Florida-jeugd wint met 7-1 Eerste team WSV heeft de titel binnen bereik Korbis C2 kampioen Jubileumshow van TOOS zaterdag in sporthal 42e Damdag Excelsior op zaterdag 2 maart Dames van Gouwestaete bewijzen hun klasse °p Z” in de top vijf Flyers-heren weer op het goede spoor B-junioren Korbis kampioen Be Fair-heren Kwiek rukt op Gouwestaete bij nationale kampioenschappen junioren Zaterdag Lions- Rottemeren- loop Schaakfeest van WSV met 88 deelnemers Kwiek-1 verliest IN DE KRANT KRIJGEN ADVERTEERDERS VEELMEER DAN 30 SECONDEN ZENDTIJD. Sjoelavond WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 21 FEBRUAR11996 PAGINA 25 maar met een zeer hoog prij- onbesliste (Alberdingk f Heren 1 speelde tegen het laag geklasseerde Punch een degelijke wedstrijd. De eerste I een vaar. Er werd met 12-2 ge wonnen. Direct daarna kwam het Bl- voor Kwiek-4 verloor met j Ilac-4 (Gouda). Na- Kwiek kwam alleen D1 H2 De halve marathon kent vier categorieën: senioren (tot 40 jaar); veteranen I (40-49 jaar) en veteranen II (50 jaar en ouder). Voor dames die het se niorenstadium ontgroeid zijn is 4e categorie Veteranen I opengesteld. Naast de prijzen is er voor ie dere deelnemer op elke af stand na afloop een herinne ring weggelegd. Toussaintsingel 60, Waddinx- veen, tel. 0182-610830. Het inschrijfgeld bedraagt voor senioren f 5,- en voor 65-plus- sers en junioren f 3,50. Wim van Wageningen won nen al him singles. Alleen de dubbel werd verloren. Hier door is Kwiek een aantal plaatsen in het klassement gestegen. voor de aansluiter en scoorde 2-3. In de derde periode zagen de telefoonnummers 0182- 631549 en 0182-613839 bel len. om 19.00 uur. De kaarten kosten f5,00 (voor kinderen tot 12 jaar) en f7,50 (voor vol wassenen) per stuk. Er zijn alleen kaarten ver krijgbaar in de voorverkoop bij Ellen Ammeraal (Peppel- horst 113), Anita Potuyt (Schaepmanhoeve 81) en Sie- be Verwey (Burgemeester Trooststraat96). WADDINXVEEN Thuis spelend in sporthal ‘De Dreef1 heeft het eerste jeugdteam van Florida-bad- minton met 7-1 gewonnen van Shuttle-74 (Ter Aar). in een driesetter met de cij fers 11-15, 15-7, 15-4 gewon nen. Florida-2 verloor uit in Pij- nacker met 2-6. De twee pun ten kwamen op naam van Frank Keizer. Vorige week werd door team-3 uit met 1-7 van DKC-4 verloren. Nu thuis spelend tegen Delft-4 werd met 7-1 gewonnen. Het team, bestaande uit Rit- sert Harsveld, Karsten van der Vlist, Maaike Sikkel en de uit het vierde team inval lende Ellen Kooijman, werkte hard. Dit leverde door de goed spe lende tegenstanders mooie en spannende partijen op. Drie driesetters en twee partijen met verlengen waren nodig om te winnen. Het derde team won uit tegen Lisse-3 met 7-1. Het enige min puntje kwam op naam van de goed spelende Fedde van der Weij. Florida-5 ve- loor, ondanks diverse span nende driesetters, met 2-6 van Delft-6. Kwiek-3 won met 6-4 van TOP-3. Leon Bouwman (3), Addy de Wit (2) en Dennis Pronk blijven hierdoor mee doen voor het kampioen schap. 8-2 bij mens Martijn Gilhuis tweemaal tot winst. In de landelijke jeugdcompe- titie deed Kwiek-1 goede za ken. Het boekte haar eerste Om 18.45 uur speelt heren 1 tegen het laaggeplaatste De Walvisch 1 (Groningen), waar in de uitwedstrijd met 7-3 werd gewonnen. Om 19.45 uur wederom een heuse der by. Dames 1 speelt dan, om de vierde plaats, tegen Keiler Keukens-Donk (Gouda), al waar in de eerste wedstrijd met 11-7 werd gewonnen. Heren 2 besluit de avond om 20.45 uur tegen de topper HZ- Zian 2 (Den Haag). Uit werd met 11-3 verloren. Een geva rieerd programma, waarbij weer het nodige spektakel verwacht kan worden. A2 speelde direct na de kam pioenswedstrijden van de B- junioren tegen KOAG en won met 7-3. Dat was de eerste overwinning in de zaal, waar door zij van de laatste plaats zijn verdwenen. Al verloor met 7-11 en heeft nog geen punten kunnen winnen. El won zeer ruim bij Nieuwer- kerk(l-lO). het Anne (Jan van Bijnenpad) gehou den 42e editie van het drie- ronden-toumooi van de Wad- dinxveense Schaak Vereni- Kwiek 2 verloor met 3-7 van Top 2 (Haastrecht. Kwiek 5 verloor nipt met 4-6 van Vriendenschaar 10. De heren van Shuttle-74 wa ren niet zo sterk zodat deze partijen gemakkelijk gewon nen werden. In de dames-en- kel van Madelon Gelderblom tegen Myra de Bruyn liep het niet zo lekker. Veel shuttles werden door Madelon uitgeslagen. Daar naast maakte Myra het Ma delon zeer moeilijk door goed verzorgd loopwerk en goede smash returns. Na verlenging ging de eerste set met 10-12 verloren. De tweede set was het met de conditie van Madelon gedaan en ging het lampje langzaam uit 4-11 verlies. De gelijktijdig verspeelde da- mes-enkel van Britt van Braam Morris was veel grilli ger. Britt was in de eerste set nog niet aanwezig en verloor deze met 3-11 van de met links spelende Susan Suêr. De tweede en derde set wer den daarna in sneltrein vaart gewonnen 11-4,11-2. Madelon was nog met haar eerste set bezig. De dames dubbel werd overwinning en wel op Wes- terzicht-1 (Vlissingen). Rut ger Dijksterhuis en Jurgen van Geest wonnen ieder drie maal en er was helaas geen winst voor Gerbrand de Goeij. Door deze overwinning staat Kwiek slechts 2 punten ver wijderd van de eerste plaats en doet het dus nog steeds mee in de strijd om het kam pioenschap. riode zetten de hardwerken de Gouwestaete-dames de trent voort. Marion van Hooft zorgde voor 5-4 en met een sterke achterwaartse bal Het eerste herenteam van Gouwestaete kon het Haarlem net niet bolwerken tegen cup-fighter Rapido ’82. Zij verloren met 9-8. De overi ge teams waren vrij. De Gouwestaete-dames tra- De inschrijving vindt plaats vanaf 10.00 uur bij het ge meentehuis. De start voor al le afstanden is om 12.00 uur. De kosten voor deelneming zijn nog nimmer verhoogd en bedragen voor de 5 km ƒ5,- en voor de overige afstanden ƒ7,50. De opbrengst gaat naar de Vereniging Molen vrienden Rottemerengebied. Op alle afstanden zijn er voor de eerste drie aankomende dames en heren weer prijzen te winnen, terwijl voor de hal ve marathon (21 km) geldprij zen te verdinen zijn van res pectievelijk ƒ100,-, ƒ75,- en ƒ50,-. Vanaf de tweede periode leek de anders zo degelijk spelen de Gouwestaete-ploeg een off day te hebben. Het tempo werd lager, kansen werden niet meer afgemaakt en de verdediging was kansloos te- Dick Bac (Moerkapelle) met een score van 121“. T, in de eerste groep werd Paul Huzen (Rotterdam). In groep 2 werd Rob van Wijk (Gouda) de winnaar, ook met 100%. In groep 3 werd Peter Zwaan (Made) de winnaar en in groep 4 WSVs eigen Bar thold Jansen (Waddinxveen), ook met 100%. Groep 5: M. Stolte; groep 6: M. Leurs; groep 7: J. Lutgens; groep 8: P van de Hoek; groep 9: J. Brak; groep 10: C. Er- brink; groep 11: H. van de Nat; groep 12: M. van de Berg; groep 13: H. Laan; groep 14: J; Muit; groep 15: C. Verburg; groep 16: T. van Nieukerke; groep 17: A. de Jong; groep 18: A. Prins; groep 19: H. Brinkhorst; groep 20: C. van Opzeeland, groep 21: J. Krayestein; groep 22: R. Herben. Zwem- en Poloclub ’’Gouwestaete” WEDSTRIJDPROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN ZATERDAG 24 FEBRUARI 18.00 uur: GOUWESTAETE 2 - ZIJLAGB 1 D2 18.45 uur: GOUWESTAETE 2 - DE WALVISCH 1 H1 19.45 uur: GOUWESTAETE 1 - DONK 1 20.45 uur: GOUWESTAETE 2 - HZ/ZIAN 2 Cl, het meest produktie- ve team van Korbis, won ook nu weer zeer ruim. Met 12-0 werd Weidevo gels overtroefd. In een zeer spannende wedstrijd won het El-team van Maassluis met 3-2 en steeg daarmee weer een plaats op de ranglijst. ZEVENHUIZEN - De laat ste zaterdag van februari is jarenlang de vaste dag van de Lions-Rotteme- renloop. Zaterdagmid dag 24 februari houdt de Lions Club Zevenhuizen dan ook voor de 7e keer deze populaire trimloop, waarbij men de keus heeft uit de afstanden 5, 10 en 21 km. annalen van Gouwestaete worden bijgeschreven. In het Leidse zwembad ‘De Zijl* hield LZ 1886 jaargang- wedstrijden voor de top van Nederland. Van Gouwestaete was Joost Krommenhoek uit genodigd en hij maakte zijn invitatie dubbel en dwars waar. Vier starts en op elke start een persoonlijk record. De 100 school gaf een keurige 1.27.3 te zien en de 100 vlin der een zeer sterke 1.16.8. De 100 rug werd in 1.13.5 afge legd en had overzwemmen voor de derde prijs tot gevolg. Door een slechte start verloor Joost deze ‘swim-off nipt. De beste prestatie leverde Joost op de 100 vrij met een verbluffende tijd van 1.02.4, de beste tijd in 1996 gezwom men door een jongen van de jaargang 1984. Terecht trots mocht Joost het ereschavot beklimmen om het goud en een persoonlijk geschenk in ontvangst te ne men. De prijzen werden uit gereikt door de zwemtoppers Carla Geurts en Mark v.d. Zij den. In de Zwemkroniek van de KNZB werden de uitslagen van de laatst gehouden Spee- do-voorronden gepubliceerd. Van Gouwestaete plaatsten zich voor de finales Joost Krommenhoek, op de 100 rug (als vijfde) en op de 800 vrij (als zesde), en Denise de Riet die zich verrassend als tiende plaatste op de 800 vrij. WADDINXVEEN - Na de goe de overwinning van het eer ste team van Kwiek-tafelten- nis van vorige week heeft Kwiek-1 nu verloren van Vriendenschaar-2 (Gouda). Na een 4-3 tussenstand liep Vriendenschaar uit naar een beslissende 7-3 voorsprong. Driemaal winst was er voor Ronald Verboon, 2x voor Wim van Wageningen en geen winst was er voor Cees Vos. Kwiek-2 moest op bezoek bij Smash-2 (Schoonhoven) waar het 10-0 klop kreeg. Henk Bloks, Bert te Pas en Herman Simons kwamen allen niet tot scoren. WADDINXVEEN - Komende zaterdagmiddag en -avond 24 februari houdt TOOS-gymnastiek haar ju bileumshow in sporthal ’de Dreef”. In het kader van het 75-jarig jubileum zullen alle leden een wervelen de show laten zien. Aan de voorstelling nemen 750 le den deel. WADDINXVEEN - De jaarlijkse damdag van de Wad- dinxveense damvereniging ’Excelsior’ wordt zater dag 2 maart voor de 42e keer gehouden op zaterdag 2 maart in hotel-café-restaurant ’De Unie’ (Kerkweg- Oost). WADDINXVEEN - Vanavond (woensdag 21 februari) is er vanaf half zeven weer een sjoelavond in het clubgebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan). De prijzen bij de Waddinx- veense sjoelers zijn op de vo rige sjoelavond gegaan naar Ed den Drijver, Teus Visser, Teunie van Leeuwen, Guus van Renesse, Bas, Koppe- Styï 2000 (Nieuwkoop) laat- naal, Adrie Faas, Trudy van Dam, Gerard Vos, Dirk Faas, Cor Kersbergen, Jan Olie, Co- Ronald Verboon, Kees Vos en by van Eek, Corry Boegheim, Simon den Ouden, Ronald Meyer, Mevrouw van Wijk, Corry ’t Hart, Youn van Eek, Mevrouw Brouwer en G. Loef. De prijzen van de tweede ron de gingen naar Cor Faay, Ma rius Kersbergen, Mien van Renesse, Andre van Gemeren en Ben de Ouden. f WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag deed het eerste damesteam van Gouwestaete-waterpolo thuis goede zaken tegen de hoofdklassetopper van het Neder landse dameswaterpolo Damixa-Ravijn. De Waddinx- veensen wonnen deze confrontatie, voor de eerste keer, met 6-4. Door deze uitslag blijft Gouwestaete aansluiting houden met de top vier. Kwiek-2 kon het niet bolwer ken tegen BOK-1 uit Bode graven. Er werd met 8-2 ver loren waarbij beide punten door John van Spengen wer den gescoord. WADDINXVEEN - Tijdens de vorige weeek donder dagavond gehouden 22e ronde van de huishoudelijke competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV vond eveneens een belangrijke RSB-competitie- wedstrijd plaats. Door een belangrijke overwinning van het vlaggeschip van WSV is de titel wel heel WADDINXVEEN - Na een zwakke start van de competie is Kwiek weer helemaal op de goede weg terug. Kwiek 1, dat voor aanvang van de wed strijd tegen koploper TTVN- Styl 2000 (Nieuwkoop) laat ste stond, haalde uit door met 9-1 te winnen. ruime overwinning (17-6). Bloemen werden uitgereikt door voorzitter Hans Wineke en wedstrijdsecretaris Jan Beukers. Het was de derde jeugdkampioen. C2 was de week daarvoor in de wed strijd tegen De Bermen al kampioen geworden. Cl, dat met 6-2 bij Vlaardingen won, zal zaterdag uit bij De Kapel len kampioen worden. meer in gevaar. Uitslag 79- 62. Het teamspel kwam ook in de zes spelers kwamen in de Fl, het team van weinig goals, speelde tegen Ro zenburg met 0-0 gelijk. G1 verloor opnieuw met minimaal verschil, dit maal met 12-11 van Krim pen aan den IJssel van KOAG. Tegenstander van WSV 1 was Onesimus 1, een niet te on derschatten concurrent. Winst was belangrijk, aange zien nog twee belagers stre den en nog strijden om de ti tel. Het eerste resultaat van de acht borden was een punten- deling, gevolgd door nog zes onbesliste partijen. Verant woordelijk daarvoor waren B. Jansen, W. van de Hoek, H. van Woudenberg, W. Hen- nink, T. van de Oord en H. Smitskamp. Een knappe prestatie ook van J. van de Born, die spelend aan het eerste bord - voor de huishoudelijke competitie is hij totaal uit vorm en gezakt naar de 22e plaats - een pun- tendeling uit het vuur wist te slepen. De laatste partij, die er om spande, was die van E. Phi- lipse. In een doorlopend bete re stelling bleef WSVs laatste man en hoop koel achter het bord de strijd beheersen, waarna in de slotfase de te genstander professioneel van het bord werd gespeeld en de victorie voor WSV een feit was. Aan de top van de huishoude lijke ranglijst deden zich van wege de wedstrijd voor de Rotterdamse Schaakbond geen wijzigingen voor. Door een overwinning tegen L. Willemen consolideerde C. van de Knaap zijn hoge posi tie. A. Kardol wist J. Muit er onder te houden. In de subtop hielden T. van Bruggen en L. Ellers elkaar in evenwicht. T. Kuiper hand- Kim Middendorp had tijdens deze titelstrijd moeten vlam men, maar de ziekte van Pfeiffer stak daar een stokje voor. Bij de meisjes van 1983 werd zij nu vierde op de 100 m vrije slag met een tijd van 1.06.07, vijfde op de 200 m rugslag met 2.43.93 en acht ste op de 100 m rugslag met 1.14.99. Met Wilke v.d. Valk, Eva Ide- lenburg en Michelle Nahon nam Kim Middendorp nog deel aan drie estafettes. Op de 4x200 vrij werd een zeven de plaats gehaald met een tijd van 9.16.96. Michelle opende met 2.18.7 gevolgd door Kim met 2.24.62, voor Eva werd 2.19.48 geklokt en Wilke sloot met 2.14.09. De 4x100 vrij had een elfde plaats tot resultaat. Wilke (1.04.16), Eva (1.06.16), Kim (1.06.03) en Michelle (1.04.60) waren goed voor een totaaltijd van 4.20.95. Tenslotte was er de 4x100 wissel resulterend in een tiende plaats. Kim zwom de rug in 1.14.12, Eva de school in 1.22.98, Wilke de vlinder in 1.12.45 en Michelle de vrije slag in 1.04.55. Aan de finish kon een tijd van 4.54.10 in de WADDINXVEEN -. De eerste titel voor de jeugd van Korbis-korfbal is bin nen. C2 won haar wed- i strijd thuis met 10-1 van De Bermen. Een grote overwinning, wat op nieuw de kracht van dit C2-team aangeeft. Er werd slechts eenmaal ge lijk gespeeld. De overige wedstrijden werden alle maal gewonnen. in het voordeel van Rapido ’82. Ook in de tweede periode konden de Gouwestaete-he- ren weinig goeds doen. Het leek wel of het carnaval al was begonnen. In de laatste periode moest de beslissing vallen. Ook in deze periode kreeg de Gouwestaete voldoende kan sen om terug te komen in de wedstrijd. Maar ook deze kansen bleven onbenut, waardoor Rapido ’82 op een solide voorsprong kwam van 9-5 met nog twee minuten te spelen. In de slotminuten mochten Jaco van Tol, Mark Faber en Cees Boonstoppel de eind stand bepalen op 9-8. De he ren zijn door dit resultaat uit gebekerd en kunnen zich vol ledig gaan richten op de com petitiewedstrijd tegen De Walvisch van komende zater dag. De bondsteams van Gouwes taete spelen komende zater dag 24 februari thuiswed strijden in Gouwebad De Sniep’. Om 18.00 uur opent dames 2 de sessie tegen mid denmoter De Zijl-LGB 1 (Lei den). Uit werd met 8-3 verlo ren. Uitslag 27-68. Topscoorder was Nynke v.d. Wey met 8 zien kan men spreken van punten. met Gouwestaete rekening stand van 6-4. Even was er nog een be nauwd moment toen Karin Kuipers een viermeter mocht nemen, doch deze werd uit stekend gehouden door keep- scores tot uitdrukking. Liefst De tweede helft ging het stukken beter en kwam Dun dubbele cijfers. Topscoorder kinn niet meer in het spel me overwinning geboekt. Uit- was Christa Geurts met 18 pun ten. Meisjes-junioren 2 kon het niet bolwerken tegen DAS en haafde zich eveneens in de subtop door A. van de Starre aan de zegekar te binden. In het middengedeelte over winningen voor T. Wiersma, L. van de Haven, J. van de Heiden en T. Goor tegen res pectievelijk C. Asscheman, F. Ritter, H. van Offeren en A. Prins. In de onderste regionen moest good old A. Versluis een nederlaag incasseren te gen G. Torenbeek. Door een betere beheersing van het eindspel wist J. van Gort na een lang gevecht J. Smit on der de tafel te spelen. DJ. van Offeren blijft de langzame stijging prolonge ren door A. van Asperen de strop om te binden. Door een nipte overwinning in een moeilijk eindspel wist J. Brobbel tegen J. van Sandijk zich verder van de onderste plaatsen te verwijderen. Als laatste blijft J. Markus de stijgende vorm vasthouden door J. Ponsioen dieper in een schaakdal te drukken. DELFT/WADDINXVEEN - Na de spannende wedstrijd tegen Spanning, die overtui gend werd gewonnen met 3-1 (setstanden 15-10, 12-15, 15-8 en 17-15) moesten de he ren van Keukencentrum Waddinxveen-Be Fair don derdagavond in Delft aantre den tegen het derde team van Delta. In deze volleybalwedstrijd maakte Bobby van Maaren zijn rentree in het eerste team van Be Fair. De wed strijd werd een gemakkelijke overwinning voor de Wad- dinxveners. In de eerste set werd al snel een voorsprong genomen van 11-2, maar door enkele com municatiestoornissen in het achterveld en pass-fouten kwamen de heren van Delft steeds dichterbij. Op tijd kwamen de heren van Be Fair weer in hun spel en wonnen de set uiteindelijk ge makkelijk. Mede doordat Bobby van Maaren zijn aan vallers van perfecte set-ups voorzag werden ook de twee de en derde set in winst om gezet. De sets werden gewon nen met respectievelijk 15-9 en 15-8. De heren van Be Fair hopen de zegereeks voort te zetten om zo aansluiting bij de top 5 te krijgen. Zij streven er zelfs naar de koppositie over te ne men van Zovoc, het team dat zij komende zaterdag zullen ontmoeten in de thuiswed strijd. Deze jubileumshow, onder leiding van de jubile umcommissie tot stand ge bracht, heeft als thema ‘De Stad'. Een groepje toeristen gaat een dagje uit in “TOOS- krijgbaar in de voorverkoop stad' waar ze van alles mee- 1 maken. Ze bezoeken veel attracties van de stad, duiken daarna het nachtleven in en belan den uiteindelijk in een te gek Er wordt afgeraden om kaar- jazzcafé. De leiding van ten aan de zaal te kopen, daar TOOS, de jubile- er maar 600 kaarten per voor- umcommissie, de kleding- stelling worden verkocht, commissie, de decorbouwers, Voor informatie kan men de de leden en anderen zijn x 1 reeds maanden druk bezig met de organisatie, het bou wen van decors en het ont werpen en maken van kle ding. Samen met de licht- en ge- luidgroep ’Volumen’, die de belichting van deze show op professionele wijze zal ver zorgen, en het enthousiasme van de 19 deelnemende groe pen staat TOOS garant voor een voorstelling boordevol creativiteit en entertain ment. De middagvoorstelling van de jubileumshow ‘De Stad* be gint om 14.00 uur. De avond voorstelling gaat van start Kuipers was onzichtbaar doordat Astrid Coene haar op sublieme wijze ’lam’ wist te leggen. Gouwestaete creëer de kans op kans, doch wist deze niet te verzilveren. Op cruciale momenten werd de bal verspeeld door slordige passes en te gehaaste en te gretige aanvallen. Tevens verkeerde keepster Nanne voudig uit naar een 4-1 voor- Bruins van Het Ravijn in een bloedvorm. Zodoende nam Damixa-Ra vijn in de eerste periode met keren Jaco de Jong. 0-1 de leiding. Gillian van den Berg scoorde 1-1, doch weer wist Het Ravijn een voorsprong te nemen (1-2). Ook in de tweede periode bleef Gouwestaete tegen zich zelf vechten en het werd zelfs 1-3 voor Damixa-Ravijn. Ma- gen diverse overtal-situaties. rion van Hooft zorgde echter De tussenstand, halverwege -2--de wedstrijd, was dan ook 6-5 Naast de individuele deelna me blijft het sinds 1992 toege voegd element van kracht. Dat houdt in dat wanneer een vereniging een team van vier spelers inschrijft wordt mee gedongen naar de ’Kees Kramp-beker’. Minimaal twee spelers van elk team dienen te worden in geschreven in de hoofdklasse, terwijl de twee andere spelers in lagere klassen (le of 2e klasse) mogen worden inge schreven. Bij voldoende deel name is er ook een jeugdklas- se. Vanzelfsprekend is het toege staan meer viertallen in te schrijven, waarbij dan wel aan dezelfde voorwaarde moet worden voldaan. Het team dat de meeste punten behaalt (totaal scores viertal) is winnaar van de Kees Kramp-beker. Er wordt gespeeld in groepen van vier spelers en het speel- tempo is 60 zetten per uur. De ronden zijn van 10.00-12.00 uur, van 12.45-14.45 uur en van 15.00-17.00 uur. Aanmelding kan zowel telefo nisch als schriftelijk bij Cor Barelds, Apollolaan 52, Wad dinxveen, tel. 0182-614726 of bij Henry Berghout, Bosboom r UDEN/WADDINXVEEN - In zwembad ‘De Wel‘ (Uden) zijn in aanwezigheid van een kleine delegatie van het Waddinxveense Gouwestaete de nationale zwem- kampioenschappen voor junioren gehouden. rentie van andere toernooien Visser, aan de beurt, in de regio op de zelfde dag. ~zt ccn zeer Lee- L zengeld "denkt"WVS-voorzit- begon allemaal anders? Bin- ter Gerard Torenbeek. nen enkele minuten stonden Het toenooi is gewonnen door ZÜ met 0-2 achter. Maar toen de zenuwen in bedwang wer- 100%. Tweede den gehouden werd het een werd Lennart van Aggele met voor. Via 36-20 werd een rui- 14 punten. Dames 1 ging op bezoek bij de slag 47-32. Topscoorder koploper Jumpers. In sport- --x- -L-x 10 zaal De Duikelaar (Zuidplas- laan) raakte Jumpers de on geslagen status kwijt, maar in eigen huis bleven de Haag- verloor met ruim verschil, se dames Flyers de baas. Over de gehele wedstrijd ge- i van Waddinxveensen kans wat in meer rust in hun spel te bren gen. Dit resulteerde in twee doelpunten. Gillian van den Berg boogde fraai naar 3-3 en Wendy de Frankrijker bracht heel Gouwebad ’De Sniep’ in den aan tegen de sterke ploeg extase toen zij 4-3 scoorde. Damixa-Ravijn (Nijverdal). Damixa-Ravijn scoorde nog Na de verloren wedstrijden wel 4-4, doch in de vierde pe- tegen Polar Bears en ZWV- Nereus was Damixa-Ravijn de derde topper op rij Deze keer maakte het team van trainer-coach Martin sterke achterwaartse Pronk waar dat wel degelijk zorgde zij tevens voor de eind- i i.i i_j_Jr* j gehouden moet worden. Zij Even was er nog een be- wonnen uitermate verdiend met 6-4. Maar oh, wat ging het moeizaam. Gouwestaete had de hele wedstrijd het initiatief. Karin ster Hellen Boering. was onzichtbaar De Gouwestaete-heren waren op papier de betere ploeg in de kwartfinale van de beker- competitie. Immers, Rapido ’82 is de koploper uit de twee de klasse en de Waddinxve- ners spelen in de eerste klas se. In de eerste periode liep de ploeg van Anton Heiden een- sprong door doelpunten van Remko Overdam, Cees Boon stoppel, Remco de Frankrij- WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Flyers- basketbal heeft - dankzij teamspel - gewonnen van Punch. Ook winst was er voor meisjes-kadetten 2. Meisjes-junioren 2 verloren. Ook dames 1 verloren hun uitwedstrijd tegen Jumpers. Heren 1 speelde tegen het een goede en sportieve strijd laag geklasseerde Punch een aan beide kanten. Het voor degelijke wedstrijd. De eerste deel van Jumpers was de helft oogde het allemaal een lengte en deze keer werd er beetje rommelig. Flyers kon goed gebruik van gemaakt, nog niet echt greep op de wed- De eerste helft kon Flyers dit strijd krijgen en verspeelde nadeel nog goed wegwerken regelmatig de met moeite op- door keihard te werken, maar gebouwde voorsprong. De gedurende de tweede helft ruststand werd 32-25. ging het steeds moeilijker en De tweede helft ging het be- Jumpers veroverde de twee ter. Er werd meer als team winstpunten. Uitslag 75-57. gespeeld en dat wierp zijn Meisjes-kadetten 2 verraste vruchten af. Punch werd nu vriend en vijand en zeker de onder druk gehouden en zo tegenstander met een goede kwam de overwinning niet tweede helft. De eerste helft werd afgesloten met een 11- 12 achterstand. WADDINXVEEN - Zowel BI als B2 van Korbis-korfbal zijn zaterdag zaalkampioen ge worden. B3 haakte af. In een volle sporthal ’de WADDINXVEEN - Op de in Dreef’ speelde B2 zaterdag- Frank-centrum middag tegen Maassluis een gewonnen wedstrijd. Geen moment kwam het team van interim coach Yvonne Visser (coach Miriam de Boer was ging WSV~kondên~88 deêlnë- door vakantie^afwezig^ in ge- mers worden begroet, iets minder dan in voorgaande ja- ren. ’Wellicht komt dit door concu- team, opnieuw met Yvonne wedstrijd plaats. Door een 1 van het vlaggeschip van WSV dichtbij gekomen. Er is daarvoor nog één wedstrijd te gaan. Het Bl-kampioenszaalteam van Korbis-korfbal. (Foto: Rian Saarloos). ECHT EEN BAND MET JE KLANT? DAT MAG WEL IN DE KRANT. <'Z//ZZ/ZZZZZZ/Z////Z//ZZZZZ/ZZZ/ZZ/Z//ZZ/Z/ZZ<<W/zZ/ZZZ////ZZ'//Z/ZZ'ZZ?.?z Cebuco//// Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer B.V. Sponsors: Vink Hypotheken Autobedrijf A. Boonstoppel jr. Noordegraaf Automobielbedrijf VX 8000 B.V. Autorijschool H. van Erk De Huizenbeurs B.V. Volvo Dealer Hooftman NVO Verzekeringen Van Leeuwen Autobedrijven Van den Berg Zonwering 1COV1, CiCHl vtv; MCUX U, eVCU” eens tegen Maassluis. Een gelijkspel was al genoeg. Het

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 25