Onderlinge Zwammerdam Vijf verswinkeliers beginnen met een weekendbezorgdienst Consumentenbeurs Groen Doen Boskoop overtreft verwachtingen De Nieuwe Passage' heeft het niet (37) Zes voorstellen aan gemeenteraad COLOPHON MEDISCHE DIENSTEN BURGERLIJKE STAND KERKDIENSTEN LEZERS SCHRIJVEN A f f* Groens- (SoW-dienst) ■■■■■■Hl 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst WADDINXVEEN - Donderdag 11 april gaat een nieuw Waddinxveens initiatief van start: De weekendbestel- en bezorgdienst. Het adviesbureau Amstelconsult in het Gouwedorp heeft voor het van start gaan van de ze dienst vijf kwaliteitswinkels geselecteerd. daaruit dat de meeste en mis schien wel alle Waddinxve- ners er nodig een nieuw winkelcen trum moet komen. Of het nou 9.30 uur ds. M. de Vries, Hoogvliet-Spijkenisse 16.30 uur ds. L.S.K. Hoogen- doorn 10.00 uur F. Lourens 18.30 uur J. van Barneveld 9.30 uur ds. G. van ’t Spijker, Rotterdam-Oost 15.00 uur ds. H. de Bruijne. Den Haag-West nalezen hoe de weekendbe zorgdienst werkt. De folders liggen voor iedereen klaar bij de deelnemende winkeliers, maar men kan ook telefo nisch een folder aanvragen bij de weekendbezorgdienst (tel. 0182-633301). 9.30 uur leesdienst 18.00 uur ds. A. J. Gunst DONDERDAG 18 APRIL 19.30 uur ds. W. Silfhout Coöperatief verzekerd zonder winstoogmerk, dus lage premies Extra uitgebreide opstalverzekering ƒ0,80% Extra uitgebreide inboedelverzekering 1,50% Personenautoverzekering etc., etc. Van Lennepstraat 20a - Alphen aan den Rijn Telefoon: (0172) 47 71 77 bruiken om de stookkosten te financieren. De burgers hoeven dan niet zo lang te wachten om de vra gen van de ambtenaren te be antwoorden wanneer de mi- een tegemoetkoming willen krijgen op de extra stookkosten. Maar er is meer aan de hand in ons bureaucratisch landje. Men zegt wel eens waar rook is is vuur. Wat dacht u van het onderzoek naar het niet aftrekbaar maken van de hy- Voor aangifte van gevonden en verloren voorwerpen kan men zich in Waddinxveen wenden tot het bureau van het politiedistrict Gouwe en IJssel aan de Mozartlaan 46 in Waddinxveen. De politiemensen zijn be reikbaar onder telefoonnum mer 0182-621666. j een utopie. De provincie zal daar geen toestemming voor geven, maar laat onverlet dat Groen Doen nog groeikan sen heeft en het visitekaartje van het sierteeltgebied kan worden, zoals organisatie en deelnemers voor ogen staat. Tevreden is de organisatie ook over de schare van mede werkers die zorgden voor een soepel verloop en het feit dat al het getoonde groen er tot de laatste dag fris bijstond. ten, alsof dit nog niet vaak ge- Voorts is het dan nog maar de vraag of je wel aan de ge meentelijke criteria voldoet, want anders is de pot geslo ten. Ik dacht zelf, dat we een sofi- De deelnemende vers-spe- cialisten zijn Van de Kaas plank Brouwer (winkelcen trum Luifelbaan), poelier Cock Smit en banketbakkerij Van de Berg (de Passage), Van Bentem Groente en Fruit (Zuidplaslaan) en Peter Com peer Keurslager (winkelcen trum Groensvoorde). De weekendbezorgdienst is er voor mensen die weinig tijd of zin hebben om de versspecia listen in Waddinxveen te be zoeken. Daarom kopen zij veel in één keer bij de super markt. “Wij willen het deze mensen makkelijk maken om toch bij echte versspecialisten te kopen, zonder veel moeite te hoeven doen', aldus de re- tailspecialisten van Amstel consult. De service die de bezorg- (in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur geen dienst Ontmoetingskerk, voorde: Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur, op zondag om 11.15 uur, op dinsdag om 9.00 uur en op donderdag om 9.00 uur. dienst biedt, is dat klanten hun weekendboodschappen kunnen bestellen op één tele- foonnumer en op elke donder dag van de week. Als klanten een telefax heb ben, kunnen zij ook op die manier bestellen. De week endbezorgdienst zorgt ervoor dat de boodschappen thuis bezorgd worden op vrijdag avond of zaterdagmorgen. De klant kan zelf kiezen welke dag het beste uitkomt. De bezorgkosten bedragen ƒ3,50 bij een bestelling van minimaal ƒ25,- binnen de be bouwde kom van Waddinx veen. Uiteraard is het niet verplicht elke keer bij alle specialisten te bestellen. De prijzen van de bezorgdienst zijn precies hetzelfde als in de winkel en ook de aanbiedin- 9.30 uur ds. C.D. Zonnenberg 17.00 uur ds. A.W. van der Plas 9.30 uur ds. W. van Vrees wijk, Hei- en Boeicop 18.30 uur ds. J. v.d. Meijden, Den Haag 9.30 uur ds. A. de Reuver, Delft 17.00 uur ds. C.D. Zonnen berg 9.30 uur ds. H.G. Abma, Gou da 17.00 uur ds. L.W.Ch. Rui- jgrok, Middelhamis 9.00 uur ds. G. Cazemier, Amersfoort 17.00 uur SoW-dienst in Ont moetingskerk 9.30 uur ds. J.C. de Moor 17.00 uur ds. P.A.C. Bongers 10.00 uur samenkomst 10.00 uur ds. H. van Dorp 18.30 uur ds. H. van Dorp 10.00 uur mevrouw A. Cook gen en een breed assortiment. Ook de voorbeeldtuintjes, te bekijken tussen decorwand- jes die de buitengevels sugge reerden, speelden uitstekend in op de behoefte. Maar het kan allemaal nog beter. Daarom is onder de be zoekers een enquête gehou den waarvan de resultaten op dit moment worden verwerkt. Beluisterd kon worden dat het publiek tevreden was over het gebodene, maar dat het best wat groter mag zijn. Ook het te verkopen assorti ment kan aanvulling gebrui ken, zoals ook werd geconsta teerd door belangstellende bezoekers uit het sierteeltvak zelf. Volgens voorzitter Joop Maas zijn er tijdens de tien beurs dagen ook contacten geweest met mensen uit het vak en voor volgend jaar ziet hij al wat aanvulling in het ver schiet. Er zijn een heleboel leuke dingen te bedenken die de beurs nog aantrekkelijker kunnen maken. De ooit ge noemde voorbeeldtuintjes buiten het gebouw op het ITC-terrein lijken vooralsnog fonds om deze financiële klappen op te vangen, want die komen er een keer. U ziet het op dit moment bij de afschaffing van de Ziekte wet. Deze lasten worden ge woon verwerkt door de werk gever in de extra lasten aan de burger. Om over de ge zondheidszorg maar te zwij gen. Deze problematiek zal door de vergrijzing van de bevol king alleen maar toenemen en dan is daar waarschijnlijk ook geen geld meer voor. Ten minste, als we zo blijven door gaan met het onzinnig geld uitgeven aan de dure bu reaus. B. en W. kunnen dan wel den ken: we hebben een achter deur bij de overheid, maar dat zijn dezelfde belastingbe talers die ook in Waddinx veen wonen. Of wilt u liever dat onze gemeente onder arti kel 12 gaat vallen. We gaan verder met ons ver haal. Het verkeerscirculatie plan werd opgedragen aan het ingenieursbureau Oran jewoud BV. Kosten onbekend. Voorstel 4 aan de raad: Weer Een propagandakrant -van 35.000 gulden over ’De Nieu we Passage’. Hebt u het ook gelezen of gehoord? Er komt een Passagekrant van de ge meente. Huis-aan-huis ver spreid. Hierin worden wij als bevol king geïnformeerd over het ’definitieve’ plan en over de verkeer- en verkeersproble men. Nu steeds duidelijker wordt de plannen die de gemeente met ons Gouwedorp heeft, niet door de bevolking wor den gedragen, lijkt het een laatste strohalm voor het col lege van B. en W. om nu een propagandakrant uit te ge ven. Denkt men in het raadhuis nu echt, dat men ons als bur gers, na alle mis-informatie, via een gekleurd verhaal nog een veel te grote Passage kan verkopen? De Be Fair-lokatie, die des tijds de voorkeur had, is mede vanwege de omvang van 13.500 m2 te groot voor Wad dinxveen bevonden. Het moest de Passage-lokatie worden, want die werd met 5.000 m2 uitgebreid. Wat blijkt nu: zeer recent is ondekt dat het niet om 5.000 m2, maar om 13.350 m2 gaat. Met de bestaande winkels er bij zouden we dan een Passa- ge-winkelcentrum krijgen van 16.400m2. Zelfs de raads leden waren hiervan niet goed op de hoogte, moesten er zelfs op gewezen worden. En nog steeds zwijgt de gemeen te over deze ware cijfers. Iedereen zou nu denken: snel afscheid nemen van het Pas- sage-plan en terug naar de voorkeurslokatie Be Fair. Maar nee, het wordt nog gek- Weekblad voor Waddinxveen Arts: J.J. Alberts, Jacob Catslaan 1, tel. 612112 Arts: J.C. Voskamp, Dorpstraat 66, tel. 612078 (zaterdag), B. Glaser, Souburghlaan 13, tel. 618742 (zondag). Van den Dries, Zuidplaslaan 434, tel. 633000 J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 0172-218601 Mededeling: De regeling ‘medische weekeinddienst1 is uit sluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de be handeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreek uren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het week einde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedge vallen bereikbaar. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 0182-612737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gou da, tel. 0182-518995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Pelmolenerf 59, Gouda, tel. 0182-511215). BOSKOOP/HAZERSWOU- DE - Groen Doen, de consu mententuinbeurs die tweede paasdag na tien uitputtende dagen haar deuren sloot, is gedecideerd op weg de meest toonaangevende tuinbeurs in de wijde regio te worden. Qua omvang is er concurrentie maar de aanpak van de beurs in het Plantariumgebouw is een goede formule. Dat bewij zen ook de bezoekcijfers. De tweede editie van Groen Doen heeft 27.400 tuinlief hebbers aangelokt en dat is beduidend meer dan waarop was gegokt.Vooral het laatste weekeinde gaf een piek, dat was al voorzien maar het werd nog versterkt door extra publiciteit in een populair tuinprogramma op televisie. Maandag werd dan ook het dagrecord van Plantarium gebroken.Dit alles tot volle tevredenheid van de organi satie waar nog allerlei plan nen leven om van de beurs een nog groter succes te ma ken. De opzet van dit jaar was in aanleg uitstekend. Met veel informatie, voorlichting, themadagen, plantenveilin- gen zijn gelijk. De weekendbezorgdienst is een origineel idee, dat voor zover bekend nog nergens in Nederland voorkomt. Er zijn natuurlijk wel winkels die be zorgen, maar er zijn geen voorbeelden waar klanten op één telefoon- of telefaxnum mer kunnen bestellen bij meerdere winkels. De weekendbezorgdienst start voorlopig alleen in Wad dinxveen. Als er voldoende belangstelling is wordt over wogen deze dienst uit te brei den naar de omliggende dor pen. Klanten die gelijk op donder dag 11 april hun boodschap pen bestellen via de weekend bezorgdienst maken kans op een leuke prijs. Onder de eer ste tien bellers wordt een vrsmand verloot ter waarde van ƒ65,-. Elke tiende klant krijgt gelijk met de bestelling een waardebon bezorgd van ƒ25,-. Geïnteresseerde klanten kunnen in een folder precies 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur Wachttorenbespre king zo’n bureau, wat eigenlijk niet nodig is. Waarom laten B. en W. de eigen mensen dit werk niet doen of zijn ze daar niet geschikt voor. Geen hoorzittingen, want dat is allemaal flauwekul. Er wordt daar toch niet naar de mensen geluisterd. Wat waar is, is waar. Burgers hebben soms betere ideeën, omdat zij veel dichter bij de praktijk staan dan zo’n onderzoeksbu reau en dan is iedereen er te vreden mee. Weet u wat ik zo vreemd vindt. Het nieuwe verkeers- spreekuur moet jaarlijks 12.500,- gaan kosten. Nou be grijp ik iets niet. Als je een goed verkeerscirculatieplan hebt, dat is opgesteld door een erkend onderzoeksbu reau, dan heb je toch geen verkeersspreekuur meer no dig. Als het tenminste goed wordt gedaan, maar dat be twijfel ik nog. Nog een verhaal over het van dalisme in de gemeente Wad dinxveen blijkens de begro tingstoelichting 1996. Er wordt daarin aangegeven de bedragen te verhogen tot het bestrijden van het vandalis me. Voorstel 5 aan de raad: laat de politie meer alert zijn op het vandalisme en de kosten verhalen op de vandalen. In de raadsvergaderingen wordt door verschillende partijen aan B. en W. telkens ge vraagd daar aandacht aan te schenken. Als voorbeeld de scholieren. Deze maken regelmatig mis bruik van de verkeersregels die zijn ingesteld door de toenmalige minister van Ver keer en Waterstaat, Hanja Maij-Weggen. De automobilist moet zich als gastheer op de weg gedragen. Maar één ding wordt verge ten en dat is wel de realiteit. De auto is gemaakt van ijzer en die geeft echt niet mee. Eigenlijk zijn de wielrijders vogelvrij verklaard door die verklaring van deze minister, want het leed is niet betalen. Of je nou gelijk hebt of niet. Nu we het toch over het ver keer hebben. Het komt regel matig voor dat er buiten de fietspaden wordt gefietst en dat komt nogal veel voor in de Passage en op voetpaden. Voorstel 6 aan de raad: zet daar nou eens een onbezol digde observeringsambte- naar neer. We hebben men sen die geen werk hebben en graag wat willen doen om weer dat sociale gevoel te krijgen. Doe een oproep aan de bur gers. Het mag best ouderwets klinken. Maar ook Waddinx veen moet op de kleintjes gaan letten. Geboren: Oussim, z.v. M. Anakhrouch en S. Anakhrouch; Marit Lianna, d.v. R.P. van Gemeren en M.A. de Dreu; Jo hanna Esther Carina, d.v. W.J. Hagen en I. van Es; Ayca, d.v. A. Kurt en Z. Kurt; Óomelis, z.v. A. de Pater en J. van der Vlist; Esther Henrieke, d.v. J.M. Slingerland en H. den Ou den; Henrieke d.v. W.J. van den Brink en S.M. Snel; Ewout, z.v. D. Haagsman en T. Jungschlager; Lars Frances, z.v. L.M. Minnes en E.F. Kronenburg; Yoran, z.v. M.A. Sip en LP. Ar nold; Siemen Johannes, z.v. J.H. Stoute en E.J. Burger; Mi ke, z.v. C. Verkerk en Y. van Tol; Pieter Johanan, z.v. C.B. Zandijk en A.C. Spek. Ondertrouwd: E.W. Snelleman en M. van Herk; F.C.H.R.L. Corel en G. Oskam; P. van der Aart en N. de Kooter; M. J. Ub- bens en J. Boer; M. Redegeld en A.C. Meiderwijk; J.P.A. de Leeuw den Bouter en I. Faaij. Gehuwd: P.J.O. Neele en G.G. Maas; J. Hoogendoorn en H. Cammeraat; P. van ’t Wout en K. Piels. Overleden: Pieter van Beek, oud 90 jaar; May Frances Co wan, e.v. Venema, oud 55 jaar; Geert Greveling, oud 71 jaar; Aaltje Versteeg, e.v. J. Burger, oud 71 jaar; Willempje Brou wer, w.v. H.C. Leep, oud 89 jaar; Klaas van Eeuwen, oud 79 jaar; Tietje Mes, w.v. K.P.L. Ferber, oud 82 jaar. over het nieuwe winkelcen trum. Ik denk dat de uitslag hier van de gemeenschap heel veel geld zou kunnen besparen, maar blijkbaar denken onze vertegenwoordigers in de ge- jectontwikkelaars kunt u ge meenteraad er anders over. Geld moet rollen, nietwaar! Maar eens is dat uitgerold. Soms denk ik wel eens als we, en daar bedoel ik mee alle be woners van Waddinxveen, hetzelfde beleid zouden gaan nima voeren in onze huishoudens, zoals deze gemeenteraad, dan zitten we zo aan de ar moedegrens. Maar ja, we heb ben nou eenmaal niet alle maal zo’n achterdeur waar we het gemakkelijk kunnen halen. Voorstel 1 aan de raad: Laat potheekrente? Dan hebben de burgers meebeslissen over we het nog niet over de steeds het nieuwe winkelcentrum, maar stijgende huurlasten, hetzij aan de Passage of op Voorstel 3 aan de raad: Wordt het Be Fair-terrein. het in Waddinxveen niet eens Kijkt u ook wel eens naar het tijd voor het opzetten van een vragenuurtje vanuit de Twee- fonds om deze de Kamer, dat op dinsdag middag om twee uur uitge zonden wordt op Nederland 2? Laatst was daar een vraag vanuit de Unie 55+-fractie aan de PvdA-minister van so ciale zaken en werkgelegen heid, Ad Melkert: hoe het nou zit met de extra stookkosten voor de minima. De minister beantwoordde deze vraag door hem te ver- ker. Bij de oorspronkelijke uit breiding met 5.000 m2 was de gemeente bereid 1,1 miljoen gulden bij te passen. Nu blijkt inmiddels een voorstel te be staan dat de gemeente bereid is om bij de nu geplande veel te grote uitbreiding de grond gratis te leveren. Bij een schaalvergroting zou je juist zoveel besparingen verwachten dat, juist omge keerd, er geld beschikbaar komt: een opbengst van bouwgrond. ,bij c.a. 13.000 m2 5 miljoen bereid is bij te passen. Elke logica is hier zoek. En dan te weten dat bij het alter natief ’Be Fair’ de grond 5 miljoen gulden opbrengt. We praten over gemeenschaps geld. Voor de plannenmakerij wordt gemeend dat het ter rein van Huize Souburgh voor een kwart kan worden omgebouwd voor een par keerterrein, terwijl nota bene daar de 40 huisjes door 90 zorg-appartementen moeten worden vervangen. Wie denkt nog aan onze 75-plussers? een verschil met het Passage plan van 10 miljoen gemeen schapsgeld! Gelukkig is onze midden stand wijzer en accepteren ze geen plan waar je met de auto niet goed kunt komen en waar parkeren onvoldoende mogelijk is. Laten we die Pas sagekrant maar goed lezen, we weten nu wat de bedoeling is. Als ik zo het Weekblad voor schuiven naar de gemeente- Waddinxveen lees dan blijkt besturen. Zij zouden beschik- j-ix j_x j-x-ken over een Speciaie t>y- standsregeling. op tegen zijn dat er zo Als u weet, en dan praat ik _i-wej praktische ervaring, dat de minima en de gehandi- aan de Passage of op het Be- capten een loketvrees heb- Fair terrein komt. ben, wat heel goed te verkla- Maar nee hoor, er moet zo no- ren is, lijkt mij dit antwoord dig een projectontwikkelaar niet helemaal juist. komen volgens CDA-wethou- Er wordt in het gemeentehuis der Jan Hielema. Dat gaat de een spervuur van bureaucra- gemeenschap volop geld kos- tische vragen op u afgevuurd. noeg gebeurd is. Er is vanuit de gemeente- raadsfractie van de Unie 55+ een voorstel gedaan aan B. en W. om een referendum te hou den onder de burgers, zodat nummer hadden waar je hele zij ook’mee kunnen beslissen doopcel op terug te vinden is, 1 1 maar blijkbaar zijn niet alle gemeenten hierop aangeslo ten. Voorstel 2 aan de raad: het geld, dat u overhoudt door het uitsparen van die dure pro- PAGINA 9 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 10 APRIL 1996 De nieuwe weekendbezorgdienst in Waddinxveen met de versspedalistenn Van de Kaasplank 'Brouwer', poelier Cork Smit, banket- De nieuwe weekendbezorgdienst in Waddinxveen met de versspeciahstenn Van de Kaaspl bakkerij Van den Berg, Van Bentem Groente en Fruit en Keurslager Peter Compeer. (Foto: Sjaalc Noteboom). ZONDAG 14 APRIL Sperwer- Groens- Stand van AOC Groene Zijde waar, naast een vlijtig doorwerkende leerling, Sjaak Konijn een ge spierd betoog lijkt te houden voor geïnteresseerde bezoekers. (Foto: A. Fioole) Haven- CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur leesdienst 17.00 uur leesdienst GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79: GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: REMONSTRANTSE GEMEENTE OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Merturiusweg: Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te I buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder J pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. J ROOMSKATHOLIEKE KERK St. Viitorkerk, Zuidkade Eurharistieviering op zondag om 9.30 uur en op woensdag om 19.00 uur. f GEVONDEN I EN VERLOREN VOORWERPEN V Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: De Hoeksteen, Esdoornlaan: Bethelkerk, Bilderdijklaan: Rehobofhsthool, hoek: Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan: GEREFORMEERDE KERKEN On t moe tingskerk, voorde: RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfaterkapel, straat: EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk: Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1,2400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres: Kanaalstraat 10 2741 HH Waddinxveen Postbus 372 2740 AJ Telefoon: 0182-630332 Telefax: 0182-632633 Openingstijden: Maandag Lm vrijdag 08.30-17.00 uur. Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. Kanaalstraat 10, 2741 HH Waddinxveen Telefoon 0182-630332 ZATERDAG 13 ZONDAG 14 APRIL Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Van den Brule, Van der Linde en Vreeken (groep I) heeft dienst: Voor de praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Siemons, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: Dienstdoende apotheek: Dienstdoende verloskundige: Weekeinddienst dierenarts: C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhordlonn 79, tel. 0182- 610462. JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat J. RAVENSBERGEN Elzenhorst 40, Waddinxvnen T. v.d. BERG Zuring veld 10, Waddinxveen M.T. DOEVE Peppelhorst 2, Waddinxveen i -• 1 -

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 9