c Vinder GRATIS ZONNEBANKEN Parket-, kurk en lamïnaat- vloeren Ontv a Af van der linde VEKDODM makelaardij b.v. Kantoor- I knallers! Hun laatste nieuwjaarsrecepties •°ebaUerS^S Uur van de waarheid breekt aan voor 'De Nieuwe Passage Maria Wientjens vanaf dinsdag WD-wethouder 1 BASTI N Correct is zondag 14 januari van 10.00-17.00 uur geopend 1 Inbraak bedrijf aan Noordstaring ƒ5,50 dé kantoorspecialist! b BURGERT kalkhoven r* SUIM' bij snelservice. Alisun Cleosun Hapro Palm Beach Philips Jeugdschaats wedstrijden op de Petteplas - Qe a" ItieawMad 4i*tdö, f 945 Geldig t/m 31 jan. '96 70 uTTiTii 20 OPLAGE 13.925 EXEMPLAREN TOTO'S FOTO'S FOTI VIDEO AUDI* MEGA-COLOR Zie pag. men, jammert daarom staat en spreekt van meente zullen worden afi Gedegen vakwerk en kwaliteit Gunstige legkosten. Vraag vrijblijvend een offerte aan. Dorpstraat 38, Waddinxveen. Zijde 3, Boskoop. WADDINXVEEN - De reeks nieuwjaarsrecepties in Wad dinxveen werd vorige week 1994 genomen raadsbesluit ’eng’ noemt en vindt dat de meerderheid van de raad des tijds ’oogkleppen’ op had, noemt het eindadvies van de gemeentelijk adviseur Heide- mij Advies NV (De Bilt) ’vrij blijvend’ en ’mistig’. m_ _1 1_122 woord en te veel zaken wor den naar de toekomst doorge schoven. Gelet op deze gang van zaken voelt Kees van der INTERIEURVERZORGING KOPEN/VERKOPEN? Voor woonhuizen in Boskoop en Waddinxveen de makelaar. Telefoon: (0182) 61 2373. Telefoon: (0172) 212544. Zie onze advertentie elders in deze krant. Hoofdredacteur: B.J. Woudenberg, Telefoon 0182-615594. Kantoor Kanaalstraat 10, 2741 HH Waddinxveen, Postbus 372,2740 AJ, Telefoon 0182-630332, Telefax 0182-632633. Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. der Linden met enig feestelijk vertoon de notariële grondo- verdracht werd getekend, wordt gebouwd naar een ont wijk kort en werp van het Waddinxveense architectenbureau Stuurman Partners BV (Brugweg).Met de komende verhuizing van het Waddinxveense notaris kantoor zijn uitbreidings- en ook de dagschool voor volwas senen ’Gouwe College’ geves tigd is geweest. Het notaris kantoor heeft echter gekozen voor nieuwbouw op een ande re, goed in het zicht gelegen, lokatie. Voor de cruciale besluitvorm ming liggen nu op tafel het optimistische en haalbaar ge noemde structuurontwerp van de beide projectontwik kelaars, het rooskleurige eindadvies van de gemeente lijk adviseur Heidemij Advies NV en een nog incompleet concept-verkeerscirculatie- plan van ingenieursbureau Oranjewoud BV (Capelle aan den IJssel). HUIS-AAN-HUIS in Waddinxveen, Zevenhuizen en Moerkapelle 52e JAARGANG NUMMER 2475 WOENSDAG 10 JANUARI 1996 verbouwingsplannen aan de Prinses Beatrixlaan defini tief van de baan. Enige jaren geleden verwierven de nota rissen met het oog op een mo gelijke uitbreiding de voor malige MAVO-school, waarin die bij de verkiezingen in 1994 256 stemmen op haar vergaarde, is getrouwd en woont aan het Distelveld. Zij maakt sinds 1986 deel uit van de Waddinxveense gemeente raad. In de loop der jaren be kleedde ze diverse fuincties binnen het basis- en voortge zet onderwijs. Binnen de libe rale fractie heeft ze het frac- tievoorzitterschap bekleed. Met het Waddinxveense ge meenteraadslid keert er weer een vrouw terug in het college van Burgemeester en Wet houders. De eerste was ere burgeres Lous Oosterbroek- Waagmeester, die in 1986 werd opgevolgd door de nu vertrekkende WD-wethou- der Karei van Soest. gemeentebestuur in het g< ding komt. Dan ziet hij heli maal geen winkelhart 1 1 _1 J voor het Gouwedorp. Wethouder Joop Neele (PCW) hikt nog aan tegen een aantal verkeerstechnische aspecten van ’De Nieuwe Passage’, met welk winkelhart hij wel zou kunnen instemmen. Hij maakt echter een voorbehoud ten aanzien van het stand punt van zijn fractie, die zo als bekend eerder voor de Be Fair-lokatie opteerde. Door de raadsfracties van WD en D66 zijn schriftelijke vragen gesteld. Mg in het gemeentehuis een gin gemaakt met de bert slagingen in de raadscomr sies over ’De Nieuwe Pai ge’. Zoals het er nu naar ziet moet de gemeenter woensdagavond 31 jam een ’niet voor tweeerlei ui vatbaar besluit nemen, wi in is aangegeven op w< wijze realisatie van het WADDINXVEEN - In de nacht van woensdag op don derdag werd ingebroken in een bedrijf aan de Noordsta ring. De onbekenden kwa men binnen door het forceren van een slot. Weggenomen werden twee cv-ketels en een flinke hoeveelheid electrisch gereedschap. In dezelfde nacht werden aan de Alberdingk Thijmlaan twee vrachtauto’s opengebro ken door het inslaan van een zijruitje. Er werd nauwelijks iets van waarde weggeno men. In de nacht van vrijdag op za terdag werd ingebroken in een kantoor aan de Zuidkade. Een tv en een video waren klaar gezet om mee te nemen. Vermoedelijk is men ge stoord, waarop zonder buit werd vertrokken. Zaterdagmiddag werd een groene Mercedes 300TD ge stolen vanaf het Snieppad. De dader had de sleutels uit de jaszak van de eigenaar ge haald die in de hal hing van het tenniscentrum Waddinx veen (Sniepweg). In de auto waren tevens het rijbewijs en kentekenbewijs aanwezig. Omdat het de laatste tijd re gelmatig voorkomt dat er spullen worden gestolen uit kleding in min of meer open bare gelegenheden zoals scholen en kleedkamers van sportaccommodaties doet de politie een beroep op een ie der om geen waardevolle spullen onbewaakt in kleding of jas achter te laten. Aan de Wingerd werd een kel- derbox opengebroken waarna twee damesfietsen werden meegenomen. dinsdag in het gemeentehuis (Raadhuisplein) geopend met de jaarlijkse nieuwjaarsbij eenkomst van het gemeente bestuur. Er heerste in de raadzaal en de in de trouwzaal weer een gezellige drukte van mensen die elkaar een gezond en ge lukkig 1996 toe wensten. Voor zowel burgemeester C.M. van der Linden als wethouder Ka rei van Soest (WD) en hun beide echtgenotes waren het hun laatste officiële Wad dinxveense nieuwjaarsrecep tie. Burgemeester Kees van der Linden heeft het voornemen vrijdag 13 december af te zwaaien als dan 65-jarige eer ste burger (toch nog weer een half jaar later dan het eerder door het Weekblad voor Wad- nu nog uit drie personen be staande college van B. en W. De andere fracties zeiden in reactie hierop hierover niet halverwege de rit te willen praten maar pas na de ge meenteraadsverkiezingen in 1998 als er een nieuw en wel licht breder samengesteld worden ge vormd.De 52-jarige Maria Wientjens-van der Velden, Te veel vragen blijven beant- ke bijdrage zal zijn’. j - Terwijl burgemeester Kees van der Linden (CDA) tegen het door projectwethouder Jan Hielema (CDA) geheel omarmde vernieuwing- en uitbreidingsplan ’De Nieuwe Passage’ is, blijft afzwaaiend wethouder Karei van Soest (VVD) op diverse plaatsen (zoals vorige week woensdag avond op de WD-nieuwj aars bijeenkomst) roepen dat de Be Fair-lokatie zijn persoon lijke voorkeur blijft houden in verband met de toekomstige ontwikkeling van Waddinx veen. Maar de liberaal zegt wel dat er nu een besluit moet wor den genomen - desnoods voor ’De Nieuwe Passage’ - omdat als het roer wordt omgegooid de geloofwaardigheid van het he le maal geen winkelhart meer gerealiseerd en dat is slecht Fellowes papiervernietiger voor privé- en klein 11 kantoorgebruik normale prijs f325,- nu ƒ245,- Gekleurde ordners Van de 20 stemmen (PCW- (deeltijd)wethouder in het raadslid Kees Senneker was - afwezig) in de ruim een kwar tier durende raadsvergade ring wist ze er 18 op haar te verzamelen. Eén stem was blanco en één ongeldig (er was geen naam maar ’ak koord' ingevuld). Na haar verkiezing werd ze waarderend toegesproken college moet door haar voorganger wet houder Karei van Soest, die haar de wethouderspenning omhing, een sportieve pet gaf en een persoonlijk geschenk overhandigde, en gefelici teerd door burgemeester C.M. van der Linden, VVD- fractievoorzitter Koos de Vo gel en raadsnestor Bep Ver- meij (PvdA).Maria Wient jens-van der Velden dankte de gemeenteraad voor de bre de steun en gaf aan te besef fen dat er vanaf volgende week sprake zal zijn van een geheel andere wijze van wer ken, die ze overigens als een uitdaging ziet. En passant hekelde ze landelijke plannen om in de toekomst wethou ders van buiten de gemeente- b» aba w I- raad te benoemen. Die perso- 1/llC HOTCIl ISSdl VGlllUIZdl nen missen dan de waarde volle ervaring die als raadslid WADDINXVEEN - Voor het wordt opgedaan. einde van dit jaar is in op- Koos de Vogel, die het ernstig dracht van Foundacon BV betreurde dat de liberalen in drie maanden tijd de helft van de fractie moeten missen (ing. Cees Kroes werd dijk graaf en Karei van Soest wordt burgemeester) en op dit gebied beterschap beloof de, noemde Maria Wientjens- van der Velden een vrouw met kwaliteiten en capacitei ten. Hij gaf aan dat ze geen kopie is van Karei van Soest en dat WADDINXVEEN - Vrij dagmiddag 5 januari hield de Waddinxveense ijsclub Nooitgedacht jeugdschaatswedstrijden in drie leeftijdscategorie ën op het mooie ijs van de Petteplas.Vanwege de schoolvakanties konden de organisatoren slechts een klein aantal jongens en meisjes bereiken. De invallende dooi heeft aan de schaatswedstrijden een einde gemaakt.In de leeftijdsgroep 6-8 jaar werden de prijzen be haald door 1. Johan Meijer, 2. Destin Harkes, 3. Marieke Olie, 4. Sjakie Wenteler, 5. Marius Dek ker, 6. Daniëlle Monster. Bij de 9-11 jarigen was de eerste plaats voor Miran da Moons, tweede werd Nico v.d. Loo, derde Pelle Rietveld, vierde Daniëlle Moons, vijfde Evert Olie en zesde Cora Bos. In de groep 12-14 jaar was de uitslag 1. Monique Moons, 2. Anne Kaspers, 3. Miranda Hogerberg, 4. Robert Verweij, 5. Jaap Bos. DEZE WEEK 10% EXTRA KORTING op alle reeds afgeprijsde baby- en kinderkleding (maat 56 t/m 176) 7.95 19.95 6.95 aan de Limaweg in Waddinx veen een nieuw pand ge bouwd, waarin zich zullen vestigen Ifco BV, het nu nog in Gouda gevestigde bureau voor funderingsvraagstuk- ken van oud-Waddinxvener ir. A.F. van Weele en zijn zoon, en het notariskantoor mr. P.L. van der Meulen, mr. J.A.M. Koek en mr. H.J.J. Wichman, dat nu nog aan de Prinses Beatrixlaan kantoor ze beschikt over een eigen ka- houdt.Het nieuwe kantoor- rakter en een eigen persoon- pand, waarvoor vorige week lijkheid. Ze geniet volgens donderdagmiddag in het ge- hem alle vertrouwen van het meentehuis door Waddinx- afdelingsbestuur, de raads- veens burgemeester C.M. van fractie en de liberale achter ban.’De kwaliteiten en capa citeiten zijn ons bekend’, mo tiveerde PCW-fractievoorzit- ter Jan van T”'_" krachtig zijn keuze voor Ma ria Wientjens-van der Velden, die zich ook gesteund wist door Dorenda Gerts (CDA), Antoon Hogervorst (D66) en ing. Johan Viergever (Unie 55+).PvdA-fractievoorzitter drs. Aad van Holsteijn stak niet onder stoelen en banken voorstander te blijven van de benoeming van een vierde door BERT J. WOUDENBERG WADDINXVEEN - Het grote uur van de waarheid is aangebroken voor het plan van het winkelhart ’De Nieuwe Passage’, zoals dat door de projectontwikke- kansen, terwijl er zulke gr< laars William Properties BV (Rotterdam) en MAB belangen op het spel staan. Projectontwikkeling BV (Den Haag) in de afgelopen Na besloten overleg binn maanden is ontwikkeld. In het afgelopen weekeinde hebben namelijk twee afzonderlijke brieven van Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden en van de Ondernemers Vereniging Waddinxveen (OVW) - met daarin forse eindkritiek op het ontwerp, de verkeersafwikkeling en de financiële aspecten - de emoties binnen en het buiten het gemeentehuis krachtig laten oplopen. Met de schriftelijke kritiek - die elders in dit Weekblad voor Waddinxveen woordelijk wordt weergegeven - keert Waddinxveens eerste burger zich tegen het Passage-plan en zet de OVW als gezagheb bende middenstandsorgani satie het licht voor plannen makerij demonstratief van geel op rood. Burgemeester Kees van der Linden, die het in februari WADDINXVEEN - In een extra openbare vergadering heeft de Waddinxveense gemeenteraad maandag avond WD-gemeenteraadslid Maria Wientjens-van der Velden benoemd tot wethouder in de plaats van de naar het Middenlimburgse Heel vertrekkende WD-wethouder Karei van Soest. Haar benoeming gaat officieel dinsdag 16 januari in. iT L 4 2 4* Weekblad voor addinxveen Jeugdschaatswedstrijden van de Waddinxveense ijsclub Nooitgedacht op de Petteplas. (Foto: Sjaak Noteboom). o voor voor rige echtgenote en voor vertrekkend wethouder K.W.Th. FILM 2°NNEC0Mi Let op! s Avonds geopend Rompers Pyjama's T-shirts ;me' ilatnP60 Extra aanbiedingen babykleding: Zie de advertentie elders in de krant. Verkoop van: maandag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur, zaterdag van 10.00-17.30 uur INBRAAKBEVEILIGING een zaak van vertrouwen f Regentesseplantsoen 52 (Centrum hoek Kleiweg-Kleiwegbrug) 2801 CM Gouda. Telefoon (0182) 52 99 04 Dorpstraat 76 Waddinxveen Tel. (0182) 63 20 02 Julianastraat 6 Waddinxveen tel. (0182) 61 23 09 kléin vanW van van ij" van Soest (WD) en zijn echtgenote. (Foto: GRATIS huidtest en pigment K analyse Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden schudt na de contractondertekening de hand van funderingsdeskundige ir. A.F. van Weele, terwijl verder aan tafel van links naar rechts notaris mr. J.A.M. Koek, adviseur T. Verweij, oud-notaris J. in 't Hol, notaris mr. P.L. van der Meulen en notaris mr. H J. Wichman. Op de achter grond gemeentebode J.K. Meijer. (Foto: Sjaak Noteboom). OPTIEK Winkelcentrum Groensvoorde Waddinxveen Tel.: (0182) 63 02 40 Waddinxveen Dorpstraat 39. Tel. (0182) 61 22 98 Fax (0182) 63 02 30. voor Groensvoorde 16, 2742 DJ Waddirixveen. Telefoon: (0182) 61 82 18. I dinxveen gepubliceerde aan- vankelijke tijdstip van 1 juli, welke datum hij eerst in klei ne kring had laten vallen). WD-wethouder Karei van Soest, die in het college van Burgemeester en Wethouders wordt opgevolgd door VVD- gemeenteraadslid Maria Wientjens-van der Velden, wordt volgende week dins dagmiddag geïnstalleerd als eerste burger van het Mid- denlimburgse Heel.Waddinx veens eerste burger hield hal verwege de nieuwjaarsrecep tie een korte toespraak, waarin hij inn plezierige be woordingen vooruitblikte op komende beslissingen in een gereorganiseerd ambtelijk apparaat, waarbij hij de be sluitvorming over een nieuw winkelhart niet vergat. jFOTOSHOPj Spoorstraat 17-29 - 2801 BA Gouda Tel. (0182) 51 80 55 - Fax (0182) 52 29 26 Nieuwjaarswensen voor de eind dit jaar vertrekkend burgemeester C.M. van der Linden en zijn ja- Sjaak Noteboom).

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 1