Korfballers verliezen I Eben-Haëzerschool wint schooldamdag leidt spelers TOOS derde bij turncompetitie Volleybaltoernooi met 24 schoolteams Rianne van Dijk naar selectiewedstrijden Koploper WSV zakt naar derde plaats - i Bridgenacht Het Zuidhonk Teleurstellend verlies van Gouwestaete-dames de moeite waard Jan Kersbergen Gelijk spel Moerkapelle 3 Rutger Dijksterhuis wint bij junioren Vuurproef dames van Gouwestaete Kaartavond De Gouwe Rijders Teunissencup van Kwiek naar Gouda Naturistische zwemwedstrijden Welpenteam van koploper 'Arena' van Korbis In Piershil liepen 14 Antilopers Zwem- en Poloclub ’’Gouwestaete” 7 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 17 JANUAR11996 PAGINA 27 derschool (3): Samra Esma- WEDSTRIJDPROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN Dl 079- ZPB Profus uit Barendrecht. gen werden goed uitgevoerd I v ZONDAG 21 JANUARI, 17.15 UUR: GOUWESTAETE 1 - ZPB-PROFUS1 name de ’internationals’ ver zuimden het werk af te ma ken. reeks van wedstrijden der halve voor L. Willemen. evenwicht. B. Jansen herstel de zich van zijn vorige neder- om 17.15 uur in Nijmegen tegen eniging Kwiek voor de 31e maal het tournooi om de Ger j deelnemers van diverse verenigingen van de NTTB-afdeling Gouda WADDINXVEEN - Het TOOS-damesteam, dat zater dag meedeed aan de turncompetitiewedstrijd in de F- Ook hier was sprake van een spannende finale. Johan van Leenen wist tenslotte in drie games (21-18, 14-21, 21-12) de partij te winnen en mocht, uit handen van organisator Wilfred Melse, de beker in ontvangst nemen. Ron van Spengen werd derde door winst (21-18, 21-18) op Mar- tijn van Putten. WADDINXVEEN - Het is de hervormde Eben-Haëzer- school (Jan Dorrekenskade-Oost) toch weer gelukt Dat betekende in het laatste kwart een min of meer gelijk opgaande strijd die met een 19-14 stand werd afgesloten. Komende zaterdag volgt de lastige uitwedstrijd tegen Re formatie kan 0182-616712 3613305. beste werkt, doch de vele overtal-si- tuaties werden praktisch on benut gelaten, doordat nau- ren te verslaan. D.J. van Of feren en G. Torenbeek hiel den elkaar in evenwicht. Verder moest J. Ponsioen on danks zijn goede partij tegen H. Stouten opnieuw een ne derlaag incasseren. J. Brob- bel verwijderde zich enigs zins van de onderste plaatsen door een positieve score tegen A. Bos. Als laatste trad WSV 3 thuis aan voor de competitie in de Rotterdamse Schaak Bond (RSB) tegen Krimpen aan den IJssel 3 en opnieuw wilde het niet lukken. Een derde nederlaag was een feit (uit slag 3-4). Toch kunnen de dames en de keurploegleiding over deze wedstrijd tevreden zijn. De dames noteerde in de groeps wedstrijd de volgende pun ten: ongelijke brug 35,9 pnt., vrije oefening 23,50 pnt., sprong 34,8 pnt. en voor de balk 26,30 pnt. Met een scoretotaal van 120,50 werd TOOS in het sterke deelnemersveld derde. Tweede werd Velocitas (Gou da) met 132,50 punten en ver diend eerste Saturnia (Bleis- wijk) met 141,05 pnt. doch werden gewaardeerd met lagere cijfers dan de an dere ploegen. De tegenstan ders voerden de moeilijke on derdelen gewoonweg beter uit. WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt donderdag avond 18 januari om acht uur in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) haar traditionele kaartavond. Tijdens deze avond worden vier ronden gespeeld. Deelne mers hoeven geen lid te zijn van de vereniging. Na het kaarten zal er een prijsuitrei king plaats vinden met leuke prijzen. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde speelden de bondsteams van Gouwestaete-waterpolo thuiswed strijden. Dames 1 verloor zaterdagavond in Gouwe- bad ’de Sniep’ met 7-6 van Polar Bears (Ede) en ver speelde daardoor tevens de tweede plaats. veense hebben meegedaan aan de 10 kilometer lange 20e Polder- loop van Piershil in de Hoek- sche Waard. De in totaal 650 deelnemers heren onder leiding van inte- hadden last van ijzel en rim-coach Hans de Gruyl de eindigde tenslotte op de derde De Kikker wel rassing zorgen. WADDINXVEEN - Be Fair-volleybal heeft voor de 25e maal het Kerstvolleybaltoernooi gehouden. Dit jaar werd het evenement in verband met het vijfde lus trum opgeluisterd met een spandoekenwedstrijd. laan) was 117.19. Het gemid delde van de vereniging is 112.094. Het totaal van de vereniging is 444.068.000. Door dit verlies staan de Waddinxveners op de tweede plaats met vier punten ach terstand op leider Arena. Pro motie is nu wel erg ver weg. Een misstap van Arena en verder alles winnen is nu nog het enige dat rest. Objectief gezien was dit re sultaat wel verklaarbaar, want Korbis speelt de laatste tijd niet z’n den. Een oorzaak is moeilijk aan te geven, maar de fut lijkt er een beetje uit. De ploeg gaat er niet voor 100% tegenaan. Voor trainer Simon Trommel is het best een lastige klus alles weer op de rails te zetten. In de eerste speelhelft tegen Arena was van een naderen de nederlaag nog niet veel te merken. Korbis speelde rede lijk goed en kwam zelfs nog met 5-7. Het was jammer dat op dat moment de scheidsrechter een ver afstandsschot van Frits Visser afkeurde. Dat mag best opmerkelijk worden genoemd. Intussen ging het spel door (7-7). Blijkbaar had Korbis na de rust wat meer tijd nodig om deze teleurstelling te verwer ken, want echt lekker stond zeilen moest bijzetten om de jeugd bij te houden. Het droogtrainen werd veranderd in een schaatstraining op na tuurijs in Hazerswoude. Supertrots is De Gouwe Streek op Nico v.d. Loo, die dit seizoen pas lid is gewor den. Hij behaalde op de Pette- plas de tweede prijs bij de daar gehoduen schaatswed strijden. WADDINXVEEN - De alge- wovwv,»» v ,_>un„ mene rangschikking van de op de eerste dag van het tweedaagse schooldamtour- Waddinxveense sjoelers heeft nooi voor Waddinxveense basisscholen - dat voor de 24e keer door de damclub Excelsior en de Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) in Waddinxveen wordt gehouden - met de eer te gaan strijken bij de groepen 3,4 en 5. volleybal cadeau gekregen. Kinderen die enthousiast zijn geworden voor het volleybal kunnen op de maandagavond gratis een training bijwonen (in sportzaal Groenswaard van 18.00-19.30 uur). Voor meer inlichtingen kan er con tact opgenomen worden met Kees Swets (tel. 0182- 618803). WADDINXVEEN - In de competitie van de Rotter damse Schaak Bond (RSB) speelde het derde team van de schaakver eniging Moerkapelle te gen Ortec CSV 7 (Capelle aan den IJssel). Na een spannende strijd werd een 4-4 eindstand bereikt. Moerkapelle 3 heeft nu drie punten uit vier wed strijden. Adrie van der Werft, Ger rit van Meeteren en Pie ter van der Werft zorgden voor overwinningen. Aad de Groot en Aron Kroon speelden remise, terwijl Jesse van EIteren, Hugo van EIteren en Aart-Jan van Vliet sneuvelden. Voor de onderünge com petitie speelden de senio ren (stand aan kop 1. D. Bac, 2. G. van Ommeren, 3. R. Ordelman) en de jeugd (1. M. Rensen, 2. M. van Eijk, 3. P. v.d. Meer) hun schaakpartijen. Aqua Novio 2. Tenslotte speelt dames 1 de tweede 1 om Meijer (43,02) en Hein Kou- wenhoven (45,45); heren ve teranen I: Joop Briedé (35,50), Hans v.d.Hil (36,08), Frans Olijve (38,41) en Auke Leen (38,48). Fer Bonsel fi nishte in 39,45, terwijl Wim Los en Adrie Bresser er res- pectievelijk 41,16 en 41,20 minuten voor nodig hadden. WADDINXVEEN - De 17e ronde van de huishoudelij ke competitie van de Waddinxveense Schaak Vereni ging WSV werd een spannende aangelegenheid. Kop loper H. van Woudenberg werd een blunder in de slotfase fataal en zakte af naar de derde plaats. Hier door kon de afwezige W. Hennink de koppositie over nemen. WADDINXVEEN - In de af gelopen weken hebben de le den van de zwem- en water- polovereniging Gouwestaete niet stilgezeten. Eerst 'werd het oude jaar afgesloten met het traditionele tennistour- nooi en vervolgens werd het nieuwe jaar ingeluid met de nieuwjaarsreceptie, voorafge gaan door de familie-estafet- tes en afgesloten met een wedstrijd tussen de heren van Gouwestaete en Katwijk. Zaterdag 6 januari werd het nieuwjaarstournooi, mogelijk gemaakt door de sponsoring van Quality Service Van der Panne BV uit Alphen aan den Rijn en NVO Verzekerin gen uit Capelle aan den IJs sel, gehouden. De dames van Gouwestaete beleefden zaterdagmiddag 13 januari om zes uur in Gouwe- bad ’de Sniep’ de eerste echte confrontatie in het nieuwe jaar voor een plaats bij de eer ste vier van de hoofdklasse dames. De wedstrijd tegen Polar Be ars 1 (Ede) moest gewonnen worden om serieus in de top vier mee te blijven draaien en niet in een ondergeschikte rol te worden gedwongen. Maar de Waddinxveensen verloren. ZEVENHUIZEN - Begin fe bruari houdt de Waddinx veense naturistische zwem vereniging ’Puur 1’ voor haar leden recreatieve zwemwedstrijden in het De partij van deze ronde was die tussen L. Willemen (num mer 5) en koploper H. van Woudenberg. Een uitsteken de partij van beide kanten met een eindspel waarin de koploper alsnog de winst trachtte te forceren. viduele deelnemersveld werd de Waddinxveense Hanneke van Buurren zesde. De tweede turncompe titiewedstrijd is zaterdag 10 februari in Waddinx veen. WADDINXVEEN/ROTTERDAM - In Rotterdam heb ben acht jeugdleden van de Waddinxveense schaats vereniging De Gouwe Streek veel persoonlijke re cords gereden. Rianne van Dijk reed zo goed (49.9 op de 400 meter en 1.39.6 op de 800 meter), dat zij tot slot een invitatie ont ving om mee te doen met de selectiewedstrijden. De overige tijden waren voor de 400 meter en de 800 meter: Anja Koster 53.0 en 1.43.8; Lex Steenland 48.9 en 1.39.5; Bram Hendrinksen 47.6 en 1.56.7; Arjan van Cruyningen 54.7 en 1.52.2 en Terry Uit- tenbroek 52.7 en 1.45.2. Andrea Briedee moest uitval len door een blessure. Ingrid de Lange (de jongste van het stel) moest aantreden voor de 200 meter en de 400 meter. Zij dook voor het eerst onder de minuut op de 400 meter (59.4). De resultaten laten zien dat de trainingsinspanningen van De Gouwe Streek niet voor niets zijn geweest. Met de jongste leden is deelgeno men aan een toertocht van 10 km bij Aarlanderveen. Trots keerden zelfs de jongsten (6 jaar) terug met een medaille. De oudere jeugd heeft bij Stolwijk 25 km geschaatst, waarbij de begeleiding alle een zwaar gewonnen staande partij slechts de halve winst schaakgevecht. Met deze opleverde. overwinning een ijzersterke Verder bleven aan de positie- 1__ - j__ ve zjjde Stam, J. v.d. Hei den, T. Goor en A. Prins tegen Twee andere toppers bovenin, respectievelijk A. v.d. Starre, T. v.d. Oord (3) en E. Philipse M. Moerland, C. Alblas en J. (4), hielden^ elkaar fraai in van Sandijk. In de kelder van de schaakdi- visie kroop J. Markus wat laag door opponent P. de Niet omhoog door H.E. van Offe- te verslaan. Eveneens hand haafde W. v.d. Hoek zich in de mon den Oude, 2. Frida v.d. Heuvel, 3. Tamara Olie. Klas se E: 1. Corry ’t Hart, 2. W. Yvonne Kersbergen, 3. Henk Zaterdag 20 januari van half Vuyk. Het gemiddelde van de sjoel- avond in het gebouw van de -Wad- hadden last van ijzel en moesten langs de kanten van de weg lopen, waardoor het eigenlijk meer op een cross dan op een wegwedstrijd De heren openden sterk. Door leek. doelpunten van Remko Over- Bij de dames veteranen I ein- dam (2), Jaco van Tol, Mark WADDINXVEEN - Rutger Dijksterhuis heeft zaterdag de jeugdtitel op zijn naam ge schreven van tafeltennisver eniging Kwiek. Johan van Leenen werd winnaar in de B-poule. Aan het tournooi, dat in twee sterktegroepen was verdeeld, namen 16 jeugdleden deel. In de A-poule ontbraken eerste- teamspelers Jurgen van Geest en Gerbrand de Goeij. Met name Jurgen kon hier door zijn titel niet verdedi gen. Rutger Dijksterhuis nam de honneurs van zijn teamgeno ten uitstekend waar. Het ging niet altijd even gemakkelijk. Tegen Barry Loef (die in de competitie speelt voor het Goudse Ilac) moest hij alles uit de kast halen. Het werd een spannende par tij, een finale waardig. Het was Rutger die met 21-12, 21- 23 en 21-8 de partij op z’n naam schreef en daardoor de kampioensbeker in ontvangst mocht nemen. Barry Loef werd dus tweede, Chris de Kogel eindigde op de derde plaats. In de B-poule (competitie- klassen 3 en 4) waren er elf deelnemers. In twee meer kampen werd beslist wie in de halve finale zou spelen. Daarin won Anne Dijkster huis van Ron van Spengen (21-15, 21-10) en boekte Jo han van Leenen winst op Martijn van Putten (21-8, 21- 17). WADDINXVEEN - Korbis-korfbal heeft het opnieuw niet kunnen maken. In de beslissende wedstrijd te gen koploper Arena (Rhenen), met als inzet de eerste plaats, leden de spelers van trainer-coach Simon Trommel een duidelijke 19-14 nederlaag. de ploeg niet te spelen. Dat werd binnen tien minuten tijd genadeloos afgestraft. Van alle kanten vlogen de ballen van Arena door de korf met als resultaat een 14-8 voorsprong voor de Rhenense ploeg. Toch pleit het voor Kor- door een (derde) welpen- bis dat men zich - hoewel te -J- laat - enigszins wist te her vinden. bijna geen wijzingen onder gaan. In de A-klasse leidt Jan Kersbergen. Uitslagen: 1. Jan Kersbergen, 2. Dick Dros, 3. Andre van Gemeren. Klasse B: 1. Erwin Pleus, 2. B. Brouwer, 3. Frans Botger. Klasse C: 1. W. Slingerland ron, Reinier Goddijn, Jermo jr., 2. Jan Olie, 3. Marius Janmaat, bij De Regenboog- Kersbergen. Klasse D: 1. Si- school (2): Walter Akker- mans, Bianca Akkermans en bij de Rehobothschool (1): Ti- tia van der Zijden. tien tot half een worden de schooldamkampioenschap- pen basisonderwijs vervolgd schuttersvereniging en afgesloten voor de groepen dinxveen (Alberdingk Thijm- 6,7 en 8. Welgeteld 120 enthousiaste dammertjes zullen dan in het strijdperk treden. WADDINXVEEN - De bridgeclub Waddinxveen houdt van vrijdag 26 op zater dag 27 januari in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) de negende bridgenacht van Waddinxveen met als inzet de Lydia Ebens wisselbeker, nu nog in het bezit van het echt paar Anker. Deze bridgemarathon begint om acht uur en eindigt de vol gende morgen om acht uur, waarna de prijsuitreiking tij dens een gezamelijk ontbijt plaatsvindt. Inschrijving per paar bij me vrouw M. Hart-Karremans, Mozartlaan 16, telefoon 0182-615083. De kosten ad 50,- per paar kan men voldoen bij binnen komst. werking kon Gouwestaete nog steeds geen vuist maken. Polar Bears wel. Zij scoorden 5-6 en 5-7 en daarmee was de wedstrijd gelopen. Vlak voor J 1/"""l-ll- Berg de eindstand op 6-7. De heren spelen aanstaande In de halve finale won Wil- zaterdag pas hun eerste com- lems (Gouda) van Daniels 'jAfgelopen (Reeuwijk) en Teeuwen (Gou- 14 atleten van de Waddinx- sportclub Antilope tegen De Kikker (Émmen). De tweede klasser wist op merkelijk ver door te dringen in dit bekertoernooi. Op pa pier waren de Gouwestaete- In totaal deden er 24 teams mee afkomstig van de ver schillende basisscholen uit Waddinxveen. Allereerst streden zij om de beste plaat sen in de poules, waarna de finales en de verliezersronde gespeeld werden. Bij de jongens (groep 6, 7 en 8) is Dick Bruna 2 (Dick Bru- naschool) derde geworden. Tweede werd het PWA Ster renteam (Prins Willem- Alexanderschool-Wingerd) en eerste de Sportievelingen (De Leilinde). In de meisjes- en de gemeng de poule (groep 7 en 8) zijn achtereenvolgens PWA Blok kers (Prins Willem-Alexan- derschool-Wingerd), PWA Swingers (Prins Willem- Alexanderschool-Wingerd) en De Smashers (Prins Willem- Alexanderschool-Oranjelaan) als respectievelijk eerste, tweede en derde geëindigd. In de laatste poule (groep 5,6, 7 en 8) is het PWA Team der de geworden. De tweede plaats was voor de Volley Girls (groep 7 en 8 van de Ko ningin Julianaschool) en de eerste plaats voor de PWA Girls (Prins Willem Alexan- derschool-Wingerd). Naast deze prijzen was er voor het eerst de ’aanmoedi gingsprijs’ te winnen voor het team dat volgens de jeugd commissie van Be Fair duide lijk heel erg hun best gedaan had. De trofee is gewonnen door het Folley Team van de Prins Willem-Alexander- school aan de Wingerd, omdat deze jonge kinderen (groep 5 en 6) lieten zien dat er op een volgend toernooi zeker reke ning met hen gehouden moet worden! In verband met het 25-jarig bestaan werd er ook een spandoekenwedstrijd gehou den, waaraan elk deelne mend team mee kon doen. Na lang beraad van de jeugdcom missie hebben de kinderen van het Dick Bruna 1-team (groep 7 en 8 van de Dick Bru- naschool) gewonnen. Sponsor Keukencentrum Waddinxveen van de volley balvereniging heeft voor hen een mooi T-shirt beschikbaar gesteld en de bijbehorende school heeft uit naam van de volleybalvereniging een mini- papier sterkere tegenstan ders Velocitas (Gouda) en de gastvereniging Saturnia (Bleiswijk). Het was voor TOOS de eerste keer dat er in de F-poule werd meegedaan. In de F-poule WADDINXVEEN - Als ge- volg van de komst van veel nieuwe leden bij Kor- bis-korfbal is er een nieuw j welpenteam opgericht. De I vereniging is er verheugd over dat steeds meer kin- j deren een kijkje komen j nemen in de sporthal ’de Dreef’, waar alle thuis- wedstrijden worden ge- speeld. j De meeste nieuwe leden zijn ingedeeld in de jong- ste leeftijdsgroep, waar- rlnr»’»’ non rl nvrloA nrnlnn team door wedstrijdsecre- taris J. Beukers kon wor- den ingeschreven. De meisjes en jongens spelen in de sporthal een aantal oefenwedstrijden en zullen officeel in actie I komen als de veldcompeti- tie weer wordt hervat. Za- vival. Als Kobris nog enigs- terdag speelt G3 om 13.00 „rii uur tegen Gemini G2. Afgelopen zaterdag won Cl met 10-1 van De Ka pellen. J G1 won in een spannende match uit bij Vrienden- schaar (Bodegraven) met i J 11-13 en wordt door de j winst van de afgelopen weken een heuse kampi- j oenskandidaat. Zaterdag begint om 13.00 I uur het middagprogram ma voor de jeugd van Kor bis. In De Dreef spelen dan G2 en G3. El volgt om 14.00 uur met een wed- strijd tegen Vitesse, ge volgd door C2 tegen Thor en B3 tegen Velox. Zondagmiddag speelde heren welijks werd geschoten. Met 1 een wedstrijd in de competi- --1_’ tie om de Beker II tegen De Kikker (Emmen) en won met 12-3. Door dit resultaat gaan Gezien het scoreverloop waé de heren door naar de volgen- het ook best een spannende de ronde. wedstrijd, maar de ploeg van Verder speelde heren 1 zater- trainer-coach Martin Pronk dagmiddag in Delft een toer- liep wel gedurende de gehele nooi, waarbij met 11-10 werd wedstrijd achter de feiten verloren van DZV 1 en met 25-9 van HVK-AZC 1. De dames van Gouwestaete Met vlag en wimpel haalden Michael Markus, Valentijn van Schooneveld, Anthonie Boogaard, Jantine de Bas en Christiaan van Dam 42 pun ten van de maximaal 50 te be halen punten binnen en daar mee het kampioenschap. De hervormde Bethelschool werd tijdens de damstrijd in het Coenecoop College (Dreef) tweede met 34 pun ten. De derde plaats was voor de gereformeerde basisschool De Regenboog met 32 punten. De protestants-christelijke Prins Willem-Alexander- school (ook met 32 punten) was de laatste in dit illustere kwartet. Voorzitter Piet Swart van de organiserende damclub Ex celsior, die dit jaar haar 90-ja- rig bestaan viert, reikte aan 90 kinderen een herinne- ringsvaantje uit. De 20 poulewinnaars kregen een bijzonder exemplaar hiervan. De individuele poulewinnaars zijn bij de Eben Haëzerschool (7): Mi chael Markus, Valentijn van Schooneveld, Rebecca Meski- ne, Anthonie Boogaard, Davey van Vliet, Christaan van Dam, Miranda de Vries, bij de Bethelschool (3): Gert- Jan Koetsier, Frank de Mik, Rudy de Jong, bij de Dick Brunaschool (2): Joël Sloof, Koen Hoondert, bij de Konin gin Beatrixschool (2): Erik Hennink, Daniëlle Bakker, bij de Prins Willem-Alexan- aan. In de eerste periode scoorde WADDINXVEEN - Vrijdag 12 alleen Polar Bears. In de januari heeft tafeltennisver- speelden geen beste wed- tweede periode werd het 1-2 door Astrid Coene die in de derde periode ook voor 2-2 Teunissencup gehouden, zorgde. Na 2-4 voor Polar Be- TT i x-1 ars scoorden Sandra Berc- 3-4 en Boonstoppel 4-4. een prachtige derde plaats in ten de Waddinxveners de eer- een tijd van 42,29 minuten, ste periode met 5-1 voor- terwijl Hans Boere bij de he- sprong af. ren veteranen I in 35 minu- In de tweede creëerden de he ten precies beslag wist te leg- ren evenveel kansen, maar gen op een 6e plaats. lieten deze allemaal onbenut. De overige Antilopers wisten Pas halverwege in de derde halen: dames:Yvonne v.d. Harst (50,46 minuten); he ren: Wietse de Bruin (38,12); strijd. Polar Bears overigens ook niet. Daarom komt het des te harder aan als je in de zorgde. Na 2-4 voor Polar Be- Het tournooi - ter herinne- thuiswedstrijd tegen deze ge- ars scoorden Sandra Berc- ring aan Ger Teunissen - renommeerde tegenstander kenkamp 3-4 en Angela vindt jaarlijks plaats voor een net niet de punten pakt. Boonstoppel 4-4. wisselende competitieklasse. Er werd weliswaar hard ge- Ook in de vierde periode na- Dit jaar was het de beurt aan -1.x j-.u j-1-l_i men de james Ede weer de 5e klasse. een voorsprong, doch Wendy Vierentwintig de Frankrijker bracht Gou- T westaete weer langszij (5-5). de NTTB-afdeling Door slordigheden in de af- zorgden voor een aantrekke lijk tournooi. Uit zes meer kampen werden acht kwartfi nalisten geselecteerd, waar bij alleen Theo van Hattem namens Kwiek wist door te tijd bracht Gülian van den dringen. top-tien door L. Ellers met le ge handen naar huis te stu ren. In de subtop moest A. van Nieukerke nipt een neder laag toestaan tegen A. Kar dol. T. Kuiper en H. Reus kwamen remise overeen. In het middengedeelte zag E. Een moment van schaak- Ket het vlaggetje vallen, blindheid, wat het verlies van waardoor tegen L. v.d. Haven een stuk opleverde, maakte in een flits een einde aan dit schaakgevecht. Met deze WADDINXVEEN - Voor de vijfde Zuidersterloop hebben petitiewedstrijd. Afgelopen (Reeuwijk) en Teeuwen (Gou- 14 atleten van de Waddinx- zondag moesten zij aantreden da) van Budger (Gouda). De naam van Robin Jan Wil lems zal worden toegevoegd aan de lijst van winnaars. Met 21-17 en 21-13 liet hij voor Marco Teeuwen de twee de plaats over. Daan Budger .1 I.j I 11 1 1 1 sterkste, maar misschien kon plaats. 11112„1 voor een ver- Organisator Herman Simons memoreerde het ontstaan van het tournooi. Ger Teunis sen, een actief lid van Kwiek, overleed in 1964 - op 39-jarige te Zaandam. De dames van Alliance staan onderaan. Eerst speelt dames 2, dat daar net boven staat, om 18.30 uur. Om 20.00 uur a r speelt dames 1. Heren besluit moeten verplichte oefeningen - - de avond om 21.00 uur. worden geturnd. zwembad ’De Koornmolen’ in Zondag speelt heren 2 om Voor TOOS kwamen uit Wie- Zevenhuizen. Men is van har- 17.15 uur in Nijmegen tegen ke van Vuuren, José Droge, te welkom om vrijblijvend het op gelijke hoogte staande Nelleke Droge, Marije van kennis te komen maken met Aqua Novio 2. Tenslotte Buuren, Hanneke van Buur de vereniging. Voor meer in- speelt dames 1 de tweede en en Petra Hoefnagel, formatie kan men bellen wedstrijd in dit weekend om Het TOOS-team draaide een en 079- 17.15 uur tegen middenmoter goede wedstrijd. De oefenin- zins in de race wil blijven is winst het enige wat telt. wedstrij- aan te geven, maar de fut lijkt Het was voor het zeer jonge tumteam, met een gemiddel de leeftijd van ongeveer tien doelpunten van Remko Over- digde Petra Bretveld sterk op Faber en Mare Mommers slo- leeftijd - aan een hartaanval. Het toenmalige bestuur be sloot als herinnering dit tour nooi te organiseren. Mevrouw M. de Vries, weduwe van Ger Teunissen, was aanwezig om de prijzen uit te reiken. de volgende resultaten te be- periode was het aanvoerder L_1dames:Yvonne v.d. Marc Faber die wist te scoren uit een strafworp. Tenslotte scoorde Marcel Ribbens het Erik Mookhoek (41,16), Rob laatste doelpunt in de derde periode. In de vierde periode bleek het grote klasseverschil tussen beide ploegen. Het spel van De Kikker werd slechter en de Gouwestaete-heren profi teerde danig van deze situ atie. In de laatste periode scoorden poule in Zoetermeer, is derde geworden. In het indi- voor de Gouwestaete Cees Boonstoppel (2), Niels Nolta, Mare Mommers en Jaco de Jong. Door met 12-3 van De Kikker te winnen gaan de he ren door naar de volgende ronde. De bondsteams van Gouwes taete gaan aanstaande zater- jaar, de eerste competitiewed- dag naar Alliance, waarvan strijd in dit nieuwe seizoen, allen de heren het goed doen. Gestreden werd tegen de op Alliance speelt in het ver- Natuur’ nieuwde zwembad ’De Slag 2’ in zwembad ’De Dillen’ in AÏ- phen aan den Rijn. Puur Na tuur houdt iedere zaterdag middag van half vijf tot zes uur familiezwemmen in het 7 Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam pi Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer B.V. Sponsors: Autorijschool Henk van Erk Peugeot-dealer Boonstoppel B.V. NZO Verzekeringen Van Leeuwen Autobedrijven Toyota en MAN Vink Verzekeringen, Hypotheken en Vastgoed Citroên-dealer Noordegraaf automobielbedrijf Waddinxveen B.V. VX-8000 Software House B.V. - Laren (NH) Be Fair hield het 25e Kerstvolleybaltournooi voor basisscholie ren. (Foto: Be Fair-volleybal) z 3 - z» JCICXAj VIC CvloLC vUllipCLllLC WCU“ strijd in dit nieuwe seizoen. ■‘-’•‘•J V V/ UVX A. VzAAA V4CA.AAA U C1LU VcLll 1U1, J-Y-LCLL WCX1CCU. 111 -Lv/V/ht ’Jv/jCLllgü

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 27