Turnsters in competitie Open huis bij Kunstuitleen Gouda Regio Theo Thijssenschool in de ban van Tante Pos Bloemen voor eerste bezoekster Amnesty Waddinxveen zoekt wat versterking Handballers Rowah winnen weer (17-11) Ted's Banket aan Zuidkade Arabische les voor kinderen Kaartavond De Gouwe Rijders Indiëgangers VOMI bijeen in Boskoop ANBO houdt een enquete Muziekmiddag De Zonnebloem Wilhelminakade lijdelijk dicht voor paddentrek EO praat met de achterban Drempels in Groenswaard Aantonen enerqie- zuinigneid 'Puur Natuur' viert jubileum Lofprijzingsdienst Voorverkoop bijVW het Van donderdag- in VW de ontvangers een heren in sporthal ’de Dreef’ (Hellevoet- ning zien en beha: mee een score van ten. De balk leverde minder ‘Kijk, hier valt het ook alle maal niet mee. Het zit eens tegen, er is verdriet, er is kou en er is armoede*, aldus Am- WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt vanavond (woensdag 15 februari) om acht uur in hotel-café-restau- rant De Unie (Kerkweg-Oost) weer een kaartavond. Tijdens deze avond worden vier ron des gespeeld. Men hoeft voor deelname geen lid te zijn van de vereniging. Na het kaar ten is er de prijsuitreiking met leuke prijzen. Inschrijven kan men bij ho tel, café, restaurant De Unie, Kerkweg-Oost 226, Waddinx- veen. WADDINXVEEN - In het ge meentehuis (Raadhuisplein) is de afdeling Publiekszaken voortaan langer open voor het publiek. Voortaan kunnen de Waddinxveners bij de loket ten ook tussen de middag van maandag tot en met donder dag terecht. Verder is er spra ke van een extra openstelling op dinsdagavond, naast de gebruikelijke avond. Vorige week dinsdagavond kreeg de eerste bezoeker ter gelegenheid van de nieuwe openingstijden van de afde- WADDINXVEEN - Op initia tief van het Waddinxveense gemeentebestuur is de Wil- helminakade in Waddinx- veen-Zuid (tussen de bebouw de komgrens en de gemeente grens) gesloten voor motor voertuigen vanaf 19.00 tot 07.00 uur. De maatregel is van kracht tot half april, of zoveel korter of langer dan de paddentrek dit noodzakelijk maakt. Aan- wonenden zijn hiervan uitge zonderd. Deze tijdelijke maatregel is noodzakelijk geacht in ver band met de jaarlijkse pad dentrek, waarbij in de avond uren veel padden de Wilhel- minakade oversteken. De gemeente Gouda heeft een gelijkluidend besluit geno men ten aanzien van de Stoofkade en de Nieuwe Broekweg tussen de gemeen tegrens en de Tweede Moor- ling Publiekszaken uit han den van Waddinxveens bur gemeester C.M. van der Lin den een kleine attentie. De verruiming van de ope ningstijden is een direct ge volg van de reorganisatie van de ambtelijke organisatie van de gemeente Waddinxveen. Het motto ’KOM’ (Klantge richt, Open, Modem), dat de gemeente sinds Nieuwjaars dag voert, krijgt nu een nieu we dimensie. De nieuwe openingstijden gelden voorlopig tot oktober van dit j aar. Er vindt dan een Het verkeersbesluit ligt tot maandag 18 maart ter inzage in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein. Ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht kan de natuurlijke of rechts persoon, die door een van ge noemde verkeersbesluiten rechtstreeks in zijn belang is getroffen, daartegen een be zwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. goed heb ben wordt er in Zevenhuizen WADDINXVEEN - Zaterdag 17 februari openen Ted en Jo ke Reinhardt-de Kleijn de deuren van de brood- en ban- ketwinkel Ted’s Banket. De bakkerij en winkel zijn ge- drechtse Tiendweg. vestigd aan de Zuidkade 167. Donderdag 15 februari van acht tot tien uur is er voor vrienden en bekenden een open huis. BOSKOOP - In het gebouw De Brug aan het Kerkplein in Boskoop houdt de afdeling Zuid-Holland Noord van de Vereniging Oud-Militairen Indiëgangers (VOMI) dins dagmiddag 20 februari om twee uur een gezelligheidsbij- eenkomst. De belangrijkste doelstelling van de vereniging is het be hartigen van de ideële, mate riële en immateriële belan gen van oud-militaire Indi- egangers die bij de Neder landse krijgsmacht in voor malig Nederlands Oost-Indië, respectievelijk Indonesië en Nieuw-Guinea hebben diend. keersdrempels in de periode van februari tot en met mei rekening moeten houden met een complete afzetting, die per drempel een aantal dagen zal gaan duren. Gedurende deze werkzaam heden wordt het autoverkeer dat de wijk ingaat middels borden omgeleid. Fiets- en bromfietsers wordt verzocht binnen de afzetting hun weg lopend te vervolgen. national aanwezig om de ou ders en kinderen te stimule ren brieven aan gevangenen te schrijven. Ook daar was veel belangstelling voor. Als verrassing had het team de ’eigen’ postbode Peter Vink uitgenodigd. Hij kwam met zijn postkarretje de kinderen een zakje met een mandarijn en wat lekkers brengen. Op vertoon van een bonnetje kre gen alle leerlingen iets uit de postkar. Daarmee werd het project afgesloten. di cing Veteranen (SDV) zal een uiteenzetting geven van de werkzaamhe den van de SDV. Sobat Jac ques de Wit verzorgt een film voorstelling. De aanwezigen krijgen vol doende gelegenheid tot het stellen van vragen en het aanhalen van contacten. Ook niet-leden van de VOMI zijn van harte welkom. Bij aanvang van de middag krijgt men een kopje koffie of thee aangeboden. Er zal een verloting worden gehouden ter bestrijding van de te ma ken kosten. Prijsjes voor deze verloting zijn altijd welkom. Voor meer informatie kan men terecht op de telefoon nummers 0172-213524 en 0182-630264. Publieksinformatie is voor alsnog geopend van 08.30 tot 14.00 uur. Na deze tijd kun nen Waddinxveners voor in formatie terecht bij de recep tie. In de toekomst worden de openingstijden van dit loket verruimd tot 17.00 uur. De receptie is geopend van maandag tot en met donder dag van 08.30 - 17.00 uur en op vrijdag van 08.30 - 16.30 uur. Ook tijdens de beide avondopenstellingen is de re ceptie (of het loket voor de Al gemene Publieksinformatie) geopend. BOSKOOP - Zaterdag 10 fe bruari turnden de turnsters van gymnastiekvereniging Boskoop hun tweede competi tiewedstrijd in de D-poule. Dit team, bestaande uit Kim Lagerwey, Jessica Steenka mer, Lotte van Vliet, Mieke Rijnbeek, Maaike v.d. Hoven en Marlyne Henkemans moest het opnemen tegen He- res Bodegraven, Houvast Ha- zerswoude en Propatria Zoe- termeer. Als eerste onderdeel was de vrije oefening wat moeilijk om in een vreemde zaal de juiste richtingen te kiezen, maar al met al lever de het nette oefeningen op. Marlyne behaalde met een score van 8,55 zelfs een eerste plaats op dit onderdeel. Na de vrije oefening volgde de brug, een exemplaar dat wel heel sterk verschilde met de brug waar ze op trainen, hier door waren ze genoodzaakt om de oefeningen aan te pas- Middags om kwart voor twee zal zij weer ’de kunst van het bloemschikken’ laten zien. Zij laat zich daarbij inspire ren door de bronzen werk stukken van Sofie Hupkens en de etsen van Reinder Ho man die nog tot en met zater dag 17 februari in galerie KUG worden tentoongesteld. Na de bloemsierkunst van De Vooijaarstuin volgt om half drie graficus Reinder Homan met een demonstratie over de techniek van het etsen. Be zoekers kunnen de prent die door Reinder Homan wordt afgedrukt, met (een éénmali ge) korting kopen. Kortom, er zal genoeg te zien zijn en voor mensen, die al van plan waren abonnee te worden, een extra reden om juist zaterdag 17 februari lid van de Kunstuitleen Gouda Regio te worden. Voor meer informatie kan men bellen met 0182-522746. De Kunstuitleen Gouda Re- Nieuw-Gumea hebben ge- gio aan de Blekerssingel 40 te ?}end' n Gouda is geopend op donder- Mevrouw mr. F. Zuydwegt dag van 10.00 tot 17.00 uur ^ecteur van de Stichti en van 19.00 tot 21.00 uur, op Dienstverlening Veteran vrijdag van 10.00 tot 17.00 (SDV) zal Yen uiteenzetti uur en op zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. (Behalve zater dag 17 februari, dan kan men tot 17.00 uur terecht). De par keerplaats van de Kunstuit leen, aan de achterkant van het pand, is via de Boelekade te bereiken. evaluatie plaats en indien no dig worden de openingstijden aangepast. Onder de afdeling Publieks zaken vallen de loketten voor Burgerlijke Stand, Burgerza ken en Reis- en Rij documen ten, het loket voor Algemene Publieksinformatie en de re ceptie.De nieuwe openingstij den zijn maandag tot en met donderdag van 08.30 tot 14.00 uur, vrijdag van 08.30 tot 12.30 en dinsdag- en don derdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Het loket voor de Algemene GOUDA - De Kunstuitleen Gouda Regio aan de Ble kerssingel in Gouda zet zaterdag 17 februari haar deuren extra wijd open voor het publiek. Tussen 10.00 en 17.00 uur zijn geïnteresseerden van harte welkom om, in een gemoedelijke sfeer en onder het genot van een hapje en drankje, de activiteiten bij te wonen, die speciaal voor deze open-huis-dag worden opgezet. Allereerst geldt er een unieke aanbieding voor mensen, die zich tijdens het open huis- feest laten inschrijven. Zij krijgen namelijk, als nieuwe abonnee, twee kunstboekjes cadeau. Een leuke introduc tie op de hedendaagse beel dende kunst. Verder start om elf uur uur Mia Schaap van bloemisterij De Vooijaarstuin (Boelekade in Gouda) met een demon stratie bloemschikken, ’s WADDINXVEEN - In de afgelopen weken hebben de leerlingen van de openbare Theo Thijssenschool (Kerkweg-Oost), evenals andere basisscholen, een project gedaan over het thema ’Post en telecommuni- WADDINXVEEN - Binnen kort start de moskee Alhyra in Waddinxveen-Noord een cursus Arabisch voor Marok kaanse kinderen. De lessen zijn bedoeld voor kinderen vanaf 5 jaar en zul len worden gehouden in het gebouw van de voormalige Groen van Prinstererschool aan de Ibllenslaan in Wad dinxveen. Bij voldoende deelname star ten de lessen na de Ramadan. De kosten worden in overleg vastgesteld. Voor meer infor matie en het opgeven van kinderen kan men terecht bij A. Alaoui, die te bereiken is op de telefoonnummers 0182- 631295 of 0182-631681. nesty International.‘Maar we wonen in Nederland en hoe wel het er niet altijd koek en ei is, kunnen we rekenen op eerlijkheid als het gaat om zaken als rechtspraak en we kunnen ervan uitgaan dat we fair worden behandeld als we in contact komen met de poli tie*. stellen gang is vrij. Bestuur en EO gaan jaarlijks op de regio- prijzingsdiensten opgestart nale ontmoetingsavonden met de leden in gesprek. Enerzijds om hen te informe ren over ontwikkelingen in medialand en anderzijds om te praten over wat de leden van belang achten. Naast de toespraak van EO- gelegenheidscombo zorgt voorzitter A. van der Veer 1’~ J spreekt Ad de Boer over de in formatieve programma’s, die een belangrijk aandeel vor men in de programmering van de EO. De aanwezigen kunnen via een forum met ds. A. van der Veer en Ad de Boer in gesprek gaan. Henk Binnendijk be sluit de avond met een medi tatie. De algehele leiding is in handen van Teun van Om men. ZEVENHUIZEN/WADDINX- VEEN - Dit jaar bestaat de naturistische zwemvereni ging ’Puur Natuur’ (NPN) 15 jaar. Het derde lustrum zal worden gevierd met de leden van de afdelingen Alphen aan den Rijn, Maassluis en Ze venhuizen. Zo wordt het zwembad ’De Dolfijn’ in Maassluis zondag 24 maart van 16.45-19.45 uur gehuurd. Alle leden van ’Puur Natuur’ hebben die dag gratis entree. De NPN organiseert iedere zaterdag van 16.30 tot 18.00 uur familiezwemmen in het zwembad ’De Koommolen’ in Zevenhuizen. Op zondag kan men terecht van 13.00-14.30 uur in zwembad ’De Dillen’ in Alphen aan den Rijn en te vens van 16.45-18.15 uur in zwembad ’De Dolfijn’ in Maassluis. Geïnteresseerden die het na turisme aanspreekt zijn van harte welkom om vrijblijvend kennis te komen maken met de vereniging. Er is voor elk wat wils. De kleine kinderen vermaken zich in het ondiepe gedeelte, terwijl de afstand- zwemmer er tevens de baan tjes kan trekken. Voor degenen die een uithoudingsvermogen L... onderwater-hockey gespeeld. Wie meer informatie wil over ’Puur Natuur’ kan bellen met de telefoonnummers 0182- 616712 en 079-3613305. WADDINXVEEN - In ver band met de inrichting van een 30 km gebied in de woon- paardsprong. Iedereen liet wijk Groenswaard 3 zal het hier een overslag zien, ook op yerkeer bij de aanleg vanver- dit onderdeel behaalde Mar lyne een eerste plaats, nu met een score van 7,35 punten. Boskoop eindigde uiteindelijk op de vierde plaats achter Propatria, Heres en Houvast, die respectievelijk op de eer ste, tweede en derde plaats eindigden. Individueel was Marlyne de beste Boskoopse, met een totaalscore van 29,75 punten werd zij uiteindelijk vijfde. WADDINXVEEN - De afde ling Waddinxveen en Bos koop van de Algemene Neder landse Bond voor Ouderen (ANBO) houdt een enquête onder de eigen leden. De leden wordt verzocht hier aan medewerking te verlenen om een goed inzicht te krijgen in wat er zoal verwacht wordt van de ANBO. Hierna kan door het afde lingsbestuur een beleidsplan worden opgesteld om de be langen zo goed mogelijk te kunnen behartigen van zowel ANBO-leden als andere oude ren in Waddinxveen en Bos koop. WADDINXVEEN - De werkgroep Waddinxveen van Amnesty International zoekt versterking van de ’adoptiegroep’ en van de Oscholengroep’. Geïnteres seerden kunnen bellen met Tiny Ribbens, tel. 0182- 618899. -a De formatie van trainer Rob lschOmroep Jongkind begon niet al te j. - overtuigend. Tot de stand van 2-2 ging de strijd gelijk op. Daarna kregen de Waddinx veners snel vat op de tegen stander. De verdediging ging beter sluiten en ondanks een beetje slordig spel werd de eerste helft met een 7-3 voor sprong afgesloten. BOSKOOP - Zondagavond 18 februari vindt in de Ned. Her vormde kerk van Boskoop om 18.30 uur een bijzondere avonddienst plaats. Het be treft een z.g. lofprijzings dienst, met als centrale the ma ’trouw’.Na de zomer van Dat kan ook anders, zoals blijkt uit de volgende erbar melijke geschiedenis. Een poos terug worden in India vier mannen opgepakt. De fa milie weet niet waarom. Enkele dagen later krijgt die zelfde familie te horen dat de mannen helaas zijn overle den. Het is zeker dat ze zijn omgebracht en men is er ook zeker van dat dat op een gru welijke wijze is gebeurd. Amnesty International in Waddinxveen heeft deze ’case’ toegewezen gekregen. De ’adoptiegroep’ die hieraan gaat werken stroopt de mou wen op en probeert helder heid te krijgen over hoe één en ander in elkaar stak, niet alleen vanwege de rechtvaar digheid maar vooral ook met het doel herhaling te voorko men. Ook wordt contact gezocht met de familie om hen te doordringen met het besef dat er mensen zijn, zomaar, in Waddinxveen, die met hen mee lijden en aan hen den ken. De adoptiegroep van Amnes ty heeft iemand nodig die komt assisteren, want de groep is wat onderbemand en er valt veel werk te verzetten. De bizarre misstanden op de ze wereld moeten ook door dringen tot de kinderen op de scholen. Er is dus ook een ’scholengroep’ die voorlich ting geeft op de basisschool. Ook hier is dringend verster king gewenst. WADDINXVEEN - Het Ge mini Duo uit Rotterdam heeft op uitnodiging van De Zonne bloem in Waddinxveen een optreden verzorgd onder de titel ’Dat is theater’. Het middagprogramma be stond uit muziek en liedjes uit bekende musicals, met de daarbij behorende kostuums. De aanwezige gasten van De Zonnebloem hebben kunnen genieten van een goed ver zorgd programma, waaraan ook werd meegedaan door ’De Samenzang’. ’De Samenzang1 komt onder leiding van de heer M.C. Toe bak (tel. 0182-614905) om de twee weken bijeen in de to neelzaal van het Anne Frank- centrum (Jan van Bijnen- pad). Op dit moment heeft De Zon nebloem in Waddinxveen weer de mogelijkheid om meer mensen te bezoeken en uit te nodigen voor activitei ten zoals de koopochtend op woensdag 10 april in Gouda en de dagboottocht op woens dag 24 april. Voor meer informatie kan men bellen met de telefoon nummers 0182-618257 en 0182-614147. catie’. Om te beginnen gingen de groepen 5 tot en met 8 naar het Postmuseum in Den Haag. De groepen 5 en 6 kre gen daar een video te zien en mochten een vragenblad in vullen. De groepen 7 en 8 kre gen voorlichting over de tele communicatie. De kinderen van groep en 1 en 2 gingen met elkaar naar het postkantoor aan de Kerk weg-Oost en groep 3 en 4 brachten een bezoek aan het postsorteercentrum aan de Stationsstraat. Zij kregen er een heuse rondleiding met als afsluiting een lekker glas li monade en een cadeautje. Vorige donderdag was de af sluiting van het project met een tentoonstelling in alle klassen van het werk wat door de leerlingen gemaakt was.’s Avonds stroomde de Theo Thijssenschool vol met ouders en leerlingen. Alle leerlingen stonden op de trap en zongen als opening het lied van de rode brievenbus van Annie M.G. Schmidt. Daarna konden de ouders al les in de klassen bekijken. In groep 1 en 2 hadden de kinde ren brievenbussen gemaakt en enveloppen gevouwen. Er hing ook een plakwerk dat een grote straat met een post bode voorstelde. Er was ook een echt postkantoor met stempels, brievenbezorgspul- len en telefoons en een grote rode brievenbus. Groep 3 en 4 had telefoons ge knutseld en een werkboekje gemaakt. De leerkracht had de kinderen allemaal een brief naar een familielid laten schrijven en er een begelei dend briefje bij gedaan met de vraag of brief of kaart naar school wil den terug sturen. Al de post die terug kwam hing in de klas.Groep 5 en 6 had een werkboekje gemaakt en veel leuke dingen geknutseld. Verder hadden de leerlingen van deze groep een postzegel ontworpen, verjaarskaarten gemaakt en leuke enveloppen gevouwen. Groep 7 en 8 had collages over het onderwerp post en telecommunicatie gemaakt. Op de computer werden er brieven geschreven, er was zelfgemaakt postpapier en leuke brievenbussen. In de gemeenschapsruimte, waar een kopje koffie en limo nade werd geschonken, was een stand van Amnesty Inter- De thee leek de heren geen goed te hebben gedaan. Roda begon sterk en door twee fraaie doelpunten brachten zij de spanning terug in de wedstrijd. Speler-coach Rob Jongkind wist zijn formatie echter aan te sporen om er een schepje bovenop te doen en gaf daarbij zelf net goede voorbeeld.Door flitsend sa menspel scoorden achtereen volgens Rob Jongkind en Rob Tigchelhoven enkele fraaie doelpunten, waarmee de stand op 11-5 werd gebracht. Tegenstander Roda leek door deze treffers enigszins aange slagen. Omdat Rowah ver zuimde te scoren kwam de te genstander terug tot 11-8. Door de score van Ton Ver- kley vanuit de hoek was de ban echter gebroken en speel den de Rowah-heren een ge wonnen wedstrijd. Zondag 18 februari treden de heren in sportha1 ,J~ p’ aan tegen Helius sluis). De aanvang van de wedstrijd is om 11.15 uur en wordt vooraf gegaan door een wedstrijd van de dames-ju- nioren. Zaterdag 17 februari tussen 9.00 en 13.00 uur spe len vrijwel alle jeugdteams hun thuiswedstrijden in sporthal ’de Dreef’. ZEVENHUIZEN/MOER- KAPELLE - Het gemeen tebestuur van Zevenhui- zen-Moerkapelle heeft er op gewezen dat de ener giezuinigheid van gebou wen by aanvraag van een bouwvergunning moet worden aangetoond. Onze nationale aardgas bel is alweer voor de helft leeg en het gebruik van brandstoffen voor de ver warming van gebouwen veroorzaakt broeikasgas. Om die redenen zal in de komende jaren het ener gieverbruik drastisch om laag moeten. Technisch is dat heel goed mogelijk. Daarom is al de zogenaamde ecotax inge voerd. Dit was een eerste stap van de regering om de belasting te verschui ven van meer belasting op energie en minder belas ting op lonen. Een andere maatregel, die voor de gemeente Zeven- huizen-Moerkapelle met het nieuwe jaar is inge gaan, is de invoering van de ’energieprestatienorm’. Die norm bepaalt dat voor elk nieuw gebouw waarin verwarming komt en waarvoor een bouwver gunning nodig is vooraf met een berekening moet worden aangetoond dat het energieverbruik bin nen een bepaalde grens blijft. Voor eengezinshuizen be tekent dat in het alge meen dat de hoeveel glas beperkt zal zijn en dat de woning wordt voorzien van een hoog rendement cv-ketel en hoog rende ment beglazing. Serres kunnen alleen nog worden toegepast als er geen ver warming in komt. Voor de utiliteitsbouw geldt eveneens dat de hoe veelheid glas beperkt zal zijn en dat alle gebouwen die verwarmd worden goed geïsoleerde vloeren, muren en daken moeten hebben. De berekening waarmee aangetoond moet worden of het gebouw voldoende energiezuinig is vergt een grote mate van vakkennis. Het is daarom verstandig om zo’n berekening door een gespecialiseerd bu reau te laten maken. BOSKOOP - De VW heeft in de voorverkoop onder andere kaarten voor Tractor Pulling op 16 maart in Ahoy, Rotter dam. Glory of Gospel op 16 en 17 maart in het Congresge bouw, Den Haag. Toon Her mans op 3 en 6 april in de Stadsschouwburg, Amster dam. Cirque du Soleil met Saltimbaco van 23 april Vm 5 mei op het Museumplein, Amsterdam. Chess op 20 april in het Congresgebouw, Den Haag. Maria de Lourdes op 13 mei in Carré, Amster dam. Clannad op vrijdag 31 mei in Amsterdam. Formule 1 Grand Prix België van 23 V, 25 augustus. Openingstijden VW op maandag 13.30-16.30 uur, overige werkdagen 9.30- 12.00 en 13.30-16.30 uur, za terdag 9.00-13.00 uur. sen, door een aantal onderde len weg te laten. Jessica liet hier toch een keurige oefe- dde daar- 5,65 pun- valpartijen op dan de vorige keer. Reserve-tumster Kim turnde een heel stabiele oefe ning en behaalde 6,10 pun ten, de op één na beste score van de Boskoopse turnsters. Laatste onderdeel was de GOUDA - De Evangelische ROTTERDAM/WADDINXVEEN - Het herenhandbal- Omroep (EO) houdt woens- team van Zuidplas .Assurantiën Rowah wist zondag dagavond 28 februari om half opnieuw de volle winst binnen te halen. In de Rotter- acht voor haar leden een re- damse sporthal Alexander werd Roda met 17-11 ver- gionale ontmoetingsavond in slagen, de Pauluskerk aan l„i V“ Hogendorpplein in Gouda. De F hecht grote waarde aan het contact met haar leden. Ds. A. van der Veer, voorzitter van de EO, spreekt in dat ka der over de vereniging, waar in leden van verschillende achtergronden samenwer ken. De EO wil graag onderstre pen dat ze meer dan een om roep is: de EO heeft een actie ve achterban die de vereni ging steunt met gebed en praktische hulp. Tevens verlenen Ad de Boer, programmadirekteur, en Henk Binnendijk hun mede werking aan het programma. Middels een forum is er ruim schoots gelegenheid voor het van vragen. De toe- ma ’trouw’.Na de zcmcr van directie van de het vorige jaar is een serie lof- die qua opzet identiek zijn. Ie dere maand wordt een be paald thema tot overdenking gegeven. Tijdens de dienst is het thema onderwerp in een persoonlijke getuigenis, als ook in de liederenkeuze. Een voor muzikale ondersteuning bij de opwekkingsliederen. Op een wat vrijere manier van kerk-zijn wordt geprobeerd werkelijk gemeente te zijn. 'fa '7 X7 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 14 FEBRUAR11996 PAGINA 19 Waddinxveens burgemeester CM. van der Linden gaf aan de eerste bezoekster van de nu ook op dinsdagavond geopende afdeling Pu- «i bliekszaken in het gemeentehuis een bos bloemen. (Foto: Joop Dorst). """i- - ÉÉT

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 19