Waddinxveense begonnen GEMAKKELIJK SPORTIEF Sportweek is deze week weer Wethouder J. Neele start dialoog Lokale Agenda 21 Duif's mode Eerste optreden van big band 'Concordia' Uitslag kaartdag 8, A Florida 2 is kampioen Hockeyers blijven in derde klasse Rommelmarkt van Concordia Korbis-jeugd is succesvol Kaartavond Gouwe Rijders Disco's in Het Zuidhonk Waddinxveen speelt gelijk Fietstocht Open Cirkel Muziekavond in De Schaapskooi L Luifelbaanwens- boom voor moeders ELKE DONDERDAG ÉN VRIJDAG KOOPAVOND TOT 21.00 UUR! ^sintratum W 1 PAGINA 27 WOENSDAG 8 MEI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Maandag 6 mei is door vijf Waddinxveense biljartverenigingen ge- PCW-wethouder Joop Neele. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). O HET GROENE WARENHUIS de zaal van het tenniscen trum Waddinxveen (Sniep weg). In de loop van de dag hebben 57 deelnemers zich laten in schrijven voor telkens drie ronden kaarten. Aan het ein de van middag werd de eind uitslag van deze geslaagde dag bekend gemaakt. bouw De Hoge Noot (J.W. Fri- sóweg). Er zullen weer diverse bruik bare artikelen uitgestald lig- WADDINXVEEN - Op Ko ninginnedag heeft de Wad dinxveense klaverjasvereni- WADDINXVEEN - Het C2- team van Korbis-korfbal is Alphen aan den Rijn WADDINXVEEN - Wethouder J. Neele (PCW) heeft het startsein gegeven voor de dia loog over de ’Lokale Agenda 21’ over duurzame ontwikkeling in Waddinxveen voor de 21e eeuw. Een voorbereidingscommisie is aan de hand van een plan van aanpak aan de slag gegaan in een poging komend najaar met een voorstel naar buiten te ko men. ter zijn worden hierbij uitge daagd om hieraan deel te ne men. De afstanden waarvoor men zich kan inschrijven zijn de 500 en de 1.000 meter. WADDINXVEEN - De big band van de Waddinxveense muziekvereniging ’Concordia’ onder leiding van Pieter Boer en bestaande uit leerlingen van Concordia - aan gevuld met enkele leden uit het harmonieorkest - heb ben het voorjaarsconcert op een geweldige manier geo pend. en de politieke partijen Partij van de Arbeid en Groen- Links. Uitslagen: 1. H. Smuekensla- ger (5738 punten); 2. G. Hee- ren (5714); 3. C. Stolker (5601); 4. M. van Rijnen (5570); 5. R. Kruif (5569); 6. P. van Gelooven (5548); 7. T. Driesse (5545); 8. R. van Dijk (5496); 9. T. v.d. Berg (5460); 10. L. Driesse) (5434). kunnen aan deze wensboom- actie meedoen. Wensboomkaarten zijn ver krijgbaar bij de Luifelbaan- winkeliers op vrijdag en za terdag. Ze kunnen tot en met dinsdag in één der wensbo- men worden opgehangen. De winkeliersvereniging zal dan proberen om de leukste en origineelste wensen in ver vulling te laten gaan. len van het clubgebouw. Alle spullen zijn van te voren goed uitgesorteerd, waardoor er Een willekeurige greep daar- per tafel de allerlei artikelen uit: ten verkoop zullen liggen. Hierbij gaat het om electri- sche apparaten (zoals lam pen, tv-toestellen, pick-up’s, radio’s), huishoudelijke spul len (kop en schotels, borden, bestek, glazen), bloempotten, vazen, boeken, spelletjes, puzzels en schilderijen. Wie nog bruikbare artikelen in huis heeft staan kan deze spullen tot en met donderdag 9 mei brengen naar clubge bouw De Hoge Noot of even bellen maar mevrouw I. Faay, tel. 0182-618150 of de heer Verkaik, tel. 01’82- 524412. WADDINXVEEN - Het sei zoen van de hervormde ont- 'moetingskring De Open Cir kel wordt afgesloten met een fietstocht op zaterdag 11 mei. Jong en oud wordt dan om 13.00 uur verwacht bij De Schaapskooi aan de Nesse, men kan zich daar laten in schrijven voor een bedrag van ƒ2,50 (volwassenen) of ƒ1,50 (kinderen tot 12 jaar). Voordat de fietstocht om half twee begint drinken de deel nemers nog een kopje koffie of thee of een frisdrank. On derweg is op twee plaatsen een rustpunt met een con sumptie ingelast. De fietstocht van de Open Cirkel voert langs mooie na tuurgebieden, waarvan de fietsers onderweg volop kun nen genieten. Afhankelijk van de gereden snelheid kan men tussen vier uur en half vijf weer terug zijn. In De Schaapskooi staan dan soep en broodjes klaar. De avondwedstrijden zullen jeugd beginnen om zeven uur en de finalewedstrijd op zaterdag middag 25 mei zal om twee uur beginnen. Dit jaar doen de -bekende elftallen weer mee en nisatie dat er weer nieuwe teams hebben ingeschreven. Op het evenemententerrein aan de Dreef zal ook dit jaar weer een lunapark worden gehouden in het kader van de Sportweek Waddinxveen. Voor het lunapark is een aan tal aantrekkelijke attrakties naar Waddinxveen gehaald. Het lunapark wordt gehou den in de periode van dinsdag eindigde op 14 mei tot en met zaterdag 18 tweede plaats maar promo veert niet. De dames blijven nog een jaar in de vierde klas se spelen. Jongens Cl speelde zijn laat- houden in het Gouwebad ’de Noordwijk. Beide teams ston- Sniep. De vele Waddinxve- ners die de zwemsport mees- De big band is pas in januari van dit jaar opgericht en is bedoeld voor leerlingen, zodat zij in orkestverband leren sa menspelen. De muziekkeuze bestaat voornamelijk uit swingende muziek die goed in het gehoor ligt. Tijdens dit optreden liet een aantal spelers ook een solo horen, welke zeer zeker niet eenvoudig waren daar de mu ziek, ongeveer in de stijl van Glenn Miller, een bepaald swingend ritme heeft. De big band kwam onder pianobegeleiding door Pieter Boer het podium opgelopen waarna zij de ’Basic Basie’ van John Edmonson inzette. Dit werk werd gevolgd door drie andere muziekwerkjes waar onder ’Louie Louie’ uit de gelijknamige film. Enkele solo’s werden vertolkt op trompet, klarinet, alt-sax, te nor sax en trombone. Dit optreden van de big band werd gevolg door het optre den van het slagwerkensem- ble onder leiding van Jan Al- blas. Een heel ander genre dan wat de big band ten geho re had gebracht. Het slag- werkensemble liet een keur aan slag- en melodische ins trumenten horen in de diver se muziekwerken. Zij opende hun gedeelte met ’Impression for Percussion’, en zoals de titel zegt, hiermee kreeg men een indruk van de diverse instrumenten. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense muziekvereni ging Concordia houdt zater dag 11 mei van acht tot twee uur weer de halfjaarlijkse WADDINXVEEN - Het jaar lijkse Ratjetoernooi voor de van de hockeyclub Waddinxveen (Sniepweg) werd op Koninginnedag be zocht door zo’n 120 deelne mers. Niet het winnen maar de gezelligheid stond voorop, het verheugt de orga- Zondag 9 juni wordt er door de toernooicommissie in het sportpark ’de Sniep’ eèn hoc- keytoernooi gehouden voor 30+-mixteams. Inmiddels na dert het hockeyseizoen zijn einde met nog slechts één competitiedag. Heren 1 wist zich te handha ven in de derde klasse door zondag 5 mei te winnen van Pijnacker met 3-1. Dames 1 een gedeelde WADDINXVEEN - De winke liers van het winkelcentrum Luifelbaan (Brederolaan) hebben de dagen rond Moe derdag (zondag 19 mei) in hun winkel een wensboom geplant, waarin wenkaarten gehangen kunnen worden. Wie een geheime, originele of leuke wens van moeder weet kan deze in één van de wens- bomen hangen. Ook moeders die voor haarzelf of voor an- WADDINXVEEN - De Wad- deren iets te wensen weten dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt donderdag- vaond 9 mei om acht uur haar kaartavond in hotel-café-res- taurant De Unie (Kerkweg- Oost). Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging om mee te doen. Na het kaarten is er de prijs uitreiking met leuke prijzen. - oprichting van een kring- WADDINXVEEN - Vrijdag avond 10 mei om half negen treedt in de hervormde koffie bar De Schaapskooi (Nesse) een Mexicaan op met de schil derachtige naam Vaquero. Een week later (vrijdag 17 mei) draait er in de koffiebar een film met als titel Tf i pe rish’. Het is een spannend en waar gebeurd verhaal over een Koreaanse christen vrouw. Voor de jongeren die nog niet hebben kennis gemaakt met de boeken- en folderkast wordt aandacht gevraagd voor de bestseller voor tieners ’De Dood is de dood’ van de schrijver Sipke van der Land. start met het jaarlijkse biljarttoernooi. Dit toernooi wordt als een rode draad door heel de periode van de Waddinxveense Sportweek gehouden. De finale vindt plaats op dinsdag 4 juni op een nog nader te bepalen lokatie. In juni 1992 vond in Rio de Janeiro, Brazilië, de Wereld- milieuconferentie plaats. Zor gen over de negatieve inlvoed van de bevolkingsgroei en de economische ontwikkeling op het milieu hadden nog nooit zoveel staatshoofden en rege ringsleiders bijeen gebracht. Ze spraken bezorgd over de gaten in de ozonlaag (huid kanker), de stijging van de zeespiegel (overstromingsge- vaar voor laag gelegen lan den), over klimaatverande ringen met onvoorspelbare gevolgen voor de landbouw, het dieren- en plantenleven, natuurrampen waarvan de gevolgen onverzekerbaar worden, het kappen van de bossen, uitputting van grond stoffen en groeiende afvalber gen. Dat de mensheid daaraan schuldig is, stond voor alle conferentiedeelnemers vast. Ook dat het niet zo door kon gaan. Maar over het ’wat’ we er aan kunnen doen en over het ’wie’ het moet betalen, was minder eenstemmigheid. Uiteindelijk werd overeen stemming bereikt over een serie maatregelen, die hoofd- stuksgewijs werden opgeno men in de ’Agenda 21’, het programma dat in de 21e eeuw tot een duurzame ont wikkeling moet leiden. De basisfilosofie is simpel. Ie dereen draagt bij aan de hui dige ’onduurzame’ ontwikke ling en dus moet iedereen daarop worden aangespro ken: regeringen én burgers. Burgers in hun rol van zowel producent als consument. Omdat burgers in gemeenten wonen, moeten alle gemeen ten een eigen Lokale Agenda 21 (kortweg LA21) opstellen waarin staat wat de gemeen te en de inwoners gezamen lijk gaan doen om een duur zame ontwikkeling in de vol gende eeuw te bereiken. Het ministerie van Volks huisvesting, Ruimtelijke Or dening en Milieubeheer heeft een subsidieregeling ontwor pen waarbij gemeenten uit negen milieutaken er vier kunnen kiezen. Ruim een kwart van de Ne derlandse gemeenten heeft voor de opstelling van een Lo kale Agenda 21 gekozen. Waddinxveen behoort daar ook toe. Vorige maand vond in het ge meentehuis onder leiding van PCW-wethouder Joop Neele de eerste bespreking plaats met vertegenwoordigers van de burgers van Waddinxveen over de opstelling van een wonnen. In totaal scoorden zij reeds 32 keer deze compe titie. Ook de G-groep, de jongste spelers en speelsters, wonnen Dat kan bijvoorbeeld schrifte- hun wedstrijden. G1 won bij het sterke Nieuwerkerk aan den IJssel met 12-15. In een zeer spannende wed strijd boekte F1 de tweede competitieoverwinning. In Moordrecht werd met 4-5 van IJsselvogels gewonnen. Ook de B-jeugd neemt weer plaats in de top van hun groep. BI kende geen pardon met Maassluis. Er werd met 3-8 gewonnen. Omdat een Lokale Agenda 21 alleen maar succesvol kan zijn als er een breed draag- wedstrijd op vlak in de gemeente is, hoopt Reeuwijk Cl werd met 8-1 ge- het gemeentebestuur dat ook andere groeperingen en indi viduen zich alsnog aange sproken zullen voelen om hun ideeën te presenteren, i1.22iij lijk aan de voorbereidings groep, of in de vorm van inge zonden stukken in de krant. Uiteindelijk zal de Lokale Agenda 21 immers ook hen raken. Wethouder Joop Neele, die het belang van een actieve en vooral creatieve betrokken heid van de Waddinxveense burgerij benadrukte, stelde voor de volgende onderwer pen gedurende de bijeenkom sten te behandelen: afval, landbouw en voedsel, verkeer en internationale samenwer king (dinsdag 28 mei), bou wen, natuur en landschap (woensdag 19 juni) en energie en andere onderwerpen (dinsdag 9 juli). Donderdag 19 september zal worden geprobeerd een eer ste concept Lokale Agenda 21 uur weer op te stellen, die in november rommelmarkt in het clubge- als definitief voorstel zal wor den ingediend. Tijdens de eerste bijeenkomst van de voorbereidingsgroep zijn veel ideeën, mogelijkhe- gen op tafels in de beide loka- den en maatregelen de revue gepasseerd rond de thema’s afval, landbouw en voedsel. den van de voetbalvereniging Waddinxveen (Sniepweg). De deelnamekosten zijn 2,50 per persoon. Voor groe pen die deelnemen zijn er speciale groepsprijzen inge steld. Iedereen die de afstand van 8 of 12 kilometer heeft af gelegd ontvangt van deze Sportweekwandelmars een aandenken. In de weken van maandag 13 mei tot en met zaterdag 25 mei zaThet Sportvoetbaltoer- nooi worden gehouden op de velden van de voetbalvereni ging Waddinxveen. WADDINXVEEN - Nadat vo rige week de toenmalige kop loper Bodegraven door Wad- dinxveen-voetbal op een ne derlaag werd getrakteerd, rekende iedereen afgelopen zondag in ieder geval op een spannende wedstrijd tegen de nieuwe koploper Haast recht. Het werd echter een gelijk spel (2-2). Maar heel snel leken de be zoekers, mede dankzij een aantal onzorgvuldigheden van de Waddinxveense defen sie, verzekerd van drie pun ten. Door doelpunten van Conrad Dijkstra en John de Bruin stond het reeds na ze ven minuten 0-2 en leek Wad dinxveen zwaar aangeslagen. Haastrecht kreeg zelfs nog meer mogelijkheden om de voorsprong verder te vergro ten, maar kon die niet benut ten. De ploeg van Piet Kul- man toonde echter veer kracht en na wat omzettingen in de Waddinx veense verdediging, hetstelde de ploeg zich goed. Na een vrije trap kon, in een overvol strafschopgebied, Ro nald Honkoop de bal uitein delijk toch langs de Haast rechtse doelman tikken. En na ruim een half uur was het Remco de Jeu die na een snel le combinatie dwars door het hart van de Haastrechtse verdediging de gelijkmaker kon laten noteren. De tweede helft toonde een Haastrecht dat te gehaast op zoek was naar de overwin ning en een Waddinxveen dat rustig speelde, combineerde en zijn kansen afwachtte. Er vielen echter geen doelpun ten meer. Voor de competitie resten er nog twee wedstrijden: zondag wordt er een bezoek gebracht aan Ammerstol en op Hemel vaartsdag (donderdag 16 mei) komt de huidige koplo per Schoonhoven op bezoek. Daarna volgen nog twee wed strijden (de eerste op zondag 19 mei en de tweede op disn- dag 25 of woensdag 27 mei) voor de na-competitie die recht geeft op een plaatsje in de vierde klasse. Tussendoor moet ook nog een halve finale en eventueel de finale voor de Goudse beker afgewerkt worden. Al met al een vrij druk programma voor het eerste van Waddinx veen. mei. De Waddinxveense Red dingsbrigade zal vrijdag avond 17 mei vanaf half ze ven een prestatiezwemtocht Waddinxveense Agenda 21. Door de gemeente is een plan loopwinkel; - stimuleren van bedrijven om kantoormeubilair en au- voorbereidingsgroep, die tomatiseringsapparatuur -x niet weg te gooien maar aan scholen ter beschikking te de onderwerpen, de financie- stellen voor hergebruik; ring, de taakverdeling en de communicatie rond de Wad dinxveense Agenda 21. Alle belangstellende groepe ringen waren uitgenodigd en vele waren ook aanwezig zo als de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, de Werkgroep Natuur- en Mi- lieu-Educatie, de Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Waddinxveen, het NIVON, de hervormde Immanuël- kerkgemeente, de Stichting Gered Gereedschap, de Stich ting Wereldwinkel Waddinx veen, de Coöperatieve Ver eniging De Windvogel, de Stichting Vriendschapsband ook op het veld bijzonder suc- Waddinxveen-Pelhrimov en cesvol. In de afgelopen zaal- competitie werden zij reeds kampioen, een kampioen schap op het veld is eveneens hoogstwaarschijnlijk. Het team van Donja won af gelopen zaterdag de vijfde wedstrijd op rij. Tegen WADDINXVEEN - Vrijdag avond 10 mei om half acht houdt de Stichting Wijkwerk ste helft, maar wist deze niet De Zuidplas in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) stond formidabel te keepi een disco voor de jeugd van T 1 11 tot en met 16 jaar. De toe gangsprijs bedraagt ƒ2,50 in clusief een consumptiebon. De jongere kinderen komen aan bod eerder op zaterdag avond. Deze disco begint om half zeven en duurt tot acht uur. De kosten bedragen ƒ2,50 inclusief een consump tiebon en een lootje voor de loterij. Daarna (negen uur) kunnen de ouders swingen tijdens de disco voor 30-plussers. De Stichting Wijkwerk de Zuid plas heeft reeds diverse ma len een 30+-disco georgani seerd en deze avonden mogen zich in een stijgende popula riteit verheugen. De disco zal speciaal op deze ging De Springplank de jaar- leeftijdsgroep worden afge- lijkse kaartdag gehouden in stemd. De toegangsprijs be draagt ƒ5,- per persoon. Dit werd gevolgd door een melodisch werk, te weten ’Ba- rokade’ voor slagwerk, hobo en dwarsfluit. Daarna volgde er een geweldige solo op het drumstel vertolkt door een leerling van het ensemble. Hij speelde een werk uit het leerboek, namelijk ’Etude fa- tastique’ en bestond dan ook uit diverse ritmes. Dit werd wederom gevolgd door een melodisch muziek werk te weten ’Percussion Symphonette’ met daarin naast pauken, trommels, bongo’s en bekken, ook melo dische instrumenten als het klokkenspel en de xylofoon. Tot slot speelde het ensemble een tiendelig muziekwerk voor diverse slaginstrumen ten met iedere keer een ande re variatie op een bepaald thema. Het harmonie-orkest onder leiding van Pieter Boer open de het programma na de pau ze met een licht inspeelwerk, te weten ’Black Jack’ met een rustige aanhef met daarin een solotrekje voor de hobo en trompet gevolgd door een rit misch gedeelte waarna het slot weer rustig eindigde. Dit werd gevolgd door het ge dragen muziekwerk ’Pie Je- su’ van Andrew Lloyd Web ber, tevens ook de componist van ’The Phantom of the Ope ra’. Pie Jesu is een soort ge bed met een solistisch gedeel te voor de trompet, vertolkt door Maarten Roos en Joke Bouwman, alsook voor de alt saxofoon, vertolkt door Jens de Vries en Jan Verkaik. Na dit gedragen muziekwerk volgde er de ouderwetse ou verture ’De Kalief van Bag dad’ waarin alle instrumen ten met diverse melodieën aanbod kwamen. Ook een mars mag er in het programma niet ontbreken. Gekozen was er voor de con- certmars ’Centennial’ met be geleiding van het orgel door Joke Alblas. Een ritmisch moeilijk begin vloeide over in een langzaam gedragen ge deelte. Na deze klassieke werken werd het programma ver volgd met lichtere muziek werken zoals ’Concerto d’a- more’, ’You are not alone’ van Michael Jackson en ’Heaven for everyone’ van Queen. Muzikaal gezien was dit een zeer goed optreden. Het har monie-orkest is met sprongen vooruitgegaan. Voor de oudere inwoners van Waddinxveen is de Spor tweek Waddinxveen gestart met een koersbaltoernooi. Deze aktiviteit is vandaag (woensdagmorgen 8 mei) in het Anne Frank-centrum ge houden. Vanavond (woensdag 8 mei) om acht uur zal in het ge bouw van de schuttersvereni ging Waddinxveen aan de Al- berdingk Thijmlaan het kla verjassen van deze Sportweek worden gehouden. Naar dit evenement wordt door vele bekende Waddinx veense kaarters uitgekeken, maar de organisatie ver wacht ook dat anderen hier aan deel zullen nemen. Dit jaarlijks terugkerende evene ment, dat is georganiseerd door C. van Kooten, zal ook weer aantrekkelijke prijzen hebben. Voor alle inwoners van Wad dinxveen en in het bijzonder voor de jeugd wordt vrijdag 10 mei de wandelmars in het kader van de Sportweek ge houden. Er wordt gestart om half zeven vanaf de sportvel- van aanpak vastgesteld dat voorziet in de instelling van een 1 in zes avondbijeenkomsten een voorstel zal maken van WADDINXVEEN - Thuis spelend tegen Velo 4 (Wate ringen) is het tweede team van Florida-badminton, zon der de in het buitenland ver blijvende Roel Kalkman, overtuigend met 8-0, kam pioen in de B-klasse van het district Zuid-Holland gewor den. Werd half maart nog net aan met 5-3 van Velo 4 ge wonnen, nu was het anders. Frank Keizer haalde in drie spannende sets door mooi en direct spel de eerste heren enkel tegen Rogier van Rijn, die in Wateringen nog in drie sets verloren ging, naar zich toe met 15-12, 12-15 en 15-6. Jeroen van Boxtel en Patricia van Daal hadden het in hun enkelspelen vrij gemakkelijk 15-3, 18-8 en 11-4, 11-2. De dames enkel van Michelle de Vries tegen Saskia van Hulst was bloedstollend (5-11 ver lies in de eerste set). In de tweede set had ze het te kwaad met zichzelf en haar tegenstandster. Op karakter en veel inzet verdiende ze in de verlenging een derde set 12-11. Of bij Michelle de ’stress’ eraf was of haar te genstandster ’kapot’ ge speeld, de derde set werd met de cijfers 11-1 gewonnen. Dp eerste gemengd dubbel van Michelle en Jeroen, die uit nog verloren ging, gaf de uitslag 15-3, 15-6. Door het met 4-0 uit de enkelspelen komen, waren ze in naam reeds kampioen. Alsof de spanning eraf was verloren Frank en Patricia hun eerste set met 8-15. Dit werd in het vervolg met de setstanden 15-7 en 15-9 rechtgezet. De heren dubbel en de dames dubbel werden daarna ge makkelijk gewonnen. Het team werd daarna door Hilda Mathot (voorzitter van Florida) en Evert van Es- seveld (jeugdcompetitielei- der) in de bloemetjes gezet. Annie van Daal, de moeder van de voor Florida in deze competitie uitkomende Aeo- lusspeelster Patricia, verras te team 2 daarna door het schenken van champagne en het uitreiken van feestelijk uitgevoerde speelgoed spek kies. Uitspelend in Alphen aan den Rijn heeft team 1 gemak kelijk gewonnen van Zigo 1. Het team eindigt waarschijn lijk als derde in de A-poule. Jammer is dat de twee wed strijden tegen Bacluvo, door het niet compleet zijn van het team, verloren gingen. Toch heeft dit zeer jeudige team aangetoond met de beste van Zuid-Holland mee te kunnen. In hun laatste wedstrijd van deze competitie heeft team 3, met de net van een zweepslag hestelde Ritsert Harsveld, met 1-7 van Eridos 2 verlo ren. Kansloos, ondanks ver dienstelijk spel, werd er door team 6 van Pijnacker 6 verlo ren. - een jaarlijkse ’milieuweek’ in de winkels en een consu mentenprijs voor de ’milieu vriendelijkste winkelier’; - een project rond biologisch voedsel, eventueel te zijner tijd uit te breiden tot een Waddinxveense natuurvoe dingswinkel. ste competitiewedstrijd tegen KT 1221_ V» _2 J JJ den op de eerste plaats, maar Noordwijk met een hoger aantal doelpunten. Het pu bliek uit Waddinxveen en Noordwijk was massaal toe gestroomd om de beide temas aan te moedigen. De spanning was, gedurende deze sidderende wedstrijd, te snijden. Waddinxveen had de meeste kansen tijdens de eer- te benutten. Robin Andringa jen. In de tweede helft, tijdens een rommelig moment voor het Waddinxveense doel, rol de de bal erin en daardoor werd Noordwijk kampioen. Waddinxveen behaalde de tweede plaats. WW p' Intratuin Ter Aar - (0172) 60 22 41 - Veldweg 1 - (ingang Kerkweg) J

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 27