verkeersexamen op twee dagen Werkervaringsproject uitkeringsgerechtigden ZONNEBANKEN HEMCAR Geen wondermiddel onkruidbestrijding Vier open tuindagen aan Brugweg Praktisch 4.95 Boskoop kiest voor een boerenbraderie er 150.0° Zaterdag 1 juni 6e Flora-run Ontbijten in Wereldwinkel Titels voor Waddinxveen Lustrumtoernooi De Gouwe Smash Fietstocht 55-plussers Rommelmarkt: bijna 38 mille Acht fietsen winnen bij Spar De Ridd Madam Moisa op braderie Vakantie- inspectiedag bij Auto Baas Kunst Krina bezoekt Londen Waddinxveen El kampioen 14.95 Alisun Cleosun Hapro Palm Beach Philips 2E PINKSTERDAG GEOPEND VAN 10.00-16.30 UUR! RIJKE I ZOMERBLOEIERS! Schaakexamens in Moerkapelle PAGINA 21 ien tuindagen' enkele seizoenen terug was voor de Waddinxveense .Dl Let op! Avonds geopend De Boskoopse braderiecom- missie, bestaande uit Gertjan land is in het clubgebouw is een grootbeeld-tv aanwezig. besloten hebben de gemeen teraad voor te stellen uitslui tend ƒ35.000,- ter beschik- brengst zal door geringere uitgaven vermoedelijk even hoog zijn. een recordopbrengst van ƒ6.033,-. Er werden niet meer dan 2.080 oliebollen gebakken. perkte verbetering van de kwaliteit gerealiseerd kan worden. In het raadsvoorstel wordt uitgegaan van 200 uur inzet van een lichtere borstelma- chine (derden) gecombineerd met inzet van 200 uur mens kracht (derden) met bosmaai ers. De totaalkosten hiervan bedragen ƒ35.000,-. lingen te genieten. ’Tenslotte heeft de Dorp straat was betreft de braderie een naam hoog te houden’, al dus de winkeliers. Op de bra derie zal ook het stoomge maal Zuidplas in miniatuur in werking te zien zijn. sterkste punt van de Bo skoopse braderie is de afwis seling die men weet aan te brengen. Voor inschrijving en informa tie kan men terecht bij het se cretariaat dat wordt bemand door Willem Kruiswijk, Bur gemeester Colijnstraat 31, Boskoop (tel. 0172-216092). - V WADDINXVEEN - Zaterdag 25 mei haakt de Wereldwin kel Waddinxveen (Koningin Wilhelminaplein) in op lui lak. De winkel gaat dan om zeven uur voor jong en oud open voor een Max Havelaar- ontbijt. Voor wie ’s morgens vroeg in de Waddinxveense winkel- onderzoek plaatsvinden straat op zaterdag 1 juni. de speciale actiebus worden worden de namen van de win naars bekend gemaakt. Spar De Ridder geeft drie we ken lang ook elke week een waardebon uit met daarop een spetterende aanbieding. Feestelijke produkten tegen zo’n lage prijs dat menige klant direct op de fiets zal springen. WADDINXVEEN - Spar De Ridder (winkelcentrum Groensvoorde) geeft ter gele genheid van de opening van de honderdste nieuwe Spar- supermarkt in Nederland acbt oersterke en sportieve Batavus-dames- en herenfiet sen weg plus tien Batavus- waardecheques van ƒ25,- te winnen. Tot en met zaterdag 8 juni ontvangt de consument bij el ke ƒ20,- aan boodschappen een Tour de Spar-kanskaart, waarop een slagzin staat die moet worden afgemaakt. De ingevulde kanskaarten moe ten voor zaterdag 15 juni in centra boodschappen heeft gegooid. Woensdag 19 juni gedaan en trek heeft gekre gen staat in de Wereldwinkel koffie en thee klaar. Op brood is er van alles te proeven van produkten met het Max Havelaar-keurmerk. Ook voor alle andere levens middelen wordt een goede prijs betaald aan de produ centen. tennisverenigingen in de om geving aanwezig en liggen vanzelfsprekend ook in het clubgebouw van De Gouwe Smash in het Wamaarplant- soen. ni om half negen het start schot geven, waarna de eer ste leerling zal vertrekken. Voorafgaande aan het exa men zal de fiets gekeurd wor den door de politie. De plaat selijke WN-afdéling advi seert de leerlingen, die meedoen aan deze proef, en hun ouders om tijdig de te ge bruiken fietsen in orde te la- ten maken. een drukte van belang worden in de dorpskern van het De plaatselijke rijwielhande- kwekersdorp. lijkheden. De start van de vijf wedstrij den voor zes categorieën is vanaf half twee bij het Plan- tariumgebouw op het ITC- terrein in Boskoop-Hazers- lijks veel jongeren hun woude. De deelnamekosten lopen uiteen van drie tot tien gulden. Voor inlichtingen kan men in Waddinxveen bellen met Jan v.d. Meij, tel. 0182- 616204. Om een nog aantrekkelijker wedstrijd te kunnen bieden is besloten de 10 Engelse mijlen te laten vervallen. In plaats hiervan zal wedstrijd over 10 km worden gehouden. Voor de ITC Flora-run zijn di verse lopers uitgenodigd, on der wie Fred van Zoest, Jan de Jong, Bert Koster (AV 47) en de oud-leden Mark Hilbers en Ed van Gemeren. Ook zijn de twee Russische deelne mers die vorig jaar eerste en gegeven, bleek uit het feit tweede werden uitgenodigd. Ook weer veel bedrijven bij de bedrijvenloop strijden om de Moret Ernst Young Bu siness Trophy. De Boskoopse tuinders heb ben weer een Boskoops plant je toegezegd. Maria Wientjes-van der Vel- laan. De route, die uitgepijld den zal dinsdagmorgen 11 ju- is, wordt uitsluitend gereden WADDINXVEEN - Voor de jeugd van Waddinxveen-voet- bal zit de competitie er op. Op de laatste speeldag werden ook de plaatselijke nog even twee titels behaald. In een heuse kampioenswed- WADDINXVEEN - Voor een tijdelijk werkervaringpro- ject in de tuinbouw voor uitkeringsgerechtigden haalt de Waddinxveense gemeenteraad een kleine 50 mille uit de gemeentekas. Aan hetproject doet ook Moord- reecht mee, terwijl de opleidingskosten in regionaal verband worden gedragen. WADDINXVEEN - Omdat een wondermiddel voor on kruidbestrijding voorlopig uitblijft heeft het college van Burgemeester en Wethouders de vanavond (woens dag 22 mei) vergaderende gemeenteraad voorgesteld 35.000 gulden beschikbaar te stellen voor mechanische onkruidbestrijding. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Kunst Kring is voor het jaarlijkse culturele uitstapje in Londen geweest. De deelnemers gingen met de bus door de Kanaaltunnel en via Leeds Castle naar de fas cinerende Britse metropool. De sfeer tijdens het vierdaag se uitstapje was ontspannen sfeer en de zon scheen volop. Met grote gedrevenheid wer den de dagen gevuld met mu seum- en pubbezoek. Veel plezier werd beleefd aan de musical ’Miss Saigon’, met een kijkje achter de scher men, aan het bezoek aan wa renhuis Harrods en aan de tour ’London by night’. Donderdagavond. 9 mei na- men de 45 deelenmers af scheid van elkaar. Dankbaar, l voldaan en ook moe. De Lon- den-reis krijgt bij de Wad dinxveense Kunst Kring een mooi plaatsje in de eregalerij waar Praag en Parijs al staan te pronken. De plek achter de Rietveld achtige villa met galerie van Hans en Martina Pruijm- boom-van Beek aan de Brug weg 88 in Waddinxveen om vat een parkachtige tuin met borders op kleur, waterpartij en en gevarieerde beplanting waaronder een bosachtig deel. In de op verrassende wijze aangelegde tuin zijn ditmaal kunstvoorwerpen van zes re- WADDINXVEEN - In de weekeinden van zaterdag 1, zondag 2 juni, zaterdag 8 en zondag 9 juni is ’In de Hek- sentuin’ onder het motto ’Tuin in beeld’ voor het pu bliek geopend van 11.00 tot 17.00 uur. De toegang is voor iedereen vrij en een afspraak maken is niet nodig. Kies uit: 3 Fuchsia's Voor öe keersexamen, dat volgt op het schriftelijke examen, is óp dinsdagmorgen 11 juni en woensdag 12 juni. Aan het verkeersexamen doen 347 leerlingen mee, waarvan één in een rolstoel. De leerlingen starten bij het WD-onderwijswethouder politiebureau aan de Mozart- T laren Versluis Tweewielers (Beethovenlaan), Wielaard voor de fiets (Dorpstraat) en Henk van den Bor (Zuidkade) zullen in de komende week voor fietsreparaties klaar staan. Alleen met een goedge keurde fiets mag aan het praktisch verkeersexamen worden deelgenomen. WADDINXVEEN - Voor het 15e achtereenvolgende jaar houdt tennisvereniging De Gouwe Smash (Wamaar- plantsoen) haar open toer nooi van zaterdag 8 tot en met zondag 16 juni. De laatste jaren kunnen - naast de D-spelers - ook C2- spelers zich inschrijven. Ook voetballiefhebbers kunnen zonder bezwaar inschrijven WADDINXVEEN - Auto Baas BV in Waddinxveen (Zuidelijke Rondweg) voert tot woensdag 31 juli voor 25 gulden een vakantie-inspec- tie uit. Niet alleen wordt de auto dan, op alle vitale punten gecon troleerd, de klant krijgt te vens gratis de Vakantie Mo- biliteitspas’. Een afspraak maken is iet nodig. ’Bovendien doet Auto Baas BV nog ééns tien voordeel- cheques met een gezamenlij ke waarden van vele honder den guldens cadeau’, aldus J.W.H. van Middelkoop en J. Baas jr. MOERKAPELLE - De, jaarlijkse jeugdexamens van de schaakvereniging Moerkapelle in dorpshuis ’Op Moer’betekenden voor de 19 deelnemers uit Moerkapelle een spannen de avond. Ze slaagden ove rigens allemaal. Onder toeziend oog van examinator Wim van de Hoek en jeugdleider Ben van Geffen werd er op vier niveaus examen gedaan. Dat de schaaklessen dit seizoen niet voor niets zijn _1_ dat alle deelnemers slaag- den. Voor de eerste stap slaagden Michael van Eijk, Martin Bieleman, Stephan Hertog, Rón en Saskia Droog, Michiel Rensen en Wouter van Ee- den-Peetersman. Voor de tweede stap slaagden Pie ter van der Werff, Paul van der Meer, Aart-Jan van Vliet, Kelly Graven- steijn en Peter van Vuur de. Voor de derde stap slaagden Aart-Jan van Vliet, Kevin Bakker, San der Hertog, Jan van Hel- den en Aron Kroon. Voor de vierde stap slaagden: Jesse en Hugo van Elte- ren. Opmerkelijk was Aart-Jan van Vliet, die twee examens tegelijk deed. Voor beide examens slaagde hij en het examen tweede stap maakte hij zelfs foutloos. Volgend seizoen gaan de meeste kinderen bij ’Moerkapelle’ een niveau hoger oefenen en er zal weer een nieuwe begin- nersgroep gevormd wor- den. BOSKOOP - Zaterdagmiddag 1 juni wordt in Boskoop en Hazerswoude-Dorp de 6e ITC Flora-run van AV ’47 gehou den, een wedstrijd- en presta- tieloop over 10 km. Ook een Zaterdag 1 juni hudt het prestatieloop over 600m, 5km Waddinxveense de ’Nationale Inspectiedag’, speciaal voor mensen die doordeweeks geen tijd heb ben. Hoogtepunt in haar'opc kunstenares Martina Pruimboom-van Beek (tweede van links) de komst van actrice en schrijfster Marjan Berk (midden). Rechts van Marjan Berk staat de Waddinxveense kun stenares Ton van Duppen-Smits, die herhaaldelijk in de parkachtige tuin aan de Brugweg exposeert. (Foto: Arcnief - Fejagrafie Ton Bennemeer). WOENSDAG 22 MEI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Dinsdag 21 mei hield het senioren- werk van de Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk (SWW) de tweede fietstocht voor 55-plussers van dit sei zoen. De tocht van ongeveer 40 km voerde deze keer naar Zoetermeer. Er werd vertrok ken vanaf het Anne Frank- centrum. Onderweg is er bij restaurant Het Aa-strand ge rust en een drankje gedron ken. plaats zijn er oude ambach ten. Maar ook folklore, dans groepen en demonstraties met schapenscheren, een im ker en paarden. In ons land heeft de Boskoop se braderie een goede naam. Een vast aantal niet-Bo- skoopse deelnemers komt tel- lijk een thema te vinden waar kens terug. Voorop staan ech- publiek en deelnemers op in kunnen haken. Daarom is dit jaar gekozen voor een boerenbraderie, In de gemeentebegroting voor dit jaar is een bedrag van ƒ35.000,- structureel opno men voor de onkruidbestrij- king te stellen zodat een be ding. In de toelichting daarop is aangegeven dat het on- kruidvrij houden van de ver hardingen reeds enkele jaren uitgevoerd wordt met een ge combineerde borstel-veegma- chine. De machine voldoet goed, maar door het overvolle werkpakket en door het rela tief hoge gewicht van de ma chine is het niet haalbaar het Voorgesteïd wordt om dit be- overal even drag beschikbaar te stellen zodat de uitvoering van deze mechanische onkruidbestrij ding gestart kan gaan wor den. De komende tijd zullen de ontwikkelingen op milieu vriendelijke onkruidbestrij- zorgd uit, hetgeen tot klach- dingsmiddelen nadrukkelijk ten leidt. Afhankelijk van de ontwikke ling van minder milieu-on- vriendelijke bestrijdingsmid delen is besloten het beschik bare geld te gaan gebruiken voor de bestrijding van on kruid op de weg. Kijkend naar de toekomst van Waddinxveen is aan het Raadhuisplein aangegeven dat drie aandachtsgebieden chanische bestrijding de eni- centraal dienen te staan. Eén hiervan is de zorg voor de kwaliteit van de openbare ruimte. Schone verhardingen zijn hierbij van groot belang. In de gemeentebegroting is in eerste instantie aangegeven dat ongeveer ƒ75.000,- nodig is om de benodigde werk zaamheden te kunnen uitvoe ren. Hierbij werd uitgegaan van mechnisch bestrijding door middel van een lichtere borstelmachine (450 uur), die geen schade aanbrengt aan de trottoirs, en door inzet van menskracht met bosmaaiers (450 uur). Maar tijdens de begrotings- WADDINXVEEN - De afdeling Waddinxveen van de ver eniging Veilig Verkeer Nederland (WN) houdt komen de maand gedurende twee ochtenden het jaarlijkse praktische verkeersexamen voor de scholieren van groep 8 van het basisonderwijs in Waddinxveen. 'Madam Moise' is aanwezig op de braderie in de Dorp- BOSKOOP - Traditioneel wordt in het derde weekeinde van september de 18e Boskoopse braderie weer gehou den. Vrijdag 20 en zaterdag 21 september zal het weer WADDINXVEEN - ’Madam Moisa’ is één van de attrac ties tijdens de zaterdag 1 juni te houden braderie in de Dorpstraat. Het gaat om een stralende groteske verschij ning waar de bezoekers nau welijks omheen kunnen. Behalve van ’Madam Mpoisa’ valt op de jaarlijkse braderie nog van vele andere attrac- WADDINXVEEN - De 15e rommelmarkt en bazar van de Gereformeerde Kerk van Waddinxveen heeft bruto bij na 38 mille opgebracht. De hele dag was het aan de Dreef een drukte van belang. De goed uitgesorteerde spul len vonden gretig aftrek. De kinderen konden zich verma ken met leuke spelletjes. De vis, oliebollen en poffertjes waren eveneens zeer in trek. De opbrengst van de rommel markt is bruto ongeveer dui zend gulden minder dan een rughoudend zijn met Top jaar geleden. De netto-op- Gun en doorgaan met mecha nische onkruidbestrijding. Om deze redenen wordt dan ook weer teruggekomen op de De boekenverkoop kende eerdere voorgestelde mecha nische werkwijze, echter met dien verstande dat B. en W. De vrijwillige praktische ver- in de dorpskom. De scholieren moéten een aantal drukke kruispunten oversteken. De kruispunten worden bemand door posten die er op toezien dat de leer lingen de juiste handelingen verrichten. Deelnemers en attracties zul len waar mogelijk hierop af- Hooftman, Willem Kruiswijk, gestemd worden. In de eerste Gerrit Koetsier en René Eike- ,--i- ----- J- lenboom, is inmiddels volop bezig met de organisatie van het open lucht spektakel. Vanaf de vijftiende braderie is er jaarlijks een thema aan gegeven, zoals straatmuzi kanten, clowns en vorig jaar ’wild west’. Het is heel moei- doen. Uit de inventarisatie in Waddinxveen en Moordrecht is gebleken dat er voor 10 tot 12 mensen een half jaar lang werk is. De deelnemers werken drie dagen in de praktijk en heb ben een dag opleiding. Het betreft vooralsnog een tijde lijk project. B. en W. advise- projectidee ren de gemeenteraad eventu- ele voortzetting afhankelijk te stellen van de tevreden heid van de instellingen, de doorstroom van de deelne mers en de beschikbaarheid van nieuwe deelnemers. het kunstzinnige echtpaar opgesteld, aangevuld met bij zondere gedreven koper- kunstwerken van Gerard Bakker (Gouda), bronzen sculpturen van Edith Brink man (Boskoop), beelden in brons en cement van Ton van Duppen-Smits (Waddinx veen), keramische schalen van Marianne Klaassen (Bo skoop), keramiek ’Fictile Fic tion’ van Witte van Leeuwen (Gouda) en keramische bol vormen en schalen van Gees van Vliet (Gouda). In haar eigen galerie expo seert Martina Pruijmboom- van Beek aquarellen van tuintaferelen. Met haar man Hans hoopt ze met de vier open tuindagen een bijdrage te leveren aan de plaatsing van kunst in het groen. Beiden zullen de meestal vele bezoekers graag meer vertel len over het ontstaan van de parktuin, de keuze van be planting en de plaatsing van de verschillende kunstwer ken. gionale kunstenaars zodanig geplaatst dat natuur en kunst elkaar omarmen in vorm en kleur. De opstelling van beelden in brons, cement en gedreven koper en keramiek is verras send uitgevoerd in kleine, na tuurlijke composities, waar door natuur en kunst elkaar bijzonder versterken. Te'midden van het groen is de particuliere verzameling van DE GEHELE MAAND MEI KOOPAVONDEN OP DINSDAG, DONDERDAG EN VRIJDAG. 1 HET RIJKE TUINLEVEN Gouwedorp overal even schoon te laten uitzien. In feite is Waddinxveen te groot voor de inzet van slechts deze ene machine. Vooral veel trottoirs en bin- nenpleintjes zien er onver- ter de Boskoopse deelnemers. De winkeliers in de Dorps kern doen bijna allemaal weer mee en haken leuk op het nieuwe thema in. Een grote groep deelnemers vormen verenigingen. Vaak met ei gen acties en activiteiten. Het strijd moest El het uit opne- van de Bo- men tegen Floreant E2. Het werd een sportieve thriller, waarbij de eindstand 0-0 bleef. Het daardoor behaalde puntje was voor El echter ge noeg om een constant seizoen met succes te bekronen. De meisjes-junioren blijken On verslaanbaar. Door de 6-3 overwinning op de dames van Floreant werd voor het twéé de achtereenvolgende jaar het verdiende kampioen schap binnengehaald. Be moedigend was de laatste wedstrijd van Cl. Tegen Zwammerdam werd gecon centreerd en met inzet ge speeld en de 7-1 winst gaf aan dat voor het wisselvallige Cl best wel een sportieve toe komst gloort. Nu het seizoen gespeeld is waarderend ge sproken over het bestuur, de autobedrijf of 21 km behoort tot de moge- trainers, leiders, kantineme- dewerkers en alle andere vrij willigers van voetbalvereni ging Waddinxveen. Door weer en wind hebben zij het mogelijk gemaakt dat weke- ener- gie op een positieve en gezon de manier hebben kunnen aanwenden. °EJLL^NlEuWSTf -ilSUhlf Mebq Uit een onderzoek is geble ken dat er in ons land sprake is van structureel achterstal lig onderhoud van groenvoor zieningen. Uit een inventari satie bij semi-openbare in stellingen blijkt daar ook in Waddinxveen sprake van te zijn. In overleg met het Leer bedrijf Tuinbouw (Tweede Bloksweg) is een i ontwikkeld waarbij het uit voeren van dit onderhoud wordt gecombineerd met een werkervaringsproject voor uitkeringsgerechtigden. Eén van de belangrijkste doelstellingen van het Neder landse overheidsbeleid is uit- stroombevordering. Het Wad dinxveense project is één van de manieren om dit beleid te concretiseren. De doelgroep van het project is de C- en D-categorie van de uitkeringsgerechtigden. Dit zijn mensen die moeilijk of niet meer te bemiddelen zijn naar regulier werk. Het gaat hier dan ook om een project waarbij werkerva ring, in de brede zin van het woord, opgedaan kan worden. Zo mogelijk stromen er deel nemers door. Het Leerbedrijf Tuinbouw overlegt op dit moment nog of want tijdens de EK in Enge- het Arbeidsbureau in Gouda 1 1 het algemene deel van de op leiding voor zijn rekening Inschrijfkaarten zijn bij alle kan nemen. In regionaal ver band wordt de werving van de kandidaten verzorgd. De gemeente Moordrecht heeft te kennen gegeven met het project te willen mee- behandeling is dit bedrag T’iOI' J’. verlaagd naar ƒ35.000,- en structureel gemaakt. Afhan- I kelijk van de ontwikkeling van minder milieu-onvrien- delijke bestrijdingsmiddelen zou paar de meest verantwoorde en effectieve methode voor de uitvoering en de hiervoor be nodigde middelen. Vorig jaar is het nieuwe be strijdingsmiddel Top Gun geïntroduceerd. Het middel bestaat uit organische vetzu ren en is vrijwel geheel van plantaardige herkomst (ka- toenzaadolie). Het middel is door ’half Nederland’ ontvan gen als het nieuwe wonder middel. Veel gemeenten hebben het middel uitgeprobeerd met praktijkproeven, ook in Wad dinxveen. De opgedane erva- ties en spectaculaire voorstel- ringen zijn vastgelegd in een rapport. De conclusie van deze prak tijkproeven is dat Top Gun een aanvulling zou kunnen zijn op de mechanische be strijding van het onkruid, maar dat er nog wel een aan tal bezwaren zijn. Eén van deze bezwaren is het feit dat Top Gun voor een be strijdingsmiddel relatief duur is, namelijk ongeveer vijfmaal duurder dan chemi sche middelen. Ten opzichte van mechanische bestrijding is het 50% goedkoper. Het middel veroorzaakt, doordat het een olieachtige substantie is, plaatselijk gladheid en verspreidt een specifieke geur die tot enkele klachten heeft geleid. Het grootste bezwaar is wel licht de mogelijkheid van res ten in het oppervlaktewater. Door de overkoepelende orga nisatie van de waterleiding bedrijven KIWA, is onder zoek gedaan naar de effecten. De conclusie is voorlopig te- WADDINXVEEN - In een di recte confrontatie tegen con current Floreant mocht El van Waddinxveen-voetbal be palen wie er kampioen werd. In een spannende wedstrijd, waarin Floreant langere tijd de betere was, wisten de jon gens en meisjes van Wad dinxveen dat ze genoeg had den aan een gelijkspel. Gesteund door een trouwe aanhang van ouders en ande re supporters, gingen de spe lers tot op de bodem van hun kunnen. Bij het laatste fluit signaal van de scheidsrechter was het feest voor Waddinx veen. De eindstand was 0-0. Na een grote polonaise en bloemen van het bestuur wer den de spelers bij terugkomst nog verrast met frisdrankjes, patat en een medaille. Met 23 punten uit 10 wedstrijden een terechte kampioen. MM MMMMMM M MM» gevolgd worden. Echter, het Meerjarenplan Gewasbescherming (aan gaande reductie van chemi sche bestrijdingsmiddel) en de Europese harmonisatie van de normen van toelaat baarheid van de bestrijdings middelen maken de kans op een echt wondermiddel prak tisch nihil. Voorlopig is me- ge mogelijkheid tot bestrij ding van onkruid op verharding. 1 SS Verkoop van: maandag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur, zaterdag van 10.00-17.30 uur Regentesseplantsoen 52 (Centrum hoek Kleiweg-Kleiwegbrug) 2801 CM Gouda. Telefoon (0182) 52 99 04 GRATIS huidtest en pigment analyse r pes-soonfyh, swiMce.. Linnoeusweg 6, 277] HD Boskoop, tel. 10172)21 32 68 -i t» T GroenRijk De Bosrand X Prinsen Schouw 1 Hozerswoude J Tel.: (01 72) 47 52 99 de bestek

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 21