WADDINXVE 'Vox Jubilans' zingt 22 juni in Maassluis Oproep kandidaten marktcommissie Kindervoorstellingen van Gastouderprolect IRC Autobus tegen boom AFDELINGEN GEMEENTE VERHUIZEN NAAR BEUKENHOF PAGINA 3 WOENSDAG 12 JUNI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN E E T E G E M N OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGE MILIEUZAKEN GROEN VERGADERINGEN JONGE BOMEN WILLEN WATER BOUWZAKEN RUIMTELIJKE ORDENING VERKEERSMAATREGELEN BRUGWEG COLLECTEROOSTER GEMEENTELIJKE BELASTINGEN kunnen OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN NIEUWE REGELS VOOR GROFVUIL: VANAF 15 JUNI OPROEP KANDIDATEN VOOR MARKT- COMMISISIE 4 WADDINXVEEN - In verband met het terugtrekken van een lid van de gemeentelijke marktcommissie, die in deze commissie zitting had namens de Waddinxveense consumenten, roept het college van Burgemeester en Wethouders kandidaten op om zitting te nemen in de marktcommissie. WADDINXVEEN - Het Waddinxveense Vox Jubilans’ zingt zaterdagavond 22 juni om kwart voor acht in Maasssluis. Dit is het laatste - gratis toegankelijke - Je- ruzalem-concert van dit seizoen. zich vóór 1 juli 1996 telefo nisch aanmelden bij de amb tenaar Marktzaken, drs. P.A.M. Kooien van de afde ling Vastgoed. Belastingen en Bedrijfsleven. Ook voor nade re informatie kan men bij hem terecht. gestudeerd, met onder ande re het Israëlische volkslied; ’Jeruzalem, wij wenen om uw lot’; ’The Holy City’ en de al vaker door het koor uitge voerde, maar altijd weer in drukwekkende vertolking van de Franse componist Gounod over Psalm 137 ’Prés du fleuve étanger’. Dit laatste koorwerk, waarin de geschiedenis van het Jood se volk wordt verhaald dat in ballingschap is in Babel en daar aan de stromen het ver langen uitroept naar het hei ligdom Jeruzalem, is ook op genomen op de laatst uitge komen (jubileum)-cd van Vox Jubilans. Deze cd is in diver se bladen uitgebreid bespro ken. Met name het werk van Gounod werd door de recen senten positief beoordeeld. Met het concert in Maassluis komt tevens een einde aan een uitgebreid concertpro gramma van Vox Jubilans voor de grote zomervakantie. In september wachten weer optredens in Zoetermeer en Woerden. ZEVENHUIZEN - Vorige week woensdagavond 5 juni om vijf voor zeven vond reed op de Bredeweg in de ge meente Zevenhuizen-Moer- kapelle een lege autobus te gen een boom. Het ongeval ontstond doordat de chauffeur van de bus, rijdend in de richting van Moerkapel- le, een hartinfarct kreeg. Hierdoor raakte het voertuig met de rechtervoorzijde een in de rechterberm staande boom en kwam tot stilstand, met zware schade aan de voorzijde. De hulpverlening kwam snel op gang en de chauffeur van de bus werd door politiemensen en getui gen gereanimeerd en vervol gens per ambulance, in zorg wekkende toestand, vervoerd naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis. Korte tijd later overleed de chauffeur, een 50-jarige inwoner van Alphen aan den Rijn, in dit zieken huis. De Bredeweg is gedu rende de takelwerkzaamhe- den tot ’s avonds laat afgeslo ten geweest voor het verkeer. In de bus bevonden zich geen passagiers. De hulpverlening bestond uit twee ambulances, twee brandweervoertuigen, de Milieudienst Midden-Hol- land, personeel van de be trokken busmaatschappij en een bergingsbedrijf. WADDINXVEEN - De Stichting Gastouderproject Wad dinxveen en omstreken gaat het tweede lustrum vie ren. Ter gelegenheid daarvan worden komende zater dag 15 juni in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad) en in het centrum voor kunstzinnige vorming ’Kreater’ (Kerkstraat) vier gratis toegankelijke kinder voorstellingen gegeven. De voorstellingen ’De verjaar dag van Jimmy’ van Hanneke Kuipers zijn bedoeld voor kin deren van 2 tot 4 jaar. Ze zijn zaterdag 15 juni van 10.00- 10.30 uur en van 11.00-11.30 uur te zien in het Anne Frank- centrum. In Kreater wordt eveneens ko mende zaterdag van 11.00- 11.45 uur en van 13.30-14.15 uur ’De Toversnoepjes’ van Antonia van der Wijk opge voerd. Deze voorstellingen zijn bedoeld voor kinderen van vijfjaar en ouder. Het Gastouderproject Wad dinxveen is tien jaar geleden ontstaan uit een initiatief van de Stichting Peuterspeelzalen Waddinxveen. Het gastouderproject is uitge groeid tot een professionele zelfstandige organisatie van zeven (parttime) medewerk sters: een directeur, een be leidsmedewerker opvoedings ondersteuning, een adminis tratief medewerkster en vier bem iddelingsmedewerkers Eindverantwoordelijkheid van de stichting draagt het bestuur. Het kantoor is ge- In verband met het 3000-ja- rig bestaan van de stad Jeru zalem geeft de Hervormde Gemengde Zangvereniging ’Vox Jubilans’ een aantal con certen in het land. Zo zong het Waddinxveense koor een maand geleden in de Nieuwe Kerk te Delft voor een aandachtig luisterend publiek. Zaterdagavond 22 juni zingt Vox Jubilans in hetzelfde ka der in de Grote Kerk te Maas sluis, samen met het Regio naal Mannenkoor HCM uit Berkel en Rodenrijs onder lei ding van Arjan Breukhoven. Beide koren worden muzi kaal begeleid door Jan Mul der op het grote orgel en Teun Schuppers op cornet. De alge hele leiding van deze avond is in handen van de plaatselijke predikant ds. P. Vermaat. Hij zal deze avond mediteren over ’Jeruzalem 3000 jaar’. Vox Jubilans dat onder de in spirerende muzikale leiding staat van Pieter Stolk heeft speciaal voor de Jeruzalem- concerten een programma in- De gemeentelijke marktcom missie vergadert ongeveer tweemaal per jaar over zaken betreffende de Waddinxveen se weekmarkt, waar gemeen- tebode Jan Meijer markt meester is. Belangstellenden Muzikale dienst bij baptisten WADDINXVEEN - Zondag avond 16 juni om half zeven zal in de baptistengemeente Alphen aan den Rijn (Molen- werfstraat) een bijzondere dienst gehouden worden, waaraan het jongerenkoor ’Eljakim’ muzikale medewer king zal verlenen. SPREEKUREN huisvest in het Anne Frank- centrum aan het Jan van Bij- nenpad in Waddinxveen, tel. 0182-619691. Het gastouderproject werkt in drie gemeenten. In totaal wor den er ruim 210 kinderen door ruim 100 gastouders weke lijks opgevangen. Door de enorme vraag naar gastouder- opvang hanteert het gastou derproject een wachtlijst voor vraagouders. Tegenwoordig zijn er steeds meer bedrijven die een be- drijfsplaats voor hun werkne mers bij het gastouderproject huren. Voor die werknemers geldt de wachtlijst dan niet. Gastouderopvang is flexibele opvang op maat. Overeen komstig opvoedingsideëen van vraag- en gastouder en op tijden die gewenst zijn. Het gastouderproject biedt gastouders ondersteuning in de uitoefening van hun taken. Regelmatig worden gastou ders door de bemiddelingsme- dewerker bezocht. Tevens is er een aanbod aan thema-bij- eenkomsten en een opvoed- cursus. Bijbels uitstapje voor Coene<oop College WADDINXVEEN - Vorige week zijn alle leerlingen van de eerste klassen van het Coenecoop College in het ka der van de lessen levensbe schouwelijk onderwijs naar de Heilig Landstichting in Nijmegen geweest. De leerlingen eindigden dit schooljaar met een aantal les sen waarin ze kennis maak ten met de Bijbel als cultuur- boek in samenhang met de Is lam en het Jodendom. Het lesprogramma was geti teld Wegwijzers en werd op gehangen aan voorbeelden als Abraham, Mozes en Je zus. In het Bijbels Openlucht museum liepen de leerlingen aan de hand van een speur tocht de Oude- en Nieuwe Testamentroute. Op die ma nier kregen zij door middel van de daar nagebouwde plaatsen uit Palestina concre te informatie over de grond beginselen van hun eigen cul tuur. Hpl 1 (0182) 624 624 Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1. Verleende sloopvergunningen Dorpstraat 12 het geheel slopen van een woning Kielkade 1 het slopen van een muziekgebouw Meldingen krachtens artikel 8.40 Wet milieubeheer: Raadhuisplein 1 Uitslag prijsvraag Open Dag Kinderboerderij Op de agenda o.a.: Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Jullie krijgen je prijs thuisgestuurd. Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Op de agenda o.a.: AARD VAN HET BOUWPLAN BOUWPERCEEL Middelburgseweg 14b Limaweg tussen nr. 25 en 51 het oprichten van een politiebureau Piasweg 37a Ontwerp-bestemmingsplan Landelijk Gebied Oost ‘96 Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen AARD VAN HET BOUWPLAN BOUWPERCEEL Kuyperhoeve 26 het oprichten van twee woningen Pollux 1 en 3 Beethovenlaan 19 Marga Klompéhoeve 88 Marga Klompéhoeve 90 Voorbereidingsbesluit Gecombineerde aanslag onroerende-zaakbelasting rioolrecht Bezwaren Waddinxveens marktmeester Jan Meijer. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). t i i Voorlichtingspakket huis-aan-huis verspreid. leder huishouden in Waddinxveen ontvangt in de eerste helft van de maand juni een voorlichtingspakket thuis van de gemeente, waarin precies staat beschreven hoe de nieuwe regels luiden. Zo kan iedereen zich tijdig voor bereiden op de situatie na 15 juli. Tot 14 juli.is de oude regeling nog van kracht, dus tot die tijd kan huis houdelijk grofvuil eens per maand op donderdag aan de inzamelingsdienst worden aangeboden. Wie dat wil kan het grofvuil ook naar de gemeente- werf op de Noordkade nr. 48 brengen (na 14 juli is deze werf voor publiek gesloten). De tweede mogelijkheid is om het grofvuil op te laten halen tegen betaling. Dat kan door de gemeente te bellen op het speciale telefoon nummer 62 45 00 en op te geven hoeveel en welk soort grofvuil wordt opge haald. De gemeente deelt vervolgens mee op welke donderdag het grof vuil wordt opgehaald. Na afloop ontvangt de aanbieder een nota voor de kosten; deze bedragen 15,- per halve kubieke meter grofvuil. Voor bouw en sloopafval (zoals puin) geldt een maximum van 1 kubieke meter per keer, voor alle andere soorten grofvuil geldt geen maximum. Wilt u tneer informatie over de nieuwe grofvuilregeling, bel dan de afdeling Openbare Ruimte: tel. 62 45 00. Binnenkort zullen de gecombineerde aanslagbiljetten onroerende-zaakbe- lastingen/rioolrecht 1996 verzonden worden. Tot en met het jaar 1995 zijn deze belastingen door middel van twee afzon derlijke aanslagen in rekening gebracht. Over 1996 zult u een gecombineerd aanslagbiljet ontvangen waarin (voorzover van toepassing) beide belas tingaanslagen zijn opgenomen. Omdat door deze combinatie een tweetal aanslagen tegelijk moet worden betaald, is het aantal betalingstermijnen verhoogd. Over 1995 kon u de aan slag rioolrechten in twee termijnen en de aanslag onroerende-zaakbelas- tingen in drie termijnen betalen. De aanslag 1996 die u binnenkort zult ont in Waddinxveen gaan de regels voor de inzameling en afgifte van grof vuil veranderen. De datum waarop de nieuwe regels voor het eerst zul len gelden is maandag 15 juli. - Concept volkshuisvestingsplan; - Tijdschema invoering nieuwe subsidiesystematiek; - Nota ’’(jeugd) beleid in de groei”. In principe zal een en ander niet ten koste gaan van de dienstverlening van de gemeente. Uiteraard blijft het mogelijk dat het publiek enige hinder zal ondervinden van de werkzaamheden. Noordkade 58, Pr. Bemhardlaan 9, Raadhuisplein 1 Postbus 400, 2740 AK 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 Het hoofd van de afdeling Vastgoed, Belastingen én Bedrijfsleven van de gemeente Waddinxveen maakt bekend dat hij op 1 juni 1996 beleidsregels heeft vastgesteld voor het aanwijzen van een belastingplichtige in een keu zesituatie. De beleidsregels kunnen toepassing vinden bij de volgende belastingen: - onroerende zaakbelastingen; - rioolrechten; - afvalstoffenheffing; - hondenbelasting. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de raad in zijn vergadering van 22 mei 1996 heeft besloten te verklaren dat een herziening wordt voorbereid voor de volgende bestemmingsplanlo- caties: Het ontwerp-bestemmingsplan ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 alhier, geopend op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur. Eenieder kan gedu rende bovengenoemde termijn van ..vier weken schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. 1. het gebied van de bestemmingsplannen "Regeling Kom bij de Brug” en ’’Brugcentrum ‘82’’ voor een deel van de Nesse en de Zuidkade. 2. het gebied van het bestemmingsplan "Oranjewijk” voor een perceel aan de Prins Bemhardlaan. De beleidsregels liggen gedurende een maand ter inzage op afdeling Vast goed, Belastingen en Bedrijfsleven in het gemeentehuis. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van donderdag 13 juni 1996 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage ligt het concept-bestemmingsplan Landelijk Gebied Oost ‘96. De bij het aanslagbiljet gevoegde toelichting geeft op duidelijke wijze uit leg omtrent de wijze waarop de aanslagen zijn berekend, maar ook over andere zaken met betrekking tot het u tegen die tijd toegezonden aanslag biljet. U wordt geadviseerd deze toelichting goed te lezen en in het geval er daarna nog vragen of opmerkingen zijn, kan informatie bij de gemeente wor den ingewonnen via de op de toelichting vermelde telefoonnummers. Bij het heffen van haar belastingen heeft de gemeente in veel gevallen de keuze uit een aantal personen waaraan een belastingaanslag kan worden opgelegd (bijvoorbeeld één van de gezinsleden). De gekozen persoon is dan de belastingplichtige. De keuze uit één van de mogelijke belasting plichtigen dient echter niet willekeurig te te gebeuren. Deze keuze moet zijn gebaseerd op (door de gemeente vast te stellen) richtlijnen (zgn. beleidsre gels). De datum van inwerkingtreding van de besluiten is bepaald op 13 juni 1996. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekeningen liggen voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 8.30 en 12.30 uur bij de afdeling Beleidsregels voor het aanwijzen van een belastingplichtige in een keuzesituatie vangen kunt u in maximaal 4 termijnen betalen. Zowel de eigenaar als de gebruiker van een onroerende-zaak is onroerende-zaakbelasting verschul digd. Onroerende zaken zijn onder meer woningen, kantoren, loodsen, stallen alsmede de bij deze zaken behorende grond. De hoogte van de aanslag is afhankelijk van de economische waarde van de onroerende-zaak en de vastgestelde tarieven voor het eigendom en/of het gebruik. Een aanslag rioolrecht zult u alleen aantreffen als u eigenaar bent van een pand dat op gemeentelijke riolering is aangesloten. Bent u alleen gebruiker (huurder) dan is deze belasting voor u niet van toepassing. Burgemeester en Wethouders delen mede dat onderstaande meldingen milieubeheer zijn ontvangen. Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen van: - Auto Bouw Service V.O.F. op het perceel 2e Bloksweg 60; Besluit propaan in de bouw van: - Noorlander Bouw B.V. op de bouwplaats nabij de IJsermanweg; Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt van: - Gebr. C. en J.M. van Nieuwkoop op het perceel 6e Tochtweg 4b; Besluit opslag propaan van: - Auto Bouw Service V.O.F. op het perceel 2e Bloksweg 60. De meldingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 13 juni 1996 gedu rende vier weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, tijdens werkda gen vanaf 08.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stukken tenminste gedurende drie aaneengesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien (doorkiesnummer 624757, heerW.P. Kaandorp). Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Marga Klompéhoeve 84 en 86 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bedrijfsruimte het gedeeltelijk veranderen van twee pluimveestallen het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak 1e prijs: 2e prijs: Na de snikhete zomer van 1995, de kurkdroge winter en voorjaar van 1996, hebben de bomen het zwaar te verduren. Voor bomen, die vorig jaar en dit voorjaar zijn geplant, kan het fataal zijn. Bossen en oude bomen redden het meestal wel, maar jonge boompjes hebben hun wortels nog niet voldoende ontwikkeld. Nu ze zijn uitgelopen, hebben ze extra water nodig. Hoewel de watertank van de gemeente dagelijks tussen 6 uur ‘s morgens en 8 uur ‘s avonds de jonge bomen begiet, is dit niet voldoende. De gemeente roept de bevolking van Waddinxveen dan ook op tot het geven van extra water aan jonge bomen. Niet iedere dag een beetje, maar 2x per week twee emmers bij een boom. Waarschijnlijk kunnen de bomen hierdoor deze voor hen zware periode overleven. In verband met het terugtrekken van een lid van de Marktcommissie, namens de Waddinxveense consumenten, roept de gemeente kandidaten op om zitting te nemen in de Marktcommissie. De commissie vergadert circa 2x per jaar over zaken betreffende de Waddinxveense weekmarkt. U kunt zich vóór 1 juli 1996 telefonisch aanmelden bij de ambtenaar Markt- zaken, de heer P.A.M. Kooien van de afdeling Vastgoed, Belastingen en Bedrijfsleven. Van 17 tot en met 22 juni 1996 Prins Bernhard Fonds/ Anjerfondsen Dinsdag 18 juni a.s. om 20.00 uur vindt in het gemeentehuis een evaluatief gesprek plaats omtrent de inrichting en uitvoering van de reconstructie van de Brugweg. Bewoners van de Brugweg zijn hierbij genodigd om hun mening kenbaar te maken. Voor nadere informatie kunt u zich eveneens tot de heer Kooien wenden. De heer Kooien is op werkdagen tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder nummer (0182) 62 46 29. het slopen van een gedeelte van de noord- gevel van het gemeentehuis en het verwijderen van een trap, hellingbanen en keerwanden. Commissie I op dinsdag 18 juni 1996, aanvang 19.30 in het gemeentehuis ‘t - Standpunt minister van VROM inzake Streekplan Zuid-Holland Oost pro vinciaal meerjarenprogramma Stads- en Dorpsvernieuwing 1996-2005; - Bouwplanontwikkeling plandeel G en B/Zuidplas ’90; - Bouwplanontwikkeling Dorpstraat/Veenkade; - Voorbereidingsbesluit ten behoeve van perceel Wingerd 100 tot en met 556. Eenieder die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uit- reiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (tel.nr. 0182-624764). Wij bieden u voor deze mogelijke overlast bij voorbaat onze excuses aan. Loket voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocu- menten maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond :08.30-14.00 uur :08.30-12.30 uur :19.0O-20.30 uur Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is dagelijks ge opend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 -17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Tijdens beide avondopenstellingen is de receptie (of het loket voor de Algemene Publieksinformatie) geopend. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Opname indeze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. i Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Orde ning en Milieu. het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en het vergroten van een dakkapel op het achtergeveldakvlak Tijdens de -zeer geslaagde- Open Dag Kinderboerderij op 1 juni konden de kinderen meedoen aan een prijsvraag. Inmiddels zijn de prijswinnaars uitgeloot. De uitslag is: Nadia Visnudatt (7 jaar), speelgoedbon van 50,-; Diantha Dijkhuizen (13 jaar) en Gea Klaardenburg (11 jaar), ieder een speelgoedbon van 25,-; 3e prijzen: Nicole Baas (11 jaar), Fione Dijkhuizen (10 jaar), Nieneke Heikamp (8 jaar), Christa Hoogerbrug (9 jaar) en Corjan Waardenburg (13 jaar), ieder een speelgoedbon van ƒ10,-. Het gebied van het ontwerp-bestemmingsplan betreft het gehele grondge bied van de gemeente Waddinxveen, voor zover gelegen ten oosten van de Gouwe, met uitzondering van het gebied rond de’Brugweg en het gebied, gelegen tussen globaal de Kromme Esse en de Henegouwerweg. In het bestemmingsplan wordt vorm gegeven aan de wijzigingen in de agrarische sector, gedurende de laatste decennia, alsmede aan de gewijzigde opvat tingen ten aanzien van milieu, natuur en landschap. Het ontwerp-bestem mingsplan is in het algemeen conserverend van karakter. De bestaande agrarische functie is voor het overgrote deel behouden. De overige functies, zoals burgerwoningen en niet-agrarische bedrijfsactiviteiten zijn gelegali- seerd in hun huidige omvang. Een nieuwe ontwikkeling, waarvoor in het ontwerp-bestemmingsplan moge lijkheden zijn geopend, betreft de omvorming van een veeteeltgebied naar een sierteeltgebied. Dit betreft het gebied dat globaal wordt begrensd door de Henegouwerweg, de camping, Middelburgseweg en de Brugweg. Nieuw: zelf wegbrengen óf ophalen tegen betaling Op maandag 15 juli gelden de nieuwe regels. De inwoners van Waddinx veen hebben dan de keuze uit twee mogelijkheden. De eerste mogelijkheid is om het grofvuil gratis af te geven op het nieuwe Afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg nr. 250. Dat kan op werkdagen tussen 10.00 en 15.00 ^.ruur. en op zaterdagochtend tussen 09.00 en 12.00 uur. Per dag mag door een huishouden maximaal 1 Kubieke meter grofvuil op het Afvalstation wor den afgegeven (ongeacht om wat voor soort vuil het gaat). TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres telefax Gemeentewerf Centraal Meldpunt Zorg Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids Op donderdag 13, vrijdag 14 juni en maandag 17 juni a.s. verhuizen de afde lingen Financiële en Personele Dienstverlening en Interne Dienstverlening naar de dislocatie aan de Beukenhof. De telefonische bereikbaarheid van de genoemde afdelingen zal op deze dagen niet optimaal zijn. Ook wordt in deze week een nieuw computersysteem geïnstalleerd. Commissie II op woensdag 19 juni 1996, aanvang 20.00 in het gemeentehuis OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders in deze rubriek. Gemeentewerf, voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. ,a

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 3