naar 120 a 130 handballers H.van Woudenberg behoudt koppositie Vijfjarig Rowah is op weg Korbis bezet tweede plaats op ranglijst Dufsmccfe Volleybalsters laten kostbare punten liggen Ronald Verboon club kampioen bij Kwiek N. Hoogerdijk had bij De Sperwer mooiste duif Sterk tournooi van Korbis Al GOUWESTAETE1 - POLAR BEARS 1 ui den hertog OPRUI Zwem- en Poloclub ’’Gouwestaete” WEDSTRIJDPROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN Jeugdschaak Moerkapelle Moerkapelle schaakt weer Boskoopse training voor Waddinxveense marathonlopers Ran sjoelers gelijk Schaakjeuqd Moerkapelle in Aalsmeer - 2 Winter- x uitverkoop Kortingen tot -.z PAGINA 23 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 10 JANUAR11996 nog altijd in grootse vorm verkeert. een ge- e uitslagen in de verschil- ZATERDAG 13 JANUARI, 18.00 UUR: zeven jaar oude doffer, echte kilometervreter, de allermooiste van de tentoongestelde duiven. laatste set, met een door de tweede scheidsrechter helaas en, S. Stange, 10. J. van Elte- ren. Ook ditmaal waren de wed strijden verdeeld over drie ca- WADDINXVEEN - De 16e ronde van de huishoudelij ke competitie van Waddinxveense Schaak Vereniging WSV, dievorige week donderdagavond 4 januari in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) werd gehouden, liet zien dat koploper H. van Woudenberg middengedeelte overwinnin gen voor C. Asscheman, N. Dannis, L. Ellers, L. v.d. Ha ven en J. Stam tegen respec tievelijk H. Reus, E. Ket, A. v.d. Starre en J. v.d. Heiden en C. Alblas. Puntendelingen volgden voor T. Wiersma tegen T. van Brug gen en F. Ritter tegen H. van Offeren, waarbij F. Ritter de winst door zijn vingers zag glippen. L 50% j KORTINGEN TOT Alphen aan den Rijn Troost, 5. E. van Beek, 6. E. van Beek, 7. Combinatie Wi- bo, 8. D. Degenhardt, 9. H. Metselaar. Klasse 12 jonge doffers boven 400 km: 1. E. van Beek, 2. H. Metselaar, 3. P. Noorlander en Zn. 4. P. Noorlander en Zn., 5. E. van Beek. Klasse 13 jonge duivinnen on bevlogen: 1. H. Metselaar. Klas 14 jonge duivinnen tot 200 km: 1. Davy Hofman, 2. H. Metselaar, 3. Combinatie Wibo, 4. N. Hoogerdijk, 5. W. Breedijk. Klasse 15 jonge duivinnen tot 400 km: 1. J. Troost, 2. N. Hoogerdijk, 3. W. Breedijk, 4. M. Verbeek, 5. C. Hofman, 6. Joh. L. Bol. Klasse 16 jonge duivinnen bo ven 400 km: 1. P. Noorlander en Zn., 2. J. Verbakel, 3. N. Hoogerdijk, 4. Davy Hofman, 5. P. Noorlander en Zn. Klasse 17 late jonge doffers: 1. Joh. L. Bol. Klasse 18 late jonge duivin nen: 1. Combinatie Wibo. Fair. Per ongeluk waren bij het in vullen van de opstelling twee Dit zorgde voor veel onrust in de ploeg. Be Fair kon de opgelo pen achterstand niet meer Blijkbaar had de te lange winterstop en misschien nog wel de oliebollen de ploeg par ten gespeeld. Pas na zes mi nuten spel wist Wim Lebbing van afstand te scoren, ge volgd evenwel door een niet overtuigd fluitende scheids rechter. Dat scoren toch wel snel kan bewees daarna Ester Visser door binnen één minuut tweemaal succesvol te zijn. Even kwam Doom nog terug (3-3), maar toen was het toch Korbis dat de score positief omboog via treffers van Jaco Wineke, Ellen van de Ent en Frits Visser (6-3). Met deze stand brak de rust aan en was het tijd om de za ken voor de tweede speelhelft eens goed op rij te zetten. Blijkbaar was coach Trommel daarin geslaagd, want het a en E. van Beek was :ens triomfator met de ite oude duivin en jonge W. Breedijk werd win- stonden tenslotte tegenover elkaar in de finale. De in de tweede klasse uitko mende Dennis Pronk gaf zich niet gemakkelijk gewonnen tegen eerste teamspeler Ro nald Verboon. Het werd een prachtige finale waarbij de spelers steeds bij elkaar in de buurt bleven. Ronald Verboon was uiteindelijk sterker en kon met 23-21,16-21 en 21-14 een nieuwe titel op zijn lijst bijschrijven. Paul v.d. Hart werd - als gastspeler uit de vo rige ronde - verrassend derde door winst op Kees Vos. Zaterdag 13 januari wordt vanaf tien uur door de jeugd gestreden om hun kampioen schap. Klasse 6 oude duivinnen tot 200 km: 1. W. Breedijk, 2. N. Hoogerdijk, 3. H. Metselaar, 4. N. Hoogerdijk, 5. J. Troost. 7 Oude duivinnen tot 500 km: 1.1. E. van Beek, 2. Davy Hof man, 3. M. Verbeek, 4. W. Breedijk. digheden kon het in de twee de divisie uitkomende eerste damesteam van Be Fair niet op tijd aanwezig zijn. Met toe stemming van de volleybal- bond NeVoBo begon de wed strijd daardoor een uur te laat. De eerste set begon Be Fair, de thuisspelende ploeg, ondanks de vermoeienissen van de reis, toch sterk. De Waddinxveensen ontwikkel- spel was toch wel beter dan voor rust. Zeker het laatste kwartier, bij een 8-5 voorsprong, schakel de de ploeg een tandje hoger en wist via Yvonne Visser (af stand) en Jaco Wineke (door loop) tot 10-5 weg te lopen. Trouwens Jaco Wineke had het echt zogezegd ’op zijn heupen’ want in een eerdere fase waren zijn doorloopbal- len goed voor 7-4 en 8-4. Ook Mark van de Brink deed hardwerkend een duit in de korfbalzak en dat betekende 11-5. Goed positiespel rond de paalzone betekende toen fre quent balbezit en leverde goe de kansen die echter werden gemist. Wel lukte het Doorn om iets terug te doen (11-7), maar een strafworp werd toen door Jaco Wineke goed benut (12-7). Met dit doelpunt werd hij de productiefste speler. De laat ste daad in deze wedstrijd was aan Ellen van de Ent, die van verre scoorde en daarmee de einstand op 13-7 bracht. J. van Oort scoort niet al te best dit seizoen. Nu volgde een nederlaag tegen J. de Bock. M. Moerland stuurde A. Prins met lege handen naar huis. Verder verzuimde D.J. van Offeren zijn betere bord- positie in winst om te zetten, met als gevolg dat opponent J. van Sandijk in het verre eind spel alsnog de winst uit het vuur winst te slepen. In de kelder van de schaakdi- visie blijft J. Smit dit seizoen aantobben door een verras sende nederlaag tegen G. To renbeek. J. Ponsioen en H.E. van Offeren zijn aan elkaar gewaagd en A. Bos wist door zijn overwinning tegen hekke- sluiter U. Beerends laatstge noemde nog vaster op de laat ste plaats te drukken. weer trainers en coaches no dig hebben. Al snel blijkt dat er ongeken de talenten binnen Rowah zijn, die dit prima oppakken. Veel mensen doen veel din gen. In diverse huishoudens is het 24 uur handbal wat de klok slaat. In het korte bestaan van de vereniging doet zich een tweede moment van afweging voor. Zonder eigen veld heeft Rowah maar een beperkte le vensduur. Het gemeentebe- Klasse 8 oude duivinnen bo ven 500 km: 1. N. Hoogerdijk, 2. P. Noorlander en Zn. 3. J. Verbakel. Klasse 9 jonge doffers onbe vlogen: 1. 1. M. Hofman, 2. H. Metselaar. Klasse 10 jonge doffers tot 200 km.: 1. H. Vink, 2. N. Hoo gerdijk, 3. E. van Beek, 4. W. Breedijk, 5. Davy Hofman, 6. N. Verbeek. Klasse 11 jonge doffers tot 400 km: 1. E. van Beek, 2. M. Ver beek, 3. N. Hoogerdijk, 4. J. WADDINXVEEN - De Waddinxveense handbalvereni ging Rowah Zuidplas Assurantiën, die wordt voorge zeten door Kees Hoffmans, is het nieuwe jaar begon nen met de viering van het vijfjarig bestaan. Het begin van Rowah is in september 1990 als Rob en Karin Jongkind met een standje tijdens de Coenecoop- loop aandacht proberen te krijgen voor een plaatselijke handbalvereniging. Naar aanleiding van een arti kel in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnt in de door de gemeente beschik baar gestelde sporthal een aantal mensen die vrijwel di rect besluiten tot het oprich ten van een vereniging. In de loop van de eerste an derhalf jaar ziet Rowah het ledental langzaam groeien. De statuten passeren de no taris en al snel nemen de se nioren deel aan de zaalcom- petitie. In anderhalf jaar tijd wordt het ‘point of no return' gepasseerd. De uitbouw van de handbal vereniging gaat verder op braderieën, schooltoernooien en instuiven. In de jaren die volgen komen er steeds meer leden bij, waar dan weer teams van geformeerd moe ten worden en die vervolgens WADDINXVEEN - Zaterdagavond haalde Korbis- korfbal in de sporthal ’de Dreef’ een duidelijke 13-7 overwinning op hekkesluiter Doorn. Aangezien kop loper Arena in Huizen - waartegen de Waddinxveners komende zaterdagmiddag spelen - eveneens won be tekende dat voor de Waddinxveense ploeg een twee de plaats op de ranglijst met twee punten achter stand op de Huizenaren die ongeslagen bleven. Zeker in de eerste helft, toen Noortje Terra de uitworp ver zorgde, slaagde Korbis er niet echt in om vlot los te komen van de hekkesluiter. Natuurlijk waren er wel aar dige spelmomenten, maar het geheel in ogenschouw geno men slaagde de ploeg er niet in om een betere kwalificatie te halen dan ’matig’. Vanwege de eerste wedstrijd in het nieuwe jaar gingen alle schakers positief gestemd over de uitslag van zijn eerste partij er eens goed voor zitten. E. Philipse, nummer 4 op de ranglijst, bond de strijd aan met koploper H. van Wouden berg. Een interessante en zware partij, waarbij kan wor den aangetekend dat de koplo per in het verleden regelmatig van zijn opponent de mindere was. De eerste wedstrijd in het nieuwe jaar bleek de koploper het nu beter aan te pakken. Met een venijnige verrassing in het eindspel, waarbij de uit dager een stuk verlies moest incasseren, wist de koploper het spelletje gedegen en risi coloos uit te spelen, waarbij zijn koppositie alsnog verste vigd werd. al gespeeld door de competi- tiespelers uit de klasse 5- en 4- degradatie, waarbij Tjerk v.d. Schaaf winnaar werd. Daarop was het de beurt aan spelers uit de klassen 4-pro- motie en 3. Stefan de Kogel (speler uit team 6 en net ge promoveerd naar de tweede klasse) nam hierbij de kampi- oensbeker in ontvangst. Afgelopen vrijdag was dan de beurt aan klasse 2 en hoger, waarbij ook de vier best ge plaatsten uit de vorige ronde mochten meedoen. In vier meerkampen werd de voor ronde gespeeld, waarna de nummers 1 en 2 doorgingen naar de kwartfinale. Hierin won Ronald Verboon (le klasse) van Guido Kappe (2e klasse), Paul v.d. Hart (3 klasse) van Martijn Gilhuis (2e klasse) en Dennis Pronk (2e klasse) van Stefan de Ko gel (3e klasse). Titelverdediger Wim van Wa- geningen moest het opnemen tegen teamgenoot Kees Vos. Wim won de eerste game (21- 16), maar moest daarna het initiatief overlaten aan Kees, die de volgende twee games won met 21-13 en 24-22 en daarmee Wim uitschakelde. Ronald Verboon (winst op Paul v.d. Hart) en Dennis Pronk (winst op Kees Vos) WADDINXVEEN - De volleybalsters van Keukencen trum Waddinxveen Be Fair, die zaterdag 6 januari in het verre Zeeuwsch-Vlaanderen in actie kwamen te gen Morres Hulst, hebben voor de competitie in de viersetter kostbare punten laten liggen. Door de gladde weersomstan- tij toch niet keren. Morres Hulst won de set met 15-11. De derde set startte Be Fair met Petra Catsburg in de ba sis. Be Fair liet het in deze set echter opnieuw passend en aanvallend afweten en maak te te veel servicefouten. Ook deze set ging, met 15-5, naar MOERKAPELLE BOSKOOP/WADDINXVEEN - Maandag 22 januari begint de loopgroep van atletiekver eniging AV47 uit Boskoop G. v.d. Knaap werd onver diend door W. Hennink op ver lies gezet, die hiermede zijn tweede plaats wist te verstevi gen. B. Jansen haakte voorlo pig af voor de koppositie door tegen de snelstijgende L. Wil lemen te verliezen. H. Smits- kamp kon het niet bolwerken tegen T. v.d. Oord. In de subtop waren er remise- partijen voor A. Kardol tegen W. v.d. Hoek en A. van Nieu- kerke tegen T. Kuiper. In het VADDINXVEEN - Het Al earn van Korbis-korfbal be- iaalde de tweede prijs op een terk bezet jubileumtoumooi an de afdeling Rotterdam in le kerstvakantie. Vier wedstrijden speelde het Al team in de Energiehal, waar alleen tegen een zeer sterk Belgisch team werd ver loren. Tegen NIO werd gelijk gespeeld. Van RWA werd met 5-3 gewonnen en van KOAG met 5-2. Een tweede plaats, achter ongeslagen winnaar Antwerpen, deed Korbis Al met plezierig gevoel terugke ren naar Waddinxveen. In de competitie werd afgelo pen zaterdag door Al thuis met 6-11 verloren van Dijkvo- gels. De B-groep deed op- aldus Rowah-voorzitter Kees nieuw goede zaken in sport hal ’de Dreef’ waar de volle winst werd behaald. Bl won met 16-4 van Sagitta uit Ridderkerk. F1 verloor. Het werd 0-4 tegen WION. Bij de welpen was er gedeel- -'"I won -nu mef. g.g van yyj. ÖN. Die uitslag brengt hen De resterende teams waren afgelopen zaterdag vrij. Za- i uur spelen vier jeugdteams van Korbis in sporthal ’de Dreef. stuur is overtuigd van het be staansrecht van Rowah en er komt een verhard veld in het sportpak ’de Sniep’ (Sniep- weg). In vijf jaar is de handbalver eniging gegroeid naar 95 le den met negen teams in de competitie, een goed bezet en gemotiveerd kader en spon sor Zuidplas Assurantiën voor de eerste seniorenteams. Op dit moment is er een ac commodatie nodig om de ver eniging niet alleen verder uit te bouwen en goed te laten voortbestaan. In de afgelopen jaren en maanden is er dan ook overleg gevoerd met alle verenigingen in de omgeving, WADDINXVEEN - De alge mene rangschikking van de Waddinxveense sjoelers heeft bijna geen wijzingen onder gaan. In de A-klasse leidt Jan Kersbergen. Op de tweede plaats staat Tine Valenkamp en de kampioen van vorig sei zoen Dick Dros staat derde. De B-klasse wordt aange voerd door Bas Brouwer. Tweede is Frans Bouwmees ter en derde Frans Botger. C-klasse: 1. Cor van Gils, 2. Jan Olie en 3. Dirk Faas. D- klasse: 1. Simon den Oude, 2. R. van Wijk en 3. Ceron van Beek. E-klasse: 1. John Jan sen, 2. G. Loef en 3. Miep Zon derland. De prijzen bij de sjoelers zijn gegaan naar Kees Kuipers, Jan Kersbergen, Frans Bouwmeester, Dick Dros, Cor Faay, Adria Faas, Jan van Beek, Asha den Drijver, Cor van Gils, Sjaan Faay, Cor Kersbergen, Simon den Ou de, Corry Boeghiem, Ceron van Beek, Jaap van Beek, Corry ’t Hart, Ben den Ou den, S. v.d. Moor en Dick Es- veldt. De tweede ronde: Guus van Renesse, Dirk Jan van Drunen, André van Gemeren, Henk van Beek, Marius Kers bergen en Mien van Renesse. Vanavond (woensdag 10 ja nuari) om half zeven is er weer sjoelen in het gebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alber- dingk Thijmlaan. groep mee te trainen. Het eni ge wat wordt geëist is een goede basisconditie en looper- varing. Iedere loper zal worden bege leid bij de training en het op stellen van een individueel trainings-programma, geba- tegorieën. Vorige maand werd seerd op capaciteiten, trai- ningsmogelijkheden en wen sen. Uit de vorig jaar gehou den actie blijkt dat met een gerichte training de resulta ten aanmerkelijk kunnen worden verbeterd. De trainingen bestaan uit drie tot vijf trainingen per week. Op maandag en woens dag wordt er getraind op ba sissnelheid en looptechniek. Op zaterdagmiddag wordt ge zamenlijk de langere duur- loop gelopen. Door de begeleiding van een fietser is het tevens mogelijk het drinken tijdens het lopen te oefenen. Een aantal testlo- pen staan ook op het pro gramma om de vorderingen te controleren. De voorbereiding loopt tot de marathon van Rotterdam op zondag 28 april. Van elke lo per wordt een geringe bijdra ge gevraagd. De training start op maandagavond 22 ja nuari om half acht bij de kan tine van AV47 aan de Hooge- veenseweg te Boskoop. Voor meer informatie kan men contact opnemen met de trainers van de loopgroep van AV47, Waddinxvener Jan v.d. Meij (tel. 0182-616404) of Jaap van Prooijen (tel. 0172- 218471). WADDINXVEEN - De in het fgelopen weekeinde gehou- en tweedaagse tentoonstel- ,ng van de Waddinxveense ostduivenvereniging De Iperwer (Stationsplein) is ge werkt aan een vergunning voor zelfbouw door middel van bouwketen. Dit geheel zal echter moeten passen bin nen de noodzakelijke ruimte, de financiële mogelijkheden terdagmiddag vanaf één en allerlei verordeningen op dit gebied. Volgens Kees Hoffmans streeft Rowah naar zo’n 120 a 130 leden. Met elkaar zullen ze de visie van het eerste uur blijven handhaven dat een overwinning in hét spel pri ma is, maar dat spelplezier het hoogste goed is. keurmeesters van de Ne- landse Groep van Keur- ‘sters van Postduiven wa- unaniem van mening dat kwaliteit van de duiven op behoorlijk niveau lag. beide tentoonstellingsda- vrij dag 5 en zaterdag 6 lari) was het gezellig de drie maanden mefdeloop- WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense tafeltennis- TT vereniging Kwiek (J.W. Frisoweg) is afgelopen vrij dagavond de laatste ronde gespeeld voor het senio- ren-clubkampioenschap van dit seizoen. Kampioen werd Ronald Verboon. In de vierde set maakte Jac queline van de Ruit haar op wachting op de middenposi- den een goede servicedruk en tie. Op de stand 7-3 voor Mor- wisten ook met het blok van res Hulst ontdekte de tweede met name Marcella Bos de scheidsrechter een opstel- aanvallen van de tegenpartij lingsfout in het team van Be menigmaal te stoppen. Spelverdeelster Cora Bos wist haar aanvalsters aan het net gevarieerd aan te spelen speelsters verwisseld, en daardoor werd ook met de aanval veel gescoord. Ook Morres Hulst liet zich echter niet kennen en zo ging goedmaken en zo werd de de strijd tot 14-14 gelijk op. In de spannende slotfase die volgde trok Be Fair uiteinde- niet geconstateerde netfout, lijk aan het langste eind (14- 16). Ook in het begin van de twee- MOERKAPELLE - Op de woensdag na Kerstmis na men tien schakertjes van de schaakvereniging Moerka pelle deel aan het jeugdtoer- nooi in Aalsmeer. Er werd ge speeld in de drie leeftijds- groepen tot 10 jaar, tot 13 jaar en tot 16 jaar. Het toernooi verliep niet zon der incidenten, veroorzaakt door de ongewone regels be treffende ‘schaak zeggen' en ‘de koning slaan'. Maar de kinderen sloegen zich er goed doorheen. Alle schakers speelden acht partijen. In de jongste groep (31 deel nemers) deed Stefan Rensen het heel aardig. Hij scoorde 3,5 uit 8 en werd 19e. In de groep tot 13 jaar (35 deelne mers) speelden zeven Moer- kapellenaren. Hiervan deed Jesse van Elteren het goed. Hij werd vijfde met 5,5 uit 8. Barry Loef haalde evenveel punten en werd keurig zeven de. Aart-Jan van Vliet liet zich van zijn beste kant zien. Hij veroverde een tiende plaats met 5 uit 8. in het voordeel van Morres Hulst met 15-9 beslist. Aanstaande zaterdagmiddag de set liet Be Fair goed volley- om half vier speelt het eerste bal zien. De ploeg liep meteen damesteam van Be Fair thuis uit tot 4-0, maar zag Morres in sportzaal Groenswaard Hulst langzaam de achter- (Wingerd) tegen De Schal- stand inhalen en veranderen mers. in voorsprong. Be Fair verloor de ser- vicedruk en maakte ook pas send en aanvallend meer fou ten. Op de stand van 14-9 bleek het voor Morres Hulst toch moeilijk de set af te ma ken. MOERKAPELLE - Bij de Ondanks de dubbele wissel jeugd was er aan het slot van die coach Mario Verkijk toe- het jaar door de schaakver- paste, kon Be Fair echter het eniging Moerkapelle een al ternatief schaakavondje ge organiseerd. De schaaklessen gingen gewoon door. De scha kers mochten twee nieuwe le den begroeten: Saskia en Ron Droog. Samen met Stephan Hertog is het nieuwe jaar in gegaan met 18 schakertjes. Bij de senioren werd de 15e ronde gespeeld van de onder linge competitie. In de span nende partij tussen René Or- delman en Gerard van Om meren was er een ‘vlaginci- dent'. Sportief werd tot remi se besloten. Ben van Geffen kon de verde diging van Wim Vroeginde wey niet breken: ook remise. Sven Stange versloeg vlot ^Sd13"pte0U£dVrde MOERKAPELLE - De jeugd van de schaakvereniging Moerkapelle is begonnen met het spelen in twee finalegroe- pen. Groep 1, geleid door Pie ter v.d. Werff, zal aan het ein de van het seizoen de jeugd kampioen opleveren. Bij groep 2 leidt Stephan Hertog. Bij de senioren vond de twee de ronde plaats van het Ra- pid-kamioenschap van Moer kapelle. Er volgen nog twee speelavonden in het lopende seizoen. De tussenstand aan voor de derde keer met de de kop is: 1. G. van Ommeren, voorbereiding voor de mara- 2. Wim Vroegindeweij, 3. B. thon van Rotterdam. van Geffen, 4-7. D. Bac, M. de Van de loopgroep hebben zich Haan, M. Vroegindeweij, A. al veertien lopers en loopsters Hoogduijn, 8-9. C. van Vuur- ingeschreven voor de klassie ker onder de marathons. Door middel van speciale trainingsschema’s wordt naar deze klassieker toege werkt. Om ook Waddinxveners de kans te geven zich op een pro fessionele wijze voor te berei den is het mogelijk geduren- lende klassen waren als volgt: Klasse 1 onbevlogen oude dof fers: 1. D. Degenhardt, 2. W. Breedijk, 3. H. Metselaar, 4. D. Degenhardt, 5. M. Hof man. Klasse 2 oude doffers tot 200 km: 1. Davy Hofman, 2. N. Hoogerdijk, 3. W. Hofman, 4. J. Toor. Klasse 3 oude doffers tot 500 km: 1. N. Hoogerdijk, 2. N. Hoogerdijk, 3. H. Metselaar, 4. C. Smitskamp, 5. N. Hoo gerdijk. Klasse 4 oude doffers boven 500 km: 1. N. Hoogerdijk, 2. H. Metselaar, 3. H. Metselaar, 4. N. Hoogerdijk, 5. J. Troost, 6. N. Hoogerdijk. Klasse 5 onbevlogen oude dui vinnen: 1. J. Toor, 2. H. Metse laar, 3. Joh. L. Bol, 4. N. Hoo gerdijk. met het nieuwe squashcen trum en de gemeente. ’Helaas zijn we niet tot een overeenstemming gekomen’, Hoffmans. ’Het was geen on wil van de betrokken partij en, maar afwegingen tussen financiën, mogelijkheden en het verkrijgen van eigen in komstenenidentiteit’. Er wordt inmiddels hard ge- teïijk vreugde, want G1 ---2 2 hoog op de ranglijst. s A ■p I '■’///■‘ify// '/if f 'i. Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer B.V. Sponsors: Autorijschool Henk van Erk Peugeot-dealer Boonstoppel B.V. Van Ginkel Vakanties B.V. Van Leeuwen Autobedrijven Toyota en MAN Vink Verzekeringen, Hypotheken en Vastgoed Citroên-dealer Noordegraaf automobielbedrijf Waddinxveen B.V. VX-8000 Software Hpuse B.V. - Laren (NH) binnenhuisadviseurs b.v. Hoogstraat 72 - Alphen a/d Rijn Spelers en bestuurders van de vijfjarige handbalvereniging Rowah. (Foto: Henk Snaterse). Casteliin RONDE TAFEL 4 STOELEN a QAA van 6245,- voor ViVVVj" WANDKAST “ZEE” a aaa van 5380,- voor ibiDUUj’ J.._ Tï 1 Jxx._ Tr.._ Th f

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 23