Onderzoek naar gescheiden afvalinzameling hoogbouw Ansichtkaartenbeurs in Leiden INSPIREREND I Elke ochtend... DEIONG Reeks sporturen voor 55-plussers Hotelarrangement voor A. de Bruin Zwemploeg Gouwestaete besluit met 5e plaats Derde plaatsen voor Antilopers 4 j ZOA collecteert in Paasweek Rommelmarkt De Paddestoel I I Aquarelleren in de vrije natuur Winst(2-0) voor WSE Cl Rijn en Gouwe I I ■wr r^riMrirar'—— I 1 i i I i i i i i I Huiswerkbegeleiding en muziekles voor Marokkaanse jeugd I I I I I I I I I L t 1 Ir Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze I'N (TjjR'I EUR t 1 PAGINA 25 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 3 APRIL 1996 inventief wordt omgegaan Hieronder wordt verstaan Ml i.' O Naam: Adres: Plaats: wij samen met U die inrichting creëren waarop U trots mag zijn. Waardebonnen van 10 gulden gaan naar fam. M. Blom (De Genestetlaan 1), fam. D. Pe ters (Nassaulaan 12), fam. Koetsier (Groenezoom 54), fam. C. Tiele (Nic. Beetslaan), fam. E. Sekeris (Zuidkade raadweg 32), fam. H. Bos (Nassaulaan 10), fam. J.E. v.d.Berg (Eksterdreef 91), fam. C.M. Noordhoek (Bilder- dijklaan 40) en fam. L. Blonk (Justus van Effenlaan 29). der Valk) in Leiden-Zuid. Honderdduizenden prentbriefkaarten, de Riet met 1.10.5 het brons, ook al een persoonlijk record. Schrier, Mark Nahon, Sandra Berckenkamp, Martijn v.d. Maagdenberg, Miranda Boer en Jan Willem v.d. Hoek wa ren met zijn tienen goed voor een tijd van 4.36.8. WADDINXVEEN - De Waddinxveense gymnastiekver eniging TOOS begint in samenwerking met de Sport raad Zuid Holland en de Stichting Welzijn Waddinx- veen donderdagmiddag 4 april met een sportuur voor 55-plussers. om vast te stellen hoe de ge scheiden inzameling er voor Waddinxveen uit zal komen te zien, heeft de Waddinx veense gemeenteraad voorlo pig een voorbereidings- en startkrediet van ƒ50.000,- LEIDEN/WADDINXVEEN - Komende zaterdag 6 april van half tien tot half drie houdt de Nederlandse Ver eniging van Prentbriefkaar tenverzamelaars een ansicht kaartenbeurs in restaurant Het Haagsche Schouw (Van Dorpsstraat 24-30. Nieuwerkerk a/d IJssel. Telefoon: 0180-31 22 05 beter draaien gezien haar tij den van 1.13.1 op de 100 rug en 1.03.4 op de 100 vrij bij de en vele andere variëteiten kan met bij de standhouders aantreffen. De bezoekers kunnen de door hen meegebrachte ansicht kaarten gratis laten taxeren. De beurs is toegankelijk voor gebruikers van rolstoelen. van 1.09.5, op de 200 wissel met 2.32.3 en op de 100 vrij met 1.02.0. Voor Wilke v.d. Valk werden twee derde plaatsen geregistreerd. Op de 100 vlinder maakte Wilke een tijd van 1.14.7 en op de 100 vrij finishte zij na 1.04.1. Mark v.d. Schrier haalde brons op de 200 rug bij de jon gens onder 20 jaar. Met een t'jJ-‘j persoonlijk record niet verbe teren. Op de 100 vlinder bij de woningen waar de huisvuil- auto niet kan komen (bij voorbeeld Broekhuizen). Gebruikelijk is het om als voorbereiding een startkre diet van ongeveer 10% te hanteren van het geraamde eindbedrag, dat nodig is voor de realisatie van het plan. Op basis van een zeer globale raming zijn in 1992 de kos ten voor invoering van verza- mel(rol)containers (in beton- boxen) bij flats berekend op 1,1 tot 1,5 miljoen gulden. Echter, landelijk en binnen de regio doen zich op dit mo ment ontwikkelingen voor, waarbij het systeem van de stalen rolcontainers wordt verlaten en andere boven grondse en ondergrondse op slag in beeld komt. Joost Krommenhoek weer veruit de snelste hoewel hij niet echt zijn dag had. Op de 100 vrij produceerde Joost een tijd van 1.06.7 en op de 100 wissel kwam hij tot 1.20.2. Met tijden van 1.08.8 op de vrij en 1.25.0 op de wissel haalde Geert v.d. Linde op beide nummers zilver en de nummers mocht Kim gou den plakken ophalen. Eva Idelenburg zwom de 100 vrij in 1.07.5 en de 100 rug in 1.16.8 (2x brons). Iets bene den haar kunnen maar Eva voelde zich niet goed. Marcel Zijderhand (1980) zwom een uitstekende tijd op de 100 rug (1.06.1) en werd hiervoor met goud beloond. nuten en 7 seconden op de derde plaats te finishen. Twaalf Antilopers deden in Gorinchem mee aan de 10 ki lometer lange 8e Beter Wo- nen-Intervamloop in het ka der van de Zuidersterloopse- rie. Het parcours bestond uit een ronde, vanaf de atletiekbaan via secundaire wegen en fietspaden. Het was de 9e loop in deze serie van in to taal 13 wedstrijden. Zo’n 500 lopers kwamen hier aan de start,waarbij de Antilopers zich aardig weerden in dit spektakel. Bij de dames veteranen I (35- 45 jaar) wist Petra Bretveld, ondanks vochtproblemen, op een mooie derde plaats te ein digen in 34,19 minuten. Bij de dames (tot 35 jaar) was Yvonne v.d.Harst helaas vol ledig van slag en finishte in ruim 54 minuten. Bij de heren was Erik Mook- WADDINXVEEN - De hoofdprijs van het Luifelbaan Lentefeest 1996, een driedaags hotelarrangement naar I de Be Fair F4 met lege han den naar huis. Met 3-0 bleef de winst bij WSE. F3 was een maatje te klein voor Groeneweg F2. WSE de 4x50 vrije slag weerde zich dapper. Groene- iden geen proefabonnement gehad type^bebou- het belangrijk de gescheiden diT/onder* andere in*Wad- treft uiteraard de hoogbouw maar ook duplex woningen (bijvoorbeeld losse bovenwoningen (bij- In dezelfde categorie finishte Frans Olijve in een goede 36,45 minuten, terwijl Auke Leen er 37,49 minuten over deed. Wim Los, terug van een trainingsstage met Aart Stig- ter op Lanzarotte, liep een persoonlijk record in 38,12 minuten. De warmte-en hoogtestage wierp dus gelijk z’n vruchten af. Fer Bonsel en Adrie Bresser weerden zich ook uitstekend in het totale lopersveld en lie ten de klok op resp.38,57 min. en 39,58 minuten stilstaan. WADDINXVEEN - Zaterdag 13 april van tien tot drie uur is er in wijkgebouw De Pad destoel (Lijsterbesstraat) een rommelmarkt. Die dag kun nen er oude spulletjes van zolder worden verkocht in en om De Paddestoel. Voor tele fonisch opgave kan men te recht bij J. Snel, tel. 0182-1 611854. Het inschrijfgeld be- draagt ƒ1,-. De christelijke organisatie ZOA-Vluchtelingenzorg zet zich al meer dan twintig jaar in voor internationale vluch telingenhulp. De stichting is begonnen met hulpverlening in Zuidoost-Azië, maar heeft haar werk inmiddels uitge breid tot 45 projecten zowel in Azië als in Afrika. De hulp varieert van bijstand in noodsituaties tot en met de begeleiding en reïntegratie in het oorspronkelijk woonge bied. Oorlogen en geweld ver woestten vele landen. De vaak gevluchte plaatselijke 11 1 nauwelijk middelen en kennis om het ei gen land later weer op te bou wen. oude waaron der dorps- en stadsgezichten, molens, fantasiekaarten, filmsterren, het Koninklijk Huis, trams en treinen, mili- taria, lucht- en scheepvaart Komende donderdag wordt overdag in de sportzaal Groenswaard (Wingerd) van 14.00 tot 15.00 uur een intro ductieles voor zowel mannen en vrouwen gegeven. Vanaf volgende week donder dag 11 april tot en met half juni wordt dit uur in de gym nastiekzaal aan de Staring- laan en van 14.30 tot 15.30 uur gegeven. De gymles voor 55-plussers heeft tot doelstelling het be vorderen en ontwikkelen van de motoriek van de deelne mers, het verbeteren en sti muleren van de socidle con tacten en zorgdragen voor het lichamelijke en geestelijke functioneren. De deelnemers willen aan sport doen om zich fitter te voelen, lekker in beweging te zijn, in contact te komen met leeftijdsgenoten en omdat sport een prettige vrijetijds besteding is. De les is geschikt voor man nen en vrouwen vanaf 55- plus en zonder of weinig sport- en spelervaring, die op nieuw met sporten willen be- WADDINXVEEN - Voor de eerste keer geeft de Waddinx veense docent tekenen en schilderen van het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerkstraat, tel. 1082-614422), Aleid Abels, deze en volgende maand een korte cursus aquarelleren buiten. In de natuur tekenen of schil deren is één van de leukste aspecten van het vak, vindt zij zelf. Er gaat niets boven het echte voorbeeld in de na tuurlijke omgeving en sfeer. Dat is voor velen een bijzon dere ervaring en een geweldi ge inspiratiebron. Voor het werken buiten is een speciale concentratie nodig en dient de cursist zich ter plekke in de situatie te ver plaatsen. Het goed leren kij ken naar een project vereist een heel juist oog. Daarbij is professionele hulp van be lang. De omgeving van de Peter Zuidlaan telt verschillende mooie plekjes. Bij slecht weer kan gebruik worden gemaakt van natuurfoto’s in het teken lokaal aan de Peter Zuidlaan. Dat is te vinden in het eerste voormalige schoolgebouw aan de linkerkant. De cursus aquarelleren wordt gegeven op vijf maandagmid dagen van 13.00 tot 15.00 uur. De data zijn 15 en 22 april en 6, 13 en 20 mei. De kosten bedragen zestig gul den. WADDINXVEEN - Het huis- werkproject voor Marokkaan se jongeren met daaraan ver bonden een kennismakings- cursus muziek begint dins dag 16 april in het gebouw voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerkstraat). De eerste groep komt elke dinsdag van vier uur tot half zes bij elkaar. Het aandeel van Kreater bestaat uit een kennismakingscursus mu ziek met de beschikbare in strumenten, zoals piano, blokfluit, dwarsfluit en gi taar. ginnen of die een gezondheid- en trendsporter is. De les zal bestaan uit een ge zamenlijke gerichte war- ming-up op muziek, enkele grondoefeningen en rek- en strekoefeningen en een oefen gedeelte waarin bepaalde technieken van een sport worden aangeleerd. Afslui tend wordt de sport in een spelvorm aangeboden. D e volgende sporten zullen onder andere aan bod komen: badminton, basketbal, hoc key, jeu de boules en volley bal. Na afloop van de les is er gelegenheid tot het drinken van een kopje koffie. De les wordt gegeven door de gediplomeerde leiding me vrouw Jacqueline Zwijnen- burg-Bekker. Donderdag 4 april is een introductieles, daarna bedragen de kosten voor vier lessen f 17,50. De kosten moeten aan de leiding in de zaal worden betaald. Voor meer informatie kan men bellen de telefoonnum mers 0182-630965 en 0182- 613839. Aangezien het echter in de naar hun eigen plek terug te huidige fase niet mogelijk is kunnen laten gaan en ze daar te leren in eigen onderhoud te voorzien en ze perspectief te geven voor de toekomst. Voor die hulp bij terugkeer naar (t) huis collecteer ZOA. Een belangrijk deel van de startkrediet van hulp die ZOA geeft, verloopt beschikbaar gesteld, via de zogenaamde zelfhulp- programma’s. Vluchtelingen In het te zijner tijd op te stel len raadsvoorstel voor de ge scheiden inzameling bij de hoogbouw zal dit bedrag wor den verrekend in het aan te vragen krediet. Deze ƒ50.000,- kan ten laste ge bracht worden van de egali satiereserve afvalstoffenhef fing. weg was gewoon te sterk en won-met 0-8. De meisjes-pupillen I en II misten door ziekte nogal wat krachten. Daardoor moesten slechts zes speelsters van meisjes I op bezoek bij de meisjes van Dilletant. Behal- ve Bianca Hamstra werd er slag estafette voor de diverse beneden niveau gepresteerd, categoriën. Het werd een bij- zonder spannend gevecht tus sen Gouwestaete en DSZ dat pas op de laatste meters werd beslist in het voordeel van DSZ. Kim Middendorp, Patrick van Keulen, Wilke v.d. Valk, Marcel Zijderhand, Inge v.d. al in de vluchtelingenkampen en eindigt lange tijd nadat vluchtelingen zijn terugge keerd in hun thuisland. Vaak staan de activiteiten in het teken van voedsel-voor- werk-programma’s. Alle hulpverlening wordt gecoör dineerd vanuit het hoofdkan toor in Apeldoorn met de steun van de regionale kanto ren in Bangkok en Nairobi. In Nederland heeft de organi satie een afdeling maat schappelijk werk die hulp biedt aan vluchtelingen met psychosociale problemen. Voor meer informatie over ZOA-Vluchtelingenzorg, WM. Knol-de Vries, Oostpol- derweg 13, 2741 MD Wad dinxveen, tel. 0182-615419. nen en scoorde een goede E4 ontving Waddinxveen E3. 1.12.0, goed voor een bronzen plak. Op de 4x50 wissel estafette jongens onder 18 jaar bezette de ploeg van Gouwestaete met een tijd van 2.01.1 de derde plaats. Mark v.d. Schrier, Wouter Rams, Mar cel Zijderhand en Mark Na hon tekenden voor deze pres tatie. De meisjes onder 16 jaar zwommen estafette en op dit nummer was het goud met een tijd van 1.56.0 voor Gouwestaete. De ploeg bestond uit Inge v.d. Schrier, Michelle Nahon, Kim Middendorp en Wilke v.d. Valk. Het laatste nummer van de competitie was de 10x50 vrije aan. Het brons op de 100 vrij was met een tijd van 1.15.1 voor Mike Facey. maal goed voor goud bij de Kim Middendorp gaat steeds meisjes van 1984. Op de 100 2 i22 vrij liet zij een knappe 1.08.7 klokken en op de 100 wissel tikte zij aan na 1.20.6, beide meisjes onder 14 jaar. Op bei- tijden persoonlijke records. Op de 100 vrij pakte Denise WADDINXVEEN - Cl van WSE-voetbal draait lekker mee in de bovenste regionen van groep I. Ook al worden lang niet alle kansen benut, onder druk houden zij ook het hoofd koel. - nummers zilver en Na een wat rommelige eerste scmkking. scherpte hij tevens zijn PR’s helft tegen Olympia Cl open- de WSE (met enig geluk) de score. Wat later kon Hishee Berhane (met medewerking van de doelman) de 2-0 bin nenloodsen. Mag de veelzijdige kollektie van de Jong Interieur zonder overdrijven genoemd worden. De stijl, sfeer en het raffinement getuigen van een verfijnde smaak. Met de vanzelfsprekende optimale aandacht en service, kunnen 1.00 uur tot 17.00 uur WADDINXVEEN - In het bad ‘De Waterthor' (’s Gra- venhage) werd het zesde en laatste programma van de nationale zwemcompetitie afgehandeld. Gouwes taete deed nog een ultieme poging promotie naar de hoogste afdeling te bewerkstelligen maar bleef steken op de vijfde plaats. Een oude ansichtkaart van de Zuidkade in Waddinxveen, te zien op de ansichtkaartenbeurs in Lei den. Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. waaronder ZOA-Vluchtelin genzorg in Waddinxveen zal collecteren in de paasweek een onderzoek naar inzamel- van 9 tot 13 april, methodieken, organisatie vormen, transportmogelijk heden, samenwerking bin nen de regio, inventarisatie van de betreffende locaties in Waddinxveen en fysieke mo gelijkheden van de locaties. Gebruik zal worden gemaakt van de ervaringen, die zijn opgedaan binnen de regio van het Gemeenschappelijk Vuil verwerkingsbedrijf Mid den Holland en Rijnstreek (GVB) en het, in opdracht van het GVB, uitgebracht rapport ’integrale afvalver wijdering’ (opgesteld door bevolking "heeft Gem-Consultants). De te ne- - - - men keuzen voor Waddinx veen zullen worden afge stemd en zonodig verder ont- Hulp is nodig om hen weer wikkeld in samenwerking met het GVB. De punten bleven daardoor bij de thuisclub. Het werd 4-0. Voor WSE’s alleijongste meisjes waren de meisjes van Nieuwerkerk II mentaal en fysiek veel te sterk. Een 10-1 nederlaag was niet te vermij den. maal te water bij de meisjes onder 16 jaar en alle keren was 1 de 100 vlinder met een tijd geloven. Met een 1-9 overwm- ten naar huis. D3 haalde ver nietigend uit tegen Nieuwer kerk D8. Het werd niet min der dan 14-0. El benutte in de eerste helft de kansen niet tegen Lekker- kerk El. Zij bewaarden het betere spel voor de tweede helft. Viermaal vonden zij het onet waaronder twee treffers tijd van 2.20.4 kon hij net zijn van Jeffrey Zwinkels. -i”i-j iE2 verloor met een wat verte- j kende uitslag met 6-2 van De dames toonde Sandra Jodan Boys E5. E3 deelde de Berckenkamp het nog te kun- punten (2-2) met Be Fair E7. De gasten namen de punten mee naar huis. Het werd 1-3. Voor F1 stond de derby met Waddinxveen F1 op het pro gramma. Hier was WSE de r betere ploeg. Met 4-2 bleven de punten by WSE. F2 stuur- I - wervel 1 vwi z.cvcii uui 111 ue uud. vooi vrijblijvende kennismaking betaalt u 13,75. Ik heb de afgelopen drie maant op Rijn en Gouwe. Postcode: De uitreiking van de hoofdprijs een driedaags hotelarrange ment in Hoos Soeren - van het Luifelbaan Lentefeest 1996. (Foto: Winkelcentrum Luifelbaan). krijgen de kans hun eigen si tuatie té verbeteren en te bouwen aan een eigen toe komst. Dat betekent dat ZOA niet al leen een school bouwt, maar ook onderwijzers opleidt. Niet alleen dekens en voedsel uitdeelt, maar mensen stimu leert zelf een waterput aan te leggen. Zo worden er diverse trainin gen en voorlichting gegeven op het gebied van medische zorg, beroepsopleidingen, goede voeding en hygiëne, on derwijs en de landbouw. teTlTnWc!r^^^ WADDINXVEEN - De hoofdprijs van het Luifelbaan Dat had veel kracht gekost De meisjes junioren van WSE Rwanda, Cambodja, Laos, Lentefeest 1996, een driedaags hotelarrangement want op de 200 vlinder Mozambique, Malawi en naar Hoog Soeren, is gewonnen door A. de Bruin (De (2.28.4) en de 20U vnj (2.12.2) Ethiopië. De hulp begint vaak Genestetlaan 16). Door de winkeliers is ook be kend gemaakt waar de overi ge twaalf waardebonnen, die kunnen worden afgehaald bij W. de Bas Speelgoed, terecht zijn gekomen. Een waardebon van 25 gul den gingen naar de fam. J.98), fam. Kuijpers (Heem- Knol (Koninging Wilhelmina- singel 46). Een waardebon van 15 gulden kwam terecht bij mevrouw Benschop (A.P. van Neslaan 36, Boskoop) en bij fam. Sas (Van Lippe Bies- terfeldlaan). Jan Willem v.d. Hoek won de 200 wissel bij de heren met een tijd van 2,13,8 en eindig- Bij de jongens van 1984 was de op de 200 vrij met 1.57.2 Joost Krommenhoek als tweede. Martijn v.d. Maagdenberg volgde Jan Wil lem op beide nummers met zijn tijden van 2.00.7 op de vrij (derde) en 2.14.1 op de wissel (tweede). Bij de dames was er een zege voor Miranda Boer op de 200 school (2.48.5). Invalster Me lissa Dings, van 1983, zwom op dit nummer naar de keuri ge derde plaats met een per soonlijk record van 2.55.6. Arijanne v.d. Valk was twee- WADDINXVEEN - ’Help vluchtelingen terugkeren eventueel nodig zijn dat der- naar (t)huis’. Dat is het motto den (bijvoorbeeld een advies bureau) worden ingescha keld. WADDINXVEEN - Bij het Nederlands kampioenschap op de weg voor veteranen bij Santpoort zijn de Antilopers Bram Lindhout en Wim Schild op de derde plaats ge ëindigd. Het 15 kilometer lange par cours, dat deels door de dui nen liep, legde Bram Lind hout af in 1 uur 8 minuten en 33 seconden (heren vetera nen IIIB - 65-70 jaar) en ver overde daarmee een mooie derde plaats in de eindrang- 1_21_1_’ Wim Schild startte bij de he ren veteranen IIIC (70-75 jaar). Hij verloor nogal wat tijd op de geniepige helling die in het parcours was opge- nomen. Desalniettemin wist BI* speefde tegen Niewerkerk hiJ in een tijd van 1 uur 19 mi- BI een slechte eerste helft. Nieuwerkerk, dat eveneens weinig indruk maakte, zag kans om voor rust de wed strijd te openen. In de tweede helft werd WSE wat actiever. Dit werd tien minuten voor tijd beloond met de gelijkma ker door Justin Sterk. Al liet de punten liggen bij Nieuwerkerk Al (2-0). B2 kon net niet naast Olympia B3 komen. Het werd 3-2. zijn laatste wedstrijd 1.12.7 neer. Zijn laatste een bronzen 1994 gescheiden te worden ingezameld. Tot op heden is dinxveen, bij de hoogbouw (bijvoorbeeld JVingerdflat), nog uitgesteld, omdat de in- voering onevenredig hoge kosten met zich mee zou brengen. Desalniettemin is in het col legeprogramma 1994-1998 van PCW, CDAen WD als actiepunt onder het hoofd stuk Milieubeheer opgeno men de gescheiden inzame ling van het huishoudelijk afval bij de hoogbouw. Voorafgaand aan de organi satie van gescheiden inzame ling van het huishoudelijk afval bij de hoogbouw dienen de nodige voorbereidende werkzaamheden te geschie den. Eikenlaan), zijn aardig op schot. Dit werd de meisjes van Gouda fataal. Maar liefst achtmaal werd de Goudse doelvoruw gepas seerd. zette op de 100 rug een tijd Dl legde ook een prima pres stander zat er niet meer in de de der de plaats. Robin van Lienden zwom en:- - van 1.12.7 neer. Zijn laatste tatie op de mat. De tegen- medaille had een bronzen stander was Schoonhoven kleur. Dl. Na een 1-1 ruststand za- Inge v.d. Schrier ging drie- gen zij kans om de 2-1 binnen j te schieten. i D2 weet van geen ophouden, het resultaat zilver. Op Ook Olympia D4 moest eraan ning kwamen de oranje-zwar- hoek goed van start gegaan -- - en wist het flinke aanvang- stempo goed vol te houden (eindtijd 38,06 min.), terwijl Hein Kouwenhoven er 41,41 minuten voor nodig had. Bij de heren veteranen 1(40- 50 jaar) was Joop Briede weer in goede doen (34,19min.), waar Hans Boere 34,58 min. en Hans v.d.Hil 35,01 minu ten nodig had. WADDINXVEEN - Voor 50.000 gulden is het gemeente- Het zal noodzakelijk zijn dat bestuur van Waddinxveen aan het uitzoeken hoe er iL—„‘T in het Gouwedorp het beste gekomen kan worden tot met de plaatselijke (vaak be- een gescheiden inzameling van het huishoudelijk af- perkende) omstandigheden per betreffende locatie, de in- spraak van bewoners en de mogelijk toepasbare inza- den inzameling van afval nog melsystemen. zeer divers van 1_ wing en omgeving. Het be val bij hoogbouw- en bovenwoningen. Volgens de Wet Milieubeheer Dejocaties,, waar de geschei- dient het groente-, fruit-en 1 J -- - tuinafval (GFT) per 1 januari moet worden ingevoerd, zijn Samen met de voorlichting is inzameling, inclusief de con sequenties voor de openbare ruimte, goed overwogen in te voeren ten behoeve van de gemotiveerdheid van de be treffende bewoners om het voorbeeld Alpherbrink) of afval gescheiden in de inza- melmiddelen te deponeren. Al deze werkzaamheden zul len uiteindelijk leiden tot een raadsvoorstel, inclusief kre dietaanvraag, voor de invoe ring van een inzamelsysteem voor gescheiden afvalinza meling bij de hoogbouw. Voor deze werkzaamheden zullen kosten gemaakt wor den door de gemeentelijke organisatie. Voorts kan het

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 25