Diploma's voor mini-squashers Voorstelling van balletschool Zaalhuur struikelblok voor Flyers-basketbal Jeugdtitel bij De Gouwe Smash Provinciaal succes W'veense turnsters ■I Slotavond van Florida Receptie Be Fair Kaartavond van De Gouwe Rijders Coopertesten bij Antilope Waddinxveen de morele winnaar Nieuwe shirts voetballende asielzoekers Klaverjassen De Sperwer Bridgedrive Sportweek Jeugdtitels bij Korbis Hengelconcours bij de Broekweg U PAGINA 23 WOENSDAG29 MEI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN rende strijd om financieel rond te komen. vormen aan auashers met hun eerste diploma en begeleiders in het Waddinxveense 'Squash ae Sniepweg in het sportpark 'De SniepC (Foto: Squash Point - Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De chris telijke voetbalvereniging Be Grootste struikelblok voor de basketballers is zoals gezegd de zaalhuur. De gemeente raad besloot Vorig najaar na- WADDINXVEEN - In een brief aan de politieke partijen in Waddinxveen heeft Waddinxveense basketbalver- Tien mini-squashers met hun eerste diploma en begeleiders in het Waddinxveense 'Squash Point' aan ae Sniepweg in het sportpark 'De Sniep'. (Foto: Squash Point - Sjaak Noteboom). Leerlingen van de Waddinxveense balletschool 'Marcella'. (Foto: Balletschool 'Marcello'. dansen onder de knie èn een aantal moeders legt de laat ste hand aan de costuums. Voor de pauze dansen de jon gere leerlingen een verhaal over een meisje. De allerjong ste leerlingen, de kinderen van 4 jaar, zijn elfjes. Verder zijn er nog spoken, een circus en nog veel meer. Na de pauze laten de oudere leerlingen verschillende dan sen zien. Zowel moderne dans als klassiek ballet komen in verschillende bod. De leerlingen die meedoen volgen lessen in Waddinx veen en in Gouda-Bloemen- daal. De lessen worden uit sluitend gegeven door gedi plomeerde docenten. Een aantal van de leerlingen volgt meerdere lessen per week. Met succes heeft een aantal van hen de afgelopen jaren auditie gedaan voor een dansvakopleiding. Uitslagen: H. Metselaar 1 2 7 15 34 40 56 67 74 80 82 89; E. van Beek 3 6 8 9 10 1618 19 2127 28 33 38 42 45 50 62 63 79 90 94 95 103 105; C.A. Bode 4 20 46 55; N. Hoogerdijk 5 14 17 23 34 44 60 85 87 92 100 101 102 107; W. Bree- dijk 11 54 75 77 96 99 106; P. Noorlander Zn. 12 25 75 77 96 99 106; Mw. E.J. de Wit 13 59 73; M. Verbeek 22 26 47 70; J. Jansen Zn. 29 52; Davy Hofman 30 31 72; R.A. van der Made 32 36 37 39 41 81 104; C. Smitskamp 43 49; C.G. Hofman 48 51 78 83 97; Comb. Wibo 53 76 91 93 98; J. Verbakel 57 58 64 66; M. Tollenaar Zn. 65 68 84: M. Hof man 69; A.H. Kivits 71; D.M. Degenhardt 86. WADDINXVEEN/ZOETERMEER - Afgelopen weekein de zijn de provinciale toestelfinales gehouden voor jeugdturners. Vrijdagavond in de A- en B-lijn in Zoeter- meer en zaterdag in C-lijn in Lekkerkerk. Successen voor de Waddinxveense Pro Patria-turnsters Berlinde en Marjoleine Verweij en Verona v.d. Leur bleven niet uit. Point het eerste clubkam- pioenschap. Voor aanmelding van kinderen voor mini- squash en voor andere infor matie kan men bellen naar tel. 0182-633357. WADDINXVEEN/GOUDA - Volgende week zaterdag 8 ju ni geeft de Waddinxveense balletschool ’Marcella’ van gediplomeerd balletdocente Marcella Kouwenhoven een leerlingenvoorstelling in de grote zaal van de Goudse Schouwburg. Zo’n 150 leerlin gen nemen aan de voorstel ling deel. Na een half jaar intensieve voorbereiding is het bijna zo ver. De leerlingen hebben de Lekkerkerk. Ook hier waren Berlinda Ver weij en haar zus Marjoleine succesvol. Berlinda werd provinciaal kampioene op balk 9.15 en Volgens het laatste NIPO-on- derzoek is squash qua beoefe naars de vierde sport in Ne derland. Zo’n 1,2 miljoen mensen spelen het, van wie 475.000 regelmatig. Daarvan zijn er overigens maar 43.000 lid van de Nederlandse Squash en Racket Bond. In augustus wordt de eerste we reldkampioenschappen squash voor studenten in Maastricht gehouden. melijk dat er verder moest worden bezuinigd. De sport clubs werden geconfronteerd met een extra verhoging van de zaalhuur in de komende jaren. In het afgelopen seizoen ging de zaalhuur in De Duikelaar (waar Flyers 700 uur per sei zoen gebruik van maakt) om hoog van f 58,- naar f 62,- per uur. Dit bedrag wordt per 1 juli van dit jaar gebracht op f 67,-. ’Een verhoging van de zaal huur van vijf gulden per uur betekent voor ons een lasten verzwaring van f 3.500,-. Per lid is dit f 20,- per seizoen. U kunt zelf wel bedenken wat dit betekent wanneer wij ja renlang zo’n verhoging moe ten doorberekenen. Seniorle den betalen nu al gauw f 348.50 per seizoen. Hierbij hebben wij nog niet de af bouw van de subsidie van f 7.50 per gehuurde zaalhuur meegerekend’, rekent Flyers- secretaris Jo van Loo de Wad dinxveense politieke partijen voor. Bij ongewijzigd beleid zal de zaalhuur per 1 juli 1998 ongeveer f 77,- bedra gen. Voeg hierbij de voorge nomen afbouw van de subsi die, dan betekent dit dat Fly ers te maken krijgt met een kostenstijging van ongeveer f 18.550,- (700 x f 19,- en 700 x .f 7,50). De badmintonclub wordt hierdoor genoodzaakt om buiten alle andere kosten stijgingen en naar wordt ge in de categerie jeugd-A nam de Waddinxveense Verona v.d. Leur (10) deel aan deze wedstrijd. Zij is dit seizoen overgestapt naar de A-lijn, de Fair houdt vrijdagavond 31 gebleken dat de zaalhuur mei om acht uur in het eigen clubgebouw (Warnaarplant- soen) een receptie ter gele genheid van het behaalde kampioenschap in de hoofd klasse van de KNVB-afdeling - Op de competitie- werd tot haar grote verbazing WADDINXVEEN - De Wad dinxveense sportclub Antilo pe Alber dingk Thijmlaan) houdt deze zomer vier Coop ertesten, verspreid over vier maanden zodat de deelne mers hun conditie en de voor uitgang daarin kunnen me ten. Bij een Coopertest wordt de afstand gemeten die men in precies 12 minuten aflegt. Deze test wordt gehouden op de 300-meterbaan van Anti lope in Waddinxveen-Noord. De Coopertesten worden ge houden op donderdagavond 6 juni, donderdag 11 juli, don derdag 29 augustus en don derdag 12 september. De eer ste test op een avond begint om half zeven. Na een kwar tier start de volgende test. De laatste begint om kwart voor negen. Tijdens deze avonden zijn trainers en lopers van Antilo pe aanwezig. Zij kunnen de deelnemers eventueel bege leiden met de warming-up en de cooling-down. Achteraf kunnen zij de resultaten be spreken en eventueel een trainingsschema opstellen. De kosten voor de Coopertest bedragen 2,50 per keer of 7,50 voor vier testen. Wie aan minimaal drie testen mee doet ontvangt na de derde test een praktisch aanden ken. Iedere deelnemer ont vangt na de test een resulta tenoverzicht. Kenny de Jong, Kris van Ben- tem, Paula en Dick Rompes, Leon Kommer, Carmen en Ralph van Tichelhoven en Christa en Joyce van Heesch. Mini-squash is één van de ve le activiteiten van ’Squash Point’, halverwege dit seizoen officieel geopend door wet houder Jan Hielema (CDA). Velen uit Waddinxveen en wijde omgeving hebben de weg al gevonden naar dit aantrekkelijke sportcomplex met acht squashbanen en een grand café. Ook het ultramo derne fitness-centrum mag zich op een groeiende belang stelling verheugen. Zaterdag 8 juni houdt Squash C-turnster Saskia van Dijk van Pro Patria behaalde een bronzen medaille op sprong met 8.35. De turnsters bereiden zich deze week voor op het Neder lands Kampioneschap C- en B-lijn in Naarden en de titel strijd in de A-lijn op zaterdag 8 juni in Deventer, met een trainingsstage in België. WADDINXVEEN - Zondag 2 juni wordt op het WSE- voetbalcomplex een groot ’vluchtelingentoemooi’ ge houden, waar de voetbal lende bewoners van het tij delijk asielzoekerscentrum Waddinxveen (Zuidelijke Rondweg) zich in hun spik splinternieuwe voetbalkle ding zullen laten zien. De voetballende asielzoe kers hebben hun nieuwe blauwe outfit onlangs ge kregen van de gulle sport kledingleverancier Asics Benelux BV op het bedrij venpark Coenecoop. Het bedrijf overhandigde daarvoor in het asielzoe kerscentrum een tas met 15 voetbalshirts, broeken en kousen, terwijl tegen een forse korting voorts 15 paar voetbalschoenen door het AZC konden worden overgenomen. Komende donderdagavond 30 mei speelt het elftal van asielzoekers in het War- naarplantsoen een oefen wedstrijd tegen het acht ste elftal van Be Fair-voet bal. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 24 mei is er weer bij Waddinxveen-voetbal een ge zellige koppelklaverjasavond gehouden in de kantine op het sportcomplex ‘de Sniep1. Er waren schitterende prij zen te verdienen. Flyers wijst in haar brief aan de politieke partijen ook nog op het grote verschil in dek kingspercentages van de di verse sportcomplexen. Vooral het verschil tussen overdekte sportaccommodaties (68%) en groene velden (25%) wordt verbijsterend genoemd. ’Dat De Duikelaar er positief uitspringt is mede te danken aan het beleid van onze ver eniging. Flyers staat bij de rayon West van de Neder landse Basbetball Bond be kend om het organiseren van onder andere selectietrainin- gen en trainers- en scheids- rechterscursussen. Het doel hiervan is tweeledig: oplei ding van eigen kader en ba- romzet’. WADDINXVEEN - Dinsdag avond 4 juni van zeven uur tot half tien wordt er in de ka der van de 51e Waddinxveén- se Sportweek een hengelcon- cours in het Gouwekanaal bij de Broekweg (’t Weegje) ge houden. De organisatie hiervan is weer in gezamenlijke handen van de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW en het Sportweekcomité. Aan deze wedstrijd kunnen zowel indi viduele deelnemers als korp sen deelnemen. Een korps bestaat uit vijf deelnemers, bijvoorbeeld van dezelfde vereniging, hetzelf de bedrijf, uit dezelfde straat of van één familie. Bij vol doende deelname wordt het parcours verdeeld in vakken. Het inschrijfgeld bedraagt 10,- per persoon, te voldoen bij de inschrijving. Voor korp sen is geen extra inschrijfgeld verschuldigd. Men kan zich aanmelden tot en met vrijdag 31 mei bij M. Reichard, Wingerd 7 te Wad dinxveen (tel. 1082-617119), onder opgave van naam en - bij inschrijving als korps - te vens de naam van het korps. Degene met het hoogste vangstgewicht wordt hengel- kampioen van Waddinxveen en ontvangt voor een jaar de wisseltrofee. Voor de andere vakwinnaar(s) en voor de hoogst eindigende korpsen is er ook eremetaal. Deze en de overige prijzen worden direct na de wedstrijd uitgereikt aan de waterkant. WADDINXVEEN - Voor de Waddinxveense badminton club Florida is het seizoen bij na voorbij. Ter afsluiting wordt er dinsdagavond 4 juni een slotavond gehouden waarbij ook introduces toege laten worden. Ook wordt er nog speciaal voor de Florida-jeugd een kamp in Ellemeet (Zeeland) gehouden. De deelname aan dit evene ment was gauw volgeboekt. Het belooft een gezellig week einde te worden. i WADDINXVEEN - In het ka der van de 51e Waddinxveen se Sportweek houdt de bridgeclub Waddinxveen woensdagavond 5 juni om half acht in Het Nieuwe Tref punt (Stationsstraat) de tra ditionele bridgedrive gehou den. Het inschrijfgeld bedraagt 15,- per paar, aan de zaal te voldoen. In elke lijn van acht paren worden drie prijzen be schikbaar gesteld (bij 16 pa ren dus 6 prijzen). WADDINXVEEN - De Waddinxveense postdui venvereniging De Sper wer nam deel aan een concours vanuit Menen. Weersgesteldheid: westen wind. Afstand 176 km. In concours 428 duiven. Ge lost om 16.10 uur. Aan komst eerste duif 18.07 uur. Laatste duif 18.22 uur. Snelheid eerste duif 1475 m.p.m. in zijn persoon over een zeer betrouwbaar en goede keeper beschikt, die als een veldheer baas was in het strafschopge bied. Nadat Harry Faber in de 14e minuut Ronald Hon- koop had vervangen was het Mohammed Darazzi die na 20 minuten spelen het doel iets te hoog zocht. Een kwartier voor het einde was het een speler van Bode graven die natrapte op Ray mond Bey, die hem daarvoor op onreglementaire wijze te gen het gras had gewerkt. De uitstekend leidende scheidsrechter kon niets an ders doen dan de Bodegraven speler de rode, en Raymond Bey de gele kaart tonen. In het geval van Raymond was het zijn tweede deze wed strijd, zodat beide ploegen met 10 man de laatste 15 mi nuten moesten volmaken. Laatste wapenfeit van deze spannende wedstrijd was een afstandsschot van Moham med Darrazi. De goed kee pende goalie van Bodegraven verwerkte de bal tot hoek schop. Deze leverde ook niets op, zodat de eindstand was zoals hij begon (0-0). Wad dinxveen zou zich overigens de morele winnaar kunnen noemen. Booy, Jorien Didden en Hes ter Jellema had het zwaar dit seizoen. Komend van de mi- ni-competitie was dit wel heel andere koek. Hester Jellema speelde zware partijen en ook Jorien Didden groeide regel matig boven zichzelf uit. De tweede wedstrijd thuis te gen Yellow Smash gaf het beste resultaat, verlies met slechts 3-2. Verder werd alles met 4-1 of 5-0 verloren, maar deze uitslagen geven wel een vertekend beeld van de krachtsverhoudingen, want ze speelden vele driesetters en vele tie-breaks. Het gemend team tot en met 14 jaar speelt bijzonder goed. Tot nu toe behaalden zij drie keer een winst van 5-0, ver der 4-1 winst tegen Lommer rijk en 3-2 tegen het sterke Moordrecht. Dit team heeft dus kampioenskansen. Tessa Uitterhoeve, de jongste en tevens captain van het team, draagt met haar sterke single haar steentje bij. Nel- leke en Stephen Preeker spe len onder andere ijzersterke mix-dubbels en debutant Pim Breteler veegt in de single zijn tegenstander rustig met 6-0 en 6-0 van de baan. Het gemengd team tot en met 17 jaar van Liesbeth Bakker, Sibel Arikan, Frank Kuiper en Mischa Lupgens verloren helaas alle partijen met 4-1 en 5-0. De eerste punten kwamen van invalster Cressida Jobels en Irene Joziasse (single), maar de laatste winstparij was van Frank Kuiper en Mi scha Lupgens en nog wel met 6-1 en 6-2. De Gouwe Smash kijkt terug op een prima jeugdcompeti- tie, welke met een gezellig etentje in het clubgebouw werd afgesloten. De enthou siaste jeugdcommissie be staande uit Marjolein Berre- voets, Teunie Hameetman, Irene Joziasse, Marjo Over dam en Ed Allard is er in ge slaagd de jeugdleden veel tennisplezier te bezorgen. all-round tweede (sprong 7.90, brug 7.90, balk 8.35, vloer 8.95). Op balk werd ze zelfs provin- hoopt bij een gelijk blijvend aantal leden een contributie verhoging door te voeren van ongeveer f 106,-. Flyers: ’Wel moet gezegd wor den dat wij redelijk wat in komsten hebben uit de ba- romzet, maar deze inkomsten hebben wij hard nodig gehad om de zaalhuurverhogingen van het verleden en de prijs stijgingen te kunnen opvan- gen zonder,al te hoge contri- butiestijgingen’. ’Ook hebben wij toestemming gekregen om reclameborden te plaatsen, hoewel de ge meentelijke subsidie omlaag ging. Maar zelfs een profes sioneel reclamebureau lukte het niet om deze opdracht te vervullen. De deuren van het bedrijfsleven worden platge lopen - en niet alleen door sportverenigingen - voor sponsoring’. zilver 8.50 en op sprong brons 7.95. Marjoleine werd provinciaal kampioene op sprong 9.15. Ook zij haalde zilver op vloer 8.90. Voor het onderdeel balk had zij zich niet geplaatst en WADDINXVEEN - Bij het Waddinxveense ’Squash Point’ aan de Sniepweg in het sportpark ’de Sniep’ wordt el ke week bewezen dat ook kin deren al kunnen squashen. Iedere dinsdagmiddag komen hier kinderen van 6-9 jaar voor een uur mini-squash op een echte squashbaan. Met een kleiner racket en een vei lige foambal maken ze op een speelse manier kennis met dit dynamische en aantrek kelijke spel. Na twee maanden oefenen zijn afgelopen week de eerste squash-diploma’s in het Gou- wedorp uitgereikt aan de jeugdige talentjes Joyce en Voor de club, die 200 leden telt, speelt en traint in sport zaal De Duikelaar (Zuidpla- slaan) en samen met Aeolus- badminton het horecagedeel te beheert, is de zaalhaar het grote struikelblok. Uit een eigen onderzoekje - georganiseerd door rayon West van de Nederlandse Basketball Bond (NBB) - is van de overdekte sportaccommo daties van Waddinxveen be horen tot de duurste in dit deel van de Randstad. Flyers heeft de opmerkelijke brief geschreven omdat het Gouda. In het nieuwe seizoen gemeentebestuur nu druk be spelen de Waddinxveners in zig is met het opstellen van de vierde klasse van de voet- een beleidsplan voor de sport, halbond. De vreugde bij het bestuur, de spelers, trainers en technische leiding van Be Fair is daarover zeer groot. andere drie toestellen was de ze titel voor Pro Patria-ploeg- genote Angela van Dijk, die ook all-round kampioen van Zuid-Holland werd met 34.70. Zaterdag werden de toestelfi nales C-lijn gehouden 13e minuut leek Waddinx veen op voorsprong te komen toen Patrick Külman alleen op de doelman van Bodegra ven afging, maar die wist de inzet van de Waddinxveen- spits goed te pareren. Na 36 minuten spelen was Richard de Jeu eveneens dichtbij de openingstreffer. Een door Raymond Bey goed genomen vrije trap werd door Remco de Jeu doorgekopt. Broer Richard kwam een teenlengte tekort om de bal de juiste richting te geven, deze verdween nu twintig centimeter naast de voor nacompetitie werd gespeeld Waddinxveen verkeerde kant van de paal. Na de rust eenzelfde spel- beeld. Bodegraven dat een licht veldoverwicht opbouwde doch alleen enig gevaar stichtte door vrije trappen van de rand van het straf schopgebied. In de tiende minuut belandde de bal na een gevaarlijke scrimmage toevallig in de handen van keeper Dennis van Ringelenstein. Deze toonde aan dat Waddinxveen WADDINXVEEN laatste officiële dag van dit seizoen zijn drie jeugdteams van Korbis-korf- bal kampioen geworden. B2 won de thuiswedstrijd van KOAG nipt met 5-4, genoeg ciaal kampioene B-lijn. Op de voor het team van Miriam de Jxx*”-J~ Boer om opnieuw de kam- pioensvlag te hijsen. Cl won ruim met 2-8 bij Nieuwerkerk zodat er op nieuw een hoofdprijs voor Jan Willem Hofman en zijn team was. Ook C2 won met 3- nales C-lijn gehouden in 6 bij Maassluis. Dat beteken- sporthal De Bakwetering te de dat voor Donja en haar team het feest kon beginnen. Bl won met 11-8 van IJssel- vogels. De nederlaag aan het begin van het seizoen bleek niet meer goed te maken te zijn. Zij werden tweede. B3 brug 9.00. Op vloer haalde ze won de laatste wedstrijd bij Nieuwerkerk met 3-5, waar door zij toch nog twee wed- strijdpunten wisten te pak ken. Gl, de topscoorder van geheel Korbis, won met 24-20 van IJsselvogels. G2 en G3 verlo- op brug werd ze 6e (8.25). ren, maar scoorden ook veel punten. De welpen, begeleid en getraind door Ria, Joska en Truus, hebben een gewel dig seizoen gehad. in en tegen Bodegraven (0-0). Beide ploegen startten ner veus met onnodig balverlies aan beide kanten. Bodegra ven had in de eerste tien mi nuten een licht veldover wicht, hetgeen in de achtste minuut resulteerde in het eerste doelgerichte schot richting Dennis van Ringe lenstein. Deze poging werd echter te niet gedaan door de Wad dinxveense doelman. In de i WADDINXVEEN - Na de met 7-2 en 6-2 verloren com petitiewedstrijden tegen re spectievelijk Ammerstol en Schoonhoven, stond er in de eerste wedstrijd van de na competitie een geheel ander Waddinxveen binnen de lij nen. Was het tegen eerdergenoem de tegenstanders nog zaak om te trachten blessurevrij te blijven - hetgeen overigens niet lukte gezien de ernstige blessure van Ed Sloof - en geen gele of rode kaarten op te lopen, nu ging het erom in de twee wedstrijden van de nacompetitie met inzet van alle krachten te trachten de zo fel begeerde promotie naar de vierde klasse te bereiken. De eerste wedstrijd van deze Het kampioen geworden jeugdteam tot en met 10 jaar van De Gouwe Smash bestaande uit Mariska Berrevoets, Kar sten Verhey van Wijk, Wouter Bal en Marcia Marijt. (Foto: De Gouwe smash). t WADDINXVEEN - In de laatste wedstrijd van de mini- competitie is bij de Waddinxveense tennisvereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) de ploeg van tot en met 10 jaar met Mariska Berrevoets, Karsten Verhey van Wijk, Wouter Bal en Marcia Marijt net aan kam pioen geworden. Ze hoefden slechts twee paV- tijen (vier punten) te winnen, zo had captain Karsten Ver hey van Wijk uitgedokterd, maar met een achterstand van 6-2 in de singles had hij geen rekening gehouden. Karsten Verhey van Wijk en Marcia Marijt wisten echter hun gemengd dubbel te win nen, waardoor de vereiste vier punten binnen waren. Ondanks het verlies van Wouter Bal en Mariska Ber revoets veroverde deze ploeg dus toch de titel. Het tweede team tot en met 10 jaar heeft een zware com petitie gehad. Alleen ervaren Coen Landheer won in de tweede competitiewedstrijd zijn single. Verder werd alles verloren. Maar Rianne v.d. Poel, Fay Allard en Stephen Gutker hebben veel geleerd. Daan Groothuyse en Iris Boelee wonnen de laatste keer zelfs hun single. Het eerste gemengd team tot en met 12 jaar van Jiri Al lard, Folkert de Wit, Selale Orhan en Kathinka Berre voets wonnen de eerste com petitiewedstrijd met 12-0. De volgende verloren ze met 9-3. De uitwedstrijd tegen Nieu werkerk werd verloren met 12-0, maar thuis waren deze sterke tegenstanders verhin derd en werd van de invallers met 12-0 gewonnen. De re turn tegen Bleiswijk werd met 7-5 verloren. Het tweede team tot en met 12 jaar heeft dapper gestre den. Captain Maarten Over dijk won aardig wat wedstrij den, maar had ook de meeste ervaring. Jurrian Wijs, Floor Bakker, Wim Ravestein, Linda Bal en invaller Sandra de Bruin hebben flink hun best gedaan en wisten ook de nodige punt jes binnen te halen. Twee wedstrijden eindigden in 6-6. Op zaterdag speelden dit jaar drie teams. Het meisjesteam tot en met 14 jaar met Nicole Remmerswaal, Femke de Men kan zich telefonisch mel den bij de volgende leden van het bestuur: mevrouw W. Be- rends-Rieveld (tel. 0182- 618325), mevrouw E. Schaaf- van Asch (tel. 0182-611852) en D.J. Schutte (tel. 0182- 613005). In verband met de grote be langstelling en de beperkte speelruimte is spoedige aan melding gewenst. Meester- punten voor deze drive zijn aangevraagd. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub ‘De Gou we Rijders1 houdt donderdag avond 30 mei om acht uur in. hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) haar traditionele kaartavond. hoogste lijn binnen de turn- sport. Ze turnde een prima wedstrijd en werd all-round vierde. Op zowel balk (9.4) als sprong (8.95) werd zij tweede van de provincie Zuid-Holland. Op vloer kreeg een 7.7 en op brug 7.6 (totaal 33.65). Berlinda Verweij, officieel nog C-turnster, nam voor het eerste deel aan een B-wed- strijd. Ook zij turnde goed en I Tijdens deze avond worden eniging Flyers de aandacht gevestigd op hun voortdu- vier ronden gespeeld. Men 1- hoeft geen lid te zijn van de vereniging, dus iedereen is van harte welkom. Na het kaarten zal er de prijsuitrei king worden gehouden. s - f 1 SM f w ■g-T' LI dcii Liuiiuiu i\ddi Ld VUIl Cl. lil YrdUUlIlAVcull llvcll r» auuniA vuvnov muoüvvmui» vx Fa M

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 23