Bank Overwinning voor dames van Flyers Dames Gouwestaete rukken op naar de vierde plaats Denksportnacht met vijftig deelnemers Gijs v.d. Berg erelid Antilope TOOS-jubileumshows tot tweemaal toe uitverkocht O! KorbisCI kampioen Volleyballers Be Fair verslaan titelkandidaat Jan Kersbergen versterkt positie Kaartavond De Gouwe Rijders Klaverjassen Het Zuidhonk n.... j CVB BANK Wim Bijl Drie jeu de boulers in finale triplette iI B Jl r Toen Gillian van den Berg in de bui al hangen. Door de klaverjassers werden strijddag in Hoek van Hol land de derde plaats door 5 en zijn moeder Toos Tabben. In totaal hebben 37 spelers competitie. uur tegen Damixa Ravijn. Bij winst voor Gouwestaete bete kent dit een gedeelde derde plaats. re). Hij kon een prachtige be ker in ontvangst nemen. De winnaar wist net als vorig nen. De derde set liet hetzelf de spel zien en ging ook naar Be Fair. Zuidplaslaan 196 2743 CP Waddinxveen Tel. (0182) 63 25 97 fax (0182) 61 76 47. I satie, het bouwen van decors, het ontwerpen en maken van kleding en het verzinnen van dansen. Ze zagen hun inspan ning beloond met twee goede shows. Aan het einde lieten alle 750 deelnemers in de dans ‘We willen niet naar huis toe gaan' zien dat jong tot oud ge noten heeft van de beide jubi- leumshows en dit voor herha ling vatbaar is. verder om de hoogste werd gestreden. De overigen werden naar sterkte verder in twee groepen opgedeeld. Na een lange en sportieve nacht kon ’s ochtends om half acht de balans worden opge maakt. De winnaar was, evenals vorig jaar, C. Jansen, die in de laatste ronde op ne- negen de thuisreis aanvaar den met de terugblik op een lange en sportieve denksport- nacht, die voor nachtbrakers toch een blijft. Overdam en Jaco de Jong die tot scoren wisten te komen. In de tweede periode vielen de Gouwestaete-heren weer in herhaling. Net als in de vo rige wedstrijden bleven de meeste kansen onbenut en daalde het tempo in de wed strijd. De enige die hiervan licht. Jan van Leeuwen voor de atletiektak en Gerard Dekker voor de recreatieve WADDINXVEEN - Jan Kers bergen heeft zijn leidende po sitie bij de Waddinxveense sjoelers versterkt door 1.412 punten te scoren. De concur rentie, Andrè van Gemeren (1.386) en Wim Slingerland jr. (1.362) raken steeds verder verwijdert van de top. Overige uitslagen in de A- klasse zijn: 4. Cees Kuipers (1343), 5. Ed den Drijver (1339). Klasse B: 1. Cor Faay (1329), 2. Frans Botger (1286), 3. Trudi van Dam (1282). Klasse C: 1. Dirk Faas (1205), 2. Wim Slingerland sr. (1167), 3. Cor van Gils (1145). Klasse D: 1. Corry ’t Hart (1125), 2. M.C. Taktor (1095), 3. R. van Wijk (1085). Klasse E: 1. G. Loef (940) en 2. Dick Esveldt (874). Het gemiddelde van avond was 118.60. Het gemiddelde van de vereniging is 115.900. Het totaal van de vereniging is 544.236.000. umcommissie en van TOOS, had als thema ‘De Stad'. Een groepje toeristen ging een dagje uit in ‘TOOS-stad‘ en maakten daar van alles mee. Via een rondleiding door de stad werden veel attracties bezocht, werd het nachtleven ingedoken en belandde men uiteindelijk in een te gek jazz café. De attracties werden ge vormd door de 19 verschillen de groepen van TOOS. WADDINXVEEN - In de nacht van vrijdag 23 op zater dag 24 februari werd voor de derde keer de gecombi neerde schaak- en klaverjasnacht van Waddinxveen in Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) gehouden. Dit was voor het bestuur van l om Wichen-V.d. Woud op de twee- waardig afscheid van hem te nemen. Gijs v.d. Berg werd uitgebreid door de voorzitter toegesproken. Daarin werd menige anecdote uit de afge- topper tegen het Goudse Keiler Keukens Donk. Door Vervolgens kwam HZ Zian te met 11-4 te winnen maken zij nu al goede kans defini- tief bij de eerste vier te eindigen. Het eerste herenteam van Gouwestaete kwam maar moeizaam op gang tegen het laag geplaatste De Walvisch, doch won uiteindelijk met 13-8. Heren 2 deed ook van zich spreken; zij wonnen met 7-6 van de Haagse topper HZ Zi en ..1 10-4. Sandra Berckenkamp bracht van de 6 wedstrijden te win nen. Het carnavalstoemooi is ge wonnen door Hans Camme- raat. Tweede werd zijn trip- Henk van der Linde (2) en Rob van der Meer. Gouwestaete-dames 2 verloor nipt van de sterke middenmo ter De Zijl LGB 1 (Leiden). De Waddinxveensen begonnen sterk. Erika Vlasman scoorde 1-0. In de tweede periode scoorde Elly Middendorp 2-1. Daarna kreeg De Zijl meer overwicht, doch in de derde periode wist Gabrielle van der Loo 3-3 te scoren. In de vierde periode kwam Gou westaete door Judith van Zui len nog wel op 4-4, doch De profiteerde was tegenstander Zijl trok met 4-5 aan het lang- De Walvisch. ste eind. zelfs verloren van klasser Rapido ’82. De jubileumshow was een aaneenschakeling van jazz- dans, gymnastiek, trimmen, turnen, aerobic, springen en veel andere vormen van be- wegingsgymnastiek die bij TOOS worden gegeven. Van jong (de jongste deelne mer was één jaar) tot oud (on geveer 70 jaar) kon iedereen laten zien dat bewegen ge zond en vooral plezierig is. Samen met de licht- en ge- WADDINXVEEN - Het suc ces bij de jeugd van Korbis- korfbal duurt voort. Ook Cl is kampioen geworden. Het team speelde de voorlaatste wedstrijd in Capelle aan den IJssel tegen de nummer drie uit hun competitie De Kapel len. In een spannende wed strijd werd het een 4-4 eind stand. Dat was genoeg voor het team van Jan Willem Hofman. De succesrijke coach, vorig sei zoen al kampioen met Dl, kon opnieuw met bloemen worden gehuldigd. Marijke, Marina, Sanne, Karin, Jo han, Alex, Dennis en Christi aan mochten zich kampioen noemen van de zaalcompeti- tie. Zaterdag spelen zij hun laat ste wedstrijd in Spijkenisse tegen Olympia. Fl en El spe len in sporthal ’de Dreef’, de resterende teams spelen el ders in de regio. De zaalcom- petitie duurt officeel tot en met zaterdag 16 maart. Twee weken later begint alweer de veldcompetitie. In de vierde set kwam Zovoc sterk terug. Het block draai de weer op volle toeren en er was soms geen doorkomen aan. Toch werd Be Fair abso luut niet weggespeeld en bij deze 2-2 stand maakten beide teams zich op voor de slotset via het rallypoint systeem. Het slot van de wedstrijd was zinderend. Be Fair nam een voorsprong, maar Zovoc kwam terug en kwam op een fikse voorsprong. De mannen van Be Fair pro beerden van alles doch wisten niet te voorkomen dat Zovoc op een 13-8 voorsprong kwam. Echter, onder aan moediging van het publiek kwam Be Fair puntje voor puntje dichterbij en dwong Zovoc op de knieën: 15-13 was de verrassende uitslag van deze set. WADDINXVEEN - Zaterdag middag en -avond 24 februari heeft TOOS-gymnastiek tweemaal een uitverkochte jubileumshow verzorgd in sporthal ’de Dreef’. Ter gele genheid van het 75-jarig be staan is door de Waddinx veense vereniging een jaar lang naar het evenement toe gewerkt. De bijzondere show, die onder leiding stond van de jubile- Te veel jeugdleden hebben in het afgelopen jaar opgezegd. In 1995 timmerde Antilope aan de weg met de ambtena rensportdag, een run- bikerun, diverse meerkamp- wedstrijden voor de jeugd en allerlei andere evenementen. Aan die leden die vorig jaar een clubrecord vestigden wer den medailles uitgereikt als extra blijk van waardering voor de geleverde prestaties. Eerder ontvingen zij reeds een record-diploma. Als bestuurslid trad af Gijs v.d. Berg, die verantwoorde lijk was voor het onderhoud aan het clubgebouw en de om geving hiervan. Hij zegde zijn actieve lidmaatschap mede op, omdat hij eigenlijk al meerdere jaren niet meer ac tief mee kon trainen. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers- basketbal heeft gewonnen van Ide Trading. Heren 1 verloor de uitwedstrijd tegen Rowic. Winst was er voor jongens-kadetten, adspiranten 2 en mini’s. Ook dames 2 kwam tot winst. Meisjes-kadetten 1 haalde uit tegen MSV. Dames 1 had qua veldspel weinig moeite met IdeTra- ding. Flyers dicteerde de wed strijd en bleef steeds aan de positieve kant van de score. Toch bleven de Rotterdamse dames redelijk bij en hielden de marge rond de tien pun ten, zodat de toeschouwers niet gerust waren op de goede afloop. Uiteindelijk viel het mee en kon Flyers de twee punten in Waddinxveen hou den. Uitslag 53-42. Topscoor der was Anita van Unen met 13 punten. Heren 1 keek in de uitwed strijd tegen Rowic veelal te gen een achterstand aan. En kele malen konden de heren nog redelijk terugkomen. Zo ook enkele minuten voor het einde. Een zestiental punten achter stand werd teruggebracht tot vier, maar deze laatste pun ten bleken te veel te zijn en Flyers bleef met lege handen achter. Uitslag 75-71. Meisjes-junioren traden aan tegen Grasshoppers, de onge slagen koploper. Vooral de eerste helft was van Flyers- kant heel goed en de scores gingen gelijk op. Ruststand 26-26. Jammer genoeg kon Flyers het niveau van de eerste helft niet vasthouden in de tweede. Zo kon Grasshoppers de wed strijd naar zich toe trekken. Uitslag 48-65. Topscoorder was Tineke Lelieveld met 14 punten. tenslotte de eindstand op 11-4. De heren van Gouwestaete moesten zaterdag aantreden tegen De Walvisch (Gronin gen). De ploeg van Anton Hei den mist de laatste wedstrij den de echte vorm. Er werd moeizaam gewonnen van hekkesluiters De Warande en Katwijk. Vorige week werd WADDINXVEEN - In een zinderende thuiswedstrijd hebben de heren van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair-volleybal een belangrijke 3-2 overwinning behaald op Zovoc. De Waddinxveners liepen daarmee twee punten in op de top. Voor beide teams stond er veel op het spel. Be Fair streed voor aansluiting met de top 5 en Zovoc had uitste kende uitzichten op een eer ste plaats. Onder luide aan moedigingen van het publiek trokken de Waddinxveners aan het langste eind in de vijfde set. Be Fair kwam moeizaam op gang zonder de zieke Paul van Yperen. Het team van Zo voc imponeerde zowel de spe lers als het publiek met een boomlang block. Dit team is geformeerd uit oud-divisie spelers en deze er varing was in de eerste set duidelijk te merken. Be Fair kon er aanvallend niet door komen maar deed er alles aan. De eerste set ging dan ook naar Zovoc. Be Fair ging er in de tweede set weer hard tegenaan en dan blijkt dat er toch gaatjes gaan vallen bij de tegenpartij. Be Fair haalde deze set bin- 5-3 voorsprong, nadat Mare Mommers de enige was die tot scoren kon komen in de tweede periode. Na de 5-3 achterstand ’hervond’ de ploeg zichzelf. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt donderdag gevonden tot het bestuur toe 29 februari om acht uur in ho- tel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) weer een kaartavond. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Men hoeft voor deelname geen lid - -KT het kaarten is er de prijsuit- 6-4. Doch toen de keepster van Donk zich niet meer kon beheersen en voor de duur van de wedstrijd werd ver vangen, was het hek van de dam. Gillian van den Berg verzilverde een viermeterbal en uitblinkster Mirjam Over dam scoorde 8-4. In de vierde periode bleef Gouwestaete waterpoloën en kansen creëeren. Elise Korte- kaas hield haar doel schoon en achtereenvolgens scoor den Mirjam Overdam 9-4 Angela Boonstoppel ste eind. De bondsteams van Gouwes taete spelen komende zater dag 2 maart uitwedstrijden. Heren 2 (18.00 uur), heren 1 (19.00 uur) en dames 2 (20.00 uur) spelen allen tegen DZV in zwembad Kerkpolder te Delft. Dames 1 van Gouwestaete reizen echter af naar Nijver- dal voor de volgende topper in de hoofdklasse dameswater- Cees Boonstoppef(3) en Rem- polo. Daar spelen zij om 20.15 co de Frankrijker was de x r>—r>;: stand aan het einde van de derde periode 7-5 in het voor deel van Gouwestaete. Ook in de laatste periode trachten de Gouwestaete-he ren het tempo hoog te houden WADDINXVEEN - Tijdens de vorige week donderdag avond 22 februari door de Waddinxveense sportclub Antilope in het clubgebouw aan de Alberdingk Thijmlaan gehouden jaarlijkse algemene ledenver gadering is Gijs v.d. Berg benoemd tot erelid. In zijn openingswoord memo reerde Antilope-voorzitter Cees v.d. Harst de belangrijk ste zaken die het afgelopen kant van de vereniging, jaar bij de vereniging zijn ge passeerd. Peter Wennekes en Huub Kraan zijn na vele jaren ge stopt met het trainen van de recreantengroep op maan dagavond. Twee nieuwe trai ners traden voor het voet- Dames 2 behaalde een nutti ge overwinning en twee kost bare punten tegen Lokomo- tief. Vooral de tweede helft was aan Flyers-kant van goed gehalte. Uitslag: 66-37. Top scoorder was Idy Mahboeb met 14 punten. Meisjes-kadetten 1 had al leen de eerste helft moeite met MSV. Hierin was nog sprake van enige strijd, maar de tweede helft was volledig voor Flyers. Uitslag 60-28. Topscoorder was Susan Tho- lenaar met 14 punten. Jongens-kadetten 1 nam flink revanche op de uitne derlaag tegen Argus. In sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) werd het een schuttersfestijn en de jacht naar de honderd punten was succesvol. Uitslag 101-43. Topscoorder was Freddy Hoffman met 30 punten. Ook jongens-adspiranten 2 scoorde er lustig op los tegen Forwodians. Flyers was als team beter en dit bracht men ook in de score tot uitdruk king. Uitslag 83-40. Topscoor der was Erik Sikkel met 36 punten. Jongens mini’s hadden meer moeite met de tegenstander Leiden dan de uitslag doet vermoeden. Alleen via een grote overwinning in de laat ste periode konden de jongens de opgelopen achterstand nog goed maken. Uitslag 54-35. Topscoorder was Dennis de Geus met 15 punten. WADDINXVEEN - Het jeu de boulesteam Hans Camme- raat, Roy Hulskamp en Mar co van Wageningen heeft zich gen punten kwam (100% sco- geplaatst voor de finale van het Nederlands winterkam- pioenschap triplette. Zij be haalden op de eerste wed- jaar geen partij te verliezen. TT.i Qe tweecje piaats was voor broer B. Jansen, kampioen van WSV en eindigend op zes punten. Verder eindigde H. Vis op de derde plaats en ach ter hem H. van Woudenberg, J. v.d. Bom, F. Pouwelse, M. lette-maatje Roy Hulskamp Mulder, L. v.d. Haven, K. en de derde plaats wordt ge- Paarlberg en T. Kuiper. Door deeld door Stephan Tabben de schakers werden 27 partij en zijn moeder Toos Tabben. en afgewerkt waarbij elke In totaal hebben 37 spelers partij bestond uit 10 minuten meegedaan aan de winter- bedenktijd per persoon. Gouwestaete op een 2-1 voor sprong bracht. Een vierme terbal bracht Donk weer langszij (2-2). In de tweede periode scoorde mers (2), Remko Overdam. Gillian van den Berg met een achterwaartse slingerworp 3-2 en wederom kwamen de Goudsen op gelijk hoogte (3-3). Hierna begon de perio de waarin de ploeg van trai- ner-coach Martin Pronk het betere van het spel ook in doelpunten wisten uit te drukken. Marion van Hooft scoorde 4-3 en Astrid Coene, die verdedi gend wederom uitstekend gelijktijdig 12 ronden van 16 gifjes gespeeld, dus totaal 192 partijen per koppel. Winnaar werd het koppel Hogenbrug- ge-Honkoop gevolgd door Van Antilope de gelegenheid TTTl _1_ TT .1 TV 1 1 i .1 C 1 1 T de en het koppel Van Vliet- Vanenman op de derde plaats. Nadat in Het Zuidhonk nog een gezamenlijk ontbijt werd lopen 25 jaar naar voren ge- genuttigd kon een ieder, de haald. één minder fris uit de ogen Als slot kon het bestuur Gijs kijkend dan de ander, om half v.d. Berg voordragen voor het erelidmaatschap Dit is bij Antilope een zeer uitzonderlijk. Leden moeten werkelijk heel veel voor de apart gebeuren vereniging hebben gedaan om hiervoor in aanmerking te komen. Gijs v.d.Berg is het tweede erelid binnen Antilope. De eerste is oud-trainer Cees van Leeuwen. Die benoeming stamt uit de tijd dat Antilope nog verbonden was aan de voetbalvereniging Waddinx veen (1971). Angelique Boer werd bereid luidgroep Volumen, die de be lichting van deze show op professionele wijze heeft ver zorgd, werd in een musical achtige sfeer boordevol crea tiviteit en entertainment ge toond. De leiding, jubile umcommissie, kledingcom- missie, decorbouwers, leden en veel andere behulpzame mensen zijn maanden druk bezig geweest met de organi- WADDINXVEEN - Vrijdag avond 1 maart om acht uur wordt in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) weer een ronde van de kla- veijascompetitie gespeeld. Zoals bekend zijn ook men sen die graag een avondje willen klaveijassen, zonder gelijk deel te moeten nemen aan een competitie, van harte welkom. De kosten bedragen ƒ2,50 per persoon per avond, waarvoor per speelavond een aantal prijzen beschik baar worden gesteld voor degenen met het hoogste aantal punten. De competi- tiespelers strijden boven dien om de kampioensbe- ker, die aan het eind van het jaar wordt uitgereikt. te treden, waarmee het vrou welijk aandeel inmiddels is gestegen tot vier van de in to taal zes bestuursfuncties. Het bestuur vann Antilope zal een meerjarenplan aan de vereniging gaan voorleggen, te zijn van de vereniging. Na waarbij de uitloop van jeugd- T__x i--J. ieden een belangrijk aan- reiking met leuke prijzen. dachtsgebied zal zijn. Een CVB Hypotheek is flexibeler. WADDINXVEEN - In de strijd om de vierde plaats in de tweede periode uit naar deed het eerste damesteam van Gouwestaete-water- 4-2 en begin derde periode polo zaterdag thuis goede zaken in de hoofdklasse- zelfs naar een 5-2 voorsprong. rug tot 5-4. In de vierde periode werd ver volgens om en om gescoord, tweede Doelpuntenmakers voor Gou westaete waren Wilfred Bont- De Waddinxveners begonnen je (2), Niek de^ Leeuw (2), fel aan de wedstrijd, maar verzuimden wederom om een overtal aan kansen te benut ten. Hierdoor kon De Wal visch goed bij blijven in de eerste periode. In deze perio- an 2. Helaas moest dames 2 de waren het alleen Remko met 5-4 het onderspit delven tegen de sterke Leidse mid denmoter De Zijl-LGB 1. Zaterdagavond ontvingen het eerste dameszevental van Gouwestaete streekrivale Keiler Keukens Donk in een bom- en sfeervol Gouwebad ’De Sniep’. De Waddinxveen sen wonnen royaal met 11-4. In de uitwedstrijd hadden de dames al met 11-7 gewonnen. Zij kwamen in het begin van Dit werd door bijna de gehele de derde periode zelfs op een Goudse achterban beschouwd als een ’lucky’. Gouwestaete heeft door deze winst echter definitief bewezen nu bij de top vier van het Nederlandse waterpolo te behoren. Keepster Hellen Boering kon De maat was duidelijk vol. De Gouwestaete-heren verhoog den het tempo in de wed strijd. Door doelpunten van niet aanwezig zijn, doch werd uitstekend vervangen door de (helaas) afscheid nemende Elise Kortekaas. Gouwestae te begon zelfverzekerd en Donk had de grootste moeite om alle aanvalsgolven van de Waddinxveensen te pareren. Binnen een minuut scoorde Mirjam Overdam 1-0. Donk scoorde 1-1 en even later was het Wendy de Frankrijker die en hun voorsprong uit te bou- t‘~L-n 1 - wen. De Walvisch was in deze laatste periode gebroken en zakte volledig in elkaar. Door doelpunten_van Mare Mom- Jaco de Jong en ’good old’ Niek de Leeuw werd uitein delijk de eindstand bepaald op 13-8. De Gouwestaete-he ren doen hiermee goede za ken. Het lijkt of de ploeg van Anton Heiden weer terug is Aan deze sportieve activiteit, op de rails. De heren van Gouwestaete 2 deden eveneens goede zaken. In een tot de laatste seconde spannende wedstrijd wisten zij met 7-6 van de topper HZ werk verrichtte, scoorde 5-3. Zian 2 uit Den Haag te win- Toen Gillian van den Berg in nen. de derde periode met een om- Na de eerste schrik en een 0-2 haal 6-3 scoorde voelde Donk achterstand hervond de ploeg ingesteld van de tien hoogst de bui al hangen. - De Goudsen scoorden nog wel die in het teken stond van de samenwerking van de Stich ting Wijkwerk De Zuidplas en de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV, werd deel genomen door 26 schakers en 24 klaverjassers. Na twee voorronden van elk 9 partijen werd een superliga zich, kwam terug tot 2-2 liep scorenden, waarbij door hen «■■■■■■MaaM verder om de hoogste eer 'CU'’1 PAGINA 27 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 28 FEBRUAR11996 Jong en oud deden actief mee aan de zaterdag gehouden jubileumshow van de 75-jarige gymnastiekvereniging TOOS in de Waddinxveense sporthal 'de Dreef'. (Foto's: Sjaak Noteboom). Scheidend bestuurslid Gijs v.d. Berg (links) neemt van Antiloai srzitter Cees v.d. Harst een enveloppe in ontvangst. Wegens ai v.d. Harst een enveloppe in ontvangst. Wegens bij- isten werd hem tevens het erelidmaatschap aange- CVI v V I Een CVB Hypotheek, altijd een goede keus. Met een hypotheek van de CVB Bank zit u j goed. De combinatie van scherpe tarieven en gunstige voorwaarden maakt een hypo- I theek van de CVB Bank tot de beste keus. Onderzoeken van consumentenorganisaties I onderstrepen dit. Een hypotheek sluit u veelal voor een lan- qere tijd af. Toch wilt u zo min mogelijk vast zitten’ aan uw hypotheek. Om opti- - maal van uw huis te kunnen genieten - mag de hypotheek geen last worden. De B Bank houdt hier rekening mee. j Zo kunt u, alleen bij de CVB Bank, jaar- i lijks 50% extra aflossen van de restant hoofdsom. Bij verhuizing kunt u de hypo fl theek zonder kosten geheel aflossen. Heeft u graag wat meer financiële arm- slag dan kunt u, onder bepaalde voor- I waarden, zelfs kiezen voor een aflos- singsvrije hypotheek. Nu 0,2% korting. Maar ook met betrekking tot de hypo theekrente biedt de CVB Bank u flexibili teit. Rentebedenktijd noemen we dat. Kiest u bijvoorbeeld voor een rentevaste looptijd van 7 jaar dan heeft u gedurende de laatste 2 jaar de mogelijkheid om de rente vast te zetten op het moment dat u dat u dit wenst. Tijdelijk is dit extra voor- '7 delig. Op alle nieuwe hypotheken met een rentebedenktijd (7 en 12 jaar) krijgt u namelijk 0,2% korting over de eerste ren tevaste periode. Reageer snel! Let op! deze aanbieding is geldig tot en met 9 maart 1996. voorzitter Cees zondere verdiensten werd hem tevens het erelidmaatschap aange boden. (Foto: Han Zoet).

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 27