Op excursie in Krimpenerwaard met 'Groengids' Spannende strijd om jeugdtitels Florida-badminton Waddinxveense contactpersonen voor discriminatiemeldingen Jubileumconcert van zanggroep 'Da Capo' in Ontmoetingskerk Hockeyers staan onderaan in poule Probeer ’m eens... Damwinst Excelsior Zeven Muzen start nieuwe cursusreeks 'Gouwestaete' met drie dames in A-selectie buwvergunninq zmder onderzoen van de bodem Verandering huisvuil- inzameldag Werk van wijlen Albert Buikema in Asperen Yerkoopactie Himop-groep Burgerzaken week dicht Surpriseparty De Gouwe Smash Geslaagd Rijn en Gouwe I I I I I I I I I nige teksten. racistische en discrimineren- aardheid zich gediscrimi- tel: 079-5932631. ccncert ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan. ook nog puntenloos in hun Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze beschreven staat aan land schapselementen, dieren en planten, worden de deelne- jaar. Leden steunen heel di rect het natuurbeheer in de Als speciale actie krijgen de deelnemers op vertoon van de Groengids korting of kunnen WADDINXVEEN - Het eerste damteam van het Waddinx- veense Excelsior blijft haar zegereeks in de hoofdklasse van de dambond Midden-Hol- land voortzetten. Nadat de eerste en tweede wedstrijd tegen respectieve lijk KDC (Katwijk) en Samen Sterk (Hazerswoude) enigs zins verrassend werden ver loren, werd in eigen huis de vierde zege op rij geboekt. Het bezoekende KDV (Krim pen aan den IJssel) werd ge klopt met 11-5 en door dat re sultaat staat het Waddinx- veense achttal met een punt achterstand op een gedeelde derde plaats achter RDC (Rijnsburg) en LDC (Leiden). In de laatste ronden ontmoet Excelsior beide concurrenten. Tij men den Ouden sr. liet via een fraaie damcombinatie in het middenspel de eerste winst aantekenen. Dick Dib- bets forceerde in het midden- moeilijke remise moeten ein digen, maar door een foutzet aan het spelniveau. Het zijn stuk voor stuk routiniers met veel techniek in huis. feit dat het team eigenlijk over onvoldoende eigen spe- op een gedeelde tweede plaats, maar met een beter ioule. Gezien de Jing wordt het Zowel Michelle de Vries (2e) als Britt van Braam-Morris lectie die hieraan meedeed was de uitslag niet goed voor- Vil ze ervoor gaan om poulewinnaar te worden. Ve len van hen zijn zich nu al aan het warm lopen om vol- Deelname is gratis voor leden van het Zuidhollands Land- schap en ook op vertoon van de Groengids. Ook in andere gebieden van Zuid-Holland zijn Groengid- sexcursies, zoals ’Vogels kij ken op de slikken van Voor- ne’. Een speciale excursie organisaties uit Gouda en omgeving een Anti-Discri- minatie Bureau (ADB) werd opgericht. Het ADB heeft in Waddinxveen diverse contactpersonen. DEN HAAG/WADDINXVEEN - De Stichting Zuidhol lands Landschap heeft de ’Groengids Zuid-Holland’ uitgegeven. De nieuwe gids is een praktische wegwij zer door het groene Zuid-Holland. WADDINXVEEN - In sportzaal ‘De Duikelaar* (Zuid- plaslaan) zijn door Florida-badminton de jeugdkam pioenschappen enkel en gemengd dubbel gehouden. In diverse poules, ingedeeld naar leeftijd en kunnen, werd door 42 spelers en speelsters gestreden voor eer en plaatsing (beker). In de gemengd dubbel-A wa ren Hugo van Bergeijk en Madelon Gelderblom uit Bos koop evenals vorig jaar een maatje te groot voor Emiel van Boxtel met Britt van Braam-Morris 15-9 en 15-7. De talentrijke Madelon Gel derblom maakte de op voor hand de verwachte over macht in de meisjes enkel-A waar. Met overmacht ver- De reden hiervan is van de oprichting van het ADB is dat er in de Goudse streek meer discriminatie is dan men denkt. Het bureau heeft in middels 23 meldingen ont vangen. ter spel, waarbij hij veel drei gingen in de stand vlocht. Een verkeerde voortzetting in de eindfase bracht hem winst. doordat ze in twee verschil lende poules zaten, er niet uit. Vorig jaar was Michelle na een driesetter de sterkste. Bij de meisjes AB (een apart gecreëerde groep binnen de A-meisjes) wist Esther Pold- ner de kampioensbeker te winnen door al haar partijen te winnen. Sabrina Korte- kaas werd goede tweede. Jongens-B winnaar werd, evenals vorig jaar, Rick Sna- bel door in de finale Koen van Velzen met 15-6 en 15-9 te verslaan. Goede derde werd Luc Groenewegen. Samen met Esther Hoffmann werd Rick Snabel eveneens win naar in de gemengd dub- bel-B. poule het jeugdige talent Frank Keizer in twee sets weg. In de andere poule wist de kampioen van vorig jaar Roel Kalkman in een driesetter en Patrick van Esseveld te ver slaan. In de finale versloeg Emiel in een gelijk opgaande sportieve TTTTT)”1_X de setstanden 15-6 en 15-10. In een gelijk opgaand gevecht voor de derde plaats wist de jeudige Frank Keizer (12) uit Hazerswoude net aan niet te winnen van Roel Kalkman ASPEREN/WADDINXVEEN - In raadhuis van de gemeen te Lingewaal in Asperen ex poseert de in Waddinxveen geboren en op 11 januari 1994 overleden Herwijnse schilder Albert Buikema. De bijzondere tentoonstelling is nog deze maand geopend van maandag tot en met don derdag van 9.00 tot 17.00 uur, op vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en op zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Maar liefst 26 werken, alle maal door particulieren ter beschikking gesteld, zijn hiervoor bijeen gebracht in het sfeervolle gemeentehuis van de gemeente Lingewaal in Asperen. Alle werken ademen de be trokkenheid van wijlen Al bert Buikema bij het leven in het ’deltagebied’ van Waal en Linge. De keuze van het the ma, dat aan de expositie is ge geven (‘De kringloop van het water') is een vanzelfspreken de en treffende keuze. wordt gegeven door de ma kers van de Groengids. Zij maken een wandeling ’over de landscheiding’ 1 Voorburg en Den-Haag. De gidsen zullen deelnemers wijzen op allerlei markante elementen in het landschap. Deze benadering is tevens het basisuitgangspunt van de zien de puntenverdeling zwaar krijgen om zich op die plaats te handhaven. is eën felicitatie waard. De voorsprong op de nummer 2 en 3 is echter minimaal en bo vendien hebben ze een wed strijd minder gespeeld. De hockeyclub gaat er van uit dat dit team de koppositie zal handhaven. Dit zijn de teams van de hoc keyclub Waddinxveen die aan de competitie meedoen. Maar de vereniging beschikt ook nog over een ’donderdagmor gen damesteam’ en een aan tal jongens- en meisjesteams in de D- en E-categorie. Deze teams spelen op respectieve lijk een half en een kwart veld. Uiteraard is ook hier het wed strijdelement belangrijk, maar de wedstrijdleiding legt meer de nadruk op het opbou wen van spelinzicht en tech niek. En bovenal spelplezier, maar dat geldt voor alle teams. BOSKOOP/WADDINXVEEN - De Boskoopse zang groep ’Da Capo’ geeft vrijdagavond 16 februari om acht uur in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) een WADDINXVEEN - Een week geleden zijn de centrale trai ningen weer gestart voor de voorlopige selectie waterpolo dames A. In de sterk verjong de selectie heeft bondscoach Kees van Hardeveld naast een viertal keepsters ook ne gentien speelsters opgeno men, onder wie de Gouwes- taete-leden Gillian van den Berg, Miijam Overdam en Marion van Hooft. In tegenstelling tot heren-wa- terpolo is dames-waterpolo nog steeds geen Olympische sport. Misschien zal dat in 2000 (Sydney) wel het geval zijn. Dat neemt niet weg dat dit jaar toch een belangrijk wa- terpolotoernooi zal worden gehouden. In Emmen of Pa pendal zal van zaterdag 29 juni tot en met woensdag 10 juli het Olympic Year Tourna ment worden gehouden. Aan dit toernooi zal de hele we reldtop van het dameswater- polo deelnemen. Op langere termijn zal in 1997 de Europese Kampioen schappen worden gehouden (Sevilla). Waar de Fina-cup in 1997 en de Wereld Kampioen schappen in 1998 zal worden gehouden is nog niet bekend. ZEVENHUIZEN/MOERKA- PELLE - In verband met de overgang naar een nieuw au tomatiseringssysteem is de sectie Burgerzaken van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle van vrijdag 26 januari tot en mèt vrijdag 2 februari voor alle handelin gen gesloten. Voor het aangeven van ge boorten en overlijden is de sectie Burgerzaken op die da gen geopend van 09.00 tot 09.30 uur. Het gemeentebe stuur verzoekt bij het doen van aanvragen voor paspoor ten, identiteitskaarten, rijbe wijzen en uittreksels hiermee rekening te houden. Dat Suzanne Both hard voor uit gaat is elke week te zien. Verloor ze vorig jaar nog in de finale meisjes-B met 11-1 en 11-1 van Danielle van Berge ijk, dit jaar was het omge keerd. In een spannende drie setter werd, met de cijfers 11-0 en 7-11 en met verlen ging 12-10, van Danielle ge wonnen. Dit terwijl Danielle eveneens een grote vooruit gang doormaakt. Door de mini’s (10 jongens en meisjes tesamen) werd in twee poules gestreden voor de titel in het enkelspel. Claudia van Tol bewees dat haar titel in het dubbelspel van enkele maanden geleden samen met Erik Kranendonk geen toeval was. Met veel inzet en gekreun werd in de finale van Sanne Jansen gewonnen. Derde werd Erik Kranendonk. Het was een lust voor het oog om deze spelertjes, meest 7-8 ja rigen, aan het werk te zien. Am dit concert werken mee Péter Boer (trompet), Mir- jan van der Burg-Oskam (dvarsfluit), Arjan Bennik (synthesizer), René van Vliet (d!ums) en Ben Kramer (or- gd-vleugel). De algehele lei ding is in handen van Ben K'amer. O? het programma staan on der andere de muziekwerken ’Een ode aan Vicki Brown’, in strumentaal een medley uit The Phantom of the Opera’ en veel muziek van Tom Par ker. Na de pauze zal ’The Young Messiah’ ten gehore wrrden gebracht. Dj opbrengst van deze avond BOlKOOP - Oud-Boskoper Rurd de Frankrijker is ge slaafd voor zijn doctoraal exatien in de rechtsgeleerd heid aan de Erasmus Univer- sitet in Rotterdam. spel een winnende damcom binatie en kon enkele zetten later winst aantekenen. Teun van de Krol kreeg kort na de opening grip op de stand van zijn tegenstander, die na elke zet meer en meer werd gekraakt. Uiteindelijk overspeelde Teun zijn tegen stander, waardoor Excelsior riant leidde met 6-0. Tijmen den Ouden jr. had steeds het beste van het spél en leek zijn tegenstander on der de voet te lopen. Deze ver dedigde zich echter bekwaam en na het uitdunnen van de stand werd de remise meer en meer zichtbaar. Vincent van Es misrekende zich vrij snel na de opening en verloor een schijf. Hij liet zich ZE7ENHUIZEN - Volgens de gejeente Zevenhuizen- N'erkapelle is bij een bouw- v:gunning niet altijd een bo- dnonderzoek noodzakelijk, fnds de wijziging van de Wo- ingwet in 1992 is het voorge- threven dat bij het indienen an de bouwvergunning te rns een bodemonderzoek no- fgis. imdat de kosten voor zo’n on- erzoek relatief groot zijn is oor de gemeenteraad be- aald dat voor kleinere bouw werken geen bodemonder- oek nodig is als uit histo- isch onderzoek aannemelijk 6 dat de grond niet verontrei- iigd is. under deze kleinere bouw werken worden verstaan ge bouwen met een oppervlakte temer dan 50 m2 en kassen waarin alleen de paden ver- wd worden en deze verhar- ckig minder dan 5% van de asoppervlakte beslaat. WAIDINXVEEN - Zaterdag 27 muari vanaf half tien gaat de 25-jarige scouting- groa Klimop de straat op om wc-ullen te verkopen. De op- breigst van deze actie wordt gebuikt voor de viering van dit jibileum en naar spelma- terial. Met behulp van ver siera aanhangwagens en bakietsen zal de Waddinxve- nersgevraagd worden wc-pa- pieibij de Klimopgroep te ko pen Om te beginnen zijn er men sen die zich ergeren aan de folders die door de Centrum Democraten, de Centrum Partij ’86 en Blok steeds spreid. zal besteed worden aan twee goede doelen te weten het Ko ningin Wilhelmina Fonds voor de Kankerbestrijding en de Ronald MacDonalds hui zen. De toegangsprijs be draagt 8,50. Dejeugdleden mochten ook nol een introducé meene- mei naar de disco. Het wed een spetterend suc ces, dat zeker voor herha- lingvatbaar is. Eiri maart gaat het ten- nissizoen weer van start met naar wordt gehoopt net zo’n leuk kennisma- kinjstoumooi. Met zeven jeujiteams in de competi tie verwacht De Gouwse Smsh een superseizoen te krifen. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. De Groengids bevat behalve interessante informatie over landschap, flora en fauna, een keur aan gegevens over de diverse natuurgebieden: ligging, bereikbaarheid met het openbaar vervoer, bezoe kerscentra en wandel-, fiets-, kano- en excursiemogelijkhe den. De gids is dan ook één grote Groengids. uitnodiging om het Zuidhol lands Landschap te verken nen. Een van die gebieden is de Krimpenerwaard. In de ui terwaarden van de Lek ligt de zelfs gratis mee met deze ex- Kleine Zaag. Dit gebied is in cursies. Overig deelnemers eigendom van het Zuidhol lands Landschap, die hier graag een natuurontwikke lingsproject wil starten. Onder leiding van natuurgid- sen wordt hier op zaterdag 24 februari het landschap ver kend. Aanvang van de excur sie is 9.00 uur. De wandeling duurt ongeveer twee uur. Op alles wat in de Groengids VW’s en bezoekerscentra in Zuid-Holland. Wie nu lid wordt van het Zuidhollands Landschap, mers in deze excursies gewe- ontvangt de Groengids als zen. welkomsgeschenk. Een lid- De deelnemers dienen zich maatschap kost 35,- per voor deze excursie aan te mel den bij het Zuidhollands Landschap, tel 010-4135045. provincie Zuid-Holland, heb- 1 1 ben gratis toegang tot inte ressante natuurgebieden en ontvangen vier maal per jaar het tijdschrift over de natuur in Zuid-Holland. Voor meer informatie, aan vragen van de gratis excur- siefolder en lid worden met gratis ontvangst van de Groengids kan men contact opnemen met stichting het Zuidhollands Landschap, tel 010-4135045. (Warnaarplantsoen) supriseparty voor jeugdleden. Het is altijd spannend om in de winter iets te organi seren voor leden van een echte zomersport, maar de jeugd van De Gouwe Smash deed haar vereni- I ging eer aan, want de op komst was verbluffend. Zo’n 36 kinderen namen deel aan het gourmetten. Het werd een gezellige boel met aansluitend een bingo mtt leuke prijzen. Als klap optie vuurpijl was er vanaf zew uur een disco, ver- zogd door de professionele dis-jockey Gert-Frank v.d. Pol. ZEVENHUIZEN/MOERKA- PELLE - Bij de Zeven Muzen in Zevenhuizen-Moerkapelle is weer plaats bij diverse cur sussen. Het gaat hier om de cursus ‘Muziek op schoot' van 10 les sen (start dinsdag 30 januari) op dinsdag voor de groepen baby’s van 4 tot 12 maanden en voor peuters vanaf 2 jaar. Vrijdag 2 februari start de zelfde cursus voor peuters van 12 tot 20 maanden en voor peuters van 2,5 tot 3,5 jaar. Voor volwassenen is een korte cursus algemene muzikale vorming (AMV) die start in het voorjaar. Het is een cur sus van 4 a 6 lessen om ken nis te maken met muziek. Daarnaast is er voor kinde ren vanaf 7 jaar plaats in het kinderkoor op dinsdag. Voor volwassenen en voor ge vorderde kinderen begint de ze maand de cursus altblok- fluitenspelen. Ook ensemble- lessen zijn mogelijk. In Moerkapelle start voor be ginners vanaf negen jaar en in Zevenhuizen voor begin ners van alle leeftijden een cursus blokfluitspelen op de woensdagmiddag. Daarnaast wordt ook op de woensdagmiddag vioolles ge geven voor alle leeftijden. Voor inlichtingen (ook voor andere muzikale cursussen) en aanmeldingen kan men te recht bij Lidy de Boer, tel 0180-632374. Nieuw bij de creatieve cur sussen is ’Grafische expres sie’. Dit is schilderen met plakkaatverf op panelen. De- kunnen handhaven. Ondanks de inspanningen Avi Magid, een bekend expo- deraan in de poule. Het eerste damesteam doet het met een vierde plaats een stuk beter. De vereniging heeft het vorig jaar zonder een dames 1 moeten stellen. Dit seizoen is het gelukkig en aanmelden bij Wil Helmer, wel gelukt om een zeer sterk en gemotiveerd team te for meren. ‘We zijn er dan ook van over tuigd, dat dit damesteam dit seizoen hoog zal eindigen. Niet alleen vanwege het en thousiasme van de dames zelf, maar ook door de gedre venheid van de coach', aldus de hockeyclub Waddinxveen. Het tweede herenteam draait goed mee in de middenmoot van hun poule. Gezien de puntenverdeli een hele uitdaging om hoger op te komen. Ook de semi-veteranen staan halverwege in hun poule met slechts drie punten achter de nummer 2 en vijf punten ach ter de nummer 1. Alles bij el kaar dus een goed uitgangs punt om de tweede helft van de competitie mee in te gaan. Het heeft nend worden. meisjes Cl nu nog ergens on deraan staan, is de afstand tot nummer drie sleoht 3 pun- hekstelling had hij steeds be- ten. Ook hier is dus nog alles sloeg ze de andere dames, mogelijk. En dan tot slot meisjes C2. Het enige team dat aan het (3e) toonden grote progressie, begin van de winterstop echt Wie op dit moment de sterk- op de eerste plaats staat. Dat ste van deze twee is, kwam, Toegangskaarten zijn ver krijgbaar bij Janny van Boc- kel, Acerstraat 5 in Boskoop, banketbakkerij Loef, Boot- straat 1 in Boskoop, groente-, fruit en aardappelspecialist Asschemam, Brederolaan 8 in Waddinxveen, José Ver sluis, Jan Luykenstraat 9 in Waddinxveen en bij de koor leden. Cl daarentegen fraaie Coupe Napoleon staat in hun poule op de twee- partij Hugo Van Bergeijk met de plaats op slechts één punt achter nummer 1. Dus echt een team om goed in de gaten te houden. GOUDA/WADDINXVEEN - Het is al weer ruim ander- Verder kwamen er twee mel- half jaar geleden toen in maart 1994 door een 40-tal dingen binnen van buitenlan- ders die om onduidelijke re denen niet werden toegelaten tot discotheken, terwijl op datzelfde moment Neder landse jongeren wel werden toegelaten. Een drietal meldingen wer den gedaan door mensen die echter niet demotiveren en binnen 5 zetten haalde hij via Jongens een het verloren stuk terug. Kort na de opening zette Cor Barelds verkeerd voort, wat irthield, dat hij tot aan de eindfase min of meer gedwon- Meisjes A is het tot op heden gen spel had. Het eindspel 1 - - 1 had overigens in een niet al te poule. Gelukkig hebben ze tij- uit Boskoop (15). dens de trainingen en wed- T1-J - strijden wel altijd heel veel waard. Meisjes B staan in him poule op de vierde plaats op slechts één punt achter de nummer WADDINXVEEN - Vrij dagavond 12 januari hield de jeugdcommissie van de Waddinxveense tennisver eniging De Gouwe Smash een haar 1 vrijblijvende kennismaking betaalt u 13,75. Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. Bij de jongens enkel-A was het van het begin af een span nend gevecht. Door het hoge en gelijkwaardige badminon- doelsaïdo. Hoewel nog vijf niveau van de gehele jeugdse- punten verwijderd van de nummer 1 is men er gezien hun inzet van overtuigd, dat spelbaar. ervoor gaan om Emiel van Boxtel (vorig jaar derde) wist voor het eerst in een toernooi zijn twee jaar ou dere broer Jeroen (vorig jaar gend seizoen een vaste plaats tweede) in een driesetter te in heren 1 te gaan innemen. verslaan. Jongens A2 heeft het duide- Tevens speelde hij in zijn lijk weer een stuk zwaarder in de competitie. Hoewel nu nog in de onderste gelederen, j 1 '7'1 - straks hoger te eindigen. Jon- Hugo van Bergeijk, gens B en ook jongens C2 is het deze competitie nog niet gelukt om een puntje te pak ken. de - o het Nederlands .zich gediscrimineerd voelden worden ver- op de arbeidsmarkt. Soms was het om reden van natio naliteit, een andere keer om dat een bedrijf alleen mensen van het mannelijk geslacht vroeg, terwijl vrouwen even goed dat werk kunnen doen. Ook kreeg het Anti-Discrimi- natie Bureau een melding van iemand die een prachtig 1 boek uit België had ontvan gen. In dat boek wordt op ’we tenschappelijke’ wijze aange toond dat het onmogelijk is dat er in de Tweede Wereld oorlog miljoenen joden door 1 de Duitsers zijn vermoord. I Een heel vervelende melding kwam van een buitenlands vrouwencentrum waar het antwoordapparaat was inge sproken met de meest schun nige teksten. Ook kwam het enkele keren voor dat er krantenartikelen bij een organisatie in de brie venbus werden gedaan met racistische en discrimineren de teksten. Enkele keren werd er ook melding gemaakt van men sen die om hun sexuele ge aardheid zich gediscrimi neerd voelden. Vaak ging het om heel treurige en emotione le zaken. In al deze gevallen probeert het ADB de mensen te hel pen. ’Wij doen dat in de eerste plaats door naar deze mensen te luisteren. Heel vaak is dat voldoende en kan er verder niets worden gedaan. Heel vaak sturen we een brief om opheldering te vragen en te proberen de problemen uit te praten’, aldus het ADB. ’Soms gaan we heel officieel een aanklacht indienen bij de politie. In alle gevallen doen we niets zonder de nadrukke lijke toestemming van de kla ger’. Het ADB verzoekt iedereen in deze streek die discrimina tie ziet, hoort of op een andere manier meemaakt dit te mel den. Het kan telefonisch en schriftelijk. In de regio wordt gewerkt met zogenaamde contactper sonen. Mensen die geschoold tussen zijn in het opvangen van dis criminatiemeldingen. Enkele Waddinxveense telefoonnum mers van contactpersonen zijn 0182-624524 (Sociale Raadslieden Waddinxveen), 0182-631932, 0182-618796 en 0182-614772. Men kan ook bellen naar de telefoonnummers 0182- 518410 en 0172-433809. Als men wil schrijven kan dat naar Anti-Discriminatie Bu reau, Albrechtsveld 17, 2804 WB Gouda of Postbus 510, 2400 AA Alphen aan den Rijn. betalen 3,-. Nog tot en met februari kan men aan deze afwisselende excursies deelnemen. De ex cursies staan in de folder ’Op excursie met de Groengids’. De excursiefolder is gratis verkrijgbaar bij het kantoor van het Zuidhollands Land schap in Rotterdam en bij ZEVENHUIZEN/MOERKA- PELLE - In de gemeente Ze venhuizen-Moerkapelle is de inzameldag voor het huisvuil veranderd. Voortaan worden alle minicontainers op woens dag geleegd. Voor de minicontainers die reeds op woensdag worden geleegd is er dus van een ver andering geen sprake. Voor Het heren-veteranenteam minicontainers die nu op don- heeft het duidelijk zeer derdag geleegd worden geldt zwaar. En dat ligt zeker niet het volgende. Vorige week woensdag 18 ja nuari is de groene minicon tainer voor de laatste maal op Het probleem waar dit team donderdag geleegd. Vanaf mee te kampen heeft is het woensdag 31 januari wordt de groene minicontainer om de twee weken op woensdag Iers beschikt. Aanvulling met geleegd. nog twee of drie oud-hockey- Op donderdag 11 januari is de ers zou zeer welkom zijn, grijze container voor de laat- Ook het tweede damesteam ste maal op donderdag ge- staat halverwege in hun leegd. Vanaf vandaag (woens- poule. Toch zullen zij het, ge dag 24 januari) wordt de grij- J~ --j-i--- ze minicontainer om de twee weken op woensdag geleegd. Ook verandert het tijdstip Bij de jeugd staatjongens Al waarop de inwoners van op een Moerkapelle-Zevenhuizen de minicontainer op de aanbied- plaats moet zetten. Om er ze ker van te zijn dat de mini container wordt geleegd, dient men er voor te zorgen dat deze uiterlijk om 07.30 uur ’s morgens op de aanbied- plaats staat. De reden voor deze wijziging is dat de routes van de huis- vuilwagens zijn aangepast. Voor de inwoners betekent het ongetwijfeld even wen nen, maar het gemeentebe stuur vraagt begrip voor deze zijn er best mogelijkheden om verandering. s dens de trainingen en wed- in die fase kon zijn tegenstan- plezier en dat is ook veel der doortocht forceren. Voorzitter Piet van Es had wat gemakkelijker spel. De Krimpense dammer had ech ter voldoende compensatie 2. Dat kan dus nog heel span om de punten te laten delen. nend worden. En hoewel Raymond van Es speelde aan het tweede bord een goede postionele strijd. In een halve WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van de hco- keyclub Waddinxveen (sportpark ’de Sniep’), dat vo rig seizoen nog naar de derde klasse promoveerde, moet in deze competitie aan den lijve ondervinden dat er veel bij komt kijken om zich op dit niveau te 212212_ 2_ 21__„1 van ze cursus wordt gegeven door de trainer en de coach staat het herenteam nog on- sant in de omgeving van Rot terdam. Bij de bestaande cursussen boetseren met brooddeeg en pottenbakken is ook nog plaats. Inlichtingen (ook over andere creatieve cursussen) PAGINA 19 WADDINXVEEN - WOENSDAG 24 JANUAR11996 Naam: Adres: Plaats: I WEKBLAD VOOR Een jeugdlid van de hockeyclub Waddinxveen (sportpark 'de Sniep' in actie. (Foto: Hockeyclub Waddinxveen). Tel.: (voor controle op de bezorging) I Postcode:

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 19