RaboKompas-folder met vakantie-adviezen Sportbeleidsplan is er in het najaar Sport7 in plaats van Duitstalig RTL Vier nieuwe cursussen SWW en Vrouwenraad Wie weet waar mijn horloge is? Geen winkels open op zondag Speeltuin 'Zonnig Zuid' verwaarloosd Ondertekening van brief was onjuist Agressief rijgedrag op Henegouwerweg Klaverjassen voor senioren in september RaboKompas A O Aanpassing van flatgebouw aan de Wingerd Kaartdag Astmafonds Ondernemers maken kennis met chipknip r landse commerciële sportzender Sport7. Het Waddinxveense kabelnet 1). GRIFFIOEN het gemeente- zal Rabobank voering van de chipknip. Uit de vele vragen bleek wel, dat het onderwerp grote belang stelling geniet. Sport7 heeft volgens B. en W. landelijk 'veel publiciteit ge kregen. Sport en in het bij zonder voetbal staat altijd veel in de belangstelling en heeft een hoge kijkdichtheid. lekabel het signaal betrekt van de gemeente Alphen aan den Rijn en die gemeente be sloten heeft het Duistalige RTL voorlopig in te wisselen voor Sport7. les zelf betalen. Voor Frankrijk geldt dat een wat langer ziekenhuisverblijf dit natuurschoon?) en spelen nu de ratten en ander onge dierte. Veel wordt er geklaagd in de gemeente Waddinxveen dat er geen speelgelegenheid is, maar waar het is wordt het verwaarloosd. Wie er ook ver antwoordelijk voor is, speel- tuinbestuur of gemeente, doe er iets aan. Misschien heeft iemand mijn horloge gevonden? Hij is zwart met witte letters Ajax. Wees alstublieft eerlijk en bel mij (tel: 619404) of doe hem door de brievenbus. ken, zoals in de steden reeds zo is; 6. Daarom wil ik ten slotte meedelen dat mijn vrouw en ik niet meer bij za ken zullen kopen die op zon dag open gaan. WADDINXVEEN de vakantiemaanden stopt zijnswerk, Kerkstraat 1 Waddinxveen, telefoon 0182- 631932. ReisWijzer BEWONERS VICTOR- WIJK Waddinxveen COEN NUIJTEN Bonenakker 7 Waddinxveen CO VAN DRIEL Alphen aan den Rijn perken, zodat het toch een onbezorgde vakantie wordt. Er zijn zoveel dingetjes, waar men van tevoren niet zo bij stilstaat, maar die goed gere geld moeten worden. Het af sluiten van een complete reis verzekering is natuurlijk on ontbeerlijk. nemen en de partijen die wel de zondag tot koopdag te ver heffen af te straffen met uw stemgedrag. ook een aanslag op de eigen portemonnee oplevert. Het ziekenfonds betaalt in dit land namelijk maar 70% van de ziekenhuiskosten, wan neer u verzekerd bent via het basispakket. Voor de eerste dagen moet men wat buitenlands geld hebben. En een Europas met pincode voor gebruik van geld- en betaalautomaten in en buiten Europa. Met de Rabocard kan men overal waar het bekende Eu- rocard-Mastercard vignet is te zien betalen met zijn of haar handtekening. Dat zijn ruim 13 miljoen adressen. Bij benzinestations, restau rants en zelfs op de Franse tolwegen kan men er mee be talen zonder geld op zak. Bekend zijn de voorbeelden van vakantiegangers die in een Amerikaans ziekenhuis terechtkomen: opname kan daar soms de lieve som van tienduizend gulden per dag de verzekering heeft, moet al- kosten. Ook dichter bij huis kunnen slecht verzekerde va kantiegangers in de proble- WADDINXVEEN - In het najaar houdt de Stichting Vrouwenraad Waddinxveen in samenwerking met de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW, tel. 0182- 631932) voor geïnteresseerde vrijwilligers weer een aantal gesubidieerde cursussen zoals Personal Compu ter Oriëntatie, WP 5.1 tekstverwerking, Public Rela tions en Spreken in het openbaar. WADDINXVEEN - De vorige week dinsdagavond 9 juli in restaurant Bibelot (Lima- weg) gehouden presentatie over de dit najaar in Wad dinxveen te introduceren chipknip door de plaatselijke ABN AMRO Bank (Passage) en Rabobank Waddinxveen (Kerkweg-Oost) is een succes gebleken. Ongeveer 100 be langstellenden kregen uit- Ik heb heel lang gespaard om een Ajax-horloge te kunnen kopen. Dinsdagmiddag 9 juli had ik hem tijdens het school zwemmen in de kleedkamer laten liggen. Toen ik naar huis ging was hij weg. Dit vind ik heel erg. Hij heeft wel 49,- gekost. Voor mij is dat erg lang spa ren (ik ben 9 jaar). Nog nooit in mijn leven heb ik een ingezonden brief ge plaatst in het Weekblad voor Waddinxveen. Maar nu is de maat voor mij vol. Wat is er aan de hand. We staan op het punt een besluit te horen van de gemeente raad om op een aantal zonda gen per jaar winkeliers in de gelegenheid te stellen hun winkels te openen. Wat zijn hiervan de gevolgen: 1. Het personeel moet op zon dag gaan werken; 2. Kleine winkeliers zullen dit zeker niet op kunnen brengen; het gevolg hiervan is dat alleen de supermarkten open gaan; 3. De vakbonden en vele an dere hebben gevochten voor de vrije zaterdag en nu wor den ze tegen hun wil gecon fronteerd met werken op zo’ wel zaterdag als soms zon dag; 4. Wat dacht u van alle 1 dia in dienst zijn werkgevers die open van Dijk (Rabobank) en Rob Kersbergen (ABN AMRO) een heldere presentatie ver zorgd. Onder de aanwezigen bevonden zich ook diverse niet-OVW-leden. Aan de hand van sheets en een video met de acteur Maarten Span- 13, lijk gemaakt, wat zowel de Over het opnemen van Sport7 in het basispakket vanaf 1 januari 1997 zal later dit jaar in de Waddinxveense gemeenteraad aan de orde komen. De eerste twee cursussen worden gegeven in het Coe- necoop College (Dreef) en de andere cursussen hebben plaats in het centrum voor kunstzinnige vorming Kre- ater (Kerkstraat). De cursus Personal Compu ter Oriëntatie is bedoeld voor mannen en vrouwen die zich (willen gaan) inzetten als vrijwilliger en zich daarvoor willen oriënteren op het ge bruik van de computer. Alge mene begrippen uit de auto matisering zullen aan de orde komen, zoals DOS bestu ringssysteem, elektronische Het Waddinxveense gemeen- Oranjewoud BV deze thema’s tebestuur is zoals bekend druk bezig met het opstellen van een gemeentelijk sport- beleidsplan, dat komend na jaar zou kunnen worden vast gesteld en dan volgend jaar kan gaan gelden. Het schrijven van dit plan heeft de gemeente opgedra gen aan ingenieursbureau Oranjewoud BV in Capelle aan den IJssel. Een belangrijk onderdeel om te komen tot een lokaal sport beleidsplan was een onder zoek naar de huidige situatie van sport- en sportbeoefening drukte in Waddinxveen. Dit onder zoek dient als basis voor het opstellen van het nieuwe sportbeleidsplan. Op basis van dit onderzoek zijn vijf thema’s aangegeven waarop het sportbeleidsplan antwoord moet geven. Die on derwerpen zijn: welke rol gaat de gemeente in de ko mende jaren ten aanzien van de sport en de sportbeoefe ning spelen, hoe gaat de ge meente inspelen op de veran dering in de vraag naar sport accommodaties en hoe gaat zij met haar accommodaties om, wat vindt de gemeente een acceptabele belasting (ta rieven en tijd) van sportver enigingen en gebruikers, in hoeverre moet sprake zijn van gelijke belasting van de verschillende takken van sport en op welke manier kan de communicatie tussen ge meente en de verenigingen worden verbeterd. Tijdens een druk bezochte bijeenkomst met vertegen woordigers van de gemeente en de sportverenigingen op donderdag 4 juli heeft ingeni eursbureau Oranjewoud BV de thema’s toegelicht en be sproken met de aanwezigen. Na een korte presentatie ont spon zich een 1 WADDINXVEEN - Met het vakantieseizoen voor de deur beschikt de Rabobank Wad dinxveen (Kerkweg-Oost) over een handige RaboKom pas, een folder vol vakantie- adviezen en tips die gratis wordt uitgedeeld. Bij de Rabobank kunnen de vakantiegangers terecht voor buitenlands geld, travellers cheques, een reisverzekering of een kluis om waardevolle spullen in op te bergen tij dens de vakantie. Vakantie vieren is ontspan ning. Tenminste, zo hoort het. Maar soms kan het on verwacht even tegenzitten. De koffers staan niet op de beloofde transportband, maar op een vliegveld vijfdui zend kilometer verderop. De tickets zijn kwijt voor de re tourvlucht. Creditcards zijn ‘verdwenen*. Kleine rampen kunnen ieder een overkomen. Daarom is het zaak om bij voorbaat de WADDINXVEEN - De Stich ting Samenwerkende Wo ningbouwcorporaties (SSW) heeft bij het Waddinxveense college van B. en W. een bouwaanvraag ingediend voor het gedeeltelijk verande ren en het vergroten van het flatgebouw aan de Wingerd 100 tot en met 556 (even). Het door SSW gepresenteer- de bouwplan voorziet in een aanpassing van de entreepar- tijen om de lifthallen en de trappenhuizen af te sluiten) Daarnaast is het - eveneens uit oogpunt van sociale veilig heid - de bedoeling vijf van de zeven onderdoorgangen af te sluiten. Daar het geldende bestem mingsplan Groenswaard III ’89 de voorgestane verbou wing niet toestaat, is een pro cedure als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 50 (vijfde lid) van de Woningwet noodzakelijk. Op voorstel van het college van B. en W. heeft de vorige week woensdagavond verga derende gemeenteraad ermee ingestemd een voorberei- dingsbesluit voor het Win- gerd-perceel te nemen. WADDINXVEEN - WD-sportwetheuder Maria Wien- tjens-van der Velden heeft de Waddinxveense sportwe reld toegezegd het verenigingsleven in een vroeg stadi um bij de vaststelling van een nieuw sportbeleid in het Gouwedorp te zullen betrekken. WADDINXVEEN - Voor de rubriek ’Lezers Schrij ven’ in het Weekblad voor Waddinxveen ontving de redactie twee korte inge zonden brieven waarin naar onze mening met een vrijwel gelijkluidende in houd werd gereageer op het eerder geplaatste arti kel ’Muziekkeuze van Jan van der Krans’. Om die reden heeft de re dactie met een gerust hart de naam van ’mevrouw De Wit, Bleulandweg 240, Gouda’ toegevoegd aan de overigens hiervan los staande brief van Esther en Ron Nederhoff te Bo skoop die onder de kop ’Niet pronken met ander mans veren’ in de editie van woensdag 29 mei als nog werd geplaatst. Inmiddels is ons monde ling en schriftelijk geble ken dat door ons ten on rechte bij deze ingezonden brief de naam van me vrouw De Wit te Gouda als briefschrijfster staat ver meld. Wij bieden mevrouw M.G. de Wit hiervoor onze welgemeende excuses aan. Ik vraag uw hulp als lezer om ditzelfde te gaan doen. Dit om kracht bij te zetten aan een actie om alle christenen niet verder voor het hoofd te laten stoten door ondernemers die de zondag zullen misbruiken. Bij deze doe ik een beroep op CDA, PCW en VVD in de Waddinxveense gemeente raad hun verstand te gebrui ken en een brug op te werpen tegen allen die dit onheilza me besluit willen nemen. Beste Waddinxveners, let op uw zaak. Bij de volgende ge meenteraadsverkiezingen is het zaak om ons verstand te gebruiken en de raad weer christenen die in dienst zijn aan een meerderheid te hel- van werkgevers die open pen die zulke besluiten als nu gaan op zondag en hierdoor voorgesteld niet Zullen willen hun baan dreigen kwijt te ra- College (Dreef). Het inschrijf- ken; 5. Weet u wel wat kleine wijkwinkels waard zijn voor oude mensen en vele ande ren; de kleine middenstand wordt vernietigd door het groot kapitaal van Albert Kerkweg-West 16 Heyn en enkele andere za- Waddinxveen Deze dag wordt gesponsord door supermarkt Arie de Bruin (De Vrije Vogel) en as surantiekantoor Joop van Uunen. Men kan zich opge ven bij Cees Niemans, tel 0182-614694. Buiten de prij zen wordt er ook een mooie beker beschikbaar gesteld voor de eerste prijs. WADDINXVEEN - Zaterdag 21 september vanaf tien uur is er in het wijkgebouw Zon- nig-Zuid (St. Victorstraat) een klaverj asdag. De op brengst van deze dag is be stemd voor het Astma-fonds. dan ook in overleg met de ge meente en de sportverenigin gen verder uitwerken in con crete voorstellen. Deze voorstellen moeten de weergave zijn van wat de ge meente en de sportverenigin gen in de nabije toekomst met sport willen bereiken. Daarnaast zullen de (finan ciële) consequenties van deze voorstellen duidelijk worden afgebakend. Het geheel zal worden verwerkt in de sport- beleidsnota Waddinxveen. Tijdens de discussie bena- wethouder Maria Wientjes-van der Velden (WD) van sportzaken het feit dat de gemeente Wad dinxveen er naar streeft alle belanghebbenden in een vroeg stadium bij het beleids- bepalingsproces te betrek ken. De gemeente wil in een dia loog met de sportverenigin gen tot een gezamenlijke ac ceptatie van het toekomstige sportbeleid komen. Maar ook, welke nieuwe mo gelijkheden de chipknip kan bieden. Leveranciers van de betreffende apparatuur (CCV en Getronics) waren even eens vertegenwoordigd met modellen van zowel bestaan de als nieuwe apparatuur. Zij mochten zich in een warme belangstelling voor hun pro- dukten verheugen. Kon de consument tot dusver afrekenen met betaalpas en pincode, met de invoering van de chipknip wordt het mogelijk ook kleinere bedra gen electronisch af te reke nen. Doordat de transactie kosten van dergelijke betalin gen zijn gereduceerd tot enkele centen, zal het aantal winkels waar met ’plastic’ geld betaald kan worden fors toenemen. In de video van Maarten Spanjer, die in het proefgebied Arnhem is opge nomen, werd een goed beeld geschetst, voor welke betalin gen de chipknip uitermate geschikt is: een pakje kauwg om, ’het kwartje voor de toi- letjuffrouw’, een kop koffie op het terras, de taxichauffeur, WADDINXVEEN - Op voorstel van het college van Bur gemeester en Wethouders heeft de vorige week woens dagavond vergaderende Waddinxveense gemeente raad ermee ingestemd dat het Duitstalige RTL voorlo pig tot Nieuwjaarsdag 1997 op het kabelnet wordt ingewisseld voor het doorgeven van de nieuwe Neder- ben ik gestopt op de parkeer plaats voor de brugwachter, ben uitgestapt en dreigend naar de buschauffeur gelo pen. Die beschuldigde mij er (min of meer terecht) van dat ik gas gaf terwijl ik ingehaald werd op een plek waar dat ab soluut niet mocht. Omdat er bij een toeringcar geen portier aan de bestuur- derskant zit, kon ik er (geluk kig) niet bij om klappen uit te gaan delen. Anders was dat zeker gebeurd. Deze situaties komen heel veel voor op de N 207 van Gouda naar Alphen en terug. Met name de bloemen- en plantenexporteurs van de kwekerijen hier in de omtrek naar de veiling in Aalsmeer zijn zeer agressieve rijders. Deze vrachtauto’s rijden ab soluut zonder een begrenzer (ongeveer 115 km per uur). Kunnen organisaties als Vei lig Verkeer Nederland aan dit soort situaties op de Ne derlandse wegen mogelijk eens iets doen door dit bij de politiek (provincie Zuid-Hol- land) aan te kaarten? Ik denk daarbij aan: over het gehele traject 60 km per uur met lage drempels om de 500 meter; een algeheel verbod van vrachtauto’s en bussen op de N 207, met uitzonde ring van lijnbussen, de Inter- liner en Aanvullend Open baar Vervoer; een betere in- voegstrook voor Boskoop; fotokastapparatuur met waarschuwingsborden daar voor; meer controle van de verkeerspolitie; grote waar schuwingsborden overal langs de weg met de medede ling ‘Soms is scheuren écht het einde1. LEZERS SCHRIJVEN zal de nu al populaire chip knip zijn intrede doen. Op bankpasjes wordt een mi crochip ingebouwd. Binnen afzienbare tijd zullen zo’n 15 miljoen chipknips in omloop zijn. In september wordt ge start met het ombouwen van de 80.000 bestaande betaal automaten. Daarnaast wor den speciale chipknip-auto- maten geleverd aan de win keliers en andere verkooppunten. Uiteindelijk zullen zo’n twaalf miljoen mensen op 300.000 plaatsen kunnen chippen. Bij ruim 5.000 oplaadpunten kan men de chipknip opladen. Het opladen van een chipknip De inleg is 10,- per persoon, doet de consument aanvanke- lijk bij een oplaadpunt. In Waddinxveen in eerste in stantie bij de geldautomaten van de banken. Door snelle technische ont wikkelingen is het naar ver wachting al eind dit jaar mo gelijk, de chipknip thuis, via de telefoon, op te laden. Signaalleverancier NUON- Telekabel geeft nu tot 1 janu ari 1997 de kijkers gratis de mogelijkheid om te bepalen of zij vanaf die datum wel of niet een abonnement willen nemen op Sport7. Doordat op dit moment de ca paciteit op het Waddinxveen se kabelnet onvoldoende is, dient voor het doorgeven van Sport7 een bestaande zender te wijken. In Waddinxveen is gekozen voor RTL, omdat NUON-Te- Heden is mij weer eens iets vervelend overkomen op de N 207 van Alphen aan den Rijn naar Waddinxveen. Tijd circa 06.20 uur. Over het hele trajekt N 207 geldt een maximumsnelheid van 80 km per uur. Veel auto mobilisten hebben daar lak aan en rijden ongeveer 100 km per uur. Bij de tunnel in Boskoop geldt er zelfs een maximumsnelheid van 50 km per uur. Tussen Alphen aan den Rijn en Boskoop had ik de hele tijd ongeveer 85 km per uur gereden, dus er was geen enkele reden voor erge- nis van achteropkomende voertuigen. Bij Boskoop heb ik mijn snelheid af laten ne men naar ongeveer 53 km per uur. Tot na de invoegstrook van Boskoop op de N 207 blijft de maximumsnelheid van 50 km per uur gelden. Bovendien is er een doorge trokken streep in het midden. Nog vóór het bord ‘einde 50 km* werd ik reeds ingehaald door een personenauto die mij met grote snelheid ging passeren. Daarop heb ik uit ergernis en opeengestapelde irritaties mijn gaspedaal ingedrukt tot ongeveer 65 km per uur om hem het inhalen moeilijk te maken. Er is overigens geen gevaarlijke situatie ontstaan, omdat de inhaler zeer snel er voorbij ging. Toen reed een toeringcar ach ter mij. De chauffeur had ge zien dat ik expres acceleerde en werd boos op mij, en zette een woeste achtervolging in richting Waddinxveen. Ik liet mij echter niet inhalen door deze gek, zodat ik snel heden heb aangenomen van ongeveer 135 km per uur tot aan de hefbrug over de Gou we bij Waddinxveen. Daar de parkeermeter en de orgel man. Overal waar kleinere bedragen worden afgerekend, kaartenbak, windows, tekst verwerken en spreadheets. De cursusavonden zijn 3, 10, 17 en 24 september en 1, 8, 22 en 29 oktober tussen 19.30- 21.30 uur in het Coenecoop zal zo spoedig mogelijk gemo- De vakantiepret staat ook voor veel Waddinxveners weer voor de deur, derniseerd worden. Na modernisering zal het Duitstalige RTL weer op het kabelnet verschijnen, in ieder geval met ingang van 1 janu ari 1997. Als bewoners van de St. Vic- torwijk ergeren wij ons dage lijks aan wat eens de trots van de wijk was, namelijk de speeltuin ‘Zonnig Zuid*. 1waar duizenden theorie toegespitst op de kinderen in de loop der jaren praktijk, namelijk op de pr- 1 11 functie van een lokale organi satie of vereniging. De cursusavonden zijnn 11, 18 en 25 september en 2 okto ber tussen 20.00-22.00 uur in Kreater (Kerkstraat). Het in schrijfgeld bedraagt ƒ120,-. Spreken in het openbaar is een intensieve cursus die is bedoeld voor bestuursleden voor wie het nuttig is om te leren communiceren met een groter publiek. Aan de hand van een uitge kiende bepaalde methodiek is het mogelijk om in zeven les sen te leren spreken in het openbaar. Veel aandacht wordt besteed aan houding, uitstraling en persoonlijke presentatie. De cursusavon den zijn 9, 16, 23 en 30 okto ber, 6, 13 en 20 november tussen 20.00-22.00 uur in Kreater (Kerkstraat). Het in schrijfgeld bedraagt ƒ150,-. men komen als het om medi sche kosten gaat. Wat veel mensen bijvoor beeld niet weten is dat het basispakket van de Neder landse ziekenfondsen geen kosten vergoedt in onder an dere Zwitserland. Wie tijdens de vakantie in een Zwitsers ziekenhuis moet worden op genomen en geen aanvullen- Aan de balie van de Rabo bank worden vakantiegan gers heel wat wijzer. Weet u bijvoorbeeld hoe u met één te lefoontje uw creditcards en betaalpassen kunt blokkeren als ze vermist zijn? Hoe u, als dat nodig is, snel aan geld komt om extra reis- en ver blijfkosten te betalen? Zijn er waardevolle spullen die u liever niet onbeheerd thuis achterlaat? Hebt u ko pieën van de waardepapieren (brandverzekering) op een veilige plek opgeborgen? Er is een hoop om aan te den ken en om het vakantiegan gers makkelijk te maken heeft de Rabobank alle be langrijke informatie gebun deld in een handzaam boekje: de gratis RaboKompas. Het staat boordevol handige va- kantietips. genoemde thema’s voor de verenigingen herkenbaar zijn. Door de verenigingen werd de hoop uitgesproken dat goed onderbouwde voor stellen kunnen leiden tot een bijstelling van lijk beleid. In het vervolgtraject geld bedraagt ƒ175,- plus een lesboek van ƒ31,-. Mannen en vrouwen die ac tief zijn binnen het vrijwilli- gerscircuit, blijken vaak be hoefte te hebben aan kennis van tekstverwerking WP 5.1. De cursusavonden zijn 30 ok tober, 6, 13, 20 en 27 novem ber en 4, 11 en 18 december tussen 19.30-21.30 uur in het Coenecoop College (Dreef). Het inschrijfgeld bedraagt ƒ225,- en een lesboek van ƒ29,90. Public relations is het stelsel matig bevorderen van weder zijds begrip tussen een orga nisatie en haar publiekgroe- pen. In deze cursus wordt de Öp de plek zo veel plezier gehad hebben is het nu een vuilnisbelt. Met de vakantie voor de deur zijn er weer geen schommels, geen wip en ga zo maar door. Daar waar onze kinderen speelden staat nu het on kruid bijna manshoogte (of is - Tijdens voerige informatie over de in- het klaverjassen voor senio ren in het Anne Frank-cen- trum (Jan van Bijnenpad), maar in september begint het Na de pauze van de vergade- weer. ring van de Ondernemers Zowel beginners als de door- Vereniging Waddinxveen gewinterde kaarters zijn dan (OVW) werd door Arie Pieter weer van harte welkom. Zo met elkaar wordt het dan weer gezellig gemaakt. Voor de juiste data en tijden wordt verwezen naar het activitei tennieuws voor senioren. Wie dit nog niet ontvangt kan contact opnemen met de Stichting Waddinxveens Wel- jer in de hoofdrol werd duide- winkelier als de consument straks te wachten staat. SS PAGINA 11 WOENSDAG 17 JULI 1996 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Rabobank Waddinxveen). veense ondernemers. (Foto: Sjaak Noteboom). MM t* C~ spon zich een levendige dis- D.e presentatie van de chipknip door de ABN AMRO Bank (Passage) en de Rabobank Wad- cussie, waaruit bleek dat de dinxveen (Kerkweg-Oost) konzich in een grote belangstelling verheugen van de Waddinx- Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. schade zoveel mogelijk te be- gratis RaboKompas Reis wijzer van de Rabobank Waddinxveen. (Foto: Rabo bank Waddinxveen). levendige dis- D.e presentatie van de chipknip door de ABN AMRO Bank (Passage) t bleek dat de dinxveen (Kerkweg-Oost) kon zich in een grote belangstelling verhe

Weekblad voor Waddinxveen | 1996 | | pagina 11