Hans van Woudenberg nadert koploper WSV HONDERDEN GULDENS 1 PER MAAND BESPAREN DOOR UNIEKE HYPOTHEEKVORM 3 Dames Gouwestaete openen hun eerste playoffs tegen Nereus Volleybalsters van Be Fair degraderen Korbis-jeugd scoort veel 1 Dick Brunaschool wint schoolbadmintontoernooi Belangrijke winst Be Fair Florida-jeugd verslaat Flair Rapid-titel voor Gerard van Ommeren Kopolopers verslagen Kan Kwiek degradatie uit eerste klasse vermijden? Onderlinge Zwammerdam INSTITUUT voor HYPOTHEEKBEGEEEIDING PAGINA 39 (Alberdingk voor de eerste keer in haar bestaan voor de play-offs. BEPAAL VIA DEZE TABEL UW WOONLASTEN Fax: (0182) 63 07 48 Voor iedereen met een reeds bestaande hypotheek, maar ook voor allen die een huis gaan kopen. Gedurende de hele looptijd bespaart u duizenden guldens. Dit zou ook voor u mogelijk kunnen zijn! Bouwman eenmaal. Den nis en Leon wonnen ook het dubbelspel. 14-9. Heren 2 besluit de sessie om 20.45 uur tegen het laagge plaatste VZC-RZR 2 uit Vee- nendaal, waar Gouwestaete uit met 8-4 won. Tel.: (0182) 63 03 31 INFORMATIECOUPQN Bromfietsverzekering 1996/1997 automaat ƒ175,- met versnelling.ƒ495,- De premies zijn incl. alle kosten. Tussen 16.00-18.00 uur zitten wij er klaar voor om je te ontvangen! Brom es an. Ons adres is: Van Lennepstraat 20a - Alphen aan den Rijn Telefoon: (0172) 47 71 77 WADDINXVEEN - In de eerste klasse promotie, waar Kwiek 1 op bezoek ging bij TTVN-Styl 2000 (Nieuwkoop), is het de grote vraag of door de Waddinxveners degradatie kan worden verme den. WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis-korfbal was zater dag snel gewend aan het gras en scoorde veel. Sommige teams staan nu al bovenaan in hun groep. Bl won met 7-2 van De Ka pellen en B2 met 8-2 van Maassluis. Cl was vrij. In een spannende wedstrijd wist Dl meer te scoren dan Maassluis (2-1). El won weer ruim van De Kapellen (5-2). F2, weinig scorend in de zaal, hield nu het sterke Nieuwer- kerk aan den IJssel op een 1-1 gelijkspel. Heel veel pun ten werden er gescoord in de wedstrijd van G1 tegen KO- AG (24-20). De heren van Gouwestaete moesten zaterdag aantreden tegen het sterke UZSC in Utrecht. Evenals de Wad dinxveners is UZSC in de ’winning mood’ en was het verschil tussen beide ploegen slechts één punt in het voor deel van de Gouwestaete. In de eerste periode had het er alle schijn van dat het een zeer harde, gelijkopgaande strijd zou gaan worden. Al leen Remko Overdam wist zijn ploeg op een 1-1 tussen stand te brengen. Vanaf de tweede periode kreeg de ploeg van trainer coach Anton Heiden, die evenals een week eerder geen beroep kon doen op Remco de Frankrijker en Jaco van Tol, langzaam maar zeker meer grip op de wedstrijd. Door doelpunten van Cees Boon- stoppel en Niek de Leeuw lie pen de heren uit naar een 1-3 voorsprong. Ook in de tweede periode was Gouwestaete de betere ploeg. Mede dankzij goed keepers werk van Arie Stalenburg en doelpunten van Jeroen van Tol en Remko Overdam gin gen de Gouwestaete-heren met een 5-2 voorsprong de laatste periode in. Nadat Cees Boonstoppel de voorsprong op 6-2 had ge- Opnieuw speelde J. Ponsioen een tegenstander onder de ta fel en hiermee wist hij het schaakdal enigszins te ont vluchten. Slachtoffer hiervan werd U. Beerends, die zich zo als koploper van onderen wist te handhaven. J. Brobbel en A. van Asperen hielden erl- kaar eveneens in evenwicht. In de RSB kon WSV 5 een ne derlaag tegen NRSG Wilhelm Steinitz niet voorkomen (uit slag 6-2). Ook was er een ne derlaag voor WSV 2 tegen Overschie 4 (uitslag 3-4). keepster en Mirjam Overdam maakte haar net gemiste viermeter goed en bracht de eindstand op 5-10. Door dit resultaat speelt Gou westaete definitief in de play offs. Vanwege het gelijke spel (12-12) van Polar Bears bij Damixa-Ravijn is een derde plaats voor Gouwestaete niet meer haalbaar en zullen de Waddinxveensen het eind april moeten opnemen tegen de Europacup-houdster ZWV- Nereus. En dat is best een mooie afsluiting van het sei zoen. tegen David Pennings en de dames-dubbel van Maaike Sikkel met Marieke Zaat te gen Noëlle v.d. Meijde met Astrid van Bommel in een driesetter verloren gingen. Ritter weer een stapje terug door van L. Ellers te verlie zen. T. Goor presteerde knap door H. van Offeren op een gelijke stand te houden. Een schijnbaar op winst staande J. Markus werd door tegenstander J. van Oort als nog op een zuur verlies ge trakteerd. H. Brinkhorst kon het niet bolwerken tegen P. van Offeren. Verder een solide handhaving in het midden van de rang lijst van C. Alblas en A. Ver sluis, die een solide partij on beslist lieten eindigen. Ver der knap spel van J. de Bock, die H. Stouten naar een ne derlaag wist te spelen. In de kelder van de schaakdi- visie moest J. van Sandijk een matje incasseren van D.J. van Offeren. M. Moerland drukte H.E. van Offeren ver der naar beneden. der niets dat het vermelden waard is. De tweede helft bracht iets meer gevaar voor de beide doelen, waarbij de grootste! kans voor de gastheren was, maar Rien van Breugel wist de bal op de doellijn alsnog te gen te houden. Voor de vorige week donder dagavond gespeelde ronde trad koploper en meervoudig kampioen W. Hennink aan te gen G. v.d. Knaap. Aan beide kanten was sprake van sterk positioneel spel, met op de borden een gelijkwaardige stelling. In het middenspel kwam de zwartspeler tot een pionwinst, maar meer lever de dit toch niet op. In het eindspel wist de koplo per met taktisch sterk spel goed overeind te blijven. Ón danks de winst van een pion moest uitdager G. v.d. Knaap zich toch bij een dik verdien de remise neerleggen. Ook na analyse zat een overwinning er echt niet in. B. Jansen bleef ook in de kop groep door de flink gestegen A. van Nieukerke nu op ver lies te zetten. E. Philipse en T. v.d. Oord zorgden voor een puntendeling vanwege niet aanwezige winstkansen van begin tot eind. De enige winnaar in de top was H. van Woudenberg die slachtoffer H. Smitskamp in korte tijd van het bord wist te spelen. In de subtop een gelijke stand tussen W. v.d. Hoek en J. Muit. Opvallend blijft scha ker N. Dannis, die dit seizoen positief weet te verbazen en nu met de zwarte stukken T. van Bruggen aan zijn zegekar wist te binden. In de middengedeelte deed F. Klink, Roland van de Werf en Gerard Venmans ruim voor op Vriendenschaar. Kwiek 17 is zeker van het schaar 6 (Gouda). Er werd kampioenschap. Er werd thuis met 4-6 verloren met 7-3 van waardoor Kwiek-2 nog steeds blijft wachten op Voorts konden de Waddinx- veense bezoekers hun condi tionele overwicht gaan uit buiten. Dit resulteerde uit eindelijk in een doelpunt in de slotfase van de wedstrijd en een tweede doelpunt in de laatste minuut van de wed strijd van Mare Verzijl, na goed voorbereidend werk van opnieuw Larby Zouchlal. Na afloop van de wedstrijd bleek dat Be Fair zeer goede zaken had gedaan door zelf te winnen, terwijl de naaste concurrenten tegen elkaar gelijk speelden. In het paasweekeinde staan er voor Be Fair twee wedstrij den op het programma tegen tegenstanders waarbij vroe gere trainers van de Wad dinxveners zijn betrokken. Zowel gedurende de ochtend als tijdens de middag werd er door acht groepen naar harte lust gestreden om in aanmer king te komen voor de door de organisatie ter beschikking gestelde prijzen. Bij de teamindeling werd vooraf rekening gehouden met de leeftijden van de ver schillende deelnemers. Hier door ontstond binnen de teams een ongeveer gelijke speelsterkte. Binnen de sporthal was een parcours van acht speelvel den uitgezet, waarbij binnen elk spel het badmintonracket en de shuttle vanzelfspre kend onmisbare elementen waren. Degene die erin slaag de om het parcours met de minste fouten af te leggen, kwam voor een prijs in aan merking. De leerlingen van de openba re Dick Brunaschool waren dit jaar het meest succesvol. Zestien deelnemers van deze school zagen kans om de door Florida ter beschikking ge stelde prijzen in de wacht te slepen. Leerlingen van de rooms-ka- tholieke Kardinaal Alfrink- school en de hervormde Eben Haëzerschool waren even eens sterk aanwezig. Zij ver overden negen, respectieve lijk zeven keer een gouden, zilveren of bronzen eretrofee. Ook de deelnemers die buiten de prijzen vielen, gingen niet met lege handen naar huis. Zij ontvingen van de begelei ders het Florida-badminton- diploma voor het met succes deelnemen aan het school- sporttoemooi 1996. Florida speelt elke zaterdag morgen met mini’s in sport zaal Groenswaard (Wingerd). Voor meer informatie daar over kan men contact opne men met Wil Boumans, tel. 0172-216500. Heren 1 speelde in Utrecht tegen UZSC 1 en won ver diend met 7-5. Heren 2 speel de in Alphen aan den Rijn te gen HVK-AZC 3 en verloor met 10-1. Dames 2 speelde in Amsterdam tegen DJK-ZAR 1 en wisten de directe oppo nent te verslaan met 9-6. De dames van Gouwestaete hadden ogenschijnlijk nog één lastige wedstrijd voor de boeg. GZC had immers aan- gekondigd nog voor een stunt te zorgen tegen het einde van de competitie. Gouwestaete won de derby echter vrij gemakkelijk met 10-5 en zal GZC haar stunt wellicht in de laatste wed strijd tegen stadgenoot Keiler Keukens-Donk kunnen uit voeren. Al in de eerste periode zette Gouwestaete orde op zaken. Via doelpunten van Marion van Hooft (strak schot), Wen dy de Frankrijker (vrouw- meer), Gillian van den Berg (viermeter en break) en de wederom uitblinkende Ange la Boonstoppel (met een fraaie boog), sloten de Wad dinxveensen deze periode af met een 1-5 voorsprong. Deze stand gaf trainer-coach Martin Pronk weer voldoende ruimte voor experimenten. Met de niet fitte Astrid Coene op de kant, maar met de trou we wisselspeelsters Gabriëlle van der Loo, Nancy van der Hoek en Erika Vlasman re gelmatig in het water, conso lideerden de Waddinxveen sen de marge van vier doel punten. In de tweede periode scoorde Angela Boonstoppel 1-6. In de derde periode scoorde Wendy de Frankrijker 2-7 en boogde Sandra Berckenkamp de stand naar 3-8. In de vierde periode van het zelfde laken een pak. Angela Boonstoppel boogde met 4-9 haar derde achter de GZC- kansje gehad. In de tweede set wist ze Britt van Braam Morris in slaap te sussen en een set te winnen. WADDINXVEEN - Na zeven competitieweken badminton in de hoogste jeugdklasse van het district Zuid-Holland staat het jeugdige Florida 1 tweede achter Lisse 1. Spelend in sporthal ’de Dreef’ was Flair 1 uit Alphen aan den Rijn geen partij. Spelend zonder eerste dame Annelous Stuijffzand was de ploeg vol strekt kansloos. Alleen Ma- rije Floor heeft een klein bracht was de strijd gestre den. De Gouwestaete-heren hadden een zeer degelijke wedstrijd gespeeld. Helaas werd de laatste perio de slordig uitgespeeld, hier door kreeg UZSC de kans om ’terug1 te komen in de wed strijd. Marcel Ribbens be paalde uiteindelijk de eind stand op een 7-5 voorsprong. De heren van Gouwestaete 2 leken hun verblijf in de reser ve tweede klas definitief vei lig te hebben gesteld. Doch onlangs besloot de competi- tieleiding, vanwege wanorde lijkheden bij de gestaakte wedstrijd (5-5) tussen Gou westaete en Vivax, beide kemphanen twee punten in mindering te brengen. Hier door komt Gouwestaete weer in de degradatiezone en koste het Vivax wellicht het kampi oenschap. Zaterdagmiddag om drie uur komt Bert Koetsier met Aar- landerveen op bezoek in het Wamaarplantsoen. Op Twee de Paasdag wordt om vijf uur afgetrapt in Moerkapelle, waar de thuisploeg onder lei ding van Cees Verbree zal proberen om het Be Fair las tig te maken. De Waddinxveense tafel tennissers kwamen tegen de Nieuwkopers al heel snel op een 4-0 achter stand, waarna Kwiek toch iets terugdeed door over winningen van Wim van Wageningen (2) en Ronald (2), Jacques Brand (1) Henk Bloks (1). Fair leek niet meer aan te kunnen klampen en Morres liep uit tot een stand van 5-10 Toch hebben de dames van Be Fair de moed nog niet hele maal opgegeven. Er werd aan Waddinxveense zijde gewerkt aan een indrukwekkende in haalrace. Met prachtig aanvalswerk van routenier Marcella Bos wist Be Fair tot 11-12 terug te komen. Helaas kwamen de Waddinxveense dames tegen Morres-Hulst in de slotfase net even iets te kort. De vier de set eindigde dan ook in een stand van 12-15. Morres ging met drie punten naar huis. Voor de dames van Be Fair is hiermee een einde gekomen aan het spelen in de tweede divisie. De achterstand op de andere teams van de ranglijst is te groot om deze in de nog resterende drie wedstrijden te kunnen inhalen. Twee weken geleden hebben de heren van Be Fair afge haakt in de race om het kam pioenschap. Hierdoor kon de Waddinxveense ploeg vrij-uit volleyballen. Dit was ook de opdracht die de heren mee kregen van de coach D. van Diermen. Zaterdag moest Be Fair-he- ren het opnemen tegen de routine van Radius. Radius kwam, met het oog op moge lijke degradatie, versterkt naar Waddinxveen. In de eerste set, nooit één van de sterkste punten van Be Fair, begonnen de heren te zwak. Een grote achterstand was het gevolg. Naarmate de achterstand groter werd, be gonnen de heren van Be Fair beter in de wedstrijd te ko men. In een spannend slot trokken de heren van Radius aan het langste eind en won nen de set met 15-12. In de tweede en derde set was Be Fair goed op dreef en dui delijk de betere ploeg. Ieder een speelde frank en vrij en tezamen met goed volleybal leidde dit tot twee dikke set- overwinningen (15-7 en 15-8). In de vierde set liep Be Fair uit naar een 10-5 voorsprong. De heren van Radius hadden de wedstrijd al min of meer opgegéven. Toen verloor Be Fair de concentratie en door een aantal slordige fouten kwam Radius terug in de wedstrijd. Uiteindelijk won Radius de set met 15-11. In de laatste set was Be Fair duide lijk de weg kwijt. Deze set ging dan ook met 15-5 naar Radius. Het einde van het seizoen na dert. Met nog twee spannen de thuiswedstrijden te gaan tegen koploper Örion en top 5 ploeg Sovicos (met daarin de trainer van dames 1) zullen de heren van Be Fair probe ren het seizoen in stijl af te sluiten. Zeker tegen Orion heeft Be Fair nog wat recht te zetten. WADDINXVEEN - Zaterdag 30 maart speelden de vol- leybaldames van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair tegen het eerste damesteam van Morres-Hulst. Zij zijn net als Be Fair vorig jaar gepromoveerd naar de landelijke tweede divisie. De Waddinxveensen verloren echter en degraderen door dit competitioe- resultaat. De eerste set gingen de da mes van Be Fair voortvarend van start. Met sterk serveren en goed aanvalswerk wisten zij hun bezoeksters onder druk te houden. Er was dui delijk sprake van een gelijk opgaande lijn. Bij de stand van 7-9 kwam het spel stil te liggen, nadat de scheidsrechter een opstel- lingsfout had geconstateerd aan de kant van Morres- Hulst. Een openlijke belediging aan het adres van de tweede scheidsrechter resulteerde in een rode kaart voor een speel ster van Morres en een punt voor Be Fair Morres-Hulst, duidelijk aan geslagen door het voorval, kwam niet meer in de set. Be Fair wist daar op een handige manier gebruik van te maken en kon met keihard werken de winst in de eerste set naar zich toe trekken. In de tweede set was het Mor res-Hulst, dat meteen een voorsprong nam. Be Fair, ge steund door de winst van de eerste set, vocht terug. Met krachtige drie-meter-aanval- len van Antoinette Wijker werd er keer op keer ge scoord. Maar Morres-Hulst staat be kend als een taai verdedigend team en wist uiteindelijk de side-out naar zich terug te halen. Bij de stand van 6-12 leek Be Fair zich bij een ver lies van de tweede set te heb ben neergelegd. Op wilskracht kwam Be Fair toch nog terug. Ondanks goed serveren van spelverdeelster Cora Bos eindigde de set in een 10-15 overwinning voor Morres. In de derde set kwam Jacque line van der Ruit op de plek van Antoinette Wijker. Met goed blokkeren wist zij de aanval van Morres-Hulst te ontregelen. Be Fair liep daardoor uit naar een 5-3 voorsprong. Echter, wanneer Morres-Hulst van de schrik is bekomen weten zij met krachtig aanvalswerk de achterstand in te halen. Be Fair leek de moed te hebben opgegeven. Passes komen niet of onzui ver in de handen van de spel verdeelster, waardoor deze niet in staat is haar aanval- sters op een goede manier te bedienen. Be Fair schiet in deze fase van de wedstrijd duidelijk te kort. Ook de der de set wordt beslist in het voordeel van Morres. De vierde set begon met Wil ma de Jong als spelverdeel ster. In eerste instantie wist Be Fair door goed blokkeer- werk de tegenstander het sco ren te beletten. Met harde aanvallen kwam Morres terug. Een noodgreep in de verdediging door coach Gerard Lupgens zorgde voor teveel onrust in het team. Be WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de teams van Gouwestaete uitwedstrijden. Door de overwinning in Gouda met 10-5 tegen GZC 1 plaatste dames 1 zich Hierdoor wakker geschud walste Britt, daarna met 11-2 over haar heen. Evenals in de thuiswedstrijd wist team 2 tegen Eridos 1 uit Zoetermeer met 6-2 te win nen. Tegen het sterke DKC 4 (Den Haag) heeft team 3 met 6-2 verloren, Jammer was, dat de heren enkel van Ritsert Harsveld Basisvoorwaarden en regels. - Max. looptijd 30 jaar. Max. financiering 100% executiewaarde - Taxatierapport verplicht. Meetelling 2e inkomen partner. - Offertes uitsluitend via grote bank/verzekeringscombinatie. Stuur de bon op voor meer info en persoonlijke berekening. Postbus 108, 2740 AG Waddinxveen Het jeugdige Florida 6 heeft een verbeten strijd tegen het evensterke Oudewater 3 met een 6-2 nederlaag moeten be kopen. Dat het er fel aan toe ging mag wel blijken uit de vier verspeelde driesetters. Helaas werden drie van deze vier partijen door onervaren heid verloren. klasse promotie slechts één punt sprong op Ilac aan de lei- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 3 APRIL 1996 MOERKAPELLE - Op de vierde en laatste speeldag van het Rapidschaakkampi- oenschap van de schaakver eniging Moerkapelle wist Ge rard van Ommeren de con currentie na spannende strijd de baas te blijven. Na Ben van Geffen (1994) en Dick Bac (1995) is hij de der de kampioen van Moerkapel le. Tweede werd Ben van Gef fen en derde Wim Vroeginde-1 weij. De Moerkapelse schaakjeugd won thuis in een gelijkop gaande strijd met 8-7 van de Waddinxveense Schaak Ver eniging WSV (8-7). De vol gende dag van de schaakuit- wisseling trok Moerkapelle met 10-6 aan het langste eind. WADDINXVEEN - Dinsdag avond 26 maart bracht een kentering voor de leiders in de voorj aarscompetitie van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan). Cammeraat, Hulskamp en Van Wageningen verloren in de vijfde ronde twee wedstrij den. De teams van Oudijk, Van Bockom Maas en Schif- ferling en Hulskamp sr, Jans sen en Kortekaas wisten de koplopers te verslaan. De top van de voorjaarscom- petitie na vijf speelronden ziet er als volgt uit: 1. Cam- meraat-Hulskamp-Van Wa geningen, (12 gewonnen +92); 2. Tabben-Tabben-Dries (12 gewonnen -70); 3. Kooistra- Lanting-v.d. Made (10 gewon nen +38); 4. Oudijk-Van Boc kom Maas-Schifferling (9 ge wonnen -+36). Ondanks de winst van twee partijen bleef het team Van Dijken op de laatste plaats staan met drie gewonnen par tijen en een puntensaldo van -55. In de vier tegen vier-competi- tie leidt het kwartet Kooistra- Cammeraat-Lanting-v.d. Ma de. Op de tweede plaats staan Cammeraat-Hulskamp-Van Wageningen-Hulskamp sr. en op de derde plaats Matlan- Ruitenburg-Kortekaas-J an- sen. WADDINXVEEN - Lange tijd, tot zelfs twee minuten voor het einde van de wed strijd, heeft het ernaar uitge- zien dat de voetbalwedstrijdI Gouda-Be Fair (0-2) geen t winnaar zou opleveren. Gezien het spelbeeld zou dat I niet eens onverdiend zijn ge-1 weest. Het was echter de j Waddinxveense spits Larby Zouchial die in de 88e minuut alsnog de score voor koploper Be Fair wist te openen. Al na vijf minuten spelen had de arbiter een rode kaart die nen te geven aan een verdedi ger van Gouda toen de door gebroken Peter Verkerk op onreglementaire wijze werd tegengehouden. Maar voor deze overtreding werd slechts de gele kaart getrokken. In het verdere verloop van de eerste helft'gebeurde er ver- WADDINXVEEN - In de top van de ranglijst van de huishoudelijke competitie van Waddinxveense WADDINXVEEN - In de sporthal ’de Dreef’ heeft Flo- rida-badminton zaterdag 30 maart voor de 22e keer het toernooi voor de Waddinxveense bassischolen ge houden. Er deden 170 scholieren uit de groepen 3, 4 en 5 mee. De eerste prijs ging naar de openbare Dick Brunaschool. Ook was er winst voor Kwiek-5 en Kwiek-6. Kwiek-5 won met 9-1 van Combat-3 en Kwiek-6 was met 7-3 te sterk voor Fla mingo’s 2. Voor Kwiek-8 is het kampioenschap bijna binnen. Door een 6-4 over- Verboon "(1). Uiteindelijk winning op TZM 2 (Moer- werd het 7-3 voor TTVN/ kapelle i staan Martien van Styl2000. Het al gedegradeerde Kwiek-2 kon het niet bol werken tegen Vrienden men tegen TOP-3. Kwiek, dat erg sterk begon, won met 7-3. Of dat genoeg is voor het kampioenschap, hangt af Gerbrand de Goeij niet tot van de laatste wedstrijd. Dennis Pronk won 3 keer, brand samen met Rutger Addy de Wit 2 keer en Leon de dubbel. Door dit resul taat blijft Kwiek in de mid denmoot van de competitie meedraaien. Dames 2 deed goede zaken in Amsterdam door met 9-6 van DJK-ZAR 1 te winnen. Hier door wisselde dames 2 stui vertje en kwamen weer op een derde plaats van onder. Na de periodestanden 2-2 en 3-2 namen de Gouwestaete- dames defintief afstand in de derde periode (6-3). De doel punten werden gemaakt door Wendy van Berkel (4), Erika Vlasman (2), Astrid Cornelis sen (2) en Helen Cornelissen. De bondsteams van Gouwes taete spelen zaterdag 13 april thuiswedstrijden. In Gouwe- bad ’de Sniep’ opent heren 1 om 18.45 uur tegen de nieuw bakken kampioen van de eer ste klasse HZ-Zian uit Den Haag waar uit met 9-6 werd verloren. Dames 1 speelt hierna om 19.45 uur haar laatste compe titiewedstrijd tegen OZ&PC huishoudelijke competitie uit Oldenzaal dat inmiddels Schaak Vereniging WSV wist als enige alleen H. van vrij is van degradatiezorgen. Woudenberg de volle winst te pakken. Door dit resul- Uit wonnen de dames met taat is hij na de 27e ronde koploper W. Hennink zeer dicht genaderd. Met nog negen ronden voor de boeg is een spannend slot van de schaakcompetitie verze kerd. 8ë~~ 640 - 834 T -- -- met 7-3 van Vrienden schaar 31 gewonnen waar door Kwiek, bestaande uit haar eerste overwinning. Sjaak Kuijf, Theo van Hat- De vier punten werden ge- turn en Hans Smit, met nog realiseerd door Rob Kappé één wedstrijd voor de boeg en nietmeer in te halen is. Het eerste jeugdteam moest het in de landelijke Kwiek-3 dat in de tweede competitie C opnemen te met gen de nummer laatst Vice voor- Versa’51 (Oudenbosch). - Net als de eerste ontmoe- ding gaat, moest het opne- ting werd het ook nu weer x—Tzin o ir 5-5. Jurgen van Geest en Rut ger Dijksterhuis wonnen ieder twee keer, terwijl winst kwam. Wel won Ger- d 1 1 74.000,- partner: ƒ100.000,- of meer Naam: Adres: Pc/Plaats: Telefoon: 1- of 2-verdiener Hypotheekbedrag: Bruto-ink. aanvrager: Leeftijd aanvrager: Leeftijd partner: gehuwd/ samenwonend/ alleenst. Voorbeeld inkomen (T2) 49.000,- of minder 54.000,- m/Jv nieuw/ oversluiten 150.000,- 508 655 463 610 401 506 308 394 MAAND- LASTEN jaar 1 jaar 2 t/m 30 jaar 1 jaar 2 t/m 30 jaar 1 jaar 2 t/m 30 jaar 1 jaar 2 t/m 30 Bedragen op netto basis, bij gelijkblijvende rentevoet op het huidige niveau. Excl. risicoverzekering. Onder voorbehoud van rechten. 2e inkomen noodzakelijk. Eén van de scholieren die deelnam aan het schoolsport- toernooi van Florida-baamin- ton. (Foto: Han Happel). 250.000,- 869 1113 823 1067 o+w 696 87 4 583 757 100.000,- 342 439 296 393 271 340 I 209 254 BENODIGDE HYPOTHEEK 200.000,- 687* 544 683 43? 522 ^nxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 39