Promotie Waddinxveen naar vierde klas KNVB Waddinxveen pakt ook de Goudse beker jwWB Tienerinloop in De Boog is gestart Atleten van Antilope sterk Laatste ronde van spelers WSE C-l wint bekerfinale Joost Krommenhoek wint goud op 100 meter vrije slag Puzzelrit voor fietsers Klaverjassen Het Zuidhonk Geen kampioenen bij tennisjeugd W'veen Fietstocht 55- plussers FINALE BEDRIJFSVOETBAL Twee titels damesteams van Be Fair Kaartavond Promotie voor jeu de boulers Waddinxveen De Sperwer i ft588® ER. ZATERDAGAVOND 8 JUNI 1996 bekeek de vreugdedansen Odder IllVlOCd V0I1 01601(1111611 van zijn spelers. 1 1 WOENSDAG 5 JUNI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ---- -- PAGINA 25 Waddinxveen-voetbal, die volgend seizoen met trainer Piet B.G.C. Vooraf: Entree: De recette komt ten goede aan Floreant. De t sluiten In de tête a tête-compe- ƒ2,- (ook voor Floreant-leden) Kinderen t/m 14 jaar 1,- toch heel erg knap gedaan. Meisjesteam tot en met 10 WADDINXVEEN - In buurt centrum ’De Boog’ (C. Huij- genslaan) is de tienerinloop ‘The Teenage Place' voor 12- 17-jarigen van start gegaan. opgericht 1 september 1945 om aan wordt uitgereikt. De vrije spelers zijn altijd welkom. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 7 juni wordt in het ka der van de Sportweek Wad- dinxveen voor de eerste keer een puzzelrit voorfietsers ge houden op basis van een rou- In de Trompstraat is een man be trapt die een auto had be stuurd onder invloed van me dicijnen. De man was onvast baar en maakte verder een warrige en afwezige indruk. Een GGD arts heeft een bloed- en urineproef afgeno men. Tegen de bestuurder is nog een keer uit tegen Be Quick. Dit werd weer 12-0. De meisjes hebben er hard voor gewerkt, volgend sei zoen gaan ze er weer hard te genaan. Meisjesteam tot en met 12 jaar met Ellen Hoogendoom, Patricia Hoogendoorn, Kim van Nes, Toos Westdijk en Aanvang: 20.00 uur 18.00 uur: kleine finale (om 3e en 4e plaats) 19.00 uur: Commissieteam - Oud-Dorpskem Nieuwerkerk gaat zorgvuldiger met de kansen om en weet de WSE-doelman wederom te pas seren (1-2). Zij mogen dan ook na 120 minuten speeltijd de be ker in ontvangst nemen. 52; Davy Hofman 30 31 72; R.A. van der Made 32 36 37 39 41 81 104; C. Smitskamp kerk, dat de wedstrijd 43 49; C.G. Hofman 48 51 78 83 97; Comb. Wibo 53 76 91 93 98; J. Verbakel 57 58 64 66; M. Tollenaar Zn. 65 68 84; M. Hofman 69; A.H. Ki- vits 71; D.M. Degenhardt 86. WADDINXVEEN - Bij Be Fair-tennis (Sniepweg) is de zevenweekse competitie vori ge week afgesloten. Hoofd klasser dames 1 won de laat- dankzij voortreffelijk keep erswerk van Dennis van Rin- gelenstein, alsmede door de soeverein spelende Tim Bun- ten op de vierde plaats geëin- nik, lukte. Na afloop reikte voorzitter J. Bredie van de KNVB-afde- ling Gouda de beker uit. Leu ke bijkomstigheid was het tevens de allerlaatse be ker is die Waddinxveen in ontvangst mocht nemen. De Goud§e KNVB gaat op in de grote KNVB. Met dit resul taat beëindigde Waddinx veen een succesvol seizoen. Het enthousisme binnen de wisten een totale vereniging alsmede het stand te maken (6-6). Daarna vertoonde spel van het eerste elftal geeft alle vertrouwen om de toekomst optimistisch tegemoet te zien. OUDEWATER/WADDINX- VEEN - C-l van WSE-voetbal heeft in Oudewater met 2-1 de bekerfinale gewonnen van Be Fair C-l. Na wat aftasten opende Be Fair in de 12e minuut de sco re, waarna WSE er alles aan deed om langszij te komen. De sterk spelende Be Fair- doelman stond dit vooralsnog in de weg. Hij hield zijn team keer op keer in de wedstrijd. Tien minuten na de openins- treffer was het echter wel raak. Een prima vrije trap van Marco Kok maakte de Be Fair-doelman deze keer kans loos (1-1). In de tweede helft eenzelfde spelbeeld. Veel scoringskan sen voor WSE dat telkens weer de goed in vorm steken de Be Fair-sluitpost op hun weg vond. WSE bleef echter aandringen. In de 15e mi nuut van de tweede helft leg de Marco Kok vanuit een cor ner de bal op het hoofd van Erik Klijn. Zijn inzet werd door de doelman gekeerd. In de rebound is het Danny Overdijk die genadeloos uit haalde en inschoot (2-1). On danks hun inzet kon Be Fair Het meisjesteam tot en met 10 jaar met Amanda Korte- noeven, Saskia Winkel, Pa tricia Weiss en Annemarie Roozeboom zijn met 37 pun ten op een derde plaats geëin digd. Concurrent Dalle ein digde nipt daarvoor op een tweede plaats met 39 punten. De eerste wedstrijd speelde de meisjes thuis tegen Dalle en wisten het mooi op 6-6 te houden. De tweede wedstrijd speelde zij uit tegen Bona- ventura en kwamen op een einduitslag van 3-9. Thuis moesten zij tegen het sterke Halfweg, die dus ook kampioen zijn geworden. Ze verloren dit treffen met 2-10. Op bezoek bij Dalle ging het niet zo makkelijk en verloren zij met 8-4. Een tweede cesvol waren. Na dit doelpunt plaats voor dit jonge team is was het zaak om de resteren de vijf minuten het doel schoon te houden, hetgeen jaar met Denise Engelhart, Kim Helmer, Eva Nederhof, Maria-Laura Cardenas en Patricia Ros zijn met 16 pun- WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub ‘De Gou we Rijders' houdt donderdag- Kimberley van Beugen zijn met 38 punten op een tweede plaats geëindigd. Dit team speelde de eerste wedstrijd uit tegen Victoria en won dit treffen met 3-9. De tweede wedstrijd was te gen Zevensprong en dat werd een gelijke stand van 6-6. Heel knap gedaan want Ze vensprong is namelijk wel kampioen geworden. Nog een keer tegen Victoria, maar dan thuis, dachten de meisjes hun slag te slaan en dat lukte (12-0). Thuis tegen Berkenrode was het team niet compleet en waren zij noodgedwongen wat punten weg te geven aan Berkelrode. Nog een keer uit tegen Berkelrode hebben zij er voor geknokt om hun twee de plaats vast te houden en dat is gelukt (6-6). Berkelro de is met 35 punten derde ge worden. Meisjesteam tot en met 12 jaar met Martine Elsholz, Gabriëlle Compeer, Lisanne van Heel en Marlies Swets zijn met 39 punten op een derde plaats geëindigd. De eerste uitwedstrijd tegen Ommoord wisten zij gelijk 2- 10 te scoren en ook uit tegen Zevenhuizen zette zij een eindstand van 2-10 neer. De thuiswedstrijd tegen Om moord ging het niet zo mak kelijk. Ommoord won met 2- 10. De laatste thuiswedstrijd te gen Zevenhuizen klopten zij hun met 12-0. Alleen het ster ke Moordrecht wist toch de meeste punten binnen te ha len (53), zodat zij kampioen zijn geworden. Jongensteam tot en met 12 jaar met Gijs van Houwelin- gen, Vincent Weiss, Pascal Hoogendoom, Jonne Seydel en Ralph Verkley zijn met 6 punten op de vierde plaats geëindigd. De jongens had den het zwaar te verduren in hun poule. De eerste thuiswedstrijd ver loren zij met 3-9. Jonne wist zijn singlepartij te winnen en Vincent had een gelijke stand met zijn single. De uitwed strijd tegen Moordrecht wer den zij geklopt met 12-0. Thuis ontvingen zij De Slui- pers waar zij van verloren met 0-12. Dit Reeuwijkse team was zo sterk dat niemand daar tegen opgewassen was. Zij zijn ook met 57 punten kampioen ge worden. De jonge Waddinxveners heb ben er voor geknokt maar het lukte niet van de vierde plaats af te komen. WSE de wedstrijd uit handen. Er werd niet goed gecombineerd en een aantal spelers waren uit op speelavond eigen succes. Hier maakte Nieu- wetkerk prima gebruik van en speelde zich goed in de wed- nis en darten. De toegang is gratis. ‘The Teenage Place' wordt on dersteund door de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW). Wie meer wil weten kan tij dens de openingstijden van de tienerinloop bellen naar 0182-616860 of op andere tij den naar de Stichting Wad dinxveens Welzijnswerk, tel. 0182-631932 (Daniël van Vanaf dat moment liep Nieu- Baak). digd. De eerste thuiswedstrijd te gen Be Quick-Maassluis moesten zij gelijk 12 punten dat inleveren. Dit jonge team had het wel zwaar want de twee de wedstrijd speelden zij thuis tegen Thialf en verloren die met 10-2. Maar toen beseften zij tegen Victoria toch wat puntjes in de macht te moeten slepen en wisten een mooie gelijke werkerk achter de feiten aan. Ondanks dat het spel zich voornamelijk op de helft van Waddinxveen afspeelde, kreeg de thuisclub de beste mogelijkheden. De weinige kansen van Nieuwerkerk werden door de Waddinx- veense keeper Dennis van Ringelenstein onschadelijk gemaakt. In de negende minuut van de blessuretijd maakte Tim Bunnik aan alle onzekerheid een einde. Met een welgemik te kopbal scoorde hij de voor Waddinxveen bevrijdende 2-0. Na het laatste fluitsig naal van de goed leidende scheidsrechter maakte zich een ontlading van alles wat Waddinxveen was meester. r r De «bij Waddinxveen debute- rende trainer Piet Külman zx I I I Terecht merkte hij op dat het WADDINXVEEN collectief had gezegevierd. ’Na de winterstop zijn wij goed gaan draaien, nadat de juiste formatie was gevon den. In de vierde klas hopen ter been, slecht aanspreek- wij de opgaande lijn voort te zetten’. Zijn spelers hoorden deze op merkingen al niet meer. Deze waren al hossend op weg naar de kleedkamer. Op de 100 meter vrije slag bij de jongens van 1984 leverde Joost Krommenhoek een tita nengevecht met de Denekam- per Patrick Beersen. Het was Joost die de finish het eerst beroerde. Met een tijd van 1.02.72 was zijn na tionale titel een feit. Train- ster Trudy Vermeulen was dolgelukkig. De zege op de 100 meter vrije slag was de bekroning van een fantastisch weekeinde' want Joost haalde eerder zil ver op de 400 vrij (4.52.83) en brons op de 800 vrij (10.07.14). Beide tijden betekende een persoonlijk record. Boven dien haalde Joost Krommen hoek nog drie diploma’s bin nen en wel voor zijn 1.15.82 op de 100 vlinder (5e), zijn avond 6 juni om acht uur in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) haar traditionele kaartavond. Tij dens deze avond worden vier ronden gespeeld. Iedereen - ook niet-leden - is van harte welkom. Na het kaarten is er de prijsuitreiking met leuke prijzen. WADDINX VEEN - De Waddinxveen- se sjoelers heb ben in het club gebouw van de schuttersver eniging Waddinxveen (Alber- dingk Thijmlaan) nog een laatste ronde gespeeld voor de prijzen. Deze zijn gegaan naar Ronald Meyer, Mien Renesse, Greet Brouwer, Cees van Wijk, Guus Renesse, Cor Kersber gen, Bas Brouwer, Riet van Wijk, Marius Kersbergen, Nieuwerkerk had aan een ge lijkspel voldoende om zelf promotie te bewerkstelligen. Na de aftrap mocht Waddinx veen dan ook het spel maken, postduivenver- Ook zij hadden niet direct de behoefte alle aanvallende as piraties te demonstreren, waardoor het eerste half uur de verdedigingen konden overheersen. Na twaalf minuten kopte P. van Loo namens Nieuwer kerk net naast, terwijl aan de andere kant doelman Dennis Scheuring een afstandsschot van R. Bey net over de lat kon tikken. Waddinxveen creëerde een licht veldoverwicht, terwijl -KT- 1 1 1 -1 kon maken van de hen gebo- 100 101 102 107; W. Breedijk den ruimte. Op slag van rust voorkwam Dennis Scheuring een voorsprong van de thuis club door een spetter van Ri- dat een 1 competitiedagen met winst moet afsluiten. Bij de heren 35+ zag men zaterdag team 4 een zeer interessante strijd leveren tegen Westrak 2. Er werd gewonnen met 4-1. Spe ciaal aantrekkelijk was het herendubbel van captain Bas Boonstoppel met Dick van Doorn. Een driesetter werd dit waarvan de laatste nogal moeizaam met 7-5 werd ge wonnen. Team 4 is kampioen gewor den in de derde klasse. Bij de jeugd is team 1 van de jongens tot en met 17 jaar kampioen geworden in de eerste klasse. Deze jonge he ren zijn Geert Verhoeff, Arn- oud de Lange, Meindert v.d. Meulen en Erik Schaaf. sen kans toch nog onbenut laat. In de verlenging beten beide ploegen op hun tandvlees. Het zware seizoen - anderhal ve competitie, nacompetitie en bekerwedstrijden - zit in de benen. Het zijn dan ook twee verse krachten die Waddinxveen de beker bezorgen. In de tiende minuut van de tweede verlen ging zette A-junior Patrick Hoogervorst voor op B-junior René van der Sluis. De 15-jarige René kopte de bal goed naar de grond waar de keeper van Lekkerkerk kansloos was. Toe val wil dat de vaders van beide junioren, in hun glorieperiode, ook als spitsenduo vaak scorend suc- door de politie proces-verbaal opgemaakt, terwijl ook zijn rijbewijs is ingevorderd. echter in de afronding. De ruim te die bij Ferdy Schenk lag werd te weinig benut. Slechts één van de kansen werd verzilverd door DEN HAAG/WADDINXVEEN - Bij de Speedo-finales in het Haagse bad 'Morgenstond' heeft de 12-jarige Joost Krommenhoek van het Waddinxveense Gouwestaete aansprekende zwemprestaties geleverd. WADDINXVEEN - Dinsdag 4 juni hield het seniorenwerk van de Stichting Waddinx veens Welzijnswerk (SWW) de derde fietstocht van dit seizoen. Na de prachtige fietstochten naar de Krimpe- nerwaard en Zoetermeer voerde de tocht van 35 kilo meter deze keer richting Al- phen aan den Rijn. Ongeveer halverwege de rou te werd een rustpauze inge last bij paviljoen 'Amigo'. Zo wel voor het vertrek als na af loop van de tocht was er gelegenheid een kopje koffie of thee te drinken in het Anne Frank-centrum. Er zijn intussen ook al fiets tochten voor 55-plussers ge- Het kampioen geworden C-1-team van WSE-voetbal. pland op dinsdag 9 juli en 13 (Foto: Danny Overdijk), augustus. De tienerinloop is elke woensdag van 15.00 uur tot 22.00 uur en elke donderdag middag van 15.00 tot 18.00 uur. De jeugd kan kan hier huiswerk maken, maar ook De kampioensformatie van Waddinxveen-voetbal, die volgend seizoen met trainer Piet allerlei andere activiteiten Külman uitkomt in de vierde klas van de KNVB. (Foto: Waddinxveen-voetbal). doen, onder andere tafelten- WADDINXVEEN - Door op eigen veld in het sportpark ’de Sniep’ (Sniepweg) Nieu werkerk met 2-0 te verslaan won Waddinxveen-voetbal de nacompetitie en promo veert de ploeg na vijftien jaar naar de vierde klas van de KNVB. WADDINXVEEN - In Capel- le aan den IJssel hebben atle ten van het Waddinxveense Antilope (Alberdingk Thijm laan) meegedaan aan de der tiende en laatste loop van de Zuidersterloopserie. Het ging dit keer over een af stand van 10 Engelse mijlen (16.095 meter). Twee rondes gingen door Capelle aan de IJssel. Het was warm en zon nig en dat betekende op een snel en vlak parcours goede tijden voor Antilope. Bij de dames kwam Yvonne v.d. Harst in 1 uur 27 minuten en 48 seconden over de finish. Petra Bretveld deed het weer bijzonder goed bij de dames veteranen I. Ze wist met een uitstekende 1 uur 12 minuten en 53 seconden beslag te leg gen op een derde plaats in de eindrangschikking. De he- ren-atleten Erik Mookhoek en Rob Meijer eindigden in respectievelijk 1.09,49 en 1.13,25 uur. Bij de heren ve teranen I waren maar liefst zes atleten uit Waddinxveen aanwezig. Ze behaalden goe de tijden in een sterk deelne mersveld. Joop Briede finish te als beste Antiloper in 58 minuten en 34 seconden, waar Hans v.d. Hil er 59,04 minuten voor nodig had. Ook Frans Olijve liep sterk naar een mooie eindtijd van 1.01,05, waar Fer Bonsel 1,03.07 liet klokken. Adrie Bresser en Wim Los wisten zich ook met hun tijden goed in deze wegwedstrijd te hand haven met respectievelijk 1,06.40 en 1,09.49. De sporters van Antilope kunnen terugzien op een goed verlopen Zuidersterse- rie die dertien wedstrijden omvatte en op 14 oktober vo rig jaar van start ging. er vast van overtuigd was dat de wedstrijd zou beginnen op het aanvankelijk vastgestel de tijdstip van zes uur (welk de concurrentie. Dus ook tijdstip later werd gewijzigd naar vijf uur) kwam Wad dinxveen op het terrein van Haastrecht aan, terwijl Lek kerkerk al met de warming- up bezig was. Na een snelle omkleedpartij en een inloop- van enkele minuten, teams. De overigen eindigden werd twintig minuten later in het midden van hun klas sen. Mixed team 1 18+ met captain Piet Hooftman is kampioen van hun derde klasse poule. De andere teamgenoten zijn Helène Leer, Niek Oostendorp, Derk Rietveld en Petra Boere. Mixed team 35+ met Jan v.d. Ark, Irene van Erk, José Wansink en Jan Hogerbrug- ge liep - ondanks 32 punten van de maximaal 35 die in ze ven wedstrijden behaald kun nen worden - toch het kam pioenschap mis door verlies van Charlois met 2-3. Met minder punten is Char lois kampioen geworden. Dit komt door de wedstrijdregel liet bij de hoekvlag in één be- dat een kampioensteam alle weging drie tegenstanders x zijn hie]en zjjn pe gave voor_ zet werd op schitterende wij ze diagonaal ingekopt door Wilfred Waltman. Nu is het Lekkerkerk dat alle hoeken van het veld te zien kreeg. Toch wist Waddinxveen het overwicht niet in meerdere doelpunten uit te drukken. Integendeel, onze voetballen de plaatsgenoten werden te ruggedrongen en zagen zich genoodzaakt, mede door het uitvallen van Patrick Kül man, de 1-0 voorsprong te verdedigen. Twee minuten voor tijd scoor de Lekkerkerk de gelijkma ker. In de laatste minuut ont snapte Waddinxveen nog aan de nederlaag als de spits van Lekkerkerk een niet te mis- 4 Piet v.d. Made behaalden een fraaie vierde plaats in de derde klasse. Dat geldt ook voor Ton Huls kamp, Arnold Janssen en Peter Kortekaas. In de vier de klasse behaalden de tri- plettes Maille-Van Wouden- berg-Springer en Matla-Rui- tenburg-Monster in hun poules een vijfde plaats. Dertien doublettes namen deel aan het Luilaktoernooi van de jeu de boulesvereniging Wad dinxveen. Norbert Schifferling en Arnold Janssen werden met vijf gewonnen wedstrijden eer ste. De tweede plaats was even eens met vijf gewonnen wed strijden, maar een iets lager puntensaldo, voor Roy Huls kamp en Hans Cammeraat. De derde plaats was voor Hans van Woudenberg en Babs Allaart met vier gewonnen wedstrij den. De laatste plaats was voor Elly Kappert en Henk v.d. Horst. Zij wisten geen van de vijf wedstrijden winnend af te WADDINXVEEN - Willem van Bockom Maas, Nel Ou- dijk en Norbert Schifferling zijn kampioen geworden in de derde klasse van de afde ling en promoveren met hun triplette rechtstreeks naar de tweede klasse. Hans Cammeraat, Roy Hulskamp en Marco van Wageningen zijn in de twee de klasse derde geworden in hun poule. Zij krijgen tij dens de promotie-degradatie ronde alsnog een kans om promotie te bevechten. Datzelfde geldt ook voor Francisca Laning, Jopie Hulskamp en Henry van Wageningen die in de derde klasse derde van hun poule werden. Het enige triplette van de jeu de boulesvereni ging Waddinxveen (Alber dingk Thijmlaan) in de eer ste klasse deed het dit sei zoen minder goed. Zij werden veertiende in hun poule en kunnen tijdens de promotie-degradatie wed strijden proberen hun plaats te behouden. Het triplette Van Dijken de gradeert uit de tweede klas se naar de derde klasse. Jan Kooistra, Betsy Lanting en ...a: WW''» OUDEWATER/WADDINXVEEN - Waddinxveen-voetbal heeft door in de verlenging in Oudewater met 2-1 van Lekkerkerk te winnen ook beslag gelegd op de Goudse ste dag tegen Lommerrijk al- KNVB-beker, uitgereikt door voorzitter J. Bredie. Ie vijf partijen. Met 28 punten is het eerste damesteam kampioen in dis- Waddinxveen trict Rotterdam geworden. Binnenkort wordt gespeeld Ceron van Beek, Tine Va- lenkamp. Woensdag 21 augustus om half zeven is de eerste avond van het nieuwe sjoel- seizoen in het clubgebouw van de schuttersvereniging van de Alberdingk Thijm laan. Iedereen is dan weer van harte welkom. Voor in formatie kan men contact op nemen met J. Kersbergen, El zenhorst 9 te Waddinxveen, tel. 0182-616521. 11 54 75 77 96 99 106; P. Noorlander Zn. 12 25 75 77 96 99 106; mevrouw E.J. de Wit 13 59 73; M. Verbeek 22 chard de Jeu goed te pareren. 26 47 70; J. Jansen Zn. 29 De tweede helft gooide Wad dinxveen er nog een schepje bovenop, waardoor Nieuwer- van twee dagen ervoor nu begon te voelen, steeds meer per soonlijke duels verloor. Na vijf minuten was het raak. Tim Bunnik stuurde Richard de Jeu de diepte in. Deze scoorde beheerst 1-0 voor Waddinxveen. 1.13.57 op de 100 rug (6e) en zijn 2.40.92 op de 200 wissel (7e). Met ingang van het vol gende seizoen komt hij uit in de junioren-klasse en zal on getwijfeld kans zien zich bij de nationale top te handha ven. Denise de Riet kwam aan de start op de 800 m vrije slag bij de meisjes van 1984 en maakte zodoende haar de buut bij deze nationale top wedstrijden. Met 10.48.33 haalde Denise zo’n 10 secon den van haar beste tijd af en dat stemde tot tevredenheid. Op de 100 m vlinderslag bij de meisjes van 1984 was het Arijanne v.d. Valk die de eer van Gouwestaete verdedigde. Hoewel kansloos voor een ereplaats haalde zij alles uit tebeschrijving. De lengte van de kast en tikte aan na de rit is ongeveer 14 kilome- 1.22.33. ter. De gemiddelde snelheid is 6,5 kilometer per uur. De deelnemende fietsers kunnen zich inschrijven bij de start om 19.00 uur in het clubge bouw van Waddinxveen-voet bal aan de Sniepweg. Het in schrijfgeld bedraagt 5,- per persoon. Voor de winnaars van de puzzelrit heeft het Sportweekcomité aantrekke lijke prijzen ingekocht, onder andere een dinerbon voor twee personen te besteden bij hotel-café-restaurant Unie (Kerkweg-Oost). WADDINXVEEN - De Wad dinxveense eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Me nen. Weersgesteldheid: wes ten wind. Afstand 176 km. In concours 428 duiven. Gelost om 16.10 uur. Aankomst eer ste duif 18.07 uur. Laatste duif 18.22 uur. Snelheid eer ste duif 1475 m.p.m. Uitslagen: H. Metselaar 12 7 15 34 40 56 67 74 80 82 89; E. van Beek 3 6 8 9 10 16 18 19 21 27 28 33 38 42 45 50 62 63 79 90 94 95 103 105; C.A. Bo de 4 20 46 55; N. Hoogerdijk 5 Nieuwerkerk geen gebruik 14 17 23 34 44 60 85 87 92 dlUULJ.1 Ill UU U.IL d LV IL-UVllipC- titie staat in poule A Roy Huls kamp bovenaan met 14 gewon- nen wedstrijden en een punten saldo van +101. Tweede is Norbert Schifferling met 9 ge- wonnen wedstrijden en +78. De derde plaats wordt bezet door Hans Cammeraat met 11 ge- wonnen wedstrijden en +61. In poule B staat Piet v.d. Made op de eerste plaats met 12 ge- wonnen wedstrijden en een sal- do van +54. De tweede en derde l plaats zijn daar voor Wim van i Bockom Maas en Ton Huls kamp ieder met 9 gewonnen wedstrijden De Stichting Wad dinxveens Welzijnswerk (SWW) houdt samen met de jeu de boulesvereniging Wad- dinxveen wedstrijden voor 55- plussers. Met ingang van don- J derdag 20 juni is er elke don derdagmiddag van twee tot vier uur jeu de boules voor ouderen. Iedereen die de leeftijd van 55 jaar heeft bereikt is dan welkom op het speelterrein aan AI- i berdingk Thijmlaan om haar balletje mee te gooien. Leden van de jeu de boulesver- eniging staan klaar om p- J--' J nemers deskundig te begelei- den. Er zijn géén kosten aan l verbonden. WADDINXVEEN - Vrijdag- hier niets meer aan verande- avond 7 juni om acht uur ren.WSE A-r greep net naast de wordt in het wijkgebouw Het beker voor de A-junioren (1-2). Zuidhonk (Zuidplaslaan) De Waddinxveners speelden de weer een ronde van de kla- finale bij het Goudse De Jodan verjascompetitie gespeeld. Boys tegen Nieuwerkerk A-i. Op de avond zijn ook mensen Met name in de eerste helft had die graag een avondje willen WSE het betere spel. Zij faalden klaverjassen, zonder gelijk deel te moeten nemen aan een competitie, van harte welkom. Deze avonden wor den op elke eerste vrijdag van Varied David. Na de rust gaf de maand gehouden. De kos ten bedragen ƒ2,50 per per soon per avond, waarvoor per 1 een aantal prij zen beschikbaar worden ge steld voor degenen met het hoogste aantal punten. strijd. De gelijkmaker bleef dan De competitiespelers strijden ook niet lang uit. om de kampioensbeker, die Na 90 minuten stond nog steeds aan het eind van het jaar de 1-1 stand op het scorebord. Een verlenging was noodzake lijk. Ook hierin kreeg WSE weer een aantal opgelegde scorings kansen, die zij eveneens niet be nutten. ’s Morgens vroeg werden twee ruiten van de sporthal ’de Sniep’ ingegooid. Vermoe delijk werd dit gedaan door iemand die daar eerder tij dens de festiviteiten was ver wijderd. WADDINXVEEN - Na zes woensdagmiddagen competi tie gespeeld te hebben zit het er voor de tennisjeugd van Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) voor dit sei zoen weer op. Van de vijf meisjesteams en één jongens team is niemand er in geslaagd kampioen te worden. Nadat de voetballers van op Tweede Pinksterdag al waren gepro moveerd naar de KNVB tegen de kampioen in district moest zaterdag worden aan- Utrecht. De winnende tennis- getreden voor de finale van sters zijn Truus Boere, Nel de KNVB-beker. Vermeulen, Elly van Tol, Door een foutje van de secre- Liesbeth van Bergeijk en Rita taris van Waddinxveen, die v.d. Maas. Dames 6 kwam dit seizoen uit in de vierde klas se. Door winst van 1-4 werd één punt extra gescoord bo ven hier een kampioensteam met de dames Van Peet, Van Hooft, Boonstoppel, Hoge- nelst en Vis. Meer kam- pioensteams bracht de da- mescompetitie niet voor Be Fair. Wel drie gedegradeerde periode dan gepland aan de 'cupfinal' begonnen. Waddinxveen zat in de openingsfase nog met zijn gedachten in de kleedka mer en had de eerste helft weinig in te brengen tegen een gretig Lekkerkerk. Won der boven wonder haalde Waddinxveen ongeschonden de rust. De tweede helft, met de stevi ge wind in de rug, gaf een ge heel ander Waddinxveen te zien. Het was invaller Arjen Waltman die na tien minuten aan de basis stond van de eer ste gevaarlijke Waddinxveen se aanval. In de 15e minuut was het raak. Richard de Jeu de Al- zijn of de deel- i»/ AP J

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 25