Be Fair weer vierde klasser Tien boulesteams in Nederlandse finale Titel voor Be Fair Cl TOOS-heren eindigen in de middenmoot Prima resultaten zwemploeg Gouwestaete Master Ni< Geers Duits zwemkampioen Nieuwe koploper bij Waddinxveense schakers ZONNEBRILLEN OP STERKTE 'Gouwestaete' levert Boskoopse sportvrouw en -man Boulestournooi van 'Woubrecht' Klaverjassen De Paddestoel Finalewedstrijd jonge hengelaars De Sperwer GRATIS ETUI! IN DIVERSE KLEUREN WOENSDAG 8 MEI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN soon van T. v.d. Oord een nieuwe koploper aangediend. i Be Fair-voetbal speelt na twee seizoenen in de Goudse afdeling volgend jaar in het Warnaarplantsoen klasse. (Foto: Archief Sjaak Noteboom). weer in de vierde der Laann titel te prolongeren. Verder hield de schaduw van de top pers H. Smitskamp T. Kuiper mer bij Gouwestaete en twee voudig wereldkampioen, ge kozen. Als sportploeg viel het succesvolle seniorenteam van kamp-Van Wageningen, dat heel lang fier aan de top heeft gestaan, is uiteindelijk geëin digd op een teleurstellende vierde plaats. Kim Middendorp won de 100 vlinder bij de meisjes van 1983 met een NJK-limiet van 1.16.4, verrassend gevolgd I PAGINA 33 van De Paddestoel. Op de vol gende nummers zijn de prij zen gevallen: le prijs: 1853: kleuren televisie; 2e prijs: 353: een magnetron; 3e prijs: 1324: een dinerbon ter waar de van ƒ100,-. De prijswin naars kunnen contact opne men met mevrouw R. Schou ten, tel. 0182-618956. getrainde nieuwe vierde klas ser, die twee seizoenen in de Goudse afdeling heeft ver toefd, startte deze wedstrijd overdonderend en schiep zich weer diverse kansen, echter zonder tot een doelpunt te ko men. Op de doelpunten moesten de talrijke toeschouwers tot ver in de tweede helft wachten, toen eerst Henk Jan Verzijl de score opende en vervol gens bepaalde Martin van Tol de eindstand op 2-0. Na afloop mocht aanvoerder Ronald van Dodewaard uit handen van de voorzitter Jan Bredie van de Goudse KNVB- afdeling de bij het kampioen schap behorende beker in ontvangst nemen. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Op Koninginnedag 1996 werden in Boskoop de win naars bekend gemaakt van de Sportverkiezing Boskoop 1995, een initiatief van de re dactie van de ’De Gouwe Koe rier’. Een jury, bestaande uit oud- wethouder van sportzaken Dit van Ooi, welzijnsambte- naar en gemeentevoorlichter Leo van der Bijl, journalist Ton van Bemmel en de redac teur van De Gouwe Koerier Cees Bakker, koos uit een groot aantal genomineerden de sportman, de sportvrouw, de sportploeg en het sportta lent over 1995. van koploper W. Hennink en door een winstpartij van T. v.d. Oord wist de laatste mi nimaal voor één week zich van de koppositie te verzeke ren. A. Kardol met de witte stuk ken was de uitdager van kampioenskandidaat T. v.d. Oord (2). Er was sprake van een gelijkopgaande partij, waarbij de zwartspeler lang zaam maar zeker het spel naar zich toe trok en in het eindspel zijn opponent duide lijk tot overgave dwong. huldiging is op maandag 27 mei (tweede Pinksterdag) Aanstaande zaterdag speelt Be Fair zijn laatste wedstrijd uit tegen SPV (Polsbroek). De Waddinxveners zijn sinds de oprichting in 1953 zes keer kampioen geworden. In 1955 (tweede klasse Goudse afde ling), 1961 (eerste klasse Goudse afdeling), 1974 (vier de klasse), 1978 (derde klas se), 1993 (Goudse afdeling) en 1996 (Goudse afdeling). Vincent Dijkstra was eigen lijk eerste reserve voor ni veau 5c, maar kon door een uitvaller onverwacht toch meedoen. Zijn oefening op voltige was zeer goed (9.35) en ook op brug turnde hij goed (8.15). Bij lange mat liet Vincent het echter helemaal afweten en kreeg dan ook maar 4.95. Een veertiende plaats met 43.50 punten was zijn deel. Ook voor hem betekent dat, dat het wedstrijdseizoen hiermee ten einde is. De derde turner van TOOS was Maarten Witteman en hij kwam uit in niveau 4c. Hij turnde heel constant en behaalde allemaal scores ruim boven de zeven. Alleen op rek mislukte zijn oefe ning enigzins en hij kreeg daarom 6.10. Met 42.95 punten kwam hij uit op de achtste plaats, die het laatste en zwaarste num mer, de 400m wisselslag, werd het klapstuk van het toernooi. Op de driedaagse Duitse open kampioenschappen in Uelzen had Nic Geers het onderste uit de kan gehaald als nooit tevoren. Het ging om de lan gere nummers in een 50m bad. De Boskoper kwam uit op vijf nummers. De 1500 m vrijeslag zette hij volledig naar zijn hand in 21.22.38 met ruim een mi nuut voorsprong op nummer twee. Tweede werd hij op de 200m rug, vierde op de 200m vlinderslag, weer eerste op zijn favoriete 400m vrij en WADDINXVEEN - In het Katwijkse bad ‘Aquamar’ wei den de kringkampioenschappen van de Gouwe-Rijns treek voortgezet met prima resultaten voor de zwem mers en zwemsters van het Waddinxveense Gouwesta ete. Het resultaat van de verkie zing werd bekend gemaakt tijdens een feestelijke bijeen komst in de hal van de ZWN- groep. Na een korte introduc tie van Cees Bakker maakte jaren achtereen gekozen voor om gelijk te testen of hij bij zijn voorbereiding voor de we reldkampioenschappen op de goede koers ligt. Na een enerverende race, waarbij iedereen van de ban ken ging, won hij in de nieu we Nederlandse recordtijd van 6.15.14 nipt voor de Duit ser die met 6.15.85 eveneens een nieuw nationaal record vestigde. De kemphanen wa ren zo uitgeput dat het even duurde voor zij uit het water klommen. Aangezien hij in Boskoop ook nog tot sportman van het jaar werd gekozen, is het best te begrijpen dat je dan met je hoofd in de wolken loopt. Met groot enthousiasme ziet hij dan ook uit naar een interna tionaal toernooi eind mei op Malta en de NK en WK in ju ni om zich daarna weer te storten in het zomerse open water langebaan circuit. de voorzitter van de jury, Dit van Ooi, de winnaars bekend. Gillian van den Berg, water- polospeelster bij het Wad- terpolo Gouwestaete, WADDINXVEEN - Dertig leden van de jeu de boulesver- eniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) nemen met tien triplettes deel aan de Nederlandse kampioen schappen triplette. De einduitslag na 24 wed strijden is als volgt: 1. Toos Wubben, Stephan Tabben en Joop Dries; 2. Nel Oudijk, Wim van Bockom Maas en Norbert Schifferling; 3. Jan Kooistra, Bets Lanting en Piet v.d. Made; 4. Hans Cam- meraat, Roy Hulskamp en Marco van Wageningen; 5. Ton Hulskamp, Arnold Jans sen en Peter Kortekaas; 6. Hans van Woudenberg, Ed ward Springer en Harm Mail- le; 7. Imca Matla, Cock Rui- tenburg en Corrie Monster; 8. Wout Versluis, Elly en Ger- ben Nieuwland; 9. Jan Jo- ziasse, Willem Hendriks en Babs Allaart; 10. Francisca Laning, Jopie Hulskamp en Henry van Wageningen; 11. Rob, Fred en Ron van Dijken; 12. Barend Monster, Pieter en Neel van Oosten; 13. Cor rie ’t Hart, Hanna de Wilde en Bert Reiche. In de vier tegen vier competi- door Ramona Linting die met tie, die tot het eind van het 1.18.2 ook een jaar doorloopt, staan Francis ca Laning, Marco van Wage ningen en Roy en Ton Huls kamp op de eerste plaats. Op de tweede plaats Kooistra- Lanting-Cammeraat-Van der bluffend Made en op de derde plaats Tabben-Wubben-Dries. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het vorig weekeinde kon voor de Boskoopse masterzwemmer Nic Geers van de Waddinxveense zwemclub Gouwestaete niet meer stuk. In Duitsland werd hij zwemkampioen. Uitslagen: Davy Hofman 1 38 52 90 102 109; E. van Beek 2 6 27 44 46 80 88 94; H. Metselaar 3 7 11 17 36 37 54 58 66 86 92 105 110; R.A. van der Made 4 12 18 53 64 7179 99 U6;W. Hof man 5: M. Tollenaar Zn. 8 41 93 98 100 114; J. Jan sen Zn. 9 25 40 42 62 85; J. Toor 10 13 15 21 22 23 31 32 43; W. Breedijk 14 29 34 57 59 73 81 103 106 113; Comb. Wibo 16 77 78 95 97; C.A. Bode 19 82 83; J. Troost 20 55 91 96; N. Hoogerdijk 24 28 33 35 48 65 67 69 89 119; Mw. E.J. de Wit 26.39 74 104; D.M. Degenhardt 30; J. Verba- kel 45 57 50 68 101 107 115 118; M. Verbeek 49 51 61 70 84 112 117; C. Smits kamp 56 72 75 U1;T.H. Twigt Zn. 60 76; C.G. Hofman 63; P. Noorlander Zn. 87 108. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 10 mei om acht uur is er weer een klaverj asavond voor volwassenen in wijkge- de bouw De Paddestoel (Lijster besstraat). De toegangsprijs voor leden bedraagt ƒ2,50, WADDINXVEEN - Vorig weekeinde was sporthal ’de Dreef het toneel vooir echt topturnen. Naast zes TOOS-turners - die in de middenmoot eindigden - was ook de gehele Nederlandse turntop aanwezig. de prijzen. gingsprijs ging naar sporttalent Brenda eveneens lid van de AV’47 deed er iets langer over (2.49.6) en werd tweede. Op de 100 vlinder bij de meis jes van 1982 was er ook zilver voor Eva die op dit nummer 1.19.9 liet noteren. Inge v.d. Schrier maakte driemaal de gang naar het erepodium. Zij won de 100 vlinder bij de meisjes van 1980 met een tijd van 1.11.8 en de 200 school bij de meisjes onder 17 jaar (2.59.8). Op de 200 rug ging het min der goed maar met een tijd van 2.35.1 werd het toch zil ver. Miranda Boer werd, zo als verwacht, kampioen op de 200 school bij de dames met een redelijke tijd van 2.53.1. Catharina v.d. Valk zwom een tijd van 3.27.0 en werd beloond met brons. Miranda scoorde nog twee zilveren plakken, op de 100 vlinder met 1.14.8 en op de 200 rug met 2.41.8. Bij de heren was de titel op de 100 school voor Martijn v.d. Maagdenberg die 1.09.5 liet klokken. Jan Willem v.d. Hoek kon aardig bijblijven en werd met 1.13.6 als derde ge plaatst. nog recht geeft op een play off wedstrijd, waar de laat ste NK-plaatsen worden verdeeld. De andere drie heren, Anton Stoter, Juijen van Pruissen en Niek Buijs, waren zon dagochtend aan de beurt in niveau 3c. In dit niveau doen alle deelnemers uit het hele land mee aan de drie plaatsingswedstrijden. De beste twaalf turners plaat sen zich dan direct voor het NK. Voor Niek begon de wed strijd desastreus. Door een slechte aanloop weigerde hij bij sprong en kreeg hij nul punten. Daardoor was zijn kans op een goede eindklas sering meteen verkeken. Ondanks goede oefeningen op lange mat (8.25) en brug (7.95) eindigde hij met 36.35 punten op een 44e en laat ste plaats. Jurjen en Anton waren zeer gewaagd aan elkaar. Anton haalde een hoge score op lange mat (8.30), maar ver speelde veel punten op volti ge (4.90). Jurjen draaide een stuk regelmatiger maar ging bij rek de mist in (5.75). Uitendelijk won Jurjen met een zeer gering verschil. Hij werd 29e met 42.55 punten en Anton kwam met 42.40 punten op een 31e plaats te recht. Met nog één plaatsingswed- strijd te gaan, zal het voor deze drie heren heel moei lijk worden om nog kwalifi catie voor het NK af te dwingen. Zondagmiddag was het ge nieten geblazen voor de ech te tumliefhebbers. De beste turners van Nederland lie ten werkelijk schitterende dingen zien. Ook op dit hoge niveau ging er weleens wat mis, maar al met al was het een zeer boeiende wedstrijd. Christi aan Selk was de beste op de voet gevolgd door zijn jonge re broer Alexander. Minder goed gaat het met het team Wubben-Tabben-Dries in de eerste klasse. Zij heb ben van de tien wedstrijden slechts drie gewonnen en zul len op moeten passen voor de gradatie. De derde speeldag zal daarbij bepalend zijn De voorjaarscompetitie van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen heeft een ver rassend slot gekregen. Het triplette Cammeraat-Huls- Dat gebeurt met een team in de eerste klasse, twee in de tweede klasse, vijf in de derde klasse en een in de vierde klasse. Tijdens de eerste twee speel dagen wonnen de Waddinx veners zes dagprijzen en wa ren dus redelijk succesvol. In de derde klasse veroverden het triplette Kortekaas-Jans- sen-Hulskamp op de eerste speeldag een eerste plaats en op de tweede dag een tweede plaats. Als ze zo doorgaan maken ze een goede kans op promotie. Het triplette Van Bockom Maas-Oudijk- Schifferling behaalde in de derde klasse een tweede en een derde plaats. Ook in de derde klasse be haalden Kooistra-Lanting- Van der Made op de tweede speeldag een tweede plaats in hun poule. In de vierde klasse legden Maille-Van Wouden- berg-Springer beslag op een derde plaats. Opvallend was de tijd (1.14.4) van de 37-jarige Master zwemmer Rob Boele. Joost Krommenhoek had bij de jon gens van 1984 1.32.3 nodig voor de 100 m schoolslag en aangezien er niemand sneller was ging het goud naar Joost. Geert v.d. Linde werd met een tijd van 1.39.0 derde. Bij de jongens onder 13 jaar was er nog zilver voor Joost op de 200 wissel (2.49.0). Mark Nahon prolongeerde zijn kampioenschap op de 100 school bij de jongens onder 19 jaar. Met 1.16.8 toonde Mark zijn constante vorm. Bij de Born, A. v.d. Starre en T. Goor tegen respectievelijk T. Wiersma, F. Ritter en P. van Offeren. Nu wel een nederlaag voor A. Versluis tegen J. van Gort. D.J. van Offeren zakte wat af door een nederlaag tegen C. Alblas. Verder een stijgende J. van Sandijk, die met de zware stukken een sterke aanval van J. de Bock verras send wist af te slaan en daar na zelf in de tegenaanval uit eindelijk een geslaagde over rompeling wist uit te voeren. In de kelder van de schaakdi- visie handhaving van de posi ties van H.E. van Offeren en J. Ponsioen en A. Bos en J. Brobbel, die elkaar in even wicht wisten te houden. Verder moest hekkesluiter U. Beerends opnieuw een neder laag toestaan, nu tegen A. van Asperen, die door zijn winstpartij zich nu met be hoorlijke afstand van de on derste plaatsen heeft verwij derd. Als laatste versterkte M. Moerland zijn positie in de middengroep door J. Smit de oren te wassen, die na op nieuw een nederlaag een toch wel verrassende indringer van de onderste plaatsen is geworden. Met nog vijf ronden voor de boeg blijft de strijd om het WSV-kampioenschap nog vo lop gaande. Door afwezigheid onder de duim. In de subtop moest J. Muit een nederlaag incasseren te gen WSVs jongste schaker, T. van Bruggen, die nu al op een sterk seizoen kan terug zien. Hetzelfde verhaal is van toepassing op A. van Nieu- kerke, die ook knap in de sub top wist te debuteren, zich knap staande weet te houden en nu J. stam de teil in weet te spelen. In de grote middengroep een verder stijgende L. v.d. Ha ven, die knap H. reus op een nul wist te zetten. Positieve Door een zwaar beVochten ge- uitslagen verder voor J. v.d. lijkspel tegen W. v.d. Hoek - - - - zakte H. van Woudenberg (3) naar de vierde plaats, wat zijn kampioenskansen nu duidelijk verkleinde. Een andere topper, B. Jansen (4), leverde strijd met subtop per N. Dannis, waarbij de laatstegenoemde een neder laag niet kon voorkomen met als gevolg dat winnaar B. Jansen opschoof naar de der de plaats en grote kans blijft behouden om zijn kampioens- WADDINXVEEN - Tijdens de vorige week gehouden 31e ronde van de huishoudelijke competitie van Waddinx veense Schaak Vereniging WSV heeft zich in de per- WADDINXVEEN - Via een duidelijke 2-0 overwinning op de bezoekende degradatie kandidaat Oudewater heeft Be Fair-voetbal zaterdag on der grote publieke belangstel ling het kampioenschap in de verdwijnende hoofdklasse van de KNVB-afdeling Gouda veilig gesteld. De al twaalf seizoenen keepende doelman Ralph Boonstoppel hield zijn doel schoon. De door Arie van de nationale damesploeg die onder andere deelnam aan de EK en andere internationale toernooien als aanloop naar het Olympic Year Tourne- ment dat deze zomer in Ne derland (Emmen) wordt ge houden’. in de halve finale van de be ker, dus de dubbel is ook nog mogelijk. A2 mag zich kam pioen noemen na een 7-0 overwinning op Woerden. Al was de vorige week door de winst van Quick H al gede gradeerd en moet het helaas volgend jaar weer hoofdgroep gaan proberen. Dl verspeelde door een 1-5 nederlaag tegen De Jodan Boys Zijn kansen op het kam pioenschap. E4 was al kam pioen en heeft een uitstekend seizoen achter de rug. WADDINXVEEN - Met een zwaar bevochten gelijkspel (1-1) bij VEP (Woerden) is Cl van be Fair-voetbal kam pioen geworden van de hoofd groep van de afdeling Gouda. Door dit resultaat wordt er volgend seizoen gestreden op ’landelijk’ niveau. Cl van trainer Cor van Triet behaal de 51 punten uit 20 wedstrij den en heeft daarmee één punt voorsprong op Nieuwer- kerk Cl, dat tweede werd. Het door Boonstoppel Trucks gesponsorde team zit ook nog Gouda Agnietenstraat 6 Winkelcentrum Bloemendaal Winkelcentrum Goverwelle Waddinxveen Passage 220 LAAT NU DE ZON MAAR SCHIJNEN’*! WADDINXVEEN - Ieder voorjaar zijn de bewoners van het gezinsvervangend tehuis Woubrecht (Wou- brechterf) samen met bege leiders en familie te gast bij de jeu de boulesvereni ging Waddinxveen (Alber dingk Thijmlaan). Ze spelen dan het inmid dels traditie geworden Woubrechttournooi, dat dank zij de sponsoring van Boers Holland BV en De Dropkoning financieel mo gelijk wordt gemaakt. Er werd nu voor de zesde keer gespeeld om de fraaie prijzenbekers en natuur lijk de eer. Twaalf bewo ners van Woubrecht vorm den ieder met een lid van de jeu de boulesvereniging een koppel en speelden drie In het hoogste niveau voer den de broers Christiaan en Alexander Selk zoals ge woonlijk een onderlinge strijd uit om de hoogste plaats. De turners van TOOS moesten in hun ni veaus genoegen nemen met plaatsen in de middenmoot. Zaterdagmiddag mochten drie TOOS-turners probe ren om een plaats voor het Nederlands kampioenschap te veroveren. De vier besten per niveau hadden daar recht op. In niveau 6c kwam Mark Brand uit. Hij draaide goede oefeningen op lange mat en rek, met respectievelijk 8.75 en 8.60 punten. Op voltige en brug kwam hij met 7.55 en 7.20 duidelijk lager uit dan de concurrentie, die in dit niveau zeer groot was. Mark moest met een eindto- taal van 49.25 punten ge noegen nemen met een toch wat teleurstellende elfde plaats en i§ hiermee uitge schakeld wat betreft kwali ficatie voor het Nederlands kampioenschap. WADDINXVEEN - De Waddinxveense postdui venvereniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Peronne. Weersge steldheid: krachtige n.w. wind. Afstand 266 km. In concours 476 duiven. •Gelost om 09.30 uur. Aan komst eerste duif 13.06 uur. Laatste duif 13.20 uur. Snelheid eerste duif 1219 m.p.m. Zaterdag werd er bij oud- tweede-klasser Be Fair ge feest, er waren bloemen voor de elftalspelers en er werd ge zamenlijk gegeten. De echte Dit tiendaagse toernooi in Emmenn geldt als alternatief voor de Olympische Spelen in Atlanta, aangezien dameswa- geen Olympische dinxveense Gouwestaete, sport is, in tegenstelling tot werd gekozen tot Sportvrouw het herenwaterpolo. 1995 van Boskoop. De moti- Tot sportman werd de 58-ja- vatie voor haar verkiezing rige Nic Geers, master-zwem- werd door Dit van Ooi als volgt verwoord. ’Gillian van den Berg is al ja ren vaste speelster en tops- coorster van het eerste da- de Atletiek Vereniging ’47 in meswaterpoloteam van Gou- de prijzen. De aanmoedi- westaete. Ze behoort tot de gingsprijs ging naar het Nederlandse top en wordt al sporttalent Brenda Pouw WADDINXVEEN - In de af gelopen maanden heeft de hengelsportvereniging Wad dinxveen HSW in samenwer king met de Stichting Wijk- werk De Zuidplas een succes volle viscursus voor jongeren gehouden, die in september zal worden herhaald. Een 6-tal begeleiders, allen ervaren vissers, heeft in ne gen bijeenkomsten op een boeiende manier niet alleen de vistechniek zelf aan de 25 jonge cursisten onderwezen, maar hen ook laten zien wel ke en planten er nog meer in en rond het water leven. Met behulp van dia’s en twee microscopen hebben een gast- begeleider en collega-vissers, begrip en respect bijgebracht voor de natuur. Zaterdag 4 mei werd de cur sus afgesloten met een vis wedstrijd. De eerste prijs is gewonnen door Sidney Ha gens. Hij is 8 jaar en ving één vis (de grootste vis van dag) met een lengte van 50 cm. De tweede prijs ging naar Ad- niet-leden betalen ƒ3,50. mar Witte. Admar is 9 jaar en Op Koninginnedag is de trek- ving een totale vislengte van king verricht van de loterij 48 cm. De derde prijs is ge- - - wonnen door Anton Knoop. Hij is 10 jaar en ving een to tale vislengte van 45 cm. Na afloop kregen alle cursis ten een diploma uitgereikt. De viscursus is gesponsord door dierenwinkel Hoodie (Luifelbaan en Formido (Noordkade). 1.18.2 ook een startbewijs voor de NJK veroverde. Ook de 200 m rugslag werd door Kim gewonnen met een tijd van 2.47.5. Melissa Dings haalde ver- gemakkelijk de NJK-limiet op de 200 school bij de meisjes van 1983. Met 2.59.8 was zij goed voor goud en voegde zij zich bij de natio nale top op dit nummer. Ra mona Linting pakte met een tijd van 3.14.4 het brons. Bij de meisjes onder 15 jaar werd Eva Idelenburg kam pioen op de 200 (3.05.8). Michelle werd met een tijd van "3.08.8 derde. Wilke v.d. Valk zegevierde op de 100 vlinder bij de meisjes van 1981 met een tijd van 1.17.0 en won tevens de 200 rug bij de meisjes onder 15 in de jaar in 2.43.6. Eva Idelenburg ten met de 4x100 vrij estafet iets langer over te meisjes onder 17 jaar. Me een tijd van 4.23.0 toonde d ploeg van Gouwestaete, be staande uit Wilke v.d. Vall Michelle Nahon, Kim Mie dendorp en Inge v.d. Schriel zich superieur. Nic Geers moest de strijd aanbinden met de Duitse re cordhouder op deze afstand, Karl Odkolek uit München. Dit record stond op 6.16.02 en de Boskoper had het Neder lands record met 6.25.09. Bij voorbaat leek hij dus kans loos. Maar bij hem weet je, zeker bij zware nummers, pas bij de eindstreep of hij verslagen is. De’ krachtmens Nic Geers ging gewoon hard van stapel partijen. Dat leverde de volgende uitslag op: 1. Arthur en Piet; 2. Leo en Adriaan; 3. Dorien en Barend; 4. Jan en Peter-Bas en Hans; 6. Sjaak en Imca-Erik en Cock; 8. Bep en Ben; 9. Be linda en Jacques; 10. Annie en Betsie; 11. Arie en Cor rie; 12. Minou en Corrie. De winnaars van de eerste vier plaatsen gingen met een prachtige beker naar huis, terwijl alle bewoners een wedstrijdaandenken, een zak fruit en een zak snoep kregen. De begelei ders en familieleden kre gen ook een wedstrijdaan denken en daarnaast een fles wijn. Namens de bewo ners van Woubrecht be dankte Minou en overhan digde een mooie plant die nu in het clubhuis van de jeu de boulesvereniging staat te pronken. jongens van 1981 probeerd Wouter Rams met de kring - toppers mee te gaan maar h: j moest afhaken en haalde me 1.19.1 brons. Saskia Captein, vorig jaa kampioen op de 100 rug bij d meisjes onder 11 jaar, haald i alles uit de kast om die pres - tatie te evenaren. Met ee: i persoonlijk record van 1.27. haalde zij het net niet, maar het versch l was zo gering dat we van zr ver met een gouden randj kunnen spreken. Bij de jongens onder 19 jaa deed Mark v.d. Schrier he zeker niet slecht met zijn tij van 2.30.9 en zodoende ee zilveren plak op de 200 r i school wisselslag. Nahon Ilona Cramer had zeker nie op eremetaal gerekend op d 200 rug bij de meisjes onde 15 jaar maar zij zwom z sterk (2.50.9), dat zij ee i bronzen medaille in ont vangst mocht nemen. Het programma werd beslc «ft MB Enkelvoudige glazen t/m groep 6/2. r

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 33