De Gouwe Streek verrijdt jeugdtitels in Rotterdam Gehavend Korbis verslaat Kesteren Petra Bretveld derde in Gouda Volleybalsters Be Fair de mindere van Tonegio Meisjes-junioren Flyers uit finale bekertoernooi Henk van Boxtel krijgt 'Racket van het Jaar' Nuttige winst van Gouwestate- heren, dames verliezen topper Klaverjasnacht in Het Zuidhonk Geslaagden B-diploma Teun v.d. Krol steviger op kop Florida 1 wint van Flair (6-2) Dick Dros loopt in Zwem- en Poloclub ’’Gouwestaete” VOOR HORECA EN PARTICULIER RIJ GE DE SLIJTER ƒ2,- TOT ƒ10,- KORTING PER FLES. O' D1 Gé de ofr1' Bacardi ZATERDAG 17 FEBRUARI, 18.00 UUR: GOUWESTAETE1 - D AMIXA/R AVIJN1 Unieke wijnaanbieding t/m zaterdag Be Fair slaagde er weliswaar in de Voorburgse dames in de eerste set op de knieën te krij gen en ook de tweede set lang te domineren, maar Tonegido groeide in het spel waar de Waddinxveensen opnieuw te veel kansen nodig had om tot scoren te komen. Via 11-15, 15-10, 15-5 en 15-10 ging de 3-1 zege naar de Voorburgse dames.Be Fair startte in de eerste set met Wilma de Jong als spelverdeelster en Sjanet van Tol, Antoinet Wijker, An neke Verwoerd, Marcella Bos en Joke Doornbos als aanval- sters. In de verdediging wer den veel ballen gepakt en in de soms lange rally’s was Be Fair aan het net aanvallend goed op dreef.Met Wilma de Jong aan service liep Be Fair uit naar een beslissende voor sprong die genoeg bleek voor de setwinst. Deze setwinst gaf de Waddinxveensen alle vertrouwen voor de tweede set waarin beide teams het publiek opnieuw met goed volleybal verwenden. Be Fair kwam met Cora Bos en Petra Catsburg op de spel de wedstrijd niet echt naar hun toetrekken. De vorm ont brak om de wedstrijd echt te beslissen. De Waddinxveners Dit resulteerde in meer kan sen. Het waren aanvoerder Marc Faber (2x), Jaco van Tol en Jaco de Jong die de achter stand uit de tweede periode teniet deden. De Gouwestaete-heren kon- weet je dat je de punten bij deze ploeg, dat uit louter kan confrontatie te winnen. De Waddinxveners moesten ook deze wedstrijd alle zeilen bij- John Droog was de laat ste veteraan I van Antilo pe in een toch echt nog goede tijd van 1 uur 34 minuten en 39 seconden. Marijn Schenk, Ruben Rueb, Maurice van der Velde en Ste fan Hoffman. WADDINXVEEN - Met Maureen Kientz, Joska Hoo- gendoorn en Alexander Hamer in de plaats van de ge blesseerden Yvonne Visser, Miriam de Boer en Frits Visser trad een gehavend Korbis-korfbal aan tegen het op de een na laatste plaats staande Kesteren. De Waddinxveners sloten de wedstrijd winnend af (14- 15). Jonge jenever Goblet Dujardin vieux liter, JK ƒ19,95 Whisky Black White Rode wijn 6 voor f35,- was Derk Deenik met 19 pun ten. Heren 4 kwam net iets te kort om van Alphia te kunnen winnen. Het werd wel een leuke wedstrijd, waarbij Fly ers de eerste helft goed bij bleef. Maar uiteindelijk was het de tegenstander die de winstpunten mee naar huis nam. Uitslag 52-67. Topscoor der was Ton Baan met 20 punten. Bij de heren deed Wietse de Bruin het redelijk goed in een tijd van 1 uur 22 minuten en 35 seconden, terwijl in dezelfde catego rie Hein Kouwenhoven 1.36.46 uur liet noteren. Bram Lindhout moet het tegenwoordig bij de he- ren-veteranen III (60-70- jarigen) wat kalmer aan doen en liet 1 uur 41 mi nuten en 16 seconden door de jury klokken. didaten voor het nationale team bestaat, niet cadeau krijgt. Maar Gouwestaete is aan een goed seizoen bezig en hoopt op een plaats bij de eer ste vier, welke recht geeft op de play-offs voor het uiteinde lijke nationale kampioen schap. De eerste periode was er één om door een ringetje te halen. Gillian van den Berg zette al vrij snel Gouwestaete op een 1- 0 voorsprong en even later was het Marion van Hooft die 2- 1 scoorde. De periode werd met 2-2 afgesloten. Vriend en vijand werd verrast door het goede spel van Gou westaete en, onder het toe ziend oog van bonscoach Kees van Hardeveld, ging iedereen er eens recht voor zitten. Maar om meerdere redenen lukt het dan niet meer. Gouwestaete werd in het be- Om 19.45 uur wederom een heuse derby. Dames 1 speelt dan tegen Keiler Keukens- Donk (Gouda), alwaar in de eerste wedstrijd met 11-7 werd gewonnen. Heren 2 be sluit de avond om 20.45 uur tegen de topper HZ-Zian 2 (Den Haag). Uit werd met 11-3 verloren. baan in Hazerswoude. Onder het kunstlicht moest de jeugd 120 meter rijden. De jeugdclubkampioenschap- pen waren in Rotterdam. WADDINXVEEN - Na de ruime nederlaag in Hoofd dorp verloren de meisjes junioren 1 van Flyers-bas- ketbal ook de thuiswedstrijd van het gelijknamige team. Wel was er winst in de competitie. Winst was er ook voor heren 3, meisjes-kadetten en jongens-mini’s. Meisjes-junioren speelden in de halve finale tegen Hoofd dorp - de nummer twee van de eredivisie - een goede eer ste helft. De jongelui waren helemaal niet de mindere en er ontstond een mooie strijd. Ruststand 26-32. De tweede helft was voor Hoofddorp. Nu lieten deze meisjes zien, dat zij niet voor niets strijden om het alge meen kampioenschap van Nederland. Eindstand 42-82. Topscoorder was Ymke Troost met 8 punten. Belangrijker was de uitwinst in de competitie tegen Crac- keijacks. Vooral de manier waarop deze winst tot stand kwam. Met goed verzorgd basketbal werd de tegenstan der onder druk gezet. De eerste helft werd afgeslo ten met een kleine achter stand, maar in de tweede helft kon Crackeijacks de energie niet meer opbrengen om de aanvalsgolven van Fly ers te pareren. Einduitslag 39-59. Heren 3 had de topvorm niet nodig tegen LUSV om de volle winst te pakken. Met de nodi ge ervaring werd de tegen stander geen kans gegeven om in de wedstrijd te komen. Uitslag 67-40. Topscoorder WADDINXVEEN - De Waddinxveense badmintonclub Florida heeft het seizoen afgesloten met een gezellig buffet voor alle competitiespelers. Henk van Boxtel kreeg voor de eerste maal het ’Racket van het Jaar’ (een trofee van Ria Stolwijk) uitgereikt. Tijdens deze avond werden lid dat als speler of vrijwilli- nogmaals de bereikte succes sen onder de aandacht ge bracht. Allereerst het kampi oenschap in de landelijke der de klasse van het eerste team. Volgend seizoen keert dit team met de Waddinxveners Liesbeth van Bergeyk en 15-1,8-15) en Linda Hartwijk tegen Cinthia Zwarts waren Henk het bekijken meer dan waard. Florida 5 verloor met de cij- fers 0-8 van Pluimbal 6. Kesteren, dat om veilig te ko men beslist moest winnen, liep echter tegen een ontke tend Korbis op. De nieuwe ge zichten, afkomstig uit Korbis 3, kweten zich - met de ande re vaste spelers - uitstekend van hun taak en streden voor wat ze waard waren. Natuurlijk was te merken dat Korbis gehavend speelde, maar dan uitsluitend op het combinatie-technische vlak. Voor het overige was alles koek en ei en dat resulteerde in een produktie van 15 doel punten, waarvan er voor rust al 9 door de korf gingen. Onder leiding van de wat ar rogant fluitende scheidsrech ter kwam Korbis snel op 1-0 achter, echter gevolgd door een benutte strafworp van Jaco Wineke, die overigens weer eens topscoorder werd met zes treffers. De score ging in het begin me de door goed spel van Keste ren doelpuntsgewijs omhoog, totdat na zo’n kwartier spelen Korbis wist weg te lopen tot 5-8. Echter, binnen luttele minuten kwam Kesteren for midabel terug en wist zelfs 9-8 op het scorebord te tove ren, alvorens Alexander Ha mer 9-9 liet aantekenen. Na een laatste score van Kes- voordeel (9-4) van ZWV-Ne- reus werden uitgedeeld en dan kun je op de vingers van één hand natellen wat er ge beurt. In korte tijd kwam de ploeg van trainer-coach Mar tin Pronk met 2-6 achter te staan, alvorens Wendy de Frankrijker de periode met 3-6 kon afsluiten. In de derde periode bleef Gou westaete vechten voor wat het waard was. Toch duurde het tot halverwege deze pe riode eer Wendy de Frankrij ker 4-8 kon laten aanteke nen. Mirjam Overdam scoor de uit één van de weinige overtalsituaties 5-9. Begin vierde periode dwong de uitstekend spelende Gilli an van den Berg een vierme- ter af en benutte deze ook zelf (6-9), doch ZWV-Nereus liep, onder andere door hun twee de viermeter, uit naar 6-11, alvorens Gillian van den Berg het laatste Gouwestaete- doelpunt scoorde (7-11). Hierna bracht ZWV-Nereus teren was het theedrinken en natuurlijk was er de vraag hoe Korbis het er de tweede helft vanaf zou brengen. Wel nu dat pakte goed uit, hoewel met name de laatste tien mi nuten het uithoudingsvermo gen zwaar op de proef werd gesteld. Het eerste gewin was echter voor Kesteren (11-9), maar routinier Jaco Wineke bracht snel daarna evenwicht. En dat trouwens pas na ruim tien minuten spel. Kesteren gaf echter niet op en tot tweemaal toe moest Kor bis de stand gelijk trekken via een doorloopbal van Ester Visser en een schot van Ellen van de Ent. Met nog zo’n zeven minuten te gaan bracht Wim Lebbing Korbis op 13-14 voorsprong en zag het er toch wel naar uit dat een zege binnen hand bereik was. Toch moest worden geaccep teerd dat Kesteren opnieuw langszij wist te komen alvo rens in de slotminuten Jaco Wineke de winnende treffer wist te scoren (14-15). In die stand kwam - ondanks enkele hachelijke momenten voor de Korbis-korf - echter geen wijziging meer. De Gouwestaete-heren tra den aan tegen Katwijk. De te genstander onder leiding van ex-De Gouwe-coach Hugo GOUDA/WADDINX- VEEN - De atletiekver eniging Gouda hield voor de derde keer de Groen- hoven-Plusloop, een wed strijd over een afstand van 21,1 kilometer (halve marathon) die als zeven de was opgenomen in de Zuidersterloopserie van in totaal 13 wedstrijden over diverse afstanden. verdelers- en liberopositie van een 9-5 achterstand te rug tot 10-10 en leek in staat ook de tweede set in winst om te zetten. De ervaring van To negido en slordigheden bij het serveren en aanvalsspel van Be Fair brachten de set- zege bij Tonegido. In de derde set startte Mario Verkijk met Cora Bos als spelverdeelster en Petra Catsburg op de liberopositie. Tot 3-3 ging de stand gelijk op. Opnieuw was het onzorg vuldig omspringen met de aanvalskansen er oorzaak van dat de servicepass onder druk kwam te staan. Tonegi do liep snel uit tot 11-3 en Be Fair wist ondanks de wissels het tij niet meer te keren (15-5).In de vierde set keek Be Fair steeds tegen een ach terstand aan. Voor de routi niers van Tonegido was het niet moeilijk in te spelen op het doorzichtige aanvalsspel van Be Fair. Ook de hoge bui- tenaanval via Annemarie de Rooy bood geen soelaas (15- 10). Een hardwerkend Be Fair kon Tonegido twee sets lang verrassen maar was daarna te voorspelbaar in haar acties. Voor de volleybalsters van Be Fair staan nu twee weken op het programma van trainin gen en oefenwedstrijden. Za terdag 2 maart wordt de com- Enkele dagen later werd er gestreden om het clubkampi- oenschap op de lange baan. In de Rotterdamse Weena-hal deden 36 kinderen mee voor de titel ’beste schaatser van het seizoen ’95-’96’. Er werd gereden over 200, 400 en 800 meter. De clubkampioenen zijn: meisjes-pupillen E: Nienke Hoondert (puntentotaal 89.6); pupillen C: Patricia van Berkel (126.4); pupillen B: Andrea Briede (251.0); pu pillen A: Rianne van Dijk (199.4); junioren: Anja Koster (217.0); jongens: pupillen E: Bas de Boer (82.3); pupillen C: Jimmy de Lange (124.5); pupillen C: Sander Rijkaart (200.3); junioren: Bram Hen- driksen (191.3). gaan. In de eerste helft van de wed strijd stonden de heren al snel tegen een achterstand aan te kijken. Ze lieten zich, vooral in de individuele du els, afbluffen door het Kat- *1 1-1? A 11 TT de Frankrijker en Jaco van Tol wisten in de eerste perio de tot scoren te komen. Es was de spanning om de Halverwege de wedstrijd was de stand dan ook 3-2 in het voordeel van Katwijk. In het begin van de derde periode leek er een duidelijke omme- strijden minder gespeeld. keer in de wedstrijd te ko- moest de men. De ploeg van Anton Hei- winst aan ex-clubkampioen den verhoogde het tempo. Dick Dibbets laten. Piet van Es had tegen Ruud van Dijk wat beter spel, maar het werd hier uiteindelijk remise. Cor Stolker speelde weer op zijn manier de Roozenburg- variant. Vanuit deze partijop- zet wist hij winnend toe te den ondanks deze voorsprong slaan. Piet Swart kon ten kos te van Jan de Heer dankzij volle winst weer aan zijn per soonlijk moyenne bouwen. De twee laatste winnaars uit speelden met vlagen een goe- j- -de wedstrijd, maar lieten zich ook regelmatig aftroeven Excelsior zijn bekend. Tijmen door hun tegenstander. In de laatste periode was het uiteindelijk Marc Faber die de eindstand mocht bepalen over matige wed- VOORBURG/WADDINXVEEN - In Voorburg waren de dames van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair- volleybal tegen Tonegido, de oude club van trainer- coach Mario Verkijk, opnieuw de mindere. De Wad dinxveensen verloren met 3-1. de achtste finale van de on derlinge bekercompetitie van pi1 i1J rrvj den Ouden sr. en Teun Twigt speelden beiden gelijk, maar tijdens de beslissende barra ges (sneldammen) toonden zij op 8-6. Een verdiende winning in een i strijd, die er wel toe bijdraagt dat de heren langzaam stij- HAZERSWOUDE/WADDINXVEEN - De Waddinxveen se schaatsvereniging De Gouwe Streek heeft aan het slot van de natuurijsperiode De Gouwe Streek ’s avonds schaatswedstrijden gehouden op de schaats- Er werden op de Hazers- woudse schaatsbaan (waar naar toe werd uitgeweken omdat de Petteplas niet is verlicht) scherpe tijden gere den. In de leeftijd van 6-9 jaar zat er tussen de 12 rijdertjes slechts drie seconden ver schil. De uiteindelijke win nende tijd was 17.69 secon den. In de leeftijd van 10-14 jaar lag het verschil iets hoger. De uiteindelijke winnende tijd was hier 15.72 seconden. De medailles gingen bij de 6-9-jarigen naar 1. Jimmy de Lange, 2. Maartje ten Barge en 3. Nico v.d. Loo en bij de 10-14-jarigen naar 1. Eric Key, 2. Marcel Kromschee en 3. Sander Rijkaart. WADDINXVEEN - Gezien de vele verzoeken heeft de Stich ting Wijkwerk De Zuidplas alsnog besloten dit jaar een klaverj asnacht te houden in Het Zuidhonk (Zuidplas- laan). Om organisatorische redenen is dit alleen mogelijk in de nacht van vrijdag 23 op zater dag 24 februari tussen 20.00 en 08.00 uur. Omdat in deze nacht gelijktijdig een schaak- nacht wordt gehouden zal het Het verkeersarme par cours leidde via twee ron den over de Bloemendaal- seweg richting Waddinx veen en Reeuwijk en te rug naar Gouda. Er kwa men ongeveer 800 deel- nmers aan de start. De leden vann de Wad dinxveense sportclub An tilope kwamen goed voor de dag in deze wedstrijd, waarbij de derde plaats bij de dames-veteranen I van Petra Bretveld op viel. Zij liep deze halve marathon in een goede tijd van 1 uur 34 minuten en 39 seconden.Yvonne v.d. Harst kwam bij de ca tegorie dames in 1.49.45 over de eindstreep, ter wijl Letteke Broekman bij de dames-veteranen II er 1.46.04 uur over deed. van Keiler Keukens-Donk op ZPB-Profus staat Gouwestae te nu met 18 punten uit 13 wedstrijden op een vijfde plaats, één punt achter KK- Donk. Heren 2 kon het niet bolwer ken tegen Neptunus 2 (Arn hem). Zij verloren met 8-6 en zakken hierdoor verder naar de vierde-vijfde plaast van onderen. Voor Gouwestaete scoorden Remco de Frankrij ker (3x), Rob van der Meer, Wouter Steller en Wilfred Bontje. Dames 2 van Gouwestaete deed goede zaken. Zij speel den met 1-1 gelijk tegen de sterke middenmoter ZWV- ereus 3. Op een uiterst fraaie wijze scoorde Erika Vlasman in de tweede periode de ge lijkmaker. De bondsteams van Gouwes taete spelen komende twee weken ook thuis in Gouwebad ’De Sniep’. Zaterdag 17 febru ari om 18.00 uur speelt alleen dames 1 tegen de nummer drie op de ranglijst Damixa- Ravijn. Zaterdag 24 februari is er weer een volledig program ma. Om 18.00 uur opent da mes 2 tegen middenmoter De Zijl-LGB 1 (Leiden). Uit werd met 8-3 verloren. Om 18.45 uur speelt heren 1 tegen het laaggeplaatste De Walvisch (Groningen), waar in de uit wedstrijd met 7-3 werd ge wonnen. neloes Stuijfzand en de da- mes-dubbel gingen verloren. De andere partijen werden met groot verschil in cijfers gewonnen. Het tweede team, spelend in de B-klasse, wist het gevoel van een week eerder vast te houden. Een 6-2 winst, tegen het sterke Eridos 1 (Zoeter- meer) was het gevolg. Verloor de 16-jarige Jeroen van Boxtel zijn heren-enkel nen in een spannende drie setter, de pas 13-jarige Frank Keizer wist de eerste set van de tweede heren-enkel na voortdurende achterstand te- aantal deelnemers wegens de beperkte ruimten gelimiteerd worden. Desalniettemin zal het een boeiende nacht worden, waarin gezelligheid de be langrijkste troef zal zijn. De vrijwilligers van Het Zuid- WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de bondsteams van Gouwestaete thuiswedstrijden. Dames 1 verloor met 13-7 van de topper van het Nederlandse dames- waterpolo ZWV-Nereus (Zaandam). Heren 1 behaalde een nuttige 8-6 overwinning op Katwijk. Heren 2 ver loor met 8-6 van Neptunus 2 (Arnhem) en dames 2 be haalde een belangrijk punt door met 1-1 gelijk te spe len tegen ZWV-Nereus 3. WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sniep’ (Sniep- voor het B-diploma gezwom men. Er waren ditmaal 18 kandidaatjes, waarvan één kindje ziek is gemeld en één kindje is afgewezen. Namens de Nationale Raad was H. van der Velde als afge vaardigde aanwezig. De be oordelingscommissie bestond uit R. Hogerbrugge en C. Slagter. De namen van de 16 geslaag de kinderen zijn: Jasper van der Zwan, Miranda van Beek, tegen de 18-jarige A. van Lee- Daniëlle de Jong, Kevin Kap- tein, Sven Hendriks, Elline Bout, Mark de Ruiter, Sebas- tiaan Vinkhuyzen, Martine de Nijs, Sander de Bruyn, Li anne Bregman, Kevin Colla, gen de veel oudere R. Rade- makers om te buigen naar een 15-14 winst. De fout van Rademakers was om bij de stand 14-14 niet te verlengen. Na deze eerste set met mentale dreun voor Ra demakers ging Frank Keizer het spelletje dikteren en won uiteindelijk de tweede set met 15-4. Tussenstand 1-1. De eerste dames-enkel van Michelle de Vries tegen S. Kersch ging in twee sets ver loren. De in deze jeugdcompe- titie voor Florida uitkomende Aeolus-speelster Patricia van Daal maakte dit verlies weer goed door met 11-4 en 12-10 (verlenging) van Y. van Grie ken te winnen. Roel Kalkman en Michelle de Vries hadden in de gemengd dubbel drie sets met eenmaal verlengen nodig om het ster ke koppel Leenen-Kersch te verslaan (13-18,15-7,15-12). Het gemengd dubbel koppel Frank-Patricia won gemak kelijk van Rademaker-Van Grieken. Dat het gelijk op- Meisjes-kadetten 1 denderde ging bleek wel doordat Jeroen van Boxtel en Roel Kalkman in de heren-dubbel weer drie sets nodig hadden om van hun tegenstanders Leenen- Rademaker te winnen. De da- mes-dubbel werd daarna een gemakkelijke opgave voor Pa tricia met Michelle. Het eveneens thuis spelende vierde team heeft een pracht resultaat neergezet door ge lijk te spelen tegen het sterke Flair-2 (Alphen aan den Rijn). Vooral de zware gelijk Antilope heeft bij de he- ren-veteranen I (40-50 jaar) duidelijk enkele zeer sterke lopers in haar gele deren. Joop Briede was deze keer Hans Boere te snel af door in 1 uur 15 minuten en 31 seconden tegen 1.15.32 te finishen. Frans Olijve was hier goe de derde in 1.20.47, ter wijl Auke Leen 1.22.12 voor Ferry Bonsel in 1.26.13 liet klokken. Wim Los komt steeds beter in vorm en dat is goed aan zijn tijden te merken. Hij liet thans de klok op 1.27.43 stilstaan. WADDINXVEEN - De kans Boonstoppel wist de eerste op prolongatie van het club- kampioenschap van de dam vereniging Excelsior door Teun van de Krol is groter ge- zetten om niet het schip in te worden door het enigzins on verwacht verlies van Ray mond van Es tegen tweeling broer Vincent van Es. Vincent had een goed mid denspel, waarna een fraai en sterk gespeeld eindspel win nend bleek. Teun v.d. Krol wijkse ’geweld’. Alleen Remco klopte via goed positiespel Gerrit van der Zijden. Bij winst van Raymond van ger een bijzondere prestatie heeft verricht - kwam in han den van Henk van Boxtel. Henk van Boxtel is al vanaf 1977 op diverse terreinen ac tief betrokken bij badminton club Florida. Zo startte hij met wat redactiewerk en van Bergeyk en raakte hij al snel betrokken Dennis Steenland weer terug bij de jeugdafdeling. J - 11 - zzz zz.zz de Als lid van de jeugdcommis sie, trainer-begeleider en me- langdurige de-organisator van j eugdtoer- nooien leverde hij een belang- zich de sterksten. De kwartfinales van deze competitie met het knock- out-systeem wordt op donder- gen in het klassement, dagavond 22 februari ge- De dames van Gouwestaete 1 speeld: R. van Dijk-R. van Es, ontvingen de Zaandamse t<?p- T. v.d. Krol-T. Twigt, T. den ploeg ZWV-Nereus. Vooraf Ouden sr.-T. den Ouden jr., D. Berghout-V. van Es. honk staan er garant voor dat de inwendige mens niets te kort behoeft te komen. De bar draait de hele nacht door, er zijn diverse pauzes met soep, stokbrood, salade en ’s mor gens wordt er gezamenlijk ontbeten. Er wordt gespeeld met vaste koppels. De kosten bedragen f 40,- per koppel. Aanmelden en verdere informatie bij Piet de Niet, telefoon 0182- 619528. ALPHEN AAN DEN RIJN/ WADDINXVEEN - Met een grieperige en niet fitte Made- lon Gelderblom heeft het eer ste jeugdteam van Florida- badminton in Alphen aan den Rijn gewonnen met 6-2 van Flair 1. Het ging veel gemakkelijker dan gedacht. Alleen de da mes-enkel van Madelon Gel- weg) is dinsdag 6 februari derblom tegen de sterke An- gin van de tweede periode voortdurend op kritische mo menten uit haar spel ge haald. Zo werd onder andere het spel stilgelegd voor een ’blessure’ en het spel zonder reden afgebroken op het mo ment dat één van de speel sters van Gouwestaete door brak. Tel daarbij op dat de overtal- „W11„ ,M11 sutuaties ook duidelijk m het Nes Je trofee het 'Racket van het Jaar' uitgereikt. (Foto: Florida]. in de tweede klasse van de bondscompetitie. Ondanks een blessure van de eerste dame Joke Hoogendoom wist het rijke bijdrage aan een goed lo de eindstand" op UlftHrt'pu- zevende team met de plaats- pende jeugdafdeling Maar bliek beloonde de moegestre- genoten Edith en Casper vooral zijn hoofd-tramer- den sneelsters met een an- Heerema van Voss> Bntt schaP blJ de minis (6-9-jan- nlaus PDoor de winst met 84) Braam van Morris en Ton van gen) gaf de doorslag voor de Ber^k de kampioenstitel in jury. Boxtel één van de stimuleren de krachten voor het bad-mi- bord werd uitgereikt aan Arie ni-ton. Elke zaterdagmorgen van 9.30 tot 11.00 uur in sporthal Groenswaard (Win gerd) brengt hij de mini’s de tieverband speelde. Met dit eerste beginselen en het ple- aantal is hij Arie Vermeulen, zier van badminton bij. Dit die het record met 318 wed- jaar met een groep van ruim strijden op zijn naam had 20 kinderen, staan, voorbij gestreefd. Voor de eerste keer werd het ‘Racket van het Jaar‘ uitge reikt. De trofee - een bijna an tiek houten racket dat werd geschonken door Ria Stolwijk en gezien moet worden als een eervolle beloning en aan moediging voor een Florida- WADDINXVEEN - De kam- petitie hervat met de thuis- pioen bij de Waddinxveense wedstrijd tegen koploper Ge- sjoelers, Dick Dros, begint mini (Voorschoten). Deze langzaam in te lopen op Wim wedstrijd tegen oud-Be Fair Slingerland jr. en Jan Kers- 1-speelster Tanja van Bezooi- bergen. jen start om 15.30 uur in Nu de competitie al weer ver sportzaal Groenswaard (Win- gevorderd is ziet het alge- gerd). meen klassement er als volgt uit: Klasse A: 1. Jan Kersber gen (140.189), 2. Wim Slin gerland jr. (137.412), 3. Dick Dros (137.356). In de klasse B doen M. Renes- se (126.756) en Frans Botger niet voor elkaar onder (126.400). Beiden kunnen best binnenkort promoveren. Klasse C: 1. Cor van Gils (115.422), 2. Jan Olie (114.438), 3. Cor Kersbergen (111.578); klasse D: 1. Simon den Oude (106.956), 2. R. van Wijk (103.717), 3. Corry Boegheim (103.487); klasse E: 1. John Jansen (96.000), 2. Youri van Eek (95.867), 3. Miep Zonderland (92.950). ais team over Dunkinn heen. Goed samenspelend en steeds de vrije man zoekend werd de tegenstander overklast. Uit slag 73-36. Liefst vier meisjes kwamen met 12 punten als topscoorder uit de bus: Ra chel Philip, Cressida Jobels, Femke van Gooien en Char lotte Lelieveld. Jongens-benjamins verloren met klein verschil de eerste wedstrijd - een klasse hoger - in de nieuwe competitie van Jumpers. Uitslag 39-49. Top- opgaande enkel partijen van scoorder was Sebastiaan Fedde van der Weij tegen Overdam met 12 punten. Bernard van Emmerik (8-15, Jongens-mini’s wonnen weer 15-7, 15-11), Rogier Poldner ruim. Nu was het Grasshop- tegen Niels Stuijfzand (11-15, pers dat aan de zegekar werd gebonden. Uitslag 110-22. Topscoorders waren I’ Meiderwijk en Johan Wal- hout ieder met 32 punten. clubtitel zeker toegenomen. Nu heeft Raymond twee ver- liespunten meer dan Teun en heeft Raymond twee wed de Dick Berghout de vijfde districtsklasse te be- Al zeven jaar is Henk halen. Een speciaal herdenkings- Pieter van Nes, die in zijn Florida-carrière maar liefst 325 wedstrijden in competi- Slijter WEEKBLAD VOOR PAGINA 27 WADDINXVEEN - WOENSDAG 14 FEBRUAR11996 Henk van Boxtel krijgt uit handen van voorzitter Arie Pieter van WEDSTRIJDPROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN Ir GOBLET hele liter, 33-9S' /28,95 liter, ^95” ƒ19,95 fles, 29^ ƒ19,95 uit het zonnige Californië hele liter, 9-95" ƒ6,95 Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer B.V. Sponsors: Vink Hypotheken Autobedrijf A. Boonstoppel jr. Noordegraaf Automobielbedrijf VX 8000 B.V. Autorijschool H. van Erk De Huizenbeurs B.V. Volvo Dealer Hooftman NZO Verzekeringen Van Leeuwen Autobedrijven Van den Berg Zonwering J -1 n A T '\k<x>0 Tal

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 27