablizer techniek ook onder de moeilijkste omstan digheden een perfect beeld blijft leveren. De nieuwe UC8Hi is de optisch meest ge avanceerde camcorder die de markt kent’, zegt Willem Tijs terman met de grootste stel ligheid. Voor mij is de deelname aan deze editie een hernieuwde kennismaking met dit fantas tische evenement’, vertelt Eric Steenhuisen met een glimlach. Hij maakte in 1992 al deel uit van de équipe-Tijs- terman en volgde als vliegen de monteur de rally vanuit het organisatievliegtuig. ’Wat een hectische toestand was dat’, herinnert Eric Steenhuisen zich nog, ’vlieg tuig uit, een ruimte organise ren, brandstof regelen, sleu telen tot je er bij neerviel, soms helemaal niet slapen en daarna weer het vliegtuig in naar de volgende finish’. man heet. De interesse van Canon voor de participatie in dit project is duidelijk. Enerzijds wil men de onge kende kwaliteiten van de nieuwe camcorder UC8Hi met behulp van een zware praktijktest duidelijk maken en anderzijds vormen de vele a honderden uren mediacove- drijven, althans voor zover dit rage in de hele wereld een uit hef openstellen van de horeca op zaterdagavond betreft tot 02.00 uur. Dit in verband met de zondagsrust. sief BTW) per kubieke meter in rekening. Hierdoor is het niet nodig om halverwege het jaar om te schakelen naar het nieuwe tarief. Met de ondertekening van het convenant is weer een stap gezet in de uitvoering van het reorganisatieplan voor de drinkwatervoorzie ning dat de provincie Zuid- 0-3 overwinning op de streek- Holland begin jaren tachtig genoot Euromail Radius deed vaststelde. de Zevenhuizense volleybal- ZVH raakt steeds beter op dreef. Dat bleek nog eens in sporthal De Mammoet in Gouda waar Radius er voor eigen publiek niet aan te pas kwam. Via de setstanden 4- 15, 5-15 en 5-15 konden de Zevenhuizenaren twee pun ten op hun conto bijschrijven. van de gemeenteraad H.D. Vink, zesde op de WD-lijst. Van Henk Vink, een geboren Nijmegenaar, is schriftelijk de mededeling ontvangen dat hij zijn benoeming aanneemt. Tevens heeft hij het vereiste uittreksel uit het bevolkings register overgelegd alsmede een verklaring betreffende zijn eventuele betrekkingen. Ingevolge de Kieswet heeft de gemeenteraad de geloofsbrief van de Waddinxvener onder zocht onderzoeken en beslo ten dat hij als lid van de raad wordt toegelaten. Hierbij is nagegaan of de be noemde aan de vereiste van het raadslidmaatschap vol doet en geen met het lidmaat schap onverenigbare betrek kingen vervult. In onderhavig geval, waarbij het de toelating betreft van een lid, dat is benoemd in een tussentijds opengevallen plaats, strekte het onderzoek van de geloofsbrief zich niet uit tot punten, die het verloop van de verkiezing of de vast stelling van de uitslag betref fen. (AWB) reeds gezorgd. In navolging van de regelgeving op centraal niveau is getracht enige uniformiteit te berei ken. In de Waddinxveense APV is de exploitatie-vergunnings- plicht voor horecabedrijven, waaronder coffeeshops opge nomen. Samen met het arti- Rijn. Tot die datum moeten de vorming van drie waterlei- nog diverse onderdelen van - TT de overname worden uitge werkt. De gemeente Alphen aan den Rijn wordt na overdracht me- Destijds waren er in de pro- de-aandeelhouder van 1 11 WZHO. Afgesproken is dat een aantal medewerkers van EWR in dienst zal treden bij WZHO. Uitgangspunt bij de overna meregeling was het provin- domineren het interieur. Voor alle equipes die onderdelen mee laten nemen, gelden standaard afmetingen en ge- wichtbeperkingen. ’In principe heeft het team al leen aan Joost en Mare een service-verplichting, voor de andere équipes zijn Kees, Willem en Eric een soort door-to-door onderdelenservi ce’, verduidelijkt Mieke, ter wijl er een handzaam over zicht wordt samengesteld van de inhoud van alle aanwezige kisten. ’Gezien de aard van de deel name heb ik mijn plaats inge ruimd voor Willem Tijster man die inmiddels heel veel ervaring heeft opgedaan tij dens de verschillende rally raids’. ’Ook Eric Steenhuisen is geen onbekende. Hij was onze vlie gende monteur in 1992. Tij dens die rally reisde hij met het organisatievliegtuig van de ene naar de andere klasse mentsproef. Nu blijf ik maar een keer thuis, hoewel ik ze vanuit Dakar tegemoet zal reizen’, legt Mieke Tijster man uit. Naast de onontbeerlijke steun van Rucanor (sport- en vrijetijdskleding), Koni (schokdempers), Gedore (ge reedschap), Audipack (flight cases), Arai Helmets (hel men), Bridgestone (banden), Van Ginkel Reisbureau (reis- arrangementen) en Contar (laadbak) is Canon dit jaar een belangrijke partner in het project. Behalve dat Canon Benelux de apparatuur levert verleent Canon Europa financiële on- Op maandag 4 december kreeg raads voorzitter C.M. van der Linden van de WD- wethouder de schriftelijke mededeling dat hij zijn werk zaamheden wenst te beëindi gen in verband met zijn be noeming tot burgemeester van de gemeente Heel. In verband hiermee heeft de burgemeester als voorzitter van het Centraal Stembu reau met inachtneming van het bepaalde in de Kieswet bij zijn besluit van dinsdag 5 de cember benoemd tot lid van de gemeenteraad ing. QM. Kroes, vierde op de VVD-kan- didatenlijst. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rallyrijder Kees Tijsterman (Mercuriusweg) neemt de komende twee weken met een vrachtwagenéquipe deel aan de Da- kar-rally, die vrijdag 29 december van start gaat met een proloog in het Spaanse Granada. In de grote GINAF F 2222- truck zitten naast Kees Tijs terman ook de Bleiswijkse monteur Eric Steenhuisen en Willem De brochure ‘Het onderne mende Hart‘ is inmiddels aangeboden aan minister M. de Boer (VROM). De tekst van de brochure is gebaseerd op de discussienotitie ‘Het Hart van de Randstad1. Deze notitie heeft TNO-INRO op gesteld in opdracht van de Kamers van Koophandel. Zij werden hierbij geadvi seerd door prof.dr. H. van der Cammen en prof.dr. J.G. Lambooy van de Universiteit van Amsterdam. Het bedrijfs- navigator-monteur Tijsterman. Kees Tijsterman’s echt genote Mieke blijft ditmaal thuis. De Kamers van Koophandel vinden een zeer restrictief ruimtelijk beleid niet langer verantwoord: het toenemen de ruimtegebrek en de enor me werkgelegenheidsproble- matiek in de grote stadsge westen in de Randstad maakt versoepeling van het Groene Hart-beleid noodzakelijk. Het is daarbij onjuist het Groene Hart te beschouwen Schoenen en Schoenreparatie CVERDIEN GELD als een afzonderlijk groen ge bied. Door zijn ligging, de in frastructurele verbindingen en de sociaal-economische re laties is het Groene Hart sterk verbonden met de stadsgewesten in de Rand stad. Het Groene Hart is fei- niet gebaat bij een beperkend telijk het Hart van de Rand- Na de aankomst op zondag 14 Voldoende ruimte voor bedrij ven -g nojjg ter versterking van de werkgelegenheid. Al dus kan het gat tussen be roepsbevolking en arbeids- lyraid Granada- Dakar (134 moto ren, 106 auto’s en 66 vrachtwagens) zal Kees Tijsterman met een Nederlandse servicetruck on dersteuning verlenen aan een aantal équipes waaronder die met de bekende Belgische zanger Koen Wauters (Clou- seau) en de Nederlandse ont dekking van vorig jaar, Ge rard Jimmink. De bijna 600 pk sterke GI NAF F 2222 torst de onderde len van niet minder dan vier équipes mee, terwijl Canon Benelux de deelname aan dit evenement aangrijpt om de trillingsvrije inzetbaarheid van hun nieuwste camcorder, de UC8Hi, aan te tonen. Terwijl Mieke Tijsterman- van Nielen als vanouds borg staat voor een vlekkeloze ad ministratieve voorbereiding, lijkt het logboek voor deze nieuwe uitdaging van Grana da naar Dakar een groot aan tal extra pagina’s te bezitten. Die uitbreiding heeft te ma ken met het doel van deze ex peditie; het verlenen van ser vice aan de Belgische équipe Joost van Cauwenberge- Marc de Vos en het vervoeren van onderdelen voor de Bel gen Jacky Loomans en Koen Wauters. Ook voor de bekende Neder landse équipe Bob ten Har- kel-Maarten van Eijk worden componenten meegenomen, terwijl de verschillende wie len en onderdelen van KTM- motorcoureur Gerard Jim- mink slechts beperkt ruimte innemen in de laadruimte van de inmense 4-wielaange- dreven truck. Maar Kees Tijsterman laat het niet alleen aankomen op het verlenen van vliegende service. Door in te schrijven in het vrachtautoklassement doet het Canon Team Tijster man ook gewoon mee in het algemeen klassement van dit monsterevenement. En on danks de handicap van het hoge gewicht van de GINAF verwacht Kees Tijsterman een goede plaats in het eind klassement. ’Er zijn opmerkelijk veel nieuwe deelnemers dit jaar in het volledig volgeboekte startveld’, merkt Kees Tijs terman op. De combinatie van veel ervaring en een ijzeren zelfdiscipline maken het volgens de Waddinxvener mogelijk om na verloop van tijd een steeds hogere klasse ring te bereiken. Ongeveer de helft van de ruim 300 équipes heeft nog bepalingen voordelen. Vanuit politiekringen is namelijk meermalen de klacht ge hoord, dat het gemeentelijk strafrecht nogal versnipperd is, hetgeen de handhaving be moeilijkt. Om deze reden is een groot aantal ’oude’ gemeentelijke verordeningen (zoals Kapve- rordening, Verordening Ver voer Gevaarlijke Stoffen, Par- keerexcessenverordeningen) geïntegreerd in de nieuwe APV. xmx xxxxx Voor de totstandkoming van Algemene Plaatselijke Veror- dit voorstel heeft afstemming dening wordt aangegeven dat deze vorm van gemeentelijke regelgeving een produkt is van de eigen ’couleu locale’. De onderwerpen die in de mo- del-APV geregeld zijn komen bij nagenoeg iedere gemeente in Nederland voor, hetzij ge heel opgenomen in de APV, hetzij - zoals tot op heden in - Waddinxveen - gedeeltelijk Wet Bestuursrecht opgenomen in aparte verorde- 'AYlrDX J- J ningen. Met name uit oogpunt van handhaving heeft een bunde ling van gemeentelijke straf- stekende mogelijkheid om de kwaliteiten van de produkten uit te dragen. Canon heeft een lange en suc cesvolle geschiedenis als sponsor van onder meer auto sport, maar de ondersteuning van het Team Tijsterman is bij de komende deelname aan Granada-Dakar nieuw. In de cabine wordt een spe ciale kist gemaakt waarin de nieuwe camcorder wordt ge monteerd. Uitgerust met de gepatenteerde videotechnolo gie van Canon, biedt de UC8Hi camcorder een hoge digitale beeldkwaliteit, crea tieve controle over de camera en veel geavanceerde func ties. Willem Tijsterman, die van uit zijn werkzaamheden ver trouwd is met deze produk ten, is verantwoordelijk voor de verschillende experimen ten die worden uitgevoerd met deze camera die in elke goed gesorteerde audio- en camerazaak zo te koop is. ’Een paar jaar geleden heb ben we onderweg al korte ex perimenten uitgevoerd met camcorders van Canon. Zo maakten we een videoband om te laten zien hoe je onder moeilijke omstandigheden toch een goede videoreporta ge kon maken. Deze video band is als test naar verschil lende winkels verstuurd met het verzoek deze te gebruiken als verkoopondersteuning’, legt Willem Tijsterman uit. ’Nu wordt de allermodernste techniek öp dit gebièd toege past en wij zullen na de rally ONZE OPRUIMING IS IN VOLLE GANG WEES OP TIJD, WACHT NIET TE LANG Hiermee wordt richting gege ven aan het verder onderhan- delingstraject, waarbij ning in Zuid-Holland. Vanaf 1 WZHO de mensen en midde- januari 1996 brengt EWR de len ten behoeve van de drink- Alphense klant het waterta- watervoorziening in Alphen rief van WZHO, ƒ2,75 (exclu- aan den Rijn zal ovememen. De overeenkomst is onderte kend door EWR-directeur drs. J.H.R. Feitsma en WZHO-directeur ir. A.B.I.M. Vos de Wael. De daadwerke lijke overdracht van het drinkwaterproduktiebedrij f in Alphen aan den Rijn zal zijn op 1 april 1996. Dan wordt WZHO dus ver antwoordelijk voor de gehele drinkwaterproduktie en -dis tributie in Alphen aan den Uitgangspunt van dit plan is club Rentokil-ZVH goede dingbedrijven in Zuid-Hol- land; een grondwater-, opper vlaktewater- en een duinwa- terbedrijf. WADDINXVEEN - Elke zondag van 12.00 tot 14.00 uur brengt de lokale RTW-radio het program ma ’Da Capo’ met klassie ke muziek. Om de veer tien dagen wordt zuiver klassieke muziek ten ge hore gebracht. Op de on even weken omvat het se- mi-klassieke programma Da Capo een lossere pro grammering. Op Oudejaarsdag (zondag 31 december) werpt Da Capo een blik in de toe- j komst en biedt de luiste raar een listener’s choice uit hedendaagse muziek (John Lennon, Doors, Rol ling Stones, Dire Straits, Golden Earing, Moody Blues, Simon Garfun kel, The Beatles, Deep Purple, Queen, Pink Floyd). De muzieklijst is voor de ze speciale Da Capo-uit- zending samengesteld uit muziek die kans maakt om niet vergeten te wor den. GOUDA/WADDINXVEEN - In Gouda is het convenant ondertekend inzake de overdracht van het drinkwa terbedrijf in Alphen aan den Rijn van NV Energie-en Watervoorziening Rijnland (EWR) aan de NV Water- maatschappij Zuid-Holland Oost (WZHO) in Gouda. truck optimaal voorbereid voor een nieuwe zware klus”. Voor het eerst in zijn langjari ge autosportgeschiedenis gaat Kees Tijsterman van start als ondersteuning voor verschillende andere équipes. Op verzoek van de Belgische off-road cracks Joost van Cauwenberge en Mare de Vos ontwikkelde en construeerde Kees Tijsterman in zijn werk plaats aan de Mercuriusweg in Waddinxveen een compleet nieuwe Toyota Landcruiser Customwagon voor de zoge naamde Tl standaard mara- thon-klasse. Deze grote 4- wielaangedreven Toyota is voorzien van een 6-cilinder dieselmotor met ongeveer 230 pk. ’Hoewel ik aanvankelijk niet het plan had in te schrijven voor deze editie van Granada- Dakar drongen Van Cauwen berge en De Vos aan op mijn ondersteuning tijdens de race. Toen ook Jacky Loom ans met een vrijwel identieke Toyota mij vroeg te assiste ren, heb ik snel de knoop doorgehakt’, zeg Kees Tijster man. Bij carrosseriefabriek Contar in Nieuwekerk aan den IJssel werd overleg gevoerd over een nieuwe indeling van de laadbak, waarvan de wanden nu van gelamineerd materi aal zijn gemaakt. Enorme bandenrekken en snel te verplaatsen gereed schap- en onderdelenkisten WADDINXVEEN - De Waddinxveense gemeenteraad heeft in zijn vergadering van vorige week woensdag avond de nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening (APV) vastgesteld. In het algemeen is inn Wad dinxveen de redactie van de model- Algemene Plaatselijke Verordening, zoals die door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) is opge steld, in de Waddinxveense versie gevolgd. Reeds in 1986 is de VNG de verordening met gemeentelij ke strafbepalingen gaan beti telen als Algemene Plaatse lijk Verordening in plaats van Algemene Politie Verorde ning. Door het gebruik van de naam stad. De hoofdpunten van de visie van het bedrijfsleven zijn: voldoende bedrijfsruimte nu en in de toekomst; werken roepsbevolkmg en arbeids- aan een ’corridorontwikke- plaatsen in het Groene Hart ling’, dat wil zeggen bedrijfs- worden verkleind. Nieuwe terreinen met een bovenloka- woon- en werklocaties langs le functie langs rijkswegen en infrastructurele assen langs railverbindingen, weg en rail vormen goede evenwichtige aanknopingspunten. Het draagt bij aan vermindering van de mobiliteit. ‘Het Ondememde Hart' is de bijdrage van het bedrijfsleven ge verstedelijking in het aan de Groene Hart-gesprek- ken, die het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelij ke Ordening en Milieubeheer (VRQM) in de r maanden heeft gehouden. venant tussen overheden en De Kamers van Koophandel bedrijfsleven. en het bedrijfsleven erkennen de ecologische en landschap pelijke waarden van het Groene Hart. Versterking van het groene karakter is op zijn plaats. Anderzijds mag niet aan de economische bete kenis van dit gebied worden voorbijgegaan. In dat licht stellen de Kamers van Koophandel aan de over heden voor gezamelijk een nadere gebiedsanalyse te ver richten. Daarin past een in ventarisatie van (on)moge- lijkheden van woon- en werk- leven rekent erop dat de idee- lokaties. De Kamers van Koophandel stellen dat ontplooiing van het gevestigde bedrijfsleven en mogelijkheden voor star tende ondernemers goed kun nen samen gaan met aan dacht voor wonen, recreatie en natuur in het Groene Hart. In dat geval is er ook sprake van een evenwichtige J benadering en krijgen econo mische potenties een kans. Het Groene Hart telt maar f liefst 30.000 bedrijven die te- samen werk bieden aan ruim 200.000 personen. In de ruimtebehoefte van deze be drijven moet ook in de toe komst worden voorzien. Deze behoefte is bescheiden als bedacht wordt dat op dit moment nog geen 2% van de grond in het Groene Hart in gebruik is als bedrijventer rein, 80% van het gebied is in hoofdzaak agrarisch. Op de bedrijventerreinen is echter wel 35% van de totale werk gelegenheid gevestigd, ter wijl de landbouw nog geen 8% van de werkgelegenheid voor zijn rekening neemt. mm ar A II PAGINA 15 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 28 DECEMBER 1995 De Waddinxveense rally-rij- der Kees Tijsterman. Wik 0/ 7/0 WADDINXVEEN Heerhugowaard Pascalstraat 16, ind.ter. Zandhorst Tel. (072) 571 80 88 Alphen aan den Rijn Steekterweg 78 Tel. (0172) 49 38 44/45 4 i za ken. De formatie van trainer Stewart Bernard klom naar de derde plaats in de eredivi sie. /Schoenreparaue/ Kerkweg Oost 177 - 2741 HD Waddinxveen Telefoon (0182) 61 20 12 Waarom een oud model caravan of vouwwagen uit de verhuur kopen, terwijl u voor bijna dezelfde prijs een nieuw model 1996 Hobby - Dethleff caravan of André Jamet vouwwagen kunt kopen op levering voorjaar, tegen THEO STET AKT1E-PRIJZEN. Tevens 1001 artikelen in onze kampeersupermarkt tegen NL scherpste prijzen, o.a.: gasfles gevuld 5 kg ƒ49,95 vulling 5 kg ƒ9,95 blokbatterij ƒ4 - 2'A liter toilet- vloeistof ƒ9,95 wintertent, bekend merk ƒ495,- kachels en toebehoren 10% kor ting «slaapzak in hoes ƒ19,95. NU OPRUIMING SHOWMODELLEN CARAVANVOORTENTEN: BIJNA HALVE PRIJS. Voor de GINAF F 2222-truck van links naar rechts Kees Tijsterman, Erie Steenhuisen en Willem Tijs terman, klaar voor de 18e Dakar-rally. U L

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 15