Rustige dag bij kanodub Expositie Josiah Onemu in Gouda aintratuin Marokkaanse spoken in het Gouwenos? bouwen Wie brengt onze poes erug tegen beloning? Legobouwwedstrijd met 110 deelnemers Feestje Dansbeker voor Martijn Zalm en Vanessa van der Sloot Meeste gehandicapten zijn kritisch over WVG II 1 I I Vrijdagavond dance-night bij RTW-radio Afscheid van wethouder J.T.M. Brouwer l Matige vangsten ij it i 2 PAGINA 17 WOENSDAG 26 JUNI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Met een geslaagd slotbal sloot het dansechtpaar Guus en Renée van der Lubbe aan de Sn- in Ondanks het herfstachtige weer werden er zaterdag toch tot er nogal wat klachten zijn over de vervoervoorzieningen Over het algemeen is men te vreden over de rolstoel. De gemeente moet afspraken maken om onderhoud en re paratie te verbeteren en ook zullen er afspraken gemaakt moeten worden over een ver- bedrag zodat men het zelf kan (laten) uitvoeren. Het is te overwegen om in sa- gelegen van de geringe be langstelling. potjes op het vuur om de kanosport in Boskoop te pro moten. Na nog geen drie jaar ver huist hij naar Wenen om zich J.P. NOORLANDER Noordkade 111 Waddinxveen Tel. 0182-616480 kijken of ze een zwart'poesje (zonder bandje) zien. Wij, en vooral onze zoon, mis sen haar heel erg en zouden graag willen weten wat er traditionele onderdelen. Eén van die onderdelen was de uitslag van de fietstocht, die ditmaal werd verreden in de omgeving van Arnhem. Guus en Renée van der Lub be hadden met een aantal medewerkers de tocht uitge zet. De deelnemers moesten via cryptische omschrijvin gen, vragen en opdrachten hun weg vinden. Onderweg werden er naast - a I' te respons verwacht het plat form dat bij de evaluatie van het WVG-beleid rekening wordt gehouden met de uit komst van het onderzoek. Uit de antwoorden van de mensen die mee hebben ge daan aan het onderzoek blijkt dat men beslist tevreden is over waarop men door de gemeen- aanpassingen zodat een voor ziening sneller geplaatst kan worden. De Vierstroom) zal de aan vrager van een voorziening zoveel mogelijk moeten infor meren over de gang van za ken en het daarbij behorende tijdsduur. De gemeente (staffunctiona ris Meldpunt Zorg) zal na WADDINXVEEN - Speelgoedwinkel Wigwam De Bas hield vrijdagavond tijdens de Moonlight Summerparty in winkelcentrum Luifelbaan (Brederolaan) voor 110 kinderen van 4-12 jaar een Lego-bouwwedstrijd. Er wa ren acht hoofdprijswinnaars. Het slotbal is één van de hoogtepunten in het danssei- zoen bij deze Waddinxveense Kosten noch moeite worden dan gespaard om de aanwezigen een fijne avond te bezorgen. Ook deze keer was de dansschool tot op de laatste avond bezet. Jammer was dit voor de vele bezoekers, die daarna tever geefs nog een bezoek wilden moeten gaan of afspraken brengen aan deze avond. De binnen de wettelijk voorge schreven termijnen worden nagekomen door de leveran cier van de woonvoorziening. De gemeente zal goede af spraken moeten maken met aannemers en woningeigena- Het slotbal kende weer de ren. Het is aan te bevelen dat er onderscheid wordt gemaakt tussen kleine en grotere aan passingen. Voor de kleinere aanpassingen dansschool staat reeds jaren bekend om de zeer sfeervollegeldbedrag verbonden, en goed geleide dansavonden. Geregeld krijgen de bezoe kers den ook te horen dat de dansavond volgeboekt is. wel een paar kano's te water gelaten voor een tochtje. (Fo to: A. Fioole) LEZERS SCHRIJVEN ten, fotograaf Henk Snaterse, Theo Lam en onderwijskun dig voorzitter Willem Groe nendijk hadden per ronde bij na een uur nodig om de prijs winnaar er uit te zoeken. Er werd gekeken naar fantasie, inzicht, idee en uitvoering. In Waddinxveen werden per groep vier hoofdprijswin naars gekozen. In groep A wonnen Nick v.d. Kraats, Bob van Luyck, Anouk Moonen (Zevenhuizen) en Alain Kruyf klopt. En als dat het geval is wordt die vrijwel nooit recht gezet. Als het een daad is die door een Hollandse jongen is ge pleegd dan staat er gewoon een jongen met eventueel de leeftijd erbij, maar niet de na tionaliteit. Er is. mij verteld dat dit Ne derland is en dat daarom de nationaliteit bij een Holland se jongen niet extra hoeft te worden vermeld, want die zijn in de meerderheid. Betekent dat dat wij in de minderheid zijn en daarom maar alle schuld op ons moe ten nemen, terecht of onte recht? En horen wij niet bij de meerderheid of moeten we soms afstand houden? Wat wordt bedoeld met integra tie? Als Ajax-voetballer Patrick Kluivert een doelpunt scoort voor Nederland is hij Hollan der, maar toen hij een auto- ongeluk veroorzaakte, waar bij het slachtoffer kwam te overlijden, was hij ineens Su rinamer in alle dagbladen. Ik bedoel maar. Maar goed, misschien is dit toch een punt om bij stil te staan. Voor het doorgeven van de nationaliteit bij een opsporing heb ik nog begrip, maar in adnere situaties hoeft dat toch niet? De Ma rokkaanse jongens hebben het al moeilijk in deze maat schappij. Door negatieve publiciteit wordt het er echt niet makke lijker op, omdat ze dan al gauw voor crimineel aange zien worden. En dat stempel hebben ze te danken aan de media Nederland is een vrij land. Laten we alstublieft bij de re aliteit blijven en geen Marok kaanse spoken zien waardoor mensen onterecht worden be schuldigd. Met zijn allen kunnen we er het beste van maken. Met wat solidariteit en respect voor elkaar zal dat wel luk ken, hoop ik. F. KAL AI Piet Heinstraat 6 Waddinxveen In april is er een brief naar B. en W. gestuurd om de evalu atie over de WVG te bespre ken. Bij de evaluatie wil het platform de punten uit het ei- het AOV. Voor gen onderzoek bespreken. Het Platform Gehandicapten Waddinxveen neemt deel aan de Regionale Platforms Ge- Midden- Holland. Uit deze platforms worden werkgroepen ge vormd die zich bezig houden met de regionale belangen ge handicaptenbeleid in Mid- den-Holland. Er is een nieuwe contactper soon voor de werkgroep weg- BOSKOOP - Voor veel men sen wordt kanovaren pas aantrekkelijk als de zon schijnt en het kwik boven de 25 graden uitstijgt. Voor deze categorie was het zaterdag dan ook geen goed moment om gebruik te maken van de kennismakingsmogelijkhe- den die de Boskoopse kan overeniging ’t Schouwtje bood met een open dag. Het club huis aan de Parklaan werd dan ook voornamelijk bezocht door leden, vaste klanten en familie. Slechts een enkele GOUDA/WADDINXVEEN - In de Goudse Catharina- tuin wordt vijf weken lang een expositie gehouden met beelden van de Wad dinxveense kunstenaar Josiah Onemu. De strijd was eerlijk en fair. Het publiek was enthousiast, moedigde aan en klapte mee. De driehoofdige jury had dan ook de niet gemakkelijke taak een winnaar aan te wij zen. Uiteindelijk wisten Vanessa van der Sloot en Martijn Zalm beslag te leggen op de eerste plaats. Met het predi kaat ’een goed en technisch danspaar’ mochten zij uit handen van E. van der Lubbe sr. de naar hem genoemde wisseltrofee en geldprijs in ontvangst nemen. Niet alleen de aanwezigen werden getrakteerd op mooie dansen. Ze konden ook zelf de voetjes op de vloer zetten. De heerlijke dansmuziek klonk tot laat in de avond. Echter, het feest zou niet compleet zijn wanneer dans school Guus en Renée van der Lubbe niet een verrassing in petto had voor de aanwezi gen. Een achttal van de beste dan- Guus van der Lubbe zette zich ingezet voor een moder ne Latijnsamerikaanse cho reografie. Op muziek van onder andere Golden Eyes werd de forma tie gedanst in de stijl van een moderne West-Side Story. De aanwezigen, maar ook de for matie, waren verrukt van het optreden. ‘Jammer genoeg komt er niet alleen een einde aan een grandioze avond, maar ook aan een heerlijk dansseizoen. Wij vinden het erg fijn zoveel vrienden in het dansen te mo gen hebben en hebben de warme belangstelling van ie dereen gedurende het seizoen op prijs gesteld', aldus Guus en Renée van der Lubbe aan het eind van het slotbal. We kijken uit naar de vakan tie, maar vinden het ook fijn velen weer in het nieuwe sei zoen terug te mogen zien. Wij zullen ons weer terdege voor bereiden, zodat de lessen en de dansavonden weer vol ver rassingen zullen zijn'. ZEVENHUIZEN/MOERKA- PELLE - Wethouder drs. J.T.M. Brouwer van Zeven- huizen-Moerkapelle heeft het colege van B. en W. meege deeld zijn functie neer te leg gen in verband met zijn be noeming tot operationeel me dewerker bij de gemeente Ter Aar. De heer Brouwer zal zijn functie van gemeenteraadslid blijven vervullen. Na afloop van de raadsvergadering van dinsdagavond 2 juli - omst reeks 21.00 uur - is er voor het ppubliek gelegenheid om persoonlijk van hem als wet houder afscheid te nemen. De beeldententoonstelling in de Goudse Catharinatuin (Achter de Kerk) wordt vrij dagmiddag 5 juli om vier uur officieel geopend door Bert J. Woudenberg, journalist en hoofdredacteur van het Weekblad voor Waddinxveen.. De openingstijden van de Catharinatuin zijn maandag en met zaterdag 8.30 - 17.00 uur en zondag 12.00 - 17.00 uur. Op initiatief van de beheers commissie Catharinatuin is dit de eerste van een drietal beeldententoonstelling die door de Regionale Kunst stichting Gouda in de Catha rinatuin zullen worden opge zet. De volgende tentoonstellin gen worden respectievelijk gerealiseerd door de Stedelij ke Musea Gouda en de Kun stuitleen Gouda Regio. Voor de komende tentoonstelling van 5 juli tot en met 11 au gustus is de Waddinxveense kunstenaar Josiah Onemu gekozen. Zijn sculpturen staan dicht bij de mensheid en het uni versum. Vaak hebben ze een WADDINXVEEN - Vrij dagavond 28 juni zal de zomer officieel starten bij de lokale RTW-radio. i Vanaf negen uur ’s 1 avonds tot en met zes uur ’s ochtends zal de Waddinxveense zender een 'dance-night' uitzen den. Bijna iedere week staat er wel iets negatiefs in de krant over Marokkaanse jongens. Dat de verhalen niet altijd waar zijn is pas nog gebleken toen een 18-jarig meisje bij de politie aangifte deed van aan randing door drie ’Marok kaanse jongens’ in het Gou- webos. Korte tijd later werd bekend dat ze dit verhaal helemaal verzonnen had. Kon ze er geen Hollandse jongens bij verzinnen? Want dan had er gewoon ’drie jongens’ in de krant gestaan. Of is dat expres gebeurd? Er gebeuren meer dingen in het Gouwebos en in de rest van Waddinxveen waarvan Marokkaanse jongeren de schuld krijgen. Soms terecht, maar ook onterecht want heel vaak wordt de Marokkaanse nationaliteit alleen maar ge gokt. Ik bedoel: hoe vaak staat er wel niet in de krant Noord- Afrikanen vermoedelijk Ma rokkanen (vermoedelijk?’). Dus men gaat er gewoon van uit dat het Marokkanen zijn geweest zonder er zeker van te zijn. Alles wat zwartharig is en crimineel is Marok kaans, althans zo komt het bij mij over als ik sommige verhalen lees. Zo stond er een week geleden in het Weekblad voor Wad dinxveen weer een lezersbrief van M. Kleinhoonte wiens zoon in het water is gegooid door vier Marokkaanse jon gens in het Gouwebos. Hoe weet u zo zeker dat het Marokkanen zijn geweest als u zegt dat de daders nog niet opgepakt zijn? De nationali teiten zijn dus nog niet beves tigd. Ik ben zelf een Marokkaanse met veel trots, maar ik zie toch echt het verschil niet tussen een westerse Marok kaan, Egyptenaar of Algerijn. Het gaat mij niet om de natio naliteit. Wat ik wil weten is waarom er bij een criminele daad door een Marokkaanse jongen altijd de nationaliteit ervoor gezet wordt, terwijl die soms achteraf niet eens Sinds zaterdagavond 1 juni, omstreeks elf uur, zijn wij Mickey kwijt. Mickey is onze poes, zwart van kleur, 14 jaar oud en niet zo groot. We hebben alles afgebeld, een advertentie gezet in het Weekblad voor Waddinxveen, maar helaas. Tot op heden weten wij niet waar ze is of dat er iets met haar is ge beurd. Ze was wel eens meer een nachtje op stap, maar zat dan de andere morgen, klaaglijk miauwend, weer voor de deur. Wij hielden haar meest al binnen omdat wij aan de drukke Noordkade wonen waar nogal hard gereden wordt. Daarom is zij er niet aan gewend om buiten voor De acht winnaars hebben hun prijs inmiddels ontvan gen. Hun bouwwerken staan in de etalage van Wigwam De Bas Luifelbaan. De andere deelnemers hebben een diplo ma gekregen. Om zeven uur werd het start sein gegeven voor de eerste groep van meer dan 50 kinde ren. De groep van 4-7 jaar kreeg drie kwartier de tijd om een bouwwerk te maken. Voor de één ruim voldoende tijd, voor de ander veel te kort, ondanks de hulp van menige ouder. Om half negen konden de ’grote’ kinderen van 8-12 jaar hun creativiteit kwijt. Hier aan namen meer dan 60 meisjes en jongens deel zodat zelfs in de winkel een hele rij kinderen lag te bouwen. De meeste oudere kinderen bouwden heel fanatiek zon der hulp van ouders, die meestal elders op de Luifel baan voldoende te zien, te eten, te drinken en te doen hadden. De deskundige jury met pop penmaakster Lenie van Put Zijn Afrikaanse achtergrond laat zich in vorm en expressie herkennen. De beelden zijn aards, ongepolijst, ruw. Een soort halfprodukt op weg naar het ultieme. Ook het materiaalgebruik ge tuigt van een zoektocht: meestal brons, soms polyes- ter-glasvezel of polycom. Een enkele keer verweven met ij zer, dan weer met sysal. De eenheid in verscheiden heid kenschetst ook de kun stenaar zelf. Zijn carrière verliep even wisselend als succesvol. Geboren in 1945 in Nigeria vertrekt hij op 22-ja- rige leeftijd naar Nederland om aan de Vrije Akademie in Den Haag zijn opleiding te een fors bedrag moeten inle veren voor het AOV. Dit doet de gemeente door een verla ging in de vervoerskosten toe te passen. De tegemoetko ming in de vervoerskosten zijn nu 40- tot 55% lager dan het oude niveau in 1992. Het platform vindt het auto matisch registratiesysteem in de AOV-bus/taxi noodzake lijk. Dit systeem registreert het soort gebruiker (WVG of en de wacht en om- rijtijden. In Gouda is dit sys- zichzelf te zorgen. Langs deze weg willen wij de bewoners en bedrijven aan de Noordkade en omgeving vra gen of ze alstublief op hun terrein, in schuurtjes of plaatsen waar ze zich zou kunnen schuilhouden, willen figuratieve invalshoek; soms zijn ze geïnspireerd op alge mene filosofische waarden als tegenstellingen, eenheid of metamorfose. Ook religieu ze verwijzingen zijn hem niet met haar is gebeurd. Wij heb- vreemd, ben een beloning over voor diegene die onze Mickey bij ons terug brengt. andere sportieve prestaties verwacht, zoals een hoesla kenrace voor twee personen. Winnaars van de tocht waren dit jaar het echtpaar Cees en Christel Weeda en Marja Pommerel. Voorts werden de danscertifi- caten overhandigd aan de deelnemers van de danstes- ten. De resultaten waren over het algemeen goed, met een sparen hadden het plan opge- aantal uitzonderingen naar vat een formatie te vormen. WADDINXVEEN - Matige vangsten kenmerkten de wedstrijden voor de zomer en zomeravondcompetitie van de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) in de af gelopen periode. De tweede wedstrijd voor de zomeravondcompetitie werd gewonnen door J. Verhoef met een vangstgewicht van 2.950 gram en de derde door M. Reichard met 3.570 gram. Beide avonden werd er gevist in de Oude Rijn. De vijfde en zesde wedstrijd voor de zomercompetitie, re spectievelijk gehouden in de Zijl en in de Haarlemmer Ringvaart, werd gewonnen door A. van Leeuwen. In de Zijl haalde hij 6.040 gram aan witvis op het droge, in de Ringvaart was dat slechts 3.340 p-am. De driekamp tussen de hen- gelsportverenigingen van Moordrecht, Waddinxveen en Zevenhuizen werd gewonnen door HSW. Individueel win naar werd W. Houtman. Zijn vangstgewicht - ruim 18 kilo - was tevens een belang rijke bijdrage aan de over winning van het HSW-korps. Dit korps bleef met een to- taalgewicht van ongeveer 25 kilo de baas over de korpsen van Moordrecht en Zevenhui zen. Er werd gevist in de Ou de Rijn nabij Koudekerk. Het hengelconcours van de Sportweek Waddinxveen ’96 kwam op naam van de Wad- dinxvener W. van de Wal. Met een vangstgewicht van 7.650 gram bleef hij de overi ge 40 deelnemers ruim voor. Bij de korpsen ging de winst naar De Opsteker uit Gouda. Er werd gevist in het Gouwe- kanaal aan de Broekweg. de Joode). Deze werkgroep probeert knelpunten zoals steile op en afritten of te dicht op elkaar staande hekjes en te smalle fietspaden in sa- handicap willen zich menwerking met de gemeen- p te op te lossen. Er zijn brieven gestuurd over het nieuw te bouwen politie bureau en het notariskantoor om bij de bouw rekening te houden met de toegankelijk heid en de bereikbaarheid. belangstellende meldde zich voor nadere informatie, al werden er ondanks het kille en winderige weer nog wel een paar boten te water gela ten. Het succes van zo’n dag voltooien, is in sterke mate van het weer afhankelijk maar de kanoclub heeft niet wakker daar op wetenschappelijk ni veau verder te ontwikkelen. Zijn inzet en visie levert hem bovendien twee prestigieuze Men heeft nog wel een paar Oostenrijkse kunstprijzen op. Na zijn studie aanvaardt hij een docentschap aan de Uni- versiteit van Benin, Afrika’s beroemdste bronsgieterstad. Toch keert hij in 1985, met zijn gezin, weer terug in Ne derland. Josiah Onemu exposeert zeer regelmatig. Werk van deze getalenteerde kunstenaar is in talloze verzamelingen en musea opgenomen. Een impressie van de Lego-bouwwedstrijd bij Wigwam De Bas in net winkelcentrum Luifelbaan. Aan dit spektakel na men 110 kinderen van 4-12 jaar deel. (Foto: Wigwam De Bas). j Gedurende deze avond en deze nacht zal de I dance-muziek centraal staan in deze speciale uitzending. Tijdens deze nacht zal er onder ande- i re club, commercieel, J mellow-en dance classics gedraaid worden. De nacht wordt gepre- senteerd door de dj’s van RTW-radio. Tevens zijn er twee dj’s aanwezig die f live zullen mixen in de studio. Liefhebbers van de dan ce zijn vrijdag van harte welkom om langs te ko- men in de studio aan de Staringlaan in Wad dinxveen. I Onder de bezoekers zul len diverse (dance) cd’s worden verloot en de toegang is geheel gratis. De RTW is te ontvangen via 105.8 FM in de ether en via 93.1 op de kabel. beneden en boven. Door een gedege training en het voort durend bijhouden van het dansvak, stijgt het niveau van deze dansschool nog steeds. Eén van de belangrijkste on derdelen van de avond was de danswedstrijd voor cursisten. Er werd in vier klassen ge streden. In de eerste klasse werd in negen dansen gestre den om de wisseltrofee. Aan deze prijs is een behoorlijk de tegemoetko- iepweg het dansseizoen 1995/1996 af. (Foto: Dansschool Van der Lubbe). en in groep B Steven Brou wer; Jeoffrey Warmerdam, Lindsy van Roon, Danny Noorlander. Het onderzoek, dat aangeeft dat 70% van de Waddinxve- ners met een lichamelijke handicap ontevreden is over de lange wachttijd die tussen een verzoek om een woon voorziening en de verstrek king ervan zit, was in eerste instantie bedoeld om de al dan niet tevredenheid over de uitvoering van de WVG te in ventariseren. Door de gemeente zijn 260 formulieren verzonden, 65+ pas) waarvan 163 retour ontvan- 1 gén (62,69%). Gelet op de gro- teem al ingevoerd. Het platform pleit ervoor het niveau voor C ming in de vervoerskosten minimaal terug te brengen tot het niveau van 1 april 1994 70% van het oude ni veau van 1992). Voor alle ove rige vervoervoorzieningen moeten alle eigen bijdrage de vriendelijke manier worden afgeschaft. Bij de woonvoorzieningen te Waddinxveen te woord ge- blijkt uit de antwoorden dat staan wordt. 70% erg ontevreden is over de De voorlichting over voorzie ningen, die door de gemeente verstrekt worden in het ka der van de WVG en de Bijzon- eigen bijdragen riep voor vele dere Bijstand, is echter nog problemen op. niet optimaal. De gemeente en de advies-in- Er is nog niet genoeg duide- stantie (bijvoorbeeld GGD of dansschool, lijkheid bij de aanvragers van een voorziening over de pro cedures en de wettelijk voor geschreven termijn die daar aan verbonden is. Ook het vereenvoudigen van het aan vraagformulieren is een punt van aandacht voor de ge meente. Het is van belang dat cliënten door de GGD zo snel mogelijk schriftelijk op de hoogte wor den gebracht van het advies van de GGD en de argumen ten die daar aan ten grond slag liggen. De cliënt die een voorziening aanvraagt moet zoveel mogelijk betrokken worden bij het advies over de ze voorziening. De gemeente (staffunctiona ris Meldpunt Zorg) zal na aanpassingen (bijvoorbeeld moeten gaan of afspraken hoge toiletpot en beugels) kan binnen de wettelijk voorge- gedacht worden aan een vast schreven termijnen worden nagekomen. Uit de antwoorden van de on dervraagde mensen blijkt dat menspraak met de woning bouwverenigingen een aan nemer te zoeken die ervaring het fietsen ook nog een aantal onder andere de forse korting heeft met deze specifieke op het vervoersbudget. Bij het AOV zijn lange wacht- en omrijtijden en een onheuse bejegening door sommige chauffeurs. Sinds 1 januari 1995 rijdt in Waddinxveen het Aanvullend Openbaar Vervoer (AOV) voor ouderen van 65+ en voor mensen met een handicap die onder de WVG-regeling val len. Elke rit van het AOV vangende rolstoel (scooter), wordt door de gemeente aan gevuld tot wat een normale taxirit zou kosten. Vooral mensen met een 65+ pas maken veelvuldig ge bruik van 65+ers is het AOV zeker een verbetering ten opzichte van de Belbus. Maar deze groep heeft, in tegenstelling tot handicaptenbeleid mensen met een handicap, ook nog de mogelijkheid ge bruik te maken van het open baar vervoer. Voor mensen met een handi cap is openbaar vervoer meestal niet toegankelijk. Ei gen vervoer, vervoer door derden, of taxi is dan de enige beheer-verkeer (mevrouw R. oplossing. Dit brengt veel ex- - - - - - tra kosten met zich mee. Het gaat hier om meerkosten ten opzichte van mensen zon der handicap, ook mensen met een 1 v buiten Waddinxveen of Gouda kunnen verplaatsen bijvoorbeeld om familie te be zoeken. Een probleem, dat niet mag worden onderschat, is dat mensen met een handicap WADDINXVEEN - Het Platform Gehandicapten Wad dinxveen (PGW) heeft gezorgd dat het verslag met de conclusies en aanbevelingen van het onderzoek dat is gehouden onder de gebruikers van de Wet Voorzienin gen Gehandicapten (WVG) officieel in het bezit is geko men van welzijnswethouder J. Neele (PCW). WADDINXVEEN - Dansschool Guus en Renée van der Lubbe (sportpark ’de Sniep’) hebben het dansseizoen voor hun leerlingen afgesloten met een groots opgezet tijd tussen de aanvraag en de slotbal. De avond werd gehouden in de dansschool aan verstrekking van de voorzie- de Sniepweg. ning. Ook het betalen van een O fl Uk ik' HET GROENE WARENHUIS TER AAR Veldweg Kingang Kerkweg). tel. 0172-602241. Oond®’ Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Witte partytent. Formaat 270 cm x 270 cm. Makkelijk op te zetten en schoon te maken. Kan tegen zon en regen. Van 79,- voor 59.- UOOPgÜ£ '4È L i <0 C1 i -O

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 17