Zuid-Holland tweemaal zo mooi Jubileum kanotocht p la n Rode Kruis treedt uit de schaduw van der linde Gouwestaete besluit titelstrijd in stijl Sportweek Waddinxveen is volop aan de gang De Nieuwe Passage heeft het niet (38) interieurverzorging Kampioenen WSErvoetbal Azalea boottochten op hemelvaartsdag I Persoonlijke records van Antilopers 1 't Rotanhuis legen vakwerk en kw< Gunstige legkosten. r LEZERS SCHRIJVEN MEh. PAGINA 13 DINSDAG 14 MEI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN gemaakt. Bij de groepen op r rw Webbing De armada van vele tientallen kano's door de Boskoopse sloten leverden een leuk tafereel op. (Foto: A. Fioole) 9 I Vraag vrijblijvend een offerte aai BOSKOOP - Vele tientallen kanovaarders uit alle delen van het land waren van de Mercuriusweg 9, Wad dinxveen vereniging langs de route pa raat stonden om de bruggen en sluizen te openen en weer te sluiten. Dat leidde hier en daar tot wachttijden voor het autover keer maar de automobilisten kregen daarvoor wel leuke ta ferelen voorgeschoteld. KATWIJK/WADDINXVEEN - Na afloop van de kring- kampioenschappen in Katwijk kon de zwemploeg van het Waddinxveense Gouwestaete de De avondwedstrijden zullen beginnen om zeven uur en de finalewedstrijd op zaterdag 25 mei zal om twee uur begin- partij toen de Boskoopse kan overeniging ’t Schouwtje za terdag haar tienjarig bestaan vierde met een ongeveer 15 kilometer lange tocht via de mooiste waterlopen van Bo skoop. Vooral in het voorjaar is een tocht langs de kweke rijen beslist de moeite waard. De tocht voerde onder meer langs de Rozenlaan met de vele bruggetjes wat een leuk schouwspel opleverde. Er werd een bezoek gebracht aan het Boomkwekerijmuse- um en de terugtocht ging voor een deel via de Gouwe. De ve le bruggen en sluizen konden zonder problemen gepasseerd worden doordat leden van de van 1984 (1.05.0), terwijl Geert v.d. Linde met 1.08.9 het brons voor zich opeiste. Op de 200 rug bij de jongens onder 13 digt iedere Waddinxveense senior uit om aan dit evene ment deel te nemen. In het Gouwebad ’de Sniep’ wordt donderdag 23 mei om 18.30 uur het schoolzwem men van de Sportweek ge houden. Aan dit evenement doen vele scholen mee. beeld van de Duitse bezetter. ‘Oppositie verboden' had er nog opgedrukt moeten wor den. Het ergste is nog dat de kos ten van dit propagandablad voor rekening van de burgers is. Het blijft overigens niet al leen bij deze kosten. De reke ning komt later. Zonder uitzondering beloven politieke partijen de burgers meer bij het bestuur te willen betrekken, uiteraard behalve als de burger iets anders wil. Kortom, Waddinxveen wordt een centrum rijker maar een inspraak- en verkeersillusie armer. WIM DE WIT strijden gespeeld, maar deze en volgende week volgen er meer. Dit pen van de wijkschool St. Jo zef zowel eerste als tweeede geworden en op de 12 kilome ter is ook een 'groep van de wijkschool St. Jozef eerste ge worden. De voorzitter van de wandel- jury, die speciaal voor deze wandelmars uit De Lier moest komen, hoopte dat er volgend jaar toch meer wan delaars aan dit evenement zullen deelnemen. Deze week is in twee poules gestart met het Sportweek- rij en het museum alsmede een wandel- of fietspakket en een voor ANWB-Toeractiefleden. Niet-leden betalen 15 gulden, kinderen tot en met 12 jaar 7,50 gulden. De wandel- en fietsroutes zijn gratis. Wie niet op hemelvaartsdag in de gelegenheid is. een tocht school bij de meisjes van 1982 mee te maken kan nog de he le zomer op zaterdagmiddag terecht bij de VW. De vaar tochten starten dan om 14.00 uur. Gezelschappen kunnen reserveren 0} week met uitzondering van zondag. De VW is telefo nisch bereikbaar onder num mer 214644. De laatste sessie werd gehou den op Moederdag en veel moeders ontvingen een pre sentje in de vorm van een kringmedaille. Miranda Boer won de 100 school bij de da mes in 1.18.3, een tijd goed voor de NK-limiet. Ook op de 50 vrij mag Miran da in Drachten starten want met 28.4 dook zij onder de li miet en haalde ze bovendien brons. Melissa Dings zwom zich met een NJK-limiettijd van 1.22.5 naar het goud op de 100 school bij de meisjes van 1983. Goud was er ook voor Joost zijn via de VW Boskoop Krommenhoek op de 100 vrij te huur. Na afloop krijgt iede- bij de jongens re deelnemer een boompje in de Beurshal. Het programma, dat bestaat uit een boottocht, entree tot de Beurshal, een boomkweke- jaar werd Joost met een tijd van 2.51.3 derde. De 400 m vrije slag bij de boompje kost 10 gulden meisjes onder 15 jaar was een Gouwestaete-aangelegenheid met Michelle Nahon als eer ste, in 4.58.6, Wilke v.d. Valk als de, in 5.01.2 en Eva Ide- lenburg als 3e, in 5.10.1. Eva zegevierde op de 100 BOSKOOP - Op hemelvaarts dag, donderdag 16 mei, wor den in Boskoop voor de twin tigste maal dé azalea boot tochten gehouden door de VW. Vanaf 9.00 tot 15.00 uur kunnen liefhebbers in een open vaartuig en met uit leg van een gids, langs de balans opmaken. Met 45 kringtitels, 53 zilveren- en 45 bronzen plakken is die positief. l Hl Dorpstraat 38, Waddinxveen, telefoon: (0182) 61 23 73 Zijde 3, Boskoop, telefoon: (0172) 21 25 44. Heeft de brief van de op dit gebied zeer deskundige bur gemeester C.M. van der Lin den dan niet bestaan? Nu ik zeker weet dat ik niet droom kom ik tot de conclusie dat het gemeentelijke infor matiebulletin je reinste pro paganda is naar het voor in het Anne Frank-centrum zal op maandag 20 mei om 19.00 uur het bingo 60+ in het kader van de Sportweek worden ge- voetbal. Tot en met zaterdag houden. De organisatie no- 25 mei zal het toernooi wor den gehouden op de velden van de voetbalvereniging Waddinxveen. daarop afgestemd te worden door bijvoorbeeld te werken met korte verbanden. De er varing leert ook dat mensen eerder bereid zijn te helpen wanneer zij gericht voor een taak benaderd worden. Vrij willigers moeten ook genoeg doening uit hun werk kunnen putten. Het moet ook klantgerichter. ’Niet uitgaan van wat we te bieden hebben, maar wat de vraag is. Een meer zakelijke benadering, je investeert er tenslotte tijd en geld in dus moet het resultaat ook de moeite waard zijn’, aldus Booij. Concreet betekent het dat de afdeling in Boskoop laat zien wat het Rode Kruis is en vrijwilligers zoeken met de vraag of ze een bepaalde taak zouden willen doen. Daar zijn ook cursussen voor die het Rode Kruis betaalt, mensen worden niet zomaar in het diepe gegooid. Er komt in Boskoop een ledenwerfac tie waarbij ieder gezin schrif telijk wordt benaderd, bedrij ven worden ook aangeschre ven. De nieuwe aanpak van het Rode Kruis heeft natuurlijk ook te maken met maat schappelijke verschuivingen. Het proces van individualise ring dreigt afbreuk te doen aan begrippen als respect en solidariteit. Terwijl er juist behoefte is aan meer zorg in een maatschappij die zich verhardt. Er komen meer ou deren die verhoudingsgewijs ook ouder worden, het aantal gehandicapten en chronisch zieken neemt daardoor toe. Opname in verpleegtehuizen wordt steeds moeilijker en het verblijf in ziekenhuizen korter. Niet alleen de profes sionele zorg neemt af maar ook de traditionele zorg van familie en buren. Daarop duidde ook de opmer king van één van de aanwezi ge leden tijdens de vergade ring dat het Rode Kruis in Boskoop wellicht bij kan springen wanneer een oudere uit het ziekenhuis wordt ont slagen en thuis geen opvang heeft. Voor deze mensen ko men er straks faciliteiten in het nieuwe zorgcentrum maar daar moet wel voor be taald worden, wat niet ieder een kan opbrengen. gespeeld op het terrein van Oudewater. A-l heeft Nieuwerkerk A-l als tegenstander. Deze finale vindt plaats op donderdag 23 mei op het terrein van De Jo- dan Boys in Gouda. Beide fi nales beginnen om 19.00 uur. 1.25.1. REGIO - Zaterdag 11 mei ging de landelijke actie ’Ne derland 2x zo mooi’ van start. Dit is een gezamenlijke actie van de ANWB, Grontmij, Ne derlandse Spoorwegen, We reld Natuur Fonds en de Unie van Provinciale Land schappen. Het doel van de campagne is dat er in Neder land in het jaar 2002 twee maal zoveel natuur is ge creëerd en daarmee meer ruimte voor natuurgerichte recreatie en een aantrekkelij ker woon- en werkmilieu. Hiervoor is draagvlak nodig bij zowel de politiek als het publiek. Daarom laten de Provinciale Landschappen ie dereen gedurende de komen de drie weken graag kennis maken met natuurontwikke ling. Tevens is in samenwer king met bezoekerscentrum ’De Hollandse Biesbosch’ een programma samengesteld om de nieuwe natuur in de Bies bosch te bekijken. Bij dit be zoekerscentrum heeft ook de startmanifestatie in Zuid- Holland plaatsgevonden. Tijdens deze startmanifesta tie is aan de gedeputeerde Heykoop van de provincie een petitie aangeboden met de vraag wat de provincie kan nen. Dit jaar doen de bekende elftallen weer mee en het ver heugd de organisatie dat er weer nieuwe teams hebben ingeschreven. De Waddinxveense reddings brigade zal op vrijdag 17 mei vanaf 18.30 een prestatie- zwemtocht houden in het Gouwebad ’de Sniep’. De vele Waddinxveners die de zwem- sport meester zijn worden hierbij uitgedaagd om hier aan deel te nemen. De afstan den waarvoor men zich kan inschrijven zijn de 500 en de 1000 meter. WADDINXVEEN - Drie jeugdteams van WSE-voetbal - D-2, B-3 en D-3 - werden in de bloemetjes gezet. D-2 beet de spits af. Wat af wachtend in het begin begon nen zij aan de wedstrijd tegen Rohda D-3. Na de eerste treffer was de spanning ge broken. Met de gigantische uitslag van 11-1 werden zij verdiend kampioen. Ook B-2 liet de titel niet af pakken. Tegen en bij Ammer- stol B-l werd het seizoen met een mooie 1-7 overwinning afgesloten. Tegen plaatsgenoot Wad dinxveen D-2 werd dit doel puntrijke seizoen met 13-0 af gesloten. De drie kampioenen resultaten <het kan leiden, heeft het Zuidhollands Land- schap in het Stormpolder- vloedbos in de Krimpener- waard en in het veenweidege bied bij Gouda verschillende wandel- en fiets-excursie ge organiseerd onder leiding van een gids. Voor deze ex cursies is vooraf aanmelden nodig. De fietsroute Veenwei de en de wandelroute Storm- póldervloedbos zijn ook zelf standig af te leggen. Fiets- routebeschrijvingen zijn gratis verkrijgbaar op station Gouda; wandelroutefolders kunt u kosteloos meenemen bij de ingang van het Storm- poldervloedbos. Ook elders in de provincie zijn er excursies. Voor meer informatie over de verschillende activiteiten tij dens de actie ’Nederland 2x zo mooi’ kunt u contact opne men met Stichting Het Zuid hollands Landschap, telefoon 010-4135045. Woensdag 8 mei is in het ge bouw van de schuttersvereni ging aan de Aalberdingk Thijmlaan het klaverjasssen van deze Sportweek gehou den. Dit evenement werd weer druk bezocht door vele bekende Waddinxveense kaarters. Aan het einde van de avond heeft de voorzitter van de Sportweek de gewon nen prijzen uitgereikt aan de winnaars van dit toernooi. Donderdag 9 mei werd in het kader van de Sportweek een koersbaltoernooi voor de Waddinxveense senioren ge houden. Tot op heden was dit altijd een onderling toernooi van de koersbalclub Wad dinxveen, maar sinds kort is er echter een tweede koers balclub in het Gouwedorp welke bestaat uit de bewo ners van de seniorenflat ’t Suytende, Deze club heeft dit jaar dan ook meegedaan aan dit toer nooi. De inzet van al de deel nemers was zeer groot en er werd serieus en sportief ge streden. De eerste, tweede en derde plaats werden behaald door Waddinxveen 2, 1 en 3, terwijl ’t Suytende 1, 2 en 3 de plaatsen 4, 5 en 6 behaal den ~- P. van Gelooven van het Sportweekcomité reikte aan het einde van de middag de prijzen uit. De deelnemende Waddinxveense senioren hebben deze dag zeer ge slaagd gevonden. Vrijdag 10 mei is de wandel mars in het kader van de Sportweek gehouden. Er is gestart vanaf de sportvelden van de voetbalvereniging Waddinxveen. De deelname was helaas zeer gering, maar de deelnemers Na afloop van de tocht was er reünie-achtige bijeenkomst in het clubgebouw van ’t Schouwtje aan de A.P. van Neslaan waar een hapje en een drankje werden geser veerd. Ter gelegenheid van het jubileum verscheen eer der al een lustrumeditie van het clubblad ’De Vaarboom’. BOSKOOP - Het Rode Kruis gaat meer aan de weg timme ren. Zonder de aloude doel stellingen schade aan te doen wil het Rode Kruis af van het wat stoffige imago en meer op de voorgrond treden! Veel mensen kennen het Rode Kruis, koestaren er sympa thie voor maar hebben niet een goed beeld van de organi satie die wereldwijd 181 afde- lihgen en 128 miljoen vrij willigers telt. Aan de hand van de nota ’Zorg voor elkaar’ gaf Jac. Booij, voorzitter van de afde ling Boskoop, onlangs een uiteenzetting tijdens een le denvergadering in De Loods. Hij verhulde niet dat de reor ganisatie landelijk wat tegen strijdige emoties heeft opge roepen maar dat de overtui ging dat er iets moet gebeuren de overhand heeft. Het Rode Kruis moet meer doelgericht te werk gaan en daarmee ook naar voren tre den, zoals andere organisa ties als Artsen zonder Gren zen en Greenpeace ook de media bespelen. Booij: ’Het beeld van het Rode Kruis bij het publiek is wel sympathiek maar traag, stof fig en bureaucratisch. Te recht of niet, maar het moet anders. Daarom een actie plan voor een meer marktge richt Rode Kruis. Ook intern moeten zaken beter geregeld worden, er moet een andere wind gaan waaien. Het Rode Kruis moet zich meer laten horen en communiceren. Dit is de landelijke lijn, de afde lingen gaan volgen.’ In de nota ’Zorg voor elkaar’ staat een aantal kerntaken die het Rode Kruis ziet in vre destijd: het uitdragen van principes, een soort moreel appèl ten aanzien van toler antie en solidariteit. Voorts de bloedvoorziening door middel van bloeddonaties en vervolgens de opvang, zorg en begeleiding van de meest kwetsbaren in de samenle ving. Dat zijn chronisch zie ken, gehandicapte^, ouderen, migranten, vluchtelingen en daklozen. Ook de benadering van het vrijwilligerswerk moet an ders, benadrukte Booij. Vrij willigerswerk moet ook jon geren aanspreken en dient met een tijd van 1.25.8. Ra mona Linting deed van zich spreken door vanuit een kansloze uitgangspositie het zilver te pakken op de 400 ip elke dag van de vrij bij de meisjes onder 13 1 i jaar. Ramona bracht een tijd van 5.14.5 op de klok. Evenzo kansloos werd Saskia Captein geacht op de 100 vrij bij de meisjes onder 11 jaar, maar Saskia dacht er zelf an ders over en veroverde met 1.16.3 de tweede plaats. Arijanne v.d. Valk hield aan de 100 m schoolslag bij de meisjes van 1984 een bronzen plak over na een tijd van 1.34.0 te hebben gezwom men. Fiets- en wandelexcursies maken duidelijk wat natuurontwikkeling inhoudt. Er moet meer natuur komen in Zuid-Holland. (Foto: A. Fioole) was het zilver WADDINXVEEN - De atle tiekvereniging Papendrecht hield in het kader van de Zui- dersterserie haar 14e Natio nale Lenteloop, waaraan ook door leden van de Waddinx veense sportclub Antilope is meegedaan. Ze behaalden er enkele persoonlijke records. De wedstrijd was uitgezet over een nieuw parcours met twee rondes dwars door Pa pendrecht. Het was uitste kend loopweer, waarbij om 14.00 uur nabij sportpark Slobbengors het startschot klonk voor de ongeveer 1.000 deelnemers. De aan de start verschenen Antilopers hadden er duide lijk zin in en lieten de jury scherpe tijden noteren. Bij de dames kwam Yvonne v.d. Harst tot de alles acceptabele tijd van 1 uur en 16 minuten, terwijl Petra Bretveld bij de dames-veteranen I een per soonlijke recordtijd neerzette van 1 uur 5 minuten en 7 se conden. Joop Briede bleef met zijn tijd van 51,47 minuten net 30 se conden van het clubrecord bij de heren-veteranen I van An tilope af. Hans v.d. Hil finish te in 52,48 minuten. Met Frans Olijve (54,19 minuten) liepen hij persoonlijke re cords. Auke Leen liet de juryklok op 58,20 minuten stoppen, ter wijl Fer Bonsel en Wim Los vlak daarachter in respectie velijk 58,54 en 58,58 minuten ook met persoonlijke records over de eindstreep gingen. Adrie Bresser kwam met een tijd van 59,22 minuten nog ruim binnen het uur - even eens in een persoonlijke re cordtijd - binnen. De volgende loop in de serie van Zuidersterlopen is zon dag 19 mei over een afstand van IClkm. in Delft. doen aan het realiseren van nieuwe natuur. Alle burge meesters van Zuid-Holland krijgen een brief met dezelfde vraag. Het is de bedoeling dat zowel de gedeputeerde als de burgemeesters toezeggingen doen voor meer natuur in Zuid-Holland. Sinds 1945 heeft in Neder land 50 procent van de na tuur plaats moeten maken voor steen, beton en asfalt. De verenigde naties hanteren de norm dat in elk land mini maal 10 procent van het op pervlak uit natuur moet be staan. In Nederland is dit op het moment slechts 5 pro cent. Samen reden genoeg om ruimte te maken voor meer natuur. Het laten ontstaan van meer nieuwe natuur biedt meer mogelijkheden voor recreatie en daarmee vermindert het de druk op be staande terreinen. Dit geeft weer meer rust voor mensen, dieren en planten. Daarom zet Stichting het Zuidhol lands Landschap zich in voor meer natuur in Zuid-Holland. Deze inzet is en blijft niet be perkt tot een aantal voor- beeldgebieden. Om te laten zien wat natuurontwikkeling precies inhoudt en tot welke eeuwenoude kwekerijen va ren met de vele honderden boom- en plantensoorten. In schrijven gebeurt in de Beurshal die dan weer fraai is ingericht en waar ook de monstraties worden gegeven. Bezoekers die even op de boot moeten wachten kunnen in de hal ideeën opdoen voor al lerlei toepassingen van groen. Deskundigen geven advies. Na de boottocht kan een kwe kerij en het Boomkwekerij- museum worden bezocht. Er zijn wandelingen te maken van 8 tot 14 kilometer of fiets tochten van 14 tot 20 kilome ter langs de kwekerijen. Fiet sen werden uiteraard in de bloe metjes gezet of verrast met een zakje snoep. Voor WSE C-l en A-l is het seizoen nog niet afgesloten. Beide teams hebben zich ge- Natuurlijk kon D-3 niet ach- plaatst voor de bekerfinale, terblijven. Elke wedstrijd C-l treft Be Fair C-l. Maan- werd met zulke grote cijfers dag 20 mei wordt déze finale Verrassend gewonnnen, zodat het kam pioenschap voor dit team niet uit kon blijven. 4x100 vrij bij de heren, was een tijd van 3.54.6 kwam het Gouwestaete-kwartet, be staande uit Mark v.d. Schrier, Mark Nahon, Mar- tijn v.d. Maagdenberg en Jan Willem van den Hoek, terecht op de tweede stek. Maandag 6 mei is door vijf hebben een zeer leuke tocht Waddinxveense biljartvereni- gemaakt. Bij de groepen op gingen gestart met het Spor- de 8 kilometer zijn de groe- tweekbiljarttoernooi. D'i toernooi wordt gespeeld op de lokaties cafe Sport, Anne Frank-centrum, De Diamond en Royal Inn. f- (os verfyijgbaar WADDINXVE'EN - De 51e Sportweek Waddinxveen is volop aan de gang. Er zijn al diverse sportieve wed- Hoera, Waddinxveen krijgt eindelijk een nieuw winkel hart. Wat een gezeur toch van D66, de ouderenpartij Unie 55+ en enkele andere gemeenteraadsleden om de plannen steeds zo kritisch te bekijken. Met het CDA voorop als goe de rentmeesters geef je ge woon anderhald miljoen gul den aan een projectontwikke laar en je krijgt een nieuw hart en precies op de plek die veel Waddinxveners ervaren als het historisch centrum van Waddinxveen, aldus de huis-aan-huis verspreide in formatiekrant ’Alles draait om het centrum’. Al verder lezende voelde ik mij eenzaam worden. Heb ik dat dan allemaal gedroomd? Is er niet gesjoemeld met het zorgcentrum Souburgh, met de verkeerscijfers en met de vierkante meters? Heeft de gemeente dan geen 5.000 m2 centrumgrond weg gegeven met een waarde van miljoenen guldens? Zijn er geen verkeersproblemen? Zijn er geen verontruste bur gers en met name in de Sta tionsstraat, de Kanaalstraat en de Prins Bernhardlaan? Waren er dan geen 400 hand tekeningen direct na een ver gadering met bewoners van een deel van de omliggende wijk? Hebben de bewoners van de Kanaalstraat dan niet vrijwillig hun voortuintjes weggegeven? Is de analyse van de stich- tingskoten dan niet geheim? Bestaat de gemeentelijke slo gan KOM (Klantgericht - Open - Modern) dan niet? Is de toegezegde 1,1 miljoen niet juist? Op de 400 vrij miste Inge met 4.42.5 net de limiet voor de NK, maar kreeg als pleister op de wond wel zilver. Mi chelle Nahon besloot haar succesvol optreden met een bronzen medaille op de 100 school bij de meisjes van 1981 (1.25.9). Marcel Zijderhand (1980) was minder in vorm dan nor maal en was deze keer goed voor twee bronzen plakken, op de 100 vrij in 1.03.0 en op de 200 vlinder in 2.35.7. Mark Nahon werd tweede op de 100 vlinder bij de jongens onder 19 jaar, met 2.41.6, en haalde op de 100 vrij met een tijd van 58.2 brons. De plak van Patrick van Keu len op de 100 vrij bij de jon gens van 1983 had dezelfde kleur. Patrick voltooide zijn race na 1.08.2. Rugslagspe- cialist Martf v.d. Schrier haalde op de 200 meter met een tijd van 2.26.3 zilver. Op dit nummer bij de heren werd Jan Willem v.d. Hoek met een tijd van 2.21.4 twee de. Bij de 100 vrij voegde Jan Willem met een tijd van 56.7 nog een bronzen medaille aan zijn verzameling toe. Op de 200 vlinder bij de he ren was er brons voor Martijn v.d. Maagdenberg die met een tijd van 2.25.1 zichzelf overtrof. De 4x100 wissel estafette le verde goud op voor Wilke v.d. Valk, Eva Idelenburg, Inge v.d. Schrier en Michelle Na hon. Het viertal produceerde een tijd van 5.00.1. De dames op de 4x100 vrij werden ook kringkampioen. Wilke v.d. Valk, Yvette de Beer, Inge v.d. Schrier en Mi randa Boer waren met een tijd van 4.20.0 iedereen te snel af. Het slotnummer van de kringkampioenschappen, de van Bianca Cramer op de 100 bijzonder spannend. Met school bij de meisjes van r'1 1 1979. Met 1.28.6 bewees Bianca het ook te kunnen. In ge v.d. Schrier won het goud bij de meisjes van 1980 op de 100 school met een tijd van M 0 L MH«BMWMSSMMM BMMI s ffi HM S MM Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- l plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Raadhuisstraat 184 J Alphen aan den Rijn TelefoorH0U2) 49 44*14

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 13