WADDINXVE Met het college- Bromfietsers met bot breuken naar ziekenhuis programma van PCWjWD en CDA wordt hand gelicht B&intiatuin X jouwe 95 Voor altijd de I s Rommelmarkt op 11 mei in Ger. Kerk OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN GROEN MEER INFORMATIE VERGADERING CHEMOCAR UITKERINGEN EN TOESLAGEN IN 1996 MILIEUZAKEN BOUWZAKEN CENTRALE ANTENNE INRICHTING AFDELING PUBLIEKSZAKEN LANGER OPEN vervolg van voorpagi na) s verwijst in dit verband naar het aan het gemeentebestuur gerichte schrijven van de Stichting Zorgcentra van 20 november j.l., waarin werd gewezen op de verontrusten de achterstand welke Wad dinxveen heeft op de benodig de capaciteit aan zorgplaat- sen. De woningbouwvereniging gaat niet over tot sloop van de resterende 34 woningen voor ouderen, omdat er geen ver vangende woongelegenheid is. Het zal daarom niet moge lijk blijken de scheidingssloot om te leggen en de benodigde 133 parkeerplaatsen in te richten. Tevens zal de wo ningbouwvereniging zich met andere belanghebbenden ver zetten tegen het inrichten van 44 parkeerplaatsen op de Souburgh-locatie aan de zijde van de Prinses Beatrixlaan en de verhoging van de ver keersintensiteit op de Prins Bernhardlaan. Wij dringen er mede namens de Stichting Zorgcentra op aan dat, voordat er een beslis sing wordt genomen over ’De Nieuwe Passage’, eerst wordt nagegaan of het gemeentebe stuur kan voldoen aan het in het collegeprogramma 1994- 1998 uitgesproken voorne men om de Souburgh-locatie te ontwikkelen tot een woon zorgcomplex. U bent thans bezig met de ontwikkeling van een parkeerplaats', be sluiten voorzitter G. van der Vlist, vice-voorzitter O.G. Hartman en J. Slinger, voor zitter van het zorgcentrum Souburgh, hun brief. Aan de rommelmarkt kan men van alles en nog wat kwijt, als het artikel nog maar bruikbaar is. Bij elektrische apparaten en lampen zou het prettig zijn als de snoeren en stekkers er niet afgehaald worden. Bij grote berg meubelen wordt een voor behoud gemaakt in ver band met de beperkte op slagruimte en vraag. ongeveer 150 auto’s voor be langhebbenden. Op de ons ter hand gestelde tekening staat aangegeven ’stedebouwkun- dig nader vorm te geven in overleg met gemeente’. Er is dus ook uwerzijds niet nage dacht over een verantwoorde oplossing'. Samenvattend komt het be stuur van de woningbouwver eniging Waddinxveen tot de volgende conclusie: Om de exploitatie van ’De Nieuwe Passage’ mogelijk te maken is een onverantwoord grote aanslag op de ruimte van de Souburgh-locatie noodzakelijk. Met het college-programma 1994-1998 wordt de hand ge licht. De rest-lokatie Soubur gh voldoet niet aan de stede- bouwkundige eisen, die ge steld moeten worden voor de stichting van een woonzorg complex met ongeveer 90 wo ningen. Er is geen duidelijke inrich- tingsschets voor de Soubur- gh-lokatie voorhanden op het moment van beslissen door de gemeenteraad. Zijn de spullen te groot van omvang of is men niet in de gelegenheid de spul len te brengen dan wor den deze gaarne opge haald op woensdagmid dag of -avond. Telefoni sche afspraken daarvoor kunnen gemaakt worden bij G. Stel, tel. 0182- 612788 of A. Kersbergen, tel. 0182-617372. ge’, hebben de voorzitters van Huize Souburgh en onze ver eniging op dinsdag 8 februari 1994 een toelichting gegeven op de plannen aan de raads commissie ruimtelijke orde ning'. ‘Bovendien hebben wij op 16 februari 1994 in een schrijven aan alle gemeenteraadsleden onze zorg uitgesproken over de aanspraken welke de ge meente zou willen doen op de Souburgh-locatie. In de eerste principe-schet- sen werd na overleg met de gemeentelijke stedebouw- - kundige rekening gehouden met het deels omleggen van de scheidingssloot waardoor ongeveer 1.200 vierkante me ter van de Souburgh-locatie benut zou kunnen worden voor parkeervoorzieningen voor ’De Nieuwe Passage’. De huidige aanspraken komen in de buurt van 6.000 vier kante meter. De woningbouwvereniging: “Wat er o verblijft van de hui dige Souburgh-locatie ligt volgens de woensdagavond 31 januari door de gemeente raad goed te keuren plannen ingeklemd tussen twee par keerterreinen en twee drukke wegen. De verviervoudiging van de verkeersintensiteit op de Prins Bernhardlaan tast de leefbaarheid nog verder aan. Ons is niet langer duide lijk hoe op deze restlocatie nog op verantwoorde wijze ruimte is te vinden voor onge veer 90 gestapelde woningen plus parkeergelegenheid voor WADDINXVEEN - Zater dag 11 mei wordt voor de 15e keer door de Gerefor meerde Kerk inn Wad dinxveen een rommel markt gehouden. De inza meling van artikelen daarvoor start woensdag 7 februari. Een ieder die spullen voor de rommel markt heeft kan deze af geven op het adres Noord einde 18, elke woensdag van 19.00-20.00 uur. SPREEKUREN WADDINXVEEN - Zondagochtend omstreeks zes uur vond een aanrijding tussen een bromfietser en een automobiliste plaats op de oversteekplaats van de Beijerincklaan ter hoogte van de Zuidplaslaan. Een 19-jarige Waddinxveense stak de Beijerincklaan over bromfietser met een 19-jarige terwijl het verkeerslicht voor Waddinxveense passagiere hem waarschijnlijk op rood Er is nog geen duidelijkheid over het ruimtebeslag, dat een herstructering van de Prins Bernhardlaan gaat vra gen. Omdat de kwaliteit van de Souburgh-locatie ernstig wordt aangetast ziet de wo ningbouwvereniging geen mogelijkheden om tot ontwik keling van een tweede fase (ongeveer 70 woningen) te ko men. De corporatie betwijfelt ten sterkste of een belegger dit wel zou willen doen. Gezien de grote behoefte aan zorgwoningen zal de wo ningbouwvereniging in ieder geval doorgaan met de plan- ontwikkeling van de eerste fase, zijnde de woontoren met 25 zorgwoningen. Hiervoor zullen zes ouderenwoningen gesloopt moeten worden. Na herplaatsing in de woon toren van de bewoners van de zes gesloopte ouderenwonin gen resteren er dan 19 wonin gen voor geïndiceerden. Dit aantal is gezien de lange wachtlijsten voor een zorg- plaats volledig ontoereikend. WDe woningbouwvereniging stond. Zij werden daarbij ge schept door een personenauto bestuurd door een 63-jarige Rotterdamse. De bromfietser en zijn passa giere liepen bij het verkeers ongeval een gebroken linker been op en zijn naar het Groe ne Hart Ziekenhuis in Gouda vervoerd. Zondagmiddag omstreeks drie uur vond een aanrijding plaats op de noordbaan van rijksweg A12 ter hoogte van het Gouwe-aquaduct. Een 32- jarige bestuurder uit Den Haag botste tegen de achter zijde van de auto van een 74- jarige man uit Bilthoven. De ze laatste is met schouderlet- sel naar het Goudse groene Hart Ziekenhuis vervoerd. Naar aanleiding van boven genoemde aanrijding vond nog een aanrijding plaats waarbij vier auto’s betrokken waren. Daarbij raakte een 71-jarige bestuurder met zijn echtgenote afkomstig uit Ba- rendrecht ernstig gewond. Zij hadden meerdere botbreuken en zijn overgebracht naar het ziekenhuis in Gouda. Verder raakten een 30-jarige bestuurder uit Krimpen aan den IJssel, een 43-jarige be stuurder uit Capelle aan den IJssel en een 50-jarige be stuurder uit Nieuwerkerk aan den IJssel licht gewond. Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 31 JANUAR11996 G E M E E N T E (0182)624 624 Zuidplaslaan 137 het onderheien van een woning. Noordeinde 15 Burg. Trooststraat 102 Akkerwinde 49 Marga Klompéhoeve 9 Pr. Margrietstraat 9 Datum vergunningverlening: 23 januari 1996. Datum vergunningverlening: 29 november 1996. 1 den en 1 conifeer. Da Costaweg Wadde hoek Weidezoom B. Huetlaan (moskee) De chemocar rijdt weer op vrijdag 9 februari 1996 Een besluit wordt niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Regels van de Chemocar: Terinzagelegging ontwerp-besluit. te hebben ontvangen: Gijsberterf 36 het oprichten van een tuinhuisje. Het adres van K.M.R. is Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen De Genestetlaan 2 Coenecoop naast nr. 9 Burgemeester en Wethouders delen mede dat vanaf 1 februari 1996 het ontwerp-besluit ter inzage ligt inzake de aanvraag van: Op de agenda o.a.: - Voorbereidingskrediet haalbaarheidsonderzoek centrale welzijnsac- commodatie. Commissie II op woensdag 7 februari 1996, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis. Commissie I op dinsdag 6 februari 1996, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. De nieuwe openingstijden zijn: maandag tot en met donderdag: vrijdag: dinsdag- en donderdagavond: 08.30- 14.00 uur 08.30- 12.30 uur 19.00-20.30 uur 624 680 624 500 610 401 624 524 624 750 612 570 Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkom stig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 AE ‘s-Gravenhage. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE ‘s- Gravenhage. Een besluit wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, ten zij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Van de indiener van een beroep en/of een verzoek óm een voorlopige voor ziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning. het oprichten van een bedrijfsgebouw met kantoorruimte en een bedrijfswoning. Verleende kapvergunning Burg. Trooststraat 77 voor een alleenstaande ouder: vakantietoeslag Per maand is de uitkering: voor een alleenstaande: vakantietoeslag Per maand is de uitkering voor een alleenstaande: vakantietoeslag voor een alleenstaande ouder: vakantietoeslag Per maand is de uitkering: vakantietoeslag Per maand is de uitkering: vakantietoeslag 1 iep en 1 wilg in verband met aanleg ver keersmaatregel; er wordt herplant. het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak. het plaatsen van een dakkapel op het ach- tergeveldakvlak. het plaatsen van een dakkapel op het ach- tergeveldakvlak. 9 elzen in verband met herstraatwerk; er wordt herplant. 1 es en 1 esdoorn in verband met aanpassen groenstrook. het renoveren van een fundering van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning. 913,19 50,13 Op vrijdag 9 februari a.s. kunt u weer klein chemisch afval (K.C.A.) per soonlijk aan de chemocar afgeven. - Als een echtpaar/samenwonenden kosten van levensonderhoud wel (kunt) kunnen delen met (een) ander(en) zal de basisnorm worden ver laagd met 10% van het minimumloon. - Jongeren van 18,19 of 20 jaar hebben lagere normbedragen. Afhanke lijk van de leefsituatie (gehuwd/samenwonend, wel of geen kinderen en de leeftijd van de partner) variëren deze bedragen van 332,88 tot 1.681,33 (inclusief vakantietoeslag). Indien de norm te laag blijkt te zijn voor de kosten van levensonderhoud kunnen deze jongeren een toeslag via de bijzondere bijstand aanvragen. In februari 1996 krijgt u in deze rubriek informatie over het gemeentelijk beleid in het kader van de Uitstroombevordering. Eventuele vragen over de nAbw kunt u stellen aan uw bijstandsconsulent. Het telefonisch spreekuur is op werkdagen van 09.00 uur tot 10.00 uur. - bedrijven kunnen niet bij Chemocar en Noordkade terecht; - u mag het K.C.A. absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen; - injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden; - lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen, nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of in de vuilniszak; - goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. Per maand is de uitkering: vakantietoeslag 12.50 - 13.30 uur 13.35- 14.20 uur 14.25-15.10 uur 15.15-16.00 uur wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte; wijk Zuidplas, cirkelflat; Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; Oostpolderwijk, Overtoom; BOUWPERCEEL Woubrechterf 40 BOUWPERCEEL Sterrelaan 18 Het telefoonnummer waarop klachten over de ontvangst van radio- en t.v.- signalen via de C.A.I. kunnen worden doorgegeven, blijft onveranderd: J. Baas Telecommunicatie B.V. Postbus 57 2740 AB Waddinxveen Telefoon: (0182) 61 7613 Telefax: (0182) 61 03 52 Stationsplein 2c, 2405 BN Postbus 799, 2400 AT Alphen a/d Rijn Telefoon (0172) 44 72 22 Telefax (0172) 44 72 77 AARD VAN HET BOUWPLAN het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning in een huisartsenpraktijk ruimte. AARD VAN HET BOUWPLAN het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning annex praktijkruimte. TER AAR Veldweg Kingang Kerkweg), tel. 0172-602241. HET GROENE WARENHUIS Tot 14 maart 1996 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; - de betrokken adviseurs; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende melding Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen Toeslagen en/of kortingen - Als de alleenstaande of alleenstaande ouder (van 21 jaar of ouder) daadwerkelijk alleen woont wordt de basisnorm verhoogd met 20% van het minimumloon. - Als een echtpaar/samenwonenden kosten van levensonderhoud niet kunnen delen met (een) ander(en) blijft de basisnorm van 100% van het minimumloon van kracht. De Wvo-vergunning betreft het lozen van gezuiverd grondwater, gedurende circa drie jaar afkomstig van een grond- en grondwatersanering bij het Shell tankstation, gelegen aan de Henegouwerweg 26. Voor vragen, opgave van verhuizingen en andere informatie over de cen trale antenne inrichting in Waddinxveen wordt men verzocht contact op te nemen met Kabelexploitatie Maatschappij Rijnland B.V. Op 20 decmber 1995 heeft de gemeenteraad van Waddinxveen de veror dening “Toeslagen op en en verlagingen van de bijstandsnorm’’ vastge steld. Hierin is vastgelegd hoe hoog de bijstandsuitkeringen in de gemeente Waddinxveen zijn vanaf 1 januari 1996. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Deze tulpen zullen nooit verwelken. Ze zijn van zijde. Kies uit heel veel kleuren en stel uw eigen boeket samen. Nu 10 stuks voor Schriftelijke bedenkingen tegen de aanvraag en het ontwerp-besluit kun nen door eenieder tot 29 februari 1996 bij hun college worden ingediend. Desgevraagd bestaat gedurende voorgenoemde termijn voor eenieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen (doorkiesnummer 62 47 57, de heer.W.P. Kaandorp). Overgangsjaar Als u december 1995 al een uitkering had en in 1996 niets wijzigt in uw leefsituatie (b.v. door een huwelijk/samenwoning) verandert de uitkering voorlopig niet. Pas met ingang van 1 januari 1997 zal de uitkering even tueel gewijzigd worden volgens bovenstaande bedragen. Meestal zijn deze wijzigingen minimaal. Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V. De Wm-vergunning betreft een tijdelijke vergunning ingevolge art. 8.1 Wm voor de duur van drie jaar inzake het oprichten en in werking hebben van een grondwaterzuiveringsinstallatie tijdens grond- en grondwatersanering op het adres Henegouwerweg 26. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Het ontwerp-besluit, de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 1 februari tot 9 februari 1996 te inzage bij de afdeling Volkshuis vesting Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 08.30 -12.30 uur en, op verzoek, op maandagavond gedu rende drie aaneengesloten uren (doorkiesnummer 62 47 57, de heer W.P. Kaandorp). Desgewenst kan een mondelinge toelichting worden verkre gen. Ook na afloop van bovengenoemde periode kan nog inzage worden ver kregen en wel tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit op de aanvraag. 1.826,37 100,27 Met ingang van 5 februari a.s. is de afdeling Publiekszaken langer open voor het publiek. De loketten zullen maandag tot en met donderdag ander half uur langer open zijn. Dit betekent dat de burger ook in de middagpauze bij deze afdeling terecht kan. Tevens is er een extra avondopenstelling op de dinsdagavond. Deze openingstijden gelden voorlopig tot oktober 1996. Er zal dan een evaluatie plaatsvinden en indien nodig worden de openings tijden aangepast. Onder de afdeling Publiekszaken vallen: - de loketten voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken en Reis- en Rijdocu- menten; - het loket voor Algemene Publieksinformatie en - de receptie. Op deze eerste twee basisnormen (alleenstaanden en alleenstaande ouders) kan de gemeente een toeslag geven. Maar de gemeente kan op alle genoemde normen ook een korting toepassen. centrum, Passage ingang stationszijde; Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan; Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde; Willem de Zwijgerlaan bij de markt. Indien u 9 februari a.s. niet in de gelegenheid bent om uw K.C.A. in te leve ren, kunt u: - uw buren of kennissen vragen om het K.C.A. in te leveren en af te geven, - het K.C.A. op werkdagen brengen naar de ge'meentewerf aan de Noord kade (nr. 48), vanaf 08.00 - 12.00 uur en van 13.00 -16.00 uur. Op de agenda o.a.: - Voorbereidingsbesluit Zuidplas ‘90. - Voorbereidingsbesluit Brugcentrumgebied (gedeeltelijk). - Pilotproject duurzaam bouwen in de Triangel. De receptie is geopend van maandag tot en met donderdag van 08.30 - 17.00 uur en op vrijdag van 8.30 -16.30 uur. Ook tijdens de beide avond openstellingen is de receptie (of het loket voor de Algemene Publieksin formatie) geopend. de directie van drukkerij Twigt B.V. om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het veranderen van de inrichting (drukkerij c.a.) door uitbreiding hiervan met een magazijn/expeditieruimte op het perceel Coenecoop I. Terinzagelegging besluiten Wet milieubeheer (Wm) en Wet verontrei niging oppervlaktewateren (Wvo). Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen en dijkgraaf en hoog heemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland delen hierbij, ter voldoening aan het bepaalde in hoofdstuk 13 van de Wet milieubeheer en hoofdstuk 3 van de Algemene wet bestuursrecht mede, dat onder voor- schriftten ter bescherming van het milieu, vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer en de Wet verontreiniging oppervlaktewateren zijn verleend aan: Vakantiegeld wordt eens per jaar in juni uitbetaald of wanneer de uitkering wordt beëindigd. Sinds 1 januari 1996 wordt de exploitatie van de centrale antenne inrich ting in Waddinxveen gevoerd door Kabelexploitatie Maatschappij Rijnland B.V. te Alphen a/d Rijn. Allen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit kunnen later beroep instellen bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schrif telijke, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. In de wachtruimte van de afdeling Sociale Zaken en Arbeid kunt u ‘s och tends doorlopend een voorlichtingsfilm over de nAbw bekijken. OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. in de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders in deze rubriek. Gemeentewerf, voor afgifte (grofvuil en K.CA elke werkdag van 08.00 tot 12 00 uur en van 13.60 tot 16.00 uur. Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Voor informatie over de verleende kapvergunningen kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. 1.643,74 90,25 De besluiten met bijbehorende stukken liggen vanaf 1 februari 1996 gedu rende zes weken voor eenieder ter inzage. a bij de afdeling Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 8.30 - 12.30,uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 62 47 57, de heer W.R Kaandorp), b in het kantoor van het Hoogheemraadschap van Rijnland bij de afdeling Vergunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen van 10.00 -12.00 uur en van 14.00 -16.00 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na tele fonische afspraak met de afd. vergunningen (telefoonnummer (071) 516 82 18), voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voorgenoemde afdeling. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis Raadhuisplein 1 postadres Postbus 400,2740 AK telefax Gemeentewerf Noordkade 58. Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bernhardlaan 9, Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids De chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.30-09.15 uur 09.20 - 09.50 uur 09.55 - 10.40 uur 10.45-11.15 uur 11.20- 12.05 uur Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbare Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordeningen Milieu. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. - Als de alleenstaande of alleenstaande ouder (21 jaar of ouder) de kos ten van levensonderhoud kan delen met (een) ander(en) wordt de basisnorm verhoogd met 10% van het minimumloon. - Als de alleenstaande 21 of 22 jaar is, wordt de basisnorm niet ver hoogd. Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is vooralsnog geopend van 08.30 -14.00 uur. Na deze tijd kunt u voor informatie terecht bij de recep tie. In de toekomst worden de openingstijden van dit loket verlengd tot 17.00 uur. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Orde ning en Milieu, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. 1.643,75 90,25 1.278,46 70,19 1.095,83 60,17 1.461,10 80,22 De verordening vormt een belangrijk onderdeel van de “nieuwe Algemene bijstandswet” (nAbw). Op grond van de nAbw zijn de uitkeringen gebaseerd op 3 landelijke basisnormen voor cliënten van 21 jaar of ouder, alleenstaanden 50% van het minimumloon alleenstaande ouders 70% van het minimumloon echtparen/samenwonenden100% van het minimumloon ra ra o o C3 75 o c 5 - 5 <u

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 3