IViM 'n gratis Gazelle korting op ie fietsvakantie! Midden-Holland controleert de Leerplichtwet Dorpswachten nu ook aan het werk in Waddinxveen Samenspel centraal tijdens einduitvoering 'Kreater' Hoge slagingspercentages van het Coenecoop College WIELAARD WADDINXVEEN f Fietsers botsen Slagzin-actie bij Wielaard Atheneum Gazelle® zit als gegoten Bouwtechniek Installatietechniek HAVO Joussef Benzaim, Boskoop; Mechanische techniek venhuizen; Friso Penninga, Zevenhuizen; Sander Tee- kens, Zevenhuizen; Marco Terpstra, Zevenhuizen; Nel- leke van der Wel, Zevenhui zen; Kees van Wensem, Ze venhuizen en Joppe Wille- boordse, Zevenhuizen. Prosperi, Boskoop; Patricia van Rijn, Boskoop; Joris Rot teveel, Boskoop; Ahsan Siddi- Johan de Bruijn, Boskoop; Robbert van Buren, Boskoop; veen; Ilona Olsthoorn, Wad- dinxveen; Rene Oudijk, Wad- dinxveen; Martijn Peters, Waddinxveen; Sven Pol, Waddinxveen; Ravensberg, Michel van Reede, Waddinx veen; Monika Romeijn, Wad dinxveen; Mirella Roor, Wad dinxveen; Marijke Roseboom, den, slechte tijden’ gespeeld. Wegens succes moest er nog een herhaling plaatsvinden, waarna met een staande ova tie en een dankwoord van de voorzitter aan alle medespe lenden en alle enthousiaste samenwerkende docenten en personeelsleden van Kreater deze succesvolle avond werd besloten. Waddinxveen; Martine Cornelisse, Rutger van dinxveen; Eelco Driel, Wad dinxveen; Jessica Droog, Waddinxveen; Fatima El- WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 27 juni wer den in het Waddinxveense politiebureau aan de Mo- zartlaan voor het politiedistrict IJssel en Gouwe negen nieuwe dorpswachters door loco-burgemeester J. Nee le (PCW) en districtschef N.J. van Ooik geïnstalleerd. Na drie maanden opleiding aan het Crabethcollege te Gouda kunnen ze nu daadwerkelijk aan de slag. Stremming Rottekade ZEVENHUIZEN - In verband met het leggen van een pers leiding onder en wegdek van de Rottekade dinxveen en winkel, Waddinxveen. De avond werd besloten met een muzikaal spektakel, ge naamd het Slotorkest. Dit or kest telde een bezetting van ongeveer 100 muzikanten. Hierin zaten leerlingen uit de ensembles, maar ook leerlin gen die nog niet in samen- spelverband spelen. In speci aal hiervoor geschreven ar rangementen werd ’Donna-donna’ en ’Goede tij- dorp' is aangesloten. Een kind is partieel leerplichtig als het 12 jaar volledig dagonderwijs heeft gevolgd (ook ’zitten blij ven’ telt mee) of op 31 juli van dit jaar 16 jaar of ouder is. Is dat het geval dat moet hij of zij in het komend school jaar minstens twee dagen per week onderwijs volgen, hetzij op een school, hetzij bij een opleidings- of vormingsinsti tuut. Alleen bij partieel leer plichtigen die op basis van een leerovereenkomst een op leiding in het leerlingwezen volgen, is dit onderwijs met ingang van 1 oktober 1987 tot één dag beperkt. hie van Wel, Waddinxveen; Peter van Zoest, Waddinx veen; Justus Zürlohe, Wad dinxveen, Wieke Beltman, berg, Waddinxveen; Kiron Zaal, Waddinxveen; Claudia van Zanten, Waddinxveen; Anneroos Zwitser, Waddinx veen; Denise Eckhardt, Ze venhuizen; Tim van der Eist, Zevenhuizen; Kevin Jonge- neel, Zevenhuizen; Mirjam Kreft, Zevenhuizen; Liesbeth Poot, Zevenhuizen; Bastiaan van der Post, Zevenhuizen en Patrick Walter, Zevenhuizen. Zevenhuizen; Rene de Jong, Zevenhuizen; Karianne Zevenhuizen en Freija Slobbe, Zevenhuizen. MAVO Alfred Breedijk, Waddinx veen; Kors van Hoven, Wad dinxveen; Robin Kamphuis, Waddinxveen en Alex Sla- man, Waddinxveen. derhalve ook geen andere be voegdheden dan elke burger. Zij zullen maximaal tot april volgend jaar als dorpswacht dienst doen, afhankelijk van hun functioneren of een eer dere uitstroom naar het be drijfsleven omdat dit laatste WADDINXVEEN - Waddinxveen heeft volgens de Leer plichtwet 1969 de taak om de naleving van de leerplicht te controleren. WADDINXVEEN - ’Wielaard voor de fiets’ (Dorpstraat) houdt met OAD Cycletours een aantrekkelijke vakantie- actie, omdat de belangstel ling voor fietsvakanties ex plosief groeit. Nogal wat vakanties zijn in clusief een buurfiets - de Ga zelle Medeo - te boeken, zodat deze niet als bagage meege nomen hoeft te worden. Dit is een groot praktisch voordeel. Ter gelegenheid van de sa menwerking tussen OAD Cy cletours en Gazelle, neemt de Waddinxveen Gazelle-dealer deel een publiekswedstrijd. Iedereen die voor dinsdag 1 oktober een Gazelle-hybride fiets koopt, kan met een goe de slagzin het aankoopbedrag terug winnen. Bovendien krijgen alle deelnemers spe ciale korting op de arrange menten uit het vakantiepro- gramma 1996 van OAD Cy cletours. Michel Struve, Bodegraven; Ammar Al-Chalabi, Boskoop; Fouad Anahass, Boskoop; Nadia Azor, Boskoop; Jamila El Benaissati, Boskoop; Mi- moun Benzaim, Boskoop; Joost Bollaart, Boskoop; Mir- Struijk, Gouda; Sven Terhurne, Gouda; Han- neke van Wensen, Gouda; Yl- va Onderwater, Hazerswou- de; Listy Samuels Brusse, Hazerswoude; Ciska van de Werken, Hazerswoude; Olaf Martijn Conradi, Moerkapelle; Nor bert ten Hoopen, Moerkapel le; Claudia ten I’ Moerkapelle; Jeroen Vink, Reeuwijk; Gerben Bekooij, Waddinxveen; Roel Bennik, Waddinxveen; Annelies Bes- se, Bulder, Waddinxveen; Nicole Cabooter, Waddinxveen; Isa belle van Eijk, Waddinxveen; Sander Frerichs, Waddinx veen; Liesbeth Hameetman, Waddinxveen; Gerrit Jan van Heemst, Waddinxveen; Al bert Hoedemaker, Waddinx veen; l,..rOte!l Yousfi, Waddinxveen; Nor bert Evers, Waddinxveen; Tamara Flippo, Waddinx veen; Mirjam Geldof, Wad dinxveen; Michiel Grashuis, Waddinxveen; Donny van Grieken, Waddinxveen; Tri stan van Hattum, Waddinx veen; Maarten van den Heu- ven, Waddinxveen; Freddy Hoffman, Waddinxveen; Ru dy Hoogendoorn, Waddinx veen; Cees van Hoven, Wad dinxveen; Esther Huisman', Waddinxveen; Jeroen Jen ner, Waddinxveen; Joris Jon ker, Waddinxveen; Alex Ka bel, Waddinxveen; Daniel Klijn, Waddinxveen; Marloes Kraan, Waddinxveen; Robin Krins, Waddinxveen; Tobias van der Kruit, Waddinxveen; Maarten Kruit, Waddinx veen; Cengiz Kuzucuoglu, Waddinxveen; Tie-wai Lam, Waddinxveen; José de Lan gen, Waddinxveen; Bastiaan- Luiten, Waddinxveen; Mady van Luxemburg, Waddinx veen; Maaike Mathu, Wad- Waddinxveen; dinxveen; Linda Mechielsen, Waddinveen; Bianca van Meerveld, Waddinxveen; Na dia Mehadi, Waddinxveen; WADDINXVEEN - Vrijdag avond 28 juni was in de Ont moetingskerk (Groensvoorde) de jaarlijkse einduitvoering van het centrum voor kunst zinnige vorming ’Kreater’ Reeuwijk; Arne Peschke, Reeuwijk; Esther van der Tol, Reeuwijk; Rogier Verkleij, Rene de Wit, Dennis Alma, Waddinxveen; Said Anakh- rouch, Waddinxveen; Jeroen Baars, Waddinxveen; Sonja Bennik, Waddinxveen; Ra chel van den Berg, Waddinx veen; Bob Bootsman, Wad dinxveen; Esther Both, Wad dinxveen; Joep Breteler, Waddinxveen; Karlien de Bruin, Waddinxveen; Kam- ling Chan, Waddinxveen; Lu cien Claassen, Waddinxveen; Majid Darrazi, Waddinxveen; Rogier van Dijk, Waddinx veen; Marvin Fok, Waddinx veen; Maaike Geerling, Wad- WADDINXVEEN - Het eerste spannende fusiejaar van het Coenecoop College aan de Dreef, de samenwer kingsschool voor VBO, MAVO, HAVO en VWO, is door de eindexamenkandidaten afgesloten met prima resul taten. derden bezoekers. Centraal stond deze avond het samenspel en het ensem ble- en orkestspel van de mu ziekafdeling. Het programma bood dan ook een grote diver siteit aan groepen. De avond werd geopend door Kreater-voorzitter mevrouw P. van Leeuwen, direct ge volgd door het optreden van de popgroep. Deze groep speelde zeer gemotiveerd de nummer ’Love and Marriage’ en ’Hey Joe’. Vermeldenswaard is dat alle groepen die optraden dit cur susjaar zijn gestart met het samenspel. Verrassend was dan ook om te merken dat er al zoveel vorderingen waren gemaakt. Na de popgroep kwam de blazersgroep. Deze groep presenteerde zich met verve met ’Conquest of Para dise’ en ’Romance in Spain’. De kleutercursusleerlingen en de AMV-leerlingen pre senteerden zich hierna met begeleiding van een docent- combo. Bijzonder verterend was de wijze waarop dit ge beurde. Achtereenvolgens werden de ’Muizendans’, ’Kortjakje’ en het ’Boevenlied’ (met begelei ding van xylofoon en slag werk door de leerlingen) ge presenteerd. Na deze presentatie kwam er al weer een groep van jonge leerlingen. Deze keer waren het de violisten. De leerlin gen, waarvan de meesten nog maar kort bezig zijn, gaven er blijk van dat hier duidelijk toekomstmuziek in zit. Vier nummers, ’Old Mc Do nald’, ’Waterfall’, ’Knicker bocker’ en ’Hills and Dales’ werden alleen uitgevoerd door de violisten. Het num mer ’Cha Cha Bowing’ kreeg een mooie ondersteuning van twee cello’s. Hierna werden de mooie zachte klanken voortgezet door het zachtklinkende en semble. Deze voerden het ’Ja- gerskoor’ en ’Regadoon’ op een dynamische wijze uit. Om in de sfeer van de zacht klinkende instrumenten te blijven, werd het programma vervolgd door het blokfluiten- semble met begeleiding van het spinet. De klankkleur die van een dergelijk emsemble uitgaat, wekt altijd mooie associaties op. Een ’Pavane’, een ’Avond lied’ en een ’Rondedans’ wer den achtereenvolgens ten ge hore gebracht. Christiaan van de Bosch, Bo skoop; Peter Dorresteijn, Rene D’Elfant, Waddinxveen; Patrick van Esseveld, Waddinxveen en Rogier Jansen, Waddinx veen. Boskoop; Hanneke Luder, Boskoop; Patricia Nederhof, Boskoop; Martijn van Osna- brugge, Boskoop; Arnold Per soon, Boskoop; Hanneke Slot, Boskoop; Sanneke Spaans, Boskoop; John van Spengen, Boskoop; Martin Sterken burg, Boskoop; Kees Verka- de, Boskoop; Monique van der Werff, Boskoop; Alex van der Werf, Boskoop; Carolien de Wit, Boskoop; Patrick van r der Zwaan, Boskoop; Richard dinxveen; Bram Bot, Wad- Struijk, Gouda; Linda van der Voort, Gouda; Jonas Streng, Hazerswoude; Cathe- lijne van de Berg, Moerkapel le; Adriaan Houweling, Moer kapelle; Jeroen Kerste, Moer kapelle; Joey van Muiden, Moerkapelle; Stefan Bitter, ReeuwijX; Heleen van Os, Ouders, voogden en verzor gers hebbene wettelijke plicht kinderen in te schrij ven bij een school of oplei dingsinstituut voor het nieu we schooljaar begint. BOSKOOP - Twee fietsers waren op woensdag 26 juni betrokken bij een frontale botsing op het Voshol. Een veertienjarig meisje uit Reeuwijk week plotseling naar links uit en en knalde op een 37-jarige man uit Pijnac- ker. Het meisje kon ter plaat se worden behandeld, de man liep een flinke hoofdwond op en werd overgebracht naar een ziekenhuis in Zoeter- meer. muckenschlager, veen; Justin Schouten, Wad dinxveen; Benjamin Slinger land, Waddinxveen; Marcel Snel, Waddinxveen; Janne- marije Spruitenburg, Wad dinxveen; Ramon Staal, Wad dinxveen; Carin van Steijn, Waddinxveen; Ivo van der Stoel, Waddinxveen; Saskia Streefland, Waddinxveen; Esther Tamerus, Waddinx veen; Corine Toor, Waddinx veen; Wai-kie Tsang, Wad dinxveen; Dieter Uitbeijerse, Waddinxveen; Victor Vas- quez Quiroz, Waddinxveen; Koen van Velzen, Waddinx veen; Lucinda Verboom, Waddinxveen; Geert Ver- hoeff, Waddinxveen; Steven Verwerda, Waddinxveen; Pa trick de Vos, Waddinxveen; Chantal van de Wijngaard, Waddinxveen; Daniëlle van Namens de gemeenten in Midden-Holland worden de administratieve gegevens van partieel leerplichtigen centraal verzameld door het secretariaat van het interge meentelijk samenwerkings orgaan Midden-Holland (ISMH), waarbij het Gouwe- Richard Boot, Boskoop; Kir sten Bouman, Boskoop; Man ja van Boven, Boskoop; Olaf de Groot, Boskoop; Ruud Houtman, Boskoop; Rogier dinxveen; Martijn Glasbeek, Leeuwenburgh, Boskoop; Pa- Waddinxveen; Patricia Grim- minck, Waddinxveen; Karen Groeneveld, Bianca Groeneweg v.d. Wei den, Waddinxveen; Patrick Harms, Waddinxveen, Arjan Hogebrug, Waddinxveen; Ro- Atagilti Nuguse, Waddinx- (Kerkstraat). Er warden hon- bert Horsman, Waddinxveen; Hilde de Jong, Waddinxveen; ringsplekregeling’. De feitelijke begeleiding, aan sturing, beoordeling en coör dinatie vindt plaats binnen de politie IJssel en Gouwe en met name door de contactme- dewerkers of de coördinator van het dorpswachtproject. Het doel van het project dorpswacht is het verhogen van de sociale veiligheid, ver betering van het woon- en leefklimaat, voorkoming van veel voorkomende criminali teit en vandalisme en het door opleiding en werkerva ring vergroten van de kans op de arbeidsmarkt van dorps wachters. De dorpswachten hebben hoofdzakelijk een toezicht houdende en signalerende taak. Zij zullen dienst doen in uniform overdag of ’s avonds fietsend of te voet. Hun ver bindingsmiddel zal bestaan uit een mobiele telefoon. Het toezicht zal onder andere gebeuren bij evenementen en gericht zijn op het handhaven van de openbare orde, maar ook op het milieu en het ver keer. Verder zullen hun acti viteiten gericht zijn op pre ventie en het zijn van een oog en een oor voor de politie. De dorpswachten zullen zo veel mogelijk dienst doen in dezelfde gemeente waardoor de kans op kennen en gekend worden het grootst is. Ze va riëren in leeftijd tussen de 20 en 38 jaar. In de afgelopen drie maanden hebben zij zich bekwaamd in de vakken veiligheid-gezond- heid, communicatie, strafvor dering, sport-zelfverdediging, tekstverwerking, sociale vaardigheden, Nederlands en EHBO. Door vervolgens één dag per week naar school te gaan zul len de dorpswachten opgeleid worden tot beveiliger. Na het afnemen van de her examens zijn de slagingsper centages als volgt: VBO 98%, MAVO 91%, HAVO 81% en Reeuwijk; Atheneum 86%. Van de Athe- Reeuwijk; neum-leerlingen heeft 92% het diploma gehaald zonder éénmaal te doubleren. De volgende leerlingen zijn geslaagd voor het Atheneum, HAVO, MAVO, VBO Bouw techniek, VBO Installatie techniek, VBO Mechanische techniek en VBO Verkoop: Hierna diende zich een grote groep dwarsfluiters aan. Zij lieten blijken dat ook een gro te groep mooi kan musiceren. Zij deden dit met ’Mary had a little lamb’, ’Amaryllis’, ’Al legro’, ’Love and Marriage’ en ’Twinkle’. Als laatste optreden voor de pauze excelleerde het accor deonorkest. Een uniek orkest in de regio. Zij besloten het eerste deel van de avond met ’Fur Elise’, ’The Phantom of the Opera’ en ’Western Trail’. Na de pauze werd het pro gramma voortgezet met een mooi optreden van de ballet school Marcella. Achtereen volgens kon het publiek ge nieten van de dansen ’Accla mations’, ’Little Fairytale’, ’Dans in Beweging’,’ Paarden’ en ’Qa va chouia’. Alle leerlin gen voerden de dansen uit in schitterende costuums. Gazelle r-- Bianca van Leeuwen, Wad dinxveen; Ramona Noorlan- der, Waddinxveen; Judith Pennings, Waddinxveen; Waddinxveen; Monique Rutger Re voort, Waddinx veen; Lisette Riep, Waddinx veen; Karen Rollingswier, Waddinxveen; Claudia Schildt, Waddinxveen; Chris van Soldt, Waddinxveen; Ro bert Speetjens, Waddinx veen; Maurice Stalder, Wad dinxveen; Menno van der Mathijs Hofmijster, Stoel, Waddinxveen; Ivo Waddinxveen; Mare Hoogen- Streng, Waddinxveen; Len- berg, Waddinxveen; Frank nert Stuijfzand, Waddinx- Jacobi, Waddinxveen; Debora -- - - de Jong, Waddinxveen; Jan Kok, Waddinxveen; Stepha nie Kok, Waddinxveen; Mar lies Kölker, Waddinxveen; Kees Kool, Waddinxveen; Je roen Kuiper, Waddinxveen; Constance van der Laan, Waddinxveen; Sander van Leuven, Waddinxveen; Je roen Maat, Waddinxveen; Bart Muis, Waddinxveen; Remco Mulder, Waddinx veen; Joris van Rantwijk, Waddinxveen; Christa Re- voort, Waddinxveen; Danny Looman, van den Roovaart, Waddinx- veen; Ilse Rust, Waddinx veen; Matthijs Schakel, Wad dinxveen; Jordi Schmitz, Waddinxveen; Cathalien Schuur, Waddinxveen; Maai ke Sikkel, Waddinxveen; Alain Simons, Waddinxveen; Mario van der Sluis, Wad dinxveen; Marian van Straal- en, Waddinxveen; Estelle Struis, Waddinxveen; Esther jam Bontekoe, Boskoop; Alco Bos, Boskoop; Petra van den skoop; Peter Broek, Boskoop; Natasja de Reeuwijk; Bruin, Boskoop; Sabine van Eijk, Boskoop; Ouafa Elhafet, Boskoop; Marlyne Henke- mans, Boskoop; Krien Hou- dijk, Boskoop; Tamara de Jong, Boskoop; Ronald Kra nenburg, Boskoop; van Tol, Waddinxveen; Mar jolein Verhoeff, Waddinx veen; Mirjam Verkaik, Wad dinxveen; Ruben de Vries, Waddinxveen; Jerry van der Weijde, Waddinxveen; Patri cia Bekkers, Zevenhuizen; Monique Bekkers, Zevenhui zen; Liane Metselaar, Zeven- nenburg, Boskoop; Frank huizen; Jelle Peddemors, Ze- Moerings, Boskoop; Haayet u.n-- El Ousrouti, Boskoop; Marion Pellekooren, Boskoop; Mario Jimmy van Daim, Boskoop; Rick van Rijswijk, Boskoop; Danny Appel, Waddinxveen; Sophia Kuiper, Waddinx- que, Boskoop; Karin Slappen- veen; Marco Servaas, Wad- del, Boskoop; Kevin Sterken- dinxveen en Ronny Steen burg, Boskoop; Kenneth Stolk, Boskoop; Cindy van Tol, Boskoop; Sanne Ulbrich, Boskoop; Sanne Verweij, Bo skoop; Lisette Vink, Boskoop; Peggy Bloom, Boskoop; Mar- Simone de Vlaming, Boskoop; tine Bosma, Boskoop; Erik Andre Vurens, Boskoop; Ing rid van der Werf, Boskoop; Koen de Wit, Boskoop; Kim Bakker, Moerkapelle; Rob Timmers, Moerkapelle; Jessi ca r’ -- - - Angelique van Leeuwen, Marije Verbeij, Reeuwijk; Marcelle Verkleij, Reeuwijk; Astrid van der Werf, Reeuwijk; Marieke Al berts, Waddinxveen; Hafid Assoulaymani, Waddinx veen; Corrie Becker, Wad dinxveen; Christa Bekooij, Waddinxveen; Richard van den Berg, Waddinxveen; Loek Beuker, Waddinxveen; Gregor Bloem, Waddinxveen; Mark Boon, Waddinxveen; Ronald van den Bor, Wad- Dorpswachters zijn toezicht- het uiteindelijke doel is van houders en dus geen opspo- deze werkervaringsplek. ringsambtenaren. Ze hebben De dorpswachters zijn for meel in dienst van een aantal gemeenten in de Goudse streek (Waddinxveen, Bo skoop, Moordrecht, Nieuwer- kerk aan den IJssel en Zeven- huizen-Moerkapelle) in het kader van het ’jeugdwerkga- rantieplan’ of de ’werkerva- nert veen; Mark Tange, Waddinx veen; Marion Timmermans, Waddinxveen; Annemieke van Toor, Waddinxveen; Ma rijke Verhoeven, Waddinx veen; Christian Vermeulen, Waddinxveen; Jeanine Ver schoof, Waddinxveen; Jeroen van Vliet, Waddinxveen; Sop- de Wijngaard, Waddinxveen; Carolien de Wit, Waddinx veen; Nicole de Wolff, Wad dinxveen; Marije Wouden- Wijngaard, Brand, Boskoop; Inge Da niels, Boskoop; Lisette van der Eijk, Boskoop; Raymond Fase, Boskoop; Renske van der Haagen, Boskoop; Jaap ca Vermeulen, Moordrecht; Verkoop Hermans, Boskoop; Rolf Angelique van Leeuwen, Jolanda Vermeulen, Bo- Koetsier, Boskoop; Rob Kruit, Reeuwijk; Marije Verbeij, skoop; Annelies Boere, Wad dinxveen; Mema el Hamari, Waddinxveen; Eva de Groot, Waddinxveen; Claudia Grundmann, Waddinxveen; Angelique van Helden, Wad dinxveen; Bianca van der La ken, Waddinxveen en Elles Zijderhand, Waddinxveen. Reeuwijk; Astrid dinxveen; Monique Both, leiding onder en door het Waddinxveen; Floris Bune, wegdek van de Rottekade en Waddinxveen; Saskia ten Ca- Middelweg nabij het gemaal te, Waddinxveen; Martine De Eendragt in Zevenhuizen Waddinxveen; zal het doorgaand verkeer in Diermen, Wad- de periode tot en met vrijdag ta xi7_j |2 juii zijn gestremd. De stremming wordt met borden aangegeven. Jessica F F atima co van der Louw, Boskoop; Niels Lunneman, Boskoop; Diana van Ofwegen, Bo skoop; Hans van Rijn, Bo skoop; Jasper Slot, Boskoop; Marijke Toor, Boskoop; Wen dy Verwoerdt, Boskoop; Ger- rie van der Werf, Boskoop; Sanne Wuidwijk, Boskoop; Mark de Jong, Waddinxveen; Nathalie Struijk, Gouda; Michael Knaapen, Waddinx- Waddinxveen; Sven veen; Paulien Knieriem, Waddinxveen; Annelous Waddinxveen; Monique de Ramp, Waddinxveen; Gilbert Koning, Waddinxveen; Maar- Ravensberg, Waddinxveen; ten Kort, Waddinxveen; Jo- ram Koster, Waddinxveen; van der Krogt, Wad dinxveen; Miriam van der Laan, Waddinxveen; Jolanda Waddinxveen; Nathalie Sch- Hoopen, van der Leede, Waddinxveen; muckenschlager, Waddinx- Reeuwijk; Gerben Bekooij, 1 PAGINA 19 WOENSDAG 3 JULI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN In de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) hield het centrum voor kunstzinnige vorming 'Kre- Dorpstraat 22 - 28,2742 AJ Waddinxveen Telefoon (0182) 61 20 09 KGjj De muziekleerlingen van 'Kreater' beleefden veel plezier aan hun optreden in de Ontmoetingskerk (Foto: Kreater). SSgiiS W- 'M. Leerlingen van de balletschool Marcella verzorgden een mooi optreden tijdens de einduitvoering van 'Kreater'. (Fo to: Kreater). Oad Cycletours, dè fietsvakantiespecialist, heeft op vele vakantiebestemmingen gekozen voor de Gazelle Medeo, de meest gekochte hybridefiets van Nederland. Win nu ter gelegenheid van die duurzame vakantievriendschap het aankoopbedrag van uw Gazelle hybridefiets terug en .profiteer van de aantrekkelijke korting die Oad Cycletours voor u in petto heeft op ‘n fietsvakantie. Fiets bij ons binnen voor alle informatie! Zomeractie '96 In het Waddinxveense politiebureau aan i' ze de verklaring van geheimhouling.(Foto. Sjaak Noteboom). ater' een geslaagde einduitvoering. (Foto: Kreater). r

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 19