WADDINXVE Zangavond jeugd- en tienerkoor Woningbouw op plek van Van Leeuwen BV Rotonde op de Bredeweg Disco's in Het Zuidhonk Vrouw van tas beroofd Auto tegen lantaarnpaal Drinkbak vernield Schennispleger Mishandeling van man (32) Rijverbod bestuurder PAGINA 3 WOENSDAG 10 JULI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN E E M N E T E G OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGE GROEN SOCIAAL RAADSVROUW AFWEZIG BOUWZAKEN NIEUWE REGELS RONDOM RIJBEWIJS VERKEERSBRIGADIERS RUIMTELIJKE ORDENING GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN ’’EXPLOSIE” IEPENSPINTKEVERS IN WADDINXVEEN BEPERKTE OPENSTELLING AFDELING PUBLIEKSZAKEN NIEUWE REGELS VOOR GROFVUIL: VANAF 15 JULI De kosten bedragen ƒ2,50 in clusief een consumptiebon en een lootje voor de loterij. De jongere kinderen komen aan bod op zaterdagavond 13 juli. Deze disco begint om half zeven en duurt tot acht uur. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 12 juli om half acht houdt de Stichting Wijkwerk De Zuidplas in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) een disco voor de jeugd van 11 tot en met 16 jaar. van 15 tot 24 jaar en wordt sinds 1987 geleid door Jan Mulder. De laatste studeerde piano, orgel en compositie aan de conservatoria van Rotterdam en van Utrecht en geeft 140 concerten per jaar. Zijn dage lijks werk bestaat uit het componeren van muziek voor cd-opnames. Inmidels zijn 400 van zijn composities op genomen. Zijn piano- en or gelspel is te beluisteren op meer dan 90 cd’s. Met de directie van Van Leeuwen Holding BV zijn door het Waddinxveense ge meentebestuur intensieve on- derhandelingen gevoerd over het opnieuw bebouwen van Het Waddinxveense gemeen tebestuur is in overleg met de ontwikkelaar van het be- drijfsgebied Doelwijk aan de Bredeweg om te komen tot een bestemmingsplan voor het daar aan te leggen terrein voor transport- en distribu tiebedrijven. WADDINXVEEN - Het overgrote deel van het autobedrijf Van Leeuwen BV aan de Piasweg gaat verhuizen naar een ander bedrijfsterrein in Waddinxveen. Op de vrij komende plek zullen 80 huizen gebouwd kunnen worden. WADDINXVEEN - Vorige week dinsdag werd op de Noordkade ter hoogte van de Willem de Zwijgerlaan een 54-jarige vrouw van haar tas beroofd. Zij werd klem gere- WADDINXVEEN - Vorige week dinsdag werd in een weiland aan de Tweede Bloksweg een drinkwaterbak voor het vee vernield. Een pa neel voor zonne-energie, waarmee accu’s werden opge laden om water in de bak te pompen, werd ontvreemd. De schade beloopt enkele duizen den guldens. plas 1990 binnenkort worden opgeleverd en duidelijkheid naar de toekomstige bewo ners dient te worden ver schaft. Om medewerking te kunnen verlenen aan deze bouwplan- ontwikkelingen zal een juri disch planologisch kader moeten worden gecreëerd, omdat één en ander niet in overstemming is met het gel dende bestemmingsplan Lan delijk Gebied West. Het voornemen van het ge meentebestuur is om dit ge bied te betrekken bij de in voorbereiding zijnde bestem- mingsplanherziening voor de nieuw in aanbouw zijnde wijk Zuidplas 1990. Vooruitlopend hierop is de Waddinxveense gemeente raad vanavond (woensdag 10 juli) door B. en W. gevraagd voor dit gebied ten noordwes ten van de nieuwe woonwijk een voorbereidingsbesluit te nemen. WADDINXVEEN - Vrijdag middag werd een 29-jarige man uit Bodegraven gehoord naar aanleiding van de schennispleging vop woens dag 26 juni aan de Tweede Bloksweg. De man heeft zijn misstap bekend, alsmede nog drie andere keren. WADDINXVEEN - Het jeugdkoor van Vox Jubilans’ onder leiding van Jan Mulder en het tienerkoor ’De Zangvo gels’ onder leiding van Da- niëlle van Laar hielden zater dagavond in de hervormde Bethelkerk (Bilderdijklaan) ter afsluiting van het seizoen een geslaagde zomerzang- avond. Aan deze avond, die werd geopend en gesloten door ds. A.W. van der Plas, werkten ook mee Kees Alers (fluit), Jan Mulder (piano) en Fred Mak (orgel). De toegangsprijs bedraagt ƒ2,50 inclusief een consump tiebon. SPREEKUREN WADDINXVEEN - Ter hoogte van het bedrijventerrein Doelwijk aan de Bredeweg zal op kosten van de ont wikkelaar van het gebied daar en de provincie Zuid- Holland een rotonde worden aangelegd. Het programma omvatte 14 programmapunten. Het jeugdkoor, een onderdeel van de Hervormd Gemengde Zangvereniging Vox Jubi lans’, bestaat uit 40 jongeren WADDINXVEEN - In de nacht van zaterdag op zondag reed op de Noordkade een personenauto tegen een lan taarnpaal. De vermoedelijk twee inzittenden vluchtten. De auto bleek gestolen te zijn, aldus een mededeling van de politie. WADDINXVEEN - In de nacht van zaterdag op zondag werd door de politie een 21- jarige automobilist uit Spij- kenisse aangehouden omdat hij met drank op achter het stuur zat. Bij controle op het bureau aan de Mozartlaan bleek hij een bloedalcoholge- halte van 1,2 promille te heb ben. de bedrijfslocatie aan de Pias weg ten noordwesten van de wijk Zuidplas 1990. In dit gebied is op dit moment het autobedrijf gevestigd dat zich bezighoudt met verkoop, onderhoud, reparaties en ver huur van personen- en be drijfsauto’s, caravans en cam pers, verkoop en opslag van minerale oliën. Aan weerszijden van het be drijf zijn de gronden in ge bruik voor agrarische doel einden. In het streekplan Zuid-Holland Oost is dit ge bied aangeduid voor nieuw stads- en dorpsgebied. Als voorlopig onderhande- den door twee jongens op een lingsresultaat zullen alle be drijfsactiviteiten naar de (in ontwikkeling zijnde) bedrijf sterreinen elders in het Gou- Het huidige terrein kent al verkeersintensieve bedrijven, waardoor de Bredeweg op dit moment zwaar belast is met verkeer. Met de uitbreiding van het bedrijventerrein zal de druk op de doorgaande weg alleen maar toenemen. Een vlotte verkeersafwikke ling doormiddel van de aan leg van een rotonde zal deze problemen volgens het ge meentebestuur moeten oplos sen. B. en W. achten het daarom wenselijk om deze ro tonde aan te leggen vooruitlo pend op de invulling van het bedrijventerrein Doelwijk. scooter waarna haar tas uit haar handen werd gerukt. In de tas bevond zich hoofd zakelijk geld. De twee jonge- wedorp worden verplaatst, ren reden vervolgens richting van het Koningin Wilhelmi- naplein en gingen daar links af. De politie zoekt nog getui gen. Op dezelfde dag werd in gebroken in een flatwoning aan de Passage. Men forceer de de deur om binnen te ko men. Weggenomen werden sieraden. In de nacht van vo rige week dinsdag op woens dag werd ingebroken in een pluimveehouderijbedrijf woning aan de Linzenakker. --l-i- Men forceerde het slot om binnen te komen. Weggeno men werden een fotocamera, een gameboy, sieraden en pasjes. T” werd aan de Zuidkade een autotelefoon uit een auto ge stolen. Daartoe werd een por tierruit ingeslagen. De kosten komen voor reke ning van de ontwikkelaar en de provincie. Omdat de van kracht zijnde bestemmings plannen de aanleg van de ro tonde niet toestaan, is het ne men van een voorbereidings besluit noodzakelijk. Het college heeft de van avond (woensdag 10 juli) ver gaderende Waddinxveense gemeenteraad gevraagd een voorbereidingsbesluit te ne men voor het gebied langs de Bredeweg, zodat de rotonde er kan komen. met dien verstande dat de schadewerkplaats en de cara- vanafdeling blijven gehand haafd op de huidige locatie aan de Piasweg. Verder is er sprake van een particuliere ontwikkeling voor het oprichten van onge veer 80 woningen op dit ge bied, waarbij de afstandscri- teria van het bestaande aan de Piasweg 37a in acht wordt genomen. Voorts wordt vol doende afstand gehouden van werden een fotocamera, het naastgelegen kassenbe- gameboy, sieraden en drijf. Woensdagmiddag Volgens het college van B. en W. is het nemen van een voorbereidingsbesluit nu ge wenst, omdat de woningen in plandeel D van de wijk Zuid- WADDINXVEEN - In de nacht van zaterdag op zondag deed een 32-jarige man bij de politie aangifte van mishan deling. Hij was bij de Pette- plas geslagen met een ijzeren staaf of pijp. De dader bleek een 20-jarige man uit Wad dinxveen te zijn. Het slacht offer werd geslagen zonder dat -daartoe ook maar enige aanleiding bestond. (0182) 624 624 Bezwaren Binnengekomen kapaanvragen ingekomen bouwaanvragen/ ingediende meldingen Nieuw: zelf wegbrengen óf ophalen tegen betaling AARD VAN HET BOUWPLAN BOUWPERCEEL Zuidkade 229 Lede 13 Kievitdreef 53 Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen. AARD VAN HET BOUWPLAN BOUWPERCEEL Ontwerp-bestemmingsplan Noordkade ’96 Kievitdreef 87 Uitvoeringsbesluiten Afvalstoffenverordening ter inzage Apollolaan 47 Stationsstraat 20 Raadhuisplein 1 Onderweg 2a Oostpolderweg 49 Tesselschadelaan 17 De Genestetlaan 36 Burg. Trooststraat 90 Bekendmaking verzoek om vrijstelling Kievitdreef 87 Pr. Marijkestraat 13 Gijsberterf 24, het oprichten van een tuinhuisje Charlotte de Bourbonstraat 6 Het doen van aangifte van overlijden en geboorte is op die dag uit sluitend mogelijk tussen 08.30 en 09.30 uur. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat de navolgende mel ding is ontvangen: is rx De uitvoeringsbesluiten stellen hoofdzakelijk regels over de volgende onderwerpen: de plaatsen, tijden en wijze waarop grove huishoudelijke afval stoffen kunnen worden aangeboden of overgedragen ter inzameling, en wijze en tijden waarop grove huishoudelijke afvalstoffen dienen te worden achtergelaten op het Afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg. De uitvoeringsbesluiten treden in werking op 15 juli 1996. De explosie aan iepenspintkevers en de relatief hoge uitval, nu al, zijn het gevolg van de mooie zomers van ’94 en '95, waarin deze kevers zich opti maal hebben kunnen ontwikkelen. Wordt daarbij broedgelegenheid gebo den in de vorm van dode iepen, kwijnende iepen of gezond, verzaagd iepen hout (dat in tuintjes ligt te wachten tot het wordt verstookt) dan zijn ze van voldoende nakomingschap verzekerd. De generatie kevers voortgekomen uit de larven, die hebben overwinterd vreten gezonde, snel groeiende iepen aan om hun reserves aan te vullen. Op deze wijze kan de schimmel worden binnengebracht, die verantwoordelijk is voor het fatale verloop van de iepen. Er zijn door medewerkers van de gemeente al enkele broedhaarden opge spoord. In overleg met enkele particulieren wordt al gewerkt aan een plan om, met enige tegemoetkoming in kosten, zieke iepen te verwijderen. Misschien bent u al zo'n rode "vlam”, bevestigd op de bast van zieke iepen tegengekomen. De vlam informeert het publiek over iepziekte en de snelle opruimactie, die hierop zal volgen. Duizenden iepenspintkevers belagen op het moment de iepen in Waddinx veen en omgeving. Alhoewel de iepen nog maar net in blad zijn gekomen, staan nu al twintig iepen aangemerkt als iepziek om spoedig te worden ver wijderd door de gemeente. In 1995 werden in totaal 10 iepen gerooid wegens iepziekte. Indien u ook zieke iepen weet te staan meldt u dit aan de gemeente om dit hout eventueel om te ruilen voor hout dat zonder risico kan blijven liggen. De sociaal raadsvrouw, mevrouw drs. C.M.J. de Bakker, is in verband met vakantie afwezig van maandag 22 juli tot maandag 26 augustus a.s. Vooralle overige lokethandelingen kan men terecht tot 12.30 uur. Na 12.30 uur is de afdeling gesloten. Op maandag 15 juli a.s. is de afdeling Publiekszaken slechts beperkt open in verband met een opleiding van alle medewerkers. 624 680 624 500 610 401 624 524 624 760 612 570 Op maandag 15 juli gelden de neiuwe regels. De inwoners van Waddinx veen hebben dan de keuze uit twee mogelijkheden. De tweede mogelijkheid is om het grofvuil op te laten halen tegen be taling. Dat kan door de gemeente te bellen op het speciale telefoonnum mer 62 45 00, en op te geven hoeveel en welk soort grofvuil moet worden opgehaald. De gemeente deelt vervolgens mee op welke donderdag het grofvuil wordt opgehaald. Na afloop ontvangt de aanbieder een nota voor de kosten, deze bedragen 15,- per halve kubieke meter grofvuil. Voor bouw- en sloopafval (zoals puin) geldt een maximum van 1 kubieke meter per keer, voor andere soorten grofvuil geldt geen maximum. De eerste mogelijkheid is om grofvuil gratis af te geven op het nieuwe Afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg nr. 250. Dat kan op werkdagen tussen 10.00 en 15.00 uur, en op zaterdagochtend tussen 09.00 en 12.00 uur. Per dag mag door een huishouden maximaal 1 kubieke meter grofvuil op het Afvalstation worden afgegeven (ongeacht om wat voor soort vuil het gaat). Wilt u meer informatie over de nieuwe grofvuilregeling, bel dan de afdeling Openbare Ruimte: tel. 62 45 00. De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan: "Gijsberterf”, doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis: zogenoemde ’’kruimelge- vallen" als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en Tot 14 juli is de oude regeling nog van kracht. Dat betekent dat de bewo ners die tot nu toe op de tweede donderdag van de maand hun grofvuil kon den aanbieden dat op donderdag 11 juli nog kunnen doen volgens de oude regeling. Bovendien kan iedere inwoner van Waddinxveen het grofvuil tot en met vrijdag 12 juli nog zelf wegbrengen naar de gemeentewerf op de Noordkade nr. 48 (na 12 juli is deze werf definitief voor publiek gesloten). Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. beschreven in het Besluit meldingplichtige bouwwerken. In dergelijke geval len zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens ten behoeve van genoemde melding deze vrijstelling te verlenen. In verband hiermede ligt de melding voor eenieder ter inzage met ingang van 11 juli 1996 gedurende twee weken, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, bij de afdeling Volks huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1 te Waddinx veen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te ver lenen door een ieder schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij Burge meester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Wad dinxveen. Kerkweg-Oost 226 Noordkade 56 Henegouwerweg 109 Kievitdreef 49 Gijsberterf 18 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bedrijfsruimte het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het renoveren van een paalfundering het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bedrijfsruimte het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het oprichten van een schuur het oprichten van een serre het oprichten van een tuinhuisje het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen van een kantoorgebouw het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning J. Catslaan 12 Peuleyen 13 Prunusstraat 43 Ook ditjaar hebben weer vele verkeersbrigadiers, jong en oud, hun vrije tijd gestoken in het veilig laten oversteken van de schooljeugd. Al vele jaren ondersteunt het gemeentebestuur deze activiteiten van vakmatige, juridische en financiële ondersteuning. Ook dit jaar zal aan alle verkeers brigadiers weer een presentje worden verstrekt. Op 1 juni 1996 zijn er regels rondom het rijbewijs en de rij-examens ver anderd. De meeste veranderingen hebben te maken met het halen van het rijbewijs, maar ook het uiterlijk van het rijbewijs is vernieuwd. Perso nen die al een rijbewijs bezitten hoeven dat niet direct te vervangen. Het huidige rijbewijs blijft geldig tot de vernieuwingsdatum die in uw rijbewijs staat vermeld. Over alle veranderingen heeft het Ministerie van Verkeer en Waterstaat een brochure uitgegeven, onder de titel: ”Het rijbewijs”. Halen, hebben en houden. De heer J. Neele zal, als loco-burgemeester en wethouder voor verkeers zaken a.s. donderdag 11 juli 1996 vanaf 14.00 uur op het gemeentehuis een blijk van waardering overhandigen namens het gemeentebestuur. Dit gebeurt dan zowel aan volwassenen als aan kinderen die deze verant woordelijke taak het afgelopen jaar hebben vervuld. Dit jaar zijn op het raadhuis de verkeersbrigadiers uitgenodigd van de Prins Willem Alexan- derschool, locatie Oranjelaan. De brochure is verkrijgbaar in het gemeentehuis, bij de balie van de afde ling Publiekszaken. 1 berk in de tuin 1 esdoorn in de voortuin 1 kers in de tuin Raadhuisplein 1 Postbus 400, 2740 AK Eenieder die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uit- reiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnum mer (0182) 62 47 64). el in e- Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Ver ordening maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Loket voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten maandag tot en met donderdag :08.30 - 14.00 uur vrijdag :08.30 - 12.30 uur dinsdag- en donderdagavond :19.00 - 20.30 uur Het loket voor de Algemene Publieksinformatie is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor infor matie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 -17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Tijdens beide avondopenstellingen is de receptie (of het loket voor de Algemene Publieksinformatie) geopend. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis postadres telefax Afvalstation (ophalen grofvuil) Zuidelijke Rondweg 250, Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bernhardlaan 9, Meldpunt discriminatie Instituut Sociaal Raadslieden Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Orde ning en Milieu. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Ver keer. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter uitvoering van het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 11 juli 1996 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan "Noordkade '96". Dit bestemmingsplan betreft het gebied ten zuiden van het bestemmings plan "Recreatiegebied Gouwebos ’89” en ten noorden van het Sint-Huy- bertsgerecht, tussen de Ringvaart en de Gouwe. Het plan behelst in hoofdzaak de actualisering van het bestaande bestem mingsplan voor het bedrijfsterrein Noordkade, de bebouwing langs de Gouwe is daarbij tevens betrokken. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisves ting, Ruimtelijke ordening en Milieu in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 alhier, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Gedurende voormelde termijn kan eenieder omtrent het ontwerp-plan zijn zienswijze schriftelijk kenbaar maken bij de gemeenteraad, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. S t 8 tï *5 KUS Maandag 15 juli a.s. gaan de nieuwe regels in voor de inzameling en afgifte van grofvuil in Waddinxveen. Voorlichtingspakket huis-aan-huis verspreid leder huishouden in Waddinxveen heeft in de maand juni een voorlich tingspakket ontvangen van de gemeente, waarin precies staat beschreven hoe de nieuwe regels luiden. Zo kan iedereen zich tijdig voorbereiden op de situatie na 15 juli. Heeft u het pakket niet ontvangen? Haal dan alsnog een pakket af in het gemeentehuis, of bel de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, tel. 62 47 58. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen brengen ter openbare kennis dat met ingang van 8 juli 1996 gedurende zes weken bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1 te Wad dinxveen, van 08.30 tot 12.30 uur voor eenieder ter lezing zijn neergelegd en tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar zijn gesteld de door Burgemeester en Wethouders op 11 juni 1996 vastgestelde uitvoeringsbe sluiten op grond van de Afvalstoffenverordening. OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. Openingstijden afdeling Publiekszaken zie elders in deze rubriek. Afvalstation voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. Elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Het tienerkoor 'De Zangvo gels' onder leiding van Da nielle van Laar in de her vormde Bethelkerk. (Foto: Jan Oskam).

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 3