moet drempels wegnemen Open huis Van 't Hof Makelaardij Winkeldiefstallen uit supermarkten o o o o Laatste dagen 51e Sportweek <happii Flyers bekritiseert gang van zaken rond net sportbeleidsplan Waddinxveen wereldwijd op Internet Watermaats geeft Alphen uitstel TTOPË.N I1UIS1 i b i- Fl. 7,50 NU ƒ50,- T/M ƒ200,- KORTING 1 uitstel Aanrijding O De Vierstroom in nieuw pand Muziekband in De Schaapskooi Prijswinnaars van Reproset op braderie Deel W'veen kijkt naar BBC-World Klimop in üilzln Mandjl in Mltalcn örilpoot Alisun Cleosun Hapro Palm Beach Philips Pop-ln-koor op braderie Ijsbeer op de braderie Geslaagd Ballet in Zevenhuizen ©©ca F LAAG hQSKOOP 63,2(71 CX BOSKOOP F TEL: 0172-2IÖI27. FAX: 0172-217366 150.00 F CLKL ZATERDAG VAN 10.00-16.00 U S'W fel TUINKAMtR 1 AANBILbING ■MM INFO Groen •VOLVO Hooftman B.V. EDO KOI Holland Greenlink B.V. Bosbo B.V. A.A. Bentvelzen B.V. Smederij Pos B.V. J. von der Waay Stegroplont Proba Adviesburo Gebr. Koetsier B.V. •Windhorst Transport B.V. All-Round Communication Hudig Forwading B.V. Drukkerij Het Groene Hart Kooter Handelsonderneming B.V. Moret Ernst en Young Biologie Boskoop (Plantariumgebouw) C.J. van Eek TUINSPREEKURtN De organisatie van de 6e ITC FLORA-RUN te Boskoop bedankt haar sponsors: met PAGINA 19 De bedoeling van het open huis is om drempels weg te nemen", zegt de heer M. Mout l F? I l WADDINXVEEN l l I I ADREM j de rtVCNS Let op! 's Avonds geopend 11 I WOENSDAG 5 JUNI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN maandag t/m vrijdag van 10.00-21.00 uur, zaterdag van 10.00-17.30 uur van 14.00-16.00 u ontwerp- en adviesburo uitvoering duurt een uur. De toegang is gratis. De bridgeclub Waddinxveen, die dit jaar het zevende lustrum viert, houdt vanavond (woensdag 5 juni) om half acht in Het Nieu- een Verkoop van: Regentesseplantsoen 52 (Centrum hoek Kleiweg-Kleiwegbrug) 2801 CM Gouda. Telefoon (0182) 52 99 04 De Alphense gemeenteraad was verzocht om vóór eind mei een beslissing te nemen of hij al dan niet aandeelhou der wordt van de NV WZHO, maar heeft aangegeven tot eind oktober nodig te hebben om de gemeentelijke besluit- en deelnemen- i van de Businessrun voor het succesvolle de óe ITC FLORA-RUN. ven uur de traditionele Gouweb- osloop. Vrijdagavond 7 juni wordt voor de eerste keer een fietspuzzelrit gehouden op basis van routebeschrijving. Men kan zich inschrijven bij de start om zeven uur in het clubge bouw van Waddixveen-voetbal. De inschrijfkosten zijn f5,-. Bij één inschrijving kunnen meer- tegen de kistkalveren waar voor ook veel mensen hun handtekening hebben gezet. WADDINXVEEN - In een su permarkt aan de Passage is een 43-jarige in Waddinxveen verblijvende man betrapt bij een winkeldiefstal. Hij is overgedragen aan de politie. Tegen hem wordt proces-ver- baal opgemaakt. Een dag later werd in het In onze Tuinkamer presenteren wij vele leuke en interessante sfeerelementen voor huis en tuin. Wij organiseren tevens cursussen, exposities en elke zaterdag twee gratis tuinspreekuren door ervaren tuinspecialisten. Kom zaterdag- bij ons langs U kunt bij ons rekenen op een nieuw idee en een kopje koffie of thee. het kanaal vanaf november 1995 op de kabel geïntrodu ceerd in Den Haag. Gouda volgt op de steden Den Haag, Delft, Óss, Harderwijk en an dere plaatsen, die reeds eer der voor BBC World hebben gekozen. ffW MCUUCIIIIIJ VMia «IWI will mi haan van Van 't Hof Makelaardij in Waddinxveen. vastgoed. Zo zijn wij als geen ander in staat om de klant van dienst te zijn bij het ver kopen of kopen van een huis, erg aan bij de cliënten. Niet het verrichten van een taxa- begeleiding tie, het kopen of huren van een bedrijfspand of het afslui ten van een verzekering of een hypotheek.” de vele vrijwilligers, de EHBO'ers, lopers de bedrijven verloop van 1 GRATIS huidtest en pigment analyse avond 8 juni om zeven uur wordt in het Zevenhuizense dorpshuis Swanla onder lei ding van lerares Nancy Tam- minga door 50 balletleerlin- gen van De Zeven Muzen het doorlopende verhaal ‘De Kale Jonker' dansend uitgebeeld. Het is een bijzondere uitvoe ring omdat er gedansd wordt op ter plekke gespeelde pianomuziek die wordt ver zorgd door een tiental leerlin gen van lerares Betty Sche- WADDINXVEEN - Waddinxveen Flyers (basketbal) pers van De Zeven Muzen. De heeft kritiek op de trage gang van zaken rond het op stellen van het gemeentelijk sportbeleidsplan. Deze kritiek volgt op de kanttekeningen die eerder bij de stijgende zaalhuur van sportaccommodaties zijn gezet. aan te vallen of de gemeente lijke subsidie weg te halen bij flipperen deze verenigingen. ’Alle sportverenigingen moe ten nu eigenlijk in actie ko men om het huidige beleid te kunnen ombouwen’, aldus de basketballers. ’Het beleid van de gemeente zal meer gericht moeten zijn op de jeugd. In onze gemeente zorgen de sportverenigingen met z’n al len voor opvang van ’n groot vorming rond te krijgen, deel van de jeugd’. Voor veel andere activiteiten moet men buiten de gemeen tegrenzen het vertier zoeken. Wanneer de gemeente nu ook deze opvang min of meer on betaalbaar gaat maken, kon- De ’zaalhuurbrief van Flyers aan d ’’j’ partijen over de zaalhuurpro- blematiek is geschreven van uit de zorgelijke financiële toestand waarin de basket ballers terecht komen bij on gewijzigd beleid van het ge meentebestuur. Uiteraard geldt de problema- plan klaar is, als sportvereni- tiek van de zaalhuur ook voor alle andere zaalsportvereni- gingen in Waddinxveen. staat niet alleen voor dit probleem. de uitkomsten van deze stap- de plaatselijke politieke pen zou regelmatig met de ge meente en de sportverenigin gen worden gediscussieerd. Wij leven nu in juni en de eer ste bijeenkomst moet nog worden gehouden’. ’Wij vrezen dan ook dat wij straks, wanneer het beleids- heeft de gemeente Alphen aan den Rijn tot donderdag 31 oktober van dit jaar uitstel gegeven voor het besluit over het aandeelhouderschap. organisatie met vestigingen in de O yT1 formatie van derden die over Waddinxveen op Internet aanwezig is, zoals recreatie en toerisme, instellingen en scholen, bedrijven, particulie ren en diversen OP DIVERSE TOPMERKEN ZONNEHEMELS EN COMBINATIE van 10.00-12.00 u hovemersbedijf TUIN- fN IANOSCHATSMITMK5 WADDINXVEEN - Tijdens de zaterdag in de Dorpstraat gehouden braderie was er door Reproset een prijsvraag uitgeschreven waarbij men moest raden wat het gewicht was van een pallet kopieerpa- pier. Het juiste gewicht was 498 kg en 96 gram. De eerste prijs - een Hartman tuinstoel - ging naar Eke Westra (Heu velhof 27) en de tweede prijs - een radio-cassetterecorder - gaat naar familie Scheren- berg (Weidezoom 74). De prijswinnaars kunnen de prijs afhalen bij Reproset aan de Dorpstraat 68. Het is de bedoeling dat in de toekomst deze pagina’s wor den uitgebreid met de rubrie ken ’gemeente-informatie’ en ’verenigingen’, maar daar over is op Internet nog niets te vinden. Bovendien zal ook een (verkorte) Engelse versie verschijnen. Zijn er nog Waddinxveense instellingen, scholen, vereni gingen, gemeentelijke dien sten, bedrijven of particulie ren die ook op Internet een pagina hebben, en zich bij de ’Waddinxveen’-pagina willen aansluiten, dan kunnen zij contact opnemen via e-mail info@tqdesign.nl Waddinxveners die er over denken ’op Internet te gaan’, maar niet precies weten hoe dat moet, kunnen vrijblijvend contact opnemen met Hans Tacq, TQ-design, Boekwei- takker 43, 2743 DL Waddinx veen. telefoon-telefax 0182- 615583 (bij geen gehoor tel. 06-54760534). GOUDA/WADDINXVEEN - Volgende week woensdag middag 12 juni om vier uur verricht burgemeester J. Ver- bree de feestelijke opening van het kantoor van De Vier stroom (kruiswerk en maat schappelijke dienstverlening) aan De Linie 5a in Capelle aan den IJssel. De bewoners van Capelle kunnen al jaren bij De Vier stroom terecht voor thuiszorg en maatschappelijk werk. Pas sinds kort is de organisa tie gevestigd in het gebouw aan De Linie. Om dit te vie ren is er een prijsvraag geor ganiseerd waarmee leuke prijzen te winnen zijn. Van 15.00 tot 18.00 uur is er open huis. Voor jong en oud is er wat te doen, zoals schmin ken en bloeddruk meten. Een ieder is van harte welkom om een kijkje te nemen in het nieuwe Vierstroomgebouw. In verschillende stands kun nen de bezoekers meer infor matie krijgen over De Vier stroom en haar diensten. Zo is er ook speciale stand inge richt voor hulpmiddelen en verpleegartikelen. WADDINXVEEN - De aan de Sparrengaarde wonende José den Adel is bij Schoevers ge slaagd voor het diploma NG- PR-A, een landelijk erkende pr-opleiding. gingen komt nog een ander probleem om de hoek kijken. Het afstoten van gymlokalen en veranderen van bestem mingen van gymlokalen brengt ook nog grote moeilijk heden met zich mee voor wat betreft de beschikbare zaal- ruimte. werd het- wisselgeld Verder is het zeker niet de be doeling van Waddinxveen WADDINXVEEN - De laatste dagen van de 51e Spor tweek Waddinxveense zijn aangebroken. Er wordt nog heeft gebridged, gefietst, gelopen, gekaart en gevoetbald en er zijn nog sportontmoetingen. Zaterdag 8 juni houdt Van ’t Hof Makelaardij van ’s mor gens tien tot ’s middags twee uur open huis. Met de op drachtgevers, die hun pand in de verkoop hebben, is de afspraak gemaakt, dat tussen de genoemde tijdstippen ie dereen die dat wenst het huis komen dat groepen jeugd uit verveling allerlei activiteiten ontplooien die niet thuis ho ren in deze maatschappij’. Het sportbeleidsplan van de gemeente zou voor de zomer vakanties afgerond zijn. Na de gesprekken met sportver enigingen (in januari en fe bruari) zou er vervolgens in een aantal stappen het sport beleidsplan worden opge steld. Waddinxveen Flyers: ’Over Voor deze eerste keer heeft het Sportweekcomité een aantal aan week trekkelijke prijzen ingekocht, zo dat de winnaars van deze rit niet naar huis hoeven te gaan. Vanmiddag (woensdag 5 juni) is en zaterdag morgen 8 juni om acht uur wordt er een schoolvoetbaltoer- nooi gehouden op de velden van Waddinxveen. Woensdagmid dag 12 juni om kwart voor twee zal in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) het klaver- Vrijdagavond 7 juni zal de jassen 60+ worden gehouden. Zoals bekend kan de gemeen te Alphen aan den Rijn aan deelhouder worden van wa- termaatschappij WZHO van wege de overdracht door EWR (Rijnland) aan WZHO van de drinkwatervoorzie- den wel eens de tijden terug- ning in de gemeente. Het uitstel van de beslissing over het aandeelhouderschap heeft, conform het besluit van de aandeelhouders van WZ HO, consequenties voor de toeslag die in de Alphen aan den Rijn op de drinkwaterta- rieven wordt geheven. In plaats van 27 cent be draagt die toeslag voor dit jaar 19 cent per kubieke me ter drinkwater. Deze toeslag is het resultaat van de onder- handelingen met EWR over WADDINXVEEN - Na het optreden van een goochelaar treedt vrijdagavond 7 juni om half negen in de hervormde koffiebar De Schaapskooi (Nesse) de band ’Whitness’ op. In De Schaapskooi wordt eens in de vier weken op zon dag ook een bijbelstudie- avond gehouden, dit keer zondag 9 juni. De bijbelstu dies zijn Petra en Marion, Ot- to-erf 3, tel. 0182-611716; Jan en Arjan, Brugweg 9, tel. 0182-611138; Rob en Teus, Bilderdijklaan 48, tel. 0182- 614201. MaOMHMMi WADDINXVEEN - Zater dag 8 juni organiseren de vier vestigingen van Van ’t Hof Makelaardij in Al phen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoeter- meer hun inmiddels tradi tionele open huis. De heer M. Mouthaan van de vesti ging aan de Zuidplaslaan in Waddinxveen weet in middels uit ervaring, dat dit jaarlijks terugkerende evenement steeds weer een groot aantal nieuwe onderhandelingen met zich mee brengt. Mouthaan is drie jaar gele den met de vestiging van Van ’t Hof in de wijk Zuidplas be gonnen. Daarvoor was hij al ruim vijftien jaar in Gouda in de makelaardij werkzaam. Het starten van een geheel nieuwe vestiging beschouwde hij echt als een nieuwe uitda ging. „In de nog jonge wijk Zuidplas bleek een duidelijke behoefte aan een nieuw ma kelaarskantoor, waar weer eens volgens een geheel an der concept dan men tot dan toe gewend was werd ge werkt. Van meet af aan is de vestiging hektisch van start gegaan. Kennelijk spreekt onze visie op dienstverlening sqt de heer M. Mout- (Foto: Edwin Hoogendoorn) kan bezichtigen. „De bedoe ling van het open huis is om drempels weg te nemen. Je kunt je gewoon bij een verko per melden en het huis be zichtigen zonder dat er een makelaar in de buurt is. Heb je dan specifieke vragen, dan kun je je daarna met ons in verbinding stellen of gewoon even langs komen. Het is eèn prima kans om binnen een paar uur tijd een heel scala aan woningen te bekijken en met elkaar te vergelijken. De opdrachtgevers werken over het algemeen graag aan een open huis mee. We hebben immers een gezamenlijk be lang en als er veel toeloop is gaat de wet van de grote ge tallen spelen: de kans dat er een serieuze gegadigde bij is, wordt steeds groter”, meent Mouthaan. Tijdens het open huis zal het hele team van Van ’t Hof Ma kelaardij klaar staan om geïnteresseerden op te van gen en hen te helpen bij het vaststellen van de antwoor den op vragen als: wat wil ik eigenlijk kopen, hoe koop ik dat en welk financieel plaatje hangt eraan: wat ben ik maandelijks aan lasten kwijt? Mouthaan: „Dat is bij na altijd maatwerk en je moet er goed de tijd voor ne men. Er zit dus wel vaak nog een vervolgafspraak aan vast. Het gaat immers om een ei gen dak boven je hoofd: in de meeste gevallen het meest gekoesterde bezit van een mens. Met dergelijke belan gen kun je natuurlijk niet slordig omspringen.” WADDINXVEEN/BOSKOOP - Zaterdagmiddag hebben op een zonovergoten en gezellig drukke braderie in de Dorp straat ruim twintig leden van het Boskoopse Pop-in-koor li ve gezongen. Het eerste num mer was, zoals altijd, ’Califor nia Dreaming’, waarmee di rect de juiste sfeer werd gecreëerd. Daarna volgde zangnummers als ’You’re the voice’, ’Another day in Para dise’ en ’Africa’. Het publiek genoot zichtbaar. Ook de tweede sessie, een uur later, met nummers als ’Fantasy’, ’Shine silently’ en ’Stop lo ving you’ verliep tot volle te vredenheid van zowel het pu bliek als van de zangers en zangeressen. Vrijdagavond 21 juni om negen uur zal het Pop-ln-koor tijdens het Mid- Zomer-Nachtfeest in Boskoop weer te horen zijn op het gro te terras bij ’t Keldertje. WADDINXVEEN - Op de On derweg zijn twee auto’s fron-’ taal op elkaar gebotst. De voertuigen werden bestuurd door een 37-jarige man uit Moerkapelle en een 24-jarige Waddinxvener. Geen van bei- ZEVENHUIZEN - Zaterdag- de weggebruikers raakte ge wond. Er ontstond alleen ma teriële schade. Beijersche, Moordrecht, Ou- dewater, Reeuwijk, Stolwijk, Vlist en Waddinxveen (Bloe- mendaalseweg). Rekam-directeur ir. H.J.M. Grooten toonde zich zeer ver heugd met de komst van de nieuwe zender naar de Goud se regio. ’BBC World kan ge zien worden als de televisie- versie van BBC World Servi ce Radio en internationaal nieuws met achtergrondinformatie. De onafhankelijke Londense zender biedt een verdere ver breding van het programma- aanbod’. Sinds de start van de zender begin vorig jaar is de distri butie BBV World in Europa snel uitgebreid. Gouwedorp weer iemand aangehouden wegens winkel diefstal. Het betrof een in Rockanje verblijvende man van 26 jaar oud. gingen in Overdag werd ingebroken in Waddinxveen Flyers een woning aan de Vondel- r’ laan. De voordeur werd open- Bij sommige zaalsportvereni- gewrikt. Weggenomen wer- den sieraden, een paspoort en een videocamera. In de nacht werd ingebroken in een winkel aan de Kerk- weg-Oost. Onbekenden hadden een ruit ingegooid en waren daardoor naar binnen gegaan. Wegge nomen uit de kassa. WADDINXVEEN - De Wad dinxvener Hans Tacq (Boek- weitakker) geeft sinds kort met Internet-pagina’s Wad dinxveen wereldwijd bekend heid. Internet maakt inmid dels in ons land een grote groei door. Een overkoepelen de Waddinxveense pagina die alle lokale initiatieven kop pelt, zoals al in veel andere plaatsen aanwezig, ontbreekt echter. gingen voor een voldongen feit worden geplaatst. Dit ge beurde namelijk ook bij de toenmalige voorlichting over de bezuinigingen, waar nu langzaam maar zeker de pro blemen zichtbaar worden’. GOUDA/WADDINXVEEN - NV Watermaatschappij Zuid-Holland Oost (WZHO), waarbij ook Waddinxveen, ’s Avond werd ingebroken in Flyers om de ‘groene velden1 Boskoop en Zevenhuizen-Moerkapelle is aangesloten, een woning aan de Maurit- slaan. Waarschijnlijk is men door middel van binnengekomen. Weggeno men werd een televisie met videorecorder. Ook ’s avonds werd aan de Zuidkade ingebroken in een auto. Nadat een ruit was in geslagen werd een draagbare telefoon ontvreemd. de overdracht van de drink watervoorziening. Overeen komstig de Waterleidingwet, betreft dit de vergoeding door WZHO aan EWR voor de winst die EWR anders in de komende tien jaar behaald zou hebben. Per 1 juli wordt WZHO juridisch eigenaar van de ’waterpoot’ van EWR in Alphen aan den Rijn. De totaalprijs per kubieke meter drinkwater wordt ƒ2,94 en het vastrecht voor huishou delijk en klein zakelijk ge bruik blijft onveranderd ƒ89,35. Alle bedragen zijn ex clusief 6% btw. Wanneer de gemeente Alphen aan Jen Rijn voor eind oktober besluit om aandeelhouder te worden, zal vanaf 1 januari 1997 de toeslag 27 cent bedragen, ten zij de gemeente de aandelen koopt. Met de aandelen ver werft de gemeente een aande lenbezit met een waarde van enkele miljoenen guldens en inspraak in WZHO om daar mee de belangen van de eigen inwoners te behartigen. alleen is onze heel cliëntvriendelijk maar ook de presentatie van ons aanbod staat hoog in het vaandel. Onze etalage heeft een lengte van elf meter, zo dat onze slogan ’Wie wil er geen makelaar met een front van 11 meter?’ volledig is ge rechtvaardigd. Een goede presentatie van je aanbod, gecombineerd met het princi pe ’doe wat je belooft’ blijkt steeds weer opnieuw vruch ten af te werpen”, aldus Mouthaan die inmiddels een dermate goed gevulde order portefeuille heeft, dat zelfs elf meter niet meer toereikend is om alles te kunnen tonen. Ook het feit dat het make- jff laarskantoor deel uitmaakt van een meerdere regio heeft volgens Marcel Mouthaan een positief effect op de groei van het bedrijf. „We kunnen met vier kanto ren aan een en dezelfde zaak werken. Bovendien kun je ge bruik maken van eikaars spe- z’TQ cialiteiten. Zo is de een meer thuis in de agrarische sector terwijl een ander weer gespe- 1 cialiseerd is in bedrijfshuis--y vesting of het beheer van BBC World heeft inmiddels een bereik van 20 miljoen huishoudens op het vaste land van Europa. De distri butie wordt verzorgd door European Channel Manage ment Ltd., een joint venture van BBC Worldwide Televi sion, Pearson Plc en Cox Communications. GOUDA/WADDINXVEEN - BBC World, het tv-kanaal dat 24 uur per dag nieuws en informatie uitzendt, zijn distributie verder uitge breid naar de Goudse kabel exploitant Rekam. Het aansluitingsgebied van de Stichting Regionale Kabel televisie Midden-Holland be strijkt zo’n 40.000 huishou dens in Gouda, Berkenwou- de, Driebruggen, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Het geslaagde en gezellige avond. - - - De schoolzwemwedstrijden zijn donderdagavond 6 juni vanaf ze- gehouden in het Gouwebad de Sniep. Het aantal deelnemers was groot. Er zwommen ruim 400 scholieren mee. De eind stand is als volgt: 1. Kardinaal Alfrinkschool, 2. Eben Haëzer- school, 3. Prins Willem-Alexan- derschool O., 4. Prins Willem Alexanderschool W., 5. Konin- ging Beatrixschool, 6. Dick Bru- brengt naschool, 7. Bethelschool, 8. Ko- dere personen meedoen. ningin Julianaschool, 9. De Re genboog (Jacob Catslaan-Peter Zuidlaan), 10. De Leilinde, n. Rehobotkschool. Deze worden de sportontmoetingen gehouden. Er hebben zich daar- zonder lege handen voor diverse Waddinxveense ver enigingen ingeschreven. De deelnemers kunnen meedoen aan de onderdelen badminton, jeu de boules, volleybal, basket- Op de Nederlandse markt is bal, atletiek, waterpolo, schieten en tafeltennis. De sportontmoe tingen zijn verspreid over ver schillende lokaties in Waddinx veen. prijsuitreiking zijn in het club huis van de tafeltennisvereni ging Kwiek (Jan-Willem Friso- weg). Dinsdagavond 4 juni werd in het Gouwekanaal aan de Broekweg tussen Waddinxveen en Gouda het visconcours ge houden. Aan deze wedstrijd kon den zowel individuele deelne mers als korpsen meedoen. WADDINXVEEN - In kraam van de Dierenbescher ming op de braderie in de Dorpstraat kon men raden naar de naam van de ijsbeer. Deze is ’Bolleke’ en werd als enige geraden door B. van Haren (Nassaulaan). De opbrengst van deze actie komt geheel ten goede aan de dieren, waaronder het project Op initiatief van hans Tacq is nu een eigen plaatselijke ’ho mepage’ op Internet ge maakt, die wereldwijd te be- reiken is tegen lokaal tele foontarief. Het adres is: ht tp ://www. wirehubnl/~tqde- sign/waddixvl.htm Op de eerste pagina staan een aantal ’links’ (doorscha kelingen) naar verschillende achterliggende pagina’s met informatie over Waddinxveen (algemene informatie, ont staan, naamgeving, groei en cijfers) en een agenda met daarin op tijdsvolgorde acti viteiten die voor inwoners van Waddinxveen interes sant kunnen zijn. Op de volgende pagina’s wordt doorge’linkt’ naar in- 1. team Arie de Bruin, 2. de geel zwarte Ratten, 3. de Schutters, 4. Unigro, 5. Wirieboys en 6. Hof man. In het Anne Frank-cen trum (Jan van Bijnenpad) is het we Trefpunt (Stationsstraat) bingo 60+ gehouden. De op- bridgedrive. Het inschrijfgeld komst was groot. Het was een bedraagt f15,- per paar. De sportclub Antilope houdt F: i w-

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 19