PvdA lanceert nieuwe ideeën voor toekomst Informatie-avond over voordelen borstvoeding Kijkje in de horecakeuken van 'Akkeroord' en 'de Gouwe Dis' Een bijzondere ontmoeting Waddinxveense in Bon Reisbureau Rabobank komt met actiepakket Expositie Janny de Rijke De NS worden steeds klantonvriendelijker Klantvriendelijkheid voor rolstoelberijders met oud-Waddinxveense in Bombay A - Thema-avond Confessionele Vereniging Dr. Livingstone in 'De Tunnel' Open repetie- avond Meeting x, LEZERS SCHRIJVEN J Alphen aan den Rijn-Den Haag vervielen. - De laatste trein vanuit Gou da op zondagavond werd op geheven. - Aan de halfuurs regelmatig heid van de dienstverlening werd geknoeid, zodat men ’s middags niet meer op zijn ge heugen kan vertrouwen. WADDINXVEEN - Komende zaterdag 13 januari van tien tot drie uur wordt voor de zevende keer de lan delijke open horecadag ’Kijk in de horeca’ gehouden. Een recordaantal van bijna 500 horecabedrijven stel len die dag hun keukens open. In Waddinxveen zijn dat restaurant ’Akkeroord’ (Akkeroord) en restau rant ’de Gouwe Dis’ (Zuidkade), waar rondleidingen worden gegeven. In de partyruimte van Bibelot bevindt zich van haar ook een kamerscherm in olieverf en enkele schilderijen met als •ote een om- ringd wordt door bedelende RITA v.d. ZWALUW-WESSE- LING Weidezoom 16 Waddinxveen Ook in dit nieuwe jaar zullen er maandelijks avonden over borstvoeding worden gehou den omdat steeds meer vrou wen voor borstvoeding voor hun baby kiezen. Veel moe ders voelen zich echter onze ker bij het geven van borst voeding en vragen zich af of het wel zal lukken. Het geven van borstvoeding is zo oud als de mensheid en toch heel modem. In onze westerse cultuur is het soms moeilijk het geven van de borst nog als een vanzelfspre kende zaak te beschouwen. Het geven van borstvoeding is niet ingewikkelder gewor den dan vroeger toen ieder een het gaf. Toch stoppen veel moeders er kort na de geboor te van hun baby mee, omdat het niet gaat zoals ze gehoopt hadden. WADDINXVEEN - Het reisbureau van de Rabobank Waddinxveen heeft een aantrekkelijk actiepakket met een digitale reiswekker met wereldtijdenschaal gemaakt voor snel boekende Waddinxveners, die kunnen kiezen uit een uitgebreid reisaanbod. wensen voor het nieuwe jaar van de familie Chamdrasek- har, aan allen die hen in Wad dinxveen kennen. Tot mijn verbazing verlangen zij nog dagelijks terug naar ons Gouwedorp, want hier voelden zij zich thuis en op hun flat in Manilla kennen ze niet zo veel mensen. Zij hopen in september weer naar Nederland te komen en zullen dan zeker onze gasten zijn op het Noordeinde. Him adres is: Fam. dr. C.S. Chandrasekhar, Asian Deve lopment Bank, 6 ADB Avenue Mandaluyong, Metro Manila, P.O.Box 789,0980 Manila, Phi lippines Er worden ook folders ver kocht en artikelen zoals draagdoeken, katoenen zoog- compressen en kolven. Voor moeders die veel willen gaan kolven, in verband met bij voorbeeld werk, is er een elec- trische kolf te huur. Voor aanmelding en informa tie of telefonische hulpverle ning kan men bellen naar Riet Boef, tel. 0182-395225. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense kunstenares Jan ny de Rijke exposeert in Bibe lot (Limaweg). In het restau rant hangt onder andere een serie pastelschilderijen, die zij op locatie maakte in het Italiaanse Toscane. onderwerp het Caribische carnaval. Vanaf maandag 22 januari hangen er van Janny de Rijke ook nog enkele modeltekenin- gen in het Goudse bloeddo- norcentrum. Deze maken deel uit van een groepsexpo- sitie van de modeltekengroep van Expressie’70 uit Alphen aan den Rijn, waarvan de Waddinxveense een enthousi aste deelneemster is. WADDINXVEEN/ZEVENHUIZEN - ‘Het deelnemen aan arbeid en besluitvorming is essentieel voor de so- ciaal-democratie. Nieuwe ideeën en het betrekken van burgers en instanties leveren de basis voor ver nieuwing. Realiteit en utopie zijn beide nodig4. Dat zei burgemeester drs. Leo Schoots van Zevenhui- zen-Moerkapelle. Hij deed de ze uitspraken tijdens een bij eenkomst van de Partij van de Arbeid in hotel-café-res- taurant De Unie (Kerkweg- Oost). Leo Schoots was één van drie inleiders in een debat over nieuw beleid ten aanzien van arbeid, milieu, huisvesting, veiligheid en onderwijs. De PvdA heeft in september de drie discussierapporten ’De PvdA en de stad’, ’De so ciale staat van Nederland’ en ’De wonderbaarlijke terug keer van de solidariteit’ uit gebracht. De rapporten bevatten ver nieuwende ideeën. ’Er moe ten politieke keuzen worden gemaakt op weg naar de vol gende eeuw. Een nieuwe ver deling van arbeid, ruimte en kennis’, aldus de PvdA. Er wordt al een aantal maan- Noordeinde 91, Waddinxveen (Naschrift redactie: Dit soort in teressante ontmoetingen in het buitenland blijven altijd verba zen. Zo maakten wij bijvoor beeld mee vlak onder de Parijse Eiffeltoren plotseling op de schouders getikt te worden door kunstenares Martina Pruijm- boom en haar man en begroet ten we onverwachts op het Indo nesische eiland Bali PCW-frac- tievoorzitter Jan van Wijk. De talrijke plotselinge ontmoetin gen met vakantievierende Wad dinxveners in Zuid-Frankrijk laten we hierbij nog maar bui ten beschowuing. Waddinx- veens burgemeester Kees van der Linden stond overigens ook eens een keer oog-in-oog met een Waddinxvener bij het wereld wonder Borobodur op het Indo nesische eiland Java. Of de we reld is klein of er zijn overal Waddinxveners te vinden. Vol gens ons zijn beiden waar). derlands. Zij woont nu in Ma nilla op de Philippijnen en was twee dagen met haar man in Bombay, waar hij voor de Azia tische Ontwikkelingsbank een inspectiebezoek moest bren gen bij een grote uitbreiding van de haven. Zij logeerde in hetzelfde hotel als ik en was met tegenzin met haar man meegegaan, omdat ze het niet leuk vindt in een vreemde stad op een hotelka mer. Ze had de gehele morgen zitten lezen en wilde nu wel eens naar buiten...! Toen we enigszins van de ver bazing bekomen waren, zijn we samen gaan lunchen, heb ben een taxi genomen en zijn uitgebreid gaan winkelen, want zij spreekt Hindi en kan alles vragen en hoeft ook niet teveel te betalen. ’s Avonds hebben we met onze mannen gezellig gedineerd en de volgende dag was er een boottocht georganiseerd naar het toeristische eiland Elep- hanta, waar prachtige boed dhistische grotten uit de eerste eeuwen van onze jaartelling te bewonderen zijn. We voeren daarna naar de ha venwerken voor een inspectie en werden bijzonder goed ver zorgd en begeleid door zeer vriendelijke Indiase mensen en de heer Chandrasekhar. Aan het eind van de middag moesten de Chandrasekhars weer naar Manilla en ik heb Radha beloofd om dit merk waardige verhaal in het Week blad voor Waddinxveen te pu bliceren. Ik voldoe gaarne aan dit ver zoek en breng tevens de harte lijke groeten over en de beste Hotelscholen. In totaal hebben 55 scholen hun medewerking toegezegd. Tevens zullen zo’n 20 arbeids bureaus zich komende zater dag in een aantal deelnemen de bedrijven presenteren. De arbeidsbureaus geven in formatie over de verschillen de personeelsvoorzienings- projecten die zij in samenwer king met het Onderwijscen- De ervaring leert dat juiste informatie en een goede voor bereiding (al tijdens de zwan gerschap) ervoor zorgen dat de kans van salgen aanmer kelijk groter wordt. Speciaal voor de groep aan staande moeders, maar ook voor hen die nog niet tot een keuze zijn gekomen of al een kindje aan de borst hebben houdt La Leche Leaque infor- matie-avonden. Behalve het onderwerp van de avond, is er ook volop gele genheid tot het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen. Men leert an dere moeders kennen die net zo tegenover borstvoeding De uitstekende bereikbaar heid per openbaar vervoer was oorspronkelijk een aan trekkelijkheid van Waddinx veen, maar de steeds minder ’Nederlandse’ Spoorwegen (NS) doen er alles aan om het gebruik van hun treinen te ontmoedigen. Ooit werd er een extra halte gesticht tussen Boskoop en Waddinxveen en de daar ge plaatste plaatsbewijzenauto maat maakte de grootste om zet van Nederland. De investering in Waddinx- veen-Noord bleek zichzelf te rug te betalen door meer NS- reizigers aan te trekken. gaan alle mensen op straat aan stalletjes hun lunch gebrui ken. Het was dus extra druk op straat. De mannen allemaal netjes in overhemd met strop das, de vrouwen in hun prach tige elegante sarees. Wat lijken die mensen toch al lemaal op elkaar, dacht ik. Ik ben echt een buitenbeentje. Na een klein uur in de hitte gelo pen te hebben, had ik nog geen winkel gezien en besloot dus maar om langs de andere kant terug te gaan naar het hotel om aan mijn vijfde boek te be ginnen. Een Indiase dame kwam mij tegemoet en ik dacht: ‘Dat lijkt mevrouw Chandrasekhar wel, die in Waddinxveen gewoond heeft*. Elkaar naderend keek zij op en ik zag dat zij ook naar mij keek. ‘Bent u mevrouw Chandrasek har?*, vroeg ik. *U kent mijn naam ook nog, maar wie bent u ook weer uit Waddinxveen?*, was haar antwoord. ‘Ik ben Rina Bloem en onze zo nen Albert en Mandjoe hebben samen op de samenwerkings school voor HAVO-Atheneum gezeten en zijn tegelijk naar Delft gegaan. Ook herinner ik uw heerlijke Indiase hapjes op een dag van de Vrouwenraad. Woont u hier?*. Alsof we elkaar jaren kenden hebben we elkaar omhelst. Ve len zullen haar herinneren als de dame die op de Heggewinde woonde en altijd in haar sarees in ons dorp te zien was. Ook heeft zij in De Bonkelaar vege tarische kooklessen gegeven. De oud-Waddinxveense heeft 13 jaar in het Gouwedorp ge woond en spreekt vloeiend Ne- staan. Verder heeft de moe- dergroep een bibliotheek met boeken over zwangerschap, geboorte, borstvoeding en ba byverzorging waaruit ieder een die de groep bezoekt kan lenen. Toch blijken de Nederlandse Spoorwegen aanhoudend alle mogelijke moeite te doen om het passagiersvervoer op de lijn Gouda-Alphen aan den Rijn te beperken: - De automaat, die op Wad- dinxveen-Noord uw briefje van tien gulden omwisselde in munten voor de automaat verdween. - De oorspronkelijke plaats bewijzenautomaat verdween eveneens. - Na lange tijd van ontbering kwam daar een nieuw model voor in de plaats, dat echter regelmatig weigert om, elders prima functionerende, be- taalpasjes te accepteren. - Voor aan de wachtruimte ge pleegd onverantwoordelijk vandalisme werden alle reizi gers gestraft, door reparatie en vervanging maanden te la ten wachten. - Doorgaande verbindingen WADDINXVEEN - Volgende week donderdagavond 18 januari om acht uur wordt er op het huisadres De Ge- nestetlaan 3 weer een informatie-avond gehouden van La Leche League. Onderwerp van gesprek zijn de voordelen van borstvoeding voor moeder en kind. den in en buiten de PvdA dis cussie over gevoerd. Op het landelijk congres van die par tij op 10 februari wordt er over de hoofdlijnen beslist. Er werden ook inleidingen ge houden worden door Peter Laman en dr. Martin Kraai- jestein. Peter Laman (1948) is in Rotterdam directeur Werkgelegenheid en zat in de commissie die onder leiding van PvdA-voorzitter Felix Rottenberg het rapport over ‘De sociale staat* heeft opge steld. Hij schetste op de bijeen komst in Waddinxveen de ge dachten en dilemma’s in dat rapport en hield een pleidooi voor een bredere omschrij ving van het begrip arbeid. Een ’basisbaan’, omdat alle betaalde en onbetaalde acti viteiten de samenleving draaiende houden en nie mand aan de kant mag wor den gezet. Hij stelde dat we teveel vanuit de waan van al le dag denken. Dr. Martin Kraaijestein, ge boren in 1945 in Rotterdam, en oud-wethouder van Wad dinxveen vond dat de PvdA te veel angst heeft. We denken Terwijl heel Nederland nog in de ban is van de winter en menigeen de schaatsen heeft uitgeprobeerd bevindthet reisbureau van de Rabobank Waddinxveen (Kerkweg- Oost) zich reeds in zomerse sferen. ’De boekingsperiode voor de zomervakanties is namelijk weer aangebroken en dat is duidelijk te merken’, zegt El ies Heemskerk, reisadviseuze bij de grootste bank van Wad dinxveen. Voor dit jaar is het aanbod aan reisprogramma’s op nieuw uitgebreid. Maar liefst 34 vertrouwde touroperators bieden hun reizen aan via de Rabobank. In het afgelopen jaar was het aanbod en de goede service aanleiding voor één miljoen mensen om bij de Rabobank een vakantie te boeken. De bank is dan ook al vele ja ren het grootste reisbureau van Nederland. Als dank voor het gestelde vertrouwen heeft het reisbureau van Rabobank Waddinxveen locaal een aan trekkelijk actiepakket ont wikkeld voor met name de snelle hoekers. Volgens Elles Heemskerk is het grote voordeel van snel boeken, dat men nog kan kie zen uit een uitgebreid aan bod. Naarmate het seizoen vordert is er steeds meer sprake van volgeboekte loca ties en wordt de keuze be perkter. Daarnaast is er dus voor de snelle hoekers het aantrekke lijke actiepakket. Zo ont vangt iedereen die voor zon dag 31 maart bij het reisbu reau van de Rabobank Wad dinxveen boekt een digitale reiswekker met wereldtijden schaal cadeau. Waar de cliënt ook naar toe wil op vakantie, de juiste tijd reist altijd mee in de bagage. Tevens is er onder bepaalde voorwaarden de mogelijkheid tot aanschaf van een gratis Rabocard met Europas met een geldigheidsduur voor heel 1996. Daarnaast ontvangt iedere boeker weer het gratis boekje Rabokompas, dat barstensvol staat met handige reistips voor een zorgeloze vakantie. Natuurlijk kan de cliënt ook bij de Rabobank terecht voor alle andere vakantiezaken. De benodigde verzekeringen, het buitenlands geld, passen en creditcards en de betaling van de reis, alles is onder één en hetzelfde Rabodak snel en goedkoop geregeld. Overigens is de bank op een computer aangesloten waar in zo’n 15.000 tarieven naar honderden bestemmingen zijn opgeslagen. Met één druk op de knop worden de nieuw ste tarieven op het scherm ge toond en geprint. Het doel van de open dag ’Kijk in de horeca’ is jongeren in de laatste fase van het ba sisonderwijs en in de eerste fase van het voortgezet on derwijs (10- tot 15-jarigen) alsmede specifieke doelgroe pen zoals herintredende vrouwen, allochtonen en werkzoekenden zodanig te in formeren over werken in de horeca dat zij zich een goed beeld kunnen vormen van de mogelijkheden binnen deze bedrijfstak. Tevens zijn leden van de Tweede Kamer uitgenodigd om een bezoek te brengen aan één van de deelnemende be drijven om zo nader kennis te maken met de bedrijfstak ho reca. Voor ’Kijk in de horeca’ worden landelijk minstens 12.000 bezoekers verwacht. Bezoekers van de open dag krijgen de gelegenheid om zo wel voor als achter de scher men van het horecabedrijf uitgebreid rond te kijken. Ondernemers en medewer kers verzorgen rondleidingen en zullen allerlei horecavak- technieken demonstreren. Tevens geven zij een toelich ting op de gang van zaken in een horecabedrijf. In sommi ge bedrijven kunnen bezoe kers hun horecavaardighe- den testen door een bepaalde handeling te verrichten. Onder de deelnemers bevin den zich allerlei soorten hore cabedrijven: hotels, restau rants, cafés en fast food-be- drijven. In een aantal bedrijven geven vertegenwoordigers van ver schillende vormen van hore- caberoepsonderwijs informa tie over de desbetreffende op leidingen: VBP-scholen met een afdeling koken en serve- WADDINXVEEN - Woens dagavond 17 januari kwart over acht zal ds. R. de Reuver uit Boskoop op de eerste the ma-avond van de Confessio nele Vereniging spreken over het onderwerp kinderdoop en volwassendoop. De avond wordt gehouden in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad). BOSKOOP - Zaterdagavond 13 januari om tien uur treedt inn de Boskoopse jongerenso ciëteit De Tunnel op de popu laire Goudse fu- sionfunkformatie Dr. Li vingstone presenteren. De vijfkoppige band, die in de ko mende lente de eerste cd We presume...’ uitbrengt, brengt goed in het gehoor liggende melodiën, swingende ritmes en frisse improvisatie in een moderne muzikale vormge ving (samples en blaassyn- thesizers worden niet ge schuwd). De toegangsprijs be draagt ƒ10,-. En nu worden we weer ver blijd met de mededeling, dat met ingang van zondag 14 ja nuari 1996, op het NS-station Waddinxveen zowel het loket als de - verwarmde - wacht kamer op zondag geheel, en op de meeste werkdagen na 14.10 uur, voor het publiek gesloten zullen zijn. Het is onbegrijpelijk hoe enerzijds uitbreiding van de rijwielbergingsmogelijkhe- den anderzijds wordt afge wisseld met maatregelen, die niet anders bedoeld kunnen zijn dan om het gebruik van de trein zoveel mogelijk tegen te gaan. Voor de laagstgele- gen spoorlijn van Nederland is dit wel een dieptepunt. Maar wat zouden wij klagen; de hoogstgelegen lijnen in Nederland (Maastricht-Vaals en het natuurschoonrijke Limburgse miljoenenlijntje) zijn toch ook opgeheven? Wij kunnen ons straks toch troosten met het gezicht op de Hoge Snelheids Lijn door het Bentwoud van de Zuidplas- polder? ren, scholen voor Beroepsbe geleidend Onderwijs, het SVH Leerlingstelsel, Middel bare Hotelscholen en Hoge trum Horeca organiseren ten ben ik afhankelijk en dat wil ik nu juist niet. Alles is echter te leren, dus nu weet ik dat ik moet wach ten tot er niemand meer door hoeft zodat ik precies in het gat kan duiken om de juiste plaats en het goede tempo te bepalen. Nu is wachten in een rolstoel niet zo erg want je zit er bij. Toch zou ik willen vragen: wie plannen heeft om te bouwen of te verbouwen, denk dan alstubieft ook aan uw rollen de medeburgers. Men kan daarvoor vrijblij vend contact opnemen met de secretaris van het Platform Gehandicapten Waddinxveen (PGW), Postbus 348, 2740 HH Waddinxveen of met on dergetekende, tel. 0182- 617471. Bij voorbaat dank voor uw welwillende medewerking namens alle rolstoelgebrui kers van Waddinxveen. niet radicaal genoeg over maatschappelijke en politie ke vraagstukken en kiezen te veel het veilige midden*. Hij wil af van het taboe dat de overheidssector (onderwijs, gezondheidszorg, openbare veiligheid) niet mag groeien. Ook pleitte hij voor minder consumptie om het milieu te sparen en stimulering van de sociale woningbouw. De ongeveer 20 deelnemers leverden een forste bijdrage aan het levendige debat. De armoede van bejaarden met alleen AOW werd schrijnend genoemd. Peter Laman vond een verhoging verdedigbaar en betaalbaar. Ook de rol van de overheid werd besproken. ‘De overheid moet communiceren, door zichtig en aanspreekbaar zijn, maar niet alles zelf wil len doen*, zo poneerde ie mand. Drs. Leo Schoots vond decen tralisatie naar gemeenten be langrijk voor de herkenbaar heid van de politiek en de deelname aan de samenle ving. Hij meende tevens dat de PvdA meer moet nadenken over internationale kwesties. ‘Europa moet meer zijn dan die ene munt; de sociale as pecten en het milieu zijn min stens zo belangrijk', stelde de burgemeester van Zevenhui- zen-Moerkapelle en anderen. behoeve van werkzoekende volwassenen. ’Kijk in de horeca’ wordt geor ganiseerd door het Onder wijscentrum Horeca, het on derwijs- en personeelsvoor- zieningsorgaan van sociale partners in de horeca; Ko ninklijk Horeca Nederland (ondernemers), de Horeca- bond FNV en de Industrie- en Voedingsbond CNV (werkne mers). Tot slot geeft Elles Heems kerk aan dat naast de vele reisgidsen ook de Leukste Va- kantiekrant van Nederland (inclusief laagste prijspagi- na’s) klaarligt voor de cliën ten. WADDINXVEEN - Het interkerkelijk koor Mee ting begint het nieuwe jaar donderdagavond 11 januari om acht uur in de Kruiskerk (Passage) met een open repetitie- avond. De avond is speciaal be doeld voor diegenen die eigenlijk wel willen zin gen maar nog niet de stap genomen hebben om eens een repetitie- avond van Meeting bij te wonen. Iedereen tussen 16 en 50 jaar is welkom, met na me de bas- en sopraan partij kunnen verster king gebruiken. De repe tities zijn altijd op don derdagavond van acht uur tot kwart over tien in de Kruiskerk. Dit jaar zal Meeting doorgaan met datgene wat ze al ruim 15 jaar doen: elke week zingen op de repetitie-avond en ongeveer één keer per maand meewerken aan een kerkdienst. Voor meer informatie kan men contact opne men met Wil van Hel den, tel. 0182-615734 of Paul Wildeboer, tel. 0182-616331. Meeting zoekt nog een drummer voor begeleiding tijdens uitvoeringen. Ik woon 31 jaar in Waddinx veen en ik ben net zolang tot tevredenheid klant van de Rabobank Waddinxveen. Sinds acht jaar heb ik echter als vervoermiddel een rol stoel. In zo’n situatie wordt alles opeens heel anders. Bij het voormalige filiaal van de Rabobank in het winkel- centrum Groensvoorde mocht ik bellen, waarna de deuren keurig open en weer dicht ge daan werden. Na opheffing moest ik dus naar de de vestiging aan de Kerkweg-Oost. Wel iets ver der weg, maar in elk geval met automatische deuren, dus rolstoelvriendelijk. Tot de verbouwing en uitbrei ding van een jaar geleden want toen kwam er een mooie draaideur. Nu is rolstoelrij- den nog een hele kunst, dus ik zat twee keer klem in die deur. Maar met de Rabobank sta je er niet alleen voor, dus met wat getrek en geduw kwam ik toch binnen. Nu mag ik wel bellen om door de zijdeur erin gelaten te worden, maar dan Vorige maand vergezelde ik mijn man op een zakenreis naar India. De eerste week moest hij in Bombay werken en ’vermaakte’ ik mij met boe ken op onze hotelkamer, afge wisseld met taxiritjes naar di verse bezienswaardigheden in deze immens grote, nevelige (van de smog) en krioelende millioenenstad. Hierbij had ik het geluk dat de taxichauffeur van het bedrijf van mijn man een mondje En gels sprak, want Hindi is niet te lezen, noch te verstaan. Daarbij komt nog dat een blonde westerse vrouw al op straat onmiddellijk kinderen en beroepsbedelaars. Dit zorgt er voor dat je binnen een mum van tijd door je munt geld heen bent en hoewel je je zelf niet bedreigd, maar wel verlegen met de situatie voelt, toch de lust tot wandelen snel verliest. De tweede week hadden wij een week vakantie gepland in Goa en zouden dan naar huis teruggaan. Maar mijn man kreeg echter bericht dat hij de volgende week terug moest naar Bombay. Maandagmorgen bracht een uit Nederland aangekomen collega, voor vertrek naar kan toor, de weekendkranten naar onze hotelkamer. Wat een weelde: nieuws van thuis, de tijd om alles te lezen, heerlijk. Na enkele uren had ik echter alles gespeld, mijn vierde boek was ook uit en ik had zin om naar buiten te gaan. Ik welke nog wat presentjes kopen. Het was lunchtijd en in de kan- torenwijk waar het hotel staat xJ* 1 i PAGINA 19 WADDINXVEEN - WOENSDAG 10 JANUAR11996 VOOR WEEKBLAD olieverf uitgevoerde kamerscherm, zodat dat is te zien in de party De tuin van restaurant 'Akkeroord' aan het Akkeroord in Wad dinxveen. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). JANW. KOORENGEVEL Potgieterstraat 6, Waddinxveen. Een getekende impressie van restaurant 'de Gouwe Dis' aan de Zuidkade in Waddinxveen. (Tekening: De Gouwe Dis). Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. C. BLOEM-BOMMEUÉ De Waddinxveense kunstenares Janny de Rijke voor haar in olieverf uitgevoerde kamerscherm, zodat dat is te zien in c* ruimte van Bibelot aan de Limaweg. (Foto: Janny de Rijke). •"^3* 'S. WA -U'- igam--

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 19