WADDINXVE 0 F Henk van Erk naar Amerika 1495 Ssintratuin Binnenmeertje Q Q fl fl D G E M E N T OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES VERGADERINGEN BOUWZAKEN MEDEDELINGEN VAN DERDEN CHEMOCAR MILIEUZAKEN GROEN VERKEERSZAKEN 1 PERCELEN GROND TE KOOP IN DE WIJK ZUIDPLAS UITSLAG LOTING INZAMELING KERSTBOMEN VERLENGDE TERMIJN VOOR INSCHRIJVING WADDINXVEEN - De zilveren rijschoolhouder en -in structeur Henk van Erk (46) is tijdens zijn vorige week donderdag in het Gouwebad ’de Sniep’ gehou den receptie goed bedacht. Alle bezoekers namen als geschenk een envelop met een geldelijk bijdrage mee, waardoor hij binnenkort met zijn gezin op reis kan in Amerika. ’Geweldig, ik bedank iedereen die mij heeft bedacht van harte’, aldus de blije Waddinx- vener in een korte reactie. De Waddinxveense rijschool houder kreeg in verband met tauto rij school. Allerwege is zijn jubileum van burgemees ter C.M. van der Linden de oorkonde van de gemeente Waddinxveen uitgereikt en van directeur-algemeen se cretaris drs. J.C. Brink van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Hol- land de zilveren legpenning met oorkonde. De oud brood- en banketbak ker Henk van Erk, die voor zijn receptie 1.700 uitnodi gingen had verstuurd, is een kwart eeuw eigenaar van een - Golf. In 1991 werd hij zelf standig ondernemer van de auto-, motor- en vrachtauto- rijschool die zijn naam draagt. Hij beschikt over een gezonde dosis humor en draait niet om de zaken heen. Dit is wellicht ook de oorzaak van een hoog slagingspercen tage. Naast zijn werk als rij-in- structeur is de Waddinxvener ook bekend als de enige echte Sint Nicolaas van Waddinx veen. Ook zijn verdiensten voor zwem- en poloclub De Gouwestaete, onder andere als hoofdscheidsrechter eer ste klas, zijn een vermelding waard. Verder is hij zakelijk en maatschappelijk actief voor de rij- en verkeersscholen At tent en Tricom, de CDA-ver- keerscommissie, Veilig Ver- keer Nederland, afdeling zelf (I Waddinxveen en de EHBO. eigen auto-, motor- en vrach- er waardering voor de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor zijn bedrijf en zodoende ook de ontwikkeling van de regionale economie mede heeft bevorderd. Henk van Erk begon zijn loopbaan op 1 februari 1971 als rij-instructeur bij rij school Lagrouw aan de Zuid- kade in Waddinxveen. Hij reed toen in eene Simca 1000, die al snel werd ingeruild voor een Opel. In 1977 stapte hij over naar Volkswagen i $2 OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN H Pagina 3 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 7 FEBRUAR11996 WEEKBLAD E E (0182) 624 624 Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen leplaan 35 Akkerwinde 4 Vondellaan 23 De Chemocar rijdt weer op vrijdag 9 februari 1996 Terinzagelegging ontwerp-besluit Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen Kuyperhoeve 37 en 39 Coenencoop 210 Roosje Voshoeve 10 Regels van de Chemocar: Binnengekomen kapaanvragen Terinzagelegging besluit Wilhelminakade tijdelijk afgesloten voor motorvoertuigen w De uitslag van de verloting is als volgt: UI Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerpbesluit. Aanleg verkeersdrempels in de wijk Groenswaard III De prijzen kunnen tegen inlevering van de loten tot en met 9 februari k ll fr)»Krt«rf - de directie van Airconet B.V. inzake het oprichten en in werking hebben van een koeltechnisch installatiebedrijf op het perceel Coenecoop 745. Desgevraagd bestaat gedurende voornoemde termijn voor eenieder gele genheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen (doorkiesnummer 624757, de heer W.P. Kaandorp). Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 30 januari 1996, onder voorschriften ter bescherming van het milieu vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Tot 21 maart 1996 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de betrokken adviseurs; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Burgemeester en Wethouders delen mede dat vanaf 8 februari 1996 het ontwerp-besluit ter inzage ligt inzake de aanvraag van: Een besluit wordt de dag na afloop van de beroepstermijn van kracht, ten zij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Een besluit wordt dan niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Op de agenda o.a.: - Stand van zaken Passage-west (hoofdwinkelcentrum). - Voorstel tot beschikbaar stellen werkkrediet veranderproces 1996. - Combineren aanslagen onroerende zaakbelastingen en rioolrecht met ingang van 1996. - Vervanging vier bedrijfswagens plantsoenenbeheer. Commissie III op donderdag 8 februari 1996, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Commissie II die gepland staat voor woensdag 7 februari 1996 gaat niet door. de directie van Houthandel Houtex B.V. om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor een machinaal houtbewerkingsbedrijf op het perceel W. de Zwijger- laan 1. 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Ver keer. Burgemeester Trooststraat 88 Jan Dorrekenskade- West14 In verband met de inrichting van een 30 km gebied in de wijk Groenswaard III zal het verkeer bij de aanleg van verkeersdrempels rekening moeten hou- Prinses Irenestraat 28 en 30 Van de indiener van een beroep en/of een verzoek om een voorlopige voor ziening wordt een zeker bedrag aan griffiegeld verlangd. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen en het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak van de woning op het perceel nr. 37 het plaatsen van drie vlaggenmasten het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning her gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee bergingen het gedeeltelijk veranderen van een kantoor gebouw - bedrijven kunnen niet bij Chemocar en Noordkade terecht; - u mag het K.C.A. absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen; - injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden; - lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen, nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of in de vuilniszak; - goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. 2 stuks tweede prijzen, een radiocassetterecorder, zijn gevallen op: rose 345 rose 530 geel 28 geel 102 1996 worden afgehaald: tussen 09.00-12.30 uur bij de afdeling Open bare Ruimte in het gemeentehuis. Op vrijdag 9 februari a.s. kunt u weer klein chemisch afval (K.C.A.) per soonlijk aan de chemocar afgeven. De Chemocar stopt op de vi 08.30 - 09.15 uur 09.20 - 09.50 uur 09.55 -10.40 uur 10.45-11.15 uur 11.20-12.05 uur 12.50-13.30 uur 13.35-14.20 uur 14.25 -15.10 uur 15.15-16.00 uur wit 364 wit 669 wit 841 groen 551 groen 574 rose 110 rose 239 rose 473 rose 587 rose 853 rose 857 In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de afdeling Publiekszaken. In de wand is een groot assortiment algemene fol ders en brochures over uiteenlopende onderwerpen aanwezig. BOUWPERCEEL Roosje Voshoeve 3 BOUWPERCEEL Aletta Jacobshoeve 14 AARD VAN HET BOUWPLAN het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning AARD VAN HET BOUWPLAN het plaatsen van een dakkapel op het ach tergeveldakvlak 3 stuks derde prijzen een walkman met radio, zijn gevallen op: wit 191 wit 357 rose 647 wit 156 wit 180 wit 458 wit 484 wit 505 wit 514 wit 588 wit 686 wit 800 wit 815 wit 844 TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres telefax Gemeentewerf Centraal Meldpunt Zorg Deze kamervijver is van geribbeld glas (0 30 cm) en staat op een sierlijke metalen voet. Inclusief drie waterplantjes: twee waterhyacinten en een Salvinia. Compleet van 22,95 voor De eerste prijs, een portable cd speler, is gevallen op: wit 90 Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 8 februari 1996 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting Ruim telijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 624757, de heer W.P. Kaandorp). Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkom stig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde ter mijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan de natuurlijke of rechtsper soon, die door een van genoemde verkeersbesluiten rechtstreeks in zijn belang is getroffen, daartegen een bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders en wel binnen 6 weken na deze bekend making. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend, kan de President van de Arron dissementsrechtbank te 's-Gravenhage, sector Bestuursrecht, Juliana van Stolberglaan 2, Postbus 20302,2500 EH 's-Gravenhage (telefoonnummer 070-381 3815), op een daartoe strekkend verzoek van de indiener van het bezwaarschrift, een voorlopige voorziening treffen, indien de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel zou meebrengen voor betrokkene. Aan de indiening van een dergelijk verzoek zijn kosten ver bonden. Nadere informatie kan worden verkregen bij de Staf Bestuur en Organisatie (doorkiesnummer 624628). Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat beslo ten is over te gaan tot het instellen van een geslotenverklaring voor motor voertuigen vanaf 19.00 tot 07.00 uur van de Wilhelminakade tussen de bebouwde komgrens en de gemeentegrens. De maatregel is van kracht vanaf half februari tot half april, of zoveel korter of langer als de padden trek dit noodzakelijk maakt. Aanwonenden zijn hiervan uitgezonderd. Deze tijdelijke maatregel is noodzakelijk geacht in verband met de jaarlijkse pad dentrek, waarbij in de avonduren veel padden de Wilhelminakade overste ken. De gemeente Gouda heeft een gelijkluidend besluit genomen ten aan zien van de Stoofkade en de Nieuwe Broekweg tussen de gemeentegrens en de Tweede Moordrechtse Tiendweg. centrum, Passage ingang stationszijde; Vondeiwijk, winkelcentrum Luifelbaan; Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde; Willem de Zwijgerlaan bij de markt. Indien u 9 februari a.s. niet in de gelegenheid bent om uw K.C.A in te leve ren, kunt u: - uw buren of kennissen vragen om het K.C.A. in te leveren en af te geven, - het K.C.A. op werkdagen brengen naar de gemeentewerf aan de Noord kade (nr. 48), vanaf 08.00 -12.00 uur en van 13.00 - 16.00 uur. 'olgende tijden en plaatsen: wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte; wijk Zuidplas, cirkelflat; Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; Oostpolderwijk, Overtoom; den met een complete afzetting, die per drempel een aantal dagen zal gaan duren. Gedurende deze werkzaamheden wordt het autoverkeer dat de wijk ingaat middels borden omgeleid. Fiets- en bromfietsers worden verzocht binnen de afzetting hun weg lopend te vervolgen. Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Ver ordening maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Kleikade 28 1 atlasceder Het ontwerp-besluit, de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 8 februari tot 7 maart 1996 ter inzage bij de afdeling Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, elke werk dag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (doorkiesnummer 624757, de heer W.P. Kaandorp). Desgewenst kan een mondelinge toelichting worden ver kregen. Ook na afloop van bovengenoemde periode kan nog inzage worden ver kregen en wel tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit op de aanvraag. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Het verkeersbesluit ligt tot 18 maart 1996 ter inzage bij de afdeling Voor bereiding werken en Verkeer en bij de afdeling Publiekszaken in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein. I van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot avondopenstellingen is de receptie (of het De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. TER AAR Veldweg Kingang Kerkweg), tel. 0172-602241. HET GROENE WARENHUIS Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingé bracht tegen het ontwerp van een besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aan getoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schrif telijk, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. Teneinde verzekerd te zijn van uitsluitend serieuze gegadigden geldt een inschrijfgeld van ƒ500,00 per gegadigde. Dit bedrag dient, onder vermel ding van "inschrijfgeld kavels Gijsberterfvóór 15 februari 1996 te zijn over geboekt op girorekening 8708 van de gemeente Waddinxveen of op bank rekeningnummer 3668 01 694 van de Rabobank t.n.v. gemeente Waddinxveen. Indien vóór deze datum geen overboeking heeft plaats gevonden wordt de inschrijving niet in behandeling genomen. Dit bedrag wordt uiteindelijk in mindering gebracht op de koopsom, danwel terug gestort wanneer men geen kavel krijgt aangeboden. Slechts als men een aangeboden kavel weigert, wordt overgegaan tot inhouding van het inschrijfgeld. Voor inwoners van Waddinxveen en voor hen die economisch gebonden zijn aan Waddinxveen komen binnenkort aan het Gijsberterf in de wijk Zuid plas, een vijftal kavels beschikbaar, bestemd voor de individuele bouw van vrijstaande woningen. De oppervlakte van elke kavel bedraagt 468 m2 en de prijs van alle kavels is gelijk n.l. ƒ187.200,00 exclusief B.T.W. Schriftelijke bedenkingen tegen de aanvraag en het ontwerp-besluit kun nen door eenieder tot 7 maart 1996 bij hun college worden ingediend. Op de agenda o.a.: - Aanpassing begraafplaats aan de Alberdingk Thijmlaan. - Memo inzake kosten gladheidsbestrijding november 1995 tot en met de eerste week in januari 1996. - Voorstel voor beschikbaarstelling van een krediet voor 4 bedrijfswagens ten behoeve van het plantsoenenbeheer. - Pilotproject duurzaam bouwen in De Triangel. Commissie IV op dinsdag 13 februari 1996, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: In deze kernbeslissing zijn de doelstellingen, de hoofdlijnen en de belang rijkste maatregelen van het nationaal ruimtelijk beleid voor de land- en tuin bouw, natuurlandschap en cultuurhistorie, opluchtrecreatie, toerisme, bos bouw en visserij samengevat. Voorzover bepaalde onderdelen van deze planologische kernbeslissing als een besluit in de zin van artikel 1:13 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen worden beschouwd, kan hiertegen op grond van de Wet op de Ruim telijke Ordening binnen zes weken na de terinzagelegging beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De werkzaamheden zullen gefaseerd in de maanden februari t/m mei 1996 worden uitgevoerd. Vanaf maandag 6 februari 1996 ligt, gedurende zes weken, in de leeska mer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage: De planologische kernbeslissing Structuurschema Groene Ruimte, deel 4 van het Ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij. Een nieuwe uitgave is: Verkeersborden en Verkeersregels in Nederland (een publicatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat). OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders in deze rubriek. Gemeentewerf, voor afgifte (grofvuil en K.C.A. elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. De te bouwen woningen zullen aan de volgende stedebouwkundige rand voorwaarden dienen te voldoen: - vrijstaande woningen; - eenzelfde kleurstelling met aan elkaar verwante architectuur (onder supervisie van de gemeentelijke plancoordinator); - de voorgevels dienen te worden geplaatst in de voorgevelrooilijn even wijdig aan de Piasweg; - goothoogte maximaal 4 meter. Nokhoogte maximaal 10 meter; - kap verplicht (helling 35°-50°) en de nok haaks op de Piasweg; - minimale afstand tussen de woning en de zij-erfgrenzen 3 c.q 4 meter: - garages geïntegreerd opnemen in het bouwvolume van de woning; - architectuur eigentijds, modern; - kleur- en materiaalgebruik: metselwerk en hout in lichte ("blonde”) kleuren; pannen antraciet; - de woningen zuilen vanaf de Piasweg ontsloten worden door middel van één, gecombineerde, in/uitrit per twee woningen; - parkeervoorzieningen op eigen erf, minimaal twee parkeerplaatsen per woning; Gegadigden, ook zij die reeds eerder een verzoek tot aankoop van een per ceel grond hebben ingediend, kunnen - in afwijking van de eerder genoemde datum van 1 februari 1996 - nog tot 15 februari 1996 bij de directeur van de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, postbus 400, 2740 AK te Waddinxveen, een schriftelijk verzoek tot aankoop indienen, onder vermelding van het gewenste perceel. Bij meerdere aanmeldingen voor één kavel zal door middel van loting een volgorde van gegadigden worden vastgesteld. Bij de (zesde) nieuwe Volkswagen Golf GTD van 1 f (links), Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden (midden) en directeur Onno van Beynum. (Foto: Joop Dorst). Raadhuisplein 1 Postbus 400, 2740 AK Noordkade 58, Pr. Bemhardlaan 9, Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad “De Sniep” (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Orde ning en Milieu, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. 30 stuks derde prijzen, van 10,00 zijn gevallen op: groen 119 groen 209 groen 242 groen 308 groen 445 groen 497 groen 501 groen 584 groen 664 groen 946 groen 971 8 stuks derde prijzen, een spelcomputer zijn gevallen op: geel 234 geel 242 geel 420 u5 re o O) up re o c ZZ c n re o 5 O up Up f jQ rijschool Henk van Erk de zilveren rijschoolhouder Loket voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten Maandag tot en met donderdag 08.30 -14.00 uur vrijdag 08.30-12.30 uur dinsdag-en donderdagavond 19.00 - 20.30 uur Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur frrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bf de receptie. De receptie is dageSjks geopend 16.30 uur). Tijdens de beide avon loket voor de Algemene Publieksinformatie) geopend. Op vrijdag 5 januari 1996 heeft 's-middags de inzameling van de kerstbo men plaatsgevonden. Ook dit jaar was hieraan een verloting verbonden met prijzen. Voor elke ingeleverde boom is een lot en een sinaasappel uit- - gereikt. Voor de loten zijn de kleuren groen, geel, wit, en rose gebruikt. 3- In totaal zijn er 3399 stuks kerstbomen ingeleverd tegenover 3494 stuks vorig jaar. -z Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu.

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 3