Grandioos spel Flyers-heren 4 Florida redt het niet in uitwedstrijd (3-5) Be Fair BI wint derby van Rijn Be Fair de weg door de bal in het lege doel te lopen na een combinatie tussen Sven Pol en Cees van Hoven. De tweede helft gaf het ver schil tussen beide teams dui delijk aan. De 1-3 kwam van Yasmin Darrazi die een solo knap afrondde. Gouwestaete-dames naar vierde plaats Volleyballers van Be Fair serveren Kalinko zaal uit Schaaktoppers houden elkaar in evenwicht Be Fair aan kop Klaverjassen Scholentournooi van Florida met 375 leerlingen Kwiek verslaat Vriendenschaar Tafeltennis- dag bij AZC Forse winst Korbis Dl Sterk zwemteam van Gouwestaete Waddinxveen El blijft winnen Sjoelprijzen Zwem- en Poloclub "Gouwestaete” WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 MAART 1996 PAGINA 29 prijzen in ontvangst nemen. Jacqueli- zij (1-1). In de tweede periode zette het team van Martin Pronk orde op zaken. Via twee snelle breaks scoorden Marion van Hooft 1-2 en 1-3, terwijl Mir jam Overdam 1-4 liet aante kenen. Tevens joeg Marion Knap spel van G. Torenbeek, die A. Prins op remise wist te houden. Verder handhaving van de positie van A. Ver sluis, die D.J. van Offeren on der de tafel wist te spelen. met een 5-5 gelijkspel genoe gen moesten nemen. De vijf punten bij Kwiek werden ge scoord door Rutger Dijkster- huis (2) en Jurgen van Geest (2), die ook samen de dubbel wonnen. Kwiek 2 verloor in de eerste klasse ruim van Vrienden schaar 3. Door één overwin ning van Dirk Jan Lugthart en één van John van Spengen werd het een 2-8 nederlaag. Kwiek 4 won keurig met 7-3 van Top 1 (Haastrecht). Mar- tijn van Putten won 3x, Luci an van de Bosch 2x en inval ler Niels Marchant won lx. WADDINXVEEN - Bij de se nioren was er afgelopen week alleen de wedstrijd Kwiek 1 WEDSTRIJDPROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN ZATERDAG 16 MAART 18.45 uur: GOUWESTAETE 1 - VIVAX1 H1 19.45 uur: GOUWESTAETE 1 - BRANDENBURG 1 D1 2,- per stuk 3 voor 5,- 7 voor 10,- Door het gebrek aan initiatief bij Gouwestaete namen de Wormerveersen brutaalweg een l-Ö voorsprong, doch As trid Coene bracht Gouwes- BURGER’S FISH SCHEVENINGEN HOLLANDSE HARING Het fel spelende Be Fair be zorgde tien minuten voor tijd WSE de genadeklap. Remco van Rijn kreeg een pass van Ook een opvallende prestatie van J. Markus die na een slecht begin van het seizoen nu op de juiste weg terug is en in de slotfase met een geraffi neerd eindspel knap J. Smit de kelder in wist te spelen. Remise was de stand in de sensationele partij tussen H. Stouten en M. Moerland. wede 1. Heren 2 verloor in Leiden nipt met 8-7 van LZ’86 3 en dames 2 verloor in Wormerveer kansloos van de topper De Ham 2. WADDINXVEEN/VOORHOUT - Uit spelend tegen Ba- cluvo (Voorhout) heeft het eerste team van Florida- badminton met 3-5 verloren. Dat het niet gemakke lijk zou gaan was te verwachten. Mark een persoonlijk record van 2.25.1, goed voor de twee- jeugd was met 8 spelers de stek. Op dit laatste num mer eiste Mark Nahon met 2.27.3 de derde plaats voor zich op. Inge v.d. Schrier was ook weer heel belangrijk voor de WADDINXVEEN - De 24e ronde van de interne com petitie van Waddinxveense Schaak Vereniging WSV zorgde zeker voor veel spanning, maar door gebrek aan blunders en het minimale krachtsverschil kwa men de nummer 1 tot en met 4 evenwel niet verder dan de halve winst. nen, hetgeen voor beide ploe gen als een goed resultaat werd gezien. De Ham voert de ’rechterzij de’ aan en is een taaie tegen- Ook zaterdag avond werd dat weer eens duidelijk. Gouwestaete zat in de eerste periode helemaal vast en voelde zich duidelijk van gebruik te maken van de ^opgesloten’ in het smalle bad. vleugels. Met name op de lin kervleugel werd de regelma tig vrijstaande René Minnee overgeslagen. Zaterdagmiddag om drie uur staat de thuiswedstrijd tegen taete nog vlak voor tijd langs- het op de tweede plaats staande Siveo op het pro gramma. Als deze wedstrijd in winst omgezet kan worden doen de Waddinxveners een belangrijke stap voorwaarts in de richting van een kampi oenschap. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde was succes vol voor de teams van Flyers-basketbal. Heren 2 won van Springers. Heren 4 verrastte iedereen met een prachtige overwinning. Mieisjes-kadetten 2 won we derom. Uitwedstrijden werden in winst omgezet door meisjes-junioren 1 en de benjamins. WADDINXVEEN - Verschil lende teams van Waddinx- veen-voetbal hebben het op genomen tegen het altijd sterke Olympia (Gouda). El kwam met een 0-1 achter te gen Olympia E4, maar wist met goed spel en sportief knokken toch met 2-7 te win nen. Ook BI streed voor wat het waard was. Tot vlak voor tijd leek het er op dat de junioren met een dikverdiende 1-1 ge lijkspel naar huis konden gaan. Olympia BI echter bleek de gelukkigste toen de bal na een scrimmage voor het Waddinxveense doel het net trof. Al kwam ook naar Olympia en incasseerde daar een 5-0 nederlaag. Voor de Waddinxveense F’jes is voetbal gelukkig geen pro- dukt maar een echte sport. In de spannende wedstrijd in en tegen Schoonhoven wist F1 de voorsprong vast te houden en met een 3-4 winst naar huis te gaan. F2 ontving Gou da F2 en bouwde de 2-1 rust stand met veel verve uit tot een 6-2 overwinning. 3-0 voorsprong. Vanaf dat moment ging het ongeveer gelijk op, totdat het uiteinde lijk een 6-4 overwinning werd voor Kwiek. Ronald Verboon, Wim van Wageningen en Cees Vos wonnen ieder twee Bij de meisjes onder enkelspelen. Het dubbelspel werd door Wim en Ronald verloren. van Hooft haar derde goal er in en bracht Gouwestaete op een comfortabele 1-5 voor sprong. De derde periode ging om en om. De Ham scoorde 2-5, Ma rion van Hooft boogde fraai naar 2-6, De Ham weer naar 3-6 en Miljam Overdam hield de marge op vier en scoorde 3-7. Toen in de vierde periode Gouwestaete even het koppie er niet bij hield kwam De Ham nog terug tot 5-7. Maar Gillian van den Berg ontnam De Ham alle hoop op een be ter resultaat door 5-8 te sco ren. Sandra Berckenkamp scoorde even later met een break 5-9 en Gillian van den Berg maakte de tien vol en bracht de eindstand op 5-10. De Gouwestaete-heren onder leiding van trainer-coach An ton Heiden moesten afgelo pen weekeinde aantreden te gen Merwede (Dordrecht). Ondanks het feit dat op pa pier Merwede dit seizoen de zwakkere ploeg is, blijven de Dordtenaren altijd gevaar lijk. In de beginfase was het een gelijkopgaande strijd. Beide ploegen speelden in deze fase op het scherpst van de snede. In de eerste twee perioden waren het Mare Mommers (3), Remco de Frankrijker, Jaco de Jong en Jaco van Tol, die Gouwestaete op een 5-6 voorsprong brachten. Evenals twee weken geleden, toen de heren tegen DZV speelden, bracht de derde pe riode een verandering. Mer wede verloor steeds meer in dividuele duels en de Gou westaete-heren konden hun nipte voorsprong uitbouwen naar 6-9. Het waren aanvoer der Marc Faber (2) en Jaco van Tol die voor de goals zorg den. Merwede werd in deze fase verslagen. De vierde periode was een vervolg van de derde. De Gou westaete-heren hadden het initiatief en liepen hierdoor ook gemakkelijk uit naar een 6-12 voorsprong, door doel punten van Jaco van Tol, Remko Overdam en Cees Boonstoppel. In de slotfase mocht Merwede nog wat terug doen, maar de strijd was al gestreden. De Gouwestaete-heren konden met de 9-12 winst en twee punten terug naar Waddinx veen reizen en staan nu ste- lukkige wedstrijd. Het was een strijd tussen twee sterk verdedigende teams. Beide teams konden geen openin- gen vinden. Lukte het de Waddinxveense dames toch, dan was dat klein beetje geluk om te sco ren niet aanwezig. Wel bleef het spannend, maar uiteinde lijk ging Guards met de over winning naar huis. Uitslag: 23-24. Topscoorder was Jesca Van Loo met 6 punten. Meisjes-junioren hadden in de uitwedstrijd tegen Rowic geen sterke tegenstander. Ge lukkig maar, want de junio ren waren niet compleet. Alleen in de eerste helft gaf Rowic nog wat tegenstand, maar naar mate de wedstrijd vorderde ging Flyers steeds beter spelen en won danook nog met ruim verschil. Uit slag 31-54. De benjamins behaalden ook een mooie overwinning in Zoetermeer tegen Zoebas. met een tijd van 1.52.1. Bij de dames stond de 4x100 vrij op het programma, even als bij de heren. Miranda Boer, Wilke v.d. Valk, Sandra Berckenkamp en Inge v.d. Schrier legden met een tijd van 4.10.6 beslag op de eerste plaats bij de dames. De mannen van Gouwestaete konden dit resultaat niet eve naren maar deden het met hun tijd van 3.44.3 (tweede plaats) toph voortreffelijk. De ploeg bestond uit Mark Na hon, Martijn v.d. Maagden berg, Mark v.d. Schrier en Jan Willem v.d. Hoek. Over drie weken volgt het laatste bedrijf van de zwemcompeti- tie. WADDINXVEEN - Op ver zoek van de het tijdelijk asiel zoekerscentrum Waddinx veen (Zuidelijke Rondweg) heeft de Waddinxveense ta feltennisvereniging Kwiek een tafeltennistournooi ge houden voor leerlingen van het Coenecoop College en de WADDINXVEEN -' In het Gouwebad ‘de Sniep‘ werd het vijfde programma van de nationale zwemcompetitie verzwommen. Het Waddinx veense Gouwestaete toonde zich sterker dan partners DSZ en LZ 1886, terwijl lan delijk de derde plaats werd behaald na DZPC (Drachten) en Hellas-KZ (Sittard). Ein delijk weer eens een aanspre kend resultaat. Miranda Boer won tweemaal zilver bij de dames, op de 200 wissel (2.30.0) en op de 200 vrij (2.14.5). Waterpolospeel- ster Sandra Berckenkamp reikte op de 200 vrij naar brons met een goede tijd van 2.16.4. Martijn v.d. Maagdenberg was op de 200 school bij de he ren met zijn tijd van 2.24.2 een klasse apart. Clubgenoot Jan Willem v.d. Hoek tekende met zijn tijd van 2.29.9 voor de tweede plaats. Op de 100 WADDINXVEEN - De voet balwedstrijd tussen de B-ju- niorenteams Be Fair BI en WSE BI is verdiend gewon nen door Be Fair. Na een moeizame start herstelde de in het groen spelende Be Fair-ploeg zich perfect. Na 15 minuten kwam WSE op voor sprong door een goal van Hil- ko Hage. Be Fair putte energie na het uitvallen van Martijn Peters. Collectief werden de krach ten gebundeld. De gelijkma ker kwam van uitblinker Zouhir Benguedda na een mooie corner van Andy Koele. Vlak voor rust wees Remco WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de bondsteams van Gouwestaete-waterpolo uitwedstrijden. Dames 1 won in Wormerveer met 10-5 van het altijd lastige De Ham 1. Heren 1 won in Dordrecht met 12-9 van Mer- Bij Florida-1 is eerste dame Madelon Gelderblom aan haar enkel geblesseerd. Maaike van der Weij moest met griep in bed blijven. Met Linda Hartwijk uit het vierde team, op hét laatste moment als redster in nood opgetrom meld, is getracht alsnog de winst te pakken. Dit is helaas niet gelukt. Het derde team won een week eerder nog met 8-0 van Delft-4. Afgelopen week werd aangetreden tegen Pluim- bal-3 uit De Lier waarvan met 3-5 werd verloren. On danks vier driesetters lukte het niet om te winnen. De te genstanders waren gewoon iets beter. In sporthal ’de Dreef speelde team-4 tegen Sportvogels-1 (Leiderdorp). De 12-jarigen Fedde van der Weij en Rogier Poldner konden het in hun enkelspelen niet bolwerken tegen hun, puur en alleen op kracht, sterkere 17-18-jarige tegenstanders. finitief. Trainer-coach Mario Verkijk begon de eerste set met de aanvallers Antoinette Wijker, Anneke Verwoerd, Petra Catsburg, Sjanet van Tol en Annemarie de Rooy en Cora Bos als spelverdeelster. Al spoedig wisten de Wad dinxveense dames uit te lo pen naar een 2-6 voorsprong. Echter, toen de servicedruk aan de kant van Sovicos be gon toe te nemen bleek Be Fair niet in staat hier ade quaat op te kunnen reageren. Door slordig passen kwam Be Fair niet tot aanvallen. Sovi cos uitlopen. Time-outs bij de stand van 9-6 en 13-8 moch ten niet baten. Sovicos werd winnaar van de eerste set. De tweede set ging Be Fair voortvarend van start. Met Joke Dooombos op de libero- positie wist Be Fair met moei lijk serveren de tegenstan ders onder druk te houden. Routinier Antoinette Wijker nam haar team op sleeptouw en wist zelf met knap aan- valswerk veelvuldig te sco ren. Het inbrengen WADDINXVEEN - De volleyballers van Keukencen trum Waddinxveen Be Fair hebben hun tegenstander Kalinko de zaal uitgeserveerd. Zonder hun coach Dick van Diermen hebben de heren alleen in het be gin van de eerste set enige tegenstand ondervonden van Kalinko. De Be Fair-volleybalsters leden op nieuw een nederlaag. Na de moeizame start van de heren ging het tempo en de servicedruk omhoog en werd een 3-4 achterstand omgezet in een 15-4 setoverwinning. De twee volgende sets ver toonden verder een eenzijdig beeld. Be Fair wist drie sets lang de concentratie vast te houden en Kalinko kon daar niets te gen doen. Hoge servicedruk en Bobby van Maaren, die de buitenkanten op maat wist te bedienen, zorgde voor 15-6 en 15-6. De komende weken worden belangrijk voor Be Fair, daar achtereenvolgens Punch en Voy, respectievelijk nummer 2 en 3 uit de competitie, op bezoek komen. Bij winst op deze tegenstan ders doet Be Fair volop mee om de eerste plaatsen in de eerste klasse en promotie naar de promotieklasse. De volleybaldames van Be Fair speelden hun zestiende duel in de landelijke tweede divisie tegen het eerste da mesteam van Sovicos (Den Haag). Sovicos staat op de zesde plaats van de ranglijst. De dames van Be Fair staan met drie punten op de onderste plek, maar degradatie naar de derde divisie is nog niet de- WADDINXVEEN - In de laat ste zaal wedstrijd van dit sei zoen heeft het Dl team van Korbis-korfbal de grootste overwinning behaald. Thuis tegen Olympia werd met 9-0 gewonnen. Het team van Es ther Visser eindigde op een vijfde plaats. Al kon ook de laatste wed strijd geen punten pakken. Tegen koploper Meervogels werd met 6-21 verloren. El verloor bij dezelfde tegen stander met 8-3 en is op een goede vierde plaats geëin digd. F1 speelde 1-1 gelijk. Er wa ren weinig voor- en tegen doelpunten deze competitie en een uitstekende vierde plaats. Gl, het team van Jos- ka, won in een spannende pot (met veel mensen op de tribu ne van sporthal de Dreef) met 18-15 van Vriendenschaar (Bodegraven). Zaterdag 30 maart begint de veldcompetitie waar het G3 team van Korbis officieel aan deel gaat nemen. Komende zaterdag speelt al leen nog B2 voor de zaalcom- petitie uit bij Nieuwerkerk aan den IJssel en dan zal een succesrijk seizoen worden af gesloten. ZEVENHUIZEN - Zaterdag middag 16 maart om half twee (inschrijven vanaf één uur) houdt de klaveijasver- eniging Hotel Vos een klaver- jasmiddag over drie ronden in het gelijknamige hotel aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen. De deelnamekosten zijn ƒ4,- per persoon. De opbrengst van deze klaverjasmiddag komt geheel ten goede aan de ouderenvereniging ANBO, afdeling Zevenhuizen. Voor inlichtingen kan men bellen naar H. Wijn, tel. 0180-631801 of naar Hotel Vos, iel. 0180-631205. De diverse winnaars waren: Poule A: jongens groep 7: Ko ningin Beatrixschool; jongens groep 8: Prins Willem- Alexanderschool; jongens groep 7-8: Dick Brunaschool (overallwinnaar). Poule B: Gemengd groep 6-7: De P groep 7: 1. Prins Willem- Alexanderschool, 2. Reho- bothschool; gemengd groep 8: AZC. jaar werd hij tweede met Vorige week woensdag 6 maart waren vijf leden van Kwiek paraat met wedstrijd- briefjes, batjes, balletjes en vier mooie glimmende be kers. De Waddinxveense en speelsters present. Uit het AZC waren 20 aanmeldingen ontvangen. Om half elf werd gestart met de eerste wedstrijden. Er was leuk tafeltennis te zien, met puntentelling met zeges op de veel belangstelling van de be- 100 rug (1.09.5) en op de 400 vrij (4.35.3) bij de meisjes on der 16 jaar. Wilke v.d. Valk was op beide nummers goed voor brons met tijden van 1.14.2 en 4.47.2. Inge zwom Sjoerd Landweer uit Cl en scoorde, wat resulteerde in 1-4. Be Fair’s Al speelde een belangrijke wedstrijd bij Quick in Den Haag. Er werd met 3-2 verloren waardoor Be Fair toch wel in de degrada- tiezorgen zit. Toch moet het mogelijk zijn de plaats in de derde divisie te behouden. Cl blijft koploper Nieuwer kerk op de voet volgen. Deze keer werd Sportlust door twee goals van Raymond Schijff met 0-5 verslagen. Bij de pupillen blijft Dl het goed doen. O ok de tweede wedstrijd van de competitie werd winnend afgesloten. WADDINXVEEN - Op don derdag 7 en vrijdag 8 maart deden 375 jongens en meisjes van de Waddinxveense basis scholen verdeeld over 45 teams mee aan het 21e scho- lentoemooi van Flyers-bas ketbal. Het toernooi werd geken- merkt door veel spannende wedstrijden. Het niveauver schil was klein. Er waren maar weinig grote uitslagen. Groep F werd zelfs beslist op doelsaldo. De beker voor de leukste teamnaam, beschikbaar ge steld door Dekasport, ging naar Dribble Dribble (jon gens groep 7) van de her vormde Eben Haëzerschool. Zondagavond speelde dames 1 nog een thuiswedstrijd te gen Alliance 1 (Zaandam) en wonnen met 17-3. Doordat Keller Keukens-Donk met 6-6 gelijk wist te spelen tegen Damixa-Ravijn staat Gou westaete nu op de vierde plaats. dames van Gouwestaete in Wormerveer tegen De Ham. De eerste thuiswedstrijd was ook tegen De Ham en werd woners van het AZC. Taalpro blemen waren er nauwelijks. Na de lunchpauze werden de verliezers- en winnaarspou- les gespeeld. Na de ongeveer 90 partijtjes tafeltennis, die ook nog de 200 m vlinderslag in dit toumooi gespeeld zijn, bij de meisjes onder 18 jaar konden Barry Loef, Guy, Ah- en haalde op dit nummer met med Ali en Alexandar hun een tijd van 2.34.8 het brons weg.Kim Middendorp is aan de beterende hand gezien haar gouden tijd van 1.13.8 op de 100 m wisselslag bij de meisjes onder 13 jaar. Eva Idelenburg volgde Kim op de hielen en zwom zich met een tijd van 1.14.7 naar de tweede plaats. Kim probeerde het ook op de 100 vlinder en deed het met haar tijd van 1.16.2 naar omstandigheden prima, tegen Vriendenschaar 4, dat Zilver was haar deel. door de Waddinxveners werd Op de 100 vlinder bij de jon- gewonnen. Beide clubs spelen gens onder 16 jaar liet Marcel in de eerste klasse promotie, kon hierdoor gemakkeïijk Zijderhand met 1.07.1 de 2de Kwiek 1 begon sterk met een WADDINXVEEN - Een eer dere uitspraak van trainer Arie v.d. Laan van Be Fair- voetbal, waarin hij stelde lie ver te winnen met slecht voetbal dan te verliezen met goed voetbal, is afgelopen za terdag waar gemaakt. Be Fair, dat vooral in de twee de helft inzet liet zien, won met 0-1 van Sportief en staat nu met 34 punten uit 15 wed strijden alleen aan kop in de Goudse afdeling. Direct vanaf het begin van de wedstrijd werd duidelijk dat Sportlust ten koste van alles revanche wilde nemen voor de eerder dit seizoen geleden nederlaag van 8-0. Met name door een enorme inzet en strijdlust werd getracht een nederlaag te voorkomen. Uiteindelijk hebben de bezoe- Zaterdagavond speelden de kers dan toch de stugge de fensie van Sportief weten te breken, maar dat gebeurde pas vijf minuten voor het ein de van de wedstrijd toen uit- toendertijd met 10-8 gewon- gerekend de kleinste man r— ’-~t-- van het veld een kopbal van hem in de kruising zag ver dwijnen. Dat het lang heeft geduurd voordat Be Fair de beslissing standster. kon forceren heeft het mede aan zichzelf te danken door de bal veel te veel door het midden te spelen in plaats De 14-jarigen Linda Hartwijk en Davina Stalder lukte dat wel in hun enkel partijen. In de gemengd dubbels lieten Rogier met Linda en Fedde met Davina hun directe te genstanders Miranda Verzij- de met Roel Beijer en Nienke Compeer met Aries Ong alle hoeken van het veld zien. Puur door een goede plaat sing en snelheid werden de partijen vrij gemakkelijk ge wonnen. De heren-dubbel was weder om voor de tegenstander, maar dit werd door de dames zeer fraai gecompenseerd. Uitslag 5-3. Spelend in Voorburg heeft het vlinder was Jan Willem met vijfde team knap met 5-3 ge- J- wonnen van Voorburg-1. Het zeer jeugdige zesde team heeft, tegen de oudere spelers (sters), van Vederlicht 3 (Bo degraven), met 8-0, verloren. Ondanks de eigen klasse was het leeftijds- en daarmee het De ‘match of the week1 was die van heren 4 tegen Jum pers. Echt een wedstrijd in de traditie van de heren. De eer ste helft goed spelend en een redelijke voorsprong opbou wend (16 punten) en deze fa natiek verdedigen in de twee de helft. Menig keer ging het dan fout. Ook nu dreigde hetzelfde lot. Met nog vijftien seconden te spelen was de voorsprong ge slonken tot drie punten. Ook deze werden weggege ven, maar gelukkig werd in de laatste drie seconden toch nog de winst gepakt en wel door de man van de wedstrijd good-old Thale Lesschen. Met een mooie uitgevoerde break wist hij te scoren. Uitslag 71- 69. Topscoorder was Thale Lesschen met 22 punten. Heren 2 tegen Springers was ook een leuke wedstrijd om naar te kijken. Flyers nam de eerste helft een behoorlijke voorsprong en wist die zonder al te veel problemen in de tweede helft te verdedigen. Uitslag 88-73. Topscoorder was Robbert Kaufman met 31 punten. Meisjes-kadetten 2 gaat ge woon door met winnen. Ook nu was er weer winst, alleen kostte het deze keer veel moeite. De eerste helft werd met elf punten voorsprong af gesloten, maar Jumpers gaf zich niet gewonnen en kwam zelfs enkele minuten voor tijd op voorsprong. Gelukkig wer den de Flyers-meisjes op tijd wakker en wonnen alsnog. Uitslag 63-56. Topscoorder was Christa Geurts met 18 punten. Dames 4 speelde een onge- De partij van de avond was die tussen uitdager T. v.d. Oord en koploper W. Hen- nink. Met een gelijkopgaande opening en een dito midden spel bleek van krachtsver schil geen sprake. Toen na een lange strijd zon der noemenswaardigheden de koploper echter remise aanbood, bleek voor T. v.d. Oord in een ietwat betere stand de tijd toch te kort om strijdend de overwinning af te dwingen, waarna beiden de verdiende halve winst op hun conto konden bij schrijven. Evenzo tussen E. Philipse (4) en H. van Woudenberg (3) een gelijkopgaande partij, die geen nieuwsfeiten opleverde en na een lange strijd even eens onbeslist werd afgeslo ten. Verder kwam B. Jansen weer eens tot een overwinning door H. Smitskamp op een nulletje te trakteren. Winst ook voor A. Kardol tegen W. v.d. Hoek, met als resultaat dat de win naar van de negende naar de zesde plaats opklom. In de subtop bleef A. van Nieukerke opvallend positief presteren door ook J. Muit aan de zegekar te binden. Eveneens wist H. Reus na een lange strijd T. Wiersma tegen middernacht de strop om te binden. In het middengedeelte een puntendeling tussen N. Dan nis en L. Ellers. L. v.d. Haven deed nu echt een stapje terug door opnieuw een nederlaag, nu tegen A. v.d. Starre. Verder positieve uitslagen voor J. v.d. Heiden, F. Ritter, T. Goor en P. van Ófferen te gen respectievelijk H. van Of feren, J. van Oort, J. de Bock en C. Alblas. WADDINXVEEN - De prijzen bij de Waddinxveense sjoelers zijn gegaan naar Kees Kui pers, Wim Slingerland jr., An dré van Gemeren, Jan Kers bergen, Cor van Herk, Cees van Wijk, Asha den Drijver, Adri Faas, Marius Kersber gen, Wim Slingerland sr., Dirk Faas, Cor van Gils, Ce ron van Beek, Corry Boeg- heim, Simon den Oude, G. Loef, D. Esveldt, Ben den Ou de. In de tweede ronde vielen in de prijzen Cor Faay, Dirk Jan van Drunen, Henk van Beek, Mien van Renesse, Teus Vis ser, Bas Brouwer, Guus van Renesse, Jan van Beek en mevrouw van Wijk. Vanavond (woensdag 13 maart) is er vanaf half zeven weer sjoelen in het gebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alber- dingk Thijmlaan. vig in de middenmoot. De heren van Gouwestaete 2 verloren de strijd om de ze vende plaats door in Leiden met 8-7 van LZ’86 3 te verlie zen. De ploeg heeft nog kan sen gehad om een beter resul taat te boeken, doch de laat ste aanvallen mochten niet baten. Voor Gouwestaete scoorden Axel Russcher en Rob van der Meer (2) en Wou ter Steller, Wilfred Bontje en Remco de Frankrijker. Dames 2 van Gouwestaete had een moeilijke avond te gen De Ham 2 en verloor kansloos met 11-2 van deze topper. Pas halverwege de tweede periode kon Gouwes taete via Wendy van Berkel tegenscoren (4-1). Daarna liep De Ham uit naar 11-1, al vorens Elly Middendorp de eindstand op 11-2 bracht. De dames van Gouwestaete 1 moesten het in de ’dubbel’ zondag opnemen tegen rode lantaarndraagster Alliance 1 (Zaandam) en wonnen met 17-3. Zoals bekend was Alli ance in voorgaande jaren een tegenstandster waar geducht rekening mee gehouden moest worden. Maar door leegloop (Ingrid Leijendekker naar ZWV-Ne- reus en Rianne Schram naar KK-Donk) heeft de ploeg sterk aan kracht ingeboet en staan zij zonder winstpunt onderaan. In deze lauwe wedstrijd met de periodestanden 4-0, 7-1, 13-1 en 17-3 scoorden Wendy de Frankrijker en Gillian van den Berg (5), Sandra Berc kenkamp (4), Mirjam Over dam (2) en Astrid Coene. De bondsteams van Gouwes taete spelen komende zater dag 16 maart thuiswedstrij den. In Gouwebad ’de Sniep’ opent dames 2 om 18.00 uur tegen het hoog geplaatste Proface-DAW 1 (Alkmaar), waar uit met 5-2 werd verlo ren. Heren 1 speelt om 18.45 uur tegen de topper Vivax 1 uit Oegstgeest (uit 6-4 verlies). Dames 1 neemt het om 19.45 uur op tegen het zich lang zaam herstellende Branden burg 1 (uit winst met 15-4) en heren 2 moet om 20.45 uur aantreden tegen lijstaanvoer der Vivax 2 uit Oegstgeest, waar uit met 6-2 werd verlo ren. tijd noteren terwijl het op de 100 vrij met 1.01.1 zelfs goud werd. Pascal Holleman fi nishte op dit nummer als 2de met een tijd 1.01.7. Op de estafettenum- mers werden veel punten ge wonnen. P j 18 jaar op de 4x50 wissel zwommen Wilke v.d. Valk, Eva Idelenburg, Inge v.d. Bij de jeugd moest Kwiek 1, Schrier en Michelle Nahon uitkomend in de landelijke met 2.14.3 de tweede tijd. De competitie C, thuis spelen te- jongens onder 16 jaar, Pascal gen Dordrecht 1. Het was een Holleman, Viktor Terlaky, Jos zeer spannende wedstrijd Het inbrengen van Jacqueli- Kiens en Marcel Zijderhand, waarbij Kwiek en Dordrecht ne van de Ruit voor Sjanet zegevierden op de ^4x50 vrij van Tol, om zo meer lengte x aan het net te krijgen, legde Be Fair geen windeieren. Door hard werken lukte het Be Fair uiteindelijk de twee de set naar zich toe te trek ken. In de derde set wisten de Waddinxveense dames het getoonde lef en het harde werken van de tweede set niet vast te houden. Sovicos, dat duidelijk terug kwam in het spel, liet er geen gras over groeien en won in acht minu ten tijd met een stand van 15-1 de derde set. Aan het begin van de vierde set waren de dames van Be Fair de klap duidelijk nog niet te boven. Al gauw werd er opnieuw tegen een achter stand aangekeken. Trainer coach Mario Verkijk wist zijn team vertrouwen te geven en er van te overtuigen dat er nog steeds punten te behalen waren. Dit liet Be Fair zich geen tweede keer zeggen en zij be gonnen aan een indrukwek kende inhaalrace. Aan het eind kwamen zij echter net te kort om ook de vierde set bin nen te halen. Door het harde werken in de vierde set heeft Be Fair in ie der geval laten zien dat zij zich niet zonder slag of stoot heeft willen neerleggen bij een nieuwe nederlaag. 1.01.4 ook al goed voor zilver. Mark v.d. Schrier zit duide lijk in de lift op de rugslag jeugdige bewoners van het want bij de jongens onder 18 1.03.9 en bij de jongens onder 20 jaar eerste met een tijd van 1.04.5. krachtsverschil te groot om te Op de 200 wissel scoorde kunnen winnen. 1. Kardinaal Alfrinkschool (overallwinnaar), 2. Koningin Beatrixschool. Poule C: Jongens groep 5: Kardinaal Alfrinkschool; jon gens groep 6: Bethelschool (overallwinnaar); jongens groep 6-7: Dick Brunaschool Groep D: Jongens groep 8: 1. Dick Brunaschool, 2. Eben Haëzerschool, 3. Bethelschool Groep E: Meisjes groep 6: Wijkschool St. Jozef; ge mengd groep 6: 1. Dick Bru naschool, 2. Koningin Bea trixschool, 3. Bethelschool Groep F. Regenboog; gemengd Jongens groep 7, 7-8: 1. Kar- - ”T-” - dinaal Alfrinkschool, 2. Reho- bothschool, 3. Prins Willem- Alexanderschool OP DE WADDINXVEENSE MARKT. OM® Hoofdsponsor: VeBaDo Beheer B.V. Sponsors: Vink Hypotheken Autobedrijf A. Boonstoppel jr. Noordegraaf Automobielbedrijf VX 8000 B.V. Autorijschool H. van Erk De Huizenbeurs B.V. Volvo Dealer Hooftman NVO Verzekeringen Van Leeuwen Autobedrijven Van den Berg Zonwering 2.

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 29