Fietsen voor De Zonnebloem met de Lions HoqftmaN De Gouwe Smash vervolgt competitie Voetbaltournooi Sportweek begint Teun Buys nieuwe trainer volleybalclub Rentokil-ZVH Maaike van de Weij Florida*kampioene Conditietrainingen van De Gouwe Streek 1 h Fietstocht Groene Hart Vierde lustrum van schakers Moerkapelle Slotavond van sjoelers i ^'-l Schaotstitel voor Marco de Knikker VOLVO Jeugdmarathon met 27 ploegen in 'Gouwebad' U PAGINA 21 I spannende Waddinxveen kunnen i De clubkampioenen HE, DE en GD van Florida-badminton. De clubkampioenen HE, D (Foto: Florida-badminton). sisteerde hij Pieter-Jan Leeu- werink bij Capelle. De trainer heeft wel zin een nieuw avon tuur. ‘Het lijkt me prachtig om als hoofdtrainer aan de slag te gaan. Arend van der Knaap: ‘De NOS heeft door de concurren- WADDINXVEEN - De Waddinxveense schaatsvereni ging De Gouwe Streek verzorgt ook ’s zomers voor haar leden conditietrainingen in het Gouwebos of naaste omgeving. Het heren team 3 van zater dag verloor op de tweede speeldag de uitwedstrijd te gen Papendrecht 2 friet 4-1 en moest op de derde speeldag thuis aantreden tegen Dash Het gemengd team t.ot en met 17 jaar van zaterdag bestaan de uit Liesbeth Bakker, Sie- bel Arikan, Frank Kuiper en Er wordt gespeeld in twee poules. In poule A Sport vrienden A, Café Royal A, De Sniep en Ónder Ons en in poule B Sportvrienden B, Café Royal B, De Diamond en Onder Óns B. zich opgeven bij H. Andela, Charlotte de Bourbonstraat 23, tel. 0182-610636. op rij en met dezelfde cijfers 4-1. Dit team, bestaande uit Mar- Waddinxveen-Schoonhoven MOERKAPELLE - Zater dag 18 mei van tien tot vier uur wordt in dorps huis ‘Op Moer‘ in Moerka pelle een schaaktoernooi gehouden ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de schaakvereniging Moerkapelle. Er wordt ge schaakt in drie groepen: senioren, jeugd D+E en jeugd B+C. Het inschrijf geld bedraagt 10,- voor de senioren en 5,- voor de jeugd. Er worden 7 ronden Zwit sers gespeeld en het speel- tempo is 20 minuten. Er kunnen maximaal 60 seni oren en 40 jeugdschakers meedoen. Aanmelden kan bij Ben van Geffen, tel. 079-5932238. Op de derde speeldag ging de uitwedstrijd tegen Öudeïan- de 2 eveneens verloren, nu met 4-1. De oudjes waren niet zo op dreef. Slechts de dubbel van Ton v.d. Berg en aan voerder Joop van Son werd in een driesetter gewonnen. Het gemengd landelijk team van zondag kwam op de twee de speeldag thuis uit tegen Oegstgeest 3 en verloor die wedstrijd met 5-3. Aanvoer der Paul Verspoor en Inge Dalderup wonnen hun sing les met resp. 6-4, 6-2 en 6-1, 5-7 en 6-2 en Marieke Hooge- veen en Paul Verspoor de ge- mengddubbel met 6-4 en 6-2. Het gemengd team 35+ van zondag onder aanvoering van Rob Berrevoets doet het fan bij het clubgebouw van de hockeyclub (Sniepweg). De deelnemers aan de ’Om loop van het Groene Hart’ kunnen kiezen uit routes van 25, 40, 60, 80 en 120 km leng te. Iedere deelnemer krijgt na afloop een fraai certificaat. Het inschrijfgeld varieert van vijf gulden voor de korste rou- onplezierig is voor de betrok kenen. We hopen voor beide spelers passende regelingen te kunnen treffen1. Met de nieuwe trainer Teun Buys zal de selectie voor het seizoen 1996-1997 worden ge formeerd. De groep zal moeten worden aangevuld, want er wacht de Zevenhuizenaren een lood zwaar seizoen nu de club zich heeft ingeschreven voor de Europa Cup III. Verder verloor Maaike nog slechts één game van Miran da Baan (4e), maar niet de partij en zij speelde vooral te gen Liesbeth van Bergeijk (3e prijs) een uitstekende partij. nement beschikbaar voor een bedrag van ƒ35,-. De vereniging heeft hierbij het oog op enthousiaste WADDINXVEEN - Onder vaak goede weersomstandig heden zijn bij tennisvereniging De Gouwe Smash (War- naarplantsoen) inmiddels een aantal competitiedagen er spannend aan toe. Uiteinde lijk bereikten Leo Kool de halve finale, waarin hij Ton van Rijn met 15-7 en 15-10 wist te verslaan. Marcel van elke ploeg zoveel mogelijk meters aflegt binnen twee en een half uur. In een ploeg zit ten vijf zwemmers(sters) en zij zwemmen in estafette vorm telkens tien minuten. x Terwijl de ploegen actief be- Maaike van de Weij werd dus verdiend de nieuwe kampioe ne. In de B groep was de finale tussen Amy Jansen en Simo ne Fijn een absolute uitput- veld en Liesbeth van Bergeijk. Zij legde beslag op de ti tel. Dennis Steenland (17) prolongeerde zijn titel bij de heren en herhaalde dit met Miranda Baan (27) in het dinxveense Reddingsbrigade gemengd dubbelspel. se loterij plaats. De leden van de Waddinxveense Reddings- v ‘weer r.__ de slag ge- tingsslag, die Amy tenslotte met 12-9, 10-12 en 11-9 won. Meta van de Weij won over tuigend de partij om de derde prijs van Maaike Sikkel. Bij de heren wist Bart Moors een game af te snoepen van Dennis Steenland door een enorme krachtsinspanning in de halve finale. In de dèrde game zette Dennis de zaken recht (15-5, 17-18 en 15-5). Bart had eerder Jean La- maison (5e) verslagen en ver overde de derde prijs door de finalist 1995, Dick van Tey- lingen met 15-8 en 15-12 te verslaan. Rob Sikking was ook weer eens met volle inzet bezig en bereikte de finale door 17-14 en 15-9 winst op Dick. In de finale kon Rob echter alleen in de eerste game meespelen (15-6 en 15-0). Dennis bleek onaantastbaar en de terechte kampioen. dertien verschillende plaat sen. In Waddinxveen is dat (vanaf negen uur ’s morgens) te tot negen gulden voor de langste. De uitvoering is geheel in handen van leden van Lions Clubs die belangeloos hun medewerking verlenen. De Lions vormen een internatio nale service-organisatie met plaatselijke afdelingen. Eén van de doelstellingen is gericht op ’het hebben van be- WADDINXVEEN - Het jaarlijkse voetbaltournooi is weer een vast onderdeel van de Sportweek Waddinx veen. Donderdag 13 mei zijn de eerste wedstrijden. De wedstrijden worden weke lijks op de maandag- en dins dagavonden in de plaatselijke café’s Sport (Kerkstraat), Royal (Koningin Wilhelmina- plein) en De Diamond (Passa ge) gespeeld. Bekerhouder is Café Royal. Zij zullen alles in het werk stellen om het suc ces van vorig jaar te evena ren. ZEVENHUIZEN - Teun Buys is komend seizoen de nieu we trainer van de Zevenhuizense volleybalvereniging Rentokil-ZVH. De 36-jarige assistent-trainer van Al- com-Capelle is de opvolger van Stewart Bernard. Teun Buys tekende een tweejarig contract. bois, Diana Gutker, Ton Baars, Rob Berrevoets en Paul Gutker, heeft dus duide- Tuin verloor in een driesetter lijk kampioensaspiraties. Achtereenvolgens werd ge wonnen van TSF 1, Zevenho ven 1, Poortugaal 1 en Metse laars 1. Als de vorm zo blijft komt het kampioenschap in zicht. Het dames-veteranenteam 1 van dinsdag onder aanvoe ring van Ciska Voogd behaal de in de thuiswedstrijd tegen Menheere 2 de eerste over winning met 3-2. De dames trainen regelmatig en dat le verde dus deze eerste winst op. Teun Buys, woonachtig in het Noordhollandse Oostzaan, was tien jaar lang interna tional bij de Martinus-clan van Arie Selinger. De laatste drie seizoenen as- neskieën en langlaufen zijn de oefeningen nagenoeg iden tiek. De start van de conditietrai ningen is op woensdagavond 5 juni om half negen op het parkeerterrein aan de Alber- dingk Thijmlaan bij het Gou webos. Belangstellenden Putten won duidelijk van Jan Rooks, die veel competitie- spelers achter zich had gela ten. Jan moest ook Ton van Rijn voor laten gaan in de strijd om de derde prijs. In de finale gaven teamgenoten Marcel en Leo elkaar niets toe. Ech ter, Leo Kool kon de inspan ningen beter verwerken en sloeg toe in de derde game (18-16, 11-15 en 15-0). In het gemengd-dubbeltoer- nooi wonnen Miranda Baan en Dennis Steenland vrij ge makkelijk de halve finale van Liesbeth van Bergeijk en .Dennis Steenland. Heel an ders de andere halve finale. Met 15-13 en 17-16 versloe gen Maaike van de Weij-Bart Moors Ilona Groeneveld-Jean Lamaison, die wegens opgave van Liesbeth de derde prijs kregen. De finale was een leuke par tij, waarin de favorieten, Mi randa en Dennis hun titel prolongeerden (15-7,12-15 en 15-7). Het gemengd-dubbeltoemooi in de B-groep was bijzonder gezellig en werd geheel op de zaterdag gespeeld. Piet Ver meulen en Caroline van de Hoek bereikten de finale na 18-15 in de derde game tegen lenneke de Jong en Marcel van Putten. Mary Steenland en Henk van Boxtel wonnen eveneens in een derde game met 15-10 van Madeleine van Putten en Leo Kool, die Idter de derde prijs wonnen. ook nog met 9-7. Een prachti ge overwinning. De eerste dubbel werd vervol- gens verloren. De tweede single werd, na een aanvan kelijk voorspoedige start, door Frans Bouman verloren met 7-6 en 6-4 en keek dit team tegen een achterstand aan. Deze werd in de dubbel van Henk v.d. Lans en Koert van Rijn na een twee en eenn half uur durende partij weer ge lijk getrokken (7-5, 4-6 en 6- 4). De laatste dubbel werd he laas kansloos verloren. De winst ging verdiend naar Rotterdam. Het heren-veteranenteam van zaterdag speelde op de de tegenstan- tweede speeldag een uitwed strijd tegen Ouderkerk 2 en verloor met 3-2. De dubbels van Wim Voogd-Aad Ciere en Frans Amoldus-Aad Ciere Teijema werden in winst omgezet. presteerde het bijna onmoge lijke. De derde set werd na een 5-0 achterstand alsnog gewonnen. Vervolgens ging dit team bij de koploper ABN- AMRO Serv. op bezoek. Jan Uitterhoeve en Els Rijs- bergen begonnen met hun single te winnen. De ge- mengddubbel ging vervol gens verloren. Maar de da mes- en herendubbel werden in twee spannende drieset ters gewonnen tegen moeilijk te bespelen tegenstanders. Al met al een verrassende, maar verdiende 4-1 overwinning van het team van Jeep Te ijema. Het heren team 1 van zater dag leed in de uitwedstrijd te gen Ad Astra 1 (Gouda) de tweede nederlaag. Van deze tastisch. Vier overwinningen sterke tegenstander werd met 5-0 verloren. In de eerste single gaf Jan v.d. Hut goed partij, maar verloor met 6-3 jolein Berrevoets, Nicole Du- en 6-2. bois, Diana Gutker, De tweede single was een v.d. DINSDAG 14 MEI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - De Lions Club Waddinxveen houdt op Tweede Pinksterdag (maan dag 27 mei) weer de fietstocht ’De Omloop van het Groene Hart’. Het is de veertiende keer dat deze tocht wordt ge houden. Aan dit initiatief werken nog twaalf andere Lions Clubs in Midden-Hol- land en West-Utrecht mee. De afgelopen jaren deden steeds duizenden streekgeno ten mee aan deze fietstocht, die voert langs de mooiste we gen door de fraaiste gebieden van Midden-Holland en het westelijk weidegebied van Utrecht. langstelling voor en het bij dragen aan het welzijn van de gemeenschap in al zijn facetten’. Behalve voor de directe orga nisatie zetten de Lion Clubs zich in voor het aantrekken van sponsors om extra geld in te zamelen. In 1995 kwam de totale opbrengst van de fiets tocht voor ’De Zonnebloem’ uit op ruim ƒ65.000,-. Dit geld is geheel besteed aan het helpen van de gehandicapte medemens. De deelnemende Lions Clubs zijn gevestigd in Maarssen, Montfoort, Linschoten, Oude- water, Schoonhoven, Haast recht, Krimpen aan den IJs- sel, Zoetermeer, Hazerswou- de, Koudekerk aan den Rijn, Bodegraven, Woerden en Waddinxveen. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense schaatsvereni ging De Gouwe Streek heeft haar jaarlijkse ledenvergade ring gehouden. Marco de Knikker mocht voor de derde achtereenvolgende maal de kampioensbeker in ontvangst nemen. De club kon terugkijken' op een seizoen met veel natuur ijs zodat iedereen van harte van de sport heeft kunnen ge nieten, zo memoreerde de voorzitter in zijn openings woord. Met een moment van stilte werd het overlijden van een van de oprichters van de ver eniging, J. de Redelijkheid, herdacht. De agenda van de vergade ring werd vlot afgehandeld waarbij de kandidaten voor de vacante bestuursfuncties met algemene stemmen wer den benoemd. Dit betekent de benoeming van G. Veenstra tot penning meester en de herkiezing van H. Andela tot secretaris. Na de pauze met een tombola voor de jeugdafdeling vond de prijsuitreiking plaats. De uitslagen van het verre den klubkampioenschap wa ren als volgt: dames pupil A: I. R. van Dijk, 2. S. de Rede lijkheid, 3. M. ten Barge; he ren pupil A: 1. S. Rijkaart, 2. T. Uittenbroek, 3. M. Krom- schee; dames pupil B: 1. E. Ik was toe aan een nieuwe uitdaging'. Teun Buys tekende een con tract voor twee jaar. Tegelij kertijd gaf hoofdsponsor Ren- tokil aan dat de volleybalclub zich zal inschrijven voor de Europa Cup III. Teun Buys was drie seizoe nen werkzaam bij Alcom-Ca- pelle. Hij heeft ervaring als verantwoordelijke man, om dat speler-trainer Pieter Jan Leeuwerink nogal eens de coaching aan zijn assistent overliet. Tijdens de succesvolle Euro pa Cup Il-cyclus, die Capelle vorige maand de derde plaats opleverde in de eindronde in Athene, coachte Teun Buys driemaal. “We hadden daar vaste af spraken over. Als Pieter zich zelf inzette, was ik de baas'. Teun Buys speelde het afge lopen seizoen als het uit kwam in het tweede team om als ervaren ploeggenoot de jongeren te steunen. ‘Deze groep is er nog lang niet. Het leerproces verloopt In de finale was de scherpte en tactiek van Henk en Mary toch teveel voor Piet en Caro line (die geen competitie speelt). Uitslag 15-10 en 15-7. Toemooileider Ton Horsman reikte de prijzen uit en sloot hiermede tevens een periode van negen jaar werk in de toernooicommissie af. Het Florida-clubkampioen- schap is weer uitstekend ver lopen, had meer deelnemers verdiend, maar bracht weer alles aan spanning, drama en vooral sportief plezier. ’35 2. De eerste single van Henk v.d. Lans werd een langdurige en aangelegenheid. In de derde set dreigde eerst verlies met 6-4, maar werd het na een game van 15 mi nuten echter alsnog 5-5. Bij een achterstand van 6-5 en 40-0 leek het doek toch te val len, doch doorzetter Henk v.d. Lans wist er een tie-bre- meedoen aan de fiestocht 'de Omloop van het Groene Hart'. Op de archieffoto fietst voorgaande edities van het ons weer mogen verheugen in een grote belangstelling’, aldus het Sportweekbestuur. Ook het biljarttoernooi is een evenement dat steeds .meer gaat leven binnen de Spor tweek Waddinxveen. Ook dit jaar is er weer een groot toer nooi gepland. Inmiddels zijn de eerste wedstrijden om de C.A. van de Hooft-wisselbo- kaal gespeeld. Het dames-veteranenteam 2 van Lotti v.d. Berg kon tot nu toe geen winst boeken. On danks de nederlagen waren het sportieve partijen en dat is natuurlijk ook belangrijk voor het spelplezier. WADDINXVEEN - De slotavond van de Wad dinxveense sjoelers is va- nabvond (woensdag 15 mei) vanaf half zeven in het gebouw van de schut tersvereniging aan de Al- berdingk Thijmlaan. Tij dens deze avond zullen de wisselbekers uitgereikt worden. r_rIedereen Leyenhorst, 2. I. de Lange, 3. verkeerswethouder Joop Heele (PCWf door de woonwijk Zuidplas. (Foto: Archief Sjaak Noteboom) A. Briede; dames junior A: 1. A. de Jong; heren junior B: 1. S. Rijkaart, 2. E. Steenber gen, 3. P. Rijkaart; heren se nior: 1. M. de Knikker, 2. A. Rijkaart, 3. D. van Klaveren; heren veteranen: 1. K. de Re delijkheid, 2. J. van Tol, 3. B. Steenbergen. De JR-bokaal was voor R. van Veen. Klaas de Redelijkheid won de veteranenbeker. Voor het jeugdlid met de meeste inzet heeft de vereniging op advies van de jeugdcommis sie de M. de Jong-trofee uit gereikt aan Patricia van Ber- kel. Marco de Knikker micht voor de derde keer in succes sie de kampioensbeker in ont vangst nemen. Woensdagavond 5 juni begint Er kan worden gestart op de schaatsvereniging De Gouwe Streek weer met haar droogtrainingen in het Gou webos. was een record aantal van 27 ploegen. De eerste ploegen kwamen zich al voor zes uur melden. Ze kregen gelijk een uitge breid survivalpakket, zodat ze goed gevoed de avond door konden komen. Gouwebad-bedrijfsleider C. Rehorst verrichtte de ope ning, maar door de enorme drukte was de start iets later dan gepland. Om tien voor ze ven lagen alle ploegen in het achterstand in de derde game water. Bij een jeugdmara- toch met 12-11, 9-11 en 12-11 thon is het de bedoeling dat van Ilona gewonnen. WADDINXVEEN - Op Tweede Pinksterdag I (maandag 27 mei) wordt weer de fietstocht ’De I Omloop van het Groene l Hart’ gehouden. De route gaat langs de i mooiste wegen en door de fraaiste gebieden van Midden-Holland. Er kan op dertien plaatsen wor- t den gestart. In Waddinx- veen kan men vanaf ne- gen uur terecht bij het clubgebouw van de hoe- keyclub aan de Sniep- weg. I Er zijn vanuit Waddinx- I veen routes uitgezet van 25, 40 en 60 km. De op brengst komt ten goede aan gehandicapten. Deel- j nemende fietsers ontvan gen een certificaat. langzaam. Een ander mag het werk nu afmaken'. ZVH heeft inmiddels afscheid genomen van de trainers Ste wart Bernard en Jan Clarde- ij. Ook de contracten van de spelers Rob Grabert en Rini Boutens werden niet ver lengd. Na rijp overleg met technisch adviseur Peter Murphy be sloot het bestuur om het pro ces van veijonging nadrukke lijk voorrang te geven. Manager Arend van der Knaap: ‘Als je dat niet doet, zou de ontwikkeling van onze talenten Martijn Dieleman en Jochem de Gruijter kun nen stagneren. Vandaar dit besluit, dat uiteraard altijd spannende pot. Sjaak 1j_ iji_ m - iJ__ met 7-5, 1-6 en 6-3. De eerste dubbel, gespeeld door Jan v.d. Hut en Hans Spruiten- burg, was een goede wed strijd. Er werd goed tennis gespeeld, zoals een dubbel zou moeten zijn. Toch in een 3-setter verloren. De tweede dubbel Met Sjaak v.d. Tuin en Marten v.d. Vel de werd een uiterst spannen de partij, die in elke set met een tie-break werd beslist, in het voordeel van de tegen stander overigens. Ook de laatste dubbel ging daarna tie van Sportnet 7 meer zend- verloren. tijd voor zaalsporten. Er wordt gesproken over een li- ve-uitzending en drie samen vattingen van eredivisieduels per week. Wellicht kunnen we daar van profiteren'. WADDINXVEEN - Bij de 29e clubkampioenschappen van de badmintonclub Florida doorbrak Maaike van de WADDINXVEEN - Vrijdag- Weij (16) de jarenlange hegemonie van Ilona Groene- avond 10 mei is in het Gou webad ’de Sniep’ weer de jeugdmarathon van de Wad- De organisatie van het Spor- tweek-voetbaltournooi is dit jaarlijkse voetbaltoernooi jaar in handen van de voet balvereniging Waddinxveen in het sportpak ’de Sniep’, die eveneens als gastheer fun geert. Binnen de Stichting Spor tweek Waddinxveen bestaat geen commissie meer die het voetbaltoernooi behartigt. Om uiteenlopende redenen is de voetbalcommissie na de 50e Sportweek met hun vrij willigerswerk gestopt. Daarom is het Sportweekbe stuur uitermate content dat de voetbalvereniging Wad dinxveen zich bereid heeft verklaard om de organisatie op zich te nemen. ’Wij hopen dat we net als (WRB) gehouden. De organi satie kan terug zien op een In de sporthal ‘de Dreef süccesvol evenement, want er speelde de top 6 van de da- j--nr, meg ditmaai jn een pOU]e> hetgeen een zwaar program ma betekende. Ilona Groene- veld (36) won in drie games van Lisette Kuypers (5e), Liesbeth van Bergeijk (bles sure bij 8-7) en Miranda Baan. Deze enorme inspanningen leverden slechts een tweede prijs op, want in de eerste partij van de poule had Maai ke van de Weij na een 9-11 zig waren, vond om half ne gen de loting van de jaarlijk- loterij plaats. De leden van brigade zijn ook dit jaar heel farïatiek aan gaan met de verkoop van de loten. Caroline van der Gaag had, evenals vorig jaar, de meeste loten verkocht. Zij kreeg een leuk aandenken en mocht te vens de trekking verrichten. Verschillende mensen kon den gelukkig worden ge maakt met een hometrainer, een Mario Gameboy, een ge- zichtsbruiner en meerdere cadeaubonnen. Om tien voor half tien klonk het eindsignaal voor de ploe gen. Later was de prijsuitrei king in de bar van het zwem bad. De eindstand is wat een tonig, maar wel verdiend: 1. Gouwestaete 1, 2. Gouwesta- ete 2, 3. Gouwestaete 3. Daarnaast waren er ook nog prijzen voor de snelste zwem mer en zwemster. Deze wa ren eveneens lid van de Gou westaete. Snelste zwemmer, met gemiddeld 766 meter per Bij de heren B ging het 10 minuten, was Joost Kom menhoek. De snelste zwem ster, met gemiddeld 733 me ter per 10 minuten, was Kim Middendorp. De (droog)training is er op ge richt de deelnemers en deel neemsters onder deskundige leiding een goede conditie bij te brengen, gericht op het schaatsen, zodat aan het be gin van het schaatsseizoen (begin’oktober) een goede ba sisconditie aanwezig is voor de training op het ijs. Bovendien gaat ’s winters de conditietraining door op het kunstgrasveld van hockey club Waddinxveen (Sniep weg), waarbij gebruik wordt gespeeld. Vooral het gemengd team 35+ van zondag gemaakt van de aanwezige doet het uitstekend door vier achtereenvolgende over- verlichting. winningen. Voor mensen die nog geen lid z'ijn van De Gouwe Streek, maar toch iets aan hun condi tie willen doen heeft de ver eniging voor het zomersei zoen een 10-trainingenabon- Mischa Lupgens verloren alle partijen tot nu toe. Behalve Liesbeth Bakker spelen ze al lemaal voor het eerst compe titie. schaat(st)ers die nog geen lid Ervaring opdoen is dus voor zijn van De Gouwe Streek en lopig het belangrijkst. Op za- op wintersporters - voor alpi- terdag 20 april werd de uit wedstrijd tegen VLTC met 5- ak uit te slepen en won deze 0 verloren. Op zaterdag 27 april in de thuiswedstrijd verlies met 4-1 tegen TIOD. Invalster Cressida Jobels won haar single na een lange spannende strijd. Op Koninginnedag (dinsdag 30 april) werd de inhaalwed strijd tegen Barendrecht ge speeld. Ondanks de sterke aanmoedigingen van het pu bliek gingen helaas toch vier partijen verloren. Alleen in valster Irene Joziasse wist haar single in winst om te zetten. Het gemengd team 1 van za terdag liep in de eerste thuis wedstrijd een geflatteerde 4-1 nederlaag op. De beide sing les waren duidelijk in het voordeel van ders. De gemengd- en heren dubbel gingen beide in de derde set met 7-5 verloren. De nieuwe damesdubbel Els Rij sbergen-Hilly lijke. De derde set werd r B-

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 21