weten wat gebeurt Mario Bross-competitie in Het Zuidhonk Waterpolotournooi van 'Gouwestaete' Waddinxveense wint hoofdprijs RTW-spel Oliebollenschaak in moordend tempo Dames van Flyers in halve finale H. Smitskamp dwingt koploper tot remise Floreant niet strompelend de nieuwe eeuw in Kaartavond De Gouwe Rijders WSE-agenda Wereldwinkel in Waddinxveen had geen groene potten in voorraad Op expositie De Sperwer 300 duiven Derde plaats Gouwestaete bij Oudejaarswedstrijd Kees Kuipers leidt spelers Korbis-ieugd op eerste plaats zich opgeven bij Cees Meider- Stichting LEZEN. Keizersgracht 391. 1016 EJ Amsterdam lenmix, computeraccessoires en sportsokken. tegenstander, ontstond ban van de prestaties en ook presentatie van het waterpo lo bij Gouwestaete. De deelnemende ploegen bij de dames zijn Brandenburg 1, GZC 1 en Gouwestaete 1, westaete 1, alle uitkomende in de eerste klasse KNZB. ke winst verder voor het Fl- team op Rozenburg. Er werd met 1-0 gewonnen. Met een De heren deden het nog iets beter want op de 4x100 m schoolslag werd een tweede plaats in de wacht gesleept door Rob Boele, Wouter Rams, Mark Nahon en Mar- tijn v.d. Maagdenberg. Het viertal liet een tijd van 4.52.2 noteren met als bijzon dere aantekening de 1.11.2 van startzwemmer Rob Boe le. Weer een prachtige tijd van de 36-jarige Master. Het Zuidhonk een disco voor de jeugd in de leeftijdsklasse van 11 tot en met 16 jaar. De toegang is deze keer gratis thold Jansen boven zich zag eindigen, en naar Wiersma, die met onverstoorbare glim lach géén van zijn tegenstan ders over de tafel trok. In groep 4A verdiende Mario Moerland een trofee door een briljante zege op Van Oort. Hans van Offeren ging met een Goudse kaas naar huis en tot slot kreeg Ponsioen de schoonheidsprijs na een mee slepende overwinning op de voorzitter. Deze sprak daarop enkele op beurende wensen uit, waarna ieder tot diep in de nacht ver der schaakte. Donderdag 4 ja nuari is het weer ernst op de wekelijkse speelavond in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad). WADDINXVEEN - De Waddinxveense Rita Frontino (St. Victorstraat) heeft de hoofdprijs van het spelletje "k Wist ’t‘ van de lokale RTW-radio gewonnen. Ze kreeg de door haar gewonnen portable radio-cd-cas- settecombinatie ter waarde van 350 gulden vrijdag 29 december op feestelijke wijze in de studio aan de Sta- ringlaan uitgereikt. te horen krijgt dat je de hoofdprijs gewonnen hebt, wil je het in eerste instantie niet geloven'. De aan de Victorstraat wo nende Rita Frontino vervolgt: 'Ja, en toen zijn we zo snel WADDINXVEEN - Op de laatste speelavond van het afgelopen jaar kwamen de schakers van de Waddinx veense Schaak Vereniging WSV bijeen om in moor dend tempo onderlinge strijd te leveren. WADDINXVEEN - Zaterdagmiddag- en avond 6 janu ari houdt de Waddinxveense zwem- en waterpoloclub Gouwestaete in het Gouwebad ’de Sniep’ (Sniepweg) het traditionele nieuwjaarstournooi, dat wordt ge sponsord door Quality Service Van de Panne BV en NVO Verzekeringen. Volgens Blaazer zullen de eerste elftallen daarin ook slagen. Hij had er op oude jaarsdag nog met enkele spe lers van zowel de zondag als de zaterdag-selectie over ge sproken en het was hem opge vallen dat deze spelers opti mistisch waren. MOERKAPELLE - In de on derlinge competitie bij de jeugd van de schaakvereni ging Moerkapelle was de 15e ronde heel spannend. Jesse van Elteren, in goede vorm, versloeg gedecideerd Hugo van Elteren. Jesse neemt de eerste plaats van zijn broer over. Jan van Helden ging in een spectaculaire partij met tegen de fel aanvallende San der Hertog, die oprukt naar de derde plaats. Bij de senioren was er snel schaken. Na de voorronde werden er drie finalegroepen gevormd. De eerste prijzen gingen naar G. van Ommeren (groep 1), J. van Elteren (groep 2) en M. van Vuuren (groep 3). De lokale RTW-radio heeft van 18 december tot en met 29 december weer haar jaar lijkse kerst- en eindejaars- programmering verzorgd. Op alle door de weekse dagenn zijn liveprogramma’s uitge zonden waarin luisteraars mee konden doen aan het fa meuze RTW-spel ’k Wist ’t. ‘In deze twee weken zijn ruim 100 luisteraars in staat geble ken een juist antwoord op de door RTW-dj’s gestelde vra gen te geven', aldus RTW-me- dewerksters Kitty Dekker, die de administratie van het RTW-spel heeft verzorgd. ‘Iedere deelnemer heeft te vens een sponsorpakket ont vangen met daarin diverse door RTW-radio sponsors en adverteerders beschikbaar gestelde prijzen zoals agen da’s, pennen, t-shirts, zonne brillen, flessen wijn, oliebol- even de studio bekeken en zijn met diverse RTW-mede- werkers op de foto gegaan. De hoofdprijs krijgt trouwens een mooi plaatsje in onze woonkamer en reken maar dat ik ook in het nieuwe jaar naar ft™" ren'. De top drong meer bij elkaar aangezien H. Smitskamp met sterk tegenspel koploper H. van Woudenberg op remise hield. W. Hennink, nummer 2 van de ranglijst, wist hiervan niet te profiteren, aangezien de partij tegen T. van de Oord eveneens een gelijke stand opleverde. Verder zakte G. van de Knaap door een nederlaag tegen E. Philipse, die zich door zijn overwinning pal achter de bo venste plaatsen weet te scha ren. Hetzelfde geldt voor B. Jansen, die te sterk bleek voor subtopper J. Muit. In de subtop moest de nieuwe en verrassende subtopper A. van Nieukerke na lange tijd tegen L. Willemen een neder laag incasseren. T. Kuiper zakte af naar de middenmoot door een degelijk spelende W. van de Hoek te verliezen. Ver der liet P. de Niet zich ook niet verrassen in de partij te gen T. Wiersma. In het middengedeelte van de ranglijst overwinningen voor ’Het is waar, we hangen met beiden teams onderin, maar we gaan het redden’, deelde hij het optimisme van de spe lers. Optimisme was er ook omdat er al met de diverse trainers is en wordt gespro ken over de verlenging van hun contract. Met zaterdag- dagtrainer Paul de Jong is zelfs al overeenstemming be reikt. Wat dat betreft kon Blaazer op de eerste dag van het jaar nieuws brengen. We waren het al snel eens. Paul blijft in het volgende sei zoen en ik denk dat Floreant hier blij mee mag zijn. Paul zelf voelt zich er in ieder ge val gelukkig mee.’ WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt donderdag avond 4 januari om acht uur inn hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) haar traditionele kaartavond. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Deelne mers hoeven geen lid te zijn van de vereniging. Na het kaarten zal er een prijsuitrei king plaats vinden met leuke prijzen. WADDINXVEEN - De nieuw jaarsreceptie van de Wad dinxveense voetbalvereni ging WSE (Oranjewijk) is dinsdagavond 2 januari in de kantine ’De Lansbrekers’ ge houden. Als alternatief voor de traditionele nieuwjaars wens heeft WSE een eigen voetbalagenda 1996 uitgege ven met informatie over be langrijke nationale en inter nationale voetbalwedstrijden en met de namen en adressen van jeugd- en hoofdbestuurs leden van de Waddinxveense voetbalvereniging. Groep van Keurmeesters van Postduiven worden gekeurd op bouw en schoonheid. Al vele jaren geldt dit eerste weekend in het nieuwe jaar als een ontmoetingsplaats van vele duivenliefhebbers uit de Goudse regio. We hebben zelfs bellers uit Alphen aan den Rijn, Hazers- woude, Zoetermeer en Capel- le aan den IJssel gehad', al dus een enthousiaste Kitty. Als klap op de vuurpijl is vrij dagmiddag 29 december een portable radio-cd-cassette combinatie onder de deelne mers van ’k Wist ’t verloot. Deze door audio- en videospe cialist Heemskerk BV schikbaar gestelde hoofdprijs is gewonnen door de Wad dinxveense Rita Frontino. De reactie van de gelukkige hoofdprijswinnares: ‘Ik was afgelopen vrijdag druk bezig met koken toen m’n zus me kwam vertellen dat er ie mand van RTW-radio aan de telefoon was die me dringend moest spreken. En als je dan De voorzitter kondigde diver se verbeteringen aan waar van die van de accommodatie een belangrijke is. ’Als we dat voor elkaar krij gen, kan Floreant straks met een gerust hart de 21ste eeuw binnenstappen.’ Al dit jaar, op de ledenvergadering van maart, zal het plan gepresen teerd worden voor de bouw van vier extra kleedkamers. Het is de bedoeling dat ver volgens de bestaande kleed kamers gerenoveerd worden. Samen met AV47 heeft Flore ant een brief aan de gemeente geschreven waarin aandacht wordt gevraagd voor de on overzichtelijke (en zelfs ge vaarlijke) ingang van het sportpark, ontstaan na de re cente veranderingen op het terrein van streekvervoerder ZWN. Sportief gezien moet 1996 het jaar van de waarheid worden. ’Het bewijs zal moeten wor den geleverd dat de kampi oenschappen van de eerste elftallen geen toevalstreffers zijn geweest.’ Jongens kadetten 1 won weer. Nu was Leiden de te genspeler. Vooral in de eer ste helft was er sprake van een groot klasseverschil. Met goed samenspel ging Flyers de rust in met een 54-22 voorsprong. In de tweede helft bood Leiden wat meer tegen stand, maar de overwin ning kwam niet in gevaar. Eindstand 95-56. Top scoorder was Hans Peters met 30 punten. Jongens passerelle 2 had in Jumpers een gelijk waardige Hierdoor ontstond een boeiende en spannende wedstrijd. Flyers bleef de gehele wedstrijd een kleine voorsprong houden en on danks fel aandringen van Jumpers in de laatste mi nuten bleven de winstpun ten in Waddinxveen. Uit slag 37-31. Topscoorder was Erik Sikkel met 18 punten. Komende vrijdagavond om negen uur in sportzaal De Duikelaar Flyers D 1 tegen Juventus uit Schiedam. WADDINXVEEN - De Stich ting Wereldwinkel Waddinx veen (Koningin Wilhelmina- plein) heeft - in tegenstelling tot wat aan de hand van land- leijke informatie is bericht - geen groene, geglazuurde aardewerkpotten in de sorte ring gehad. Alle Wereldwinkels kiezen hun eigen assortiment bij on der ander de Fair Trade-orga- nisatie te Culemborg. Er zijn net als voor Max Havelaar- koffie, chocoladeartikelen en honing meer importeurs die dezelfde voorwaarden hante ren. Ook zij betalen een eerlij ke prijs aan hun producenten in Afrika, Azië en Zuid-Ame- rika. Alle importeurs, waar de We reldwinkel Waddinxveen de produkten van betrekt, zijn goedgekeurd door de Lande lijke Vereniging van Wereld winkels. Zoals alle winkels krijgen ook de Wereldwinkels vanzelf sprekend af en toe bezoek van de vroegere Keuringsdienst van Waren. De Wereldwinkel Waddinxveen heeft nog nooit iets uit de winkel weg hoeven te moeten nemen. Het volledige programma luidt als volgt: 17.00-17.45 uur: Gouwestaete 1- Bran denburg 1 dames; 17.45- 18.30 uur: Merwede 1- Gou westaete 1 heren; 18.30-19.15 uur: Brandenburg 1-GZC 1 dames; 19.15-20.00 uur: Mer wede 1-Katwijk 1 heren; 20.00-20-45 uur: GZC 1-Gou- westaete 1 dames en 20.45- 21.30 uur: Katwijk 1-Gou- westaete 1 heren. Sjaak Blaazer zou Sjaak Blaazer niet zijn als hij van zijn nieuwjaarsrede niet iets aparts maakte. Zo kwam hij ditmaal met twee nieuwjaar stoespraken. De tweede was een korte, vol ideeën voor goe de voornemens, vooral ge richt op het persoonlijke le ven van de Floreanen. ’Meer doen met je creativiteit, het leven eens door een ande re bril bekijken, meer vakan tie, minder piekeren, maar ook serieuzer over het leven nadenken. Verder zeggen hoe je er over denkt, positief den ken en, niet vreemd uit de mond vaiï deze voorzitter, meer lezen! BOSKOOP - Sjaak Blaazer zal zich herkiesbaar stellen voor een nieuwe periode van drie jaar als voorzitter van Floreant en zaterdagtrainer Paul de Jong heeft voor een jaar bijgetekend. Blaazer deelde dit mee in zijn nieuw jaarstoespraak waarin hij ca baretier Youp van ’t Hek aan haalde die het in zijn oude jaarsconference over ’strom pelend naar het einde van de eeuw gaan’ heeft gehad. Als het aan Sjaak Blaazer en zijn medebestuurders ligt, zal dat met Floreant niet het geval zijn. Onder de inspirerende hoede van wedstrijdleider Gerard Torenbeek werden de spelers in vier groepen geplaatst waarin zij elkaar nahr het (schaak)leven mochten staan. Ondanks de oliebollen lukte dit wonderwel. Na negen partijen, het was inmiddels tien uur geworden, gingen de jongsten onder de wol waarna de messen op ta fel kwamen. Theoretisch wer den Jansen, Philipse en Van Woudenberg de winnaars. Zij kregen geen prijs. In de hoogste groep ging deze naar Ronald Dannis, een jeugdige Delftenaar, wegens uitzonderlijk goed spel, naar de 12-jarige Taco Stouten, die in de eerste ronde alleen Bar- WADDINXVEEN - De 15e schaakronde voor de huis- van de Waddinxveeense WADDINXVEEN - Een win terstop kennen de jeugdige korfballers van Korbis niet. WADDINXVEEN - Vrijdag 5 januari (19.30-24.00 uur) en zaterdag 6 januari (14.00.- 17.00 uur) houdt de Waddinx veense postduivenvereniging De Sperwer haar jaarlijkse en gratis toegankelijke club- tentoonstelling in het lokaal aan het Stationsplein. De prijsuitreiking is komende zaterdagmiddag om vier uur. Zo’n 300 duiven, in 18 ver schillende klassen onderver- houdelijke competitie deeld, zullen door twee keur- Schaak Vereniging WSV leverde nog meer gedrang meesters van de Nederlandse van kandidaten in de top op. Het ziet er dan ook naar uit dat ook het nieuwe jaar een spannend schaakjaar zal blijven. avond begint om negen uur. Zondagmiddag 7 januari van twee tot vieer uur wordt in Het Zuidhonk weer een soos gehouden voor verstandelijke gehandicapten. Op deze mid dag worden er spelletjes ge- speeld, muziek gedraaid en andere activiteiten gehouden om met elkaar een gezellige middag te hebben. Vrijdagavond 5 januari om acht uur wordt in Het Zuid honk weer een ronde van de klaverjascompetitie gespeeld. Zoals bekend zijn ook mensen die graag een avondje willen klaveijassen, zonder gelijk deel te moeten nemen aan een competitie, van harte welkom. De kaartavonden worden op elke eerste vrijdag van de maand georganiseerd. De kosten bedragen ƒ2,50 per persoon per avond. Per speel avond is een aantal prijzen beschikbaar worden gesteld voor degenen met het hoogste aantal punten. De competitiespelers strijden bovendien om de kampioens- beker, die aan het eind van het jaar wordt uitgereikt. De vrije spelers zijn altijd wel kom aan de zaal. ger tijdstip bracht Sprin gers met vier vrije worpen op voorsprong. De rest van de speeltijd bleven de teams om en om scoren, waardoor de winst naar Springers ging. Uit slag 75-78. Topscoorder was Wolter Zwijnenburg met 21 punten. Heren 3 speelde een wed strijd met twee gezichten. De eerste helft was slecht. Alleen dankzij de scores van uitblinker Derk Dee- nik (15 punten) bleef de achterstand met rust be perkt tot 27-37. De tweede helft ging het stukken beter. Er werd als team samen gewerkt en de tegenstander Team Ten Dreamer werd overklast. Eindstand 73-62. Top scoorder was Derk Deenik met 32 punten. tevreden. A2 verloor met 14-4 in Krim pen aan den IJssel van KO- AG. Bl won met 2-9 in en van Maassluis BI, waardoor de koppositie opnieuw werd ver stevigd. Dl verloor met 4-1 van Eureka en El boekte vol le winst op Nieuwerkerk. Er werd met 5-2 gewonnen. G1 speelde niet omdat de te genstander niet kon spelen. G2 verloor met minimaal ver schil, thuis tegen IJsselvogels werd het 9-10. WADDINXVEEN - In het nieuwe jaar gaat Kees Kui pers in klasse A van de Wad dinxveense sjoelvereniging aan kop met 1.413 punten. Op de tweede plaats staat Jan Kersbergen, derde Frans Bouwmeester en vierde Dick Dros. De andere standen zijn: klas se B: 9. Cor Faay, 10. Adri Faas, 11. Jan van Beek, 12. Asha den Drijver, klasse C: 1. Cor van Gils, 2. Dirk Faas, 3. Sjaan Faay, 4. Cor Kersber gen; klasse D: 1. Simon den Ouden, 2. Corry Boegheim, 3. Ceron v. Beek, 4. Jaap v. Beek; klasse E: 1. Corry ’t Hart, 2. Ben de Ouden, 3. S. v.d. Moor, 4. Dick Esveldt- De prijzen in de tweede ronde gingen naar André van Ge- meren, Dirkjan van Drunen, Henk van Beek, Guus van Renesse, Mien van Renesse en Marius Kersbergen. ZOETERMEER/WADDINXVEEN - In het Zoetermeer- se zwembad ‘De Veur‘ hield WVZ haar traditionele Oudejaarswedstrijd in de vorm van een nationale zeskamp. De zwemploeg van Gouwestaete was kans loos voor de hoofdprijs, maar de derde plaats viel be paald niet tegen. Elke ploeg kreeg in Zoeter- ‘Linde pakte de derde plaats meer een grote zak oliebollen en die gingen er na het zwem men wel in. Miranda Boer dook op de 100 m vrije slag bij de dames voor het eerst onder de minuut, nog steeds een magische grens. Met 59.9 zwom Miranda naar de twee de plaats op dit nummer. Op de 100 m schoolslag bij de jongens onder 15 jaar was Wouter Rams oppermachtig. Zijn tijd van 1.16.9 viel wat tegen. Inge v.d. Schrier ver overde zilver op de 100 m vlinderslag en op de 200 m vrije slag bij de meisjes onder 15 jaar met tijden van 1.10.4 en 2.11.5. Door in een spannende wed- Eva Idelenburg had gehoopt k o-vr i..:„ het jaar met een persoonlijk record te kunnen afsluiten op plaats. Uit 5 wedstrijden be- meisjes onder 13 jaar, maar slaagde niet in deze opzet. Met 1.23.5 en een tweede plaats was de koek op. Wilke v.d. Valk had wat dat betreft meer succes want zo wel op de 100 m rugslag (1.12.5) als op_de 100 m vlin- l er persoonlijke records uit de bus. Met deze tijden haalde Wilke tweemaal een derde derde plaats zijn zij bijzonder plaats bij de meisjes onder 17 -j„_ jaar. Mark v.d. Schrier ging af als een speer op de 100 m rugslag bij de jongens onder 17 jaar en wist zijn snelheid goed te handhaven zodat er een rede lijke tijd op de klok kwam. Met 1.04.8 werd Mark als winnaar uitgeroepen. Joost Krommenhoek sloot het jaar goed af met een eerste plaats op de 50 m vrije slag bij de jongens onder 11 jaar. Met 30.4 tekende Joost voor een nieuw clubrecord. Geert v.d. A. Kardol, N. Dannis, F. Rit ter, J. van de Heiden en H. Brinkhorst tegen respectieve lijk A. van de Starre, H. van Offeren, J. Stam, T. Goor en M. Moerland. L. Ellers en E. Ket hielden elkaar na een lange partij in evenwicht. In de onderste regionen ten slotte bleek J. van Oort te sterk voor P. van Offeren. D.J. van Offeren zette zijn verrassende overwinningen reeks nog even voort door J. Markus de teil in te spelen. J. Ponsioen blijft nog steeds van slag door met een betere bordbezetting hiervan niet te profiteren, maar in het eind spel alsnog van J. van San- dijk te verliezen. J. Smit klauterde wat naar boven door een nipte winst in zijn partij tegen A. van Aspe ren. H. Stouten wist in een creatieve schaakpartij tegen U. Beerends een overwinning te boeken met als resultaat dat laatstgenoemde het jaar 1995 heeft uitgeluid als hek kensluiter van WSV. WADDINXVEEN - Ook in dit nieuwe jaar houdt de Stichting Wijkwerk De Zuidplas in samenwerking met Van de Wal Speelgoed (Passage) het Mario Bross- kampioenschap. Deze competitie wordt ge- op dit nummer met een per soonlijk record van 32.8. Op de 50 m rugslag zag Joost zijn streven beloond met een tweede plaats in de tijd van 34.9. Spannende estafettes be kroonden het programma. Op de 4x100 m rugslag zwom men Inge v.d. Schrier, Catha rina v.d. Valk, Wilke v.d. Valk en Miranda Boer met een tijd van 4.59.6 naar de derde plaats. Quality Service Van de mogelijk naar de RTW-dtudio Panne BV in Alphen aan den gegaan voor de officiële prijs- Rijn is een jong en dynamisch alle spelend in de hoofdklase uitreiking. We hebben nog bedrijf dat zich toelegt op het KNZB. Bij deheren zijn de ontwerpen van printplaten deelnemende ploegen Kat- voor de professionele electro- wijk 1, Merwede 1 en Gou- nica-industrie. Dit bedrijf j- sponsort reeds jaren diverse activiteiten bij Gouwestaete. NVO Verzekeringen uit Ca- pelle aan den IJssel is nieuw RTW-radio blijf luiste- bij Gouwestaete. Onlangs werd door dit bedrijf een be zoek gebracht bij enkele wed- RTW-radio is 24 uur per dag strijden en men raakte in de in de ether te ontvangen op FM 105.8 en via de Waddinx veense kabel te beluisteren op FM 93.1 Mhz. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers-basketbal heeft de bekerwedstrijd tegen Jumpers, een team uitkomend in de promotiedi visie, gewonnen. Heren 1 verliest duel van Springers. Jongens-kadetten boekten weer een winstpartij. Heren 3 verrastte tegen Team Ten Dreamer. Jongens paserelle 2 won ook. Vorige week woensdag avond versloeg dames 1 in de bekerwedstrijd de kop loper in de promotiedivisie, Jumpers (Den Haag) en staat nu in de halve finale. Het was een - uit Flyers oogpunt bekeken - uitste kende wedstrijd.’ Vooral verdedigend klopte het voor de volle 100 procent. Jumpers had hierop geen enkel antwoord en bleef de gehele wedstrijd zoeken naar openingen. De scoringskansen die Fly ers kreeg werden benut en de ruststand ging in met een kleine voorsprong. (21- 16) Op zich al verrassend. Jumpers probeerde de tweede helft met een fana tieke press het spel van de dames te ontregelen. Dit lukte gedeeltelijk. Met nog dertien seconden te spelen stond Flyers vier punten voor, maar Jum pers wis toch nog gelijk te komen. Hierna volgde een verlenging van vijf minu ten. Flyers hield het hoofd koel en won de wedstrijd met 65-62. Deze overwinning telt en zal voor opschud ding zorgen in de basket- balwereld. Topscoorders werden Anita van Unen en Gaby Kuyer, ieder met 20 punten. Afgelopen vrijdagavond vond de 'derby' plaats tus sen Flyers en Springers. In een volle sportzaal De Dui kelaar (Zuidplaslaan) had Flyers de beste start. Niet dat er goed gespeeld werd, maar met gecontro leerd spel wisten de Wad- dixnveners steeds een klei ne voorsprong te behou den. Ruststand 44-41. In de tweede helft bleef het spel van Flyers iets te ge controleerd, waardoor het fanatiekere Springers het heft in handen kon nemen. Een ongelukkige beslis sing van de scheidsrech ters op een nog ongelukki- speeld op vrijdag 5 en zater- bij Van de Wal Speelgoed dag 6 januari. In de voorron- de Passage. des worden drie speldelen ge- De kosten bedragen ƒ5,-, in- speeld van een Mario Bross- clusief twee consumpties. Het spel. wijkgebouw Het Zuidhonk is de grote finale spelen. Deze is op zaterdagavond 6 januari om zeven uur. Wie twee leuke dagen wil hebben deze keer. Voorafgaand aan met de spelcomputer kann deze disco wordt de grote fi nale van de Mario Bross- kampioenschappen gespeeld. De jongere kinderen komen die middag reeds om vijf uur aan bod. Hun disco duurt tot half zeven. Ook deze disco is gratis. Daarna kunnen de volwasse nen swingen tijdens de disco voor 30-plussers. Stichting Wijkwerk De Zuidplas heeft reeds diverse malen een 30+- disco georganiseerd. De strijd met 5-3 van Maassluis te winnen staat het B3 team c van Korbis stevig op de eerste de 100 m schoolslag bij de haalden zij 9 punten, scoor den 25 maal en kregen 14 doelpunten tegen. Opnieuw een zeer grote over winning voor Cl. Ditmaal werd met 23-0 gewonnen van Velox. C3 won met 4-0 thuis r tegen De Kapellen. Belangrij- derslag (1.12.7) kwamen wijk, telefoon 0182-612237, of '2 TTJ z» TXTz»! <Q£UQ de Passage. clusief twee consumpties. Het De finale wordt gespeeld met gedurende deze wedstrijden één van de nieuwste spellen, voor iedereen gratis toegan- ledereen speelt mee in de kelijk. voorrondes én in de finale. In Zaterdagavond 6 januari om de finale wordt een afvalsys- eindelijk de vier beste spelers iS r *v' PAGINA 19 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 3 JANUARI 1996 WEEKBLAD en hoofdprijswinnares Rita Frontino. (Foto: RTW-radio). De "k Wist 't'-priiswinnaars, omringd door diverse RTW-medewerkers. Op de voorste rij, tweede van links, de stralende hoofdpri|swinnares Rita Frontino. (Foto: RTW-radio). i iedereen gratis toegan kelijk. i half acht houdt de Stichting teem gehanteerd, zodat uit- Wijkwerk De Zuidplas ook in - J 1 1 1 1 TT-J- t - - J 1^ z. 1 zx y"v zJ ZIZIZS wz. z^ -i tt i rr_i_

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 19