Geen aansluiting Boskoop Ouderenweek in vier apotheken Straatspeeldag in Trompstraat De Nieuwe Passage heeft het wel (40) Piasweg blijft verkeersonveilig De Nieuwe Passage heeft het niet (42) De Nieuwe Passage heeft het niet (41) Expositie scholieren oost op rijksweg 11 De Nieuwe Passage heeft het niet (39) De Rabobank verlaagt oÉre±e. Kat doodgereden op stuk gevaarlijke Heemraadweg Mountainbike als actieprijs Loterij van Reigersburgh r Rabobank Boskoop Burg.Colijnstraat 22, Overslag 12 Tfekf oen: (0172) 21 41 41 1 WOENSDAG 22 MEI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 13 van N. VINK Gedupteerde Jansen (voorgrond), directeur-generaal Blom het MMI Ontwikkelingen op de financiële markten geven aanleiding de debetr entevoer kredieten, in rekening-courant opnieuw aan te passen. Voor eventuele nadere informatie kunt u kontakt opnemen met uw relatiebeheerder. Na de doorgevoerde verlaging van 19 april jl. kunnen wij u melden, dat bovengenoemd tarief met ingang van 8 mei 1996 is verlaagd Het basistarief bij primaire zekerheid bedraagt nu 440%. 1995 klaar moest zijn. Daarna klonken heel andere Frederik Hendriklaanl Waddinxveen makaten we daar in deze ru briek in het Weekblad voor Waddinxveen melding van. Wist u bijvoorbeeld dat: Wij als bewoners van de Pias weg blijven de voortdurende om de doodsstrijd mee te ma ken. De spastische, woeste bewe- ver- is Fam. E.R. v.d. BERG Piasweg 28, Waddinxveen- Fam. J. SONNEVELD- Piasweg 28a, Waddinxveen G.A. JOBELS Burgemeester Trooststraat 31 Waddinxveen L. en N. CONNEMAN Passage 116, Waddinxveen WIMDEWIT, Mercuriusweg 9, Waddinxveen l dat er wel heel veel bomen en struiken rond de Passage en het Stationsplein moesten verdwijnen. Het antwoord was dat de meeste bomen ziek zouden zijn. Is dit gebaseerd op des kundig onderzoek? Het gaat hier om ongeveer 150 bomen, zoals berken, kastanjes, wilgen, esdoorn, beuken, knotwilgen en ande re soorten en veel struikge was. Wij hopen dat de gemeente raad in zijn besluitvorming met een en ander rekening zult willen houden. groot genoeg om er wat win kels te bouwen. Ook is er dan nog wat ruimte voor parkeer plaatsen. Als de gemeenteraad (die toch verantwoordelijk is) dat zou doen, is er voor ons oude ren ook voldoende levens- ruimte en dan kunnen de winkeliers en de ouderen bei den in hun handen klappen. spelen. Daarop kwamen de Kamer van Koophandel en LEZERS SCHRIJVEN WADDINXVEEN - Vrij dagavond 24 mei om acht uur wordt door de locatie- leider de expositie teke nen en handvaardigheid in het Coenecoop College (Dreef) officieel geopend. Deze expositie, die tot en x .1 r» i _1 laat het examenwerk zien van de leerlingen van 6 Atheneum met te kenen of handvaardig heid in het examenpak ket. De moeten een schriftelijk en een praktisch examen maken en met name dit met vrijdag 31 mei duurt, Een maand geleden, donder dagochtend 25 april om even over half acht, werd onze kat voor de deur doodgereden. Niet echt een gebeurtenis voor de voorpagina van het Weekblad voor Waddinxveen. Wel een ellendig einde voor een dier dat zestien jaar bij ons woonde. De automobilist heeft zich Hoe? Ik ben geen planoloog of niet verwaardigd te stoppen. Had zeker haast! We weten wie het was, want ik reed er stedebouwkundige maar vol gens mij zit er meer muziek in het spreekwoordelijke Pas- tien meter achter. Nog op tijd sage-vat dan tot nu toe ge schetst. Muziek, die het plan echt goed doet klinken. De strekking hiervan is een gingen, het losgescheurde lin- autoluwe Stationsstraat en verlichting van de verkeers drukte rond de Passage, een droom van elke bewoner. Re delijk eenvoudig te realiseren als we het Stationsplein Bij dit onderzoek maakt de leerling een verslag I van het proces waarbij hij of zij standpunten in genomen heeft en keuzes gemaakt heeft betreffen de toe te passen beelden- I de middelen, hsws stoken, Zuinig’ aan was ver bonden. Maandagmiddag ontving de familie, in aanwezigheid van de vijf andere prijswinnaars en coördinator J.F. van Dam van deze actie bij Energiebe drijf Midden-Holland, tijdens n 1 j' in Rotterdam een mountain bike. ’Zuinig stoken, Zuinig aan’ is een jaarlijks terugkerende actie om het energieverbruik in het huishouden terug te dringen. Bewoners kunnen zelf, door wekelijks de me- terstanden te noteren en in te vullen op de actiekaart, hun energieverbruik in de gaten houden en vergelijken met streefcijfers. Het komend seizoen start de actie in oktober. Aan de actie doen landelijk ongeveer 17% van de gezinnen mee. In onze provincie bedraagt dit per centage 11%. WADDINXVEEN/BOSKOOP - De vier apotheken in Waddinxveen en Boskoop haken in de week man vaan- dag 3 tot en met vrijdag 7 juni in op de landelijke cam pagne ’Ouderenweek in uw apotheek’. examenkandidaten i rijkste hiervan is de keersoverlast. Hiervoor een mogelijke oplossing aan gedragen zodat het voor ie dereen aantrekkelijk is en blijft in Waddinxveen te wo nen, te werken en te winke len! G. KONIJN Molenring 143, Waddinxveen drukken. Baarlijke nonsens, prachtige praatjes van projectontwik kelaars die - om overigens heel begrijpelijke redenen - willen bouwen en geld verdie nen. Een fors gedeelte van de Waddinxveense koopkracht vloeit af naar de gemeente kas. Die krijg je niet terug door een te grote broek aan te trekken met plannen die je als gemeente niet of nauwe lijks kunt behappen, laat staan de gevolgen ervan over zien. Integendeel, jezelf rijk reke nen is geen kunst. Altijd zijn er tegenvallers en onvoorzie ne omstandigheden en zijn aanvullende De landelijke ’ouderenweek’ in de Waddinxveense apothe ken van D.C. van Doom (Prins Bernhardlaan), F.F. van Dijk (Kerkweg-West) en J.M.A. van den Dries (Zuid- plaslaan) en in de Boskoopse Apotheek (Zijdë) is opgezet door de Koninklijke Maat schappij ter bevordering der WADDINXVEEN - In de Zeeheldenbuurt ten oosten van de Gouwe wordt volgende week woensdag 5 juni mee gedaan aan de zevende Nationale Straatspeeldag. pieten’ worden uitgedeeld, dan trekt de overheid (lees: burger) meestal aan het kort ste eind: Dag koopkracht! Koopkracht win je niet terug door de bouw van een groot schalig winkelcentrum dat mogelijk net niet aantrekke lijk is voor de grootwinkelbe drijven. Dat lukt alleen maar door een aantrekkelijk scala aan produkten te bieden te gen concurrende prijzen. Dus gemeentebestuur, colle ge van B. en W. en de ge meenteraad, kom eens terug op aarde, zet allebei de benen eens wat stevig op de grond en voer het plan uit op een schaal die bij Waddinxveen past. Dat er wat moet gebeuren is buiten kijf. Eindelijk moet er eens een besluit genomen worden en moet de spa in de grond. Dat kan wat mij be treft maar op één plek zijn: de Passage. Want wat maakt Waddinx veen nu eigenlijk zo aantrek kelijk om te wonen? Is dat de centrale ligging, de goede be reikbaarheid, het voorzienin genniveau of zijn het toch de - de door de patiënt meege brachte geneesmiddelen, zo wel receptgeneesmiddelen als middelen voor de zelfzorg. De patiënt kan tijdens het ge sprek alle vragen stellen die hij of zij heeft over de genees middelen en het gebruik hier van. ‘Denk aan innemen, werking, bijwerkingen, ver pakking en informatie', aldus de apothekers. Naar aanlei ding van de gesprekspunten zullen ze waar nodig advies geven. De landelijke campagne moet ook duidelijk maken dat men in de apotheek altijd terecht genoemd, kan voor informatie en ad- vies, ook al heeft men op dat moment géén medicijnen no dig. Onder het motto Vraag ons gerust om advies’ timme ren de apothekers al enige tijd aan de weg om het pu bliek te laten zien dat men al tijd welkom is in de apotheek. In de Passage-krant die is uitgegeven door de gemeente Waddinxveen is vermeld dat er tussen de gemeente en het zorgcentrum Souburgh over eenstemming zou bestaan over de plannen voor De Nieuwe Passage (pagina 8). op de slechte bereikbaarheid van de bedrijven en het dicht slibben van de wegen. Met de bouw van het aqua duct is de aanleg van rijks weg nu toch weer een stukje dichterbij gekomen. bare vergadering van de raadscommissie van dinsdag 14 mei ontkende Souburgh- voorzitter J. Slinger het be staan van deze overeenstem ming. In de voorlichting aan de be woners dient naar onze me ning de gemeente zich strikt aan de waarheid te houden. Tijdens dezelfde commissie vergadering werd opgemerkt door iemand uit het publiek, In het Weekblad voor Wad dinxveen van woensdag 14 mei stond in de rubriek ’Le zers schrijven’ een ingezon den stuk van mijn hand over de door de gemeente uitgege- Dat is volgens mij de juiste ven Passagekrant. De inhoud van de zorgenaam- de gemeentelijke informatie krant over de plannen voor De Nieuwe Passage was zo eenzijdig, versluierend en op onderdelen volstrekt onwaar dat er kennelijk geen oprech te bedoeling achter zat om de burgers objectieve en uitge breide voorlichting te geven. Er was kennelijk geen ander doel dan de inwoners een om streden plan door de strot te duwen. Dat is mij nu echt in het verkeerde keelgat gescho ten. Ik heb mij daar zo over opgewonden dat ik mij door mijn emoties heb laten leiden en de Passagekrant propa ganda genoemd heb ’naar het voorbeeld van de Duitse be zetter’. Dat had ik natuurlijk niet zinsnede dan ook terug met verontschuldigingen aan hen die ik daarmee onbedoeld heb geraakt of gekwetst. Een en ander doet niet af aan het feit dat ik de Passage krant een toonbeeld blijf vin den van ordinaire slechte propaganda. De inwoners van Waddinxveen en met na me de ouderen worden volko men genegeerd. Huize Souburgh had Als bejaarde en geboren Wad- dinxvener (31 juli 1917), die lid is van de Protestants- Christelijke Ouderen Bond (PCOB), wil ook ik wel wat kwijt betreffende ‘De Nieuwe Passage'. Een paar weken geleden stond ik uit te rusten naast mijn auto op de parkeer plaats voor invaliden naast de Kruiskerk. Toen viel mijn oog op de grote oppervlakte grond waar eens de spijsfa- briek van C.P. Broer gestaan heeft. Ik dacht, dat is een heel groot terrein en naar mijn mening keroog en de onverwacht gro te hoeveelheid bloed. Het duurde slechts een tiental se conden, maar het leek veel langer. Toen alleen nog even we het Stationsplein vertellen aan de rest van het langs het spoor via het Hou- gezin. Het gebeurde in het levensge vaarlijke drukke, smalle stukje van de Heemraadweg tussen de Burgemeester Trooststraat en het aangren zende woonerf. Ongeveer drie daardoor voor de fietser nog maar weinig ruimte over). Het jammer is dat het ge meentebestuur, zoals tijdens de wijkbezoeken aan de Groenswaarden en deze week aan Zuidplas en Bomenwijk, niet vaker op de fiets stapt om te kijken hoe het veiliger kan voor de fietser? wordt verloren en men een open oog heeft en houdt voor de behoefte van de consu ment van de toekomst. Het biedt veel voordelen ten opzichte van bijvoorbeeld de Be Fair-locatie omdat veel groen, nodig om Waddinx veen een beetje leefbaar te houden, gespaard blijft. Nadelen zijn er. Het belang- Het voor fietsers altijd al gevaarlijk was op de Pias weg? Het gevaarlijke karakter van deze weg sinds de asver- springen nog veel erger ge worden is? (Hier wordt de weg nu wel erg smal en is er van het observeren van het verkeersgedrag rond de hef- brug, een video-opname van kinderen die op weg zijn van huis naar school en een foto reportage over de slechte bes trating in de wijk. Betrokken instanties zijn door de bewoners uitgenodigd volgende week woensdag een en ander met eigen ogen te bekijken. Gehoopt wordt dat hierna maatregelen zullen worden getroffen om het verkeer op de Henegouwerweg voor de kinderen veiliger te maken en de straat kindvriendelij ker, want één middag de kin deren de straat gunnen is niet voldoende. en burgemeester Paats sleuren aan een ponton: het start sein voor de bouw van een aquaduct. (Foto: Jan Beernink) Bewoners en kinderen in de Zeeheldenbuurt sluiten op die dag voor één middag de Trompstraat af voor het ver keer. Tevens wil de kersverse wijk raad aandacht vragen voor de gevolgen van de verkeerson veiligheid en slechte bestra ting in deze buurt. Voor veel kinderen en ook ou dere bewoners vormt het ver keer in ons land een enorme bedreiging. Afgelopen jaar werden 87 kinderen (tot 14 jaar) in het verkeer gedood; meer dan 1.000 kinderen moesten als gevolg van een verkeersonge val in het ziekenhuis worden opgenomen. Onderzoek van Stichting Kinderen Voorrang wijst uit dat kinderen in vergelijking met vroeger steeds minder zelfstandig buiten spelen en tot op veel hogere leeftijd naar school worden gebracht en gehaald. Dit geldt zeker ook voor alle kinderen uit de Zeehelden buurt die op hun weg naar school elke dag worden ge confronteerd met een zeer on veilige verkeerssituatie rond de hefbrug over de Gouwe en Henegouwerweg. Inmiddels is er in de buurt een wijkraad actief. De wijk raad zal op de Nationale Straatspeeldag samen met bewoners, ouders en kinde ren aandacht vragen voor de verkeersonveiligheid rond de hefbrug voor kinderen en an dere bewoners en de slechte bestrating in de wijk. Om deze knelpunten zicht baar te maken heeft de wijk raad een aantal initiatieven genomen, zoals de resultaten WADDINXVEEN - Donder dag 16 mei heeft notaris mr. P.L. van der Meulen de trek king verricht van de jaarlijk se loterij van de Stichting Rij- vereniging ’Reigersburgh’. De uitslag hiervan is: 1. Olym pus fototoestel: lotnummer 2233; 2. Römertopf: 1120; 3. wereldklok: 419; 4. nagelgar nituur: 2806; 5. citruspers: aanvullende maatregelen 748; 6. horloge: 1317; 7. bad- noodzakelijk. Als de ’zwarte laken: 2923; 8. Dove ’Lover- line’: 1224; 9. rugzak: 808; 10. twee t-shirts met sok- ken:2157. ROTTERDAM/WADDINX- VEEN - De Waddinxveense familie H. de Groot (Molen ring) heeft in het afgelopen nodige vlagvertoon is op 9 stookseizoen de eerste prijs mei het officiële startsein ge- behaald door mee te doen aan geven voor de bouw van een de letterwedstrijd die aan de aquaduct in de Gouwe bij Al- Zuidhollandse actie ’Zuinig phen a.d. Rijn. Het aquaduct voert het laatste deel van rijksweg 11, het traject van Alphen naar Bodegraven, on der de Gouwe door. De officië le start van het aquaduct vormde de ultieme gelegen heid voor een oproep tot snel aanleggen van de nieuwe een feestelijke prijsuitreiking rijksweg. Een weg waarvan Boskoop nauwelijks profijt heeft; er zijn geen plannen om vanuit Boskoop-oost een aansluiting te maken wat mooi had kun nen combineren met; de in ontwikkeling zijnde plannen voor een herinrichting in Bo- skoop-oost. Aansluitingen op rijksweg 11 komen er wel bij Bodegraven, Alphen en Ha- zerswoude. De oproep tot een snelle aan leg van de weg werd gedaan door de Alphense burgemees ter Paats en gedeputeerde Jansen (verkeer en vervoer) die samen met directeur-ge neraal G. Blom van rijkswa terstaat het startsein gaven door onder meer het verplaat sen van een ponton. Ruim honderd genodigden woonden de gebeurtenis bij. Als alles volgens plan verloop kan hot aquaduct medio 1988 in gebruik worden genomen. De geschiedenis van rijksweg 11 voert terug tot 1968 toen al een weg op het rijkswegen- plan stond. Zestien gemeen ten in de regio bundelden twee jaar later hun krachten geluiden, de weg zou er niet om de overheid tot actie aan eerder dan in 2005 komen, te zetten. Vervolgens werd in De overheid had andere prio- 1978 besloten over het tracé riteiten en bovendien ging de en zes jaar later kondigde Groene Hart-gedachte een rol rijkswaterstaat aan dat vol gens de plannen de weg in tex-terrein ontsluiten naar de Dreef. Het NS-station Waddinxveen of de toekomstige sneltram- halte zou dan integraal in De Nieuwe Passage opgenomen kunnen worden. Gewaagd? Misschien wel, maar wel een eerste stap öm auto’s uit het centrum te weren en bezoe kers snel, autovrij en comfor tabel ’binnen te laten komen’. Ter plekke is volgens mij dan ook voldoende ruimte om de benodigde parkeervoorzie ningen te treffen. Wel moet er verkeersonveiligheid. Eerder natuurlijk een aanvaardbare oplossing bedacht worden voor Houtex en de gedupeer de volkstuinders. Deze problemen lijken mij echter van een totaal andere orde dan die welke te ver wachten zijn als dit soort ’aanvullende’ maatregelen niet meegenomen worden. Conclusie: De Nieuwe Passa ge is een prima plan, mits de realiteit niet uit het oog ALPHEN/REGIO - Met het laatste examenonderdeel is uniek te noemen. De leerlingen moeten naast het eindprodukt (het uiteindelijke werje- I stuk) ook een onderzoek laten zien naar vorm en J techniek. Op de expositie f ziet men dus naast een werkstuk een verzame- ling studies in de vorm I van schetsen en dummies (ruimtelijke schetsen). Pharmacie (KNMP). Tijdens de week, die wordt ondersteund door de huis aan huis verspreide acht pagina’s tellende ’Apotheekkrant’ boordevol tips over verstan dig medicijngebruik, staat de oudere patiënt en zijn of haar geneesmiddelengebruik cen traal. Onder het motto ’Kom eens praten over uw medicij nen’ nodigen de plaatselijke apothekers ouderen uit voor een gesprek over geneesmid- delgebruik. In de apotheek is een groene medicijnzaak verkrijgbaar waarin de ouderen thuis hun medicijnen kunnen stoppen om ze vervolgens met de apo theker te bespreken. De reden dat speciaal aan dacht aan ouderen wordt be steed is, dat ouderen veel en vooral veel (sioms wel drie tot vier) verschillende genees middelen tegelijk gebruiken. Van de in ons land voorge schreven geneesmiddelen wordt 25 tot 30% gebruikt door 65-plussers. Zij vormen 13 procent van de bevolking. En met de vergrijzing zal het aantal oudere medicijnge- bruikers alleen maar toene men. Dit kan tot problemen leiden. De gesprekken met ouderen over hun geneesmiddelen kunnen volgens de apothe kers een bijdrage leveren aan veilig, effectief en verant woord geneesmiddelgebruik. Het gesprek in de apotheek zal verlopen aan de hand van met name oudere - ruim op gezette wijken met veel groen, waar leefbaarheid een belangrijk uitgangspunt was? Of is het ons eigen ’Groene Hart’ met het Warnaarplant- soen en de Petteplas, dat Waddinxveen kwalitatief uit tilt boven het niveau van an dere soortgelijke forenzen- of moeten doen en ik neem die slaapsteden? Ik denk het wel. Het leven be staat niet alleen uit econo mie, vertaald in huizen, au to’s en beton. Als dat de op maat zou zijn kun je het Warnaarplantsoen volbou wen en de Petteplas dempen en er een fantastische (be taald) parkeerplaats van ma ken. Geld als water, leefbaarheid en speelruimte voor kinderen nul-komma-nul! Iedereen die zijn of haar boerenverstand gebruikt kan zien of begrij pen wat hiervan de gevolgen op de wat langere termijn zullen zijn, de eerste sympto men zijn in de woonwijk Zuidplas mogelijk al waar neembaar. Houd het Waddinxveense hart nat en groen en ga er ook niet - zoals het kabinet- on derdoor. Zorg dat ook dit soort voorzieningen voor ie dereen bereikbaar zijn blijven. Dat is belangrijk! De Nieuwe Passage dus! Een Dit is niet juist. Óp de open prachtplan, mits verstandig opgezet en uitgevoerd een fantastische kans om het cen trum van Waddinxveen nieuw leven in te blazen. Goéd bereikbaar voor al die ouderen die in de directe om geving wonen, echter een te rechte bron van zorg voor met name de bewoners van de Stationsstraat en de Prins Bernhardlaan als we denken aan de voorspelde verkeers overlast. Lees wel: voorspeld. Het zou allemaal nog wel eens mee kunnen vallen omdat deze Dat is volgens mij de drogre den van de jaren negentig om het grootstedelijk streven van het bestuur van deze ’me tropool’ aan de Gouwe door te zorg gebaseerd is op de fan tastische scenario’s van de plannenmakers die eigenlijk aangeven dat het toch zal zo drukke wegennet in- Wad dinxveen verder dichtslibt met auto’s, wat een regel rechte ’ramp’ zou betekenen. Ik moet het allemaal nog zien. Bovendien kun je je af vragen of dit probleem niet redelijk eenvoudig oplosbaar is waardoor ook die bezwaren weggenomen worden. toonbeeld moeten worden van een groene long, waar on ze hulpbehoevende medebur gers op een zo aangenaam mogelijke wijze de laatste ja ren van hun leven zouden moeten kunnen doorbrengen. Het complex wordt nu inge bed in een ijzeren greep van verkeer met bijbehorende stank- en geluidsoverlast. Voorzitter J. Slinger van Hui ze Souburgh vroeg zich dan ook niet voor niets af in een extra commissievergadering waar de overeenstemming vandaan komt die in de Pas sagekrant verondersteld wordt. Het is bovendien frappant dat gelijktijdig de drie geza menlijke ouderenbonden unaniem stelling nemen te gen de huidige Passageplan- nen middels een uitgebreid artikel in het Weekblad voor Waddinxveen. Het had het college meer gesierd als zij echte informatie aan de bur gers had verstrekt in plaats van deze dure propagan dakrant die nu in de bus is gegleden. De burger is er niet voor de gemeente, maar de gemeente is er voor de bur gers. Dit gegeven is voor som mige bestuurders nog steeds een loze kreet en dat was bo vendien de strekking van mijn verhaal en niet anders! meter verwijderd van dat woonerf. Natuurlijk was het eigen schuld. Ook katten moeten uitkijken! En ook op een woonerf hebben mensen haast en is 30 kilometer per uur verrekte langzaam. Als kat heb je dan geen schijn van kans. Dit stukje Heemraadweg dient als enige in- en uitgang voor een groot aantal gemoto riseerde bewoners en de woonerfaanduiding staat pas halverwege bij een veel te au to vriendelijke drempel. Waarom dit een doodlopende weg is en waarom de drempel niet ligt waar-ie hoort - ge woon aan het begin van de straat - is mij onbekend. Maar er zal ingetwijfeld over zijn nagedacht. Enfin, de kat is begraven en het gemis zal wel slijten. Nog blij dat het geen kind was! Al jarenlang woedt in een se lect gezelschap in Waddinx veen de discussie over de bouw van het nieuwe winkel centrum en met name waar dat moet komen. In een select gezelschap om dat de discussie gaat tussen de direct belanghebbenden: projectontwikkelaars, ge meente, winkeliers en omwo nenden. Op diverse gemeentelijke ’voorlichtingsbijeenkomsten’ waren die partijen dan ook bedrijven in de Alphense re- met een paar honderd be- gio in het geweer met het oog langstellenden ruimschoots vertegenwoordigd. De rest van de Waddinxve- ners mocht niet meedoen (re ferendum!) of had absoluut de behoefte niet. Gebrek aan interesse, gelatenheid of een houding van ’ze doen maar, het zal me een worst wezen of het winkelhart er komt of niet’. Dat laatste is volgens mij het dichtst bij de waarheid. Naast de direct betrokkenen heb ik nog vrijwel niemand een warm pleidooi horen of zien houden voor één der va rianten. Zelfs op verjaardags feestjes of aan de borreltafel is het wat dit onderwerp be treft oorverdovend stil. Het is niet mijn bedoeling om die discussie weer aan te slin geren door alle denkbare voors of tegens weer op tafel te brengen. Alles is al wel zo’n beetje gezegd. Over de lo caties, de schaalgrootte, de fi nanciële consequenties, de verkeersproblematiek en over de bereikbaarheid, noem maar op. De belangrijkste reden van deze exercitie wordt het te rugwinnen van al die wegge vloeide koopkracht naar de ons omringende gemeenten K.1 en s y g ‘p 'J 1 j oplossing. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. „-N"*jess$sswsssss-WSSSK

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 13